Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

+21
Szophie
Benedict Arata
Shukaku
Miu
Cearso
Angelica Katharina
Rey
Danee
Chancery
Chitose
Higurashi Sango
Hime
Hayashi Yuichi
Anatole Saito
Mirika
RenAi
Dr. Hannibal Dan
Ryuninji Ren
Halász Alex
Fuun Kotarou
Enheriel
25 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Hétf. Ápr. 01 2013, 13:19

Frissítve: 2021. Március 29.

A főtér szélén egy pár hónapja kinyitott boltocska áll. Az ajtó mindkét oldalán egy-egy szépen kidolgozott bronz Griffmadár ágaskodik, az ajtón az alábbi felirat:

"ÜDVÖZÖLLEK A BOLTOMBAN! RENDELÉST IS FELVESZEK!"

A bal oldali griffen egy társasházi postaláda volt RENDELÉS szóval. Ide kerülnek a rendelések, amikre nevet, a megrendelt tárgy nevét, és a pénzt kell beadni. A griff mellett pedig ott található az Árlista is, szép, olvasható betűkkel írva. Az Árlistán egyelőre csak pár dolog érhető el.

ÁRLISTA:
Potion:

Méreg:

raktáron:

T1-es Potionok és mérgek:


Az árlista alatt látható betűkkel ki van írva az alábbi:
Akik kedvezményt kapnak:

Az ablakon látszik egy tábla, amire azon rendelők nevét tűzik ki, akiknek kész a rendelése. Amikor a vevő belép a boltba, hogy a megrendelt cuccát elvigye, látja, hogy a bolt maga sem túl nagy, sem túl kicsi méretben, csak pár polc van, amik vagy üresek vagy tele vannak áruval, amik éppen vannak. Pár festmény, virág és szobrocska a díszítés a boltban, amik megnyugtató és otthonos hangulatot adnak a helynek. A pult mögött egy üvegszekrény, ami az ablakból is jól látható. Ebbe az üvegszekrénybe mennek a kész rendelt áruk, rájuk támasztva egy cetli a rendelő nevével, nyilvánvalóan azért, nehogy kavarodás legyen. A pult mögött Lulu eladósegéd várja friss gyümölcslevekkel és kedves mosollyal.

Rendelések:

Tartozások(ezeket egyben ajánlatos megadni!):

Bolt évi pénzügye: 625 Arany
Nincs bejegyezve: 0 arany


Eladások ebben az évben:

FIGYELEM: A növények nem eladók, csupán azért van kirakva, hogy lássátok, mennyi van belőle!
Nyersanyag készlet:


A hozzászólást Enheriel összesen 191 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 30 2021, 11:03-kor.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Ápr. 01 2013, 13:28

én vennék két rövid akarat potiont, azonnal írom is csereberébe.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal10/1200[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Hétf. Ápr. 01 2013, 13:43

Mikor visszajössz megnézni, hogy megkaptad-e, csak egyet kapsz meg az alábbi mondattal:

"csak egyre volt nyersanyagom, ne haragudj! A másikat megcsinálom, amint megvannak az alapanyagok hozzá!"
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Halász Alex Vas. Ápr. 07 2013, 14:33

Egy Frissítő potit kérnék, és thanksz majd amikor legközelebb jövök, küldöm is pénzt (ma holnap)
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal5187/5300[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Vas. Ápr. 07 2013, 14:39

//Bocsika, editelveXD//

Lulu éppen csinált a gyümölcslevet, mikor bejött egy fiú. az egy Egyszerű Frissítő Potion-r kérte. Lulunak felcsillant a szeme.
- Máris uram!^^ - és átadta a Potion-t és egy nagy pohár baracklevet is. - A baracklé a bolt ajándéka!^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Halász Alex Vas. Ápr. 07 2013, 20:33

Köszönöm ^^
A Baracklé megelepő volt, de ugyanennyire finom is, így kapott a bájos kislány, még egy köszönetet, amiért a frissítőt adta. Majd, azaz még előtte a pénzt is.
itt :3
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal5187/5300[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Ápr. 16 2013, 21:06

A két receptet vinném 235 aranyért Very Happy
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal6382/6500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Kedd Ápr. 16 2013, 21:31

rendben van, már igazoltam is:)
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Vas. Ápr. 28 2013, 21:14

Egyszerű Frissítő Potion (+4 gyorsaság egy körig és +25 HP-t gyógyít): 1x Örökké Lángoló Tulipán + 1x Barna Gomba
Receptet megvásárolom, 175 Aranyért..

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal80/350[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (80/350)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Vas. Ápr. 28 2013, 21:16

Rendben, eladva:)
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by RenAi Szer. Május 08 2013, 11:32

Haliii :3 Rendelnék kettő Rövid akarat potiont és egy egyszerű frissítő potiont :3 *Megnézi a zsebeit és félretesz 120 aranyat ^^*
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal10/7300[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Pént. Május 10 2013, 16:06

Szia! Rendben, köszönöm a rendelést!^^ Azonnal szólok, amint lesz!^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Vas. Május 26 2013, 14:47

FIGYELEM!

Bővült a bolt kínálata, és változtak az árak is! A rendeléseket viszont régi árak szerint fizetendők azoknak, akik ez előtt rendeltek!


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 09 2013, 20:21-kor.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Mirika Szer. Május 29 2013, 15:26

Elviszem a Vörös Bika potit, itten van az átutalás :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal11225/10500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Szer. Május 29 2013, 17:27

Köszönöm a vételt, megkaptad a potion-t, és egy pohár eperlevet is Lulu javából!^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 08 2013, 22:31

Egyszerű frissítő potiont vennék, ha van eladó!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal10/5000[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Vas. Jún. 09 2013, 12:56

Szia!

