Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joey Vs. Esu

3 posters

Go down

Joey Vs. Esu Empty Joey Vs. Esu

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Ápr. 18 2013, 19:40

* Lelkes voltam. Ugyanis nem rég ugrottam szintet, de olyan sok minden történt, hogy megint csak kicsi hiányzik, hogy újra szintet ugorjak. Hát, úgy lehet ezt a legjobban megtenni, hogy rábökök valakire, s felkérem, KT-zon velem. Így elmentem az Arénába, hisz ott található leginkább olyan játékos, aki szívesen harcol egyet bárkivel. Emlékszek még nem régről arra a Kyuu gyerekre, vagy kire. Érdekes volt vele a küzdelem. Vajon ugyanezt játsszam el mással, is, ha sokkal magasabb szintű vagyok nála? Talán jobb lenne előbb elbeszélgetni vele, aztán max gyorsan lezavarom a küzdelmet. Vagy valahogy kihámozom a beszélgetés során, hogy az a bizonyos valaki milyen típus. Mindegy is! Már egy ideje csak a mobokat üldözgettem, küldetésekre sem jelentkeztem, mert egy időre elegem lett belőlük. Csak egy cseppet kiakasztó, amikor egy tömeggyilkosság közepébe csöppenek, s örülhetek, ha túlélem. Ráadásul mostanában eszembe jutott a horunkai kastélyos küldetés is, amelyben a küldit adó NPC direkt becsapott minket. Mondhatom sok értelme volt ennek! Ha simán megmondja, hogy el kell pusztítani a kastélyt, akkor is vállalom. Nem kellett volna az a felesleges huza-vona. Ez majdnem az életünkbe került. Akárhogy is próbálkozik, Kayaba valahogy sehogy sem tud közelebb kerülni a szívemhez, egyre jobban rühellem, mert egyre inkább az a benyomásom, hogy ő valójában mindannyiunkat meg akar ölni, csak gondolta, szórakoztatóvá teszi ezt az egészet. Egy élő filmet néz, amelyben ráadásul ő a rendező is. A kis nyomorék, hogy dögölne meg! Nah igen, néha ilyen gondolatok is megkörnyékeznek, de az vesse rám az első követ... De volt két különleges pillanat az életemben, amelyek mérföldkőként tornyosultak előttem. Egy KT egy bizonyos szőkeséggel, s a rendszerhiba. Hát mindegyik után súlyos lelki válságon mentem át, súlyos döntéseket kellett hoznom. S legutoljára azt hoztam, hogy olyan gyorsan fejlődök, amennyire csak lehet, s mindent megteszek, hogy segítsem az embereket. Ha a boss-harcokban nem is vehetek részt, nem akarom engedni, hogy több ártatlan meghaljon. Még nem ártatlanok sem halhatnak meg! Szóval ezért is voltam most annyira lelkes, s akartam egy újabb küzdelmet bevállalni, mert így újra feljebb kerülhetek, azon a százemeletes lépcsőn. Megálltam hát a bejárattól kissé beljebb, hogy elférjenek tőlem az emberek. Csípőmre tettem a kezem, s körbenéztem, hogy meglássam, kivel is lenne jó harcolni. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal1900/1900Joey Vs. Esu Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Ápr. 23 2013, 18:17

Unalmasan ültem az Aréna egyik lépcsőjén, majdnem elaludva, miközben a harcokat figyeltem. Csaj vs. csaj, csaj vs. Srác, srác vs. Srác. A barátaim, Haru, Ichi és Eiji éppen harcolt, és azt néztem inkább unott fejjel. Aztán szépen, lassan, lehunytam a szememet…

Egy sötét helyen találtam magam. Nem tudom, hogy hol vagyok. És hogy hol vannak a többiek.
- Hahóóóóó! – Kiáltottam. Aztán éreztem valamit a lábamnál. Mikor lenéztem, egyet ordítva ugortam hátra. Az egyik játékos feldarabolt hullája volt. Jin Tetsuko-é. És jött szépen lassan Fuuko Shinatsu, Clio Chronos, Hari, Ichi, Eiji, és még azok, akiket ismerek. Mindegyik fel volt darabolva, arcukon a legborzalmasabb kínok látszottak.
- Mi történt?? – Kérdeztem kiakadva.
- Helló Joey… - Hallatszott egy őrült hang. És igen ismerős volt.
- „BH”? – Fordultam meg. Az ő hangja volt, de egy szörnyeteg testében.
- PUSZTULJ! – És lecsapott rám…


- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! – Ugrottam fel az álmomból. Jáj, ez iszonyat volt!X_X
- Joey, jól vagy? – Kérdezett Haru. Ugyanis éppen mellém ültek pihenni, mikor felüvöltöttem.
- Igen, jó vagyok, csak egy álom volt… - Mormoltam. Eléggé bizarr és ijesztő volt az egész. Vááá, jobb, ha nem is mondom el nekik, ki tudja, hogy akkor mekkora pánik tör ki az arénában akkor!
- Hé öcsi, te jössz most, keress ellenfelet! – Zökkentett ki a valóságból Eiji. Tényleg, egy küzdőtér pont üres volt. Hát szépen felálltam, odamentem a térhez, nagy levegő…
- Ki akar szembeszállni velem?! – Kiáltottam fel. Senki nem reagált rá, páran rám néztek, de azon kívül semmi. Gondoltam, hogy akkor jól van, várok, ha meg nem lesz ellenfelem, akkor nemes egyszerűséggel hazamegyek a haverokkal együtt.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal3383/3500Joey Vs. Esu Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szomb. Ápr. 27 2013, 14:40

*Eléggé tele volt az aréna, nem volt szabad hely. Mikor egy épp felszabadult, elindultam, hogy elfoglaljam gyorsan. De ekkor valaki beállt oda. Azt hittem, ezt is fújhatom, így egy grimaszt vágva álltam meg, s fontam keresztbe a karom. De nem jött vele más, s az kérdezgetni kezdte, ki akar vele harcolni.*
~ Talán ő olyan nagy ellenfél lenne? Vagy ő is olyan helyzetben van, hogy neki nagyon mindegy, ki ellen harcol? ~
* Vártam egy pár másodpercig, de senki nem jött. Mindenki el volt foglalva magával. Én elé léptem, s elmosolyodtam, kicsit meg is hajoltam jó japán szokásokhoz híven, mert köszöntem.*
- Szia! Én Esutel vagyok. Benned kit tisztelhetek?
* Tettem fel az egyszerű kérdést. Nem úgy álltam előtte, mint valami menő, szigorú, verhetetlen harcos, hanem mint egy egyszerű, mosolygós, de mégis komoly lány.*
- Ha gondolod, szívesen küzdök veled. Nem sok kell nekem a szintlépéshez, jól jönne bármennyi exp most.
* Mosolyodtam el újra kedvesen, s néztem a fiúra. Kíváncsi voltam a kasztjára //ha még nem látszanak a fegyvereid. Smile Az enyém még nem látszik.//*

//Elnézést a terjedelemért, lesz ez még több is. ^^ //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal1900/1900Joey Vs. Esu Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Május 02 2013, 17:02

//Semmi baj!
Ha nem bánod, a 2-es szint statjait alkalmaznám:)//

Egyszercsak előjött egy leány és japán köszönésformát használt. Esutel-ként mutatkozott be, és megkérdezte, hogy bennem kit tisztelhet.
- Joey Chrome vagyok, minden idők legnagyobb és legbátrabb Lovagja, akit valaha látott a világ kisasszony!Very Happy
- Na, megint kezdi…
- Igen.
- NE POFÁZZ JOEY, ÜSSED! – Hallottam a barátaimtól, bár Eiji már egyből bunyót akart. Jellemző, figyelembe se veszi, hogy mi van éppen.
- Öhm… - Jöttem zavarba. – Elnézést értük.^^” - De a lány vagy Uri Geller rokona, vagy nem tudom, mert kiderült, hogy ő szívesen harcolna. Olyan kedvesen mosolygott!O///O Remélem, azért bírok koncentrálni majd tőle.
- Oké.O///O Egyébként Lovag a kasztom, és a tiéd?
- VÁGD ARCON JOEY! – Már megint Eiji. Ránéztem egy „Kuss a neved!” Kifejezéssel, majd vissza a lányra. Nem árt tudni, hogy egyáltalán milyen kasztúval lesz dolgom, mert akkor legalább tudni fogom nagyjából, hogy majd hogyan kell ellene harcolnom.
- RÚGD SZÉT JOEY!
- Eiji, nyughass le. – Itt Ichi fapofával elővett egy akupunktúrás tűt, és bele Eiji tarkójába, mire ő ettől úgy megbénult, mint Po a Kung Fu Pandában, mikor eltaláltak neki egy ilyen tűvel egy ideget! Sőt, még úgy is esett földre!
- Wow.O.O – Ennyit tudtam kinyögni a döbbenettől, mikor ezt a jelenetet végignéztem. Haru is tátott szájjal, a többi néző meg kidülledt szemekkel nézte Ichit, aki nyugodt szívvel elővett egy pohár vizet, és itta azt, nem törődve azzal, hogy őt nézik éppen a sokktól. Én visszanéztem Esutel-re.
- Öhm… Legalább nem fog bekiabálni nekünk.^^” – Nyöszörögtem. – Remélem azért nem esett baja.^^” – Hát ez elég kellemetlen szituáció volt. Főleg, mert már azt is tudom Ichi-ről, hogy ilyenre is képes a karate tudásán kívül!
- Mindig ilyen Ichiro?
~ Most már nem tudom, pedig régóta ismerem.O.O


