Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szerelmes vívódás

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Szerelmes vívódás - Page 2 Empty Re: Szerelmes vívódás

Témanyitás by Chancery Szer. Márc. 26 2014, 20:35

A fene... annak ellenére, hogy a hapek elméletileg jóval kisebb szintű és lassabb nálam, valami miatt a karmaim nem igazán akarnak engedelmeskedni. Hö... csak nem valami humbug van a dologban? Suspect Valami olyasmi, mint a Heripoter regényben, hogy valami szellem védi meg a kisfiút a halálos csapás elől, vagy mi. Csan olvasta, meg mesélt róla, én meg hallgattam, de nem igazán jegyeztem meg belőle semmit. Mentségemre legyen, hogy szerintem fölösleges; a SAO-ban úgysincs mágia.
Dzséj szintúgy humbugol valamit közben, és szinte várom, hogy ő is átalakuljon, mint az a Fándör-gyerek, vagy hogy kell ejteni. A fehér hajú kardforgató, akit ég pici korunkban hívott ki Csan, és a küzdelem közepén nekiállt átalakulni meg érthetetlenül halandzsázni. Fándör sikeresen megszabadult attól az akármilyétől, ami volt, de erre a Dzséj kezd bele ugyanabba?
~Ne kacsintgassá', nem vagyok a nőd.~
Forgatom a szemem ennek láttán, majd készülök, hogy akármilyen módon, de elkerüljem az érkező csapást. Azt látom, hogy az önuralmát ezúttal nem vesztette el; számomra kár, hisz új szabály az új szabály :PNa sebaj. Viszont lassan már komolyan kajás vagyok.
Újabb, immár magabiztosabb pofázásra ismét csak a szememet forgatom, miután egy lusta mozdulattal elkerülöm a sete támadását. Cöh, és ezt nem vagyok képes eltalálni? Jézusom, milyen pet vagyok én? Suspect  Vagy tényleg vannak itt vírusok, én meg sikeresen elkaptam egyet? Csaaaan... kérek egy avast-frissítést .-.
~Legalább kétszer kell megcsapnod, hogy veszítsek, matekzseni...~
Második felére már nem is tartom érdemesnek arra, hogy egyáltalán reagáljak. Majd a csata után megjelenik ismét magától, hát istenem... úgyis csak a fülem hegye. Nem nagy veszteség. Harci seb, azt pedig mindenki szereti :3
Na de most jobb lenne inkább a karmaimra figyelni... :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Szerelmes vívódás - Page 2 Exp_bal2062/2100Szerelmes vívódás - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Szerelmes vívódás - Page 2 Empty Re: Szerelmes vívódás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 26 2014, 20:35

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Szerelmes vívódás - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Szerelmes vívódás - Page 2 Empty Re: Szerelmes vívódás

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 12 2014, 13:54

Ossu!

Nagy nehezen eljutott a tudatomig, hogy ez a párbaj lezárásra vár @.@ Szóval izé... lezárom. 30 xp és 80 arany a jutalmatok, ha már ennyit késlekedtem, nem is adhatnék kevesebbet Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Szerelmes vívódás - Page 2 Exp_bal0/0Szerelmes vívódás - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szerelmes vívódás - Page 2 Empty Re: Szerelmes vívódás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.