Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos küldetés] A pénz serlege

+4
Ryuninji Ren
Noxy
Kusumi Ayani
Hime
8 posters

Go down

[Játékos küldetés] A pénz serlege - Page 2 Empty Re: [Játékos küldetés] A pénz serlege

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Okt. 14 2013, 16:26

A kérést Judyra terelve, átgondolva lehet nem volt helyes, mert gyorsan lepattintotta szegény lányt. Bár érve, amit azután árult el, miután kissé eltávolodtunk jogos volt, azért megjegyzek neki egy dolgot.
- Bár igazad van, viszont nem biztos, hogy ilyen durván kellett volna visszautasítani. Lehet, hogy nem véletlenül vörös, és akkor simán hátba támad téged, ha nem figyelsz, és könnyen meghalhatsz, ha felidegesítesz egy vöröst. Különben is… ahogy a mondás tartja: Tartsad közel a barátaidat, de az ellenségeidet még közelebb… ~ Bár Kazumát inkább Aincradon kívül látnám szívesen, nem magam mellett… - mondom magamban az utolsó mondatot.
Kis idő után, bár a csapat együtt maradt, de elindultunk. Nem szívesen akartam a többiek közé benyomorogni, főleg Ren miatt, így Judy mellett sétáltam. Az első elágazásnál társnőmnek volt is javaslata. Elgondolkoztam. Lehet, hogy valójában tényleg csak elijesztésnek szánták, hisz a könyvet sem a borítója alapján kell megítélni, hanem a tartalmából… bár aki nem tud olvasni, az viszonylag nehezebben fogja elolvasni a könyvet, ha nem hangos könyv… Na, mindegy a lényeg az, hogy szerintem is balra kéne menni nem pedig jobbra. Válaszképpen bólintok Judynak, majd elindulok. Tűzrózsa mellettem kocogott és halvány fényt bocsátott ki lángjainak köszönhetően, így nem volt sötét annyira a köd, mint amilyen Tűzrózsa nélkül lenne… hú és ha még aktiválnám a képességét… bár akkor nagy valószínűséggel a nyakunkba „robbanna” az egész labirintus, és itt sülnénk meg a saját páncélzatunkban, míg szét nem pixeleződünk… szörnyű vég, és azt hiszem, nem akarom kipróbálni, hogy vajon elég-e a növény. Judyra pillantok, majd hátam mögé. Kíváncsi vagyok ki fog a mi példánkkal erre fordulni.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A pénz serlege - Page 2 Empty Re: [Játékos küldetés] A pénz serlege

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 15 2013, 16:47

Egyre érdekesebb ez az izé itt előttünk, ez a valami, ami ösvényből van kialakítva. Reginald is izgatott, bár még bír magával, elüldögél a vállamon, de ki tudja meddig? A többiekkel nem nagyon foglalkozom, beszéljék meg egymás között azt, amit akarnak. Én csak annyit tudok, hogy ide be fogok menni és kész, ráadásul egyedül. Nincs szükségem senkire sem a jelenlévők közül. A két Voice-s együtt megy, meg talán velük megy a vöröske is… hát ők tudják. Én viszont elindulok, ahogy mindenki más is, befelé ebbe a labirintusba. Igaz, nem tudom, hogy milyen stabil ez, ha csupán ösvény alkotja a falait. Lehet, simán ki lehet törni belőle, elképzelhető, hogy kipróbálom majd Rolling Eyes
Amint belépünk, mögöttünk lévő bejárat, vagy kijárat már nincs többé. Nos, erre igazán lehetett számítani, tehát nincs félnivalóm, irány előre. Zsebre tett kézzel cammogok a többiek után, vállamon hűséges petemmel, aki árgus szemekkel próbál figyelni, hátha meglát valami olyat, amire lecsaphat, elpusztíthat, de egyelőre semmi. Mondjuk én egyáltalán nem bánom azt, hogy ilyen nyugodt utam van eddig. Jobban esik a jutalom akkor, ha alig-alig dolgozunk csak meg érte. Az ilyen küldetések a kedvenceim. Nem szeretem megerőltetni magam, főleg a semmiért.
Úgy ötszáz méter laza gyaloglás után az út kétfelé ágazik. Mehetek jobbra, vagy balra. A bal oldali út, ugyan olyan, mint amin eddig jöttünk, ellenben a jobb oldali kicsit ködösebb.
Judy és Bayani balra mennek, ez már meg sem lep. Valahogy mindig a könnyűnek ígérkező utat választják a Voice-sok. Persze ez nem bűn, csak szerintem egy ici-picikét gázos Rolling Eyes
Én magam velük ellentétben szeretem a változatosságot, így jobbra fordulok. Egy kicsit ködösebb és? Legalább másmilyen, mint amin eddig jöttünk.
Így hát irány jobbra… hagyom a gyerekeket játszani, míg én végzem a feladatot,  vagyis kijutok ebből a labirintusból, vagy eljutok valahova, ahova kell. Veeeh, legalább valami támpontot közölhettek volna velem, hogy mit is kell itt pontosan csinálni…  No mindegy, mást úgy sem tehetek, irány hát előre, a ködös út felé…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A pénz serlege - Page 2 Empty Re: [Játékos küldetés] A pénz serlege

