Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Morpheus

+7
Hinari
Rita Hanami
RenAi
Szophie
Allen Dante
Shiel D. Lewis
Diabel
11 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 10 2013, 21:46

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szer. Aug. 14 2013, 16:48

Jól megsuhintom a buzogányt, de a fej nélküli katona ügyesen kilép a támadás elől. Fegyverem elkerüléséhez csupán csak arrébb mozdítja egyenruhája mögé rejtett testét, lábát hátrébb, oldal irányba teszi ki és ez már elég is ahhoz, hogy a buzogány csak a levegőbe hasítson bele. Milyen egyszerű lépés és milyen hasznos. Én lovagként bizonyosan benne maradtam volna a támadásban, hogy azzal is bizonyítsam rátermettségemet. Itt most erre nincsen semmi szükség. Összeráncolom a szemöldökömet és igyekszem gondolataimat egy helyre kapirgálni, hogy aztán kisüssek valami jót.
Majdnem elvesztem az egyensúlyomat, mikor egy támadás hasít belém. Fel is nyögök a hirtelen jött ütéstől. Ennyi azonban még édeskevés ahhoz, hogy a földön kössek ki. Újult erőre kapva, mert hogy kitartásom még mindig jól bírja, ismét megszorítom fegyveremet és lesújtok korábbi célpontomra, hogy összezúzzam...

/Megint 14-es a célpont./
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal115/700[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szer. Aug. 14 2013, 16:48

Dobni is kellett volna Rolling Eyes
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal115/700[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 14 2013, 16:48

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Yurihime Pént. Aug. 16 2013, 18:33

A férfiú, kire figyelmem irányult, váratlanul felénk fordult, bevágott közénk és lesújtott az egyenruhásokra, akik minket támadtak volna, miután támadásunkat elhibáztuk talán egymásnak is köszönhetően. Megilletődve néztem Morpheus-samára, ki mintha nem is állítólagos ellenlábasunk lett volna, úgy cikázott közöttünk, hogy segítségét felajánlja. Nem találtam szavakat, csupán kérdő tekintettel meredtem rá, mielőtt ráébredtem volna, hogy illetlenség ilyen hosszan nézni valakit, így végül elkaptam a fejem és inkább arra koncentráltam, hogy a fenyegető alakokat hatástalanítsam magunk körül.


// 23-as katona, ön a leggyengébb láncszem //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal10/1500[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 16 2013, 18:33

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by RenAi Szomb. Aug. 17 2013, 06:26

- Cha.... - Mérgelődtem. Nem akartam elhinni hogy nem tudtam eltalálni, talán még mindig a lepottyanás emléke okozta volna a zavartságomat hogy egyszerűen nem tudtam rendesen eltalálni, könnyedén kislisszolt a rövid kardom távolságából és mitt tett a gaz... nah mit?! Volt képe vissza támadni, ráadásul ketten is >< Ezek gonoszak... tényleg gonoszak! De szerencsémre nem voltam egyedül, mivel az egész céh eljött és Rita már mellém is szegődött hogy segítsen. Nem semmi a csaj, nem tudom hogy a buffomnak köszönhetően vagy épp már magától is ilyen erős, de két ellenfelet is könnyedén leaprított. Látva Őt nem hagyhattam magam, talpra szökeltem és ismét támadásba kezdtem.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal10/7300[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Aug. 17 2013, 20:22

- Ostoba. - mondtam a véleményem Hinarinak, miként ő engem védett és nem magát óvta a bajtól - Ostoba. - és csóváltam a fejem még mindig.
Miként a lány visszatért a saját védelmére, úgy én is tudtam más fele figyelni. Szemeimmel a lányomat kerestem, ki sajnos nem tudta támadni a vezért, azonban továbbra is mellette tudott maradni. Hisame lelkes volt, némi kezdetleges kudarc, egy rossz támadás szerencsére nem tántorította el a további támadásoktól sem. Két lábra emelkedett és karmolni akarta a fejetlenek fejes vezérét, miközben én Hinari mellett maradva a talpaimmal rúgtam a hozzám legközelebb állót. A talpamat akartam a mellkasába tudni és úgy taszítani messzire.

