Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leafa

2 posters

Go down

Leafa Empty Leafa

Témanyitás by Leafa Pént. Júl. 26 2013, 12:35

Név: Kikyou Leafa
Nem: Nő
Kaszt: Állatidomár
Kor: 17
https://2img.net/r/ihimg/f/856/7lm9.jpg/
Kinézet:
Hófehér haja és tűzpiros szemei vannak, ami az emberek számára félelmetes párosítás. Kedveli a fekete-piros ruhákat. Frufruja belelóg szemeibe, haja dereka legaljáig ér. Komoly arcvonású. 170 cm, de ez még változhat. Vékony, mégis erős testalkatú. Általában egy piros-fekete kapucnis köpennyel fedi el kilétét. Köpenye alatt fehér-fekete háromnegyedes ujjú pólót, piros rakott szoknyát és fekete térdig érő bőrcsizmát visel. Bal kézfején egy "Stay Strong" felirat (tetoválás) található.
Jellem:
Komor, nem nagyon emberbarát személyiség. Aki ismeri az vagy fél tőle, vagy már halott. Van okuk a távolodásra, hiszen Leafa nem örül nagyon annak, hogy élnek és lélegeznek. Az állatokkal teljesen másképp viselkedik. Örül neki, ha a barátjuk lehet és együtt dolgozhatnak. Az állatok is nagyon szeretik őt. Általában ha megismer valakit rögtön a vérére fáj a foga, bár ezt ők csak úgy látják, kedvetlen. Kedvenc elfoglaltsága az állatok szelidítése és a gyilkosságra tanítása. Kedvenc állata a nagy, szárnyas vörös sas.Belső világa nagyon gazdag. Ezalatt azt értem, hogy rengeteg emléke, élménye és gondolata van. Mindig jár valami a fejében. Ha harcra kerül a sor a végsőkig küzd! A feladás és megadás számára nem ismert szavak! Kitartó és erős személyiség.
Képesség:
Mikor harcra kerül sor, leveti piros-fekete köpenyét, kezét előre nyújtja és egy láng jelenik meg tenyerében. Ezután ezt a lángot mellkasára helyezi, amikor az beszívódik szívébe. Testén mindenhol szétterjednek a piros lángcsóvák. Ördögi vigyor jelenik meg arcán. Ellenfele megrémül az új kinézetétől és kitartása felére csökken.
Előtörténet:
1.-2.: Egy átlagos családban születtem. A szüleim boldogok és már 20 éve együtt élnek. Testvérem nincsen, nem is hiányzik. Igazából a szüleim nélkül sokkal boldogabb lennék. Gazdag családban élek, ahol mindent megengedhetek magamnak. Mégis csak egy ruhát hordok, átlagos szobám van és átlagos ételt eszem. Nem élek vissza a vagyonunkkal. Átlagos iskolába járok, ahol senki sem tudja, ki vagyok én valójában. Nincsenek barátaim, de régen ez nem volt így. Még amikor általános iskolába jártam, sok barátom volt. Köztük volt a legjobb barátnőm is, Hinata. Ő egy nagyon kedves és életvidám lány volt. Igen, csak volt ... egyik nap ugyanis amikor hazafele tartottunk, két férfi megállított minket. Nem tudtuk mit akartak, ezért tiltakoztunk minden ellen. De ennek az lett a következménye, hogy engem lefogva elvágták Hinata nyakát. Előttem vérzett el a legjobb barátnőm. De a két férfi csak nevettek. Aztán következtem én. Felém fordult a késsel és már majdnem elvágta a nyakam, amikor a kutyám futott megmenteni engem. Ráugrott a kést tartóra, mire én szabadulva a másik szorítása alól, kikaptam a kést a férfi kezéből. Könnyeim megállás nélkül folytak, kezem remegett, nem tudtam mit csináljak. A két férfi a földön feküdtek, én és Kiro, a kutyám pedig támadó állásba előttük. Ránéztem Hinata véres, rideg és halott testére. Ekkor visszafordultam. Arcom komor és félelmetes volt. Letöröltem könnyeimet, majd leültem az egyik férfi elé. Ijedten nézett tűzpiros szemeimbe az áldozatom. Ekkor megfogtam a kést és beledöftem a férfi mellkasába. A vér fröcsögött, a másik alak pedig halálra rémült arccal nézett rám. Tetőtől talpig tiszta vér voltam. felálltam, majd intettem egyet Kiro-nak: "Tépd szét!" mondtam teljes nyugodtsággal. Kiro hallgatott rám és a másik férfi már halott is volt. Hazamentem, lefürödtem majd éltem tovább. Hinatára gondoltam... miért pont ő? Miért nem akadályoztam meg előbb? Miért csak sírtam? Mozognom kellett volna .. megölnöm a két alakot előbb! Ebben a tudatban, hogy a legjobb barátnőm halott, és hogy egy gyilkos vagyok, soha többet nem leszek boldog ... nem tudok többet mosolyogni boldogságból. Így már csak az állatokkal foglalkoztam ezután. Ők is gyilkosok mint én .. akkor viszont csak barátok lehetnek.
3.: Mikor hallottam erről a játékról, a Sword Art Online-ről, rögtön megtetszett. Hiszen lehet benne gyilkolni, állatokat idomítani és szabadon élni. Rohantam a boltba, hogy megvegyem. Anyáék kifizették, szóval nekem csak játszanom kell. Itt a lehetőség, hogy megfizessen, aki kiáll ellenem.
4.: Hogy miért állatidomár lettem? Az állatok nélkül nem tudnék élni. Ők az egyetlen társaim, akik hűségesek, gyilkolnak, ha azt mondom. Tökéletesek. És rajtuk kívül nincs más, aki megértene. Nem kell nekem barát, ha ott van nekem a háziállatom.
5.: Egy igazi kihívás! Kalandok, halál esetek egymás után, szabad gyilkolás, család nélküli élet! Csodálatos, ez a nekem való. Bár Kiro nagyon fog hiányozni! Meg persze a házi sasom, Yuwi.
+ Szeretnék egy fekete tojást, ami pirosan csillog.
+ Esetleg éppen újabb áldozatot cserkésztem be, vagy Kiro-val/ Yuwi-val foglalkoztam.

Leafa
Leafa
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Mögötted

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Leafa Empty Re: Leafa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 26 2013, 14:29

Szia!

Bár az előtörténet csak 470 szó és a karaktered neve is problémásnak bizonyult, de mivel nem egyezik a jellem az animében szereplő Leafával, ezért nincs gond. Az előtörténetet elfogadom.

A tojásból egy Tűzsárkány bébi kelt ki. (Ha mást szeretnél szólj nekem privát üzenet formájában.)

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 2 (a pet élete élet/2)
Fegyverkezelés: 0 (a te és a peted találati esélye)
Erő: 0 (a te sebzésed)
Irányítás: 3 (a pet sebzése)
Kitartás: 0 (megegyezik a pet kitartásával)
Gyorsaság: 0 (megegyezik a pet gyorsaságával)
Speciális képesség: 0 (megegyezik a pet speciális képesség pontjaival)

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
» Leafa
» Leafa

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.