Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

+4
Hermit
Askr
Thunder
Joey Chrome
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Ápr. 01 2013, 10:16

Egy kicsike városkában, Rózsavölgyben éppen békésen megy az élet, a játékosok békésen pihenték ki a küldetéseik okozta fáradalmakat, az NPC-k békésen árulják holmikat a eddig ismeretlen kis városkában… Azonban egy démoni üvöltés hallatszik a távolból, majd a város játékos tagjai elképedve látják a városba betört démoni lényeket! Mindegyik lény valamilyen ismert állat mobra hasonlít, a fekete színű testük rajta a vörös foltokkal, és tüskékkel, a félelmetes fogazatuk és a vérvörös, gyűlölettel teli szem a közös bennük. Valahogyan áttörvén a védelmen megtámadták a játékosokat, és akik nem tudták visszaverni, azok brutális módon haltak meg. A mészárlást szerencsére meg tudta állítani az ottani játékos őrség néhány tagja, ám fennáll a veszély, hogy ezek a fura lények visszatérhetnek!

Aincrad mindegy egyes elérhető szintjén, az összes küldetésfalon kint van az alábbi üzenet:

FIGYELEM JÁTÉKOSOK!

Rózsavölgy városát démoni lények támadták meg! Nem tudni, hogy tudták megtenni a védelem miatt, ezért nem is számoltunk ilyen nagy erejű támadásra, főleg játékosokra támadtak, az eddig áldozatok száma: 302! Bátor, és rettenhetetlen kalandorokat keresünk, akik kiderítik, hogy hogyan történhetett ez a támadás, honnan jöttek ezek a lények, és mi a szándékuk, vagy hogy egyáltalán mik ezek!

A jutalom nem marad el természetesen! Feltéve, ha életben maradtok!


Páran már nézegették ezt az üzenetet, azonban mikor elolvasták, mennyit öltek le, gyorsan elszeleltek, mentvén az életüket. Azonban titeket [Jelentkezőket] nem tántorított el titeket ez a tény, ezért hát elfogadtátok a küldetést, és mentek is Rózsavölgy városában megnézni ezt a támadást, hogy egyáltalán nem kacsa-e. Mikor odaértek, látjátok, hogy minden egyes épületnek ajtaját, ablakát deszkákkal borították fel, a fontosabb épületek ajtajánál úgy álltak a szegek, hogy a hegyes végül látszódjon kifele. Ráadásnak NPC-t sem igen látni kint. Az egész hely egy szellemváros benyomását kelti.

Ekkor egy pisszegést hallotok, majd látjátok, hogy egy játékos integet nektek az egyik fogadó ajtajából, hogy gyertek be, de gyorsan…

Részvevők:
- Hermit
- Chitose
- Askr
- Nio
- Thunder

Sorrend: Az elsőbe alakul ki.

Idő: 7 nap/fő! Ha igazoltan hiányzol, akkor még egy hetet várunk, ha nem, a következő körnél ha jössz 500 szó lesz, utána 750, és ha akkor sem írsz, repülsz a küldetésből!


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01 2013, 19:37-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Thunder Hétf. Ápr. 01 2013, 17:42

Késő este értem haza egyik már sokáig húzódott küldetésemből melyet egy jó kiadós zuhany után egy késő délutánig tartó szunyókálással akartam volna kipihenni. Minden gond nélkül telt el az éjszaka majd jött a reggel. Szépen lassan reggeledett és a szobám ablakán bekandikáló meleg napsugarak keltettek fel amit bevilágították az arcomat.
~ Ma se tudtok sokat pihenni ~ mondtam magamnak majd a szokásos utcai viseletű öltözékemet felvéve mentem le az Ezüst Holló fogadó földszinti részére, miután a reggeli nyújtásokat elvégeztem a ruha felvétele előtt. Amint leértem helyet is foglaltam egy üres asztalnál majd kikértem a reggelimet mint mindig, nem volt más mint 3 friss cipó melyet nem messze innen vesz a fogadó és egy pohárka hideg tejet, amit szintén nem mesze lehet innen beszerezni. Elfogyasztottam szépen a reggelimet majd a fizetést követve körbetekintettem a városban hátha található egy újabb feladata mely csak rám vár. Így jutottam el a város nyugati szegletébe és az ottani kaszárnyába be is mentem. Nem volt tele játékosokkal melynek örültem is, hiszen így nem volt annyi vetélytársam. Könnyed léptekkel és dagadó mellkassal lépegettem egyre közelebb a küldetésfalhoz melyen végignéztem milyen feladatok vannak kirakva. Egy érdekes cetlin meg is akadt a a szemem melyek a következő állt:

FIGYELEM JÁTÉKOSOK!
Rózsavölgy városát démoni lények támadták meg! Nem tudni, hogy tudták megtenni a védelem miatt, ezért nem is számoltunk ilyen nagy erejű támadásra, főleg játékosokra támadtak, az eddig áldozatok száma: 302! Bátor, és rettenhetetlen kalandorokat keresünk, akik kiderítik, hogy hogyan történhetett ez a támadás, honnan jöttek ezek a lények, és mi a szándékuk, vagy hogy egyáltalán mik ezek!
A jutalom nem marad el természetesen! Feltéve, ha életben maradtok!


