Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C.B.A. vs Red Raven

+3
RenAi
Kayaba Akihiko
Lizbet
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Lizbet Szer. Okt. 30 2013, 17:11

Red Raven
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
Rita
75
27
30
40
---
4-->
4. körben
Arany
 Jin
250
54
4
19
6
3-->
3. körben
Bronz
Raven
90
43
19
14
3-->
5-->
4. körben
Ezüst

VS
C.B.A.
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
RenAi
185
53
21
26
3-->
---
6. körben
Arany
Chancery
75
27
42
20
5-->
4-->
6. körben
Ezüst
Bacchus
40
29
12
10
6
4-->
5. körben
Bronz
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Lizbet Pént. Nov. 08 2013, 21:34

- Üdvözletem ismét, hölgyek, urak, itt mindenki kedvence: Papa’rashi. Nem is szaporítom tovább a szót, ugyanis újabb mérkőzésnek nézünk elébe. Nevezhetjük ezt a lovagok csatájának is, ugyais nem kevesebb, mint 3 lovag szerepel, kategóriánként egy…   A C.B.A. küzd meg a Red Raven ellen.. nézzük a tagokat:
- A  C.B.A. felsőkategóriás lovagja bár kardforgatóként debütált… A  Justice League  mindig vidám kék cicusa, aki olyan jól karmol és harap, mint nevet és játszik, a top 10 egy tagja az első frontharcosok egyike: RENAI! Nagy tapsot neki…
- Őt követi egy vérbeli nekomimi, igazi cicabarát, egy idomár a Young Justice-ből a mindig full happy: CHANCERY és nem olyan kis cicusa: ÁLOMKELŐ!
- A csapat kapitánya egy ismeretlen harcművész, ki nem veti meg az italt. Számunkra érthetetlen ez a döntés, de lehet meg van az oka a pozíciójának… Nagy tapsot : BACCHUSnak!

- Második csapatunk első embere a Justice League vörös démona. Vérmérsékletét csak kardforgató tudománya múlja felül, és ő az elsőszámú fegyverkovács. Egyesek szerint egy nő formájú faltörő kos köszöntsük a két karddal és éles nyelvel ellátott: RITA HANAMIt!
- A hollók kapitánya egy újabb lovag, egy újabb vörös, bár fél szeme van, mindig jól átlátja a helyzetet, azt is túléli, amit mások nem, egy született bokszzsák: TETSUKO JIN!
- Végül egy újabb lovag. A semmiből tűnt fel és máris felfigyelt rá egy neves céh, mely meg is kaparintotta magának.  Vajon ez mit jelenthet? Miféle képességekkel bír eme ismeretlen férfiú?  Köszöntsük az arénában: RAVENt!

Induljon hát a küzdelem, sok sikert! \o/


// C.B.A. kezd //


A hozzászólást Lizbet összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 16:35-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 08 2013, 21:34

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
C.B.A. vs Red Raven 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by RenAi Hétf. Dec. 16 2013, 23:30




~ Soha ne hadj magamra… … és ez a haszontalan páncél örökre védelmezni fog! ~


Nem hagytak nekünk ám túl sok időt, épp hogy összeismerkedtünk, rögtön másnap kezdődött is a viadal. Arról nem is beszélve hogy minek itt ez a temérdek kényeztetésünkre és szükségleteink kielégítésére, fáradt izmaink és idegeink megnyugtatására szolgáló helyek és lehetőségek. Sportpályák, medencék, jacuzzi, európai és ázsiai éttermek, bevásárló központ és még sorolhatnám. Mind ez a mi tiszteletünkre erre… erre… nem hiszem el hogy nem juthatok el legalább egyet kipróbálni. Jinel vacsorázni vagy Ritával kendózni egyett. Bár kendóban tuti elpüfölne. >.> De a tényen nem változtat. Chancery-vel és Bacchussal már megismerkedtem. Legalábbis a nevüket már tudom. Chan felettébb édes, míg Bacchus bűzlik a pia szagtól, bár elsőre nincs bajom felük, sőt azt hiszem máris megkedveltem őket, főleg Álomkelőt. Világ életemben macska párti voltam, nem véletlen hogy szimpizek a macskafüles lánykával és petjével. Ilyenkor azért bánom hogy nem állatidomár lettem. ><

