Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] ??? #2

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 01 2013, 19:46

Kezd egyre inkább felfordulni a gyomrom. Az egy dolog, hogy egy falatot nem bírnék letolni a torkomon, de lassan kidobom a taccsot Bertold szüntelen vigyorát látva. Eddig az egyetlen pozitívum, amit felírhatok a listájára, hogy végtelenül udvarias, ami ugyebár jó pont nálam, de mostanra eljutottam arra a szintre, hogy már ez is idegesít. A SAO előtt nyugodt természetű embernek mondtam volna magam, de az ilyen abnormális benti szituációk teljesen kiakasztanak. Érzem, ahogy egyre inkább kezd elborulni az agyam, s amikor meglátom Tachitól a visszautasító üzenetet, idegességemben egy csapással leverem az asztalról az előttem lévő poharat. Szitkozódásokba azonban nem bocsátkozok, de magamban üvöltök, ami külsőleg úgy nyilvánul meg, hogy szinte majd szét robban egy ér a megfeszülő nyakamon. Ökölbe szorított öklömet az ölembe rejtem, de már képtelen vagyok higgadtságot magamra erőltet. Elegem van a jópofizásból, a cselszövésből, a próbálkozásokból. Viola sincs itt mellettem, az ő segítségére sem számíthatok. A jelenlétet talán meg tudna nyugtatni, csillapítaná a kedélyeimet, de ő is cserben hagyott. Gyengék vagyunk és ez dühítő. Olyat várnak el tőlem, amire képtelen vagyok. A Tachinak való utalásra is a végső elkeseredés vitt, de mással eszem ágában sincs próbálkozni. Hogyisne! Ugyan melyik piri fogadna el egy rakat pénzt tőlünk? Képtelen vagyok más kárán túlélni, örökre elveszíteném a magamba vetett hitet, sosem bírnék többé tükörbe állni, mert az lebegne a szemem előtt, amint lassan elfogy az az áldozat, aki helyettünk elfogadja a pénzt. Idióták voltunk. Kapzsi idióták és most már nincs vissza út. Ennyi volt a SAO-s pályafutás? Ilyen undorító halált halunk? Nincs már remény bennem, nem tudok tisztán gondolkozni. Feladom. Nincs erőm. Elvesztem. Ismét elönt a méreg, és már a kosarat is leborítom dühömben.
- Menj el innen! Távozz! - Kezeimmel a fejemet fogom, a légzésem olyan szapora, hogy zihálni kezdek. Felállnék az asztaltól, de ahogy reflexszerűen lépnék tovább, úgy esek is el láb és kapaszkodó, korrigáló kar nélkül. Elterülök a padlón és már a sírás kerülget, ahogy a padlóra csapok öklömmel. Bármi is lesz, én már képtelen vagyok tisztán gondolkozni. - Látni sem bírlak! Tűnj már el innen!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Lizbet Hétf. Nov. 11 2013, 17:08

Minden jel arra utal, hogy Bertold felettébb jól szórakozik. A le nem hervadó mosolya, az időnkénti halk és egyben idegesítő kuncogása, na meg az, hogy le sem veszi rólad a szemeit, hogy szenvedésed, őrlődésed minden egyes pillanatát az elméjébe vésse, ki akarja élvezni a végletekig, ezt nem is próbálja palástolni, egyszerűen lerí róla. Mikor repül a pohár, a szeme sem rebben, de a mosolya még szélesebbnek tűnik, ha az lehetséges nála, talán érzi, hogy elérte célját?
- Jól érzi magát Anatole-sama? - álszenteskedik még egy hangyányit, hogy legyen már hab azon a tortán, mert anélkül nem az igazi. Aztán repül a kosár is, végül pedig a padlón kötsz ki, amin már halkan felkuncog...
- Segíthetek Anatole-sama? Adja a kezét! - pofátlanul arra az oldalra nyúl, ahol már nincs is kezed.
- Oh, elnézést, milly figyelmetlen vagyok, hisz ez már nálam van, akkor...- átnyúl a másik oldalra, de ekkor kicsit erélyesebben hajtod el.
- Ahogy kívánja - kuncogva hajol meg és tűnik el a szemed elől.
Van időd gondolkodni, hogy hogyan tovább ajajj, de még mennyi. Egészen pontosan reggelig, akár elalszol, akár nem, eltűnik a másik lábad, és a bal fülednek is lába kél o.O
Ami Viola-t illeti, neki a hasa még nagyobb lett az élete pedig közelit a vörös zónához. Csinálj akármit, nem ébred fel, még a víz sem segít, ha esetleg arra vetemednél, hogy lelocsold, na persze lábak nélkül, egy kézzel hogyan is hoznál ide vizet? Módfelett érdekes helyzetbe kerültél Rolling Eyes
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Nov. 18 2013, 12:54

