Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(In)sanity

Go down

(In)sanity Empty (In)sanity

Témanyitás by Saya Kedd Júl. 02 2013, 15:42

-Hugi?
~Hmm?~
-Te amúgy létezel?
~Miért ne léteznék?~
-Nem tudom, hogy nézel ki. Sosem láttalak.
~És az feltétlenül azt jelentené, hogy nem létezem?~
-Nem tudom... csak kérdeztem...
~Most is hallasz, igaz?~
-Persze.
~Akkor létezem. Mivel hallasz. És ez a bizonyítéka annak, hogy létezem.~
-De akkor miért nem látlak?
~Bármikor láthatsz.~
-És hogyan?
Nem jött válasz, Hugi csendben maradt, én meg nem értettem. Végül feladtam a várakozást, és úgy tűnik, ennek ő is örült.
Ma a főtér sokkal kihaltabb, mint máskor. Felkelek a földről, ahol eddig ültem, és elindulok másfelé. Terjengenek a pletykák, hogy aki erre jár éjszaka, az halálra rémül, mert valami rendszerhiba folytán megváltozik a látása egy időre, de azt senki sem tudja, hogy énmiattam van az a rendszerhiba. Jobb is, ha nem tudja senki, mert addig muris ez a játék, amit egyébként kezdek egyre jobban unni, csak Hugi élvezi továbbra is. Arra hivatkozik, hogy ha már nem tudja időben megenni az embereket, mert pixeleikre bomlanának, akkor legalább ennyi öröme had legyen, én meg ráhagyom. De bárcsak tudna úgy játszani, hogy abban nekem nem kell részt vennem.
Így is mindenki fél tőlem, amiért az indikátorom folyton olyan sárgás-narancsos, csak mert néhányan megvágják magukat a látványtól, amit én okozok, vagy az én késembe futnak bele véletlenül. Utálom, én is ugyanolyan zöldet akarok, mint bárki másnak. De ha Hugit előre engedném, akkor ő biztos beszínezné akár pirosra is, és az elvileg már nem is jön le, azt meg nem akarom. Én olyat akarok, amilyen a hajam színe is.

~Szeretnél velem találkozni?~
-Aha! Igen, nagyon is!
Úgy éreztem, a felhők felett járnék örömömben. Hugi sóhajtott a fejemben, aztán úgy éreztem, valaki erősen fejbevág de úgy, hogy az agyamon belül. Vagy hasonló. Ti éreztetek már ilyet?

~Üdvözöllek a világomban.~

Le sem tudom írni, hogy hova kerültem. Mintha egy palota trónterme lett volna, mindenhol koponyákkal és olyan félig megrágott cafatokkal, megszáradt vérfoltokkal és mocsokkal... de valahogy mégsem létezett ez az egész. Nem voltak ott, de ott voltak. A terem túlfelén egy nagy, vörös, bolyhos-kényelmes trónszék, rajta egy vörös ruhás, szőke kislány ült.

(In)sanity Konachan-com-82480-blonde_hair-doll-dress-flandre_scarlet-hat-marionette_excle-red_eyes-touhou-wings

~Szia, Nővérkém.~ -szólalt meg a kislány. Önkéntelenül is felderült az arcom.
-Szia,Hugi!
~Kérsz egy kis teát?~ -nyújtott felém egy üvegpoharat, sűrű, sötétvörös folyadékkal megtöltve. Elfogadtam és belekortyoltam, az íze olyan volt, mint a vas, és nagyon ismerős. Hugi elégedetten mosolygott vissza rám.
~Meg vagy elégedve?~
-Köszönöm.
~Ha már úgyis itt vagy... nem játszunk valamit?~
-De!
És játszottunk. Órákon át játszottunk, én legalábbis úgy éreztem. Mindennel csak kicsit, mert a Hugi széttörte őket, de nem estek úgy a pixeleikre, mint a SAO-ban. Aztán a Hugi mondta, hogy ideje visszamennem, de bármikor játszhatunk megint.
Nagyon-nagyon örültem.

Hajnalodott, mikor felébredtem, a számban még mindig ott volt az a fura vasíz. Felkeltem és láttam, hogy lassan töltődik visszafelé az a zöld csík a sarokban. Hugi elcsendesedett, a jelenléte visszahúzódott, mint az árnyék, és meg felkeltem, leporoltam kis fehér ruhácskámat és sasszézva elindultam a pékség felé, ahol mindig veszek zsemlét.