Amit elolvastam ezt az üzenetet már siettem is a kaszárnya vezetőjéhez további információkért, de sajnos ő se tudott többet mondani erről, sőt még meg is volt kicsit lepődve, hogy valaki ez a küldetés után érdeklődött.
~Ahol bajbajutott emberek/játékosok vannak ott a helyem, hogy segíthessek rajtuk még ha csak minimálisan is tudok ~ Ezzel a gondolattal hagytam el a kis viskót majd indultam meg szapora léptekkel a kérdésesé helyszínre. Tehát a jelenlegi célpontom Rózsavölgy városa, hogy felmérhessem a terepet. Amint megérkeztem mintha egy kísértetvárosban találtam volna magam. Egy árva lélek nem volt az utcákon és a létező összes épület ajtaja és ablaka be volt deszkázva, de nem akárhogy. Belülről vannak elhelyezte a a fadarabok. Ahogy a városban sétálgatok mindenütt ezzel a jelenséggel találom szembe magam mikor egy pisszenést hallok majd gyorsan be is invitál a fogadóba.
~ Nah végre valaki. Legalább valami információt megtudhatok ~ mondtam magamban mikor ismét szapora léptekre váltottam a tempót és megindultam gyorsan a játékoshoz.

// Ez csak egy kivételes alkalom volt. Nem jelenti azt, hogy mindíg én fogom kezdeni az írást mivel megkérem a mesélőt, hogy sorrend esetén tegyen engem a végére //
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal1119/1200[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Askr Kedd Ápr. 02 2013, 15:28

Az utóbbi napok nem teltek túlságosan izgalmasan: gyakoroltam a petemmel és közös erővel, mobokat öltünk. Persze az egésznek a legtöbb értelme az volt, hogy a kis fekete farkassal való kötelékem napról napra megerősödött. Nem mintha problémák adódtak volna a pettel, de a gyakorlás sosem árt. A fáradtságunkat egy pihenődélutánnal szenteltem meg: beültem egy könyvtárba és olvastam. Régen voltam már amúgy is ilyesfajta helyen, hisz' "kint" is inkább bezárkóztam a szobámba, s a különböző mitológia könyveket bújtam. Hogy olvasás közben Hati ne zaklasson, meg kellett vesztegetnem egy-két finom falattal. Nagy szerencse, elvégre ennyi tényleg elégnek bizonyult, s már aludt is, mint a bunda. A délután - ami lassan estébe torkollott - így telt. Békés volt, mint számomra egy üdítő alvás vagy a reggeli nap szemlélése. Habár mégsem olyannak bizonyult, mint régen, a szobámban olvasgatni, amit egyébként esténként beragyogott hold ezüstös fénye, de régi szép emlékeket idézett fel. Az ujjamnál csuktam be a könyvemet, s magam elé nézve egy hosszabb ideig ábrándoztam.
~ Mi lesz, ha sikerül kijutnom innét? Vajon a szüleim mit fognak ehhez szólni? Egyáltalán most mit csinálnak? ~ A rengeteg kérdésbe teljesen elfáradtam. Nagyot ásítottam, majd karomra hajtva fejemet szunnyadtam el. Még álmomban is csak ezen tudtam gondolkodni. A békés, meghitten ringatózó álomfolyó zavaros vizekre vezetett, ahol egy valóságos szörnyeteggel kellett szembenéznem: egy kétfejű, óriási sárkánnyal, melynek egyik fele azúrkék, míg a másik karmazsinvörös volt. Rögtön eszembe jutott a norvég mitológiából az a teremtmény, ami elvileg Yggdrasil gyökereit rágta. Nevét nem tudtam fölidézni: a sárkány - se szó, se beszéd - mindkét száját hatalmasra tátotta, de csak a vörös fej kapott felém. Az agyarai rögtön Hatit idézték föl, mikor a Hold leple képességét használta. Az álom a végnek ígérkező momentumoknál lett vége. Izzadtan, a víztől kiverten ébredtem ugyanott, ahol elaludtam. Hati ott ült az ölemben és aggódóan nézett fel rám. Egy simogatással nyugtattam meg, majd kinéztem az ablakon. Már reggel volt. Ez az "álombéli kaland" - bár rövid volt - teljesen megrémített, főleg a kétfejű sárkány miatt. Valamivel ki akartam verni ezt az egészet a fejemből, és már tudtam is rá a megoldást. Keresnem kellett küldetésfalat, amit bár nagy nehezen, de találtam. Az egyiken rögtön megakadt a szemem:


FIGYELEM JÁTÉKOSOK!

Rózsavölgy városát démoni lények támadták meg! Nem tudni, hogy tudták megtenni a védelem miatt, ezért nem is számoltunk ilyen nagy erejű támadásra, főleg játékosokra támadtak, az eddig áldozatok száma: 302! Bátor, és rettenhetetlen kalandorokat keresünk, akik kiderítik, hogy hogyan történhetett ez a támadás, honnan jöttek ezek a lények, és mi a szándékuk, vagy hogy egyáltalán mik ezek!

A jutalom nem marad el természetesen! Feltéve, ha életben maradtok!


Összenéztem a petemmel, s egyszerre bólintottunk. Cirka háromszázkét áldozat nagyon soknak bizonyult, s ha más nem, majd mi megállítjuk ezt a mészárszék-folyamatot. Ahogy csak tudtunk, el is mentünk a Rózsavölgyben található városkába. Tisztára olyan volt, mint valami temető: idegességig feszülő csend, deszkákkal elzárt házak sora, ráadásul egy lélek sem járt arrafelé. Hati mindvégig előttem szedte a lábát és bár látszólag félt, inkább csak morgott, semmint kimutassa rettegését. Egy ponton megálltam, hogy körbenézzek.
- Ez nekem nagyon nem tetszik. Ne forduljunk vissza? - kérdeztem Hatitól, aki megrázván fejét, határozottan elutasította korábbi ajánlatomat. Nem azért, de már én is kezdtem félni a hátborzongató csendtől és a démonok gondolatától. Késő volt a visszafordulásra: egy pisszenés hangjára lettem figyelmes. Egy játékos intett nekem, hogy menjek be az ottani fogadba. Hati kicsit sem habozva indult meg, így hát nekem is mennem kellett. Legalább több mindent megtudhatunk, már ami a küldetéssel kapcsolatos.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal10/2900[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Hermit Kedd Ápr. 02 2013, 18:01