- Igen, így kívánom! - hajigálok még Bertold eltűnő alakja felé mindent, ami a kezem ügyébe kerül. Narancs, alma, krumpli, tányér, egyre megy. Lehet most még Aldot is képes lennék hozzávágni. Nah igen, szerencsétlen macska teljesen elbujdokolt, mióta ez a varangyképű Bertold idejárkál hozzánk. Ráadásul az sem lehet túl bizalomgerjesztő számára, hogy Viola állandó jajveszékelésével, sikítozásával, vagy az én dühös csapkodásaimmal van tele a lakás. Hálát adok azért, hogy a napokban egyik céhtársam sem keresett fel, nem tudom mit mondhatnék nekik a kialakult helyzetről. Ugyanakkor lehet nem ártana segítséget bevonnom, kezd nagyon elharapódzni ez az egész história. De nem akarok mást is belevonni, nem akarok bajt hozni az ő fejükre is. Én szépen lassan elfogyok, mintha csak belőlem táplálkozna az a szörnyeteg, ami Viola hasában növekszik. Valahogy visszaevickélek a szobánkba, ahol szinte élettelenül fekszik az ágyon kedvesem, s tehetetlenségem dühe lassan felemészt. Lekuporodok a sarokba, s sírni kezdek. Nem bírom tovább, ez a feszültség felőrli az idegeimet. 22 éves vagyok, egy játékban ragadtam, ami önmagában elég groteszk, de az, hogy ilyen halált haljunk, arra egyszerűen nem találok szavakat. Kétségbeesetten potyognak a könnyeim, dühösen törlöm le őket az arcomról megmaradt kezemmel. Így ér az álom, az idegi kimerültség letaglóz.
Arra ébredek, hogy Aldo hozzám bújik. Sosem hallottam még ilyen érdekes hangon nyivákolni, s úgy sejtem valami baj van. Viola! Kezemmel a macskám felé nyúlnék, hogy megsimogathassam és megnyugtathassam, de… de nincs már egyetlen kezem sem, amivel hozzá érhetnék. Nincs már kezem, mivel lehívhatnám menümet és segítséget kérhetnék másoktól. Elkéstem! Reszketve pillantok le lábaimra, de mindkettőnek hűlt helye immáron. Üvölteni tudnék, s üvöltök is, mint akit kínoznak. - Viola! Viola ébredj már az ég szerelmére! Bertold! Tudom, hogy itt vagy te átkozott fattyú! Titkon biztos jót mulatsz a szenvedésünkön. Most mégis hogy a fenébe utalhatnám el másnak a pénzt kezek nélkül? Ez nem fair! Inkább ölj meg, vessünk végre gyorsan az egésznek!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Lizbet Szomb. Nov. 23 2013, 15:17

A kétségbeesett siránkozásodra sem jelenig meg azonnal Bertold.  Helyette, ezernyi rémisztő sárga szempár nyílik fel a szobában, ahol vagytok, a falakon, padlókon, mindenhol, kivéve rajtatok. Elég rémisztő látvány, és ez mellé elég nyomasztó érzés is kerít a hatalmába. Végül a szemek becsukódnak, és Bertold hangját hallod magad mögött.
- Szép napot Anatole-sama! Máris feltetszik adni? – kérdezi a szokásos vigyorral az arcán.  Majd közelebb lép hozzátok.
- Óh, jaj. Úgy tűnik, hogy Viola-sama nem éri meg az estét. Ez módfelett sajnálatos – egy könnycseppet töröl ki a szeméből, persze vigyorogva... nagy színész a fickó az tuti.
- Nagyon úgy tűnik, hogy túlbecsültem magukat… Az életük meg sem közelíti azt az értéket, melyre gondoltam. Minő probléma Sad az állát vakargatva gondolkodik, ügyet sem vetve rád, vagy az esetleges átkokra, szitkokra, amiket a fejéhez vágsz. azzal csak a mosolyának méretét növeled.
- Úgy tűnik nincs más megoldás, ki kell nyitnunk azt Rolling Eyes- beszél magában, majd rád néz.
- Anatole-sama! Ha lenne egy módszer arra, hogy megmenthesse kedvesét és természetesen magát…  - húzza el azt a bizonyos mézesmadzagot… megint? o.O
- Visszaadnám azt, amit elvettem, hogy teljesítsen egy aprócska feladatot. azonban szeretnémmegkérni arra, hogy ez maradjon köztünk – feleli és csettintésére visszakapod az egyik karod, csak, hogy megmutassa nem a levegőbe beszél
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 24 2013, 22:48

