Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sato Akira vs Leonid?

3 posters

Go down

Sato Akira vs Leonid? Empty Sato Akira vs Leonid?

Témanyitás by Sato Akira Szomb. Szept. 22 2012, 23:37

Vidáman ballagtam vissza a városba az új Görbe Botomat forgatva, és azon gondolkodtam, milyen hússal jutalmazzam Exiát a szép munkájáért. Elképzelni sem tudtam, pontosan mire lehet képes, nagyon rövid idő alatt intézte el azt a két disznót, és semmit sem láttam belőle. Oda kellett volna figyelnem rá, de sajnos más dolgom volt. A gondolat, hogy kiderítsem, hogyan harcol, megfertőzte az elmémet, és csak egy gyógymód jutott eszembe. Egy remek megoldás, hogy jobban kitapasztalhassam az állatomba rejlő lehetőségeket, és hogy jobban összeszokjunk, mint egy csapat.
- Mit szólnál egy kis kalandhoz? Kaja után körbenéznénk a városban és kihívnánk valakit egy párbajra. Jó kis edzés lenne, meg remek lehetőség, hogy kipróbáljuk magunkat. Gondolom te is kíváncsi vagy, ha összefogunk, mire lehetünk képesek! – mély levegőt vettem, miután egy szuszra elhadartam a kígyónak a tervemet, és mivel nem válaszolt rögtön folytattam tovább. – Első nekifutásként nem kell erős ellenfél, sőt, megnyomná a harci morálunkat, ha biztos lenne a győzelem. Amúgy sem lenne jó, ha az ellenfelünk valami nagymenő volna, nem tudnék koncentrálni a harcra a nagy tömeg miatt. Egy kevésbé népszerű is bőven megteszi…
Ekkor még észre sem vettem, milyen sokat beszélek hozzá, nem úgy, mint az emberekhez. Még mindig nem bíztam senkiben sem, kerültem is a feltűnést, de mégis egyre több időt töltöttem közöttük. A kiadós ebéd után el is kezdtem a „nyomozást” a megfelelő személy után. Hallgattam mások beszélgetését, így azt is megtudtam, hogy van egy fiú, aki megint vesztett, és csak azon röhögtek, hogy nem tud nyerni.
~ Azt a gyereket kellene kihívni. Nem lehet túl nagy szám, ha folyton veszít. Bár tudnám, hogy merre keressem, vagy hogy kicsoda egyáltalán. ~ gondoltam, de nem akartam megkérdezni tőlük, inkább csak tovább füleltem. Fél nap is eltelt mire ismét hallottam felőle, legalább is reméltem, hogy felőle hallok, de az mindenért kárpótolt. Megtudtam, hogy hol találom, de még azt is, hogy állatidomár.
- Rendben van Exia, menjünk és hívjuk ki ezt a Leonid gyereket! – kiáltottam diadalittas hangon, majd rémült tekintettel húztam el, mikor észrevettem, hogy elragadtattam magam, és mindenki engem néz. Nem telt el sok idő, mire megtaláltam a kis szőkeséget, oda is mentem hozzá, hogy kihívtam egy barátságos küzdelemre.


A hozzászólást Sato Akira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 23 2012, 15:12-kor.
Sato Akira
Sato Akira
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Aug. 14.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sato Akira vs Leonid? Empty Re: Sato Akira vs Leonid?

Témanyitás by Sachi Vas. Szept. 23 2012, 01:12

/olvasóknak: lightos képi crossover riadó, aki allergiás ilyesmire, annak nem ajánlott/

A Leonid nevű kissrác eleinte nem akarózott előkerülni, de hosszú órák kutatása végül eredményhez vezetett. A leírás passzolt, az aréna is szinte üres... egy szóval még a környezettel sem tűnt probléma, pedig a külföldi fiú állítólag szeretett a küzdőtéren tartózkodni. Ebből kiindulva vereségei már annyira unalmasak lehettek, hogy a csatáira az égvilágon senki nem volt már kíváncsi. Ingyen xp, senki kíváncsiskodó, Exia-vizsgálat, na meg némi arany. Leonid a kezeit dörgölgette éppen, egyértelműen izgatottnak látszott ahogy Akira odasétált hozzá. Amint odaért, a kisfiú kihúzta magát és megköszörülte a torkát

