Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirouki Senshi

2 posters

Go down

Mirouki Senshi Empty Mirouki Senshi

Témanyitás by Mirouki Pént. Jún. 21 2013, 01:11

Név: Mirouki Senshi (Mirouki)
Nem: Férfi
Kaszt: Harcművész
Kor: 19
Kinézet:185 centis jó fizikumú szálkás srác, közepes sötétkék hajjal és szemekkel. Általában morcos,unott arckifejezése van,de nagyon barátságos ember.Az egyszerű ruhákat kedveli talán mert mindig megakarták szabni neki hogy hogy öltözzön és nem szerette a sok kiegészítőt.A jobb karján a csuklótól a válláig  egy kínai sárkány  tattoo látható tisztelet képen a hatalmas ereje miatt.

Jellem:Vissza húzódó személyiség de nem tudja elviselni ha ártatlanokat vagy a kisebbet terrorizálják ezért általában mindig kiált mellettük így 15 éves kora óta sokat verekedett .Kevés barátja van de őket mindennél fontosabbak tartja ,nagyon nyomasztja hogy a játékba nem követték ezért elhatározta hogy minden áron kijut hozzájuk .

Képességek:
dragon blade :
 tetoválás kéken izzik majd minden erejét a kardba összpontosítja ezzel növeli a kard támadási értékét és három méteres körbe képes vele támadni ilyenkor a kardba gyűjtőt erőt lövi ki
úgy nézki mintha egy sötétkék pengét lőtt volna az ellenségre . használata: megfelelően kell koncentrálni és gyűjteni az erőt a képesség használatára
Hátránya: hosszú használat esetén a használójának roncsolódhatnak az izmai ezért napokig képtelen használni azt a megfelelő használat kettő maximum három kör ez felet kritikussá válik .
tíz szintenként lehet fejleszteni ilyenkor nő a használati idő és a hatótáv
 

Előtörténet:
Mirouki jómódú családba második gyerekként született jokohamába . Szülei sokat dolgoztak apja egy biztonsági cégnél volt vezetői beosztásban, anyja saját vállalkozásukat vezette de mindig volt idejük a családra. Gazdag iskolába járatták gyerekeiket ezét sok szabályt kellet betartaniuk de mind ezek ellenére jó tanulóvolt és szerették a tanárok.  Nála négy évvel idősebb bátyára példaképként tekintet próbált a nyomdokaiba lépni ezért jó tanulóvolt és az emberekkel is tisztességesen beszélt. A bátyát egy sajnálatos balesetbe elvesztette 14 évesen , ezt követően  egyre vissza húzódóbb lett, a tanulmányai romlottak és minden napos volt hogy verekedésből származó sérülésekkel ment haza egy év után kirúgták az iskolából ezért egy közeli középiskolába került. A szülei próbálták jobb kedvre deríteni ezért minden új népszerű játékot megvettek neki ezért folyton a szobájába volt zárkózva mivel a szerepjátékokba érezte igazán otthon magát 16 évesen elkezdte érdekelni a harcművészet így találkozott legjobb barátjával akivel később kiálltak az iskola kemény gyerekei ellen akik viccesnek találta a kisebbek verését ezért hamar meg edződött, csak neki engedi hogy a keresztnevén szólítsa. Egyre idősebbe vált így egyre többször okozott fájdalmat szüleinek ilyen például a tattoo amit csináltatott már nem tudtak mit kezdeni vele ezért a szülei is egyre jobban beletemetkeztek a munkába és szép lassan a családi étkezések is abba maradtak  A 19 születésnapja közeledtével pillantotta meg a Nerve Gear nevezetű konzolt elégé drága volt de nem akart pénzt kérni szüleitől mert nem érezte hogy megérdemli, elkezdet tehát dolgozni valamikor sokáig elmaradt otthonról a szülei féltették mert azt hitték rossz dolgokba keveredett, egyszer az alvás kidöntötte és az anyja kapcsolta ki a gépet ezért észre vette a gépen  a játékot és hogy menyi pénzt gyűjtött rá össze. Az apja párnap ámulva a játékkal tért haza remélve hogy sikerül jókedvre deríteni  a fiukat.

