Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mindenféle [Off]

+11
Rosalia
Ayse
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
Cellindir
Morrigan
Szophie
Asuka
Hürrem
Tachibana Makoto
Drake Haru
15 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Asuka Hétf. Okt. 12 2015, 16:46

Yap, meg a volt tagoknak. (ha van még, aki odafér, lehet szólni :3 )
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Asuka Csüt. Okt. 15 2015, 16:27

Még mielőtt megunnátok. Rolling Eyes

Céhszabályzatot tervezek írni. Semmi durvát, nem kell parázni, nem szándékozom egy karitól sem adót vagy bárhonnan máshonnan származó tulajdont elvenni. Rolling Eyes A következőket szedtem eddig össze. Értelemszerűen ha valamivel nem értesz egyet, akkor pötyögj. :3 Ez, amit írok, még nem szabályzat, csak azok a dolgok, amiket szeretnék belerakni.

• Tetoválás láthatósága: A tetoválás minden céhtagon rajta van. Ex tagok esetén kéne döntést hozni arról, hogy az ő esetükben látszódik-e, vagy le tudják szedni. Részemről nem problem, ha megszabadulnak tőle.
Na de, akik tagok, azok adatlapon külső leírásában mindenképp jelezzék valahol, hogy hol van a tetoválás, mert ez fontos adat.
• Frontharcos támogatás: Mivel a céh specializáció miatt mindig kell legalább egy ember, aki bossra jár (jelenleg ez Tachi), így a támogatása elsőbbséget élvez. Nyilván nem fog tudni mindenki bossra járni, részben szint, részben pedig IC okok miatt. Akik viszont nem tudnak eljárni, ők legalább támogassák nem az összes, hanem a céhes frontosokat. Értem ez alatt, hogy ingyen készít a céh frontosainak, és csak nekik, ez másra, ha céhtag is, nem kell kötelezően vonatkoznia. A szabad kereskedelmet nem hoznám be, mindenki szíve joga, ha pl tőlem elkéri a készítési árat a saját holmijáért.
• Céhbank ingóságai: Szerintem evidens, ha valamit kiveszel, de nem kell, akkor tedd vissza. Nem zárkózom el az elől azonban, hogy a nekünk nem hasznos holmikat eladogassuk, vagy eladományozzunk, T1 cuccokra például nem hiszem, hogy szükségünk lesz valaha. Arany esetében meg ha valakinek szüksége van rá, mondjuk jártasság vagy felszerelés miatt, akkor szól, és kiveszi, elvégre arra van. A céhház fejlesztést viszont mindig tartsuk szem előtt.
• Céhház fejlesztés: Időnként feldobom a következő kérdést, hogy mit fejlesszünk, és az legyen banki pénzkivevéskor is szempont. A céhház fejlesztések elég drágák, és beletelik némi időbe, míg összejön rá a money. Senkit sem köteleznék viszont arra, hogy áldozza be a sajátját. De ha tud beleadni, azzal hosszú távon jól jövünk ki :3

Ésööö... Most hirtelen ennyi. Ezen kívül az IC szabályokat kéne megírni, titoktartás, meg stuff, de ez evidens sztem.

+1: Mivel ez nem az a céh, ahol mindenki mindenkivel bratyizik, inkább szövetségek köttetnek, így mindenki mindenki előtt egyenlő. Senki sem előrébb való a másiknál, csak mert céhvezér, vagy frontra jár. Csak akkor, ha okosabb volt a másiknál.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Asuka Szomb. Okt. 24 2015, 22:46

Lehet ám írni ebbe a topicba rajtam kívül is. Nem azért teszem fel ezeket a kérdéseket, hogy ne kapjak rá legalább egy okét. Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Ayse Hétf. Okt. 26 2015, 07:45

Hmmm... akkor kezdek.
A tetoválás: Első ötletnek az volt hogy aki kikerül az bizony veszítse is el, a céhtagsággal együtt... de nem. Twisted Evil Viselje csak magán az idők végezetéig, hahahaaaa Cool

Hmm frotni támogatás:
Ayse részéről ez csak akkor lenne megoldott ha Tachi szépen leveszi a lábáról, de ez köhöm... Rolling Eyes Szerintem nem fog megtörténni, sajnos. Razz Viszont yapp jó lenne, de megsúgom amint elérem azt a szintet... amint... Neutral Ayse is megy és akkor már ketten is támogatják ez a céhecskét. :3

T1-es cuccos: Részemről eladhatja a céh, viszont figyeljünk oda ha van olyan izéamizénk amiket még felhasználhatunk a késöbliekben, felesleges lenne eladogatni semmi pénzért.

