Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pixelezők

5 posters

Go down

Pixelezők Empty Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 17:16

Kyuushiro

Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő: 13
Kitartás: 2
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 2
Páncél: 2

Thunder:

Élet: 10
Fegyverkezelés: 8
Erő: 16
Kitartás: 5
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 9
Páncél: 17

Judy Noxia:

Élet: 5
Fegyverkezelés: 8
Erő: -
Kitartás: 4
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 4
Páncél: 9

Ryutoshi Kurasai:

Élet: 3
Fegyverkezelés: 4
Erő: 8
Kitartás: 8
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 4
Páncél: 18

Ellenfeletek: Illfang a Kobold Fejedelem + 3 Kobold Őrszem

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.

Thunder
Thunder
Thunder
Thunder
Thunder
Thunder
Thunder
Thunder
Boss
Judy Noxia
Judy Noxia
Judy Noxia
Judy Noxia
Judy Noxia
Boss
Kyuushiro
Kyuushiro
Kyuushiro
Kyuushiro
Boss
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Thunder Vas. Ápr. 14 2013, 18:03

Ideje megmérettetnem magam az eddigi bossokkal, így elküldtem egy kis üzenetet a céhtársaknak és pár ismerősnek. A céhbe azzal az indokkal küldtem el, hogy frissítsük az eddigi ismereteinket ami a bossokat illeti, így az újabbak nem okoznak nagyobb meglepetést. Elküldtem az infókat és az időpontokat majd elindultam a helyszínre.
Örömmel láttam, hogy a kicsike kis céhből eljöttek páran és egy nemvárt küldős is csatlakozott hozzánk. Odaléptem a kardforgató társamhoz majd elküldtem neki egy cseére való felkérést és ha elfogadj akkor átnyújtom neki a
Szabdaló-t.
- Remélem jó szolgálatot nyújt majd neked - mondtam Kyuushiro-nak ha elfogadta az ajánlatomat. Ezt követve mondtam a többieknek, hogy a segítőket elintézem és, így számukra és persze számomra is csak a boss marad vissza.
Amint mindenki felszült beléptünk. Elindultam az eslő segítő felé és esz gyors de percíz átlós vágást ejtettem rajta és igyekeztem a következőhöz akit ugyan így támadtam meg majd végül az utolsóhoz. Itt tartottam egy szünetet majd indultam meg a boss felé. A maradék erőmből leadtam rá egy kisebb kombinált támadást és, így már csak Illfang állt a csapatunk előtt. Potosan négy sikeresen bevitt támadást adtam le a bossra.


//Ha jól néztem utána a dolgoknak akkor nem kellett dobnom semmire.//
A három segítőt legyaktam és a boss már csak 71 életponttal rendelkezik ha jól számoltam.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Pixelezők Exp_bal1119/1200Pixelezők Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Noxy Vas. Ápr. 14 2013, 18:45

Kicsit meglepődtem, amikor kaptam egy meghívást a Túlélő Csarnokba, ahol azokkal a bossokkal számolhatunk le, akiket már levágtak már korábban mások. A TCs jó ötlet, így mások, akik a korábbiaknál nem voltak, a nyolcadik vagy a kilencedik bossig behozhatják a lemaradást.
A meghívást elfogadva csatlakoztam három másik játékoshoz. Felismertem az egyik küldis társamat, Thundert, akivel akkor találkoztam először, amikor a Nyelvöltő Henricet toltuk le. A másik kettőt nem ismerem, de remélem, bennük se kell csalódnom. Sokszor voltam már olyan csapatban, ahol szinte értelmetlen, reménytelen alakok szórakoztak.
- Üdv! - köszöntöm az ismeretleneket, Thundert viszont már barátként köszöntöm. - Szervusz, Thun! Minden rendben?
Thun szólt, hogy a segítőket majd ő elintézi, akkor ezek szerint addig nekünk kell a bosszal foglalkoznunk. Azért nem lesz olyan egyszerű, mert olvastam Illfang leírását, és a fél hp veszteségnél beenragezik, és akkor kemény fegyverrel támad. Arról nem találtam infot, hogy észlelése mekkora, de azért próbaszerencse.
Beléptünk a csatatérre, ahol már az első szintű boss vicsorgott ránk a ronda képével, és a segítői is már ott voltak. Thunder máris megindult, hogy üsse a három Kobold Őrszemet. Ezalatt én se haboztam, azonnal támadtam.

