Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rokurou "Phoenix" Amateratsu

Go down

Rokurou "Phoenix" Amateratsu Empty Rokurou "Phoenix" Amateratsu

Témanyitás by Rokurou Amateratsu Vas. Júl. 07 2013, 14:36

Rokurou "Phoenix" Amateratsu 2gtvt08

Név: Rokurou Amateratsu
Nick: Phoenix
Kaszt: Lovag
Kor: 17
Születésnap: június 6.

Szint: 1
EXP: 10/50
Arany: 70

Megjelenés: Sportoló múltja annak ellenére is meglátszik rajta, hogy már fél éve abbahagyni kényszerült azt, ezért kissé elhagyta magát. Vállai szélesek, arcának vonásai korát meghazudtolóan markánsak. Ugyanakkor arckifejezése folyton passzív, kicsit mogorva, emiatt kicsit bunkónak, flegmának tűnhet annak, aki nem ismeri, holott aki beszédbe elegyedik vele, az rájön arra, hogy tulajdonképpen egyáltalán nem tévedett vele kapcsolatban, és ez így is van.

Személyiség: Egyszerűen flegma és figyelmetlen. Nem szándékosan akar "bunkó" lenni, egyszerűen csak hiányzik a szótárából a bocsánat kifejezés, és annak bármely szinonimája. Tulajdonképpen rossz szándék sohasem vezérli, s megvan a maga morális értékrendje a való életben, valamint a játékban is - például nem szereti, ha alacsonyabb szintűekkel kekeckednek, vagy a karaktergyilkosokat - , stílusa miatt könnyű őt félreérteni. Iszonyúan zárkózott, nehezen beszél nem csak önmagáról, hanem alapjába véve bármiről is. Érzelmileg egy teáskanna szintjén áll. Hűvössége ellenére azonban cseppet sem antiszociális, csupán nem a szószátyár típus, s nehéz belőle kirángatni a szavakat. Inkább a tettek embere, cselekedetekkel éri el, hogy bármit is kifejezésre juttasson.

Képesség:
Flash: Gyorsaság pontoktól független, mégis gyorsaságra alapuló képesség. A karakter felgyorsul egy kör erejéig, s az ellenfelet/ellenfeleket megkerülve összesen hat pontot érintve tesz egy kört (pontosabban hatszöget). Ezen a hat ponton a karakter hagy önmagáról egy utóképet, ami a következő körnél eltűnik. Az ellenfélnek/ellenfeleknek így ki kell találnia, melyik a valódi célpont, és melyik pusztán utókép.
Rendszer: Először én dobok egy hatos kockával, az érték pedig azt jelzi, hogy a hat utókép közül melyik az eredeti, vagyis az ellenfélnek melyiket kell eltalálnia. Ezután az ellenfél dob egy hatos kockával, akinek ugyanazt kell dobnia, amit én. Tehát ha négyest dobtam, neki is négyest kell dobnia. Ellenkező esetben a támadása nem talál el.
//A skillt kiszámoltam, átszámoltam, az összes lehetőséggel együtt. Az ellenfélnek pontosan 1/6-od esélye van arra, hogy eltalálja a karaktert, nem több, nem kevesebb. Úgy tűnhet, hogy mivel nekem is dobnom kell, ezért kisebb az esélye, de nem, éppen ugyanannyi, mintha csak 6-ost dobhatna találathoz >.<//
Hátrány: A képesség négy körönként használható, tehát három kör pihenőre van szükség egy használat után.

Felszerelés:
  • Kezdő Rövid Kard (+1 erő)
  • Kezdő Pajzs (+2 páncél)
  • Kezdő Ruha (+2 páncél)
  • Hazatérés Kristály
  • 1x Mini Potion (+5hp)


Küldetések

Küzdőterek

Ajándékok

Pénzügy

Rokurou Amateratsu
Rokurou Amateratsu
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2013. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Rokurou "Phoenix" Amateratsu Exp_bal10/100Rokurou "Phoenix" Amateratsu Exp_ures  (10/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.