Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Bunmei Legenda

5 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Bunmei Legenda

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 20 2014, 21:03


Senki sem volt mögöttem, így tekintetemet Srentok felé fordítottam, továbbra is idegesen és nem kis feszültséggel toporogva, hogy vajon mit fog csinálni. Beszélni kezdett, szavaiból azt szűrtem le, hogy még mindig azt hiszi, én voltam, s amikor a kéz keresztülnyúlt rajta, mindketten egyszerre borzadtunk el. Lefagytam, olyannyira, hogy képtelen voltam segíteni, bárkinek is lett volna helyes. Tátott szájjal bámultam az eseményt, s miután Bunmei elpixeleződött, és a fickó is mondta a magáét… nem, nem teljesen fogtam fel. Úgy az egészet.
- Te… mi vagy te egyáltalán? – kérdeztem elképedve, ahogy kezdtem összerakni a dolgokat. Srentok meghalt. Megölték, egy fekete indikátoros mobot, ennyire egyszerűen. Csakúgy… egyetlen mozdulattal. Hátráltam egy lépést. Nem volt emberi a fehérköpenyes, minimum staff tag lehetett, ha nem több is annál.
Eközben más furcsaság is történt, ami végeredményben, valamilyen szinten logikusnak számított, ám attól még meglepődtem rajta: Srentok megszűnésével törlődtek a síkok is, a rendszer pedig – gondolom pár percenként frissít – automatán átírta és helyrerakta a koordinátánkat. Ugyanott voltam, ugyanazon a szinten, csak éppen a rendes síkban. Apró mozzanat volt, egy teleportációnál is kevesebb ideig tartó, ám amikor lenyitottam a minimapom, megkönnyebbülve tapasztaltam, hogy Anat is itt van, tőlünk nem is olyan messze.
- Anaaat – nem szokásom kiabálni, de nem bíztam a véletlenre: az addig rendben, hogy lehet eszébe fog jutni a minimap, de ki tudja? Én pedig nem kívántam szem elől téveszteni a professzort, egyetlen pillanatra sem. Nem léptem fel ellene támadólag, bár a Katana a kezemben volt, és eszem ágában sem volt eltenni. Megmozdult, a kezét nyújtotta, én viszont gyanakodva méregettem azt. Kettős érzéseim voltak, igen, valahol örültem, hogy Bunmei megszűnt létezni, de a professzor jelenléte felkavart, és nem tudtam mit kezdeni a tényekkel. Vajon én is ilyen kegyetlenül öltem volna meg a hiénát, ha lett volna lehetőségem rá? Nem tudtam a választ. Csak annyit tudtam, hogy haza akarok menni. A harcos elteleportált, és ha Anat hallott engem, már ő is mellettem lehetett. Behunytam a szemeim, és az övembe csúsztattam a kardot.
- Vége van. Menjünk haza…
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Exp_bal29686/10100[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Bunmei Legenda

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Ápr. 21 2014, 15:14

Hinari levelét olvasva elfog a pánik. Most mégis mi tévő legyek? Hogy a fenébe jussak át az ő síkjára Srentok vagy Gorkemor nélkül? de várjunk csak... ha Gorkemor halott, akkor már nincsenek alternatív síkok sem, nem igaz? Áhh, annyira bonyolult ez az egész. Lehívom a menümből a jegyzettömböt, melybe az eddigi firkálmányaimat őriztem, de nem leszek okosabb. >.<
A nevemet hallom. Ismerős hang. Hinari! Kiabál! Még életben van! Futni kezdek a hang forrásának irányába, s hamar össze is találkozunk. Egyedül van, ami jót jelent. Úgy tűnik minden rendben. Minden rendeben. Rendben.

Hitetlenkedve hallgatom végig Hinari beszámolóját. Én magam nem sokat tudok hozzátenni, de valamivel azért tudom vigasztalni magamat. Úgy sejtem, ha nem engedem el Srentokékat, akkor az akár a lány életébe is kerülhetett volna. Azonban ha a csavaros fejű segített bennünket, akkor miért nem avatott be engem is? Túl kockázatosnak érezte volna? Vagy csupán felesleges volt, s így még hitelesebb volt az alakításom arra, hogy csapdába tudja csalni Srentokot? Tulajdonképpen már úgyis mindegy. A veszély elhárult, s bár nem mi győztük le őket, Aincrad megszabadult 3 igen veszélyes minibosstól. Azt hiszem fellélegezhetünk. A Bunmei legenda ezennel lezárul, SAO-s pályafutásom egyik fejezetének végére pontot tehetek. Ugyanakkor ezzel egy időben új fejezet is nyílik: Továbbra is fanatikusan kereshetek valakit, akinek nyomára akadni még nehezebb lesz... a professzor rejtélye bizonyára nem fog nyugodni hagyni. Ki lehet ő, s miért segített nekünk? Talán beépített tisztogató karakter veszély esetére. De akkor miért van zöld indikátora? Megannyi kérdés tolul az elmémbe, melyekre még választ kell találnom. Ezzel elleszek még egy darabig...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Bunmei Legenda

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 21 2014, 15:49

Keresés (3-4-5-6 talál)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Bunmei Legenda

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 21 2014, 15:49

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Bunmei Legenda

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 21 2014, 16:56

A küldetést ezennel lezárom.

Jutalmatok:
Hinari és Anat: 175 exp + 200 arany (Anatnak + 280 képességből)
Kazuma: 125 exp + 150 arany

Anat keresése: Mokaszin (+3 fegyverkezelés +2 gyorsaság)

Fejenként egy: (I. Bunmei bossból is ilyen esett, így egyediből ritka lett)
Bunmei Embléma (+7 erő, ha erőd kevesebb, mint az ellenfeled ereje, akkor +3 erő)
"Egy vörös négyzet van a gyűrűbe vájva, alatta a következővel: Erő, erő, erő és erő."

Céh jutalmak:

Justice League: +100 arany, Hinari +12 exp, RenAi +12 exp, Szophie +12 exp, Yurihime +12 exp, Yuichi +13 exp, Ozirisz +13 exp, Aoi +13 exp

Artes Liberates: +100 arany, Anat +10 exp, Esutel +11 exp, Meredith +11 exp, Ayato +11 exp, Alex +11 exp, Jun +11 exp, Saya +11 exp, Raven +11 exp

Jártasság jutalmak:

Kazuma: Érclátás: 81 -> 100, 1 Holdkő, 3 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 4 Vasérc
Növénylátás: 89 -> 100, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 5 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Hinari: Páncélkészítés (T2): Félresikerült Gyűrű Recept, Acél Sisak Recept
Érclátás: 160 -> 180 (T2): 5 Fémkő, 5 Drágakő, 5 Tömény Rubin, 5 Acél

Anat: Páncélkészítés (T3): Aranykorona Recept, Opálbevonatú Ruha Recept
Érclátás: 245 -> 265 (T3): 7 Halvány Holdkő, 4 Jeti Bőr, 4 Topáz, 2 Opál, 3 Aranyérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bunmei Legenda - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Bunmei Legenda

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.