Csak rendelni lehet, mert azt RenAi előre lerendelte:S (Psszt, ha tudsz növényeket adni nekem, akkor ingyen kapsz /Első oldalon is oda van írva, hogy beszállítóknak ingyenes/)

Fuun Kotarou és Renai, rendelésetek (RenAi esetében az egyik része) leadva!Smile
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 09 2013, 15:02

Elvinném a Béna Frissítő Potit :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal11225/10500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Vas. Jún. 09 2013, 16:46

Köszönöm a vásárlást!^^ Kaptál még egy pohár almalevet is!^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Jún. 17 2013, 21:51

//Lyliana//

Most már örül sokkal inkább, jó tudja, hogy vele vagyok és nem hagyom magára, ez engem is jobbára felvidított. Hisz nem akartam ily hamar el is veszíteni, egy butaságom miatt. Szavai, mosolyra késztettek, pontosan tudom mire célzott. Örömömben a bőröm sem lett elég játszótér. És még hevesebben kalapált az öreg kazán odabent. Öreg dehogy is ereje teljében van még és sokat meg kell élnie. Főleg, hogy kikell jutni innen mindenkinek.
- Akkor már pontosan tudom is melyik standhoz megyünk reggel. Oda viszont tényleg csak ébredés után tudunk menni. - viszonoztam gyönyörű mosolyát. Remélem tetszeni fog neki a hely, eláruljam neki, hogy mi vár ott rá, nem, ezt nem szabad, ennek meglepinek kell lennie. Remélem, ő szereti a meglepetéseket.
Amint beléptünk a bolt ajtaján egy fiatal kishölgy állt a pult mögött. Lulu néven mutatkozott be.
- Hime-samaval jöttünk körbenézni kicsit a sorok között milyen Potikat és mérgeket árultok.. - kérdésem nem fogalmaztam meg hisz megláttam az árlistát, azt hiszem ezt körbetanulmányozzuk. Néztem az eladó lányról Himére. Karját elengedtem, és elsétáltam oldalra kicsit megláttam egy üvegcsét, a sok üvegcse között. - Jé ez mi lehet. Vettem közelebbről szemügyre. - "Béna adrenalin Potion" - olvastam a címkén álló szöveget. - Hatás pluszsebzés, plusz gyorsaság. Egész hasznosnak tűnik. Szerinted Hime? Vagy neked van ami jobban elnyerte a tetszésed? Hime? - áhh, de aranyos hogy elveszett az árlistában mondtam magam elé suttogva. Visszatettem a polcra az üvegcsét a többi közé. És odasétáltam hozzá, majd arca mellé hajoltam és én is pásztáztam vele együtt a sorokat.


[off]Bocsi csak két-két post erejéig betértünk üzletedbe vásárlóként.[/off]
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal4298/4400[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Hime Hétf. Jún. 17 2013, 22:54

Ahogy beléptünk a boltba egy nagyon csinos fiatal lány köszöntött minekt. Ha jól emlékszem Lulu. Nagyon kedvesnek tűnt.
Én rögvest az árlistát kezdtem el tanulmányozni, majd egy idő után Yui is csatlakozott hozzám, Közelsége biztonságérzetet adott.
-Nekem asszem ez tetszik : Béna Frissítő Potion és 30 arany egy üvegcse. Lehet hogy ezt jó lesz megjegyeznem. Mosolyogtam rá Yui-ra.-De még rengeteg minden van itt. annyi féle fajta potion, hogy így egyszerre mind túl sok üvegcse nekem. Remélem rajtam semmilyen mérget nem használnak majd.-elmélkedtem csak úgy félhangosan ahogy otthon is szoktam.
- De most egyenlőre úgy gondolom, ha megnéztük az üvegcséket lassan el is indulhatnánk vissza a szállásra.
Megpróbáltam magamba folytani egy ásítást, de sajnos nem nagy sikerrel.Ezen én elnevettem magam. Mintha fél napot nem aludtam volna végig.
Ha elfogadta az ötletemet, akkor elköszöntünk Lulu-tól.
-Viszlát Lulu, szerintem fogok ide jönni rendelni illetve venni potionokat.-Mondtam két ásítás között.
-Mit is mondtál Yui, holnap a mezőkön kívül hova is megyünk? Bocsánat, de képes vagyok pillanatok allatt elfelejteni dolgokat.
Ha újra felajánlotta karját akkor abba karolva indultunk vissza a szállóba. Ha nem akkor csak mellette lépkedtem úgy, mintha egy kissé sasszélépésekkel járnék.
-Egy kicsit érdekes, hogy itt elvileg nincs álmosság, vagy fáradtságérzet, de én a szinte egésznapos alvás után ennyire fáradtnak érzem magam.
A szobám ajtaja elé érve megbeszéltük, hogy másnap reggel 8-kor bekopog értem.
-Jóéjt Yui.- Mondtam majd egy baráti jóéjtpuszival jutalmaztam lovagias beszélgetőpartneremet.
Miután beléptem a szobámba leültem az ágyamra és újra végiggondoltam a napomat. Majd ledőltem, az oldalamra fordultam és egy mosollyal az arcomon elaludtam.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal800/800[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Csüt. Júl. 04 2013, 21:58

1. bejelenteni való: bővült a bolt kínálata!

2.: RenAi, vár a két Potionod!Smile
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Mirika Szomb. Júl. 06 2013, 21:52

A két kis potit elviszem :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal11225/10500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Júl. 06 2013, 22:00

1x Vörös bika potit kérnék
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal10/5000[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Enheriel Szomb. Júl. 06 2013, 22:03

átadom 35 arany fejében!Smile
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_bal3453/3500[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt Empty Re: [T2] Fehér Rózsa Potion és Méreg Bolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.