Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

+21
Szophie
Benedict Arata
Shukaku
Miu
Cearso
Angelica Katharina
Rey
Danee
Chancery
Chitose
Higurashi Sango
Hime
Hayashi Yuichi
Anatole Saito
Mirika
RenAi
Dr. Hannibal Dan
Ryuninji Ren
Halász Alex
Fuun Kotarou
Enheriel
25 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 07 2014, 21:26

Újra itt! ^^
És rendelnék:
5 db Kis Potiont
2 db Gyenge Lénygyengítő Mérget
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal10/2100[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 07 2014, 21:30

És én is rendelnék ismét.
2 béna frissítő poti
3 kis poti
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal10/5900[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Hétf. Dec. 08 2014, 13:47

Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Szer. Dec. 31 2014, 18:42

Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 14:39

Ideje elkezdeni vásárolgatni...
Már egy ideje járkáltam a területet boltok után kutakodva, nézve melyik boltban milyen ismeretségre tehetek szert, milyenek az árak, és mit tudok beszerezni. Ez a bolt volt a soron. Ahogy beléptem mosolyogva köszöntem.
-Helló!
Körülnéztem a kínálatban, és a boltot is megnéztem magamnak, aztán odafordultam, és gyorsan vidáman vázoltam is az igényeimet.
-Szívesen megvennék 3 bika potiont, és az összes kis és nagy tövist, ha lehet. Természetesen megfizetem az árukat, ahogy azt illik.
Próbáltam tapintatosan fogalmazni, hogy márpedig nem akarok túlzottan sokat fizetni, de pofátlankodni sem fogok, ha nem annyira jövök ki végeredményben, mint amennyire számítottam.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal1413/1500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 02 2015, 14:46

Új év másnapján jött egy fiú, igen nagy vásárlással: 3 db Bika Potion és kis és nagy tövisgyökér. Csak sajnos a kicsit tudtam odaadni, mert jelenleg nem kellett.
- Tessék, itt van, amit kértél. ^^ Összesen 735 arany lesz. ^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 15:45

-Köszönöm, tessék az arany. Aztán szólj, ha lesznek még érdekességek.
Mosolygok rá, kifelé menet még integetek egy picit, aztán becsukva magam mögött az ajtót beleveszek a tömegbe.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal1413/1500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Benedict Arata Szer. Feb. 25 2015, 04:13

rendelnék két paralízis mérget
előre fizetve
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal1413/1500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 29 2015, 13:11

Reméltem, hogy itt megtalálom. Ha mégsem, akkor majd felkeresem a boltját. Régen beszéltünk, és.. Az sem volt épp lélekfelemelő. De olyan dolgokat tudtam meg akkor róla, ami feltételezi, hogy bízik bennem. Mármint, különben miért mondta volna el? Nem hiszem, hogy rosszban lennénk. És ez az egész késztet arra is, hogy jobban megismerjem. Noha végső soron nem tudom, köszönjem-e neki a történteket, vagy sem. De ő jót akart. És ha úgy nézzük, csak még rosszabb lett a vége a dolognak..
De most nem ez volt látogatásom elsődleges célja.
- Hahó! - kukkantottam be az ajtón mosolyogva.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal12046/10500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Kedd Márc. 31 2015, 16:32

A hahóra felnéztem, s meglepődésemre Szophie volt az.
- Szia Szophie!^^ Gyere beljebb nyugodtan!^^ Kérsz valami gyümölcslevet esetleg?^^ - közben Villámlás is üdvözölte Szophie-t, persze csak azért került be, mert a hátsó ajtót használta, amin még átfér.
- Vásárolni jöttél, vagy valami másról van szó?^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 31 2015, 17:22