Hát nem jön. Úgy tűnik sikerült végleg elzavarnom. Legalább teljesült a kívánságom, miszerint ne is lássam többé. Fantasztikus. Ő legalább jól szórakozhat. Beteg alak. Betegebb, mint maga Kayaba. Bár ha úgy vesszük, ő maga Kayaba, hiszen Bertold is csak egy a sok groteszk agyszüleménye és teremtménye közül. Még mindig meg tud lepni az az őrült admin. Gratulálok neki...
Üveges tekintettel meredek a plafonra. Karok, lábak, s bármilyen mozgáskoordináció hiányában igen csekély testhelyzet körül lehet ám válogatni, kénytelen vagyok ezzel beérni, vagy némi szenvedés árán max az oldalamra, esetleg onnan a hasamra tudok fordulni. De az egy idő után annyira kényelmetlenné válik, hogy még a légzés is nehézkessé válik. Főleg úgy, hogy alap járaton nem tudom normális ütemben venni a levegőt, hanem csak zihálva, néha már-már sípoló, szörcsögő, hisztérikus mellékhangok közepette. Légzésem pedig csak akkor válik igazán zavarossá, amikor rémisztő sárga szempárok merednek rám mindenhonnan. Behunyom a szemem és csak valami könyörgő imaszerűséget tudok magam elé rebegni remegő ajkakkal, azt remélve, hogy mindez csak egy nagyon hosszú és valósághű álom, ami nem is történik meg velem.
Azt hiszem elájultam. Túl sok volt ez így egyszerre. Mikor felébredek, alig bírom kinyitni a könnyektől és kialvatlanságtól megdagadt szemeimet. Az ismerős hang köszöntése zökkent vissza a valóságba. Hát mégis itt van. Tudtam én, hogy itt élvezkedik valahol minket lesve. És sajnos ez mégiscsak a valóság. Már ha lehet valóságnak nevezni bármit is, ami Aincradban történik velünk. De az is könnyen meglehet, hogy csak hallucinálok.
Minél inkább próbálom nyitva tartani a szemem, annál homályosabb a látásom. Bertold hangja olyan, mintha több tíz méterről, egy barlangszerűség mélyéről törne felém. Viola nem érmi meg az estét? Túlbecsült bennünket? Miről zagyvál itt össze-vissza? Szomjas vagyok. Rettenetesen kiszáradtam. Porzik és kapar a torkom, mintha tüskéket próbálnék lenyelni. Fejemet jobbra-balra ingatom, mint egy masszív alkoholista a delíriumos mámorban. Aprócska feladat? Miről beszél már megint? Összeráncolom a homlokomat és tekintetemet próbálom ráemelni. Észre sem veszem, hogy visszakapom az egyik kezem. Erőtlenül ejtem ki a szavakat: - Milyen feladat?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Lizbet Szomb. Nov. 30 2013, 19:51

Bertold csak nagyot sóhajt, téged és reakciód látva. Egyáltalán nem szórakoztatod most már… annyira nem, mint az egész mizéria kezdetén. Már nem sok örömét leli benned, mivel feladtad. Így számára nem mulatságos, és ez látszik is rajta, annak ellenére, hogy egy kis vigyor néha-néha megjelenik rajta… biztos csak megszokás Rolling Eyes
Az a hátborzongató és széles mosoly akkor jelenik meg ismét, mikor mutatsz némi hajlandóságot afelé, hogy esetleg elvállalod azt a bizonyos feladatot, melyet korábban említett.  Sunyi egy alak, annyi szent és ezek szerint már megint a kedvét fogja lelni valamiben, de miben is?
- Csupán egy módfelett egyszerű, könnyen elvégezhető feladatról van szó – magyarázza és közel is hajol hozzád, csak hogy irritáljon egy kicsikét.
- Egy icike-picike feladat – húzza az időt, ezzel is próbál elérni valamit. Nyilván olya, amiben kedvét leli, aztán vagy sikerül neki, vagy nem.  Egyet perdül a saját tengelye körül, és mire újra veled szembe néz a kezében már egy érdekes és eléggé nagy kard, illetve pallos látható, amit meg is lenget, hol jobb, hol bal kezével. Igen könnyen kezeli, mintha csak egy tőrrel játszadozna.
- Csak annyit kérnék, hogy harcoljon, ezzel a fenséges karddal, olyanok ellen, mint maga – vagyis más playerek ellen. Azonban mielőtt kérdésre nyitnád a szád, újfent megszólal.
- Nem, egyáltalán nem kell velük végezni – mondja kuncogva és mikor egy újabb kérdés fogalmazódik meg benned, megint nem hagyja, hogy megszólalj.
- Nem lesznek maradandó sérüléseik sem – újabb kuncogás és perdülés, majd a kardot leteszi az ágyra, Viola mellé.
- Anatole-sama, lényegében azt kérem önt, hogy harcoljon, míg a kard közepén lévő csík, teljesen be nem vörösödik – mutat a csíkra, mely most igen csak fekete.
- Estig van ideje Anatole-sama.. sok sikert, addig is: visszaadom egy időre, amit elvettem – Azzal eltűnik a szemed elől és ebben a pillanatban kapod vissza elveszett végtagjaid és hp-d is….