Hisame a vezért támadja, az első kocka az övé.
Peter a 19-est támadja, a második kocka az övé.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 17 2013, 20:22

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Morpheus - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Rosalia Vas. Aug. 18 2013, 12:06

RenAi elfelejtett dobni, így dobok én helyette.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 18 2013, 12:06

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Rosalia Vas. Aug. 18 2013, 12:43

Morpheusnak csupán egyetlen támadásra van ideje, majd ahogy a szívet éri Vezér harapása, az egész helyiség ismét megremeg. - Bolondok... - hördül föl ismét Morpheus, miután térdre esik és a mellkasára tapasztja szabad kezét. A harc menete eddig nektek kedvez, főleg miután Hisame végez a Tábornokkal. Azonban akik a szív közelébe kerültek, vagy annak támadására adtak ki parancsot (Szophie) fokozott ellenállásra számíthatnak, rájuk több katona mozdul.

  • Hinari - sikeres képességaktiválás, 3 sikeres támadás. 7. 8. 20. katona szétpixeleződött.
  • Szophie - sikeres támadás a szívre Vezér által. (Szív támadásához nem kell dobni, viszont Szophie is támadhatott volna!)
  • Lewis - Sikeres támadás. 14. katona szétpixeleződött.
  • Yurihime - Sikeres támadás. 23. katona szétpixeleződött.
  • RenAi - Sikeres támadás. 1. katona szétpixeleződött.
  • Peter - Hisame támadása sikeres, kivégezte a vezért, a Tábornok szétpixeleződött. Peter támadása is sikeres, 19. katona szétpixeleződött.
  • Rita - Sikeres támadás. 2. 3. katona szétpixeleződött.


Hinarit 22. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
Szophiet 11. 12. és 18. katona támadja, 3x8 sebzést szenvedett el.
Vezért 26. és 30. katona támadja, 2x8 sebzést szenvedett el.
Lewist 16. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
Yurihimet 17. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
RenAit 24. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
Ritát 21. és 27. katona támadja, 2x8 sebzést szenvedett el.
Petert nem támadják.
Hisamet 28. és 29. katona támadja, 2x8 sebzést szenvedett el.


Morpheust nem támadja egyik katona sem, életsávja mégis a sárga zónába került.

Szophie: 83 HP 0 páncél
Vezér: 21 HP (sárga életsáv)
Lewis: 160 HP 7 páncél
Hinari: 100 HP 12 páncél
Rita: 58 HP 0 páncél
Yurihime: 65 HP 16 páncél
RenAi: 154 HP 0 páncél
Peter: 145 HP 35 páncél
Hisame: 47 HP

Szophie (Vezér) - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Lewis - 4 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Hinari - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Rita - 2x támad, nem kell dobnia, biztos találat (Ai buffja)
Yurihime - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
RenAi - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Peter (Hisame) - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)

map:
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Peter Worker Vas. Aug. 18 2013, 15:10


- Bolondok! – ismételtem Morpheus szavait. Lehet nem volt jó ember, sőt rossz is lehetett felőlem, de miként a szívét ütötték, úgy a helyiség ismét beleremegett. Ez volt RenAinál, vagy Ritánál is, de úgy tűnik nem figyeltek. Tudtam, egy – két ütés és úgy omlik ránk itt minden, mint ahogy volt. Persze, ha meghal a férfi, úgy a katonák is, ám mi sem biztos, hogy kijutottunk volna innen – Hisame! Véd a szívet! – és a sárkány így is tett, a farkas felé szállt. Útjában azonban egy katona volt, őt kellett először félretaszítania, csak utána jöhetett a farkas. Én eközben csupán csak a szívhez futottam, hisz szabad utam volt és vártam az újabb szívet ért támadást, hogy elé vethessem magam.  


Hisame a 26-os katonát támadná.
És ha meg lehet oldani, akkor a következő szívet ért támadás elé vetném magam.