És igen, jelen volt! Csodálatos! Vagy mégsem? Kicsit elbizonytalanodtam, ahogy a szemeibe pillantottam.
- Igazából.. beszélgetni. - nyeltem egyet, miközben közelebb léptem. Egyik lábamról a másikra álltam, kicsit félénken.
- Izéé.. Több dologról is szó lenne.. - próbáltam valahogyan belekezdeni, de nem annyira ment. Ühhümm.. Akkor kezdjük a bossal. Kivételesen ez az egyszerűbb téma.
- Szóval.. Az történt, hogy.. A mostani bossot én szervezem. És szeretnélek titeket meghívni. - néztem rá, majd Villámlásra. Most nem hoztam magammal Vezért, pedig talán jó lett volna, ha a petek találkoznak.
- Délutánra teszem most a harcot, és.. Szeretném, ha pontosan 16: 50-re érkeznétek. Pontosan. - adtam nyomatékot az időpont fontosságának. Szerettem, ha szervezettek körülöttem a dolgok, habár az esetek kisebb részében jellemző ez. Mégis, ha tehetek érte, akkor jó mindent irányítani az ilyen apró kis részletekig, mint hogy ki mikor érkezzen. A sorrend, ahogy a kapuhoz érnek.. Ez eleve egy fontos dolog. És az információ is, hogy elég pontosak-e.
És akkor még a további fontos kérdések, amit mindenkinek feltettem.
- És még meg kell kérdeznem még a boss harccal kapcsolatban.. Hogy viselkedjenek a résztvevők? Hogy álljanak hozzátok? Hogy viselkedjen a parancsnok? Mik az igényeitek? Mi az, ami zavar? Mi az, amiben esetleg tudok segíteni? És mi a véleményetek rólam? Kérlek, minden ezzel kapcsolatos problémátokat tárjátok elém, hogy segíteni tudjak rajta. És ami jó volt eddig, azt is emeljétek ki. Esetleges ötleteket is szívesen várok. ^^ - közben előkészítettem az invertorym, hogy jegyzeteljek. Amióta ennek az egésznek neki álltam, rá kellett jönnöm a jegyzetelés lehetőségének hasznára. Különben elvesztem volna a sok információ között... Túl sokan vannak ahhoz, hogy mindenki kérését rendesen fejben tudjam tartani. És a dokumentáció egyébként is fontos. A szervezettség alapja ez is.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal12046/10500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Csüt. Ápr. 02 2015, 18:27

Meglepett, hogy Szophie lett a következő boss tervezője, azon még inkább, hogy meghívott engem, aki igazából nem olyan jó boss harcban.
- Óh, ez meglepett, de megtisztelő...^^ - ennyit tudtam mondani lányos zavaromban. 16:50 pontosan, meg jegyeztem. Majd jött a kérdések áradata. Óh, Szophie nagyon készül erre a bossra. O.o
- Hát... az első kérdésedre annyit tudok felelni csak, hogy figyeljenek arra, amit a tábornok mondd, s ne a fejük után menjenek a jutalom miatt. Az nem fontos nekem, hogy állnak hozzám, amíg nem a csapat kárára megy. A tábornok pedig hát... adja meg mindenkinek az esélyt, ha úgy látja, s ne hagyja, hogy az olyan dolgok befolyásolják, mint a 18. bosson Timidus khm... dolog keverése.
- Az igényük annyi lenne, hogy az olyan, mint Ren és Tachi ne menjen boss közelében, amíg meg nem tanulnak csapatban dolgozni!
- Villámlás! - szóltam rá, majd Szo felé fordultam:
- Bocsi, csak Villámlás nem felejtette el azt, mikor Tachi nem switch-elte le Judy-t a 16.-on, csak mert lenézte, meg Ren húzására a 19. bosson... De igaza van, olyan ne menjen bossra, aki nem hajlandó segíteni a társán, s inkább hagyja, hogy meghaljon, mert vagy haragszik rá vagy csak a jutalomra megy... És egyben ez az, ami zavar, ha valaki ilyesmikért nem azt teszi, amire kérik... Ami téged illett, pont olyan megfelelő vagy szervezőnek, mint Hinari, ha nem jobb, s te vagy az egyik legmegbízhatóbb személy a frontosok között. - mosolyogtam rá.
- Hogy mi volt jó eddig? - gondolkodtam, majd:
- Az, amikor sikerült megtalálni az összhangot, s csapatban dolgozni, azt hiszem.^^ Sajnos én nem voltam annyi bosson, mint te és a többiek, így csak ennyit tudok mondani.^^" Ötlet meg hirtelen nem jut eszembe, de ha később eszembe jut, úgy is megfelel neked?^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Szophie Pént. Ápr. 03 2015, 00:04

