Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korokoto

2 posters

Go down

Korokoto Empty Korokoto

Témanyitás by Kurokoto Csüt. Júl. 11 2013, 10:01

Név: Thanos Savalas
Játékos név: Korokoto
Nem: Férfi
Kaszt: Íjász
Kor: 33

Kinézet: Vékony és tiszta arcát sötét keretekbe vonja rövid fekete haja, hozzá sötét szemeket örökölt valószínűleg még a nagymamájától, bár ez a múltba vész. Nyugodt arcvonásait kevés dolog képes kibillenteni. Arcát se hiba, se gyermekkori baleset nem tarkítja. Vékony test alkata mellé igen magas megközelítőleg ~190 cm. Öltözékekben szereti a munkahelyit használni odahaza is.

Jellem: Alig vagy néha szól, ha csak nem szakmájáról beszélhet. Családja elvesztése után öröme nem maradt a világban, így munkájának él teljes egészében. Azért itt is mint jobb helyeken van némi gond, munkája mellett online játékokkal játszik. Szeme hatalmas, melyből szívélyes tekintet süt le arra akire néz. Sármos férfi és éveiből is könnyedén letagadhat, sokkal fiatalabbnak látszik, mint eredeti valójában. Öltözéke kihat jellemére is, megveti mindazt, aki nem felel meg elvárásainak. Diákjaival szemben mindig is engedékeny volt, de bizonyos határt nem léphettek át nála. Erős személyiséget takar a szelíd külseje.

Képesség:
Illusion Arrow(passzív): Egyszerű nyilak repülnek lövésenként, így kettő.(támadásonként kettő) Az egyik nyíl maga a sebző, míg a másik eltűnik a cél testében, ha talált volna a nyíl. Spec. képesség /4 gyorsaság csökkentést jelent az ellenfélnek, találatonként! Ez nem lehet kevesebb, mint a kaszt alap gyorsaság, vagy 1 . Ez ellenfél első sikeres találatával újra indul a gyorsaság csökkentés.
„~Lassulj csibém/kis pajtás”