Mostantól bármikor játszhatunk együtt, Hugi?

~Nem. De többet beszélgethetünk.
Most már még jobban az enyém vagy.
Szép lassan felfallak, ugye tudod?~


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 03 2013, 10:59-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Pént. Júl. 12 2013, 01:30

Hugi...
Ugye csak megváltoztál? És ugye ez csak átmeneti?
Én félek tőled. Mióta együtt játszunk néha, teljesen más lettél. Régen nem voltál ilyen gonosz, nem voltál ilyen. Régen sosem, sosem, sosem... vetted át az irányítást. És én ezt nem értem. Miért csinálod? Mit szeretnél? Csak mond meg, és megadom neked. Én szeretlek, és nem akarom, hogy rosszalkodj. Én vagyok az idősebb, és nem fogom hagyni, hogy elkanászodj. Hihi, ez most olyan komolyan hangzott, igaz? Örülök, mert így gondolom. Hugi, legyél újra a régi, kérlek.


~Te kis féreg.
Nem, nem változtam meg. Én mindig is ilyen voltam. Nem átmeneti, legalábbis nagyon remélem, hogy nem.
Félj is. Csak egyvalamiért létezem: hogy téged elpusztítsalak. Életképtelen vagy, Saya, és ezt tudod jól te is. Nélkülem már rég a kukacok ennék a rothadó tested a föld alatt. Én vagyok a jobb kettőnk közül, és amit legutóbb műveltem, azt is csak azért tettem, hogy ezt tudatosítsam benned. Szét foglak tépni apró kis darabokra, te folyton-vigyorgó kis hülye. Ahhoz képest, hogy a Nővérem vagy, nincs arra szó, mennyire le vagy maradva az agyi fejlődésben. Szánalmas pondró vagy, és fogadd el a sorsod: mégpedig hogy a tested az enyém, el fogom foglalni teljes egészében, és ez ellen nem fogsz tudni küzdeni. A NerveGear nem véd meg. Csak megerősít engem.~


...
Utállak, Hugi.
Nem fogom hagyni magam. Szembeszállok veled, és addig fogok küzdeni, amíg újra a régi Hugi leszel!


~Hajrá, hajrá, kíváncsian lesem... *ásít*~
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Kedd Júl. 30 2013, 17:16

Vörös
Red like roses

Vörös rózsaszirmok töltik meg álmaim, s elvezetnek oda, hol te nyugszol,
Fehér fagy epekedik folyvást, hogy nemes feladatot bízzanak rá,
Fekete a szörny, mely árnyak közül emelkedik föl,
S Sárga szépség lángol aranyszínben.


Jeges szél tépi hosszú sál-hajamat.
Fejemben a vörös szörny nem hagy nyugodni. Morogva járkál körbe-körbe, mint vad farkas a ketrecben.
Lábaim megfagytak a hóban, reszketek, de nem moccanok.
Nem tehetem.
Csak nézem a névtelen sírt.
Körülöttem királykék pixeldarabok esnek szét.

-Kinek a sírja ez?
A farkas felüvölt kínjában. A távolban digitális társai csatlakoznak hozzá.
Mi fáj, Húgom?
Kinek a sírja ez?
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Csüt. Aug. 01 2013, 14:10

Fehér
Mirror, mirror

Tükröm, mond el nékem,
Mond, ki a legmagányosabb e vidéken?
Tükröm, mi lakozik bennem?
Mond, egy szív kővé válni képes-e?
Tükröm, tükröm, mi van mögötted?
Ments meg attól, mi elém lépett!
A világot megmenthetem tőle,
de te miért hagytad, hogy elrejtőzzek?
Tükröm, tükröm, mond el nékem.
Ki a legmagányosabb e vidéken?

Én vagyok a legmagányosabb e vidéken.


Egyenesen állok, biztos lábakon.
Előttem saját magam, gonosz vigyorral.
Szemei lángoló vörösek, kezében két villogó kés.
Felhúzom az ideget az íjamon, s megcélzom a szívét.
Merre tartunk, Húgom? Miért harcolunk?
Az olyan gonosz dolog.
Tükörképem futva megindul felém.
Én pedig elengedem a nyilat útjára.
Széttörik az üveg, és újból a sír előtt találom magam.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Vas. Aug. 04 2013, 19:16

Fekete
From shadows

Árnyak közül
Fogunk felemelkedni a világba
Hogy visszaszerezzük, mit elloptál
Árnyak közül
Fogjuk megkaparintani sorsunkat,
S szabaddá tenni jövőnket.
Felemelkedünk...