Megtisztelő.. Wooww.. Nem hittem volna, hogy valaki ilyen véleménnyel lesz erről. Örültem neki, igazán, hogy így gondolja. Vannak tehát még, akik örülnek, ha bossolhatnak!
A dolgok viszont csak tovább kavarodtak. Ha eddig rá kellett jönnöm, hogy nem tudom egyeztetni az igényeket, na hát akkor most még tovább bonyolódott. De nem is ez a lényeg most, hanem hogy megkérdeztem, és feljegyeztem. Ez a fontos.
És nagyon könnyen áttértünk a másik témánkra. Ami azt illeti, egy csöppnyit még fel is nevettem, de tényleg csak kicsit, hogy ne legyen sértő.
A következő pillanatban azért egészen meglepődtem, és elérzékenyültem. Aincrada lépésem óta most először éreztem azt, hogy a helyemen kezelnek. Annyira kedves volt és aranyos, ésésé.. Muszáj volt megölelgetnem.
Ilyen szépeket hallani csodálatos érzés. Megbízható és jobb, mint Hinari. Basszus, de aranyos.. Most mit csináljak?
- Igen, tökéletesen megfelel. - nyugtáztam az utolsó szavait. Közben pedig azon gondolkodtam, hogyan tovább. Picit csendben ácsorogtam, miközben a szám szélébe haraptam.
- Igazából van... valami. - kezdtem bele óvatosan, csendesen, nem ránézve.
- Emlékszel a.. legutolsó beszélgetésünkre? - egészen távolról indítottam.
- Szóval.. ühhm.. Nem tudtam, hogy kezeljem a helyzetet. A mai napig nem tudom úgy igazán.. És egy kicsit vártam. Vártam, de a napjaimat mérgezte a gondolat. Aztán egyszer.. elhívtam beszélgetni. És én meg akartam beszélni.. Azt hiszem. De közben.. nem tudtam egyszerűen hova rakni ezt a negatív érzést, és.. Összevesztünk. Elküldtem. Szakítottunk.. Vagy olyasmi. De úgy hagyott ott, hogy három nap múlva szeretne velem találkozni.. Az a három nap.. - homlokomon ráncok keletkeztek, arcomon látható jele volt, hogy a beszéd nehezen megy, és erősen gondolkodom, hogyan is mondhatnám el. Hogy mesélhetném el azt, amit én is el akarok felejteni.
- Tudod milyen az... a gondolat, hogy.. elveszítetted azt, akit a legjobban szeretsz? És még csak nem is más körülmények miatt, hanem magad miatt. Amikor ő továbbra is ott van. Én.. Mintha nem is éltem volna többé. Összetörtem. Annyira fájt.. Ez.. ez.. - nem tudtam igazán szavakba önteni azt, amit akkor éreztem. - Képtelen vagyok rá. Én gyenge vagyok. - folytattam halkan, már majdnem suttogva.
- Rá kellett jönnöm, hogy ennél az is jobb, ha csak a lába nyomát szerethetem. Ha nézhetem, hallgathatom a hangját, beszélgethetek vele, ha ölelhetem.. - lekuporodtam a földre, egészen összehúzva magam. Egészen kínos volt ilyesmiket beismerni. Ez azt jelentette, hogy őt magam fölé helyezem. Fölöttem áll. Ezt alapvetően elfogadhatatlannak tartanám.. De a gyakorlat egyre csak azt mutatja, hogy én is képes vagyok behódolni. Neki.
- Nem tehetek ellene semmit, ha... ha már egyszer.. szeretem. - nyeltem egyet, aztán újra a szám szélét harapdáltam. Mindvégig akadozva, szüneteket tartva beszéltem.
- De.. de ő is szeret. - vettem mély levegőt, és sóhajtottam fel. - Megmutatok valamit. - lenyitottam a menümet, és megmutattam a helyet, ami jelzi, hogy... hát.. Férjnél vagyok. Suspect
- És ami azt illeti, én is képes vagyok őt.. jobb belátásra bírni.. dolgokban. És valamit ki szeretnék próbálni, ezért.. Ezért arra kérlek, hogy bízz bennem, és ezáltal ne ítéld el őt. - és erre az egészre nem csak azért volt szükség, mert én úgy éreztem, hogy tartozom a lánynak annyival, hogy tudja, hanem azért is, mert Makotot szeretném parancsnoknak. Szóval szükséges volt az egészet elmondani a végéig. Egyébként vicces belegondolni, hogy a Tachi megnevezés már engem is jelent. Mostantól hallgatnom kell rá.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal12046/10500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Kedd Ápr. 07 2015, 21:23