* Reggel korán kelt. Szeret minél előbb kijutni a szabadba, mert olyankor láthatja a napfelkeltét. Valamint sétálhat s bámészkodhat kedvére, anélkül, hogy bárki is figyelné. Ilyenkor egyedül lehet. Bár eddig csak egyedül volt, amióta ebbe a játékba belecsöppent. Egy pillanatig sem bánta, így nincsenek zavaró egyének. A főtérre érkezett, ahova mindenfajta hirdetményeket ki szoktak tenni. Most, hogy végre narancsba fordult az indikátora, nem kell annyira rejtőzködnie az emberektől. Végre vállalhat olyan küldetéseket is, melyeket csoportban kell elvégezni. Hogy ez miért jobb? Hisz szeret egyedül lenni. Azért, mert így végre nekiállhat a beolvadásos tanulmányozásnak.*
~ Lássuk, lássuk. ~
* Olvasgatott mindent, de csak csóválta a fejét. *
~ Béna, béna, ez is béna, pff... ez még bénább. Ez... hmm...~
* Majd elolvasta a démonokról a hírt. Nem is a támadás keltette fel az érdeklődését, hanem az, hogy ennyi "áldozatot" követelt. *
~ Egy kis hiba miatt képesek lennének az összes emberkét kiejteni a játékból. Ennek sok értelme nincsen. Akkor kiket fogok én megfigyelni? ~
* Döntött. Elindult hát a városkába, hogy körbenézzen, egyáltalán mennyire igaz a história. Persze ha ennyi áldozat van, akkor egy első szintűnek alig ha lehetne szerencséje. De az is lehet, hogy csak lúzerek voltak. És fegyver sem volt náluk. Natsu már elő is vette fegyvereit, meg az egyéb kezdetleges felszerelését, úgy érkezett meg a szellemvárosba. Kései övében voltak, keze pedig a zsebében.*
- Pff...
~ Ejnye... ez aztán izgi. ~
*Vágott flegma fejet, s elég nyeglén, unottan állt a városban. Körbenézett. Bedeszkázott ablakok, egy lélek sincs az utcán, csak a síri és kísérteties csend. *
- Ch... ez vicces.
* Mondta hangosan . Majd pisszegést hallott a háta mögött. Megfordult, majd csak nézett ki a fejéből. Valaki invitálgatta. Felvonta a szemöldökét.*
~ Most mit kell annyira sietni?! Ezt a sok beszarit! ~
* Fújt egyet, majd kényelmesen az emberkéhez ballagott. De aztán változtatott stílusán. Szerényre fogta, s egy ellenállhatatlan mosollyal üdvözölte az emberkét. *
- Üdv!
* Majd bement a fogadóba.*
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal955/1000[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Kedd Ápr. 02 2013, 22:26

Napok óta érdekes hangokat hallani a fogadóban. Egyik-másik az súgja, hogy "démonok, szörnyetegek" néhány meg, hogy "Rózsavölgy veszélyben". Furdalta az oldalam a kíváncsiság, szóval, megkérdeztem a fogadóst, hátha ő többet tud. Bár ő sem tudot sokat hozzátenni a a hallottakhoz, de azért annyi hasznos információt mondott, hogy a Kezdetek városának küldetésfalán kellene megnézni, ott biztosan megtalálom. El is indultam hát megnézni, és amit ott találtam, az ez volt:

FIGYELEM JÁTÉKOSOK!

Rózsavölgy városát démoni lények támadták meg! Nem tudni, hogy tudták megtenni a védelem miatt, ezért nem is számoltunk ilyen nagy erejű támadásra, főleg játékosokra támadtak, az eddig áldozatok száma: 302! Bátor, és rettenhetetlen kalandorokat keresünk, akik kiderítik, hogy hogyan történhetett ez a támadás, honnan jöttek ezek a lények, és mi a szándékuk, vagy hogy egyáltalán mik ezek!

A jutalom nem marad el természetesen! Feltéve, ha életben maradtok!


Ez még annál is rosszabb, mint amit eddig hallottam. 302 halott ?! Az rengeteg ember. Akkor talán nekem is ki kellene maradnom ebből, vaciláltam, miután elfordultam a küldetésfaltól. Végülis, nekem most az a legfontosabb, hogy élve kijussak innen, a SAO-ból, hogy újra láthassam a családom és a barátaim. Igen...
- Hé, maga, ott ! Nem tudja merre van Rózsavölgy ? - mutattam rá egy mögöttem álló emberre.
Végül az a fickó nem tudta megmondani, de szerencsére a virtulis térképen rajta volt a városka, így el tuftam indulni. Hogy miért vállaltam el mégis ? Jó kérdés, azt hiszem talán azért mert túlságosan is sajnáltam a Rózsavölgyben ragadt embereket, gondolkoztam, miközben egy darab kavicsot rúgdostam előre és előrébb a Rózsavölgyhöz vezető úton. Komolyan, néha nehéz megértenem saját magamat is.
Mielőtt még odaértem volna, persze felkészültem mindenre, végülis, "démoni lények"-et említettek, vagy mi. Lehet, hogy az egész várost beborították a szellemszerű, fekete árnyéklények, és az eget sem látni tőlük ! Vagy undorító bestiák ugornak elő minden ház sarkából. Esetleg emberre hasonlító, eltorzult szörnyek uralják a várost. Ilyesmik és hasonlók jártak a fejemben, amikor elértem Rózsavölgyet. Viszont ezek közül szerencsére egyik sem jutt be. Ehelyett egy teljesen kihalt város fogadott. Ahogy az utcán sétáltam, nem láttam ott senkit, se játékost, de még NPC-t sem. Ezen kívül minden épület ajtaját, ablakát bedeszkázták, néhánynál megfigyeltem, hogy még a szögek is kifelé állnak. Nyilvánvalóan mindent megtesznek, hogy megvédjék magukat. De van itt egyáltalán valaki ?
Ekkor egy halk pisszenést hallottam. Odakaptam a fejem, és nem csak képzelődtem, valóban volt a közeli fogadó ajtajában egy játékos. Nekem integetett. Remek, akkor ezzel megvagyok, gondoltam, miközben elindultam feléje. Most már csak azt kell megtudnom, mi folyik itt.
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal597/600[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Szer. Ápr. 03 2013, 10:21

