Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatsuko Matsu

2 posters

Go down

Tatsuko Matsu Empty Tatsuko Matsu

Témanyitás by Tatsuko Matsu Hétf. Szept. 10 2012, 22:06

Tatsuko Matsu


Név : Tatsuko Matsu
Nem : Férfi
Kaszt : Kardforgató
Kor : 17

Kinézet : 183 cm magas, 65 kiló körüli 17 éves szőke srác kék szemmel.

Jellem : Mindig mosolygós, hiperaktív. Könnyen barátkozik, s ha összeveszik valakivel nem tudja sokáig tartani a haragot. Túl sok emberben megbízik, sokszor ez a bajainak gyökere. Esze sűrűn a lányokon jár, s sok mindent megtenne, hogy végre egy párt találjon magának. A barátaiért mindent megtesz, de amint úgy érzi, hogy egy kapcsolat elavult már próbál is megszabadulni az illetőtől.

Képességek :
FlashStrike:
A használó lecsökkenti az erejét 75%-ra, viszont duplájára növeli a gyorsaságát. Ez egy támadás erejéig érvényes. Ha vége a támadásnak 15 perc elteltével lehet újra használni.

Előtörténet :
Sziasztok. Tatsuko Matsu vagyok, és ez az én történetem.. röviden.
Feltűnő lehet, hogy 180 körüli szőke srác vagyok, ámbár japánban élek (ha a jelenlegi állapotomat egyáltalán élésnek lehet nevezni) anyai ágon brit felmenőim vannak. Még amikor apám fiatal volt, egy angliai egyetemre jelentkezett, s ott találkozott édesanyámmal. Onnantól már teljes volt a love story. Nem hagyták el egymást egészen máig. 17 éve megszülettem, s még boldogabbá tettem őket érkezésemmel. Azóta ugye kijártam az ovit, elvégeztem az iskola első fázisát, és most egy gimnáziumnak megfelelő iskolába járok. Szabadidőm nagyon nincs, mert benne vagyok egy elég rangos kosárcsapat keretében, s a sok edzés nem hagy pihenésre alkalmat. Mégis élvezem valamilyen szinten. Ha mégis megtehetem h kicsit lazítok, akkor vagy elmegyek a barátaimmal bulizni/iszogatni, vagy otthon nyomom a gépet. Szeretem nagyon az MMORPG-ket.. bár eddig mindig "alulfejlett" voltam a játékbeli barátaimmal szemben, mert ők ugye a több idő révén erősebbre tudtak fejlődni. 2022 van most ugye. Elsőre sikerült a jogsim, ezért apám nagyon boldog volt, és mivel hogy annyira nem állunk pénz szűkében, rendelt nekem egyet a limitált kiadású Sword Art Online-ból !!! Sword Art Sword Art. Valahonnan megtudta, hogy nagyon vágyom rá. Megfogadtam, ha megkapom ez lesz az első game, amire komolyan időt is szánok. Hát igen, a NervGear nem kis cucc. Minden esetre amikor megérkezett, nem húztam az időt. Be a szobámba, összeraktam a használati utasítás szerint és ... Életem egyik legnagyszerűbb dolga tárult elém. Létrehoztam egy karaktert tetszésem szerint, próbáltam minél menőbbre tervezni, mert ha már lehet akkor miért ne. Tutorial pipa. Na, most mehet az igazi kockulás. Ami igazából nem is kockulás... mert hát.. csak átélem a dolgokat amik történnek. Szóval igen. Benne vagyok a játékban. Megöltem az első vaddisznót. Sikerélmény pipa. A karakter kasztom kardforgató. Szerintem a személyiségemhez megfelelően illik. Nem is próbáltam egészen addig kijelentkezni, ameddig hirtelen a főtérre nem lettem teleportálva. Azelőtt egyedül fejlődtem, próbálgattam a játékot. Nem akartam mások előtt az elején bénának látszani. "Majd ha belejövök.." - gondoltam. Nem értettem miért került az összes játékos oda. Egy hihetetlenül nagy tömeg. Az üzenet leadta után még mindig nem fogtam fel mi van. Abban reménykedtem,hogy kamu az egész. Hogy ilyen nem létezik. De ekkor eszembe jutott. Hát nem mindig is az volt a problémám, hogy nem jut elég időm a játékra? *nevet* Hát nem erre vágytam legbelül? *nevet* Óóó a sors iróniája. Most móresre lettem tanítva rendesen. *nevet* Végül talán egyedüliként a 10 000-ből mosollyal az arcomon hagytam el a teret. Készen állok, hogy megmutassam mindenkinek, hogy igen is vagyok olyan jó mint ők.

Let the Game Begin!!
Tatsuko Matsu
Tatsuko Matsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Sep. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tatsuko Matsu Empty Re: Tatsuko Matsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 10 2012, 22:36

Szia!

Az előtörténeted megfelelő, bár igazán tömör. Elfogadom.

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 2
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.