Reggel hét óra… lassan mindannyian készülődünk, én még vettem előtte egy gyors zuhanyt és közben arról fantáziálgattam hogy vajon hogy is alakulhat majd a meccs. Izgatott vagyok, talán eddig jobban mint bármikor, pedig nem szoktam komolyan venni az ilyesfajta mérkőzéseket, most valahogy mégis más… most nem csak én vagyok… most nem szórakozhatok. ~ Egy csapatként harcolni… ~ Vajon képes vagyok én erre?... Tankként kötelességem másokat védelmezni, de a zsigereimben érzem hogy ez több most mint eddig valaha is volt. Nem másokért és nem csak magamért harcolok. Eddig ezt a két végletet ismertem, de félek hogy nem vagyok elég jó közéjük… nem, nem a pontjaim miatt és még csak nem is a képességeim végett. Szimplán csak a tudat hogy… egy csapatként kell játszanunk. A boss harcok is hasonlók, ott is egy csapatban harcolunk, de mégis más. Nincs ekkora felelősség, mivel ott nem csak én vagyok nagyobb szintű. Úgy érzem vigyáznom kell rájuk. És mindezek mellett még alkalmazkodni is?... Azt hiszem én még sosem csináltam olyat… mármint, mindig mentem a saját fejem után, de most ezt nem tehetem meg. ~Tényleg komolyan kéne harcolnom? ~ Még a gondolat is megrémiszt… szeretek hülyéskedni, ökörködni. És azt hiszem ezt mások is szeretik bennem, de most mi legyen?... Nem én vagyok a csapatvezér… háll' istennek. Azt hiszem akkor talán be is kattannék. Felelősséget valahogy sosem szerettem vállalni senkiért sem… még magamért sem. Azt hiszem pont ezért toltam fel az életpontjaimat… hogy kicsit biztonságban érezhessem magam.

Lassan mindannyian elkészültünk. Kicsi pillangók repdestek a hasikámban mikor megpillantottam a tömeget. Beléptünk, és a lelátót kezdtem kémlelni. Egy fura fazon felkonferált minket és mindannyiunk nevénél hatalmas üdv-és tapsrivalgás rázta meg a harcteret. Még egy utolsó pillantást mértem a nézőtérre keresve pár ismerős arcot… majd kicsit aggódva néztem a többiekre, de gyorsan észbe kaptam. Nem szabad hogy akár ők, akár az ellenfelünk meglássa rajtam a bizonytalanság akár csepp jelét sem. Nagyot sóhajtottam majd az arcomon széles mosoly jelent meg, ami gyorsan rá is fagyott mikor megpillantottam az ellenfeleinket.