A hozzászólást Peter Worker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 18 2013, 15:11-kor.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal2601/2700[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 18 2013, 15:10

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Yurihime Vas. Aug. 18 2013, 16:00

Megremegett a terem, csupán megfelelő kitámasztásomnak köszönhettem, hogy nem estem el. Még a támadásomat is kis híján elhibáztam miatta, de ezúttal megfelelően végrehajtottam az Otou-sama által tanított mozdulatsorok egyikét. Talán csempésztem némi örömet ezzel a szívébe, mégsem vagyok olyan tehetetlen. Körbenéztem, és Szophie-samára és háziállatára tévedt a tekintetem, akit számos katona vett körbe. Peter-sama máris szépséges farkasa segítségére sietett, ám én sem maradhattam rest. Nem törődve azzal, mi történik a hátam mögött Vezér-samához igyekeztem, zölden izzó pengémmel pedig gyógyító sebet próbáltam bundájába hasítani, majd továbbszökkentem és eleven gazellaként siettem a gazdája segítségére is, hátha ki tudom gáncsolni az egyik egyenruhást.

// Attack on Titan #11-es és 20 HP-t gyógyítok Vezére, ha tudok //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal10/1500[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 18 2013, 16:00

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Shiel D. Lewis Pént. Aug. 23 2013, 12:07

Elégedettség érzése szálguld végig testem minden porcikáján, ahogy látom: a kiszemelt cél egyetlen ütésemtől meginog, s rövid úton meghal. Pixelekre bomló testének ködén át nyugtázom, hogy a többiek is vállt vállnak vetve harcolna a fejetlenség ellen. Gondtalan pillanatomat azonban egy ütés, vagy inkább vágás szakítja meg, mi hátamba érkezik és lök meg erősen. Egyensúlyomból azonban nem tud kidönteni, így már pördülök is meg, hogy buzogányommal őt is megismertessem az igazság erejével...

/Támadom a 16-os katonát./
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal115/700[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 23 2013, 12:07

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Szophie Hétf. Aug. 26 2013, 21:21

Morphit sikerült eltalálnom, minden megremegett, és megint lenyomta a "bolondok" szöveget, de azon kívül semmi új nem történt, kivéve persze, hogy hirtelen egyre több katona nézett rám fenyegetően, és én meg birka szemekkel vissza rájuk. Jó ez így.. Mindenesetre nagyon gorombán megtámadtak engem, amit nem is nagyon értek, mert én semmi rosszat nem tettem.. :roll:A farkasom bezzeg egy kardcsapást sem szenvedett el eddig..
Morphi bácsi közben messzire került tőlem sajnos.. Nem volt így mit tenni, a 11-es katonára figyelt Vezér, a mellette álló 12-est pedig én rúgtam jól hasba. Igazából az orrát lett volna kedvem beverni, de annak hiányában úgy döntöttem, hogy megteszi nekem az is, ha jó erősen hasba rúgom. Ha másra nem is jó, levezettem vele a fölösleges feszültséget..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal12046/10500[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 21:21

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Morpheus - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Hinari Hétf. Aug. 26 2013, 22:21


Egyszerűen nem hittem el, hogy vagy mi vagyunk ilyen szerencsétlenek, vagy ezeknek a katonáknak nőtt meg a fegyverkezelésük nagy hirtelenjében. Ahogy körbenéztem, társaim nagy része nem talált be, de nem emiatt aggódtam igazán: Vezér a szívet támadta. Kiáltottam volna, hogy ne, de már későn szóltam, a hely újra megremegett, és a szemüveges segítőnk élete is rögtön a sárgába került. Az ajkaimba haraptam: tehát mégis egy a körülöttünk lévő szervezettel. Peter be is állt, hogy védje azt, az előző beszólását pedig igyekeztem meg sem hallani, inkább sértődötten fordítottam el a tekintetem. Lehet, hogy tényleg ostoba vagyok, hogy segíteni akartam. Nem tetszett, egy kicsit sem. JL-esek voltunk, s a céh alapelveihez ez is hozzátartozott, de én mégsem azért támadtam az őt támadó katonákat az előttem lévők helyett, mert az volt a feladat.

