Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Halloween Party!

+8
Saya
Ryuninji Ren
Azmaria
Aidor
Phobos
Yokuatsu
Licht
Jun
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Jun Szer. Jún. 25 2014, 18:55

//Jó nem várok tovább :/ //

Ai és Ren:
A nő motyog magában, közben elkezdte kihúzogatni az asztal fiókjait ahonnan további fiolákat szed elő, az üreseket az asztalra sorakoztatja fel, de amikben valamit talál a falhoz vágja.
- Méreg, méreg, méreg, - ismételgeti a szavakat, a hangjában nem hallatszik ki semmi érzelem. - Nene nem akar megmérgezni... De akkor miért kell beszednem ezeket? MÉREG MÉREG! Ezek itt mind mérgek! - vitatkozik saját magával, majd kicsit időzve Ai kérdésén, nem válaszol rá azonnal, csak miután teljesen kiürítette a fiókot.
- Meghaltam. - jelenti ki teljesen közömbösen, majd a mennyezetről lelógó kötélre pillant. - Nem tudom hogyan... biztos csak egy baleset volt... VAGY MEGMÉRGEZTEK! - közben felétek hajít egy üvegcsét, ha megnézitek közelebbről egy szöveget találhattok rajta. Ugyan kissé megkopott de mégis kiolvasható, hogy nyugtató. Az erkélyen pedig egy sötét árny jelenik meg. Hosszú kabátot visel, fején pedig egy kalapot, először bekukucskál az ablakon, a szellemnőt méregeti, jól látható, hogy valamit szorongat a kezei között. De vajon mi lehet az a valami? Eközben pedig az ajtó túloldaláról egy kedves női hang kiállt be.
- Clara bevetted a gyógyszereid? -
- Igeen nővérkém! - kiállt ki a Clara névre hallgató hölgy aki valami csoda folytán az ágy szélére került, és pontosan háttal ül az idegen férfinak. A hangja kitisztult és sokkal barátságosabbnak hangzik mint korábban. Talán először furcsán hat nektek ez az egész változás, de hamar rájöhettek, hogy egy előre beprogramozott jelenet zajlik le, aminek ti csak szemlélői vagytok. A testetek elhalványodott, és bármihez is értek átnyúltok rajta. Persze a falakon nem tudtok átjutni.
Az erkélyajtón kopogtatnak, a nő odafordul, majd arcán egyfajta rémület látszik, remegő kezeivel az éjjeliszekrényhez kap ahonnan egy kést húz elő, amit a háta mögé rejt. A kilincs kinyílik, a férfi belép, dörmögő hangjából nem sejthettek túlságosan sokat, egy dobozka van nála, arcát továbbra sem látjátok a kalapjától, azonban öltözékéből arra lehet következtetni, hogy egy lovagról van szó.
- VÉGRE MEGTALÁLTALAK! - szólal meg majd a nő felé lépked, aki felsikolt, majd a férfinek támad akit néhány késszúrással a földre is juttat.
- gyilkos, gyilkos, gyilkos! - ismételgeti a szavakat a nő miközben könnyeit törölgeti. E piciny jelenet láttán egy újabb szellem jelenik meg előttetek, feje felett Malcolm név szerepel, majd az ajtón belép egy újabb nő aki felett pedig a Nene név olvasható le, kezében egy lila jácintot szorongat.

- Mégis ki lehet az igazi gyilkos? Melyikük az? - szólal meg egy eddig ismeretlen férfi hang. Egészen biztos, hogy a három kísértetre célozgat. Melyikük lehet az? Vajon mi lehetett az indíték? Mi volt a dobozban? És ki lehetett ez a férfi?


