Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Snowcat Pént. Jan. 17 2014, 21:11

Nio átvette a ruhát, aztán elvonult a fürdőszobába átöltözni. Kis idő múlva ki is jött abban a ruhában, hogy egy kis rövid divatbemutatót tartson. Tipikus stylistként, vagy divattervezőként megtapsoltam ezt a szép látványt.
- Csodálatos! Nagyon szép vagy benne!
Azt hiszem, hogy kicsit kínos volt számára a kérdés, hogy volt-e valakije, nyo. A lány kicsit lehangolt képet vágott és elmondta halkan, hogy senkije sincs, de állítólag volt egy reménye. Igaz, egy pillanatra felnevetett, de láttam rajta, hogy rossz neki. Szegény lány! Megsajnáltam őt, és leöltem mellé vigasztalóan megpaskoltam a vállát. Nem feleltem a kérdésére, mert még itt akartam tartani, csakhogy legyen valami támasza.
- Ne szomorkodj, Nio! Meg tudom érteni. Nagyon sok ostoba kanfajtársam van, akik csak saját kényükre és kedvükre kihasználják a lányokat, aztán "kalap-kabátot" mondanak nekik. Szegény Enhi-channak is így törték össze szívét, bár szerencsére nem jött össze neki azzal a rémes Tacsicska Makufirccal. De ne aggódj! Csak várj még a Nagy Ő-re, és majd előbb vagy utóbb felbukkan. Bárki is tette ezt veled, felejtsd el őt! Itt a céhben azért vannak többé-kevésbé normálisabb és rendesebb fiúk.
Mivel a vigasztalásról rögtön a céhhez értünk, most már felelhetek a kérdésre.
- Mint mondtam, vannak itt többé-kevésbé jó arcok, de hát végül is még kevesen vagyunk. Illetve kevesebben most, mint múltkor. Emlékszel még arra a Danne-gyerekre, arra a nagyképű kardforgatóra. Se szó, se beszéd, itt hagyta a céhet, cserben szegény kedves, aranyos, szép fővezérnőnket, Enhi-chant! Ő esélyt adott a srácnak, és sajnos hadnagynak lett kinevezve csoda folytán Kurasai után, mégis visszaélt vele, aztán meg így hálálta meg mindazt, mivel kedveskedtek itt neki a céhben. Szóval vagy új hadnagy lesz, vagy engem fognak azzá minősíteni, de szerintem felesleges, mert alvezér vagyok szinte. Ryutoshi Kurasai. Nos, ő is a vezetőség egy tagja. Ő volt az előző hadnagy, de lemondott róla. Erkölcsös, úrias jóember, csak néha idegesítő egy idő után, hogy még a barátait is állandóan magázza. Enhi-chan, azaz Enheriel. Thunder után lett ő a céhvezér, miután az előző lemondott. Fogalmam nincs, hogy hol lehet az a gyerek, de az biztos, hogy ő is jól cserbenhagyott minket, mint az összes többi eltűnt céhtársunk, Zakura-chan, Sango, meg a többiek. Kiyoshi-gyerek... nos ő meg a harcművész. Mostanság mintha elmebeteg lenne, lassan agresszívebb a Danee-gyereknél is. Szóval jobb lesz vele egy kicsit vigyáznod. Remélem, hogy mostanra már normálisabb lett. Nem tűrjü az agresszívitást a céhben, mert csak jobban szétfoszlatná az amúgyis összeeső összetartást.
Nyááá, hol vannak már a többiek?!