Előtörténet:
- 1994. június 30. Tokyo. Történetem talán pont ezen a napon kezdődik, ugyanis innentől számítok árvának, görög származásúként elveszve Japánban. Szüleimre már nem igen emlékszem, képek sem maradtak meg. Első gyermekük voltam, és egyben utolsó, is mielőtt elragadta őket, az örök sötétség. Éltek, szerettek élni, ahogyan én is velük. Nélkülük, viszont a földi pokol lett az otthonom, és utcagyerekként cseperedtem fel. Ám ebben sose éreztem jól magam és valamikor tinédzser koromban, elvertem a barátaimat és elküldtem őket messzebbi éghajlatokra. Igen pontosan ez voltam, egy fenegyerek, aki nem félt semmitől, és senkitől. Talán pont ezért figyelhetett fel rám egykori osztálytársam Keiko. Azonban évek kellettek, hogy hozzám szóljon, én ugyanis bevallom, semmire nem emlékszek belőle azon kívül, hogy néha ugrattam. Néha-néha, igen akkoriban minden vidám volt. Szegénységemből, úgy sikerült kitörnöm, hogy jelentkeztem először történelemből tanári suliba, majd amint ezt elvégeztem, régésznek álltam. Ezen iskolaéveim alatt, csak a buliknak éltem, és itt pont az egyik buliban, jött oda hozzám Keiko. Talán, ha jól emlékszem, huszonkettő, ha lehettem. Az a nap viszont megváltoztatott mindent. Nem is tépem a szám, egyértelműen egy év múlva megszületett kislányunk. Őt hamarosan követte a kisfiunk, hogy ne legyen olyan magányos Akira... bocsájtson meg tartanék egy kis szünetet. Könnyeimmel küszködtem, már egy éve, hogy elvesztettem mind hármójukat, sokadik terápia is ez a mostani, de ebbe bele kell halnom!
- Sírjon csak bátran, előttem megteheti - igen mondj még ilyeneket és behúzok neked egy akkorát. Ő is a munkáját végzi, néztem a pszichológusra.
- Most már tudom folytatni, - azzal többet nem is várva folytattam - mindketten dolgoztunk, Keikora rászakadt a gyereknevelés jelentősebb része, munkájával is lassan haladt. Ráadásképp, ha egy feltárást kellett irányítanom, akkor pár napokra elszakadtam tőlük és csak technika segítségével tudtam tartani velük a kapcsolatot. Pont egy éve, kifizettem nekik a repülőjegyet, hogy nézzék meg mit találtunk. Biztos nagyon tetszett volna két csöppségnek a lelet. Azonban soha nem érkeztek meg. Már az első óra késésnél sokadik alkalommal tárcsáztam a jól ismert számkombinációt. Válasz azonban egyre sem jött. Mit tehettem volna? Tudnom kellett hol vannak, hogy vannak. Estig nem történt semmi, akkor viszont a tévéből tudtam meg, hogy lezuhant a repülőgépük.. - hallgattam el újra, majd teljesen tárgyilagosan folytattam - ezek után a tévét kidobtam az ablakon, és feljelentettek csendháborításért, a kint üvöltöző fickót, valami nincstelen senkit, agyba-főbe vertem, mert neki állt feljebb, hogy majdnem fejére esett a tv. Elég sötét korszakom következett. Munkahelyemről kirúgtak és nézhettem újabb állás után. Igazat is adok nekik az ásatást tönkre tettem és hónapokig feléjük sem néztem - láttam aggódó pillantását - a fickónak meg odalöktem húsz ezer yent, hogy kussoljon, vagy kap még. Nem jelentett fel, a zsugori dög. Ezek után kezdtem el magához járni. Azóta van újra munkám, szóval büszke lehet magára. Történelmet tanítok, a keleti városrészben az egyetemen. De miért kell ezt magának elmondanom minden egyes alkalommal?
- Arról magának nem kell tudnia, ez az én munkám része, és hogyan éli meg az életet most, barátnő, alkalmi szerelmek, vagy komolyabb a láthatáron? Saját magát akarja rám tukmálni, tetszem neki tudom, hisz hetente kétszer hív, és szombatonként, teljesen másképp beszél velem. Te álnok kígyó.
- Az égvilágon senki, - mosolyra fakadt, na most fog lerohadni a mosolyod - de nem is kellene senki, úgyis csak meghalna. Be is jött.
- Szóval akkor, ha nem bánja én megyek végeztem mára és még dolgozatot kell javítsak, és köszönöm, sokkal jobban érzem magam. Viszlát, szombaton. Válaszát, vagy bármi reakcióját meg sem várva, kisiettem az ajtón és már a csukott ajtón keresztül hallottam némi hangot kiszűrődni. Francokat fogok dolgozatot javítani, inkább kipróbálom az új szerzeményem. Keiko és a gyermekeim halála óta, függője lettem, az online pvpnek nevezett szörnynek. Kedvemre püfölhetem a kockákat, és még csak meg sem büntetnek érte. Talán ez a SAO is ilyen lesz. Jah és még szerencse tudom, hogy pár diákom is játszik ilyenekkel, legutóbbis, sírásig aláztam őket. Húzódott szám gonosz vigyorra. Hamarosan be is értem az üres lakásba, azonnal nyomasztott, a hiány, amit szeretteim elvesztése okozott. Nem volt más menekvésem. A pszichológus úgyis csak saját érdekeit nézte, hogy mikor viszem már ágyba. Arról álmodhat. Lehet pont úgy fog járni, mint az a fickó. Igen minden bizonyára. Azzal ledobtam aktatáskám az felnyílt és néhány dolgozat a földre reppent. Jó már az is megvan mely tanulók buktak meg. Egy gonddal kevesebb.
Leültem, amint felcsatoltam a nerve geart, hamarosan csatlakoztam is. Franc a liba miatt lekéstem a nyitást, de nem baj, délután öt van még hajnalig tolom, aztán kijavítom a maradék dogát. Alig várom hogy lássak egy-két stréber bőgő fejet.
A játék első ránézésre unalmasnak tűnik. Íjász kaszt ez jó is lesz. Ezzel jól lehet messziről darálni a játékosokat.
- Link start – töröm meg szobám csendjét. - Igen jelszó bla..bla..bla haladjunk már!
Hamarosan bent is vagyok a játékban. Egész csinos a grafika. Valami téren vagyok, fene hogy elment az idő a menüvel meg a karakter kreálással, mindjárt vesztettem is fél órát. Megjelent egy majd több, majd még több játékos mellettem, engem is körbevesz ez a fényár, ez meg miiii! Pár centivel arrébb megjelenek… idióta program.
Egy fura búra körbevette a főteret, és elhangzottak a játékmester szavai. Pontosan azóta vagyunk ide bezárva, a népség fogy, én meg csak iszok, már tanár se vagyok, semmim sincs, és beragadtam egy ostoba játékba. Vigye el a fene ezt az embert! Nyúlok a pohárért közben. Ez a valami még a létezésem is eltörölte. Még, hogy vigyük végig a játékot.. hónapok óta ebben a lebujban iszok, és nem történt semmi. Keiko, ha itt lennél és fiam, lányom, ti pedig biztonságban. Azzal újra üres tekintetembe burkolóztam, és a pusztában gyilkoltam a szörnyeket órákkal később. Már nem is tudom, mire kellene visszaemlékeznem és mire nem. Egybefojt és eltűnt az idő, megszűntem létezni.
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korokoto Empty Re: Korokoto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 12 2013, 16:31

Szia!

Az előtörténetet elfogadom. A nevedet átírtam korokotoról Korokotora, kérlek mostantól azzal jelentkezz be.

Nos, mivel elfogadtam az előtörténetedet leírom, hogy miket készíts elő a játékhoz.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az íjász alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 1
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 0
Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod ki.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Íj (felszerelt, +1 fegyverkezelés)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.