Kipihenten ébredtem ma reggel, bár napok óta csak a semmit tevés. Semmi esemény, semmi haladás. Kicsit mérges is voltam magamra, elvégre elhatároztam magamat, hogy most már elindulok és kijutok a frontra, hogy segítsek a többi játékosnak hazajutni, illetve én is haza kerülhetek végre. És vége lesz ennek a borzalomnak is.
A fogadóból kilépve a reggeli fény kellemesen érintett, bár nem volt a való világéhoz hasonlítható, azért kellemes volt. Egyenlőre beérem ezzel, de hamarosan tényleg jó lenne végre otthon lenni és érezni ezt ott is.
Ahogy elindultam reménykedtem abban, hogy ez nem csak egy álom, és hamarosan valóra tudom váltani. Bár tény hogy elég hosszú időt töltöttem lófrálással és azzal hogy megpróbálok teljes életet élni a játékban, ám hiába. A valóságot nem lehet pótolni. Ahogy sétáltam akaratlanul is a főtérre kerültem, ahol a küldetéseket lehet felvenni. Mivel az unalom már elviselhetetlen volt számomra elkezdtem nézelődni valami njk gyilkolós küldetés után.
Csak egyet találtam, ami elsőre ijesztőnek és nehéznek hangzott. Rengetegen hagyták már ott a fogukat, 302 játékos... Mi a franc? Némi tétovázás után azonban mégis felvettem. Reménykedtem abban, hogy ez a küldetés mást is érdekel, aki valamivel nagyobb szinten van nálam. Illetve, hogy nem fogok belehalni. Valahogy nem fűlött hozzá a fogam, hogy 20 évesen egy játék legyőzzön és itt haljak meg. Erre nem is akarok gondolni, elvégre még előttem az élet.
Mindezek után elővettem a térképemet, megkerestem a helyszínt: Rózsavölgyöt. Majd irány a helyszínre. A név első hallásra nem sugallt semmi rosszat. Azt hinné az ember, hogy egy virágoskert, pontosabban rózsás kert és egy piciny falu keveréke, ahol szinte mindig tavasz van. Agy falu, ahol szinte mindennap Valentin nap van. Sajnos pofára estem.
Egy horrorisztikus faluba kerültem. Bedeszkázott ajtók, ablakok. Üres sötét utcák, terek. Mint egy temető, olyan volt a hangulata a helynek. Lehet, hogy hajdanán virágzott, de most rémes. Szorítottam meg séta közben lándzsámat.
Ahogy előre haladtam és körbenéztem egyre jobban markoltam fegyverem. Felfigyeltem minden neszre, amit csak hallottam. Minden apró zörrenésre. Egy pillanatra eszembe is jutott egy két régi emlék. Mikor testvéreimmel éppen horrort akartunk nézni, de én mégse néztem, mert egyrészt értelmetlen, másrészt, meg nem szeretem a félelmetes dolgokat. Roppant parás vagyok. Ha például otthon egyedül voltam este, eléggé nehezen tudtam elaludni. Csak az a tudat nyugtatott meg, hogy az udvaron vannak kutyáink, akik vigyáznak a házra.
Mindenesetre bár féltem, itt egy jó alkalom, hogy legyőzzem a félelmemet, és fejlődjek. Ezekkel a motivációkkal talán sikerül végigcsinálnom, és erőt merítenem belőlük.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Ápr. 03 2013, 18:02

OFF: Egy kérést: Mindenki rakja ki külön-külön [ spoiler=szöveg ] be
a statjait és a cuccait, amiben vannak ebben a küldetésben! Köszike!Very Happy


Sorrend mostantól: Askr, Hermit, Chitose, Nio, kérésre Thunder az utolsó.

Mikor beléptetek mind a fogadóba, a játékos habozás nélkül bevágja az ajtót, és mind az 10 zárral bezárja az ajtót olyan gyorsan, hogy szinte nem is látjátok. De nyugalom, nem azért, hogy fogva tartson titeket, hanem a Démonok miatt. Örült, hogy ide jöttetek, így is nagyon látszott rajta a félelem.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai 981752-20130403-mfxwgg