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 17 2014, 22:16

A kis drágám születésnapi zsúrt szervezett a bárjában, és minden Céhtag meg volt hívva, meg pár barátja.^^ Éppen elvégeztem magamon az utolsó simításokat. Csak kicsit sminkeltem ki magam, ami bevallom, csak abból állt, hogy berúzsoztam a számat, és az öltözékem is egy egyszerű, ezüstszínű egybe szoknya volt, hogy ne az átlagos ruhámban legyek.
- Na Villámlás, hogy nézek ki?^^
- Remekül.^^ Biztos tetszeni fogsz annak a majomnak!^^
- Villámlás!
- Jól van, na, csak vicceltem. >.> - látta rajtam, hogy egyáltalán nem tartottam viccesnek, úgyhogy inkább nem tett megjegyzést még egyszer a páromról. Becsomagoltam szépen a kedvesem ajándékát, egy medált, ami egy cicát ábrázol, szájába egy négylevelű lóherével, hogy szerencsét hozzon neki.^^ Amikor megérkeztem késve, bekopogtam, és mikor ajtót nyitott kedvesem, ennyit mondtam.
- Szia drágám!^^ - a kis édes egy öleléssel és csókkal üdvözölt, amit boldogan viszonoztam.
- Üdv, Regina. Boldog szülinapot Snowcat. – Villámlás figyelembe véve, hogy Snowcat szülinapja van, most sokkal kedvesebben köszönt a petnek, és köszöntötte fel a kedvesem. Oda is adtam neki a kis ajándékát.
- Remélem tetszeni fog neked.^^ - aztán észrevettem Nio-t is, igen szép ruhában. – Szia Nio!^^ Milyen jól áll rajtad ez a ruha!^^ - tényleg jól állt rajta.^^ Biztos, hogy a kedvesem adta neki, mert úgy tudom, szegény Nio-nak nem volt semmiféle sem. Szívesen vettem volna neki, csak elfogyott sajnos pont a pénzem.Sad Viszont majd Snowy ezért a kedvességért kap majd este egy kis jutalmat, amit a fülébe is suttogtam:
- Olyan kedves vagy másokkal is drágám.^^ Ezért este majd kapsz egy kis jutalmat.Wink – és adtam egy puszit az arcára, ám mikor láttam, hogy Nio szomorúnak tűnik, odamentem hozzá.
- Nio, van valami baj?Sad

_________________
Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Nio Kedd Jan. 21 2014, 13:06

Nos az életemben itt a SAO-ban... valahogy nincsen sok szerencsém, ez meg is látszik rajtam az utóbbi időbe, és sajnálatos módon ez a környezetre is kivetítettem akaratlanul, amit nemigen akartam, főleg ma. Elvégre szórakozni jöttem, és valamennyire felejteni. Sajnos mostanában nincsen valami kimondottan jó kedvem, egyáltalán kedvem valamihez. Ezt a következő vendég, Enheriel is sajnálatos módon észrevette, amit nemigen lehet nem észrevenni...
-Szia,-köszöntem én is- a ruhát Snowcat-től kaptam- kezdtem kissé nevetve, de...- Áh, ne is törődj velem!- emeltem fel kezeim és kezdtem tiltakozni elég látványosan. Nem akarom elrontani a hangulatot, még kevésbé azt hogy mindenki az én gondjaimmal foglalkozzon. Ez most nem rólam szól. Nem is szeretek a középpontban lenni.- Csak mostanában nincs sok szerencsém. Történt egy-két rémes dolog, viszont túléltem, és itt vagyok még egyben. De... majd elmúlik minden rossz, és távoznak a felhők. Most nem akarok ezekre gondolni. Inkább új arcokat szeretnék megismerni- fejeztem be mosolyogva, mintha előbbi szomorú arcom nem is jött volna elő. Mintha nem is történt volna semmi.- Egyébként te is csinos vagy- néztem most már Enheriel-re jobban mindenféle kalimpálás nélkül valamennyire higgadtan. Csinos és nőies volt, még akkor is ha semmi látványos ruhadarabot nem viselt. Ő szemlátomást nem csak a fejlődésre koncentrált eddig. Én ha éppen nem hagytam el magamat, akkor edzettem. Bár itt, ebben a világban is élni akarok, valahogy mégsem sikerül. Na meg Ő bizonyára ismeri olyan helyeket, amiket én magam még talán a valóságban sem. Bár még sok mindent nem ismerek, de az ilyesfajta hétköznapias helyeket és lehetőségeket valóban nem.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Snowcat Pént. Jan. 24 2014, 23:43

