Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ai Hane

2 posters

Go down

Ai Hane Empty Ai Hane

Témanyitás by Ai Hane Szer. Jún. 19 2013, 22:02

Pet Képesség Pályázat

Képesség: Himeko szárnyaival egyszerre több ellenfélre is képes támadni, mégpedig úgy, hogy erős szélörvényt hoz létre, mely elsöpri, s messzire repíti ellenfeleit. A képességet csak 3 körönként használhatja. És ahogy nő a pet szintje, úgy képes egyre több ellenfelet elsöpörni vele.
-kölyökkorban: 3 ellenfélre hat
-fiatalkorban: 7 ellensélre hat
-felnőttkorban: 12 ellenfélre hat
-----

Nos, amikor először a SAO-ban találtam magam , valami éreztem,hogy birizgálja a hajam, s én riadtan ugrottam fel. A kis jövevény megrettent tőllem, s nem mert közeledni . Amikor közelebbről is megnéztem mi lehet az, egy piciny Griff fióka volt a szemeim előtt. Hírtelen az eszembe jutott, hogy állatidomár lettem, s valami tojás féleség is derengett, de nem emlékeztem tisztán rá.
-Akkor te lennél a társam? - Pislogtam , s figyeltem a félénk kis jószágot.

Megpróbáltam közelebb lépni, de amint léptem egyet ő két lépést hátrált, így nem volt túl könnyű közelebb jutni.
- Ez így nem fog menni, így csak távolabb távolodik tölem. -Gondoltam, de nem veszíthetem el, hisz így nem lehetek állatidomár. Meg kell hogy kedveljen,legalább annyira, hogy a közelemben maradjon . De hogyan kerüljek közel hozzá???

Egyre léptem előre, lassan , ő egyre hátrált tőlem. Mivel kicsike volt, reménykedtem benne, hogy még képtelen lesz a repülésre, mert akkor nagy bajban lettem volna. 
Már szürkület volt, s féltem , hogy a sötétben majd nyomát vesztem. De egyenlőre amíg nem közeledtem hozzá, csupán távolról figyelt engem s nem távolodott tovább, így leültem a legközelebbi fa tövébe. Hosszasan figyeltük egymást, de nem jutottunk dűlőre. Szemében ártatlan gyermeteg félelmet láttam , s már már beleszerettem szemei tisztaságába, s folyamatosan néztem, nem bírtam levenni róla a tekintetem. 
Viszont este elálmosodtam, és egy idő után képtelen voltam szemeim nyitva tartani, pedig figyelni akartam, nem akartam elengedni őt, éreztem... úgy éreztem őt akarom társamul. De végül a szemem lecsukódott. Amíg aludtam észre sem vettem h mellém somfordált , s a lábam mellett aludt.

Késő este valami zajra lettem figyelmes egy közeli bokorban. Mikor szemeim kinyitottam ott kucorgott lábam mellett a kis picurkám, ám a bokorból újabb zajok szűrődtek ki. Lassan már a kis állatka is felkelt, s meredten bámulta a bokrot, így már ketten figyeltünk halkan. majd egyszer csak 3 vaddisznó ugrott elő, s láthatóan az útjukban álltunk.

Kezdőként fogalmam sem volt, hogyan kéne nekikezdeni a harchoz, de mégis leginkább a fiókát féltettem . Az egyik disznó támadt, majd mögötte a másik, s a harmadik is. Én sietve felkaptam a Griffecskét, s futásnak eredtem. Láttam a szemében míg ölemben volt, s rohantunk, hogy nem érti miért futok el.
-Kérlek érts meg miattad teszem! - S figyelmem az útra szegeztem, de későn! Előttem volt egy  hatalmas bukkanó, s tökéletesen telibe találtam. Próbáltam úgy esni, hogy védjem az állatkát amennyire tudom, de ő hamar kiugrott a kezemből.  

Míg én a földön voltam , s nehézkesen feltántorogtam , ő előttem állt, s igyekezett engem megvédeni a vaddisznók támadásától.
- Ne tedd !!!- Kiáltottam, de nem hallgatott rám.

