Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zelolla

2 posters

Go down

Zelolla Empty Zelolla

Témanyitás by Zelolla Szer. Júl. 17 2013, 00:26


Kinézet
Magassága csak megbecsülhető, lévén általában a gép előtt gubbaszt, törökülésben, és csak annyi időre áll fel, amíg a hűtőig, vagy néha napján a fürdőig elgyalogol. Átlagosnak is nevezhető, nem éppen kosarasokat megszégyenítő, talán 160 körüli. Annak ellenére, hogy nem sok testmozgást végez, elég sovány, hiszen netes munkáiból nem sok bevétele származik, így általában koplal. Haja hosszú, sötétlila és egyenes szálú, általában leengedve hordja, a szeméből kisöpörve, esetleg egy hajpánttal hátrafogva. Szemei kékes árnyalatúak, legtöbbször unottan, vagy hűvösen csillognak, kivéve, ha valami nagy áttörést sikerül végrehajtania. (Pl. a Pentagon belső hálózatára bepillantania. Neutral)

Jellem
Sawa egy igazi, vérbeli kocka, akit semmi más nem tesz boldoggá, csupán az, ha önerőből, feltört szervereken át férhet hozzá játékokhoz, ezzel is bizonyítva magának, milyen jó is abban, amit csinál. Ez a megerősítés kell is számára, hiszen a virtuálisvalóságban hős, hercegnő, és megannyi minden lehet, míg odahaza, csak egy félig gyerek, félig felnőtt lány, aki netes munkákból tartja fenn magát. A világhálón keresztül csodálják az emberek tudását, ám magabiztossága csak a biztonságos anonimitásig tart. A valóságban egy esetlen, a saját lábában is megbotló ember, aki képes úgy is leönteni a ruháját kávéval, hogy előtte direkt leveszi, nehogy koszos legyen. Családjával csak a neten keresztül tartja a kapcsolatot, még a saját szomszédjait sem ismeri, csupán azért lehet még életben, mert a rendszeresen küldött levelek hiánya feltűnt húgának, aki értesítette a hatóságokat.
Kaya Sawa
Zelolla
23
Állatidomár



