Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashia Daisuke

Go down

Ashia Daisuke Empty Ashia Daisuke

Témanyitás by Dai Szer. Jún. 19 2013, 20:54

Adatlap

Név: Ashia Daisuke
Nem: Férfi
Kaszt: Állatidomár
Kor: 20

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany: 70

Kinézet: 
Mit mondhatnék? Erről a legnehezebb mesélnem. Nos, átlag, barna hajú 20 éves srác vagyok, egyáltalán nem vagyok elhízva, bár azért gebe se vagyok. Szóval átlag. Általában nem töltök több órát tükör előtt, de mondhatni azért adok magamra. Sőt, ha a tükörrel szemben állva nagyon koncentrálok még kicsit szálkásnak is látom magam. Amúgy tényleg semmi különös, az ing-farmer kombináció a kedvencem öltözködés terén, ékszert nem igazán hordok, nincsenek ilyen szerencsét hozó medál őrületeim.

Jellem: .
Pesszimista, az irónia nagy mestere? Talán így is hívhatnának, vagyis, páran hívnak is így. Van egy bizonyos tehetségem arra nézve hogy észrevegyem mindenben a rosszat, bár ez annyira nem szokott kijönni, nekem is vannak pozitív pillanataim. Persze nem ugrálok lepkék közt és sütök puszedlit, de na, értitek. Amúgy sem szeretem a puszedlit.
Alapjában véve elég züllött, mindent az utolsó pillanatban csinálok meg ember vagyok. Imádok délig aludni(vagy hajnalban kelni, tudom, ellentmondásos), este sörözgetni és persze mindig két nappal vizsga előtt tanulni kezdeni, mikor tudom hogy esélyem sincs már, de azért kihajtom a belem. Szerintem átlag egyetemista vagyok, nincsen bennem semmi kirívó, de hát ez van. Általában szeretem meggondolni a dolgokat, szóval ha nem muszáj nem lovagolok oroszlánok hátán satöbbi. Azt hiszem mindent elmondtam, amúgy is, hol vagyok én pszichomókusnál?!

Képességek

Életszagú művészet: A képessége segítségével, rajzait képes „életre kelteni”. Nem rendelkezik egyik sem önálló tudattal, pusztán szinttől függően kisebb-nagyobb feladatokat láthatnak el. Nem képesek senkivel érintkezni, pusztán élethű képek, így csatában hasztalanok. Ha valaki rájön hogy nem igaziak, eltűnnek. Például, ha megérintik őket, vagy faleveken sétál de a levelek nem ropognak alatta. Magasabb szinten képesek beszélni, de nem rendelkeznek valódi öntudattal.
Kezdő: Az életre keltett rajzok kissé élettelenül mozognak, de valódinak tűnnek. Beszélni nem tudnak így csak a szem hiheti őket létezőnek.
Közép haladó: Képesek már beszélni, hangokat kiadni de csak minimálisan, köszönés, sikoltás, nevetés stb.
Haladó: Az emberi rajzok egy előre megadott témáról képesek beszélgetni másokkal, azonban ha a témáról letérnek képtelenek bármit is reagálni.
Mester: Továbbra is egy témáról képes csak beszélni a rajz, de egyszerűen bólintással, igen-nemmel, esetleg nevetéssel tud másra is reagálni. Próbálkozik mindig visszatérni az előre betáplált témához.

Felszerelés


Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (
1x Mini Potion (+5hp)


Küldetések

-

Küzdőterek

-

Ajándékok

-

Pénzügy

Előtörténet ( + 70 arany )
Dai
Dai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.