A Papa kedves volt hozzám.
Mindig hozott könyveket, hogy ne unatkozzak.
Mindig törődött velem az üvegkalitkában.
Néha mókás dolgokat mondott.
Legjobban a matekot szerettem, meg az irodalmat.

-Gyere Hugi. Had öleljelek meg.
Ezt is vészeljük át inkább együtt,
ha már a Papa nincs.
Mint mikor felégett a labor, emlékszel. Mikor menekültünk.

~Csak te menekültél. Én maradtam.~
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Hétf. Aug. 05 2013, 19:47

Sárga
I burn

Gyere közelebb,
s meglátod,
több vagyok annál, mit látsz.
Azt hiszed,
Megtörhetsz,
De időben rájössz;
Túl közel állsz az égető lángokhoz,
Forróbbak, mint a júliusi napsugár.
Rám küldöd egész sereged,
mégis vesztesz ellenem,
Jer' közelebb, butus fiú, s megmondom, miért.


A nyílvessző széttöri a tükröt, üvegszilánkok szóródnak szerteszét.
A farkasok elhallgatnak, s köztük vörös vadállatom is a földre kushad.
A tűz tovább ropog, elemészt mindent, mi rég volt.
Legyőztelek, Hugi. Érzem a félelmed, érzem a reszketést. Félsz, hogy kiűzlek, igaz?
De nem foglak. A húgom vagy, a családom. Még ha halott is.
Megvédelek. Itt maradhatsz. Cserébe kérek valamit.
Ez az én testem.
A nappalok és az éjszakák az enyémek.
Nem ölünk meg senkit a játékban.
És ha jól viselkedsz... kiengedlek játszani olykor-olykor. Meg vadászni. Oké?
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Csüt. Szept. 04 2014, 00:32