Döbbenetemben meredtem magam elé, miközben éreztem hogy lesápadok. Egyszerűen nem hittem el hogy a sors ismét ilyen gonosz tréfát űz velem. Nem tudtam hogy neveznek, és végképp nem gondoltam hogy ők fognak velünk szembe szállni elsőnek. Én egyszerűen kész… néma csend… nem láttam és nem hallottam. Az eddig dobhártyámat is beszakító üvöltés, most mintha lelassuló szalagot hallgatnánk, egyre vált mélyebb és vontatottabbá. Az elém táruló kép pedig homályosabbá, szemcsésebbé majd végül eltűnt minden. Elfogott a gyengeség, és éreztem hogy össze fogok esni. ~Mi történik velem?...~ Számomra ezek az érzések, még ismeretlenek voltak, hisz én mindig tudtam kezelni a helyzeteket. Ritával is örömmel harcoltam, bár voltak kétségeim. És most itt adom fel? Itt adja fel a testem?... Nem! Én nem vagyok ilyen! És Jin és Rita is… Ők is azt szeretnék hogy harcoljak, és nem szabad aggodalmat okoznom nekik! Még épp sikerült valamelyik csapattársam vállában megkapaszkodnom, és csupán remélem hogy nem vettek észre semmit az egészből. A látásom valamelyest kitisztult, már csak a tudatom maradt hátra. Fel kell fognom hogy nincs baj, és hogy nem is lesz. Gyorsan kapcsolva, elmosolyodtam és visszaálltam a saját lábamra.
- Bocsi, megbotlottam. ^.^” – Vakartam meg zavartan a tarkómat. Persze engem ismerve nem is lenne is lenne meglepő. Álló helyzetben képes vagyok elesni… hát hiába, van aki énekelni, táncolni tud, nekem a sors ebben rejtette el a tehetségemet.
- Etoo.. szeretném bemutatni nektek az ellenfeleinket én is. Nem tudom hogy találkoztatok-e már, de a vörös hajú fiú: Jin a barátom, a legcukibb, legaranyosabb legkedvesebb és legszexibb pasi Aincardban. - Áradoztam.
- A mellette lévő lány: Rita a legjobb barátnőm, szigorú kinézetének ellenére nagyon kedves és segítőkész, igazi anyáskodó jellem. Vele találkoztam elsőnek ebben a bezárt világban, és Ő volt az aki azóta is gondomat viseli, vagy hasonló. - Kezdtem el magyarázkodni, nem is tudom pontosan elmagyarázni hogy mégis mit jelent nekem Rita. Sokat... ennyit tudok.
- És a kis fehérke Ő Raver… vagy nem is… Raven… Igen, azt hiszem Raven, volt vele egy harcom. Ő egy hivatalos szörnyvadász! De tényleg. *Kacsintottam*  Mindhárman jó fejek! – Adtam egy kis gyors ismertetőt, és közben azon gondolkodtam hogy nekem kéne ott lennem Raven helyett… De nem! Most nem ezt dobta a gép. Viszont nem szomorkodhatok  a helyzeten. Bele kell adnom mindent még akkor is ha ez az egyik legnehezebb kihívás most.

Amint szemben állunk egymással, szorongással átitatott izgalommal várom a harc kezdetét. A kardom és a pajzsom a kezemben. Nagy lendület és:

- Ikeeeeee – Kiáltottam el magam, és támadtam. Nem volt kérdéses hogy kit is támadok elsőnek. Szememben már nem látszódott sem kétség, sem félelem. Tudtam hogy mit akarok, épp csak azt nem hogy tényleg azt akarom-e. Jöhet egy buff magamra, így támadásom megnő. És neki is rontok Raven-nek. Ha valaki az utamat állja, megpróbálom kikerülni és talpon maradni a súlyemelésem kihasználva erre. Kardom közelít a fiúhoz és támadok is. Remélem sikerült megsebeznem. Kutatom szememmel az életcsíkját. Majd elfeledve a fiút fordulok Jinhez. Oda szaladok hozzá, a kardom és a pajzsom nincs támadó állásba de könnyedén elő rántom ha esetleg szükség lenne rá. Nem is Jintől mindinkább Ritától és az esedékes Raven bosszújától tartotok.
- Jiiin drágám! – Ölelem meg. Nem akarom elengedni, és nem érdekel sem a harc sem a közönség mindent látó szeme.
- Nem akarok ellenetek harcolni! QQ  Olyan lelkesen jöttem de ez így úgy elrontotta a kedvem… - Panaszkodok neki. Való igaz hogy igazán még nem harcoltam ellene… és nem most akartam elkezdeni. Nem szeretnék az útjába sem állni, ugyanakkor félre állni sem. Segíteni akarok neki és Ritának. Velük akarok lenni. Nem mintha bármi bajom lenne a jelenlegi csapatommal, csupán ez egy igen csiki-csuki helyzet lett számomra. Eddig is tudtam, de most már biztos hogy Kami-sama utál engem. Még szorosabban ölelem Jint, és mélyen beszippantom az illatát. Válla felett Ritára tekintek. Sejtem hogy nem tetszik neki a jelenlegi helyzet. Most, erősen felvetődött bennem a gondolat hogy talán ki kéne szállnom… de a dolgok nem ilyen egyszerűek, nem akarom hogy csalódjanak bennem. Elengedtem Jint és megszólaltam:

- Etoo…mi lenne ha  kiütném Raven-kunt és beállnék a helyére? – *Jelent meg fejem felett két kis ördög szavacska és mögöttem az ördög farkacskám* Vázoltam az egyszerű logikámat Jinnek és Rii-channak. Remélem tetszik majd nekik. *-*
- És akkor szuper hármasként harcolhatnánk tovább és jutnánk el a biztos győzelemig. *-*  - Éltem bele magam. Bár félő volt hogy ez nem lehetséges…

Ha valaki megtámadt a mondókám után, hátráltam és védekeztem, el kell fogadnom. Van amikor nincs arany középút ami mindenkinek megfelel… majd visszatértem a csapatomhoz…
- Bocsi srácok, de ezt meg kellett próbálnom. – Körkörösen kapartam a földet a jobb lábammal majd félre pillantottam mint egy kislány aki tudta hogy rosszat csinált.


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 16 2013, 23:59-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal10/7300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2013, 23:30

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Dec. 21 2013, 19:34

végre elkezdődik az első küzdelem. A csapatomban lévő tagokat nem ismerem valami jól, de bízom benük, hiszen volt bennük annyi, hogy jelentkeztek erre a vidalra, bajnokságra.
A bevonulás után megilletődve vezem tudomásul, hogy Ai-chan és csapata az ellenfelünk.  Ez van, nincs mit tenni. Jól tudtam, hogy ő is jelentkezett, és mivel nem egy csapatba kerültünk, nyilvánvaló volt, hogy ellenfelekként kerülünk össz, csak azt nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar.
A felkonf után, Ai-chan is bemutat minket a saját csapattársainak. Végig mosolygok, mert nem értem, hogy miért teszi, de ő Ai-chan.
Végül a sok beszéd után támad is.  A támadóerőm csekély, ezért azt a töbiekre bízon. A védelem az én dolgom, ezért Raven elé is vetem magam, hogy felfogjam a támadást
- Switch Raven!- -  majdnem az összes páncélomat leszedi, ez kissé meglep, de..
- o.O! - Ai-chan csak úgy, a harc kellős közepén megölel o.O
- Ai-chan?  Embarassed - hírtelen nem tudok mit mondani... csak egy fél pillanattal később...
- Ez nem így működik Ai-chan - mondom mosolyogva, hogy ezzel egy kis józan észt verjek a kedvesembe, majd a kéepsségemmel próbálom lemásolni az első támadó képeségét, szerencsére azokat mind jól ismerem.

HP: 225/250
PP: 0/54

Ha a képesség sikerül A csapatomnak az FK-ja 7 ponttal növekszik 3 körre. Ami annyit jelent, hogy Raven-nek 3-helyett elég 2-t dobni a találathoz, minden más marad a régi.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal2110/2300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 21 2013, 19:34

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
C.B.A. vs Red Raven 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Bacchus Szomb. Jan. 04 2014, 21:23