- Hála az istennek, hogy valaki jött! - Zihálja idegesen. - Én adtam fel a küldetést, mert gyakorlatilag én vagyok az egyetlen, aki még nem vesztette el a jelenlétét. Most elmondanám, pontosabban mi történt, üljetek le addig, a fogadóstól kérhettek italt, én állom! - A majdnem teljesen kopasz, bajuszos, kövérkés fogadós, akin látszik NPC létére, hogy nagyon fél és ideges némi ügyetlenkedéssel adja oda a kért italokat, amiket a srác ki is fizet, miközben vesz magának némi sört. aztán regélni kezd, mint pap a misén:
- Az egész úgy történt, hogy minden békés volt, és tele volt ez a hely rózsákkal, azért Rózsavölgy a neve is, mikor azok az állatok ránk támadtak! Én sem értem hogy, hiszen védelem van a városon, vagyis Mob nem támadhat be minket. És épp ezért lett 302 áldozat is: Ugyanis a játékosok nem tudták megtámadni itt bent a városban a mobokat pont a védelem miatt! Vagyis ami megvédett volna minket, az volt a Démonok fő fegyvere... Ha a város játékos őrsége nem csalogatja ki őket és nem a városon kívül verik vissza őket, akkor tuti, hogy mindenkivel, még az NPC-kkel is végeztek volna! - És itt iszik egy nagy kortyot a söréből. Úgy reagálhattok, ahogy akartok, de az biztos, hogy a srác nem hazudik, és nem is részeg. Ekkor arra kapjátok fel fejeteket, hogy valami hangokat ad ki ott kint, miközben rángatja az ajtót, ami ugyebár nem nyílik a zárak miatt.
- ÚRISTEN, MEGINT ITT VANNAK!!! - Áll égnek az a kevés haja a Fogadósnak, majd felkapja az értékes poharakat és piákat, és alakját meghazudtolva villámsebességgel száguldozik le a pincébe. A srác pedig ledermedt a félelemtől. Mivel nem tudni, hogy egyáltalán démon-e próbál betörni ide, kinéztek az ablakon, pontosabban három ablakon, mivel egy ablakon két ember tud kinézni. Ha valamelyikőtök azért imádkozott, hogy játékos, és ne egy démon legyen az, akkor sajnálattal kell közölnöm, hogy az Isten éppen golfozik, ezért nem hallotta imátokat: ugyanis egy farkas alakjában lévő Démon próbál bejutni azzal, hogy a fogaival rángatja az ajtót.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai 971897-20130327-abhWzt


Askr, mivel a te képességed az állatok alapvető gondolatainak megérzése, megérzed ennek is az alapgondolatait, amik igen gyomorszorítóak: igen nagy mértékben Gyűlölet, Harag, Bosszú és egy parányi... Fájdalom? Az utolsót éppen hogy érzed. Érdekes. Miért érezne egy démon fájdalmat?

Ki menni nem tudtok, mert Isten tudja, hányan jöttek még vissza, és nem láttok sehol sem hátsó ajtót, csak a pinceajtót. Azzal érjen végetek postotok, hogy mi a fenét csináltok most ezzel a helyzettel?


A hozzászólást Joey Chrome összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 03 2013, 21:52-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Askr Szer. Ápr. 03 2013, 18:47

Spoiler:

Amint néhány játékossal együtt betettem a lábamat a kocsmába, az ajtó bezáródott. Furcsállóan néztem, ahogy összesen tíz lakatot tesz rá, de hát nem árt az elővigyázatosság.
~ Szóval minden igaz, ami a démonokkal kapcsolatos... ~ hümmögtem egy sort, miközben Hati a nadrágom cibálásával figyelemre sarkalt. A játékost, aki bevágta az ajtót, teljesen kiverte a víz, persze már kezdtem érteni, miért.

- Hála az istennek, hogy valaki jött! Én adtam fel a küldetést, mert gyakorlatilag én vagyok az egyetlen, aki még nem vesztette el a jelenlétét. Most elmondanám, pontosabban mi történt, üljetek le addig, a fogadóstól kérhettek italt, én állom!
Egy rövid ideig csak gondolkodtam, majd ismét a petem tette meg a kellő lépéseket. Letelepedett egy szék lábánál és kérlelően nézett. Csak egy csésze teát, meg egy tál tejet kértem. Az alkoholt meg se mertem kóstolni. Valahogyan sem az íze, de még a gondolata sem csábított. A teánál amúgy sincs egészségesebb és finomabb itóka a világon. Elmosolyodtam, mikor láttam, ahogy Hati vidáman lefetyel, de figyelmem azon nyomban a srácra irányult, miután rendelt magának egy korsó sört. Hamarosan belekezdett a "mesébe":
- Az egész úgy történt, hogy minden békés volt, és tele volt ez a hely rózsákkal, azért Rózsavölgy a neve is, mikor azok az állatok ránk támadtak! Én sem értem hogy, hiszen védelem van a városon, vagyis Mob nem támadhat be minket. És épp ezért lett 302 áldozat is: Ugyanis a játékosok nem tudták megtámadni itt bent a városban a mobokat pont a védelem miatt! Vagyis ami megvédett volna minket, az volt a Démonok fő fegyvere... Ha a város játékos őrsége nem csalogatja ki őket és nem a városon kívül verik vissza őket, akkor tuti, hogy mindenkivel, még az NPC-kkel is végeztek volna!
Türelmesen végighallgattam mindezt. Borzasztó volt belegondolni, hogy több mint háromszázan vesztek oda és mennyire agyafúrt lényeknek bizonyultak ezek a démonok. Kicsit talán hihetetlennek tűnt ez az egész, bár akkor nem adta volna ki a falra ezt a küldetést. Nem mese, valóban egy mészárszékkel álltunk szemben. Miután megittam a teát, Hati pedig kivégezte a tálnyi tejet, az ölembe ugrott. Akkor heves morgásba kezdett: fülét lehorgasztotta, szőrét felborzolta és apró agyarát megvillantotta. Mielőtt a fogadós felkiálthatott volna, már a petem reakciójáról sejthettem: közeledtek. Tekintetemmel az elviharzó kocsmárost és a félelemtől megbénult játékosfiút figyeltem, miközben a kintről beszűrődő hangokat hallgattam. Az ablakból kitekintve egy farkas alakját felvett démon éppen be akart törni a menedéket nyújtó kocsmába. Kicsit mintha hasonlított volna Hatira, de valamiben mégis különbözött. Minden esetre ez a démonlény elég érdekesnek tűnt ahhoz, hogy jobban megvizsgálhassam. A szokásos égető érzést éreztem a szememnél, amikor a Bestialelket kellett aktiválnom. Erősen megdörzsöltem szememet a jobb karommal, majd azután teljességgel a kint tartózkodó szörnyeteg érzelmeire összpontosítottam. Furcsállóan vontam fel szemöldökömet, mikor a megannyi dühös, negatív érzés mellett fájdalmat is találtam. Hati kérdően nézett fel rám.
- Ezt én nem értem. - jelentettem ki, miközben próbáltam ezeket a szívszaggató érzéseket szavak formájába sűríteni. - Fájdalom apró lüktetését éreztem ennek a démonnak az elméjében. Nem lehet, hogy más is van a dologban? Nem csak az, hogy minden további ok híján öltek meg cirka háromszázkét játékost? - fordultam a küldetés feladójához, hátha elő tud állni néhány plusz információval.