Hugi mindig is fura volt. Néha olyan, mintha a barátom lenne, néha pedig... teljesen megváltozik.
Pedig az Anat megmondta, hogy ne csináljuk, mert nem illik meg nem szabad, és csak megrémisztünk vele másokat. A Hugi viszont nem akart ezzel törődni. Ő olyan kaján mosollyal osont ki az épületből, már az én lábaimon, és én csak nézni tudtam, ahogy az útja a Főtér felé vezet. Oda, ahol mindig is olyan sokszor szerettünk játszani, vagyis hát, Ő szeretett játszani, én nem. Amúgy is éjszaka volt, és az Anat már aludt a Mirikával, csak az Aldo jött még velünk szembe a folyosón, de arra a Hugi csak ciccegett, és mikor a macska közel volt, egy jó nagyot rúgott az oldalába, hogy "takarodj innen", én meg felkiáltottam, de persze ezt úgyse hallotta senki.
Még a Hugi is elzárt maga elől. Tehetetlen voltam, mert már... túlzottan is... szóval már nagyon akart valamit, és túl erős lett emiatt. Erősebb, mint én.
Határozott volt minden lépése, és végig vigyorgott. Nem jártak kint sokan, így nem is láttak minket sokan, aki meg mégis, az felismerte, hogy kik vagyunk és mosolygott, hogy "szia, Saya. Mit keresel kint ilyen későn?", de a Hugi nem válaszolt nekik. Csak ment tovább, át a Főtéren, szerte kajla a városon, mint egy kóbor kutya. Még szimatolgatott is. Arra gondolt, megpróbálja megérezni a Halál szagát.
Aztán egy ponton elvigyorodott és megtorpant. Lassan sétált be a sarkon, oda, ahol a kút van a lebegő kaszás alakkal. Úgy nézett rá, mint ahogy sokan szoktak például a Jézus szobrára, meg ilyesmi. Sosem értettem, miért szoktak az ilyesmire úgy nézni, hiszen szerintem nagyon rossz kép. Mármint az, hogy egy embert a keresztre raktak mindenféle szögekkel. Ez is egy olyan dolog, amit egy nap majd meg fogok kérdezni az Anattól vagy valakitől, hogy miért is imádják az emberek az ilyesmit, hogy keresztre raknak embereket.
A Kaszás pedig nem volt egyedül. Valaki ott állt előtte, és nekem még a lélegzetem is elakadt. Mert gyönyörű nő volt, gyönyörű ruhában és hosszú, fehér hajjal. A sötét városban és levegőben szinte ragyogott, mintha egy angyal jött volna lebeszélni a Kaszást arról, amiért jött, akármi legyen is az. A Hugi pedig folyamatosan közelített felé.
~Saya. Ezt jobb, ha nem látod.~
De én látni akarom.
~Jól van.~
Így nem is történik semmi, azon kívül, hogy a Hugi lassan halad a nő felé. Én tudom ám, hogy mire készül, nem csak azért, mert már ismerem, hanem mert látom is a gondolatait, és vele azt, hogy mi a terve. Mert kidolgozta, bár azt csak reméli, hogy sikerülni fog.
Mikor elég közel ér, csak kicsikét érinti meg a nő kezecskéjét.
Schizophrenia.
A nő felsikolt, a hang félelmetesen pattog végig a város falain. Körbenéz, de nem vesz észre minket, a tekintete ide-oda jár, mint azoké az állatoké, akik bajba kerülnek, akiket sarokba szorítanak. A Hugi pedig hátrébb lép, és vár.
Mikor a nő meglát minket, még hangosabban sikolt. Ezek szerint a Hugi úgy használta, hogy minket is másmilyennek lát. Olyan csápos, groteszk hússzörnynek. Elfintorodom, bár ez nem látszik meg az arcomon. Gonosz vagy, Hugi.
~Tudom. De ha én élvezem a dolgot? Mit tehetnék. Néha nekem is kijár a szórakozás.~
Meg fogom találni a módját, hogy másképp is szórakozhass ._.;
A nő közben téblábol ide-oda, a hangja már berekedt. Fehér haja meglebben, ahogy eldől, és még nagyobb, az eddiginél hangosabb és pattogóbb sikollyal zuhan a kút mélyébe. Még Hugi is meglepődik, a szeme megrebben, de nem mozdul, hogy megmentse. Nem ez volt a terve, de utólag... tetszett neki. Én viszont megijedtem és fel akartam nézni, hogy lássam, ugye nem változott-e semmi...
~Nyugi. Csak sárga.~
De a sárga sem jó, az Anat dühös lesz!
~Majd meggyónom neki bűnömet, amennyiben befogod a szád. Nyugi, nem fog emiatt kidobni, megdorgál kicsit, oszt jó'van.~
De nincsen jól, mert ismered a mondást, sok kicsi sokra megy, meg amúgy is jaj neked, mert megmondta, hogy ne Schzophreniázzunk! ><
Ő közben elindul a kút felé, lenéz, majd lehunyja a szemét. Menjünk haza, gondolja, és a Kaszásra néz.
~Remélem, elfogadod.~
És választ sem várva megfordul, hogy visszavigyen engem a Limenbe, a tizedik szintre.


Első áldozatom Yogisa, első szintű játékos, csak előtörténetet írt, adatlapot már nem. Mivel Saya nem direkt kézzel vetett véget életének (tehát sem lökés, sem fegyver nem volt benne, csak a képesség és az amiatti riadalom), hiszem, hogy a sárguláson kívül más nem történt, pont, mint régen.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Csüt. Szept. 04 2014, 20:20

