Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

+6
Chitose
Hinari
Anatole Saito
Jun
Yurihime
Joey Chrome
10 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Ápr. 15 2013, 21:23

FRISSÍTVE: 2022. Május 29.

Valahol egy eldugott helyen található ez a barátságos házikó, ami komolyabb dolgot szolgál: Ez egy olyan bolt, ahol nyersanyagot lehet kapni. Az ajtónál egyből Eiji található, mint biztonsági őr. Jobb, ha nem húzzátok fel, mert akkor baj van! Ahogy beléptek az ajtón, láthatjátok, hogy ez egy nagy helység, ami részlegekre van osztva ércek és növények tier-jei szerint és polcok találhatóak itt. A pultnál a mosolygós Haru áll, ki tudja, hol van Ichiro, de ha fizetés nélkül mersz távozni, megcsókolod Eiji Pörölyét, az pedig nem puha ám!

NAGYON ritkán akadhat több tier-ből is!

STÁTUSZ: FELTÖLTÉS FOLYAMATBAN.

Árak:
Minden sima Érc és Növény:
T1: 10 arany/db
T2: 20 arany/db
T3: 40 arany/db

Ritka Érc és Növény:
T1: 50 arany/db
T2: 100 arany/db
T3: 200 arany/db

ÉRCEK:

NÖVÉNYEK:


Bolt évi pénzügye: 120 arany


A hozzászólást Joey Chrome összesen 66 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 29 2022, 13:10-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Yurihime Szomb. Aug. 10 2013, 22:38

Szép napot! ^.^ A halvány rubinok kivételével szeretném a többi ércet megvásárolni, ha lehetséges *átnyújtja a pénzt*
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal10/1500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Jun Szomb. Aug. 10 2013, 22:44

3 vörös pitypangot szeretném :3 küldöm is érte a 15 aranyat.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3984/4100Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 11 2013, 12:09

Megvenném az összes maradék növényt!

- 5x Kis Tövisgyökér: 8 arany/db
- 5x Faeno Levél: 5 arany/db
- 4x Barna Gomba: 3 arany/db
- 3x Tövisgyökér: 10 arany/db

Ha jól számolom, akkor az összesen 107 arany, szóval küldök értük 110-et, hogy kerek legyen. Wink 
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal10/5000Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Aug. 11 2013, 16:14

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Hinari Vas. Aug. 11 2013, 20:07


Ez van, ha nem vagyok itt >< *sóhajt*

Megvenném a maradék ércet, (kemény 4 HR-ot), a pénzt máris utalom. Köszi!
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal29686/10100Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Aug. 11 2013, 20:33

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Chitose Hétf. Aug. 12 2013, 10:58

Vennék egy Mini Potion-t !
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal597/600Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Aug. 12 2013, 16:22

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Yurihime Kedd Aug. 13 2013, 17:21

Szép napot ^.^ Szeretném elvinni a bőröket és a sida köveket, Joey-sama ^.^ tranzakció
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal10/1500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Aug. 13 2013, 17:24

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Yurihime Csüt. Aug. 15 2013, 12:21

Yurihime írta:Szép napot ^.^ Szeretném elvinni a bőröket és a sida köveket, Joey-sama ^.^ tranzakció
...illetve úgy döntöttem, hogy a többit is (12 bronzérc, 1 vasérc) xD
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal10/1500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Aug. 16 2013, 17:21

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szomb. Aug. 24 2013, 20:40

- Szerbusz Joey! - megismertem ám, hiszen egy küldetésen voltunk, Maxweldén. Jó volt újra látni a hóbortos lovagot, nem úgy, mint Zakuro-t a föld nyelte el, azonban a halottak listáján nem láttam Zakuro nevet, szóval biztosan élnie kell még.
- Joey jöttem volna pár apróságért, már a kirakatból láttam, hogy van pár növényed.
- 3x Kis Tövisgyökér, 3x Barna Gomba, mindet elvinném, 33 arany ugye?
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal4298/4400Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Aug. 24 2013, 21:23

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Hinari Szomb. Szept. 14 2013, 22:13

Szia, megvenném az érceket mind! *-*

Edit: ITT küldöm. ^^


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 14 2013, 22:19-kor.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal29686/10100Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szomb. Szept. 14 2013, 22:17