//úgy döntöttem, hogy ezt a kört megírjátok ketten és lezárjuk. Sajnos így a többiek nélkül elég kusza lesz, de nem akarom tovább foglalni a küldetéshelyeteket :/ Annyit elárulok, hogy a régen talált dolgoknak is fontos jelentése lehet, nem szükséges felhasználni őket, viszont pontos utalást adhatnak bizonyos dolgokra a három személlyel kapcsolatban, és azzal kapcsolatban, hogy mi is volt a valódi céljuk.//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal3984/4100[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Jún. 26 2014, 17:07

Ahogy a talaj összeroppan Shizuka alatt, s könnyedén nyeli el, a lány sikítva kapna a padló szélei elé. Sikertelen.
Keményen érkezik a holdfény világította helységbe, s bár fájdalmat nem érez, az eddigi rémségek hatására, s megannyi kiszámítatlan félelmetes meglepetést tartogató háztól megrettenve kapar a szoba sarkába.
Kikerekedett pupillákkal és a torkában lüketető szívével néz körül a holdfényben sütkérező helységben.
A sötét, vérre emlékeztető sötét folt a szoba ágyának lepedőjén, a bizarr módon minden felé szerteszét szórt száraz virágok százai, csak még inkább a torkára forrasztja a szót, de még a segélykiáltást, vagy sikítást is.
Aztán veszi csak észre a túlsó sarokban gubbasztó emberi roncsot. Egy ideig csak rettegve figyeli nem is pillantja meg, csak majd jó pár szívdobbanással később a feje felett kirajzolódó nevet: Nene.
S a könnyáztatta arcot, ahogy a törött cserépdarabok közé lerogyva sírdogál, s magában motyog, mintha fel se fogta volna, hogy más is van immár a szobában.
Shizu jó pár percnyi őrlődés alatt győzi csak le a mindenét elárasztó, mozdulatlanságra és némaságra kárhoztató félelmét, s lassan négykézláb, még mindig tartva a ház rémségeitől, s most ettől az NPC-től, közelebb mászik Nenéhez.
Félszegen mosolyog rá, egy elszáradt virágot helyez a lány lábai elé, s mutat saját magára.
- Én Shizuka - próbálkozik "indián" nyelven
- Segíteni szeretnék neked!Ki az a malkolm? - próbál szemkontaktusba kerülni Nenével, már egyáltalán nincs tudatában annak, hogy egy NPC-vel szemben efféle pszichológiai trükkök talán egyáltalán nincsenek hatással
- Hol a gyógyszer, amit be szeretnél adni? - mászik közelebb Nenéhez, s megérinti az egyik kezét, talán úgy megnyugszik, észhez tér, és felfedezi Shizut maga előtt.
Aztán hirtelen kinyílik a szoba ajtaja. Shizu összerezzen, lassan, félve néz az ajtó felé, majd amikor látja, hogy senki nem jön be rajta, a fal mentén az ajtóhoz lopakodik és pár pillanatnyit mozdulatlan csendben várva beles az ajtón, hogy lássa mi vagy ki van mögötte
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal10/1400[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Jun Csüt. Jún. 26 2014, 18:25

- A gyógyszer?- rémülten kérdez vissza, majd körbeforgassa a fejét, és az ajtóra mutat. - A-A-A másik szo-szobában van. - majd felkel és kimegy az ajtón, maga után nyitva hagyva azt, és jobbra fordul ahol pár lépésnyire egy másik ajtó van. Ha követitek akkor abba a szobába kerülhettek ahol Ai és a többiek is vannak, természetesen mindent láthattok amit ők is látnak, megbeszélhetitek az eddig szerzett információkat.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal3984/4100[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by RenAi Csüt. Júl. 03 2014, 01:52