Másnap minden ismétlődött. Mert a Hugi azt mondta, ő nagyon élvezte az előző napit. Én viszont nem. Ő mégis le tudott fogni, és minden kezdődött elölről.
Az Anattal nem találkoztam, mivel haza se mentünk. Én féltem, hogy ne csipogjon be a Limen, mert sárga vagyok. Gondoltam, a fogadóban maradok, ahol régen is laktunk, amíg visszazöldül. A fogadós bácsi örömmel is fogadott, és nagyon sokat meséltem neki, hogy miként telnek a napjaim. Megdicsért, hogy ügyes kislány vagyok, és vigyázzak nagyon magamra, az Anatot meg majd hívjam meg, mert vendég egy ebédre nálam, amiért így vigyáz rám. Mondtam neki, hogy majd átadom.
De mikor leszállt az éj, a Hugi megint játszani akart, ugyanolyat, mint tegnap. Én fintorogtam, de mást nem tudtam tenni. Erősen fogott, satuként, mozdulni sem tudtam, amíg át nem vette az irányítást teljesen. Nyomta az agyam.
Aztán elindult, ki az utcára, végig a sikátorokon, pont, mint régen. A Scizophrenia kéznél volt, és sokakat megérintett vele. Mindenki menekült, meg volt, aki ledermedt, és úgy várta, hogy vége legyen. Megint el fog híresülni, hogy bugos a Kezdetek Városa Sad
Az eset amúgy a városon kívül történt. Azt mondta, sokkal félelmetesebb az átváltozott erdő, mint a város. És erre kivételesen én is kíváncsi voltam. Még csak a város láttam a Schizophrenia hatása alatt, az erdőt még sosem.
Eredetileg csak unatkozott már és nekem akarta megmutatni, de a város szélén pont jött befele valaki. Még jóval előtte, és én meg is ismertem, mármint, az a Cicafül lesz, a Chancery! Integettem... volna neki, de a testem a Hugié volt, ő pedig nem integetett. Elvigyorodott.
Nee, Hugi! A Chant ne bántsad! D:
~Nyugi, nem fogom.~
Kuncogott, és aktiválta a Schizophreniát. Mikor elmentünk a cicafülő mellett, megérintette a kezét. Amaz megtorpant, elakadt a lélegzete, tágra nyílt a szeme, majd zihálni kezdett.
Hugi ránézett. A cicafülű vissza. Ez nem is a Chancery. Nincs céhjelvénye, de farka az van.
Az idegen elkiáltotta magát, hátrált pár lépést, majd a fűbe esett a fenekére. A fejére szorította a kezeit, és üvöltött. Hugi pedig vigyorgott.
-Tedd meg.
Beszélt halkan.
-Gyerünk, tedd meg, és mindennek vége lesz.
A cicafülű keze lejjebb ereszkedett. Elkezdte vakarni a nyakát. Viszket neki?
-Gyerünk, tépd csak le magadról, és megint a régi leszel.
Hugi vigyorogva nézte végig. Én be akartam hunyni a szemem, de nem voltam rá képes. Sikoltottam, ahogy a vöröslő pixelek elindultak kifelé.
Nagyon rövid volt. Hamar vége lett. A Hugi röhögött a végén, artikulálatlanul, boldogan. A cicafülű pixeleire robbant, mikor már nem volt életereje. Elvette a sajátját. Szétkaparta a torkát. Mint abban az animében. Huginak hozzá se kellett érnie, így maradtunk sárgák. Megint csak a képesség volt az oka. De miért csinálta?
-Kettő. Tetszeni fog nekem az idei Halloween. :]
Nekem viszont nem. Mennyi lesz még?
-Ha rajtam múlik, még sok. De nyugi. Az indikátorra oda fogok figyelni. Ez úgyis egy gyengeelméjű volt. Minket is hústoronynak látott, és biztos eddig is épp eléggé be volt tojva a sötétségtől.
Szerinted... egyszer én is láthatnám, hogy ők ilyenkor miket gondolnak?
-Kétlem, de nem rossz ötlet. Most viszont...
Magunkon is aktiválta. Én már megszoktam. Nem fogom kaparászni a torkom. Ámélkodva néztem az erdő fáit a távolban. Mindegyik olyan volt, mintha fellógatott belek lennének. Húha...
-Ugye, milyen gyönyörű?
Hát én... nem is tudom. Hugi, ez csak a te világod... de nem az enyém. Az enyém a Limenben van. És haza akarok menni. Mikor zöldülünk vissza?
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Pént. Szept. 05 2014, 13:25