Annyira meghatódott valamelyik mondatomtól, hogy megölelt. Kicsit meglepődtem, de jól érzéssel töltött el, hogy jobbá tettem a napját. Smile Majd mondta, hogy lenne valami. Megkérdezte, hogy emlékszem-e a legutóbbi beszélgetésére.
- Igen. Ugye nem bántottalak nagyon meg? - kérdeztem rémülten, ám elmesélte, mi történt. Szakítottak, ám annyira szereti annak ellenére is, hogy milyen, hogy már összeházasodtak, amit meg is mutatott. Meglepett ez, Villámláson láttam, hogy majdnem idegrohamot kap, de elég volt szigorúan ránéznem, s így nem csapott jelenetet. De a lényeg, hogy Szophie képes őt jobb belátásra bírni dolgokra. És arra kért, hogy bízzak benne, s ne ítéljem el, mert ki akar valami próbálni.
- Rendben, Szophie. Megértem, hogy szereted őt, csak nem akartam, hogy ne adj isten a földbe tiporjon és eldobjon másért. - mosolyogtam rá együtt érzően, majd folytattam:
- Úgy gondolom a szerelemről én, hogy akit tényleg szeretünk, arra nem emelünk soha kezet, de ha... ne adj isten veled megtörténne, bár ezt kétlem, azonnal mondd el egy barátodnak, akibe megbízol, rendben?
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Szophie Kedd Ápr. 07 2015, 23:19

- Nem te bántottál. - ráztam meg a fejem. És valóban, Enheriel valójában a javamat akarta, és ez nagyon kedves dolog tőle. Az már más kérdés, hogy én végül kibuktam.Neutral De nem miatta.. Habár nélküle talán elkerült volna ez az egész. De nélküle még mindig hazugságban élnék. Most az igazságban találtam meg a saját idillem, és ez mindennél jobb, még ha némi keserűség is vegyül mellé olykor-olykor.
- Azt én sem akarom. - sóhajtottam fel. És igyekszem megtenni mindent, hogy ezt elkerültem. Habár a gyűrű az már elég bizonyíték arra, hogy egyikünk sem szeretné.
Nagyon-nagyon kedves ez a lány. Egyszerűen nem is tudtam, mit mondjak erre. Vagyis.. Nem kellett semmit sem mondanom. Csak elfogadni, hogy ő tényleg ilyen. És megfogadni, hogy jobban meg szeretném ismerni.
- Igen. - bólintottam, bár én tényleg nem tudtam elképzelni sem, hogy ilyesmi előforduljon. Mármint, ééén.. már megdobáltam Kedvesemet különböző tárgyakkal mérgemben. De ő még azt is olyan higgadtan fogadta, hogy csak hűű meg ha. Na jó, ismerjük, ő nem az a fajta, aki csak úgy elveszti az eszét..
- Hát akkor.. Köszönöm szépen, hogy áldoztál rám az idődből. Villámlás, légy jó. - lépdeltem a pet mellé, és először a gazdájára néztem, aztán ha meg volt engedve, megsimogattam a petet. De csak akkor.
- Veled pedig szívesen beszélgetnék még. Akár beülhetnénk valahova egy teára és süteményre. - ajánlottam fel Enheriel-channak, hisz tényleg szívesen megismerném, sokkal kedvesebb témákról is beszélgetnék vele, meg minden.
- Ohh, és még valami. A céhedben ha van még valaki, aki ekkora szintű, nyugodtan hozd el bossolni. Azt hiszem, Jin az.. Szóval Jint például hozd magaddal, ha szeretne jönni. De ezen kívül ez az egész bossharc.. Titok. Idegeneknek ne mondd el. - tettem még hozzá, majd tényleg elbúcsúztam, és kiléptem az üzletből: mosollyal az arcomon.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal12046/10500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Jun Csüt. Május 07 2015, 21:08

