Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] OFF 2.0: Log in/Log out

+7
Askr
Viola
Chancery
Kyuushiro
Asuka
Szophie
Diabel
11 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Empty Re: [Event] OFF 2.0: Log in/Log out

Témanyitás by Askr Kedd Jún. 04 2013, 18:43

3. kör

Valamiért úgy éreztem, egy pillanat erejére meg kellene állnom és engedetlennek kell lennem a parancsolásokkal szemben. Hogy a habozás az volt-e, nos, azt nem tudtam eldönteni. Annyi biztos, hogy a dolgok kissé gyorsan történtek és még a fejemben gyűlő kérdésekre sem kaphattam választ. Még esélyt sem kaptam a kérdések hangoztatására. Hogy hol vagyok és mi a szándékaik velem? És egyáltalán miképpen tudhattam ahhoz a bizonyos "Log out" gombhoz hozzáférkőzni és miért nem otthon ébredtem? Zavarodottan csóváltam meg fejemet, mikor egy ajtó nyílik ki. Értetlenül pislogtam, miközben megigazítottam az újonnan kapott, fura göncömet. Reménykedtem benne, hogy kapok esélyt az épületből való kijutásra. Már nem is tudom, mióta nem voltam kint a szabadban. Friss levegőre, éltető napfényre vágytam és persze arra, hogy ismét találkozhassak az édesanyámmal. És valahogy az a sanda gyanúm támadt, ha ezeket el akarom érni, akkor kénytelen-kelletlen, de engedelmeskednem kellett annak a parancsoló hangnak. Lassan, komótosan indultam meg az ajtó felé és mihelyst átléptem a küszöbén (márha volt), meleget éreztem a talpam alatt, pedig mezítláb jártam. Olyan volt, mintha párnákon járnék vagy valami hasonló érzés fogott el.
Az erős fényességtől frusztráltan hunytam le fél szememet. Nagyon nem tetszett nekem ez az egész, mégis kíváncsiskodva indultam meg a fényforrás felé. Nem kapkodtam el a dolgot, kifejezetten fáradtságos lépéseket tettem, mire a szoba közepére értem. Nem láttam mást, csak egy asztalt, amire egy szemüveg-féleség volt elhelyezve.
- Már régen nem csatlakozott a SAO-hoz. Kérem, hogy az elvonási tünetek elkerülése végett minél hamarabb aktiválja az AmuSphere-t. - utasított a hang. Közben az ajtó bezáródott mögöttem. Valamiért mégis megfordultam és ellenőriztem, van-e visszaút, ám nem adódott. Már nem is számított. Érdektelenül vontam meg vállamat és léptem az asztalhoz. Az ujjbegyeim közé fogtam a szemüveget és egy hosszú perc erejéig gondolkodtam, vajon helyesen cselekszek-e. Tekintetem egy pillanatra az ajtó hűlt helyére irányult. Más lehetőség amúgy sem volt és ha a válaszokhoz ahhoz kell, hogy jófiú módjára engedelmeskedjek, hát legyen. Feltettem az AmuSphere-t és lehunyt szemmel, halkan, alig hallhatóan kimondtam a varázsszót:

- Link start.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_bal10/2900[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Empty Re: [Event] OFF 2.0: Log in/Log out

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Jún. 07 2013, 11:03


2. kör


Határozottan rosszul vagyok, és homályos minden, hol lehetek? Előbb nyomtam rá a Log Out gombra, és most szinte mindenem sajog. Egy újabb valamit szedtek ki belőlem, próbálnám felmérni a körülöttem dolgozókat, de csak homályos mozgást láttam. Nővérek, igen kezdett tisztulni a kép, egy újabb darab hiányzott testemből, mi lehet ez az érzés? Ahogy kezdett tisztulni látásom, fölöttem plafon, de ez közel sem az otthonom, vagy kórház. Szám próbálnám kinyitni, de beszélni még nincs erőm. Furcsa érzés, újabb valami hiányzik belőlem. Nyakamat hosszas próbálkozás után sikerült kissé elfordítanom. És egy tűpárnának néztem magam. Áhá szóval ezeket szedik ki belőlem, hallottam már az akupunktúrás kezelésekről, de ez az első amikor izmaim így hozzák helyre. Ezt biztos nem lehet megszokni, gondoltam bele. Körülöttem továbbra is csak sürögnek és forognak. Mikor kifogytam tűkből, megfogták a sisakom, és elkezdték lecsatolni, kiabálásra fogtam volna, de még most jött hang ki belőlem. Talán csak levegő hagyta el tüdőm, más semmi. A sisak lent volt, és nem haltam meg. Kezem ökölbe szorult, és örömmel vettem, hogy végre reagál testem, és már nem kínkeservesen. A nővérek ezután elhagyták a termet. Látásom immáron teljesen kitisztult. Képes voltam felülni is, ezt örömmel vettem. Ruha nem volt rajtam, csak egy törölköző, ez nem igazán zavart, de az hogy fel kell öltözni, ahogy a kommentár mondta az már inkább.
- Készülök valahová? Hol a családom, és mi ez a hely? Köszönöm, hogy visszaállítottátok testi erőm, még-meg ilyen hamar – bár ez nem a megszokott, tettem hozzá gondolatban – mondj többet.
Most már rendesen végig tudtam vizslatni a helyet öltözés közben. Egy egyszerű terem megfigyelő fekete ablakokkal. Valószínűleg csak kamera van mögötte és távolabbról nézelődnek. Mi lehet ez, karantén alatt vagyok.. nyugtalanított a gondolat, de teljesítettem a kérést.