Feladat: legalább 10 playerrel kell megküzdened ahhoz, hogy a kardon lévő csík vörös legyen Suspect Te döntöd el, hogy kikkel küzdesz meg, lepűzheted velük,de alaposan fontold meg. hogy kik lesznek azok Suspect   A postodban teljesen nem kötelező kijátszani, de legyen megemlítve, hogy kikkel fightolsz Suspect hogy velük hogyan játszod ki, az rajtad áll… legalább egy 1000-st kérek erre a postra Suspect

Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Dec. 19 2013, 00:41

Bertold valamilyen feladat elvégzéséről zagyvál, de beszűkült szemeimen keresztül alig látok belőle valamit. Olyan érzésem van, mintha egyszerre lennék berúgva valami nagyon pancsolt alkoholtól és ágynak estem volna influenzától, mindez megtoldva egy alapos veréssel, de minimum egy fejbe kólintással. Ahogy próbálom emelni a fejemet, úgy csuklik vissza, tompán koppanva a padlón. Nagy erőfeszítések árán nyitva tudom tartani a szemem és nem ájulok el újra. Lassan értelem is költözik az elmémbe, ahogy az a pondró elkezdi részletezni azt a bizonyos feladatot. Bertold hátborzongató vigyora kijózanítólag hat, akár egy hideg zuhany, de az elcsigázottság továbbra is letaglóz. A reményvesztettségemet csak igen lassú ütembe veszi át a bizakodás, hiszen az előbb még halni akartam. Félek, hogy ez csak egy újabb átverés, hogy jót szórakozhasson a próbálkozásaimon, de nincs veszíteni valóm. Meg kell próbálnom. Nem csak magamért... Violáért.
Először csak keservesen húzza az időt, aztán előkerül egy kard is. Vagy talán nevezhetnénk inkább pallosnak is, az úgyis testhezállóbb nekem. Viszont továbbra sem bízom Bertoldban, kinézem belőle, hogy ezzel fog véget vetni az életemnek és eddig csak elhúzta előttem a mézes madzagot a túléléssel kecsegtetve. Sőt, még az is megfordul a fejemben, hogy az általa emlegetett icike-picike feladat az volna, hogy saját kezűleg vessek véget az életemnek azzal a vöröslő fegyverrel. Nem ilyen véget kívántam magamnak. Ágyban, párnák közt, az igen, vagy hősi halált halni mások megmentéséért, de semmi képen sem elgyötörten, megalázva, kétségek közt vergődve. Senki sem akarhat önnön keze által halni és a túlélési ösztönöm most is kis híján szétfeszíti a mellkasom. Szóval van még bennem küzdeni akarás! Pislákol még bennem a remény, csak adni kell neki szuflát, hogy egyre nagyobb lánggal éghessen!
Aztán kiderül a feladat és egyszeriben fel is lángol az a kis parázs, amit szítottam eddig magamban. Ráadásul egészen kedvezően alakulnak számomra a feltételek is, hiszen nem kell olyasmit tennem, ami szembemegy az elveimmel. Csupán harcolnom kell olyanok ellen, mint én magam. Vajon ez mit jelenthet? Azonban van itt még egy kis bökkenő, ami miatt úgy érzem, hogy Bertold ismét csak gúnyt űz belőlem. Végtagok nélkül mégis hogyan harcoljak bárki ellen? Ráadásul a csökött torzóm láttán nemcsak hogy nem fog kiállni ellenem senki, de még azzal is fog fogyni a drága idő estig, hogy elmondjam egyenként a részleteket a kálváriánkról és meggyőzzem az embereket, hogy végre segítsenek már. Szerencsémre nagy megkönnyebbülést jelent, hogy Bertold távozásával vissza kapom minden elvesztett végtagomat, ráadásul a hp-m is maximumra töltődik, mint ahogyan a kitartásom is. Nem nyomja már elgémberítő fáradtság a torzómat, s bár mentálisan még mindig igencsak kimerült vagyok, legalább újra érezhetem a végtagjaimat. Elmondhatatlanul jó érzés újra talpra állni, ha nem lenne ilyen vacak a helyzetünk, talán még kézen is állnék, de erre most nincs idő. Viola még mindig komoly veszélyben van és az élete a kezemben van. Ahogy kimegy a lábaimból a bizsergés, feltápászkodok és amennyire kezdeti erőmből telik, odasietek az ágyhoz. Rávetem magam és egyre közelebb kúszok kedvesemhez. Nem merek igazán közel bújni hozzá, nem merem átölelni, nehogy felgyorsítsam a testében végbemenő folyamatot egy óvatlan mozdulattal. Ujjaimat az összekuszálódott hajtincsei közé fonom, lehunyt szemmel szívom magamba a leheletét és a szívverésének ritmusára sóhajtok én is. Úgy simogatom a görcsöktől megfeszülő karját, mintha csak utoljára tehetném. Lehet így is lesz, ha kudarcot vallok, nem lesz már karom, mivel újra simogathatnám. S lassacskán nem marad már belőlem semmi sem. Hogy mi lesz Violával, mikor már teljesen felemészt a hasában növekvő szörnyeteg? Bele sem merek gondolni. Nem is szabad ilyesmiken agyalnom, mert az csak eltántorít a feladatom bevégzésétől. Nem időzhetek itt tovább, cselekednem kell! Kisimítom homlokára tapadt hajtincseit, majd talán utoljára csókot lehelek ajkaira. Olyan érzés, mintha egy élettelen testet érintenék. Semmi válasz, semmi emberi reakció. Még csak vissza sem csókol. Üres porhüvely, árnyéka önmagának. Újabb könnyek gyűlnek szemeimbe, ahogy ismét egész testét megrázzák a görcsök, mik fájdalmat remélhetőleg azért nem okoznak neki. Dühösen törlöm le a könnyeket, nincs helye most a gyengeségnek! Ideje összeszednem magam!