Szia! Megvenném a 2 db faeno leveled Smile
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal4298/4400Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Szept. 14 2013, 22:33

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 15 2013, 11:18

megvenném a megmaradt növényeket :3 mindjárt számolok és küldöm is érte a pénzt ^^
Edit:
5x Kis Tövisgyökér: 8 arany/db
- 5x Barna Gomba: 3 arany/db
- 3x Tövisgyökér: 10 arany/db
- 5x Vörös Pitypang: 5 arany/db
az annyi mint 110 arany ha jól számolom :3
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3984/4100Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Szept. 15 2013, 11:54

Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 15 2014, 17:13

A szafari Enheriellel eléggé eredményesnek volt mondható, hiszen fogtak is valamit, a félreértéseket is elsimították, Timidus még tanítgatta egy kicsit Villámlást, ezen felül pedig szövetségre is léptek, azaz jobban mondva gyarapították a szövetségi hálójukat. A férfit, akire ráakadtak Shu biztosította afelől, hogy bármikor keresheti, és majd segítségükre lesznek. Ezen kívül ugye meg akarta tudakolni a halott idomár nevét is, hogy felkutassa, kik voltak annyira őrültek, hogy ilyesmire kényszerítsék őt, ám sajnos a kérdezgetéssel sem mentek semmire, Enheriel távozása után pedig nem akarták már túl sokáig feltartani sem a férfit, sem a sárkányt. A bolt annyira azért nem is volt eldugva, mint ahogyan Enheriel mesélte, és közben arra is rájöttek, hogy ez a Joey valószínűleg az a Joey lesz, akivel a horgászós eventen már találkoztak is, bár éppen csak futólag. Az elején még próbált beszélgetni, de utána csöndessé vált, és elbújt valahova a sarokba, vagy talán le is ment a fedélzetről. Shu csak azt tudta, hogy nem látták egy idő után, de a hajóról valószínűleg ő is lekerült, ha a boltja még működik. Mindenesetre a boltocska nem volt elég eldugott volt ahhoz, hogy az idomár ne találja meg, hiszen Jun már járt is itt, meg egyébként is Shu és Timidus az első szinten már minden épületet felfedezett. Még azt is meggondolta, hogy ha már erre járnak, akkor vásárolgatnak is egy keveset, nem árt feltölteni a készleteket, na meg persze megelőzni az esetleges konkurens vállalatok felemelkedését… bár ilyesmire inkább csak Timidus gondolt. Belépvén azonban azt látták, hogy a helyiség bár tágas, de igencsak üresen tátonganak a polcok. Mindenesetre köszönni azt illett, szóval ha találtak bent valakit, akkor a napszakhoz illően köszöntötték.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal12695/10100Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Dec. 18 2014, 16:38

Nekem elég vacak volt a horgászásom. Először egy bakancsot fogok ki, utána úgy bealudtam, hogy mire felkeltem, vége volt az egész versenynek. A túróba! Na mindegy, legalább jó volt a társaság. Az üzletről sajnos nem lehet ezt mondani. Sosincs érc vagy gaz, amit árulnák, pedig annyi küldetésre megyek. Meg akárhányszor keresek, valamiért soha nem találtam. Na igen, ez van, ha sokan érc, vagy gazlátók. Olyankor hiány van, de nagyon. Ahogy unatkoztam, jött Grifi, aki szintén érc- és gazlátó volt, hogy dupla annyi nyersanyagot tudjunk árulni.
- Szia! Na, van valami?
- Szia. Nem. - feleltem nekem tömören. - mire odaértem, mindent elvittek onnan.
- Klassz. - mondtam szarkazmusosan. Eiji és Ichi jelenleg nem voltak itt, ahogy George meg a barátnője sem. Már majdnem bealudtam, mikor valaki bejött. Ki akar itt venni bármit is? O.o Majd akkor láttam, hogy ez az egyik idomár lány a horgászversenyről.
- Hé, szia! Shukaku, igaz? - próbáltam emlékezni a nevére. - Nos, mi kéne, ha volna? - viccelődtem, bár ez igaz is, hiszen nincs semmi sem itt rajtam meg Grifin kívül. Meg csak nem ki akar rabolni minket, mint az első boltunkat, amiből a felszereléseinket is elvitték. Tiszta szerencse volt, hogy ingyen dobálgatják el a kezdő cuccokat, így gyorsan fel tudtuk szerelni magunkat, még ha csak ócskasággal is. Erről jut eszembe, lassan majd szereznem kell jobb cuccokat, mert már az úgy nevezett „T2-es” cuccokat is használhatom. Csak az a jó kérdés, hogy honnan szerzek hozzá pénzt, s hol veszek felszerelést, hogy meg ne puljak. O.o
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 18 2014, 18:01