Ezeket teszem a körben:
1. Szemközt lövök a bossra.
2. Gyorsan falhoz lapulok, és képességemet használva beleolvadok a környezetébe, és igyekszem a boss mögé jutni.
3. Hátulról lövök a bossra.
4. Pihenek.
5. Oldalra sansszolok és megint lövök egyet a bossra.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Pixelezők Exp_bal2457/2500Pixelezők Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 20:09

Judy, látom még sosem szörnyharcoltál. A sorrendet kérlek vedd figyelembe, Thunder után én jövök és majd csak azután jössz te.

Tehát a boss 6-ot sebzett Thunderra.

Majd ezután jött Judy és bár jó lenne, ha máskor összegezné a sebzését, pont, mint Thunder, 16-ot sebzett.

Boss: 55 élet

Kyuushiro: 15 élet, 2 páncél
Thunder: 50 élet, 11 páncél
Judy Noxia: 25 élet, 9 páncél
Ryutoshi Kurasai: 15 élet, 18 páncél

Kyuushirot kérem, hogy a a következő reagjában azt is tüntesse fel, hogy a Szabdaló mit változtatott a pontjain. (Belevéve az előző kard értékének levonását is, hiszen csak egy kardot hordhatsz, például: Erő: 1 -> 5, Páncél: 2 -> Cool
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 20:41

A boss ismét 6-ot sebzett Thunderre.

Boss: 55 élet

Kyuushiro: 15 élet, 2 páncél
Thunder: 50 élet, 5 páncél
Judy Noxia: 25 élet, 9 páncél
Ryutoshi Kurasai: 15 élet, 18 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Ápr. 14 2013, 21:03

[KA, nem igazán értem, mit kérsz, hiszen az első reagodban a Szabdalós statokat tüntetted fel. Tehát most is azok érvényesek. De azért leírom (először a Fényes Vaskardos, aztán a Szabdalós statjaim szerepelnek):
Élet: 3->3
Fegyverkezelés: 1->3
Erő: 13->13
Kitartás: 2->2
Gyorsaság: 5->9
Spec. képesség: 2->2
Páncél: 2->2

Tehát most jobb oldali sor van érvényben.]


[Ha a bosst támadom, 2 vagy afölött kell dobnom. 4 körönként pihenek, a speciális képességem használatakor 3 vagy afölött kell dobnom.]

Nemrég hoztam meg a virtuális 'életem' egyik legmeghatározóbb döntését: tagja lettem egy céhnek.
Ráadásul úgy, hogy még csak a vezérrel találkoztam, a többi taggal nem. Ennek a kiküszöbölésére vállalom el a Túlélőzést, elvileg főleg WR-tagok lesznek ott, köztük a vezér is. Felszerelkezem, és ott vagyok a megbeszélt idópontban, a Túlélő Csarnok bejárata előtt.
Hamarosan meglátom az ismerős céhlogót pár emberen. Egy kardforgató, a céhvezér, és egy íjász, aki bár nem a céh tagja, nyilván bosst ütni jött. Remek, vagyunk egy páran.
-Üdvözletem, Kyuushiro vagyok. - mondom, majd követem társaimat, és belépek a Csarnokba. Előbb azonban a kardforgató megszólít... hogy mi? Egy szabdaló?
Csak így, simán? Hű, de jó fegyvere lehet, ha simán idead egy Szabdalót. Használtam már ilyet egyszer, egy küldetés során, ahol volt pár fölös fegyver ideiglenesen, de akkor is nagyon jó érzés a kezembe fogni.
-Köszönöm. Meg fogom hálálni. - mondom, a tranzakciót leokézó gomb megnyomása után suhintok párat a fegyverrel. Csodálatos érzés! Azonban nincs idő lazsálni, belépek a kapun.
Rögtön Ilfang fogad. Hallottam már róla, nem könnyű ellenfél, bár ha a többiek magas szintűek, nem fogunk sokáig vacakolni vele. Ahogy Thunder és Judy befejezi támadását, megmarkolom a frissen kapott Szabdalót, és a boss felé rohanok. Két egymást követő vágás X alakban, és egy egyenes szúrás... ha megvagyok, hátraugrok, a távolság megtartása végett.

[Tehát hármat támadok, és 2 vagy afelett kell dobnom. Sikeres támadás x 13-at sebzek.]
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Pixelezők Exp_bal871/900Pixelezők Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 21:03

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Pixelezők 4766609959_af0c0eb7c7_s Pixelezők 4766609959_af0c0eb7c7_s Pixelezők 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 15:12

Kyuushiro 26 sebzést okozott a bossnak.

A boss ismét 6-ot ütött Thunderre.