Kopogás hallatszott. Megjött a következő vendég, uccu ajtót nyitni! Nionak szóltam egy "pillanatot", és máris az ajtónál teremtem.
Hát ki állt az ajtó túloldalán ajándékkal és azzal az istenverte csirkemadárral? Hát az én kedves, gyönyörű, bájos, szépséges, imádnivaló, puszilgatnivaló, aranyos... (itt még folytatódik a szép jelzésű melléknévi elnevezések sora)... és szerelmetes Enhi-chan párocskám!
- Szervusz Enhi-chan! - üdvözöltem őt, belőlem áradó képzeletbeli cicamosolyos szívekkel, aztán megcsókoltam magamhoz ölelve. Regina Nio öléből csak egy fáradt fejbólintást intézett. Mikor elengedtem Enhit, beinvitáltam őket a bárba, és már ott is teremtem, amint megkaptam az ajándékomat szép szerelmemtől (amit egy újabb csókkal köszöntem meg).
- Van itt ropogtatni való bőven, válasszatok kedvetekre! Esetleg kértek valamit inni is? - tettem fel a kínálkozó kérdést, hátha Enhi és a petje kérnek inni. Ha kérnek, nekiesek az ital készítésének. Addig a lányok egy kicsit elvannak egymással. Mikor visszatértem, megint Nio bánata volt a főtéma. Nyoh, ebből látszik, hogy nem sikerült valahogy megvigasztalnom. Hát ennyire szerette azt a lovagot, vagy akármit, amiben reménykedett?
- Nyo, ugyan már, lányok! Elég a búskomorságból! Inkább ünnepeljük valamivel azt a szép évet, mikor ez a jóképű srác itt megszületett - mutattam magamra. - Ha végül csak öten is leszünk, akkor is olyan jól fogjuk magunkat érezni! Az a kanfajtárs, aki meg hátat fordított egy Niohoz hasonló szép leány szerelmének, csak szégyellje magát, és a legtöbb féltékenységet kívánom neki, ha egyszer csak összejön neked egy jó pasi. Most pedig kezdjük is a jó kis bulit!
Regina egyetértett minden szavammal, aztán kérésemre már ment is a zenelejátszóhoz bekapcsolni egy jó kis mai slágert. Nyakamba vettem kőkemény arccal a medált, amit Enherieltől kaptam, megigazítottam az ingemet, aztán lágy mozdulattal nyújtottam a kezem Nio felé. Igaz, nekem Enhi-cahnnal kéne táncolnom, de fontosabb, hogy egy szomorú kishölgyikét felvidítsak, bizony. Macskás vezérőrnagyfiú révén ez az úri kötelességem, segítek azoknak, akiknek tudok, mindig optimista vagyok és csak a vidámságot és összetartást szeretném fenntartani a céhben.
- Kisasszony, esetleg szabadkozhatok önt felkérnem egy táncra? - kérdeztem a lánytól kulturált lovagiassággal.
Enhi-chan olyasmit súgott a fülembe, amitől egy kicsit zavarba jöttem. Igaz az a dolog már megvolt nekem tizenöt évesen egy csinos lánnyal (nem csinosabb, mint az én kedveském) puszta kíváncsiságból, de teljesen megfeledkeztem arról, hogy ez a téma előbb vagy utóbb szóba jön közöttünk. Talán megbeszélem még vele ezt. Nya, talán az is biztos, hogy nem arra értette. Hej! Eszembe jutott valami... ha itt csinálja az ember mással úgy, hogy virtuális valóságban vagyunk, akkor ez cyberszex lenne? Ha cyberszex, akkor a valóságban nem is lenne meg nekik! Akkor mi van a szűzekkel, akik már csinálták SAO-ban? Nyo, hát szüzek maradnak!

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Nio Pént. Jan. 31 2014, 14:56

