Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Május 10 2013, 14:33


Még épp idejében szuszakoltam be magamba a potit, hiszen alighogy végeztem, máris két marokra kellett fognom a kardomat, és figyelnem, vajon most mire készülnek. Köröztek mindketten, én pedig velük együtt fordultam, mindig úgy, hogy hacsak a szemem sarkából is, de mindkettejüket lássam.
- Jól csinálod. Nyugalom – mondta a Katana. Gondolataim ezerszeres gyorsasággal pörögtek, és a végletekig feszült voltam, nem csoda hát, hogy a mindig logikus énem háttérbe szorulását még idejében igyekezett megakadályozni fegyverem. Valahogy érezhette, tudhatta, hogy most nem szabad sem pánikba esni, sem pedig túlizgulni a meccset, mert nagyon hamar vége lehet különben. Jó. – válaszoltam neki, és egy pillanatra meg is álltam. Mélyet lélegeztem, lassan, nagyon lassan fújtam ki a levegőt, és amikor megindultak, két oldalról támadva engem, először nem moccantam. Vártam egy kicsit, majd gyorsan az állat felé kaptam a tekintetem, próbáltam hárítani a csapását. Épphogy, de sikerült, ám megint nem voltam elég gyors, és a fegyverem hiába figyelmeztetett, a lány vágását már nem voltam képes kivédeni, életem a nullát súrolta.
Ha nincs a földsárkány, már rég kikaptam volna.
- Támadj! – hangzott, s én csak ekkor jöttem rá, hogy egy kissé elkalandozhattam: olyannyira megkönnyebbültem, hogy megúsztam ezt a kört, hogy egy ideig nem is gondoltam ellenlépésre. Indultam is volna Rita felé, ám egy gondolat mégis megállásra késztetett: talán… talán segítségül hívhatnám megint az elemi erőket. Meg kell próbálnom, veszíteni úgysem veszthetek vele sokat. Határozottan bólintottam, és miután eldöntöttem, gondolatban kimondtam a megfelelő szavakat:
Föld! – és léptem is előre párat, meglengetve a Katanát. Nos, erősebbnek érzed magad?
- Igen – mondta ő, mire elmosolyodtam. Mostmár teljes tudatában voltam az Element Absorb minden trükkjének, előnyének és hátrányának, a korlátaival együtt. Jó érzés volt, felemelő, de szívem mégis összeszorította az izgalom: kockáztattam. Nem is keveset.

Életem kitartóan állt a 2-őn, emelt fővel fogadva a döntésemet. Ezúttal ugyanis nem az életemet boostoltam, hanem az erőmet, ezzel sebzésnövekedést előidézve. Immáron egy csapással is legyőzhettem volna céhtársam, ám ez rá ugyanígy vonatkozott, ráadásul vele még mindig ott volt a tigrise is. Mindketten fáradtnak tűntek, így nem haboztam, dupla vagy semmi alapon készültem a vágásra, mellyel a lányt céloztam meg.


Élet: 75/2
Ha a képesség sikeres, sebzés növekedik 15-el, azaz 25 lesz. Ha a támadás és a képesség is sikerül, 25 sebzés, ha csak a támadás, akkor 10 sebzés.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_bal29686/10100[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 14:33

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 16:11

Hinari megint kivédte Nirgal támadását az enyémet viszont már nem tudta és újból ellencsapásba lendült. Úgy látszik sikerült megtalálnia a gyenge pontom, az ellencsapások! Ám sajnos ez azt is jelentette, hogy fölöslegesen fárasztottam ki magam. Kissé megszédültem a támadás után, nem tudtam, hogy ez az miatt van, hogy alig maradt életem vagy a fáradtság miatt volt. Térdre rogytam a jobb kezemben lévő kardot pedig a földbe szúrtam és úgy támaszkodtam rá. Nirgal annak ellenére, hogy nem talált eltűnt a semmiben egyszerűen nem maradt annyi erőm, hogy fent tartsam a nagymacskát. Ziháltam, kapkodtam a levegő után és éreztem ahogy pár csepp izzadság gördül le a homlokomon. Megint ugyan abba a hibába estem mint anno Ai-chan ellen. A végkimerülésig hajszoltam magam. Nem hiszem el, hogy ennyire ostoba vagyok. Tanulnom kellene a hibáimból nem pedig újra elkövetni...
Élet: 4
páncél: 0
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_bal10/1300[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Május 10 2013, 17:46


Nem, valami hibádzott. Egy aprócska részlet, s amikor a sikeres támadásom után Rita még mindig versenyben volt, már tudtam is, hogy micsoda. Úgy tűnik, nehezebben indul be másodszorra a képesség, talán mégsem tudok mindent róla. A Katana ezúttal nem szólt semmit, hagyta, hogy gondolataim szabadon száguldjanak, hogy magamtól rájöjjek a megoldásra. Kockáztattunk, és csak félig jött be, ám az a bizonyos vágás egyvalamire talán mégis jó volt: már nem kellett használnom a föld erejét, hogy egy csapásból megverjem.
Ebből pedig egyenesen következik az, hogy kockáztatás nélkül is nyerhetek, amennyiben a következő lépésemet helyesen teszem meg. Nem kell mást tennem, el kell találjam. Valahogy…. A kivitelezés már vészesebb volt, mivel láthatóan kimerült, így nem támadott, megakadályozva, hogy egy spontán ellentámadással megsebezzem. Nem, most valami újjal kell előrukkolnunk, valami váratlannal. De hogy tudnék én őellene váratlan mozdulatot tenni? Ekkor visszaemlékeztem a kard szavaira, és pánikolás helyett próbáltam lenyugtatni magam. Megnyugodva vettem tudomásul, hogy az állatka is eltűnt céhtársam mellől, így remélhetőleg nincs esély a dupla találatra a következő körben, hisz amennyire fáradt, legalább annyira én is az vagyok.