Elégedetten bebattyogok a csodálatos üzletbe, rámosolygok a lányra a pult mögött, majd egy kedves köszöntést követően hozzá is látok a mondókámhoz.
- Szió. Szeretnék vásárolni hét darab mini potiont. Mennyivel tartozom? :3
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3984/4100[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Csüt. Május 07 2015, 21:13

Lulu majdnem felsikított, mikor meglátta az édes kislányt, de visszafogta magát.
- Szia!^^ 140 arany lesz összesen, máris hozom!^^ - s hozta is, plusz egy pohár gyümölcslevet is adott neki.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Jun Csüt. Május 07 2015, 21:16

- Juj köszönöm szépen! :3 - örömmel elfogadtam az üccsit, elvégre dögmeleg van, és ha már ingyen van miért utasítanám vissza? - Köszönöm szépen még egyszer. Nagyon finom volt! :3 - majd pedig a lány kezébe adom a pénzecskét, megvárom, hogy megszámolja és elköszönök, ahogyan annak rendje szokás.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3984/4100[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Asuka Csüt. Május 07 2015, 21:31

Halihó Very Happy 3 db Vörös Bika Potit el tudsz készíteni? Sajnos nincs nyersanyagom hozzá.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal4530/4700[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Szomb. Május 09 2015, 18:25

természetesen, amint lesz hozzá anyag.^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Kazura Kedd Jún. 09 2015, 18:14

Épp a főtéren bandukoltam, mikor megláttam az üzletet. A két impozáns griffmadár nagyon megtetszett, így ugyan pénz szűkében voltam, gondoltam mégis benézek.
-Szép jónapot-köszöntem, majd mikor megláttam az ingyen elvihető tábla alatti felszereléseket megörültem.
-Akkor ezt a bronz sisakot elvihetném?-kérdeztem, majd igenlő válasz esetén mosolyogva indultam kifelé búcsút intve a nagylelkű eladónak.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal1095/1500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (1095/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Csüt. Jún. 11 2015, 18:34

persze, tessék. ^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Szer. Dec. 30 2015, 15:40

Tier lépés megtörtént, egyenlőre csak azokból lehet venni, amik T1-es potionok és felszerelések maradtak!
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Szer. Feb. 03 2016, 16:02

T1-es Potionok és mérgek olcsóbbak lettek!
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Vas. Május 08 2016, 17:11

Figyelem, a Pióca Méreg ára változott (mostantól 220 arany/db), valamint új termékek érhetők el:
- Gyenge Gyors Ütés Potion (Ha megiszod az adott kiskörben kapsz +1 többletkörnyi támadást, csak legalább 5 szinttel alacsonyabb célpont ellen használható.): 3x Faeno Ág + 3x Óriás Pityang
Ár: 150 arany/db

- Gyenge Lényirtó Méreg (33% eséllyel okoz azonnali halált a megtámadott mobnak, bossokon nem használható, maximum 1 találatig marad a pengén.): 4x Vastag Tövisgyökér + 1x Vörös Gomba
Ár: 125 arany/db
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt - Page 3 Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.