3. kör


Újdonsült ruhám izegni-mozogni kezdett, de hamar abbahagyta és úgy éreztem mintha semmi se lenne rajtam. Elég szorosnak tűnik, de mégse érzem zavarónak. Jót nevettem a tényen, de a testem még a nevetésre nem volt felkészülve. Furcsa érzés lett bennem úrrá a nevetés hatására. Viszont változás történt a teremben, kinyílt egy ajtó. Furcsa kísérleti egér érzésem támadt. Átléptem a nyílás alatt, ami mögöttem azonnal záródott. Mintha ott sem lett volna. Micsoda illesztések lehetnek ezek, sehol a nyoma, Olyan mintha egy egybefüggő fal lenne, sehol egy rés, tökéletes illeszkedés. Gyanúm kezdett beigazolódni.
- Tudom mi ez a hely akkor legalább engedjetek vissza! A kommentár hangja ismét felcsengett és felhívta a figyelmem, az asztalon található ezközre. Nem akartam hinni a szememnek, egy újabb Nerve Gear.
- Hosszabb ideje? Mégis mióta rehabilitáltok, elzárva mindenkitől. Azt már tudom ez nem a valóság, ami kinyitotta azt az ajtót az csak is egy program lehet, szóval ne akarjatok beléptetni máshova, nem fogom felvenni azt a Nerve Geart!
Nem értettem mi ez az egész, azt már tudom, hogy kár volt megnyomnom a logout gombot, de ez már megtörtént. Egy túl steril helyen vagyok, egymagam, valószínűleg program megfigyelőkkel. És most arra akarnak rávenni, hogy lépjek be egy másik játékba, hogy ne legyen elvonási tünetem.
- Ha már tényleg tesztelni akartok, ne egy szemüveget küldjetek, hanem mást.
Közelebb mentem az asztalhoz, megvizsgáltam a rajta heverő tárgyat. Tényleg azt akarják, hogy felvegyem, de ha ez igaz, hogy lesz elvonási tünetem, az vajon hogy fog kinyilvánulni. Elvonási tünetek, az őrületre gondolnak, vagy Kayaba Akihiko utálat hiány? Inkább várok mi lesz.

Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_bal4298/4400[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Empty Re: [Event] OFF 2.0: Log in/Log out