//Ez a ~ a gondolataimat jelzi, erre ne válaszolj kérlek, hacsak nem vagy gondolatolvasóXD//


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 03 2013, 16:33-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal3383/3500Joey Vs. Esu Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Május 03 2013, 10:44

* A bemutatkozáson elcsodálkoztam.*
- O.o.
* Hát, van, aki tudja magáról a tutit. Hát legyen, ha ő a világ legbátrabb lovagja, akkor így már értem, miért bátor bárkivel is harcolni. Rolling Eyes Megvakartam a tarkóm. A többiek már le is reagálták barátjuk beszédét. Feléjük fordultam, zavarba jöttem. Valószínűleg csak azért beszél így ez a Joey, mert lány vagyok. Hát jó. A világ legbátrabb lovagja már szabadkozott, én csak mosolyogtam rá. *
- Oh, én meg íjász. Hmm... furcsa harc lesz ez akkor.
~ Oké Esu, koncentrálj. Ő a pajzsával kivédheti a nyílvesszőidet, de biztosan gyorsabb vagy nála, mert a lovagok nem szoktak a gyorsaságra adni, inkább az erőre. ~
* Azonban megzavartak a gondolkodásban, mert az egyik barátja nem volt valami kegyelmes típus. Nem érdekelte, hogy lány vagyok, engem szét kell rúgni. Hát jó... *
~ Meglátjuk. Az is lehet, hogy ebbe a bunkóba eresztek pár nyílvesszőt, ha nem hagyja abba. Aztán repülhet métereket, ha nem túl magas szintű. ~
* Volt már lehetőségem kipróbálni, milyen, amikor védett területen belül, párbajon kívül valakibe belelövök. Jó, jó, véletlen volt, de akkor is. Hirtelen megdöbbentő dolgot láttam. A másik srác valami tűvel lebénította a pofázós srácot. Csak néztem ki a fejemből. O.o Párbajtársam le reagálta, ő is meglepődött. Válaszoltam neki.*
- Ne aggódj, biztos nem esik baja. Itt nincs vérkeringés, talán a haverod valami bénító mérget használt ellene. ^^
*Megnyomtam a párbajra hívást, azon belül is a féléletes verziót. Volt 60 másodpercünk a kezdésig. Közben elővettem fegyveremet. Ékszer és cipő már rajtam volt, a nyakamból is kikandikált egy gyönyörű medál, mely céhünk jelképe. De felvettem páncéljaimat is, és a köpenyt is. Nem, nincs rajta a kéz jel, csak akkor vagyok hajlandó hordani azt, ha közös harcba vonulok társaimmal. Na tehát talpig gyászban, akarom mondani felszerelkezve álltam a fiú előtt.*
- Öhm, azért ne verj péppé, köszi! ^^
* Persze fogalmam sem volt a szintjéről, ha van annyi, mint Ren Regije, akkor azt hiszem vehetem a kalapom.*
- Te olyan erőszakos típus vagy?
* Megvártam, míg válaszolt, majd folytattam kissé direkt módon gonosz mosolyt csalva arcomra.*
- Mert én igen!
* És már céloztam is rá, de lőni még nem lőttem.*

//Oh, persze, persze. ^^ Hát a ~ jel szerintem mindenkinek a gondolatot jelzi. Smile //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal1900/1900Joey Vs. Esu Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Május 15 2013, 18:14