A hozzászólást Askr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 10 2013, 06:51-kor.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal10/2900[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Hermit Pént. Ápr. 05 2013, 19:32

*Mikor betért a fogadóba, a zárakat gyorsan lezárta az invitáló. Natsu leült egy székre. Időközben azonban megsokasodtak az új vendégek. A srác meghívta a hősöket egy italra, Hermit egy egyszerű koktélt kért. Ha meglepődtek rajta, akkor egy ellenállhatatlan mosolyt eresztett feléjük.*
- Csak hogy éber legyek.
* Majd meghallgatták a történetet, közben a már megkapott itókát kortyolgatta az árnyharcos. *
~ Így már mindent értek. A városon belül nem lehet ártani nekik. ~
* Vagyis akkor talán egy első szintűnek is van esélye ellenük. Legalábbis erre gondolt. De figyelt tovább. Csend volt egy darabig. Hermit békésen elmosolyodott, majd megszólalt. Ez volt hát az End of Silence(1)/a csend vége/.*
- Akkor... esetleg elmondanád, hogy az őrség hogyan csalogatta ki a városból a démonokat? Elég volt kirohanni az övezetből, vagy netán van, amire buknak az állatkák?
* Még mindig ugyanaz az ártatlan mosoly. Ez Natsunak egyszerre volt Innocence and instinct(2)/Ártatlanság és ösztön/ is. Hisz annyira begyakorolta már ezeket a reakciókat. Furcsa lehetett egy cukin mosolygó fiútól ennyire komolytalannak hangzó beszéd ilyen éles helyzetben. Ráadásul narancssárga indikátora még inkább bezavart az így is furcsa képbe.*
- Már csak azért is, hogy ne hiába legyen, hogy idejöttünk, hanem legyen is valami esélyünk a démonkák ellen.
*De ekkor hirtelen megjelentek a démonok. Mármint nem a fogadóban, hanem a városban. S ekkor a fogadós NPC release the panic(3)/kibocsátja a pánikot/ Natsu felsikoltott egy pillanatra, de aztán hirtelen felállt, s elkiáltotta magát.*
- Ne aggódjatok! Én vagyok a Wishmaster(4)/Kívánságmester/! Csak mondjátok el, mit tegyek, s megmentem a világot! Hahha... legalábbis ezt a falut...
* Fejezte be halkabban, bár az elején igazán lelkes volt, s dagadt is a melle a büszkeségtől. Na igen. Szereti a felfordulást csinálni maga körül. De még a végén benyögött valamit.*
- Mondjátok, mit tegyek, de csak Once(5)/egyszer/!
* És még kacsintott is a jelenlevőkre, főleg a női tagokra. Majd leült a helyére, s ismét a kisfiús ellenállhatatlan mosoly feszült az arcán. *

// Ördög: zenealbum-címek
1. RED 1. album
2. RED 2. album
3. RED 4. album
4. Nightwish
5. Nightwish//

Spoiler:

Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal955/1000[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Szomb. Ápr. 06 2013, 11:41