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 1skk

A szobából kifele menet majdnem megfeledkezem feladatom kulcsfontosságú eszközéről, vagyis arról a bizonyos vörös pallosról. Utoljára visszapillantok még Violára, majd tekintetem a tőle nem messze őrködő Aldora réved. - Vigyázz rá! A gondjaidra bízom! - Azzal megragadom a padlón heverő fegyvert és kirobogok a hálószobánkból. A konyhába érve bármennyire is nincs étvágyam, muszáj lesz némi élelmet magamba szuszakolnom egy kávé kíséretében, hogy az elmémet is élénkítsem. Amíg ezzel babrálok, addig sem akarom az időmet vesztegetni, így lehívom a menümet és egy körüzenetet küldök a ház lakóinak. Azt mondta Bertold, hogy olyanokkal küzdjek meg, akik olyanok, mint én magam. Hát ki másokra gondolhatnék elsőre, ha nem a csapattársaimra? Igaz, hogy Raven és Saya még nem teljes jogú tagok, épp csak beköltöztek a Limenbe, de ez most nem oszt, nem szoroz. A házi rangadóba benevezhetnek ők is. Merthogy ilyen címen adom be nekik a szituációt. Előadom szépen már a levélben nekik a nagy humbugot, hogy nyertem kártyán egy hasznosnak bizonyuló tárgyinfót és miután a nyomára akadtam a fegyvernek, kaptam hozzá egy kis leírást, miszerint sok tréningezéssel, azaz párbajozással ha feltöltődik a piros csík, akkor aktiválódik egy extra skill. Ennek létrehozásában kérem a segítségüket és nagy meglepetésemre és persze örömömre, a házi rangadó ötlete felcsigázta őket és lejöttek mindannyian a kertbe.
Miután részletesen újra előadtam magam a kamuszöveggel, idegességemet kényszerű nevetgélésekkel próbálom elfedni. Sokszor pillantok a menüm órájára, talán túlságosan is sokszor. Meredith meg is jegyzi, hogy talán sietek-e valahova. Elhessegetem valami gyenge viccel, aztán inkább elindítom az első összecsapást. Alex ellen kezdem a sort, ezúttal nem adja könnyen magát a fiú. Jót tett neki a sok extra holmi, amit megörökölt tőlem, a kasztváltás pedig kiváló döntés volt a részértől - azzal a palossal még sokra viheti. Sokkal felszabadultabb, mint eddig valaha. A győzelmem nem tölt el büszkeséggel, az viszont elégedettséggel, hogy a piros csík megmozdul a kardon. A gyakorlómeccs után hátba veregetem a fiút és már jöhet is a következő. Ravent választom, mint újabb magas szintű férfiút, itt az ideje egy visszavágónak a múltkori után. A lovag pajzzsal ezúttal is meggyűlik a bajom, de a gyorsaságom és magasabb fegyverkezelésem révén végül ezúttal is győzök. A piros csík újból felszökik, de nem halad olyan ütemben a csík, mint ahogyan azt reméltem. Lehet mindenkivel meg kell végül küzdenem? Kellemetlen. Junt és Ayatot egy csapatba teszem, mert Ureusz alap járaton nincs elragadtatva a párbaj gondolatától, így nem akarom az idomárt magára hagyni társ nélkül arra az esetre, ha a pet végleg megmakacsolná magát. Esut és Sayat is párba állítom, így talán a kislány is jobban beadja a derekát és nem fél majd annyira. Nem volt egyszerű meggyőzni Sayát, de arra kérem, hogy próbáljon meg ellesni trükköket, fogásokat a nagylánytól, vagyis Esutól. A két íjászlány ügyesen működik együtt, de a gyorsaságom és a spec pont csökkentő képességemnek hála legyűröm mindkét párost. Eddigre már igazán kitikkadok, de a piros sáv csak nem akarja elérni a csúcsot. Egyre dekoncentráltabbá válok az idő múlásával, s még akad egy nehéz falat ellenfelem. Meredith nem az ereje miatt veszélyes, hanem a viselkedése, az eltűnő kardja és a velőtrázó csatakiáltása miatt. Már hallom is a diadalittas, kárörvendő nevetését, ahogy végül vesztésre állok. Aztán ahogy erőt veszek magamon, és felülkerekedek az "érzelmi terroron", akkor sikerül itt is győznöm. S hogy mit eredményez ez a lánynál? Látványosan megjátszott szomorkodást, ami persze pár másodperc múlva már a múlté is.