Nem is foglalkoztam vele mostmár, láthatóan bőven volt életpontja, amit pazarolhatott, ellentétben a farkaskölyökkel, akinek szinte egy pillanat alatt csökkent le az életsávja, egészen a sárgáig. Megijedtem, mert ígyis sokan támadtak rá, és ha szinte egy kör alatt le tudták vinni neki ennyire… mégse az őt sebzőket vette célba. Nem értettem. Szophie, miért nem figyeltél oda? Vezér az idomárra összpontosító fejetlent harapta, nyomában a sajátjaival, s mivel most a lányt támadók közvetlen közelében volt, valószínű, hogy a következő körben fog kapni azokból is… Elég neki két-három csapás, és vége. Nem foglalkoztam a sajátommal, ha akar, kövessen csak nyugodtan, bár Petert is követhetné, ha már ennyire el van eresztve élettel a fiú… Rolling Eyes Egyszóval kihasználtam, hogy még tartott a képességem, és a megnövekedett gyorsaságommal villámgyorsan odarohantam Szophiehoz és Vezérhez. Megpróbáltam mindkét katonát leszedni a petről, addig támadtam őket, amíg szét nem pixeleződtek, majd ha még volt időm, akkor a farkashoz legközelebbit igyekeztem kettévágni.


/Ró, nemtom a pihikörök hogy vannak, mindenesetre még tart a képességem, ezért 3-at támadok. A 26-os és a 30-as katonát támadom addig, amíg el nem pusztulnak, utána pedig a Vezérhez legközelebbit, ami szerintem a 12-es./
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal29686/10100[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 26 2013, 22:21

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Morpheus - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Morpheus - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by RenAi Csüt. Aug. 29 2013, 18:23

Nyaaaaaaan~ támadom a 28-ast és
- Nyanbareee mindenkii ;3 Megpillantottam Rita életcsíkját, rögtön ketten is támadták. Nem tehettem mást használtam a potion sharet ha tudtam.

Elhasználtam: 1x Egyszerű Frissítő Potion (+4 gyorsaság egy körig és +25 HP-t gyógyít)
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_bal10/7300[Küldetés] Morpheus - Page 4 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 29 2013, 18:23

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Morpheus - Page 4 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Rosalia Csüt. Aug. 29 2013, 20:16

FIGYELEM! Utolsó kör, amiben Ai buffja még érvényes!

  • Peter - Hisame támadása sikertelen. Peter a szívhez szalad és elé áll védelmezőleg.  
  • Yurihime - Támadás sikertelen. Képességhasználat sikertelen.
  • Lewis - Támadás sikertelen.
  • Szophie - Szophie és Vezér támadása is sikeres. 11. katona szétpixeleződött, 12. katonának nem csökken az életsávja.
  • Hinari - 2 sikeres támadás. 7. 8. 20. katona szétpixeleződött.
  • RenAi - Sikeres támadás.  Sikeres képességhasználat (nem kell rá dobnod).
  • Rita - Sikeres támadások. 21. és 27. katona szétpixeleződött.

Morpheus végez a 12. és 18. katonával. - Tartsatok ki! Mindjárt vége ennek az egész rémálomnak! - buzdít benneteket, majd robog is tovább Peterék felé.

Hinarit nem támadják.
Szophiet nem támadják.
Vezért 17. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
Lewist 16. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
Yurihimet nem támadják.
RenAit nem támadják.
Ritát 22. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
Petert 28. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.
Hisamet 29. katona támadja, 8 sebzést szenvedett el.

Morpheust nem támadja egyik katona sem, életsávja a sárga zónában maradt.

Szophie: 83 HP 0 páncél
Vezér: 13 HP (sárga életsáv)
Lewis: 159 HP 0 páncél
Hinari: 100 HP 12 páncél
Rita: 70 HP 0 páncél
Yurihime: 65 HP 16 páncél
RenAi: 154 HP 0 páncél
Peter: 145 HP 27 páncél
Hisame: 39 HP

Szophie (Vezér) - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Lewis - 4 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Hinari - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Rita - 2x támad, nem kell dobnia, biztos találat (Ai buffja)
Yurihime - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
RenAi - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Peter (Hisame) - 2 vagy annál nagyobbat kell dobnod sikeres támadáshoz (Ai buffja)
Spoiler:
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.