Árnyék! – próbálkoztam újra, szorítva annak, hogy most sikerüljön a képesség. [Ha bejött:] Meglepődve vettem észre, hogy a korábbiakkal ellentétben nem töltött ugyanannyi életet, ha jól számoltam a meccs legelején 75 körül emelte meg, most azonban „csak” 66-al. Eleinte nem értettem, de aztán leesett, hogy amit életet elvesztettem a rendes életemen felül, az már nem visszahozható. Nem baj, szerencsére még így is elég volt ahhoz, hogy több csapást kelljen rám mérnie.[…]

Támadtam. Már nem is néztem az életpontjaim, a lányra s a fegyveremre fókuszáltam, s amíg a kardjára támaszkodva pihegett, addig próbáltam meg az oldalára kerülni, és megvágni.

Élet, ha bejött a képesség: 141/66
Élet, ha nem jött be a képesség: 75/2
Támadás 10-es sebzéssel.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_bal29686/10100[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 17:46

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 19:07

Várható volt, hogy Hinari nem hagyja ki ezt a lehetőséget. Láttam, hogy támadni készül védekezésére emeltem volna a kardom de nem volt erőm meg emelni azt, de még ha sikerült is volna akkor is könnyű szerrel kiütötte volna a kezemből. A játék megállította az utolsó csapást bár meg se érdemeltem volna, jobban örültem volna neki ha nem teszi. Csalódott voltam, dühös voltam, Hinarira, magamra, a bénaságomra... Szorosan megmarkoltam a kardot szinte már éreztem, hogy a markolata töri a kezem. Jó pár másodpercig csak ott ültem és magam elé bámultam. A közönség tombolt, főként Hinari győzelmének. Ez nem igazságos, mi értelme volt a sok edzésnek? Fenébe az egésszel! A pontjaim visszaálltak a normálra így már semmi ürügyem nem volt arra, hogy tovább ücsörögjek a földön. Felállok majd odasétálok hozzá és kezet nyújtok neki ahogy azt kell bár az illem ott már megbukik, hogy nem tudtam a szemébe nézni.
- Gratulálok a győzelmedhez és sok sikert a továbbiakhoz! - Nyögöm ki halkan majd otthagyom. Nem volt kedvem további társalgáshoz. Megviselt a vereség, jobban mint ahogy kellene. Bíztam benne, hogy legalább a negyeddöntőkig eljutok. Nem így lett...
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_bal10/1300[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Május 10 2013, 21:03


Kezem beleremegett a lilás fal visszaverő erejébe, s éreztem, ahogy a kard is felszisszen. Ismeretlen volt mindkettőnk számára, s először nem is értettem, mitől lehet. Az utolsó, amit láttam, hogy Rita próbálja emelni a fegyverét, majd egy erőtér jelenik meg, elvágva minket a lánytól.

Nem fogtam fel, mit jelent győzni, győzni egy a céhtársamhoz hasonló, kimagasló teljesítményű játékos ellen. Teljesen váratlanul ért, s ahogy a harc közben minden tőlem telhetőt megtettem, úgy akadtam most fenn egy picit a tény valósságán. Nem is álmodtam róla, hogy továbbjutó lehetek, egyedül azért jelentkeztem, hogy élesben is kipróbálhassam magam és a Katanát.
Tétován álldogáltam egyhelyben, a fegyvert még mindig a kezemben tartva ugyan, de élét a földhöz érintve. Fogalmam sem volt, mit is kéne most csinálnom, valami legbelül azt súgta, hogy felhőtlen örömöt kéne éreznem, ám elég volt csak ránézni Ritára, hogy inkább ennek ellenkezője valósuljon meg. A lány letörtsége szemmel látható volt, s egy kicsit el is szégyelltem magam miatta. Nem tudom, hogy kellett volna ennek lennie, de nem így, az biztos. A fegyvert belecsúsztattam övembe. Igaz, nem szólt semmit, de nem vágytam most belső társaságra, egy kicsit csakis magamnak akartam a gondolataim, hangulatom másodpercről másodpercre változott. A lány eközben felállt és odajött hozzám, rámosolyogtam ugyan, de aligha hiszem, hogy látta. Gratulált nekem, s én becsültem ezért, mélyebb szóváltásba azonban nem bocsátkoztunk.
- Köszönöm szépen – hajoltam meg kissé, eképpen is kifejezve hozzáállásomat, ám a kialakult nyomás nagyobb volt, olyan nagy, hogy azt még a közönség sem tudta kompenzálni. Rita hátat fordított nekem, s én rossz szájízzel néztem utána, talán neki, talán csak magamnak motyogva azt a pár szót, amit még ki tudtam préselni magamból:
- Csak mázlim volt…
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_bal29686/10100[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 11 2013, 10:45

Az első végletekig kiélezett párbaj a Stellában! A közönség lelkesen támogatta mindkét felet, és ahogy borult a papírforma, úgy robbant fel az aréna is.

Győztes: Hinari
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_bal0/0[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.