-Halihó! Igaz, ő pedig Timidus. Örülök, hogy emlékszel ránk.
Na igen, ennek a bevallásához azért kellett egy kis erő, na meg ahhoz is, hogy szégyenkezés nélkül tudjon rábólintani a dologra, hiszen azért önmagának be kellett vallania, hogy Timidus nélkül egyáltalán nem emlékezett volna arra, hogy ki is ez a Joey, honnan és hol hallotta már a nevét. Na mondjuk már az is elég jó dolog volt, hogy egy bemutatkozás után már felsejlett számára, hogy találkozott a névvel, meg egyébként is sok Joey nevű játékos élhet Aincrad szerte… vagy nem? Mindenesetre ez legalább annyit ért, hogy csak kicsit kijavította, kiegészítette a fiú mondanivalóját amiért csak és kizárólag őneki köszönt, és nem azt mondta, hogy sziasztok, azaz Timidust nem volt hajlandó észrevenni. Pedig Timidust nem igazán könnyű nem észrevenni. Na de mindegy, nincs harag, hiszen azért jöttek, hogy segítsenek, szóval segíteni is fognak, ha a lovag megengedi nekik.
-Izé… csak azért jöttünk… Enheriel mesélte, hogy bajban vagy. Szeretnénk segíteni. Mármint… Villámlástól és Enherieltől tudjuk, hogy az a Darkness nevű valaki, aki megölte Judyt, az már egyszer veled is végezni akart. Izé… vagy veled sem csak egyszer? Szóval…
És úgy tűnt, hogy Timidus ekkor unta meg a lány nyelvének bukdácsolását, és döntött úgy, hogy ő most igenis be kíván avatkozni az események vonalának alakulásába, és megszólal. Így hát előre lépett, ha Joey a pult mögött állt, akkor még két lábra is állt, hogy belásson mögé, és a fiú szemébe tudjon nézni.
-Amennyiben hajlandó vagy segíteni, úgy jelentősen meggyorsítod a gyilkos elkapásának és megbüntetésének folyamatát. Szükségünk van minden információra, amit tudsz.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal12695/10100Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Dec. 22 2014, 11:05

- Halihó! Igaz, ő pedig Timidus. Örülök, hogy emlékszel ránk.
- Jaj, ne haragudj Timidus, mindig elfelejtem, hogy nem csak Grifinek van petje! X.X – na igen, Hópehelyről persze sose tudok megfeledkezni, mert mindig Grifi mellett van. Bár azóta nem kicsit nőtt, már lassan ülni lehetne a hátán. De ezt persze nem mondom Grifinek, mert mentem agyoncsap, mint egy legyet! X.X Majd Shukaku elmondta, miért jöttek. Amint meghallottam Darkness nevét, elfehérültem, s lefagyott a mosoly is az arcomról. Majd Timidus vette át a szót:
- Amennyiben hajlandó vagy segíteni, úgy jelentősen meggyorsítod a gyilkos elkapásának és megbüntetésének folyamatát. Szükségünk van minden információra, amit tudsz.
- Persze, de előtte... - kezdtem el, majd...