Amint beléptem a fogadóba - pontosabban nem csak én, hanem négy másik játékos is, akik velem szinte egyszerre értek oda a házhoz - a fiú, aki hívott, mert így közelebbről megnézve fiú volt, rögtön se szó, se beszéd, belakatolta a bejárati ajtót egy csomó lakattal. Elég durva lehet a helyzet, ha ennyire félnek. Nem csoda, hogy senkit sem láttam az utcán.
- Hála az istennek, hogy valaki jött! - kezdtett bele a fiú beszédébe idegesen, lihegve. - Én adtam fel a küldetést, mert gyakorlatilag én vagyok az egyetlen, aki még nem vesztette el a jelenlétét. Most elmondanám, pontosabban mi történt, üljetek le addig, a fogadóstól kérhettek italt, én állom! - ajánlotta fel nagyvonalúan a megbízónk. Nos, ha már így megkínáltál, nem nem leszek udvariatlan, és nem utasítom el, egyébként is szomjas vagyok.
- Én teát kérek ! - intek oda a fogadósnak. A srác megvárta, míg az NPC felszolgálja az italokat, majd belekezdett a mesélésbe:
- Az egész úgy történt, hogy minden békés volt, és tele volt ez a hely rózsákkal, azért Rózsavölgy a neve is, mikor azok az állatok ránk támadtak! Én sem értem hogy, hiszen védelem van a városon, vagyis Mob nem támadhat be minket. És épp ezért lett 302 áldozat is: Ugyanis a játékosok nem tudták megtámadni itt bent a városban a mobokat pont a védelem miatt! Vagyis ami megvédett volna minket, az volt a Démonok fő fegyvere... Ha a város játékos őrsége nem csalogatja ki őket és nem a városon kívül verik vissza őket, akkor tuti, hogy mindenkivel, még az NPC-kkel is végeztek volna!
Szóhoz sem tudtam jutni a döbbenettől, miközben néha-néha belekortyoltam az italomba. Először jönnek a megvadult állatok, aztán azok megölik a játékosokat, viszont őket nem lehet támadni ! Elég siralmas a helyzet, mert ha most ránk támadna egy, akkor mégcsak el sem tudnánk pusztítani, bárhogy is próbálnánk. Ekkor furcsa zaj ütötte meg a fülemet. Mintha valaki kívülről ráncigálná az ajtót.
- ÚRISTEN, MEGINT ITT VANNAK!!! - kiálta rémülten valaki, mire a fogadós felkap pár poharat és piát, majd valami elképesztő sebességgel húz el a pincébe. Döbbenten bámultam utána. Hát... nem mintha a segítségére számítottam volna. Ekkor az egyik társunk, egy fiú, felsikoltott, ezzel is tetézve a pánikot, majd elmondta, hogy ő valami Kívánságmester, és megmenti a falut. Nem vagyok benne biztos, hogy ez a játékos teljesen százas, hiszen már az elejétől fogva furcsán viselkedett, ráadásul narancsszínű indikátora van... De erre most nincs idő. Azt még meg kell tudnom, ki rángatja az ajtót. Az ablakhoz futottam, hogy megnézzem. Neeem, sajnos nem váltak valósággá a reményeim, szerencsétlenségünkre egy démon rángatta az ajtót. Ezután a megbízónkra néztem. Arca pánikot, félelmet sugallt. Én pedig aggodalmas szemekkel figyeltem az eseményeket: egy fekete bundájú, piros csíkos farkas próbált meg bejutni. Hála a jó égnek viszont a fiú tíz lakattal zárta le az ajtót, szóval az a szörny még egy ideig biztosan kint marad. Ekkor azonban megszólalt az egyik társam, aki szintén a küldetésre jött, és valami olyasmit mondott a megbízónknak, hogy fájdalmat érez a démon elméjében. De hogy érezheti ő azt, amit a szörny-farkas is ? És ha már itt tartunk, mi az hogy egy mob "érez", hisz ő csak egy virtuális illúzió, vagy nem ?
- Ezt nem értem, te képes vagy érezni, amit ők is ? - léptem oda az előbbi fiúhoz és a megbízónkhoz. - És hogy lehet az, hogy ők éreznek ? - tettem fel a másik kérdésemet.
Ezután körbenéztem. A fogadónak csak egy ajtaja volt, pont azt döngette most a farkas, na meg a pincéé, ahová a fogadós bújt. Akkor nem tudunk elmenekülni. Ugyanakkor így is tenni kell valamit. Ha nem tudjuk megsemmisíteni őket, akkor el kell érnünk, hogy ne témadhassanak ránk. De hogy ? Be kéne zárni őket valahova, de most ez lehetetlen. Akkor pedig le kéne fogni őket, vagy inkább lekötözni. Ezt megosztom a többiekkel is.
- Figyeljetek, tennünk kell valamit ! - hívom fel erre az alapvető tényre mindenki figyelmét, majd folytatom. - Nincs valakinek egy bénító, vagy lekötöző kristálya ? Arra gondoltam, hogy mivel nem tudjuk megölni őket, inkább le kéne bénítani, speciális képesség, esetleg kötél valakinél ? - hadartam el ezt a gyatrán megfogalmazott mondatot egy szuszra, majd a játékostársaimra, és persze a megbízó fiúra vándorolt a tekintetem.

Spoiler:
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal597/600[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Vas. Ápr. 07 2013, 14:34

Megérkezés után szinte menten meg is tudtam mi is a gond. Illetve tudtuk, mivel nemcsak én voltam egyedül vállalkozó kedvembe. Bementünk egy kocsmába, pontosabban bezárkóztunk a kocsmába és egy fekete hajú fiú elmagyarázta a helyzetet miután majdnem mindenki rendelt valamit. Én személy szerint nem tudtam inni, csak leültem egy ablaktól távolabbi asztalhoz. Nem rendeltem semmit, mert éreztem hogy egy korty se menne le jelen pillanatban a torkomon, ezért csak figyeltem a fiúra, aki megosztotta velünk mi a helyzet, miért is hívott ide minket, miért is adta ki a küldetést. Aminek látszatra semmi értelme. Mivel egy városban nem megengedett ez a magatartás.
A történet rémesebb volt, mint hittem. Bár a felhívásban is olvastam durva dolgokat mégis itt a helyszínen elmesélve valahogy még borzalmasabb. Miután monológja végére ért máris jött a baj. Mintha valaki hívta volna őket, már fel is tűntek a bestiák a kocsma ajtaja előtt. A kocsmáros legfontosabb értékeivel, áruival együtt kezdte meg a menekülést. Mi viszont csak ültünk és vártunk.
Az egyik játékos feltehetőleg különleges képességét használta, melyet pontosan nem értek. De egy biztos, a kint tomboló fenevadban valami nem stimmel. Azt mondta a játékos, hogy fájdalmat érzett benne, mely bár nem erős, de ott van. Talán valami sérelem érte a falkát, ami revansot követel. Kezdtem elgondolkozni. Néhány kérdéseszembe is jutott:
-Pontosan mikor és hogy kezdődött ez az egész? -álltam fel és kezdtem el kérdéseimet feltenni egy előttem szóló lány után,akin látszottak a pánik jelei, azonban nem szabad elhamarkodottan lépnünk.- Valamint honnan jöhettek? Láttak e már korábban hasonló lényeket a környéken még a támadások előtt? -szegeztem tekintetem a küldetés kiadójára. Volt egy két gondolatom, de a választól függnek melyek lehetnek igazak, melyek állnak helyt a terepen. Mivel, ha már itt voltak korábban is akkor könnyen lehet, hogy valamelyik falusi okozott nekik fájdalmat. Elvégre mindennek meg van a maga miértje.
Nehéznek látszott az ügy, és pontosan emiatt kavargott bennem néhány eléggé erős érzelem, gondolat... Nem akarok még itt meghalni, főként nem ebben a gyilkos játékban. Illetve meg akarom oldani mivel haza akarok mindenképpen jutni. Ezek a gondolatok adtak erőt, hogy valamennyire leküzdjem lámpalázam és kezdeményezzek valamiben. Bár tenyerem izzadt azidegességtől. Nem vagyok ehhez hozzászokva. Nem is tagadom mióta itt vagyok eléggé sok mindenben változtam.
De térjünk vissza a tárgyhoz, bestiákhoz. Fordítottam tekintetem egy pillanatra az odakint tomboló valamire, mely bármelyik pillanatban spontán vérengzést rendezhet, ha beszabadul.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Vas. Ápr. 07 2013, 22:18