Nagyon szépen megköszönöm a részvételt és a segítséget a céhtagoknak, majd szabadjára engedem őket. Lesznek talán olyanok is, akik maradnak és egymás ellen is megküzdenek majd, ki tudja. Én azonban elsietek, hogy leplezetlenül idegeskedhessek, hiszen a kard vörös csíkja nem töltődött fel. Most mégis mi a csudát csináljak? Ki lehet olyan, mint én? Hmm... akik a leginkább közel állnak hozzám, s akik frontharcos társaim. Tüstént üzenetet írok Mirikának, Peternek és Hinarinak. Igencsak meg sürgetem őket, levelemből árad az izgatottság, de ezt ráfoghatjuk a talált item miatti örömnek is. Arra kérem őket, hogy együttes erővel, mindhárman egyszerre küzdjenek ellenem. Két dolog miatt nem vállalom be a szóló harcokat a három top ellenfél ellen. Egyrészt mert féltem Peter önbizalmát. Ha esetleg ismét legyőzném, az nem tenne jót az egojának, ráadásul féltem a barátságunkat is. A másik dolog pedig az... nos az, hogy ha három önmagában is erős ellenfél fog össze ellenem, akkor nem szégyen veszíteni. Gyakorlatilag olyan mesterséges helyzetet kreálok magamnak, amelyben a harc révén tud töltődni a kard, ugyanakkor nincs szükség arra, hogy komolyan ölre menjünk egymással. Ez a négyes párbaj nem arról szól, hogy komolyan megverekszünk egymással, hanem arról, hogy valóban tréningezek az új fegyveremmel. Legalább is nekik ez utóbbit kell ám igazán elhinniük. Ehhez pedig ismét elő kell húznom a tarsolyomból a színészi kvalitásaimat, hiszen nem láthatják rajtam, hogy sürget az idő és kényszerű megoldás, hogy ellenük, pont ellenük kell megvívnom.
Végül mindhárman igent mondtak a meghívásomra, közel egy időben meg is érkeznek. Szerencsémre nem késlekednek, nincs sürgető elfoglaltságuk. Ha mégis így alakult volna valamelyiküknél, akkor is ott maradt volna számomra talonban Ren, akit csak azért nem vontam be a feladatteljesítésbe, mert nincs most idegzetem a nyegleségét elviselni. A három higgadt és hozzám legközelebb álló itteni ember viszont eddig még sosem hagyott cserben engem, s bár magyarázkodnom meg győzködnöm kell őket a párbajfelállást illetőleg, végül beadják a derekukat. Érdekes módon mindhárman nagy vehemenciával indulnak neki a párbajnak, még sutyorognak is egymás között, nem mintha nem hallanám őket hallgatózással. A taktikai megbeszélésük ellenére tartogattak azért egyéni meglepetéseket számomra a harc során. Ám ahogyan az várható volt, Mirika felbuffolta a többieket, Peternek Hisame hátán ülve könnyű préda lettem, de egy érdemem mégis akadt a nyilvánvaló vereségem ellenére. Sikerült kikapcsolnom Hinari képijét az elején, amitől a szőkeség majd fel robbant. Ez volt az első alkalom, hogy ma mosoly szökött az arcomra. Hiába, legszebb öröm a káröröm - mondja az a bizonyos buta szólás. S hogy most hogyan tovább? Udvariatlanul hátat fordítok a győzteseknek, miután gratulálok nekik, majd türelmetlenül figyelem, hogy sikerült-e maximálisan feltölteni a kard piros csíkját. Ha nem, akkor visszavágót kell kezdeményeznem, hisz új emberek meghívására már nincs idő... Könyörgöm, sikerüljön végre!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Lizbet Vas. Dec. 22 2013, 23:05

