Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuna

2 posters

Go down

Yuna Empty Yuna

Témanyitás by Yuna Szer. Május 22 2013, 20:37

Pet képesség leirás:

Healing Touch:
Passzív képesség. Yukiko képes visszagyógyítani célpontjainak életerőpontjait puszta érintéssel. A gyógyítás mértéke megegyezik a pet speciális képességével. Minden körben használhatja de mindig csak egyszer. A képesség legnagyobb negatívuma, hogy Yukiko nem képes sebzésokozásra.

Amikor felemelem a tojást helyéről feltűnik egy apró repedés a tojáson ami először megrémít hisz azt hittem én törtem el az imént, hogy ráléptem. Körbe kezdtem forgatni és átvizsgálom nem a tört el máshol is ám ekkor egy újabb repedés futott végig rajta ami még inkább megrémitett.
- Hülye vagy Yuna! – Szidom le magam mikor leesik, hogy ez a tojás nem törhet el, a rendszer nem engedi. Szépen leteszem a földre mire elkezd jobbra dülöngélni és egyre több repedés keletkezik rajta végül kisseb darabok válnak le a héjról de a tojás belül üres volt. Kíváncsian szemléltem az eseményeket, egyre közelebb hajolok a tojáskához hiszen már alig vártam, hogy megtudjam mi kel ki belőle. Ekkor a tojás felvillan én pedig pár másodpercre megvakulok és mikor újból kinyitom a szemem egy apró tigriskölyök ücsörgött előttem.
- Aranyos! – Bököm ki az első szót ami az eszembe jut. – Bár biológiából a fejlesztők megbuktak de akkor is aranyos. Szia te kis csöppség! – Térdelek le a kis tigris elé és az ujjammal felé nyúlok mire az megharapja az ujjam. Nem kapom el, hisz nem érzek fájdalmat meg amúgy sem tudna megsebezni.
- De kis harapósak vagyunk! Ez mi? – A nevem és az életerő csíkom mellet kis ikon jelent meg. Az egyik egy keresztszerű volt ami potion iváskor szokott feltűnni de az alig pár másodperc múlva el is tűnt. A másikat akkor láttam legutoljára mikor a bétában egy új képességre tettem szert. Előhívom a menümet és néhány pillanat múlva rá is leltem az ikon feltűnésének okára. Csodálkozva olvasom végig Yuki képességének leírását. – Fura egy kisállat vagy ugye tudod? – Kezdem el mozgatni a mutató ujjamat Yuki előtt mire ő csöpp kis mancsaival elkezdi pofozni azt.


A hozzászólást Yuna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 06 2013, 12:37-kor.
Yuna
Yuna
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuna Empty Re: Yuna

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 23 2013, 11:14

Ossu!

Yurihime képessége lényegében megegyezik a tiéddel, ő is a sebzéspontjait fordítja gyógyításra. Örülnék neki, ha találnál egy másik mechanizmust Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuna Empty Re: Yuna

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 07 2013, 17:39

A módosítás megtörtént, elfogadom a képességet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuna Empty Re: Yuna

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
» Yuna
» Yuna

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.