Olyan helyzetbe és helyre kerültem ahova nem igazán szerettem volna. Túl sok minden történt egyszerre hogy fel tudjam fogni… főleg hogy vészesen ismerős ez a jelenet, márint az emberek és a helyszín…
- Gyógyszerek és mérgek?.. – Nem igazán értettem miről van szó… A kérdésemre választ kaptam, mi szerint ő volt az a kislány és megölték… Eltompult az elmém… valahogy nem tudtam különbséget tenni most egy film és esemény között, hisz akárhogy is mi is részesévé válltunk ennek a filmnek… A szellem egy fiólát dobott felénk, amin a nyugtató név szerepelt. Szerencsére nem talált el senkit… Majd egy újabb felvonás vette kezdetét. Egy másabb, és mégis… rosszabb… amit akkor még nem is selytettem…
A férfi hanjára én is oda kaptam a tekintetem. Láttam már ezt az alakot…
- Ő az! A férfi az állmoból! – Kiálltok fel, majd tekintetem a lányra szegeztem.. és láttam hogy egy kést rejt el magánál… Kezdtem kissé bepánokolni. A nő amint megindult a férfi felé, eltakartam Saya szemeit ha tudtam, és a fülét is betapasztottam az alkarommal, már amennyire ez lehetséges volt. Valahogy vártam az effektet, a női sikolyt… de én is becsuktam a szemem mikor Clara rátámadt a férfira… Majd megdöbbenve hallgattam valamiféle narrátor hangot… ami arra kért hogy elemezzük ki a látottakat, és gyűlytsük össze az információkat… még mindig nem tudtam megnyugodni… Úgy éreztem magam mint egy horrorfilm szereplőle akinek már kikezdték az idegeit…Hogy ki a gyilkos?... Visszhangzott a fejemben a kérdés. Persze Clara nevét vágnánk rá elsőnek, de már ebből adódik hogy nem ő az, legalábbis nem az egyetlen… bár így testközelből végignézve mindezt… nem is igazán akartam választ találni a kérdésre… Renre és Sayara pillantottam. Ha nem tűnt el időközben az npc hulla és gyilkos és a többiek akkor úgy álltam hogy Saya ne láthassa a hullát.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal10/7300[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Júl. 03 2014, 22:30

- Odaát? - kérdezett vissza majd a torkában összegyűlt félelem-gombócot legyűrve neki támasztotta a hátát a hűs falnak
A ház fokról fokra vált egyre ijesztőbbé, bár lehet, hogy a bokán ragadós iszonyat után már mindent sokkal ijesztőbbnek vélt: már rég nem tudott csak egy poros, omladozó elhagyott házként tekinteni erre az egészre. Amúgy sem szívesen maradt volna egy ilyen dohos-poros pókhálókkal teli otthon falai közt önszántából: már a porlepte bútorok, az ágy alatt sejtett bogarak is undort varázsoltak a gyomrába.
Felhúzta a térdeit, a cipőinek sarka nekipréselődött a fekete jelmeze alatt fedetlenül hagyott fenekéhez, amit már így is elég koszosnak érzett, és százszor megbánta, hogy most nem vett kivételesen nadrágot fel. S ahogy végigmérte önmagát, némi öniróniával fogadta a látványt, melyet nem is olyan rég viccesnek és halloweenhez passzolónak érzett, most azonban semmivel sem tűnt különbnek attól ami körülvette: a boszi kalapot még valahol a könyvtárban hagyhatta el, talán a rémmel való viaskodásban esett le a fejéről, de most hiába tapogatta biztos ami biztos alapon, csak a poros haját érzete.
Kicsit előrébb nyújtotta a lábait és a falnak nyomta a tenyereit is, lassan a falnak támaszkodva felnyomta magát két lábra
- A másik szobában - tudatosította magában, hangosan
Nem merte szélesebbre tárni az ajtót, tapogatózva fordult be rajta, mint aki attól tart, hogy sötét folyosón kell végig csetlenie-botlania vakon.
De meglepetésre tényleg rögtön egy másik szoba volt, három ismerőssel, akik láttán Shizu arcán hatalmas mosoly fakadt, s egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el ajkait.
- Háá! Dejó, hogy itt vagytok ti is, azt hittem már...
Aztán belé fagy a szó, ahogy maga is szemtanújává válik az emlék-szerűségnek. Mire a látomás véget ér, értetlenül, a gyilkolástól elborzadva csak annyit ejti ki a száján:
- Nene! Nene - ismételgeti céltalanul - Nenének kell... kell neki a gyógyszer
Elméje nehezen küzd meg a látottak tragikus mivoltával, aztán Ai rádöbbenését hallva neki is bekattan valami az előzőkből:
- Nene azt mondta, ha nem adjuk be a gyógyszert, szörnyű dolgok fognak történni újra!
Kicsit töpreng:
- De nem tudom, kinek kell be adni... - vallja be elszégyellve magát - Nenének, vagy Malcomnak? - pislog a többiekre segítségkérően
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal10/1400[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Júl. 06 2014, 20:56