Boss: 29 élet

Kyuushiro: 15 élet, 2 páncél
Thunder: 49 élet
Judy Noxia: 25 élet, 9 páncél
Ryutoshi Kurasai: 15 élet, 18 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Szer. Ápr. 17 2013, 10:40

Incubus úgy döntött meghív minket a régebbi bossok újbóli legyőzésére. Nem nagyon láttam kárát ennek az események, hisz ezzel még talán a csapatmunkánkat is gyakorolhatjuk. Azonban mikor megérkeztem a célunkra igencsak meglepődtem. Egy számomra ismeretlen személyt pillantok meg. Illően köszöntöm.
- Üdvözlöm kisasszony. Ryutoshi Kurasai vagyok a White Rose vezére. Azonban ma nem én hívtam össze az embereket, így nem fogom kezembe venni a dolgokat, azonban számíthatnak segítségemre. - mondom elmosolyodva - Amúgy üdvözlöm Önöket is Kyuushiro úrfi és Incubus úrfi.
Mindhármuk előtt meghajolok enyhén, és kezet rázok az urakkal.
Mindenki megindult legvégül a bosson. Látszik, hogy én voltam a leglassabb, de cseppet sem zavart. Incubus egymaga legyőzte a segítőket, és bosst is szépen legyengítette. A többiek is szépen lecsökkentették az életét, és én következtem. Odaszaladok a bosshoz, és pörölyömmel két találatot viszek be neki, ám az én sebzésem nem volt elég a megöléséhhez.

//minden 6. körben pihenek, minden csapásom talál, 2x támadhatok
16 sebzés bossnak//
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Pixelezők Exp_bal665/700Pixelezők Exp_ures  (665/700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 18 2013, 17:12

Kurasai 16 sebzést okozott a bossnak.

A boss ismét 6-ot ütött Thunderre.

Boss: 13 élet

Kyuushiro: 15 élet, 2 páncél
Thunder: 43 élet
Judy Noxia: 25 élet, 9 páncél
Ryutoshi Kurasai: 15 élet, 18 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Thunder Vas. Ápr. 21 2013, 22:30

Jól esett látni, ahogy páran eljöttek a felkérésemre, hogy nézzünk szembe az eddig megölt pár bossból valamennyivel. Szépen sorjában haladunk mikor látom, ahogy már a társak is becsatlakoztak a harcba és újra rajtam van a sor, hogy támadásba lendülhessek Illfang ellen. Megmarkoltam katana-mat majd újabb támadási sorozat alá vetettem az első szint bossát. ár ahogy nekiindultam és lendítettem fegyveremet majd húztam végig benne a mostani első támadásom nyomán a piros pixelcsíkot elegendőnek bizonyult Illfang legyőzéséhez.
// A körben csak 1-et támadtam és mást nem tettem mert elvileg ez az egy elég az ellső boss legyőzéséhez XD //

Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Pixelezők Exp_bal1119/1200Pixelezők Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 25 2013, 23:31

Második boss következik, avagy az Óriáscsiga.

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hány körönként pihentek, mekkorát kell dobnotok találathoz, mekkorát kell dobnotok képességhez. (Az első hsz-ben lévő pontokat kell nézni.)

Thunder
Thunder
Thunder
Thunder
Boss
Judy Noxia
Judy Noxia
Boss
Kyuushiro
Kyuushiro
Boss
Ryutoshi Kurasai
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Thunder Csüt. Május 02 2013, 14:58

- Ezaz, jók voltatok, csak így tovább! - kiáltottam fel amint meghalt az első boss, de még nem hagyjuk abba. ~ Kíváncsi avgyok meddig jutunk el ~ mondtam magamban. A kis csapatunk szépen helytállt az első boss-nál, de ahogy végeztünk vele már jött is a következő. Ha jól informálódtam akkor ez az eddigi leggyengébb boss, így már gondolkodni se kezdtem mit tegyek, egyből nekitámadtam és négy gyors egymásutáni szúró mozdulattal sebesítettem meg, melybe remélhetőleg bele is hal.

//minden 6. körben pihenek, minden támadásom talál, spec. képességre nem kell dobnom. 4x támadhatok 16-os sebzéssel ami 64seb össezsen//
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Pixelezők Exp_bal1119/1200Pixelezők Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 14:34

A harmadik boss következik, avagy IV. Bunmei.

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hány körönként pihentek, mekkorát kell dobnotok találathoz, mekkorát kell dobnotok képességhez. (Az első hozzászólásban lévő pontokat kell nézni.)

Thunder
Boss
Judy Noxia
Boss
Kyuushiro
Boss
Ryutoshi Kurasai
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 26 2013, 19:53

Gratulálok! Végeztetek a csarnokkal.

Elért pontszám: 3 - 4 = -1 pont

A toplistán a "Pixelezők" csapat így nem érhetett el helyezést.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pixelezők Empty Re: Pixelezők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.