Ahogy korábban is tettem ránéztem a két lányra, ők képviselik a csapatom. Rájuk vigyorogtam, jó kedvvel és összefontam karjaim a mellkasom előtt.
- Ismeretlen harcművész, ki nem veti meg az italt.. nem is olyan ismeretlen.. - vigyorogtam egy jót, miután hangoztattam bemondókat. Széttártam karjaim és a páholyok felé tartottam, igen! - Látjátok ez itt a nagy Bacchus! - veregettem mellkasom, és körbetekertem nyakam. Jobbra le kinyújtottam a nyelvem, így sikeresen minden tagom meg ropogtattam.
Jó támadás volt a pajzsos lánytól, az a fickó aki elé állt a társának, csúnya sérülést kapott. A pajzsa csak úgy szétroppant, mint ugráló gyerek alkarcsontja a kezemben.
- Chancery! - néztem oldalra, most már tudtam a nevét is - támadás előtt olvass, ott megtalálsz mindent - ránéztem a macskájára, biztos és vállam is megemeltem.
Vajon mivel fog támadni?
Na nem baj, viszont nekem kell ott az a kis vöröske. Kihívóm jó kis pia párbajra ezután, simán lenyomom, előbb viszont erővel kell megmutassam, hogy Bacchus a ring bajnoka!
Elővettem egy adag piát és ha hatott máris megindult az első fázisom és belevetettem magam a harcba. A gourdon félkörívesen lendítettem egyet, hogy jó keményen megüssem a csajszi hasikáját. Hogy aztán lehessen jól leápolni újra. Támadásom végén a RenAi nevű lányhoz mentem közel..
- Nehogy áruláson kapjalak, megállj, mert Xen elfog kapni - csak ennyit akartam tudtára jutni, ha kilép a csapatból, azt élve nem fogja véghez vinni.


//spec bekapcsolt, következő körömben -1 FK, -2 GY, +5 E
élet, páncél: full


A hozzászólást Bacchus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 04 2014, 21:25-kor.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal1003/1500C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 04 2014, 21:23

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
C.B.A. vs Red Raven 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Rita Hanami Hétf. Jan. 06 2014, 12:19

Na ez a verseny is elkezdődött!  Az eddigi sorozatos kudarcok miatt nem hittem volna, hogy részt fogok venni megint ehhez hasonló rendezvénye most mégis itt vagyok. A sorsolások már akkor is furának tartottam, valahogy nem gondoltam volna, hogy A kategóriát fogok kapni. Társaimról sok mindent nem tudtam, egyenlőre annyira nem is bíztam bennük de hát a legjobb módja a bizalom elmélyesztésére az minden bizonnyal az egymás oldalán való küzdelmek. Ahogy kiléptünk az arénába az első pofont már meg is kaptam Ai-chan és Chan-chan képében.
- A francba! – csúszott ki a számon. Valahogy mindig egy céhtaggal kellet az első körben megküzdenem ráadásul Chancery pedig a testvér céhünk tagja volt, ez azért egy idő után már eléggé irritáló. Legalább azt a srácot nem ismertem bár neki meg a külseje nem tetszik, félek, hogy bajba sodorja Chan-t és Ai-t. A felkonferálásokon jót derültem és hála a közönségnek lassan kezdett elfogni a harci vágy, alig vártam, hogy előrántsam a kardom és végre megkezdődjék a harc. Az első lépéseket Ai tette meg a maga szeleburdi módján és végül is Ravent támadta meg amit Jin blokkolt helyette levéve a teljes páncélját és keveset az életéből.
- Ai-chan vedd komolyan! Tudod, hogy erre nincs lehetőség. – Szóltam rá a lányra szigorúan mikor megpróbált áttérni hozzánk azon, hogy megölelte Jint már meg se lepődöm. Figyelmem azonban ennek köszönhetően lankadt és a Bacchusnak bemutatott férfi már engem támadt méghozzá egy üveggel vagy mivel. Nem tagadom meglepett a húzás de ettől még a képességeink más szinten mozogtak így volt időm előrántani a kardom és védekezni vele majd a következő pillanatban már egy ellencsapást is indítani felé. Támadás közben akaratlanul is egy kihívó mosolyt engedtem el. Tetszett a harcstílusa, habár még csak egy nagyon keveset láttam belőle. Úgy tűnt pont a szöges ellentéte volt az enyémnek. Még én igyekszem mindig kimért és fegyelmezett lenni ő róla sokkal inkább a vadság és az állatiasság került előtérbe, de lehet csupán csak a kinézete miatt láttam így. Akárhogy is, ez tetszett így nem is engedem csak úgy el!
- Ne gondold, hogy már végeztem is! – Kiáltottam fel miközben láttam, hogy vissza hátrál Ai-hoz és egy hármas vágással kínálom meg őt.