Beletelik egy kis időbe, vagy nem is olyan kicsibe, mire az a bizonyos vörös csík eléri a kívánt szintet, azonban nem történik semmi sem. Mondjuk ez érthető, hiszen Bertold nincs a közelben, de akkor hol van? :O  Hívhatod, kiabálhatod a nevét, de nem jelenik meg.  Amennyiben egyből, vagy némi kerülőút, esetleg gondolkodás után hazatérsz, ott találod a fickót, aki az eszméletlen Viola mellett ül, és vigyorog.
- Szép estét Anatole-sama! Sikerrel tetszett járni? – pattan fel egyből, amint megérkezel, majd a kezét nyújtja. Úgy tűnik, hogy egy picikét türelmetlen, már nagyon vár valamit Rolling Eyes
Ha odaadod neki, elfogadja és megköszöni, ha nem, akkor csettintésére egy fél pillanat múlva már a kezéből láthatod viszont ideiglenes fegyvered.  Megcsodálja, meg vizsgálja, ujjait lassan végighúzza a vörös csíkon
- Gratulálok Anatole-sama, még időben sikerült- mondja már-már mániákus tekintettel
- Ideje betartanom az alku rám eső részét -  A kardról le nem veszi rémisztő szemeit, annyira csodálja. Módfelett lassan lépked, át az ágy túloldalára, ahol kedvesed fekszik. Azonban más is történik. Kint, a megszokott tiszta és kék ég helyett borús fellegek gyülekeznek, melyet süvöltő szél, hangos mennydörgés és vakító villámlás kísér.  A szobában nem gyúlnak fények, tégy bármit. A körvonalak összemosódnak, csupán Bertold sárga szemei pulzálnak, remekül kivehetőek ebben a sötétben is.
A penge vörösen felizzik, de mire felfogod, mi történik, már a kedvesed hasában pihen. Hátborzongató kacaj szakad fel az elkövető torkából, a kard eltűnik és Viola hasából temérdek vörös színű pixel árad ki. Olyannyira sok, hogy ellepik a szobát és még annyit sem látsz, mint eddig.
- A mielőbbi viszont látásra, Anatole-sama – ugyan az a kacaj, majd néma csend. Mire a jelenség eltűnik, Bertold nincs sehol, Viola élete maximumon, méretei a régiek. Nagy lehet az öröm és a boldogság, ám mielőtt odaszaladhatnál hozzá, észreveszel egy szép nagy, keres szakadékot a szobátok közepén. Lenézve nem sokat látsz, szinte semmit, de az biztos, hogy Bertold, már nincs itt…
Amíg a szobában ott éktelenkedik, a vihar nem vonul el, a fények nem gyúlnak fel és időnként, félelmetes gyermeksírást hallani odalentről, mely egyre hangosabb….
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Dec. 23 2013, 11:27