Amikor mind 3 malac rá rontott, összeszorult a szívem , s még tőlem soha nem látott módon egy könny csordult ki szememből.

Ám amikor a malacok a közelébe értek, valahogyan feltámadt a szél. 
Körülnéztem , de nem láttam felhőket vagy bármi viharra utaló jelet. A szél mégis egyre jobban süvített. Majd messzire repítette a 3 támadót. Majd a szél egyből elállt.

Kezdtem felfogni a dolgot, az állatka...ő hozta létre a szelet, talán ez a képessége? Hasznos ki pet lehet belőle. Reméltem megszeret majd.
-Himeko! Himeko lesz a neved, ha megfelel.

A picúr rám nézett, s mintha belegyezését adta volna hajolt meg előttem. Éreztem , hogy kicsit közelebb kerültünk, s reméltem, hogy elnyerem majd bizalmát.
Így lett egy Griffem!

Elég hihetetlen nem?
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Ai Hane Exp_bal85/100Ai Hane Exp_ures  (85/100)
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Ai Hane Empty Re: Ai Hane

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 21 2013, 21:59

Ossu!

Ha nem okoz sebzést a képesség, csak megakadályozza az ellenfele(ke)t a támadásban, akkor elfogadom Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ai Hane Exp_bal0/0Ai Hane Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai Hane Empty Re: Ai Hane

Témanyitás by Ai Hane Szomb. Jún. 22 2013, 15:17

Köszönöm ^^
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Ai Hane Exp_bal85/100Ai Hane Exp_ures  (85/100)
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Ai Hane Empty Re: Ai Hane

Témanyitás by Ai Hane Csüt. Aug. 15 2013, 12:56

Jellem változtatás:

Azért is szeretném , mert így jobban ki tudnám játszani a karaktert, mint eddig. Mert kiderült, hogy ez a túlzott visszahúzódottság nem megy annyira nekem mint szerettem volna. Így kicsit jobban hasonlít jelenlegi énemre. Valamint az eddigi ismerkedéseim is efelé viszik a karaktert, s úgy vélem ennyi ember már jótékony hatással lehetett rá Smile

Régi:
Hidegen hagyják az emberek, általában nem figyel másokra, csak néhány ember képes hozzá közelkerülni, de nekik sincsen könnyű dolguk, mire közel kerülnek hozzá. Nem mondanám, hogy bunkó, csupán érdektelen, azonban ha segítségét kérik akkor nem habozik ezt megtenni. Küldetésének érzi végig játszani a játékot, így mindig próbál előre törni célja felé. A nehéz helyzeteket hideg fejjel kezeli, amennyiben hozzá nem közel álló személyről van szó, de ha egy barátja kerül bajba, hajlamos elkapkodni a dolgokat, hisz mihamarabb segítene.

Új:
Régen senki nem engedett közel, s rendkívül zárkózott volt, mostanára viszont már bizakodóbb az emberekkel, s nem próbál meg azonnal valami rosszat keresni a másikban. Egészen barátkozóssá vált, de még mindig nem kezdeményez állandóan, de ha valami első látásra szimpatikus neki, akkor nem fél megszólalni, kicsit kibontakozott. Most már nem hagyja hidegen minden, ami másokkal történik.
A harcban még mindig hideg fejjel próbál gondolkozni, s figyelembe veszi önmaga, valamint társa erősségeit, s így próbál dönteni., erre egyedül akkor nem képes ha valaki olyan van bajban aki neki fontos, ilyenkor hajlamos gyorsan, s izgágán cselekedni.


Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Ai Hane Exp_bal85/100Ai Hane Exp_ures  (85/100)
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Ai Hane Empty Re: Ai Hane

Témanyitás by Cardinal Csüt. Aug. 15 2013, 22:11

Ossu!

Elfogadom a jellemfejlődést, az adatlapodon is módosítsd a leírást, kérlek Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ai Hane Exp_bal0/0Ai Hane Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ai Hane Empty Re: Ai Hane

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.