Miután kettővel többen lettünk Snowcat bejelentette a buli kezdetét. És ami talán számomra még fontosabb, azt hogy a szomorúságomnak is vessünk véget...végre. Nem akarok vele senkit sem a rossz kedv felé terelni, se a szülinapost, se Enherielt vagy állatkáikat. Jól akarom érezni magamat.
-A szerelem még várhat, de tényleg ideje elkezdeni az ünneplést, elvégre van is miért- húztam mosolyra számat. És tértem vissza régi filozófiámhoz: ha jön, jön, ha nem, nem.
Nem győzöm magamat emlékeztetni, hogy most nem szabad semmi komorra gondolnom. Sokkal inkább a jóra, sőt újabb és jobb emlékeket kell szereznem. Amik remélhetőleg egy életre szólnak és nem csak a SAO világára. Már azt sem tudom, hogy mikor voltam szülinapi partyn. Teljesen időzavarba vagyok. Azt sem tudom hogy a valóságban milyen dátumot is írnak vagy hogy mióta vagyunk itt...
Kezdtem el gondolkozni és számolgatni, de az időközben elinduló zene és Snowcat felkérése kizökkentett ebből. Bár nem is baj, hiszen szinte lényegtelen dolgon kezdtem törni fejemet. Most az a fontos, hogy itt vagyok. Még akkor is ha ez nem a valódi világ, viszont számomra ez most valóság.
-Örömmel- álltam fel és reagáltam a táncfelkérésre, egy silány pukedlit vagy micsodát próbáltam végrehajtani, elvégre szoknya volt rajtam a házigazda jóvoltából. Viszont miután odanyújtottam a fiú felé kezem úgy éreztem inkább nevetséges volt az a mozzanat. De most ez nem is zavart. Sikerült ahogy sikerült.
Remélem.... viszont Enheriel nem veszi úgy, mintha flörtölnék a barátjával vagy hasonló... ahogy elnéztem nagyon közeli kapcsolatban vannak, amit nem akarok elrontani. Tökéletesen összeillenek, abban szinte teljesen biztos vagyok.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Snowcat Hétf. Feb. 17 2014, 19:09

//Enhi, rád várunk! Very Happy //

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Enheriel Kedd Feb. 18 2014, 18:09

//elnézést, sok a dolgom mostanságX_X//

- Én egy kis narancslikőrt kérnék, Villámlásnak meg víz lesz, édesem.^^ - a kis drága meg is csinálta az italokat nekünk, és fel is vette az ajándékát amit egy csókkal köszönt meg. Annyira aranyos volt nézni, ahogy Snowcat táncol Nio-val. Nem, nem voltam féltékeny, hisz tudom már, hogy Snowcat nem olyan, mint a többi fiú. A kis drága teljesen elpirult a jutalmat hallva, óh a kis édes.^^ Közben a petem itta a tálkájából a vizet, majd leült, és nézte Snowcat-ék táncát, de unott csőrrel. Csak megráztam a fejemet, hogy semmi nem jó neki. Fogadjunk, hogy azt gondolja, hogy Nio el akarja csábítani... Ugyan már, hiszen őt nem ilyennek ismertem meg! Szegény Nio-t biztos megviselte, hogy elhagyták, nem kell még egy lapátra is rátenni ezzel! Ezért figyelmeztettem halkan Villámlást, hogy ne merészeljen ilyesmikkel megvádolni a lányt, különben egy évig a karámban fog aludni. Egyből belement, hiszen utálja a karámot. Bár ha megnő, akkor nem tudom, hol fog aludni, hiszen lehet, akkora lesz felnőtt korában, mint egy nagyobb ló vagy mint egy elefánt. Tényleg, vajon Kayaba mekkorára tervezte a griffeket itt? Mindegy, majd később ráérek gondolkodni. Leültem, és mosolyogva néztem a táncot, miközben ittam az italomból is néha egy-egy kortyot. Meglep, hogy ilyen kevesen vagyunk. Bár Az kicsit elszomorított, hogy Danee kilépett. Hogy miért, azt nem tudom. Azt mondta egyszerűen, hogy nem neki való a céh. Csalódtam benne, de ha menni akar, akkor nyugodtan, nem tartom vissza. Sok jót kívántam neki, és mondtam neki, hogy ha netalán meggondolná magát, szívesen visszafogadom, bármi kifogás nélkül.