HP: 20
Páncél: 5

- Ne aggódj, biztos nem esik baja. Itt nincs vérkeringés, talán a haverod valami bénító mérget használt ellene. ^^
~ Igen meglepne, mert Harcművész. ~ Gondoltam magamban. 60 másodperc alatt ellenfelem már fel is kaptam a felszereléseit, és bebizonyosodott, hogy íjász, mint állította. Akkor nem lesz gondom vele, mert azok általában gyengék közelharcban. Tehát a stratégia: Közel kell lennem hozzá.
- Öhm, azért ne verj péppé, köszi! ^^
- Ne aggódj, azért egybe hagylak.Smile Mosolyogtam neki vidáman. Aztán megkérdezte, hogy erőszakos típus vagyok-e.
- Öhm, igazából hozzád hasonló szép lányokkal nem igazán.O///O – Ekkor Esutel gonosz mosollyal kijelentette, hogy ő bizony igen! És előkapta a fegyverét, mire én gyorsan fel a pajzsot. De még nem lőtt. Tuti, azt várja, hogy én támadjak előbb. Na ebből, nem eszik! Megvártam, míg lejár a visszaszámlálás és elkezdődik a meccs, én ekkor indulni készültem, de hogy az Íjászlány lőjön előbb, mert így akkor ki is tudom védeni a nyilait. Remélem nem olyan aljas, mint az a szemét Clio volt. Jaj, de idegbeteg volt! Ha nem ugrik nekem egyből, akkor hamarabb kifizettem volna neki azt a ku*** gitárját, és akkor mindketten békésen elsétáltunk volna a saját dolgunkra, de neeeem, neki muszáj volt úgy viselkednie, mint egy óvódásnak! Bár az volt a szerencsém, hogy Eiji megjelent, és tömegverekedést kezdett, mert legalább akkor meg tudtam menteni az életemet tőle. ._. Meg csak egy Íjászlánnyal volt dolgom, mégpedig a szépséges Judy-val. Milyen jó volt vele, amikor sütiztünk!Smile Kár, hogy a szívét nem igazán sikerült elnyernem, de majd egy nap talán sikerül. De vissza a jelenbe, vártam, hogy ő kezdeményezzen előbb.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal3383/3500Joey Vs. Esu Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Május 22 2013, 20:44

*Joey biztosított arról, hogy egyben hagy. Hát jó. Legyen. De a többiekben már nem voltam biztos, főleg a jelenleg ájultban nem, hogy ha felkel, nem ver-e péppé... De a folytatás kicsit megint arcpirító volt. Még jó, hogy nem indikátor pirító. ^^ Na mindegy. Beálltam végre, s céloztam, vártam, hogy lejárjon az idő. Le is járt, de Joey nem támadt. Vártam egy darabig, de rájöttem, nem tervez kezdeményezni. Hát jó, de nem lőhetem ki egyszerűen a nyílvesszőmet, mert a pajzsával biztosan kivédené. Reméltem, nem olyan gyors, mint én, így uzsgyi, egy körívet futva, előző állópontomtól 90 fokra álltam meg, s onnan lőttem. Talán sikerült rálőnöm. Kis szünet közben megszólaltam.*
- Elég érdekes barátaid vannak. Itt találkoztál velük, vagy régebbről ismered őket?
* Egyszerűen csak beszélgetni akartam, ismerkedni. Nem jó, ha teljes csöndben megy az egész. Hisz baráti párviadalról van szó, nem gyilkos szándékkal estünk egymásnak. *
~ Na lássuk, szöszke, mit tudsz?! ~
* Mosolyom ravasszá vált.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal1900/1900Joey Vs. Esu Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Jún. 14 2013, 17:56