Témanyitás by Viola Pént. Jún. 07 2013, 14:03

2. kör!
Szinte kipattan a szemem, ahogy mozdulni próbálok, de nem tudok. Pillanatok műve, mire ráébredek, hogy biztosan egy kezelés alatt állok, amit nem tudott közölni velem az orvos, mert úgy elbóbiskoltam az injekció közben. Lehet illetlenség volt elaludnom, de kedves férfi, biztos nem haragszik rám.
A szoba plafonját képező fekete üveg azért kissé zavaró, de nyilván az volt vele a céljuk, hogy ha felébredek és nem bírok mozogni, mint például most, akkor ne égesse ki a retinámat a fehér vakítás. A szemem sarkából látom, hogy a fal sem ver vissza fénysugarakat, a felülete elég mattnak hat.
Figyelmemet a testem felé fordítom és meglepődök. Nővérek ténykednek rajtam, nem is akárhogyan! Végtagjaimból és mellkasomból halom tű ágaskodik ki egy hatalmas sündisznóvá változtatva engem. Mit csinálhatnak? Akupunktúrás kezelésről nem volt szó... Bár biztos említette volna az orvos, ha nem aludtam volna el. Ohh a manóba, többet kellett volna aludnom!
A nővérek serényen és pontosan dolgoznak. A tűk tömkelege egyszeriben csak fogyásnak indul, mikor egyesével kezdik el kihúzni belőlem őket. Fájdalmat nem is érzek. Ez tényleg akupunktúra lehet. Ezek után biztos sokkal jobb lesz... Mi is? Nem értek a japánok gyógyítás-technikáihoz. Még régebben mintha beszéltem volna erről Anattal, de lehet mással tettem. Talán Esutellel vagy Meredithel... Úgy gondoltam, hogy egyszer el kell mennem egyre, mert nagyon tudnak ám róla áradozni az emberek mennyire jó így meg úgy. De tessék, most kapok egyet tök ingyen! Legalábbis remélem nem kell érte fizetnem... Nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy megengedhessek magamnak egy ilyen kezelést. Talán a TB fizeti...
A kezelésnek rövidesen vége szakad, mikor az utolsó tű is távozik a bőrömből. A nővérek összecsomagolnak, berámolnak mindent táskákba, tárolókba és szó nélkül távoznak. Nem szólnak semmit, de én sem méltatom rá őket. Némaságban válok meg tőlük abban a reményben, hogy nemsokára az orvosom fog besétálni az ajtón a szokásos mosolyával arcán és elmagyarázza, hogy mennyire sajnálja amiért nem tudott szólni ennek a fontosságáról, de minél előbb meg kellett csinálni.
Mozgásom hiánya zavaróan nyomja a hangulatomat, de durván egy perccel a nővérek távozása után visszanyerem ezt a képességemet és felülök. Ruha persze nincs rajtam, de mondhatni hozzászoktam. Az orvos úgy is látott már többször is meztelenül. Azért az itt hagyott törülközőt komótosan magamra hajtogatom, hogy ha a melleimet nem is, de az alső felemet takarjam vele.
Nagyot sóhajtok a várakozás csendjében ücsörögve, mire egy hang szólal meg, utasítva, hogy öltözzek fel. Nem tudom jól kivenni, hogy kinek a hangja lenne. Egy kórházi alkalmazotté, az biztos, a hanglejtéséből pedig azt is meg merném kockáztatni, hogy az állandóan emlegetett orvosom szólított meg.
- Hú de dinka vagyok! - nyögöm, mihelyst észreveszem a ruhát, amibe minden bizonnyal bele kellett volna bújnom eddig is. Én meg egy törülközőt csavartam magamra. Okos vagy Viola, gratulálok! Most biztos jót kuncognak rajtam odakint, hogy még ennyit sem vagyok képes észrevenni.
Leveszem magamról a törülközőt és visszahajítom az ágyra, aztán a ruházatért nyúlok, mely széthajtva egy kezeslábasra emlékeztet. Felvonom a szemöldökömet, de az anyaga finom és kellemes tapintású. Kis akrobatikázás után bele is bújok.
Na, most már igazán jöhetne az orvos!
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_bal1535/1700[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Empty Re: [Event] OFF 2.0: Log in/Log out