_________________
Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Aida Atsumori Szer. Ápr. 30 2014, 18:41

//És akkor én is beugranék most, ha nem baj >.>//

Enheriel nevének "megtisztítása" után történt nem sokkal. Nemesis egyre halkabb lett és a fejemben lévő feltűnéseinek mennyisége is minden nappal csökkent, egészen addig, amíg végül elhallgatott. Aznap, amikor már a hívására se akart szólni, megnyugodtam és azt hittem, hogy végre vége az egésznek, de aztán valami rossz érzés fogott el és nem akart elmúlni.
Cselekednem kellett
Kiderült, hogy Snowcatnek szülinapja lesz, így gondoltam elmegyek a partijára és viszek neki valami macskás ajándékot, ha már annyira szereti őket. "Igazából nem olyan rossz srác ő...a végsőkig kiállt a Fehér Rózsa vezetője mellett, ment, futott ugrott, ütött amíg be nem bizonyította az ártatlanságát...A jelleme töretlen, a hangulata szinte mindig felhőtlen, ha kell képes komolyan viselkedni...azt hiszem...és gátlástalan...egyszer meg kéne tanítania nekem is..." - haladtam a piac környékén, valami megfelelő kis cicacumókot keresve.
- Elnézést kérek, mennyibe kerül ez a kulcstartó? - léptem oda az egyik standhoz, az egyik árú ára után érdeklődve...hát ja... hamar tovább mentem.
Végül egy kék macskaszobron akadt meg a szemem, és rá is áldoztam a pénzem...aztán hazamentem, átöltöztem, becsomagoltam alaposan az ajándékot, és fél órányi keresés után megtaláltam a keresett helyet. Amikor beléptem, szólt a zene, Snowcat és az egyik másik hölgy tag épp táncolt. Rájuk néztem, egy pillanatra el is mosolyodtam. Még ott volt Enheriel és Villámlás is.
- Sziasztok! - köszöntem a jó népnek, majd becsuktam magam mögött az ajtót.
Közelebb léptem Snowcathez.
- Boldog születésnapot! - nyújtottam felé az ajándékot.
- Hmm... - néztem a lányra aki Snowcattel táncolt, és közbe gondolkoztam mi lehet a neve, pörgött a fejemben a White Rose-osok névsora.
"Vele még nem találkoztam...ha minden igaz...akkor ő Nio lesz..."
- Te biztos Nio vagy. - mosolyodtam el. - Én Kiyoshi vagyok. Remélem jól kifogunk jönni!
Kicsit hátrább léptem.
- Enheriel. - néztem a megszólított leányzó szemébe, komoly tekintettel, hogy fontos, és nem tűr halasztást. - Beszélhetnénk?
A mondat után Snowcatra szegeződtek szemeim, nézésemmel jelezni próbáltam neki, hogy nyugodjon meg, nem csinálok semmit Enheriellel, majd mielőtt még még a vezetőnk válaszolhatott volna a kérdésemre, elvonultam a szoba egyik olyan sarkába, ahonnan a további két személy nem hallja a beszélgetésünket, és addig vártam, amíg oda nem jött hozzám.
Amint ez megtörtént, belekezdtem mondandómba.
- Fontos dologról lenne szó. - változott egész arckifejezésem komorra. - Bizonyára hallottál már a Tükörkép incidensről...Amennyiben nem, elmesélem...Egyik nap, még régebben, egy cirkuszt hirdettek, korán reggel óta, aminek a kínálata hatalmas volt, viszont a sok közül a legnagyobb a "Tükörkép" volt. Itt magadat láthattad meg, másként, állatként, nőként, növényként, különböző tükrökben...aztán a sátor végén volt a finálé. Minden eltűnt, és megláthattuk a saját ellentétünket, aztán átvette felettünk az irányítást, és kitört a káosz a cirkuszban. Nemesis, az én rossz oldalam, két embert ölt meg az egész alatt...az én hibámból. Nem voltam képes megfékezni...csak később bírtam felüluralkodni rajta. Azt hittem eltűnt...hogy békén hagy...de újra visszatért...és megint ki akar törni...na meg embereket ölni...Teljesen beszámíthatatlan, tele van ellentmondásokkal, olyan mintha ő is folyamatosan cserélgetné a személyiségeit...Ha nem hallottál még az esetről, vagy nem vettél részt rajta...akkor most biztosan őrültnek gondolsz...A napokban Nemesis elhallgatott... de valami rossz érzésem van..mintha történne valami...tudom hogy nem tűnt el, valamit forral...Így aztán, lehet hogy ön- és közveszélyes vagyok. Szeretném ha te döntenél a sorsomról. Ha úgy döntesz, hogy elvállalod a kockázatot, akkor minden megy tovább...ha pedig kidobsz a céhből...akkor mond azt a többieknek kérlek, hogy úgy döntöttem hogy kilépek. Ha pedig a mostani beszélgetésünkről kérdeznek, akkor találj ki valami értelmeset, bármit, nem lényeg. Nos? - néztem a szemeit, és próbáltam valamit kivenni belőle.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya - Page 2 Empty Re: Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.