//hányat sebzel ebben a csatában?O.O//

Esutel indult, fél körívet futott, majd lőtt. Sajnos nem volt elég időm kikerülni vagy kivédeni, így telibe kapott. Áú! Majd Esutel megkérdezte, hogy honnan ismerem a barátaimat.
- Már régebbről. – Meséltem neki. – Velük barátkoztam össze először, mikor ideutaztam Amerikából. Te gondolom Japánban születtél. – Mivel a legtöbbje Japánból származott, így előre gondoltam, hogy ő is helyi lakos. Eiji még mindig a földön hevert megdermedve, miközben Horu és Ichi figyelte a csatánkat.
- Ichi… - Kezdte el Haru. – Szerinted Joey megint veszteni fog?
- Amilyen forrófejű, biztos. – Mondta neki Ichiro. – Sose gondolja át előre a terveit, és „BH”-ra sem hallgat mindig.
- Hallottam ám! – Kiáltok rájuk. Igen, ők ismerik „BH”-t, és már ismernek annyira, hogy tudják, hogy nem őrültem meg, és ilyent sose találnák ki. Ja meg párszor velük is elbeszélgetett láthatatlan barátunk. Az elején halálra rémültek, de egy idő után megszokták, hogy ott van valahol velünk. Na de vissza a harchoz: megpróbálom a Faltörő Kos módszeremet: pajzsomat magam felé tartom, és megrohamozom Esutel-t, és ha elég közel kerülök hozzá, akkor megkísérlek belévágni. Ha sikerült, ha nem, megpróbálok közel maradni hozzá, hogy ne tudja a fegyverét használni.
- És neked vannak testvéreid? Nekem egy bátyám van, neki köszönhetem, hogy Japánban élek. – Most én jöttem az ismerkedős kérdéssel. Ne csak ő tudjon rólam ilyeneket, hanem én is róla. Ki tudja, lehet, hogy majd egy boss harcban szükségem lesz rá, vagy neki rám. Nem árt, ha az ember nem ellenfeleket szerez magának, hanem barátokat. Nem tudom, hogy most mit fog lépni, de el kell ismernem, ez se az én szintemmel egyenlő.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal3383/3500Joey Vs. Esu Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Jún. 20 2013, 09:53

*Elég gyors voltam, hogy a tervemet teljesítsem. De ez még csak egy lövés volt, nem tudhattam ennyiből, hogy milyen erős játékossal állok szemben. Talán csak hagyja magát. Majd kiderül. Joey készséggel felelt a kérdésemre, de csak mosolyogtam az ő feltevésére. Védekezőn felemeltem a kezem.*
- Nem, nem. Én Kanadában születtem. Anyukám kanadai, apám japán. Természeets szőke vagyok.
* Mosolyogtam rá, de azért reméltem, hogy arra nem gondol, hogy agyilag is az vagyok. Majd a többiekre terelődött a figyelmem. *
~ BH? Ki lehet az? ~
* De inkább nem tettem fel a kérdést, nem hiszem, hogy sok közöm lenne hozzá. Ha el akarja mondani, elmondja. Talán egy másik barátjuk. Nem szoktam ilyen dolgokban kíváncsiskodni. Kíváncsi avgyok, de nem teszem fel a kérdéseimet. Most miért is ragadtam le ennél a témánál? Ekkor a szőkeség megrohamozott engem. Sebességemet használva könnyen kikerültem, de mivel nem adtam bele apait, anyait, így nem tudtam nagyon meglógni tőle.*
~ Nem tűnik túl magas szintűnek. Most mit csináljak? ~
* A többiek beszéde zavarba hozott. Lealázhatok egy fiút a társai előtt? Nem tudtam, mit tegyek. Ugyanakkora Kyuu gyerekkel való KT-mból megtanultam, hogy csak feldühítem a fiúkat, ha játszadozok velük. De annak sincs túl sok értelme, ha kilövök gyorsan pár nyílvesszőt, és már vége is. Hátráltam egy picit gyorsabban, hogy használhassam a fegyverem. Kilőttem, de most semmilyen cselt nem használtam, egyenesen szemben álltam a fiúval.*
- Ha neki köszönheted, biztos nagyon rendes. ^^
* Mosolyogtam.*
- Nekem is egy bátyám van.
~ Neki mit köszönhetek? Pff... azt, hogy erőszakos vagyok. De ezt inkább nem mondom meg. ~
*Hirtelen bevillant egy kép, ami annyira valósághű volt, hogy bármikor, mikor visszagondolok rá, tőrként hatol a szívembe, s mintha jéghideg zuhannyal öntenének le. Ráadásul hatalmas harag ébred ilyenkor bennem. Vajon Kayaba miatt? Mindenről ő tehet? Talán a világ legaljasabb dolga élethűen megábrázolni valakinek családja brutálisan kiontott életét. Ráztam egyet a fejemen, hogy elhessegessem a sötét gondolatokat, de mosolyom nem tudott visszaülni szám szegletére. *

//13 a sebzésem. Neked mennyi? Smile *most már jobban rá fogok érni, így haladhatunk gyorsabban a hsz írásokkal Razz * //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal1900/1900Joey Vs. Esu Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Júl. 08 2013, 18:02

//6 volt, és a képességel 12-őt ütök, mivel még a régi képességrendszer volt a kezdetekor//