Élet:70/70
Páncél:full

/Aktiválom a képességem ami ha sikerül akkor a normál sebzésem felét okozza Bacchusnak (8HP) utána pedig 3x megtámadom őt (3x30HP) ha pedig Chan switcheli akkor 2x támadom meg Chant/
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal10/1300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 06 2014, 12:19

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
C.B.A. vs Red Raven 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Chancery Csüt. Jan. 09 2014, 15:58

-Huh... kész. -motyogom, bár nem túl meggyőzőn, és inkább csak magamnak. A pódiumra másodikként lépek ki, és különös érzés fojtogat, mikor meghallom a nevem és mindazt, amit mondanak rólam. Álomkelő egyenesen sütkérezik a figyelem középpontjában, farkát feltartva tipeg ide-oda mosollyal a pofáján, míg én inkább jobb szeretném picire összehúzni magam és minél előbb eltűnni a környékről is.
Botomat fogva végül mély levegőt veszek és elszánom magam. Most harcolni, és lehetőleg győzni kell, más nem számít. Mindezek után már csak egy gondom maradt:
Bacchus.
Hiába kedvelem a mitológiát és ébreszt szép emlékeket a név maga egy régi gyerekkori könyvemről, attól függetlenül ösztönös gyűlöletet érzek ez iránt a teletetovált, nagyképű, rohadék okádék miatt, akit a rendszer harmadik társunknak és csapatkapitányunknak jelölt. Jóformán hányingerem támad még attól is, hogy rá kell néznem. Gusztustalan, és nem csak az ivászata miatt... egyszerűen csak nem jön be nekem ez a férfitípus >.>
Csak az tart még itt, hogy "kétszer ismerd meg az embert". Bár ez még nem változtat azon, hogy még Kurokoto-t is szívesebben viselném el csapattársnak, mint őt.
Miután megindulunk előre, és pont az ő szájából hallom a nevem, megrezdülök egy pillanatra, és a kelleténél idegesebben vetem vissza: -Mi va'?
Ezzel jóformán meg is törtem, amit mondtam rólam: a mindig full happy. Fintorgok egy sort.
Chan, nyugodj meg, előbb ismerd meg jobban, mielőtt elásod magadban! Lelkem Főnixmadara, kérlek, adj ehhez egy kis erőt X_X
Végül, ahogy az tervezve volt, Jin-re koncentrálok inkább. Nem törődöm semmi mással, csak vele. Ismeretlen, még sosem hallottam róla, így számomra könnyű célpont, Álomkelő pedig szintúgy teszi a dolgát.
Úgy, ahogy az olvasva volt...


//Sebzés Jinre, első kocka Álomkelő (33), második Chan (9)//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal2062/2100C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 09 2014, 15:58

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4766609959_af0c0eb7c7_s C.B.A. vs Red Raven 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Ápr. 02 2014, 21:03

Raven támadja Chan-t, kettes elég a találathoz, találat esetén 19 sebzés
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal2110/2300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 02 2014, 21:03

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 07 2014, 10:40

Raven támadta Chant, ezt nem hagyhatom annyiban. >< Igaz jelentős hátrányban vagyunk, sőt ahogy nézem esélyünk sincs. Hehh, még szép hogy nincs. Jin és Raven is tankok, Rita viszont ügyesen támad. Nálunk Álomkelő az aki ügyesen támad, Bacchus képességeit és tulajdonságait annyira nem ismerem, én viszont egyedül vagyok tank és supporter. Már ha ezt összevetjük is látszódik a különbség. Vesztettünk volna? Már most, mikor pár ütés és sebzés ment le?.... Úgy nézem, de lehet győztesen is veszíteni. Vagy mi, mármint úgy értem büszkén viselni a vereséget, már ha ez következik be. Pedig úgy nézem ez fog. Ugyan lehet hogy ezen hozzáállásomon az is segít hogy tudom Jin és Rita is az ellenséges csapat tagja, így képes vagyok örülni az Ő győzelmüknek is.