Beletelik egy kis időbe, míg eljut a tudatomig, hogy ebben a világban nincsenek szellemek. Mármint olyan szellemek, amiktől meg kellene ijednem Suspect  Csak olyan szellemecskék, amik szimpla mobnak mennek el, attól meg ugye nem kell tartani Rolling Eyes Mikor tudatosul bennem, megnyugszom, de továbbra sem szólalok meg. Harcra készülök, mert lehet betámadnak Suspect Sosem lehet elég óvatos az ember, főleg nem egy ilyen helyen.. bhrrrr… csak érjek már haza.. jól ellazulok egy kis pancsi segítségével az tuti.
Igazából nem sokat értek ebből az egészből… hogy őszinte legyek… öhm… szinte semmit Rolling Eyes
- Nyugtató? :O Drogos vagy? o.O – ha valakinek már ilyenhez kell nyúlnia, akkor az tuti idegbeteg lehet.  Tehát itt minden van… nyugtató, kötél, fura alak az erkélyen…  másik lányka, meg miegymás. Felpattanok, mert nem akarom, hogy Reginald úgy ébredjen fel, hogy rajta ülök. Abból kegyetlenül nagy cirkusz lenne.
- Ouhff o.O – visszaesek…. a berendezésen egyszerűen keresztülnyúltam  ahelyett, hogy megkapaszkodtam volna benne :O  
- Sugoi :O – próbálgatom újra és működik… keresztülnyúlok Ai-chanon is, a fejecskéjén, hehe….
- Hé.. Ai-chan… nézd… - hívom fela  figyelmét a tetteimre, hehe..
- Végre van benned egy igazi férfi Cool viccelődök a lánnyal egy kicsit.. nem sok figyelmet szentelek a történteknek. A csaj megszurkálja a csávót, akinél egy doboz van…. nagy szám Rolling Eyes Amíg nekem nem esik bántódásom, addig nem izgat túlságosan… elvégre én vagyok itt a legfontosabb ˇ^ˇ
- Hmm? – egy újabb lányka érkezik… őt láttuk még kint az utcán, mielőtt bemerészkedtünk ide.
- Te ki is vagy? :O – érdeklődöm és közelebb lépek hozzá, hogy átnyúljak a mellkasán, hehe… nem unom meg..
- Benned vagyok, hehehe – Ekkor újabb személyek jelennek meg itt..
- Nene?! – hmmm… nem tudom, miket beszél a kiscsaj, de nem is baj… ez többnyire gyakori eset…. a csajok sok felesleges dologról szoktak dumálni Rolling Eyes  Gyűlünk rendesen, én meg szórakozásomban mindenkin keresztül mászkálok., mindaddig, míg az ismeretlen férfi hang fel nem tesz egy kérdést..
- Haaa?! Ez beugratós kérdés? – kérdezem teljesen meglepetten.
- Az a csaj az előbb késelte meg a csávót… akkor nem nyilvánvaló? - kérdezem én, de a krimi sosem volt az erősségem. 
- De… akkor én majd elmagyarázom Suspect  - veszek egy nagy levegőt, hogy újult erővel kezdhessek bele a mondandómba Cool
- Szóval… ez a csávó- mutatok a földön heverő áldozatra. – Abban a dobozban tuti gyűrű van… tudom.. láttuk a könyvtárban Cool  és megkérni jött a csaj kezét.  De…. a neki (Clara) Elgurult a gyógyszere és bekattant… tuti, hogy pirula nélkül zizi… Tehát „gyógyszertelen”  állapotban kicsinálta a kedvesét Cool hmmm.. szerintem jobb vagyok, mint Sherlock Cool - Mikor meglett a gyógyszere, akkor rájött, hogy mit csinált és fellógatta magát.... - jah, tiszta sor.. nem it tudom mások miért nem jöttek rá erre Rolling Eyes  
- Aztán ő (Nene) megfőzte a hullát.. ezt is tudom, megtaláltuk az alkarvédőjét a levesben ~.~ … Végül pedig… ők itt megették – saját petemre és Ai-chanra mutatok most…  ugye milyen jó, hogy nem ettem bele? Blöeee…
- Ő nem tudom ki (Malcolm) >.< - ez a figura egyáltalán mit keres itt? :O – Ki ez? – kérdema  frissen érkezett játékos lánytól ..
- Vaaaagy... öhm… még nincs vége és az a Chuky szerű baba még kinyír mindenkit Suspect - gyanúsan méregetem a zöldike undi babáját… de csak újra a frászt akarom ráhozni… egy kicsit  Rolling Eyes  Szörnyű ízlése van a pici lánynak az szent…..
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal6382/6500[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by RenAi Hétf. Júl. 14 2014, 23:23