Kilőtt egy nyilat, amit még időben vissza tudtam verni a pajzsommal. Hú, ez magas szintű, az biztos!O.O Most nézem, hogy páncélom eltűnt, és 12 HP-m maradt a húszból! Ha Esutel még egyszer eltalál, nekem annyi!O_O
- Ha neki köszönheted, biztos nagyon rendes. ^^
- Ja, csak az a baj, hogy nem szólt nekem előre, hogy kultúrát akar belém neveltetni.^^” – Na igen. Emlékszem, egyszer, mikor 13 éves voltam, azt mondtam egy Picasso képre, hogy ki**szott rondára festette le az anyját. Természetesen nyilvános helyen, rohadt hangosan. Gondolhatjátok, hogy anyámék hogy örültek ennek…XD Esutel felém lőtt egy nyilat. Szerencsre a pajzsommal megint kivédtem, majd úgy döntöttem, használom a képességem. Be is kapcsoltam, a lány onnan láthatta, hogy fekete széllel sötétzöld fényben izzik a kard és a szemem. Megpróbáltam nekirontani, és minden erőből lecsapni rá.
- Vigyázz, magas szintű!
~ No shit Sherlock, észrevettem a sérülésből! ~ Jókor közli velem ezt is, basszus.-.- Most komolyan, miért későn közöl velem mindent? Már biztos voltam a nyereségben, mikor…
- ÜSDD LE JOEY! – Na, felébredt… De ez semmi nem volt a következőkhöz képest:
- Fogd be a pofád sz**rágó!
- Mi az hogy fogjam be, jogom van szurkolni!
- A melegkur** apádnak munka közben maximum!
- MIT MONDTÁL APÁMRÓL?! – És óóó igen! Kitört a tömegverekedés Eiji és egy másik néző miatt! Haru és Ichiro ki is menekült egyből, így megint nekem kellett kihoznom Eiji-t a tömegből.
- Öhm… Azt hiszem a párbaj döntetlen lett.O.o – Mondom Esutel-nek. – Remélem, legközelebb nem lesz ilyen.^^” – És miután feladtam a párbajt, kirángattam a közben ájultra vert Eiji-t.
- Szia, remélem még találkozunk!^^ - Köszöntem el Esutel-től, és hazavánszorogtam Eiji-vel a hátamon. Bazz ki, de nehéz!X_X
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal3383/3500Joey Vs. Esu Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Júl. 08 2013, 22:31

*A reakciója vicces volt. Hát igen, a testvérek már csak ilyenek! Csak mosolyogtam a  szavaira. Kivédte a lövésemet, amire számítottam egy lovagnál. De ekkor minden felfordult az arénában. A bunkó gyerek felébredt, s már mondta is, hogy jobb leszek én laposan.  Ez még nem is volt zavaró, de ekkor egy idegen, aki ugyancsak a mi kis játékunkat nézte, beszólt. Csak úgy néztem ki a fejemből. Egy szappan nem ártana a szájába. De közben vigyázni akartam, hogy ne kapjak sérülést. Kitört a tömegverekedés. *
-O.o
* A szőke kis rác hirtelen eltűnt előlem, s már a tömegben volt, hogy kivonszolja onnan furcsa barátját, mivel a másik kettő nagy bátran megfutamodott. Közben a küzdelmet feladta Joey. Hát jó. Talán még jobb is így. Vagy így akarta megúszni a nyilvános kudarcot? Erre a gondolatra elmosolyodtam. *
~ Na igen, a férfiúi büszkeség. Razz~
* Majd a távozók mögött nevetve meghajoltam. *
- Sok szerencsét nektek!
* Majd a feleslegesen elővett nyílvesszőmet megpörgettem a kezemben, s vissza tettem a tegezbe. Mosolyogva, magabiztosan sétáltam el magam is a helyszínről. *
~ Furcsábbnál furcsább emberekkel hoz össze a sors. ~
* Nem is kell nagyon meresztgetnem a szemem, elég, ha a házam tájékán nézek körbe. A céhem egy állatkert. Nem csak a sok pet miatt, hanem igen, a tagok miatt. Azt hiszem, én vagyok az egyetlen értelmes ember ott. *

// Köszönöm a játékot! Smile//
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal1900/1900Joey Vs. Esu Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 10 2013, 15:41

Ossu!

Lezárom a párbajt, kár hogy nem igazán bontakozott ki a küzdelem. Mivel picit kurta lett, így csak 20 xp és 60 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Joey Vs. Esu Exp_bal0/0Joey Vs. Esu Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Joey Vs. Esu Empty Re: Joey Vs. Esu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.