My Story


Hogy mióta is lennék itt pontosan? A napok, hetek, hónapok és évek teljesen összefolytak már, azt se tudnám megmondani, hány éves lehetek. Korábban sosem hittem, hogy ha egyszer a számítástechnika egyik vívmányának rabja leszek, hiányozni fog a külvilág, lévén szüleim szerint mindig is a virtuális világban éltem. Elgondolkoztató, hogy most valóban abban élek, szó szerint, már ha ezt életnek lehet nevezni. Akkoriban nem becsültem meg a családi életet, a nyugalmas kisvárosi mindennapokat, és amint lehetett a fővárosba költöztem, albérletbe, vagyis ahogy anyu nevezte, egy komfortos kartondobozba.
Nem volt rossz életem, elvégre azt csinálhattam, amit szeretek, naphosszat lóghattam a világhálón, és kisebb-nagyobb szabadúszó munkákat végezhettem el cégek részére. A nap többi részében blogot csinosítgattam, vagy azzal töltöttem az időmet, hogy a fejlettnek hitt védelmi rendszereket teszteltem, valóban elég jók-e. Persze a legtöbbet, ha nem is játszi könnyedséggel törtem fel, valahogy mégis kiügyeskedtem, hogy a falak mögé pillanthassak. Azonban sosem az érdekelt, mi is rejtőzik ott, milyen információkat tárolnak, hanem, hogy van-e határa a képességeimnek, hogy képes vagyok-e újabb, és újabb rendszereket az uralmam alá hajtani. Valószínűleg ez lett a végzetem is, hiszen ha kevésbé lettem volna nagyravágyó, ha megálltam volna a kisebb programoknál, valószínűleg most nem lennék ott, ahol vagyok.
Karácsonyra kaptam a Nerve Gear konzolt szüleimtől, remélve, hogy ezzel visszacsábíthatnak haza, ám én már elhatároztam a saját életet, amit javarészt egy másik világban szándékoztam tölteni. Nem értettem aggodalmukat, de azt hiszem nekik volt igazuk, nem kellett volna hagynom, hogy így magába szippantson ez az egész. Talán akkor nem lenne ilyen kilátástalan a helyzetem, persze erre azokban az időkben nem gondoltam. Az pedig pláne eszembe sem jutott, hogy esetleg sorban álljak egy játékért napokig egy bolt előtt, ha közben fel is törhetem a központi szervert, és közvetlenül a játéktérhez férhetek. Nem volt egyszerű a dolog, hosszú napokat elbíbelődtem vele, azonban a végeredmény nem okozott csalódást. A SAO világa olyan volt, mint amilyennek a digitalizált mennyországot képzeltem el, csak még élethűbbnek tűnt.
Nem próbáltam elvegyülni, elvégre a többiek nem láttak játékos karakternek, inkább tűntem úgy, mint egy NJK városlakó, hiszen nem volt jelzésem, és a felhasználónevem sem látszott. Élveztem is azt, hogy anélkül fedezhetem fel a tájat, hogy bárki is megzavarna az örökös kérdéseivel, bár az kicsit zavart, hogy bentről képtelen voltam tovább fúrni a rendszert, és a kiskapukon keresztül eljutni oda, ahova mások nem. Minden azonban nem lehet tökéletes, így hát ott maradtam, hogy körbenézzek a városban, mielőtt tovább indulok, és remélhetőleg találjak valamit, amin keresztül további adatokhoz férhetek, hogy később beljebb mászhassak a rendszerbe.
Természetesen ott üt be ilyenkor a balszerencsém, ahol csak rést talál, és rés, nos, az mindig akad, elvégre sosem tartoztam a szerencsésebb emberek közé. A nagy bejelentésnél a főtéren egyáltalán nem estem kétségbe, rezignált arckifejezéssel vettem tudomásul, hogy itt az életem vége. Egy percig sem képzeltem, hogy néhány napnál több időm van hátra, lévén egyedül éltem, ugyan ki érdeklődne utánam, csak mert néhány napig nem jelentkeztem? Valami azonban mégis történt, mert napok, hetek teltek el, de még mindig életben voltam.
Egy tapodtat sem mozdultam az első szint városából, szépen beilleszkedtem, és úgy éltem, ahogy a többi városlakó, és igyekeztem is azt a látszatot megtartani, hogy nem vagyok több a játék egy user nélküli alakjánál. Nem is változtattam volna ezen, örültem minden egyes napnak, ami még megadatott. Megtanultam főzni, még ha virtuálisan is, és időm nagy részét a valósággal ellentétben, ezúttal a természetben töltöttem, hogy kihasználjam a grafika nyújtotta szépségeket.
És hogy miért gondolkoztam el most mindezen? Nos, mert igen érdekes fordulatot vett a kis világom, amit lassanként, egyedül építgettem, amikor valami egészen különleges tojásra bukkantam. Nem igazán tudom, mit kellene tennem vele, elvégre egy másik élettel, már ha annak nevezhetjük, hogy programként fut egy játékban, bár most mindannyian csupán a játék részei vagyunk, szóval egy másik élettel együtt felelősséget veszek magamhoz. Még sem hagytam ott az erdőben, hiszen nem volt túl jó állapotban, ráadásul nagyon érdekelt, mi lapulhat benne, bármi is legyen az, mert magát a fajtáját nem tudtam volna megmondani a hatalmas sárrétegtől, ami rá ragadt. Csak imádkoztam, hogy ne egy vérszomjas állat kelljen ki belőle, ami azon nyomban megesz, amint hátat fordítok neki, bár már az sem számítana, igazából nem haladtam semerre. Talán nem fog ártani az, ha végre nem csupán magam leszek.





Képesség


LuckyStar: A képesség aktiválásakor egy ötágú csillagot rajzol Lola a levegőben. Ha jó szerencsét szeretne adni saját csapattársának, akkor felfelé, ha balszerencsét az ellenfélnek, akkor lefelé álló csúccsal. A képesség aktiválásával plusz pontot szerez, vagy levonásban részesül a játékos egy körön keresztül, attól függően, milyen jelölést alkalmaz a karakter, és ő dönti el, melyik képességre vonatkozik (Vagyis Lola). Ez játékban úgy néz ki, hogy hatoldalú kockával dobást végez a játékos, akin használja a képességet, és annak az értéke kerül hozzáadásra, vagy levonásra. A képesség csak az adott körben aktív, a következőben már az eredeti értékkel kell számolni, valamint saját magán nem alkalmazhatja, és egy körig ezután nem aktiválható.

_________________
Zelolla Ys1w
Zelolla
Zelolla
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. May. 20.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zelolla Empty Re: Zelolla

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 17 2013, 16:27

Szia!

Hát ez valami gyönyörű, bár nem magamtól jöttem rá, hogy HTML nézetet kéne kapcsolni. Az előtörténetet elfogadom.

A tojásból egy Jeti bébi kelt ki. (Ha mást szeretnél szólj nekem privát üzenet formájában.)

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 2 (a pet élete élet/2)
Fegyverkezelés: 0 (a te és a peted találati esélye)
Erő: 0 (a te sebzésed)
Irányítás: 3 (a pet sebzése)
Kitartás: 0 (megegyezik a pet kitartásával)
Gyorsaság: 0 (megegyezik a pet gyorsaságával)
Speciális képesség: 0 (megegyezik a pet speciális képesség pontjaival)

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.