Alig bírtam elkapni Joey-t, ugyanis váratlanul elájult a sokktól.
- Öhm... - kezdtem el zavaromban. - Előbb leültettem Joey-t valahova, aztán mindent elmondok én inkább. ^^” - elvittem egy fotelhez, leültettem abba, majd visszamentem hozzájuk.
- Elnézést kérek a nevében, sajnos igen sokkoló élményként találkozott azzal az alakkal többször is... Szóval annyit tudok, amennyit Joey elmondott nekünk: az első találkozásukkor Íjász volt, s Judy mentette meg, ugyanis Joey aludt, s Judy hangjára ébredt fel, illetve arra, hogy egy nyíl száguld a feje felé... eztán Joey elájult akkor is, s arra ébredt, hogy Judy-nak sikerült elkergetnie. Judy elmondása alapján bérgyilkos, s valaki felbérelte, hogy ölje meg őket. Aztán hónapokkal később Judy nemes egyszerűséggel eltűnt a céhből, senki sem tudta, hol van, míg nem egy „DR - D; ÁH, MP” nevű valakitől nem kaptunk egy üzenetet, benne Judy koordinátáival. S azt kérte, hogy Joey jöjjön egyedül, amiből már éreztük a csapdaszagot, s én, Eiji, Ichi és George is titokban Joey után mentünk. Mint kiderült, jól tettük, ugyanis a feladó a mostanra Árnyharcos Darkness volt, aki éppen Joey előtt ölte meg az addigra kevés HP-val rendelkező Judy-t. A rohadék kihívta egy párbajra Judy-t, hogy ne legyen vörös az indikátora. S Joey simán kihívta volna, ha nem jövünk elő, mert Judy elvileg erősebb volt, mint Darkness, így valami csalásra gyanakodtunk, vagy valami erős méregre, hacsak nem azért hallottunk róla egy jó ideje, mert valahol úgymond farmolt. A túlerő miatt Darkness elszaladt, mi ugyan utána mentünk, hogy elkapjuk, de lerázott minket a rohadék.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal3383/3500Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 22 2014, 12:38

Timidus nem akarta megtudni, hogy ki az a Grifi. Egyáltalán nem érdekelte. Jelenleg még az sem érdekelte igazán, hogy sokadszorra kijavítsa a buta embereket, de azért a biztonságkedvéért megtette, hiszen ha ő nem, akkor Shu magyarázta volna el.
-Nem haragszom, arra azonban felhívom a figyelmedet, hogy én senki petje nem vagyok. Shu a társam. Kérlek a továbbiakban hanyagold az általatok előszeretettel használt kitalált hierarchián alapuló megnevezéseket. Köszönöm.
-Izé… igen… lécci…

Ezek után azonban hiába vártak bármifajta kiigazításra, mert Joey akart valamit csinálni. Legalább is erre utalt a kijelentése, miszerint de előtte… ám azt már nem sikerült elmondani, sem kivitelezni, amit akart, mert egyszerűen összeesett. Timidus gyorsan körbepillantott, a veszélyforrást, a támadót keresve, és azonnal Joey és Shu közé állt, ám a kislány egy rövid füttyentéssel megnyugtatta.
-Semmi baj Timidus… csak… alszik… illetve elájult. Ez olyan, amikor…
-Majd később elmeséled.

Amikor pedig az a valaki, aki be sem mutatkozott, csak úgy megjelent, elkezdte Joey-t cipelni, Shunak kellett egy újabb füttyentést eszközölnie ahhoz, hogy Timidus ne vonja kérdőre erélyesen az ismeretlent arról, hogy mégis mi a bánatot csinál. De az idegen csak beszélt és beszélt, és ekkor már Timidus is érdeklődve hallgatta, mert fontosat mondott. Na persze azért oda-, odapislantott a lovagra, de nem tűnt úgy, mintha haldokolna, szóval nem nagyon érdekelték az emberek fura szokásai, amíg nem ölik meg magukat vele. Mikor azonban végigmondta, Shu még mindig az ájulásnál volt leragadva.
-Nem kellene mondjuk… felkeltenünk? És te ki vagy? És… gyakran szokott ilyet csinálni?
Ez a válasz kivételesen Timidust is érdekelte, hiszen ha elájul, akkor igen nehéz lesz csalinak használni… ám neki más kérdései voltak.
-Mondd el, hogy milyen ellenségei vannak a lovagnak. Kik akarhatják megölni? Azt mondtad, hogy eltűnt a céhből. Egyetlen barátja sem volt, akinek a térképén látszott volna, hogy merre jár? Az erő pedig nem minden. Judy nem volt jó harcos, én talán öt szinttel voltam alatta, amikor legyőztem. Nem kellett hozzá semmilyen méreg. Keltsd fel a fiút, vele akarok beszélni.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_bal12695/10100Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.