Házfejlesztés: Megérné, ha tudnám hogy még hosszú... hosszú ideig lesz Lib, de ebben nem vagyok biztos. Crying or Very sad Szóval ezt mindenki másra bízom. Hosszú távon értelemszerűen megéri, de mi kis önző férgecskék vagyunk. bounce

Ez a mindenki mindenki előtt egyenlő.. hmm.... Rolling Eyes nem. No Itt az számít szerintem ki az aki ténylegesen okosabb és cselesebb, sajnos ez usernak nem kedvez, de ez van. Sad

És még egy! Én azért nem írtam eddig, mert nem nagyon láttam hogy lett ide írva. .___. Így is véletlen találtam ide, szóval lehet egy pm- vagy valami nagyon nagyooon figyelemfelhívó valami kéne, mert user gyakran néz de nem lát, csak ha szerencséje van. .___.

_________________
Mindenféle [Off] - Page 5 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Ayse Hétf. Okt. 26 2015, 07:45

Uhh... epilepsziarohamom lesz a postomtól.... >.>

_________________
Mindenféle [Off] - Page 5 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Asuka Szer. Okt. 28 2015, 15:41

Támogatás alatt azt értem, hogy ha egy tag készít valamit, potit, felszerelést, akkor tőle ne kérjen készítési díjat. A nyersi más, de azt általában tudja mindenki biztosítani.

Persze, hogy az érvényesül, aki jobban ki tud cseszni a másikkal, de ezt nem kell kőbe vésni. Rolling Eyes De akkor azt kiveszem, valóban furán hangzik.

Igazad van, T1 cuccoknál ezt jó lenne figyelni. A felszerelések közül ki is válogattam, ami jelenleg nincs benne az itemfában. Ha beleegyeztek, akkor eladom őket némi money-ért, ami így mehet a bankba. Nem kapunk érte sokat, de noh. xD

Amik nem skillfások:
Hosszú íj
Futó Fegyver
Hálóvágó
Erős Koboldgyűrű
Vastalpú Bakancs
Kidolgozott Bőrruha


És ami mindenképpen marad:
Láncruha
Bronz sisak
Bőr cipő
Aranygyűrű
Szakadt Köpeny



Fejlesszünk-e céhházat, vagy várjunk, amíg tudunk valami értelmesre is? Kazamatajárót tudunk most, esetleg több növényt. A magam részéről én gyűjtenék jelenleg frontharcos fejlesztésre, de az még kb 2000 arany.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 10 2015, 18:53

Céhház fejlesztőzős kérdés.

Ismét gyűlik a pénz. Most hirtelen nem tudnám pontosan megmondani, hogy mennyink lehet (ha jól emlékszem, Ayse is ránk hagyott egy ezrest, meg amit még beraktam), de olyan 4500 körülre saccolom.

Fejlesszünk-e a hónapban?

Mivel megint nincs 5 tagunk, ezért nem lenne most érdemes a frontosra kiadni 4k-t. Hacsak nem tudunk valakit behozni még a hónapban.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 17 2015, 17:07

A céhbe új tag került! Köszönjetek szépen Katjának.

Joey fekete listára került. Köszönjétek szépen Katjának.

Magánéleti dolgok miatt a tervezett meséimmel muszáj csúsznom, nem lesz időm rá. Amint belefér, mennek az újabb küldik.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Yuuki Asuna Kedd Dec. 01 2015, 21:42

Mivel ideiglenesen csak telefonról tudok lenni, ezért nem fogok Asura váltani, Sorry Rolling Eyes a kérdésem viszont.

Kaptunk két fegyvert, köztük egy ritka T1-et. Szükségünk van-e rá akár most, akár a jövőben, vagy eladhatom? Persze ha kell valamelyik harcmuveszunknek a gyártó fegyvere, akkor nem nyúlok hozzá. :3

Másik dolog. Fronthsrcos fejlesztésbe belefektettem 4k aranyat. Jövő hónapban is tervezek fejleszteni, ami.függ majd attól, mennyi pénz marad a bankban.

Owrkul írta : Asuka

_________________
Mindenféle [Off] - Page 5 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Asuka Kedd Május 03 2016, 18:43

Két dolog.

1. Kb 400 arany hiányzik egy céhházfejlesztésre. Ha valaki még bedob annyit, akkor.jövő hónaptól már T4 nyersiket is kaphatunk. Rolling Eyes

2. Kell valakinek felszerelésre a gyémánt, vagy kivehetem? Ha senkinek.nem.kell.gyémánt mellvért, fejlesztenék vele a.köpenyemen. Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mindenféle [Off] - Page 5 Empty Re: Mindenféle [Off]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.