Én azelőtt még sosem láttam vörös céhet. Vagyis tudjátok, olyan céhet, ami arra szakosodott, hogy másokat bántson. Azt tudom, hogy vannak olyanok, akik meg ez ellen küzdenek, ez pedig a Justice League meg a Hinariék, de persze szokták mondani, hogy a bűnözők folyton egy lépéssel előbb járnak, mint a rendőrök. Régen a házinéni nézte is ezeket a sorozatokat, mint Csi meg hasonlók, bár telejsen mást szoktak mondani aztán, mint amit a képernyőn kiírnak, vagyis valami olyasmit, hogy Szíeszáj...
Szóval az ilyenekben is mindig az a fickó feltette a napszemüvegét és megoldotta végül az ügyeket, de én tudom, hogy a Hinariéknak másképp kell dolgozniuk, meg hogy az ilyesmit nem fél óra alatt szokták elintézni.
Mivel az indikátorom még mindig sárga, ezért még mindig félek visszamenni a Limenbe, mert hát ha besípol, az Anat meg dühös lesz, ezért még a fogadós bácsival maradtam. Megmondtam végül neki, hogy véletlenül lett ilyen, mert megtámadtak, én meg elmenekültem, csak sebeznem is kellett hozzá, mire elszomorodott és megölelt, hogy jajdejó, de legalább nem esett bajom. Végül, mivel ő erre így reagált, ezt megírtam az Anatnak is, bár hozzáfűztem, hogy aki megtámadott, azt majd jól móresre fogom tanítani, mert ő is ismeri őt, meg én is. Így hát ha érti, hogy kiről beszélek.
~Na meg tudod, kit taníts te móresre! Engem nem fogsz :] ~
Majd kitalálok valamit :3
~De amint te azt kitalálod, én tudomást szerzek róla és meghiúsítom Razz ~
Majd próbálom úgy kitalálni, hogy ne tudd kitalálni Razz
Na, de mivel én úgyis ezen gondolkodom, most hagytam, hogy este az övé legyen minden és megint kiosont az éjszakába. Megkértem viszont, hogy ne használja a Schizophreniát, ő pedig erre azt felelte, hogy nem ígér semmit.
Végül nem is kellett. Megint kiment a városon kívülre, de most nem oda, mint előző éjszaka, hanem máshol, és bement az erdőbe. Azt mondta, kivételesen mobolni akar, és azt izgalmasabb éjszaka csinálni, mint nappal. És igaza is lett, mert a pókok sokkal félelmetesebbek éjszaka, de mégis sokkal izgalmasabb, főleg, hogy egy lövés volt nekünk, és az is mindig talált, így lett pár aranyunk, nem sok, de a fogadós bácsi majd biztos örülni fog, és így legalább nem a Limen pénzéből éjszakázom ott.
A mai kaland viszont akkor történt, mikor jöttünk hazafelé.
A mezőn voltak, sokan, egy zöld indikátoros, és körülötte úgy három vörös. A vöröseken ilyen szakadt köpeny volt meg maszk, így nem látszott az arcuk, és fegyvereik voltak. Bekapcsoltam a Hallgatózást. Nem írom le, hogy mik voltak, de az a lényeg, hogy a vörösök a zöld lootját akarták, vagyis azt, ami szerzett a farmolásból, de az nem akarta nekik odaadni. Végül a vörösök bevallották, hogy loot alatt valójában az életét értik, mivel "a Kaszásnak szüksége van rá".
~Bizonyára a kút felett lebegőre gondolnak. A marhák. Úgyis én vagyok a legszorgalmasabb szolgája :3 ~
A zöld végül, aki kardforgató volt, kihúzta a fegyverét, hogy "csak a testén keresztül", és elszántan szembeszállt velük. De azok sokkal többen voltak, mindig hátulról vágták meg. Biztos féltek is azért tőle. A kardforgató szeme végül egyszer csak sárga lett, meg a kardja is jóóól megnyúlt, és ő is lekaszabolta egy kicsit őket, így már nem zöld, hanem sárga lett, de végül nem sikerült. Mikor a kardja visszaalakult, lerogyott a földre, az egyik vörös pedig nem tétovázott, és levágta a fejét. Vörös pixelek szálltak sokáig, majd kékké lettek, ahogy eltűnt a kardforgató.
-Áááá!
Felsikoltottam, és már későn tapasztottam a kezem a számra.
~Hülye barom! Most aztán futás, de olyan gyorsan, ahogy csak tudsz!~
Engedelmeskedtem, főleg úgy, hogy a Hugi is segített talpra állni, éreztem, ahogy átfogja az agyam és irányít.Ő tudta, hogy hol van még egy bejárat a városba, és a fal mentén futottunk, szerencsére volt bőven előnyünk a vörösök előtt, akik persze meg jöttem utánunk, de nem néztem hátra, csak hallottam őket. Ha hátranézek, lelassulok, és akkor elkapnak.
Amint a városba értem, a szélénél egy fehér hajú nő állt. Ő is vörös volt, de megismertem, és mögé bújtam. Mert csak a Hürrem volt az, a Hürrem pedig nagyon kedves ám, csak szerintem mindig fázhat, mert alig van ruhája.
-Nocsak-nocsak. Hát ki akarTA bántani az én kis lánykámat? :]
Nem igazán értem, miről beszélhettek ezután, meg az ujjaim is már fájnak, ahogy írok, szóval annyi csak, hogy a Hürrem elkergette őket, aztán megsimogatta a fejem, hogy most menjek szépen haza, és vigyázzak ennél sokkal jobban magamra. Majd mosolygott és elment, miután megköszöntem neki.
De a Hugi az azért elment megint a Kaszáshoz, meglátogatni.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Saya Szomb. Szept. 06 2014, 15:36