Ahogy letudtuk a négyes párbajt, a kard piros csíkja csak nem akar feltöltődni. Már egészen kínos, hogy háttal állok a többieknek és meredten bámulom a pallost, sőt néha még suhintok is vele egyet, hátha fölszökik a csík, mint a lázmérő higanyszála. Rettenetesen kevés időm maradt, tulajdonképpen fogalmam sincs mennyi, hisz Bertold csak annyit mondott, hogy estig teljesítenem kell a feladatot, ez pedig elég relatív időpont. Talán már el is késtem, azért nem mozdul a piros csík? Riadtan lesek hátra Peterre, Hinarira és Mirikára, de még mielőtt tekintetünk összetalálkozna, a szemem sarkából észlelem, hogy végre megindult a csík! Megkönnyebbült sóhaj szakad fel belőlem, végül csak sikerült.
- Most mennem kell... - vetem oda a többieknek és már rohanok is be a házba a kertből. Soha nem bántam még velük ilyen faragatlanul, de most nincs időm arra, hogy nyájasan kikísérjem őket, arra meg pláne nincs, hogy tovább csevegjünk. Ahogy befordulok az első sarkon, már rohamléptekben futok fel az emeletre, a lakrészünkhöz, de már útközben is hívogatom Bertoldot. Először csak magam előtt mondogatom a nevét, de mivel nem érkezik válasz, így minél közelebb érek a lakásomhoz, azon belül is a hálószobához, egyre hangosabban és hangosabban, végül már kiáltozva harsogom Bertold nevét. Rettegek attól, hogy milyen látvány fogad majd, mikor a szoba ajtaját kinyitom.
Ahogy nyitom az ajtót, az a rettenetes alak ott ül Viola mellett azzal a levakarhatatlan vigyorral az arcán. Önkéntelenül is megborzongok, majd egész testemet elönti az indulat. Aldo reszketve, összegömbölyödve gubbaszt a sarokban, szólításomra végre megmozdul, majd gyorsan kiengedem a helyiségből. Ez már nagyon nem neki való, nem is csodálnám, ha ezek után örökre magamra hagyna. Eszem ágában sincs azonban Bertoldnak odaadni a pallost. Hogyisne, egy ilyen hátborzongató alak kezébe még fegyvert is adjak. Ha kell, akkor ezzel vágom le a fejét a nyakáról, de amíg Viola mellett van, óvatosnak kell lennem. Minden idegszálammal a fickóra koncentrálok, ha eddig bárki is követett, az elkerülte a figyelmemet. A vörös pallos azonban Bertold egy csettintésére eltűnik a kezemből, s amikor felnézek, már az ő kezében van. Rosszat sejtek, így azonnal meglódulok az irányába, hogy megakadályozhassam, bármire is készül. Azonban a fényviszonyok hirtelen változása lényegesen megnehezítik további mozgásomat, hiszen látás jártasság és fényforrás híján aligha tudok tájékozódni, bármennyire is ismerem a szoba berendezését. Minden összemosódik előttem, kezeimet a fülemre tapasztom, hogy a sivító szél és mennydörgés ne süketítsen meg, pedig csak a hallgatózásomat kellene kikapcsolnom. Hol gondol ilyesmire ilyen helyzetben az ember? Bertold sárgán pulzáló szemei azok, amelyek egyetlen támpontként szolgálnak, mire azonban odaérhetnék, könyörtelenül beledöfi a vörös fegyvert Viola felpuffadt hasába. Hisztérikus hangon már csak egy sikoltás tud felszakadni belőlem. Elkéstem.
Vörös pixeláradat terít be, mely Viola hasából árad ki, Bertold kacaja pedig egyszerűen őrjítő. Patakokban folynak a könnyeim, úgy rogyok le Viola mellé és kénytelen vagyok végignézni az eseményeket. Mindkét kezemet a hasára tapasztom, de az ujjaim közt továbbra is kiszöknek a vörös pixeldarabok, a folyamat már visszafordíthatatlan. Teljesen ellepik a szobát, s azt már végképp nem látom, mikor Bertold meglóg. Kis híján újra elájulok, üres tekintettel borulok Violára. Mikor fél perc múlva észbe kapok, Viola élete maximumon, az alakja a régi, de továbbra sem nyerte vissza az eszméletét. Nem is csodálom, mennyire kiszipolyozhatta az a megátalkodott alak. - Pihenned kell Kedvesem! Most már minden rendben lesz. Minden rendben lesz. Minden. Rendben. - ölelem magamhoz szinte élettelen testét és úgy hintázok vele a sarkamon ülve, mint valami elmebeteg. Csókot lehelek homlokára, majd az ágyra fektetném.
Azonban nincs már ágy, s nincs már szoba. A padló helyén egy rettenetesen mély kráter éktelenkedik. A vihar sem vonult el, a látásom sem az igazi ilyen fényviszonyoknál, s ami a leghátborzongatóbb az egész helyzetben, s ami aztán végképp arra utal, hogy semmi sincs rendben, az a kráter mélyéről felszökő keserves gyereksírás. Lehívom a menümet, ami legalább egy halovány fényforrásként szolgál számomra. Magamhoz veszem immáron a saját pörölyömet és egy gyertya kristályt, hogy fényforrásul szolgálhasson. Ahogy Falánkot szorítom a kezemben, megnyugtató érzés tölt el, viszont a tudattól, hogy le kell mennem a kráterben, ez a halovány magabiztosságom is elillan. Mert hogy muszáj lemennem, az a fattyú gyermek, a szörnyeteg, kinek eljövetelét az üzenet megjósolta, az minden bajunk forrása. A kapzsiságunk szülötte, kit muszáj elpusztítanom, hogy ennek az egész borzalomnak vége legyen. A gyerekgyilkossággal pedig majd egyszer elszámol a lelkiismeretem. Egy utolsó pillantással búcsút veszek Violától, majd továbbra is teljes harci díszben a pörölyömet a hátamra csatolva, számba veszem a világító kristályt, hogy mindkét felszabaduló kezemmel és 2. szintű akrobatikámat aktiválva, megpróbáljak a lehető legügyesebb módon lemászni, leereszkedni a szakadék mélyére.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Lizbet Vas. Dec. 29 2013, 00:05

A küldetést lezárom



Anatole Saito jutalma 165 exp 400 arany (képesség miatt) és további 100 arany miniboss felfedezéséért.
Keresés jártasság miatt: Vastalpú Bakancs (+2 erő +2 gyorsaság) is jár neki

Az Artes Liberales céh kap 250 aranyat
Anatole Saito: 13 exp
Koshitsu Esutel: 13 exp
Raven: 13 exp
Halász Alex: -
Jun: -
Meredith White : 14 exp
Saya: 14 exp
Ayato Hironori: 16 exp

Érceket és recepteket KA oszt
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 29 2013, 17:10

Páncélkészítés (T2): Surranó Recept, Fényes Mellvért Recept
Érclátás (T2): 148 -> 167 168, 6 Fémkő, 3 Vastag Bőr, 8 Drágakő, 2 Tömény Rubin, 1 Acél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] ??? #2 - Page 2 Empty Re: [Küldetés] ??? #2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.