Hehh? És ismételten csak Heeeeeeh?! Eddig azt hittem hogy nem értek semmit, de mostmár tudom is hogy nem értek semmit! Ez a hely itt maga a megtestesült gonosz, ami végjátékot játszik az idegrendszermmel a tudatommal és az egész lényemmel. Pedig én csupán egy mókás haloweenre vágytam, mire egy gyilkosság kellős közepében találtam magam két másik társammal. Bocsánat, három. Ren, aki mindig csak szórakozik. Egy zöldike lányka akinek a nevét még mindig nem tudom, de tök cukiii *-* És Regi aki végig alszik mindent…>.> Mondhatom szabályosan irígylem, bár akkor nem mikor Ren pont rá huppan és még el is időzik Regi tollas testén. A madártollak csak úgy repkedtek, a por lassan leülepedett, és a megsemmisült dolgok amikre ráhuppantunk elpixeleződtek. Még jóhogy a talaj a testönk tömegétől nem semmisült meg… akkor tovább és tovább eshettünk volna, úrja és úrja beszakadt volna alattunk a talaj ki tudja meddig… bár talán nem lettünk volna szem és fültanui mindennek… Ren megilyed majd megnyudodott… valahogy érdekes hogy ő pont akkor nyugodott meg mikor én végképp kikészültem… >.> A fiú magyarázott valamit, elég hitelesen adta elő én pedig csak pislogtam. Úgy viselkedett mintha semmi furcsa vagy rendhagyó nem lett volna, csupán egy párnacsata utánni szieszta, pedig nem így volt. Majd azon kaptam magam hogy keresztül nyúlkál a fejemen… először csak pislogok, majd halálra rémülök és a mondatát egy szem forgatással díjazom… ~Igazi férfi mih?! Látszik nem sokat tud az igazi féfi létről… Razz~ De nem reagálom le különösebben, bár elgondolkodok hogy akkor mi is szellemek volnánk?! Meghalltunk mikor lezuhantunk és ezért látjuk őket is?!.... A gondolatom ismételten megszakította mikor kijelentette hogy kannibálok vagyunk… először csupán elzöldülök, szivárvány minden színében pompázok, majd tudatosul bennem valami….
- Hééé ez nem helyes! – Eredetileg azzzal kifogásoltam volna hogy nem vagyunk mivel nem tudtunk róla így nem szándékos de izééé…>.>
- Hogy ettem volna meg mikor a tag itt fekszik holtan? – Kérdezek rá vissza, és ugyan az állítása és a felvetése igaznak tűnik a levezetésével együtt én mégiscsak tagadom az egészet! Az kizárt hogy én kannibál legyek..@@ inkább lennék szellem jelenleg mint egy emberevő alfajta ><