A Hürrem amúgy kedves, annak ellenére, hogy neki is piros az indikátora. Másnap megint találkoztam vele, és oda is szaladtam hozzá, hogy megköszönjem, hogy elkergette azokat az emberkéket, ő meg mosolygott és meghívott, hogy akkor sütizzünk, mert amúgy is rég látott. Már nem istudom amúgy, hogy találkoztam vele, asszem a Chancery által, de azt tudom, hogy az Anat nem tud róla, hogy nekem van egy piri barátnőm, a Hugin kívül Rolling Eyes
A Hürrem végül megkérdezte, mi van velem mostanság, én meg meséltem, hogy elköltöztünk, fel a tizesre, a szafari mellé, meg ilyesmi, de most nem mehetek haza, mert hogy sárga az indikátorom.
-És az miért hátrány?
-Semmiért, de azért nem akarom, hogy az Anat megtudja. Mert nem direkt lett ám sárga... hanem a tegnapi miatt. Mert én azért megütöttem őket egy nyíllal, mikor elkezdtek üldözni.
-Ej-ej. Ne beszéljek Anattal? Bár nem tudom, hinne-e nekem :]
-Jaj, nem kell, majd elmúlik. Amúgy meg nem hiszem, hogy ne szeretne, vagyis, miután esetleg megismert. Én is tudom, hogy kedves vagy, mert még játszol is vele :3 -mosolyogtam. Elmúlik a sárga indikátor, és majd hazamegyek, nem lesz baj belőle, remélem, sőt, talánaz Anat észre se fogja venni ^^
A Hürrem aztán kifizette a sütit, ami amúgy nagyon finom volt, és elkísért a fogadóig, ott elköszöntünk. A fogadós bácsi még sokáig nézett a Hürrem után. Biztos ő is csodálkozott, hogy nem fagy meg abban a kevés ruhában.
Este pedig ismét kiszökött a Hugi, pedig én rászóltam, hogy ne tegye, mert irgumburgum, meg elég lesz most már, de ő hajthatatlan maradt, hogy szeretné tudni, az a Kaszás mi célból van a kút felett, és mik azok a kék gömbök, amik mindig odaszállnak, ha a közelébe megyünk. Szóval mentünk a Kaszáshoz, mint mostanában minden nap, illetve már negyedszer, de most nem volt kék gömb.
-Ez érdekes... nincs gömb. -jegyzi meg a Hugi is, és a Kaszásra néz. Nem érti, szóval aztán megfordul, de nem tudunk tovább menni, mert valami sárga jel villan az életcsíkunknál, kis villámjelzéssel.
Nem tudok mozogni, elterülök a földön. A végtagjaim nem engedelmeskednek. Paralízis. Még a Hugi is megijed, pedig az nagyon ritka.
Valaki röhög, hogy jajdejó, megvagyunk végre, de nem nagyon tudom felemelni a fejem sem. Valaki viszont felemel, és akkor már felismerek, hogy ezek azok a pirosak, akikkel tegnap találkoztunk. Jaj ne pale
~Az Istenit! Múljon el ez az akármi, és ha kell, piros indikátorosok leszünk, de megölöm őket!~
Kivételesen egyet értek, de csak mert... mert azért én szeretnék élni is ._.
Végül ugyanúgy a mezőre kerülünk, az erdő szélére, távol a várostól. Ledobnak minket a földre, és röhögnek, valami olyasmin, hogy ez jó lesz, csak "érjenek már ide". Nem csinálnak egyenlőre semmit velünk, aminek a Hugi az örül, én meg nem hogy nem merek, de nem is tudok még mindig mozdulni. Meddig fog tartani ez a méreg...?
Nem tudom, de az is lehet, hogy tovább, mert az egyik végül belevágja a tőrét a kezembe. Majdnem felsikoltok, pedig itt nincs is fájdalom, viszont az a látvány, ahogy a penge benne van a bőrömben, felhasítja azt, és folyik a vörös pixel, elég félelmetes.
~Nyugi, Saya. Nyugi! Valószínűleg csak felújítja a mérget.~