Témanyitás by Ozirisz Vas. Okt. 27 2013, 10:48

Pont készültünk indulni befelé a labirintusba, amikor én épphogy bejutottam, Tündérkém pedig épphogy nem. Valami hülye sövényfal elzárta az utat, és valószínűleg a játék egy áthatolhatatlan falat is húzott közénk. Én nem tudtam visszamenni hozzá, ő nem tudott bejönni hozzám. Kellett nekünk az utolsó pillanatig várni... Kiabáltam Ai Hane-nek, hogy  mi történt, jól van-e, de semmi válasz. Valószínűleg ő is éppen ugyanezt tette, és valószínűleg a labirintus határát jelentő fal blokkolja a hanghullámokat is... Hehh... ilyen fal elkélt volna a kinti világba is, amikor a hülyegyerek éjszakás műszak után akart volna aludni, de a drágalátos szomszédai, akiket olyannyira szokott imádni ilyenkor, fűnyíróztak, fafűrészeltek, kalapáltak, vagy csak éppen az én zenei ízlésemnek nem megfelelő "csujjogatóst" bömböltették full hangerőn... Odakinn bezzeg nem volt ilyen jó a hangszigetelés... Most, amikor végre együtt küldetésezhettünk volna, bezzeg jött ez az istenverte fal, és közénk állt. Pár perc után, mire rájöttem, a hangok nem fognak átmenni, lehívtam a menümet, megnyitottam a térképet, hogy meggyőződjek afelől, hogy Tündérkém jól van-e. De a térkép funkció lehívásakor csak egy leszürkített felület jelent meg, amivel semmit sem lehet kezdeni. És egy üzenet: "A térkép funkció átmenetileg nem elérhető". Remek... Imádom amikor ez történik... Lelőttem az ablakot, és egy PM-et kezdtem el pötyögni Ai Hane-nek, hogy térjen vissza a fogadóba, és ne aggódjon miattam. Legalább ő legyen biztonságban, ha már bejönni nem tudott, ki tudja milyen meglepetések várhatóak a fal kinti oldalán, és nem szeretném, ha baja essen. De a PM elküldése sem nyert hangszórót. Máskor pillanatok alatt átment az üzenet, most viszont csak a "Kézbesítés folyamatban" állapotot írta ki a PM-re.
Kicsit még vártam, jópár percet, hátha mégis be tudna jutni a labirintusba, majd szép nyugis tempóval megindultam előre. Az első elágazáshoz el is jutottam, ott is vártam kicsit, hátha bejut, és utolér, majd nekivágtam a ködös jobboldali útnak, jóval a többiek után. Nem tudom, ki merre ment, hiszen később indultam el a kaputól mint mások. Már akiket beengedett a labirintus...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A pénz serlege - Page 2 Empty Re: [Játékos küldetés] A pénz serlege

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 06 2013, 18:37

A küldetést inaktivitás miatt lezárom. Akinek fontos karakterügyileg a történet, az élményekben befejezheti. Mivel a küldetés nem fejeződött be, tapasztalati ponton és aranyon kívül nem jár egyéb jutalom.

Jutalom: 25 exp 50 arany

Köszönöm a türelmet.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos küldetés] A pénz serlege - Page 2 Empty Re: [Játékos küldetés] A pénz serlege

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.