Raven hiába tank de a specialitásához képest is viszonylag erőset sebez, amit ki kell védenem. Amint látom hogy mire készül egyértelműen Swichelem chant, bár az én életem is véges. >< Bosszúsan tekintek körbe, a közönség meg meg van őrülve... csak tudnám mire fel. >< Tombol és hullámzik...>< Bár már valahol én is hullámzok, legalábbis sok kicsi pillangó a gyomrocskámba, ami rám nem igen jellemző, így furán is érzem magam tőle. Ha swicheltem Chant akkor támadom is Ravet. Sőt növelem a csapat fegyverkezelését. ><
- Swich Chancery! - Kiáltom és rögtön harcba is lendülök, a sok kis pillangóval együtt. ><

Figyelem az eseményeket miként találkok vagy járnék sikerrel, bár a támadásomba nem vagyok biztos hogy sikerül, de a speciális képességem még nem hagyott cserben manapság hogy ennyi pontot áldoztam rá. Ugyanakkor sosem lehet tudni, pedig harcoltam már mindhármukkal mégsem érzem magam előnyben vagy tapasztaltabbnak náluk. De nincs ami eltántorítson. Hisz én egy Ai-chan vagyok, aki jószerével megállíthatatlan még ha egy veszett ügyről is legyen szó.

Életem:185, Páncélom: 53-19= 34.
7 fegyverekzelést buffoltam a csapaton.


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 08 2014, 12:17-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal10/7300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 07 2014, 10:40

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Ápr. 13 2014, 22:23

- Switch Raven! - kiáltom és a támadás elé vetem magam. Csupán ennyit tudok tenni a csapatomért, remélem elégségesnek bizonyul, egyelőre.. Az életem véges, így nem pazarlom el feleslegesen a képességemmel...

HP: 162/250
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal2110/2300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Ápr. 22 2014, 18:14

Rita támadja Chan-t egy pihi, egy támadás, 30 sebzés
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal2110/2300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Chancery Vas. Május 04 2014, 17:49

Bacchust vártam, de a hírek szerint kiesett, szal támadom Ritát >.>
Elvileg méééég 72 életem van, első kocka ÁK, második én.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal2062/2100C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 04 2014, 17:49

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4767250438_224285ea8b_s C.B.A. vs Red Raven 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Május 04 2014, 18:51

Raven Switcheli Ritát
Támadja Ai-t (kettessel vagy nagyobbal talál) Sebzés 19

Páncél 1/43
HP: 90/90
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal2110/2300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 04 2014, 18:51

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by RenAi Vas. Május 04 2014, 20:25

Raven nem szeret...>< De ez van, megtámadott és vonódott is le pontom ami uuhhh>< De ha már itt tartunk akkor támadom Ravent még hozzá az egyik speciális képességemmel megpróbálkozva...>< Amit megosztok Channal is. Így ha sokat nem is, de azért valamennyivel többet sebzünk majd mindketten, mármint akarom mondani Álomkelő és én is...>< Így előbányászva az inventorymból megosztok egy egyszerű adrelarin potiont, és támadok is.

/Osztok: Adreralin potion= +4sebzés +3 gyorsaság két körig./


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 18 2014, 21:26-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
C.B.A. vs Red Raven Exp_bal10/7300C.B.A. vs Red Raven Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 04 2014, 20:25

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
C.B.A. vs Red Raven 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

C.B.A. vs Red Raven Empty Re: C.B.A. vs Red Raven

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.