-Nem akarunk addig játszani a kiscsajjal, fiúk?
-Ne nagyon. Már itt vannak.
Igen, még három alak jön felénk, ebből kettőn még új a csuklya, vagy legalábbis annak tűnik. Pont látom őket, ahogy arra fordult a fejem, mikor leejtettek. Oh, akkor már hatan vannak. Végem van, meg fogok halni. Anat, bocsánat ;_;
A kettő közülük meghajol, mire a másik három, akik idehoztak, azok azt mondják nekik, hogy vegyék elő a fegyverüket, aztán hajrá. Elmagyarázzák, hogy úgyis tehetetlen vagyok, szóval ideje átesniük valami tüzérségen, de mivel csak egy vagyok, ezért aki a gyorsabb, az lesz az újonc. A másik pedig meghal.
Hugi, mit jelent ez? D:
~Hogy egy vörös céhbe lépési rituálé kellékei lettünk.~
A két fiatalra pilantok, mert rajtuk még nincs maszk. Az egyik egy lány, a másik egy fiú. Egymásra néznek, aztán az egyikük kést vesz elő, a másik meg valami mást, szóval biztos harcművész. Elindulnak felém, én pedig lehunyom a szemem, hogy felkészüljek arra, hogy végem. Pedig én nem nagyon akarok meghalni.
És hallom is, ahogy vágnak, de engem nem ér semmi, mondjuk nem is nagyon érezném, egy ilyen tompa akármin kívül, amit akkor szoktam, mikor egyébként párbajon megütnek, meg aztán valaki szitkozóik, hogy micsoda a másik anyja, meg csináljon olyat, amit az emberi test szokott, mikor már sok ideje lent van a föld alatt. Fura, mert ennyire elvétette volna annak ellenére, hogy teljesen mozdulatlan vagyok? Megint egy suhintás, meg kiáltás, aztán két penge összecsattan. Ki akarom nyitni a szemem...
~Még ne!~
...de nem csinálom, csak hallgatom, ahogy valaki, egy nő liheg, meg néha megakad a lélegzete, meg csattan valami, aztán kiáltás meg hörgés, végül az a zaj, ami akkor van, mikor a pixelek megindulnak. Végül kinyitom a szemem.
Az a fiatal fiú pont szétrobban, majd nyomában a lány is. A négy piros indikátoros pedig már sehol sincs, vagy legalábbis ott nem, amit én látok. A hátam mögül hallom a hangjukat, hogy valamit csináljon magával vagy mással a hölgy, aki érkezett, és elfutnak.
Aki jött, annak is kaszája van, szóval harcművész, és hosszú fehér haja, meg nagyon kevés ruhája... o/
-Gyávák. -veti hátra a haját, majd odasiet hozzám, eltüntetve a kaszát. -Kicsim, kislányom, jól vagy? Mit műveltek veled?
Mivel beszélni se nagyon tudok, végül felkap, és bevisz a városba, a templomba, és mire odaérünk, már rendbe jövök, már tudok mozogni meg beszélni. Elmesélek neki mindent, hogy elraboltak meg azok meg akartak ölni, hogy egyikük piros legyen, a másikat megölték volna. A Hürrem végig hallgatja, majd összekulcsolja a kezét.
-Tizedik szinten van az új Limen, igaz?
-Aha Surprised
-És... Anatole Saito a neve a vezérednek.
Ezt már nem is kérdezi, de azért bólintok, hogy aha. Hürrem megnyit valamit, meg pötyög, én meg odahajolok, és elolvasom.


Anatole Saito.
Hamarosan értékes csomaggal érkezek a tizedik szintre, egy 'Saya' nevű elkóborolt kiscicával. Ne aggódj, minden rendben vele, bár igen mozgalmas kalandokat élt át. Csupán megkérnélek, hogy pár perc múlva legyél a város teleportkapujának közelében, hamarosan mi is ott leszünk.

Csók,
Hürrem Haseki


-Haseki? O.o
-Ez volt az igazi Hürrem szultána első urolkodói neve :]  Na, gyere, hazakísérlek, és ne kóborolj el többet, rendben?
~Én nem ígérek semmit :]~
-Rendben! -bólintok nagyot, és megfogja a kezem, ahogy elindulunk a teleportkapu felé. Én amúgy nagyon félek ám, mármint, hogy mit fog szólni az Anat... meg hogy egyáltalán hazamehetek-e így ._. Elvégre, az Anat mégis észre fogja venni a sárga indikátorom Sad
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

(In)sanity Empty Re: (In)sanity

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.