Témanyitás by Viola Pént. Jún. 07 2013, 14:34

3. kör!
Szisszenő hangra leszek figyelmes, melyre fejemet nyomban annak irányába kapom. Az ajtó nyílt ki. Furcsa, mintha valami elvont laborban lennék kísérleti állatként... Hát remélem azért nem erről van szó.
Könnyeden lépkedve sétálok oda a nyíláshoz, ám a küszöbnél megtorpanok, s először bekémlelek: A padló ugyan úgy néz ki, mint itt a fal. Egyetlen asztal árválkodik középen, rajta pedig egy szemüveg fekszik, ami ismerős valahonnan.
Nem habozva sokáig, belépek a szobába. Végigsimítok a ruhán, mely kellemesen simul bőrömhöz, talpamnak pedig tökéletes a padló gumis anyagának hőmérséklete. Ez a kezelés kezd egyre furábbá válni...
A nővéreken kívül még egyetlen személlyel sem találkoztam, pedig egy szakorvosra azért igényt tartanék, hogy legalább magyarázattal szolgáljon: miért történnek velem ezek a dolgok. A terem viszont üres és az említett asztalon meg szemüvegen kívül tényleg nincs senki. Teljesen egyedül érezném magamat, ha a hang nem szólna néha hozzám a hangszórón keresztül. Most például arra kér, hogy vegyem fel a szemcsit, mert elvonási tüneteim lehetnek. Elég sokat voltam már a valóságban ahhoz, hogy ne legyenek, de én csak egy "beteg" vagyok, nem tudhatom, hogy mire van szükségem a teljes leszokáshoz.
A mögöttem lévő ajtó ugyan olyan komor szisszenéssel zárul be, mint ahogy kinyílt korábban. Nem kevés horror-fíling van a helyzetben, még ha nem is annak szánta a lakberendező. Most már tulajdonképpen be vagyok zárva ebbe a szobába és nem is látok másik kiutat. Ugyan úgy el lehet dugva, mint az első ajtó.
De mégis... Visszalépni a Sword Art Onlineba? Nem az volt a cél, hogy elszigeteljenek tőle? Más út tényleg nincs? Viszont ha belépek, akkor találkozhatok Anattal! Elmondhatom neki, hogy idekint vagyok és megpróbálom újra elkezdeni az életem! Hogy egyáltalán van élet a SAO után! Biztos ő is kijönne velem, hisz' a valóságban is egymáséi lehetünk. És akkor már a gépektől sem függenénk, melyek vagy működnek vagy nem. Igen, el kell neki mondanom ezt..! Attól félek nem tudom majd sírás nélkül megállni a viszontlátást. Vérfagyasztó látvány volt azt látni, hogy ő ott fekszik az ágyában, a SAO fogságában. Máig nem tudom megérteni, hogy miért nem maradt kint ő is, mert kijutott, ez biztos. Mindenkit kiengedett a játék a szerverleálláskor. Vagy nem? Csak egyelten magyarázatot tudtam találni, mely szintén az én fejemből pattant ki: Anat azt hitte én is vissza fogok menni, hogy nem próbálkozom meg a valósággal, mert ráfüggtem a virtuális létre.. És most is ott keres engem, hacsak nem azóta rájött mekkora hibát követett el. Már ha ráeszmélt és nem csak egy elfelejthető nőcskeként kezelt. És ha most valaki más kezét fogja és mást csókol?! Azt nem élném túl... Idegileg legalábbis.
Sok idő telt el azóta, hogy nem láttam és persze viszont. Anat... Mi lehet most veled?
Kezemmel a szemüveg után nyúlok,s lassan a fejemre helyezem. Gyorsan körbelesek, hogy van-e valami, amire mégiis csak lefeküdhetnék, vagy leülhetnék, mert nem akarok itt összeesni, mikor a tudatom bekerül a SAOba. Az asztalon kívül azonban tényleg nincs semmi, így aztán megkockáztatva, hogy esetleg kiráz tőle a hideg, hátammal ráfekszem úgy, hogy nagyjából kényelmes is legyen és ne is essek le róla.
Megigazítom a szemcsit, majd hezitálok egy kicsit. Nagy levegővétel után azonban megszólalok:
- Link Start!
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_bal1535/1700[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Empty Re: [Event] OFF 2.0: Log in/Log out

Témanyitás by Diabel Kedd Júl. 02 2013, 11:55

Eddigi résztvevők


  • Szophie: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Asuka: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Kyuushiro: 1. kör, 2. kör
  • Möraja: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Vio: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Askr: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Yuichi: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Hinari: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Mirika: 1. kör, 2. kör, 3. kör
  • Yuna: 1. kör, 2. kör, 3. kör







Voltak, akik nem vették fel a szemüveget: az idő ellenük dolgozik. Nem muszáj felvenni a AmuSphere-t, természetesen, de ahogy a kiloggolással és a ruhafelvétellel kapcsolatban is türelmesek voltak, úgy most sem sürgetnek titeket.
- Ha felveszi az AmuSphere-t, kap süteményt - kockáztatja meg a hangosbemondó azoknál, akik egy óránál többet várnak. Ez az egyetlen új inger, és ez sem ismétlődik meg többet.

[/color]




- A kísérlet sikerrel zárult. Az alany manipulálható, motivációja tiszta és előre kiszámítható. Későbbi bevetésre késznek nyilvánítom. - Egyre távolodik a hang, miközben a bejelentkezési animáció fut előtted a szemüvegen. Kis százalékmutató számol a látótered jobb felső sarkában. 1%-ról indul. A szemüveg átlátszóságát szabályozza. Pillanatok alatt fut fel 100%-ra, és veszted el te is az irányítást a tested felett. Majd a következő pillanatban annak a szintnek a fővárosában térsz magadhoz, ahol kiloggoltál. Mintha csak éppen hazateleportáltál volna valahonnan. PM vár, és a statjaid sem maradtak a régiek.


Morpheus-kapu#637-451-31 írta:Köszönjük, hogy együttműködött. Jutalma természetesen nem marad el. Ha visszatér, süteménnyel fogjuk várni.

Az eventet ezennel lezárom!




Jutalmak

  • Szophie: 75 arany, 30 exp
  • Asuka: 75 arany, 30 exp
  • Kyuushiro: 50 arany, 30 exp
  • Möraja: 75 arany, 30 exp
  • Vio: 75 arany, 30 exp
  • Askr: 75 arany, 30 exp
  • Yuichi: 75 arany, 30 exp
  • Hinari: 75 arany, 30 exp
  • Mirika: 75 arany, 30 exp
  • Yuna: 75 arany, 30 exp



Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_bal612/700[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF 2.0: Log in/Log out - Page 2 Empty Re: [Event] OFF 2.0: Log in/Log out

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.