A 19 születésnapomon a szüleim hívtak magukhoz hogy vettek egy drága ajándékot aminek remélem örülni fogok de cserébe szeretnék hogy a tanulmányaim javuljanak.
Sokáig nézegettem mi lehet a csomagba szépen lassan bontottam ki és amikor megláttam mi van benne évek óta talán az első örömtejes arckifejezést produkáltam a szüleimnek és meg ígértem hogy megpróbálok javítani. A szobámba egyből a játékok után olvastam és sao tűnt a legérdekesebbnek, ahogy beléptem a játékba gondolkoztam milyen kasztot válasszak
végül a harcművésznél maradtam mindig is érdekeltek a szamurájok ezért egy katanát választottam fegyveremnek. Pár óra csodálkozás a másik világba és egy, két óra gyengébb szörny vadászat után a városba mentem ahol az üzleteket nézegettem amikor hirtelen mindenkit a kezdőterén láttam nem értettem mi történhet ekkor jelent meg az admin aki elmondta hogy a játékból nem lehet kilépni és ha meghalok akkor az életben is végem . Mikor megkaptam a tükröt és hirtelen vissza változtam egyből megnéztem a menüt és rájöttem hogy tényleg nem tudok kilépni, zavarodottan néztem körül nem is törődtem a női ruhába bujt férfiakkal leültem egy ház mellé és gondolkozni kezdem a szüleimnek tett ígéretéről és hogy szörnyű lehet mindkettő  gyereküket elveszteni ,majd a barátaimra gondoltam. Akár menyire voltam kemény könnybe lábattak a szemeim majd felnevettem felálltam megtörültem a szemeim és kijelentettem hogy  nem egy ilyen helyen halok meg és minden áron vissza jutok a saját világomba


A hozzászólást Mirouki összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 22 2013, 18:00-kor.
Mirouki
Mirouki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jun. 20.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gondolom a kórházba

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty kaszt

Témanyitás by Mirouki Pént. Jún. 21 2013, 07:59

Elrontottam a kasztomat harcművész szeretnék lenni
Mirouki
Mirouki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jun. 20.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gondolom a kórházba

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty Re: Mirouki Senshi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 21 2013, 08:23

Szia!

Az előtörténeted csak 322 szó, kérlek bővítsd ki.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty Re: Mirouki Senshi

Témanyitás by Mirouki Pént. Jún. 21 2013, 12:07

szia

Bocsánat nem vettem észre de kijavítottam remélem így már jó lesz
Mirouki
Mirouki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jun. 20.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gondolom a kórházba

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty Re: Mirouki Senshi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 21 2013, 14:00

Szia!

Már csak egyetlen gond van. A képességed teljes egészében megegyezik Hinari játékosunk egyik képességével. Kérlek találj ki újat vagy kérj tőle engedélyt, hogy használhasd.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty Re: Mirouki Senshi

Témanyitás by Mirouki Pént. Jún. 21 2013, 15:12

szia
megpróbáltam megoldani remélem sikerült kitalálnom valami egyedit
Mirouki
Mirouki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jun. 20.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gondolom a kórházba

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty Re: Mirouki Senshi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 22 2013, 17:44

Szia!

A sorszámok után kérlek tegyél pontot (nem 2 gyerekként született, hanem 2. gyerekként gondolom) és ne a pontok előtt, hanem a pontok után nyomjad a space gombot. Na meg jó lenne, ha a kis számokat betűvel írnád. (2-10) Az előtörténetet elfogadom.

A nevedet átírtam: mirouki -> Mirouki, kérlek mostantól ezzel jelentkezz be.

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcművész alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Kitartás: 0
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Fegyver* (+1 erő) <- az adatlapodon a *fegyver*-t cseréld ki az általad használt fegyverre (pl. Kezdő Lándzsa)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty Re: Mirouki Senshi

Témanyitás by Mirouki Szomb. Jún. 22 2013, 18:11

Rendben van remélem mindent kijavítottam és elnézést a kellemetlenségért
Mirouki
Mirouki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jun. 20.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gondolom a kórházba

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirouki Senshi Empty Re: Mirouki Senshi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.