Sato Akira vs Leonid? Npc04
- Kellemes délután, Gospodin! - szólította meg korához képest illedelmes hangon, észlelhetően erős akcentussal és hanglejtéssel - én lenni Leonid Fyodorovich, azt mondják ön keres engem párbajozni
Exiára pillantott és szemei ekkor diadaloméhesen, no meg reménykedve felcsillantak, bizonyára arra számított hogy egy azonos kasztbelivel könnyebb dolga lesz. Nyelt egyet, mert frusztrációja azért mégiscsak előjött, de már rá is gyújtott megint a szóra. Ha Akira eddig még nem mutatkozott be, Leonid megkérdezte a nevét, s aztán...
- Mi lenni neve Ön édesapjának? Hogy tudjam illendően szólítani, mint ahogy szólít engem mint Leonid Fyodorovich, így lenni szokás ahonnan én jövök. Nagyon szeretni itteni városok és táj, meg a játék ország is nagyon nagyon, szépen is megcsinálva! Egyre jobban érteni és beszélni nyelv, de lenni lassú munka. És itteni játékos tartani... tart viccesnek mert nem tökéletes nyelv és nem lenni nekem kitalálva játék...
Aztán elhallgatott, s irult-pirult a kissrác, lerítt róla hogy tudatában volt hirtelen bőbeszédűségének, emiatt pedig cseppet sem érezhette kényelmesen magát... ami szintén lerítt róla. Inkább félrenézett Akira mellett, mert a szemébe már nem igazán jött össze neki és nyomban elnyúlt az arca
- KÖNYÖRÜLJÖNGOSPOZHANINCSAZÓTAMÉGEGYPOITIONOMSE! - kezdett el hevesen hadarva hátrálni, karjait pedig úgy csapkodta mint valami motolla, további szavait pedig az érthetetlenségig harapdálta
Hogy mi ütött belé, már nem igazán lehetett kideríteni, ugyanis Akirát hátulról egy határozott mozdulattal félrelökték. Egy fiatalabb, hosszú hajó lány lépett a színre és ha már frizurák jöttek szóba, Leonidot a fonatánál fogva ragadta meg, rántva egyet rajta hogy az térdre essen. És egyik lába máris a kissrác vállára lépett majd így támasztva ki, húzni kezdte a hajánál fogva, mintha ki akarta volna nyomban tépni. Ez persze lehetetlen vállalkozás volt, de a fiú értetlen halandzsázása és egyértelmű kellemetlensége éppen elegendő célnak tűnt. Játékos kacaj csendült fel egy rémálomból, igaz némi gúnnyal megkeverve

Sato Akira vs Leonid? Npc09
- Á-á á-á! - vigyorgott a mindenestől felettébb gyanús lány, ahogy a fonott szőke hajat ráncigálta - Itt senki nem ért belőled egy szót sem, Gaijin! Igazából, ha már itt tartunk csak éppen erre jártam, de aztán megint minek találtál szólítani? Pfúj!
Ekkor elengedte a srác frizuráját, akit lába ereje annyira megtaszított, hogy nem csak álló helyzetbe került, de a lendülettől nyomban hanyatt is esett. A szó belé fagyott, míg a lány kezében tőr jelent meg és azt kezdve dobálgatni az ellent nem álló Leonid hasára lépett, végül fölé hajolt. Szemmel láthatóan jót mulatott a rémült fiún
- Te és a kimondhatatlan szavaid! - vigyorgott rá fenyegetően - Azt mondtam, ha még egyszer meghallom őket, alaposan megsarcollak! De tudom hogy éppen egy vasad sincs, tehát... mit szólnál az életedhez?
Akira valahogy a perifériára kerülhetett, mert hogy egyikük sem igazán foglalkozott vele. A lányt lekötötte Leonid, akinek pedig a másik épp elég baj lehetett önmagában is

_________________
Sato Akira vs Leonid? 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sato Akira vs Leonid? Empty Re: Sato Akira vs Leonid?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 19 2012, 15:05

Az inaktív küzdőteret ezennel lezárom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sato Akira vs Leonid? Empty Re: Sato Akira vs Leonid?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.