/Gome százszorta jobbra akartam, de kapkodva csak ennyire futotta ...@.@/
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal10/7300[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Jun Hétf. Júl. 14 2014, 23:25

- Ö Malcolm. - válaszolja a férfi hang aki korábban feltette a kérdést. Azonban továbbra sem derül ki pontosan kitől is származik a hang - Az a férfi akit mindenki meggyanúsított. Halála után eltűnt, pont ahogyan Nene is tette. Clara pedig felakasztotta magát végül. Nagyon jól összeraktad a többit. Elismerésem. - ekkor lép be egy cilinderes fazon a terembe, természetesen nem az ajtót használva, hanem az erkélyt. Elegáns öltözete nemesi származására utalhat, úgy ahogyan a mozdulatai is. A hölgyeket látva megemeli kalapját, majd sétapálcájával a bűnősre mutat.
- Az a nő tudatosan ölt. Nem vette be a gyógyszereit annak ellenére, hogy rendszeres orvosi felügyelet alatt állt. A nővére mindent megtett annak érdekében, hogy fizetni tudja a számlákat, ezért éjt-nappallá téve gondozta a virágokat, hogy eladhassa őket. Milyen kár, hogy a húga paranoiája, és bizalmatlansága vetett véget mindhármuk életének. Milyen elkeserítő. - rázza meg a fejét, - Milyen szörnyű... Sajnos egyedül nem sikerült volna bejutnom, ezért is köszönöm a segítségeteket. A többit átveszem. Ne aggódjatok a bajtársaitok miatt, biztonságban vannak. - int nektek, és búcsúzóul kalapját emeli, és mindannyian teleportálódtok. Talán még éppen elkaphattok egy-egy pillanatot abból ahogyan az ismeretlen férfi nekiront Claranak.

A party helyszínén találjátok magatokat, a kísértetházzal szemben, azonban sehol egy lélek, egy lakos. A házakban nem égnek a lámpák, csupán a halloweeni töklámpások fénye világítja meg az utcát. Majd láthatjátok ahogyan A háztetőt áttörve egy lovas vágtat el a hold irányába. Talán ha elég jó a szemetek még azt is észrevehetitek, hogy mögötte egy megkötözött alak hasal a lovon.


A küldetést sikeresen teljesítettétek.


Köszönöm, hogy részt vettetek az első küldetésemen. Őszintén szólva eléggé máshogyan terveztem, és többféle végkifejlettel is teljesíthettétek volna. A majdnem legjobb véggel sikerült megoldanotok a feladatot. Tanultam a hibáimból, és ha legközelebb is mesélek valamit, megpróbálok kevesebb információt belezsúfolni a reagokba, és több támpontot adni, arra, hogy mit csináljatok. Bevallom őszintén az elején nem kalkuláltam bele, hogy lesznek kieső játékosok amit egy ilyen keresgélős kutakodós játékban talán fontos lett volna, hogy még több kérdésre választ kaphassatok :/

A menedékben dobott dolgokat felhasználja:
Ren:  Egy általad választott küldetés befejezésekor 20%-al több aranyat kapsz.
Aidor: Egy általad választott küldetés befejezésekor 20%-al több expet és aranyat kapsz.

Ha még valaki nem szólt volna de még szeretne felhasználni menedékes bónuszokat akkor innentől fogva már adminnak szóljon, aki osztja és beírja a jutalmakat :3.

Megírt reagok száma:
- RenAi 15
- Aoi Shizuka  14
- Ryuninji Ren  14
- Aidor 12
- Licht 12
- Saya 8
- Kiyoshi:  (utólag csatlakozott be Yoku helyére, viszont pótolta azokat a köröket is amikben még nem "volt itt") 8
- Azmaria 7
- Yokuatsu 3
- Raven 3

Licht jutalmát kérésre Miu kapja meg!

Jártasságok:
Ren: -Potion/Méregfőzésre recept T3
-érclátás T2
Shizuka:
-Potion/Méregfőzés T2 recept
- Növénylátás T1
RenAi:
- Potion/Méregfőzés recept T1
- Érclátás T1
- Keresés jártassága van
Aidor (Nem vitte végig, de több mint 10 kört megírt):
- Érclátás T2
- Növénylátás T1
- Van 3-as keresés jártassága.
Licht(Nem vitte végig, de több mint 10 kört megírt):
-Érclátás T1
-Növénylátás T1
- Keresés jártassága van
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_bal3984/4100[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 28 2014, 18:09

Exp: 5 exp/kör + mindenkinek 10 exp teljesítmény + 30 exp, mert a játékosok legalább a fele elérte a 11. szintet + ezekre a további bónuszok, például menedék
Arany: exp + 10, 5-nél felfele kerekítve + erre a további bónuszok, például menedék

RenAi: 115 exp + 130 arany
Shizuka: 110 exp + 120 arany
Ren: 132 exp + 144 arany
Aidor: 120 exp + 132 arany
Miu: 100 exp + 110 arany
Saya: 80 exp + 90 arany
Kiyoshi: 80 exp + 90 arany
Azmaria: 75 exp + 90 arany
Yokuatsu: 55 exp + 70 arany
Raven: 55 exp + 70 arany

Céhek:

White Rose: +45 arany, Kurasai +0 exp, Enheriel +8 exp, Snowcat +8 exp, Dretan +8 exp, Nio +8 exp, Minori +8 exp

Artes Liberales: +80 arany, Saya +1 exp, Alex +0 exp, Ayato +0 exp, Meredith +0 exp, Esutel +0 exp, Anat +22 exp, Jun +22 exp, Raven +22 exp

Angelic Voice: +66 arany, Kokoro +0 exp, Aidor +8 exp, Mirika +17, Ayani +17, Atoru +18

Justice League: +125 arany, Yurihime +0 exp, Yuichi +0 exp, Ozirisz +0 exp, Hinari +28 exp, RenAi +28 exp, Szophie +28 exp, Shizuka +28 exp

Jártasságok:

Keresés: Aidor talált két tárgyat, egy gyakori és egy ritka: Alap Repülő Segéd Kristály, A Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)

Licht: Ércek és növények Miunak: 4 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 7 Halvány Rubin 6 Vasérc 7 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 4 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang

Aidor: Érclátás (T2): 111 -> 128, 4 Fémkő 3 Vastag Bőr 8 Drágakő 2 Tömény Rubin 3 Acél
Növénylátás: 60 -> 77, 8 Kis Tövisgyökér 5 Faeno Levél 1 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang

Ren: Potion/Méregfőzés (T3): Fárasztó Méreg Recept, Kábító Méreg Recept
Érclátás (T2): 123 -> 142, 5 Fémkő 3 Vastag Bőr 4 Drágakő 2 Tömény Rubin 6 Acél

Shizuka: Potion/Méregfőzés (T2): Egyszerű Adrenalin Potion Recept, Rövid Fegyver Élesség Potion Recept
Növénylátás: 21 -> 40, 8 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 1 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang

RenAi: Potion/Méregfőzés: Gyenge Speciális Méreg Recept, Gyenge Lénygyengítő Méreg Recept
Érclátás: 81 -> 100, 7 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 5 Halvány Rubin 3 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Halloween Party! - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Halloween Party!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.