Ez a napom is azzal telt el, amivel már jó ideje dolgozom: Natsumit és a petjét üldözőm, hogy végre elvihessem Yurikohoz a céhébe. Sajnos az az ostoba fiú továbbra is rejtőzködik és menekül előlem, emiatt gyakran ment el küldetésekre, pedig mindig elbukott ezeken. De én addig nem adom fel, amíg a kezeim közé nem kapom azt a nyavalyás kölyköt és a fülénél fogva cibálom vissza a nővéréhez.
Amikor a főtéren jártam, megakadt a szemem egy igen komoly hangzású hirdetésen. Ez állt rajta:

FIGYELEM JÁTÉKOSOK!

Rózsavölgy városát démoni lények támadták meg! Nem tudni, hogy tudták megtenni a védelem miatt, ezért nem is számoltunk ilyen nagy erejű támadásra, főleg játékosokra támadtak, az eddig áldozatok száma: 302! Bátor, és rettenhetetlen kalandorokat keresünk, akik kiderítik, hogy hogyan történhetett ez a támadás, honnan jöttek ezek a lények, és mi a szándékuk, vagy hogy egyáltalán mik ezek!

A jutalom nem marad el természetesen! Feltéve, ha életben maradtok!

Kétszer olvastam át újra, és sokat gondolkoztam rajta, hogy elfogadjam-e, vagy sem. Elfogadjam? Ne törődjek vele? Mit tegyek?
Natsumi egy jó ideig nem fog felbukkanni miattam, pedig elég sok helyen hülyéskedik és idegesíti a többi játékost. De mi van ha... ha úgy teszek, mintha feladtam volna, vagy tényleg hanyagolom egy időre? Akkor talán azt hiszi, végre biztonságban lesz. És akkor fogok én jönni, és lecsapok rá.
Elvállaltam gondolatban a küldetést, és elindultam a Rózsavölgybe. Jó ideig mászkáltam, mire elértem a küldetés helyszínét. Az egész község kihalt volt, az ablakok és az ajtók jól bezárva, bedeszkázva.
Előttem már egy pár játékos megérkezett. Épphogy odamentem hozzájuk, amikor hallottam egy pisszenést, és egy férfi beterelt minket a fogadóba, ahonnan kipisszegett nekünk. Én léptem be utolsónak, mire jól bezárta és lelakatolta az ajtót.
- Hála az istennek, hogy valaki jött! - zihálta idegesen. - Én adtam fel a küldetést, mert gyakorlatilag én vagyok az egyetlen, aki még nem vesztette el a jelenlétét. Most elmondanám, pontosabban mi történt, üljetek le addig, a fogadóstól kérhettek italt, én állom!
- Rendben, akkor én egy bort kérek szépen, a legjobbat! - Ezt már egy típikus fogadósnak kinéző kövér, kopaszodó emberkének mondom, aki elég rémültnek látszott. Megkaptam a boromat, és máris ittam belőle két kortyot.
- Akkor halljuk, mi a helyzet. - tértem a lényegre.
A férfi máris belefogott a szövegelésbe:
- Az egész úgy történt, hogy minden békés volt, és tele volt ez a hely rózsákkal, azért Rózsavölgy a neve is, mikor azok az állatok ránk támadtak! Én sem értem hogy, hiszen védelem van a városon, vagyis Mob nem támadhat be minket. És épp ezért lett 302 áldozat is: Ugyanis a játékosok nem tudták megtámadni itt bent a városban a mobokat pont a védelem miatt! Vagyis ami megvédett volna minket, az volt a Démonok fő fegyvere... Ha a város játékos őrsége nem csalogatja ki őket és nem a városon kívül verik vissza őket, akkor tuti, hogy mindenkivel, még az NPC-kkel is végeztek volna!
- Érdekes... - gondolkoztam el, szinte oda se figyelve a többiek véleményére. - Lehet, hogy ebben a kedves gamemasterünk, KA keze van a dologban. Én azt javaslom, hogy...
Mielőtt elmondhattam volna, a fogadós felkiáltott rémülten, már-már falfehér arccal, és mindenfélével egyetemben lemenekült a pincébe.
Kinéztünk az ablakon, és egy farkasszerű démont láttunk meg, amint az ajtót próbálta feltörni.
- Ezt én nem értem. - jelentette ki az egyik srác. - Fájdalom apró lüktetését éreztem ennek a démonnak az elméjében. Nem lehet, hogy más is van a dologban? Nem csak az, hogy minden további ok híján öltek meg cirka háromszázkét játékost?
- Te érted... vagy érzed az állatokat... vagyis neked van ilyen képességed? - érdeklődtem.
Aztán, amikor gondolkozni akartam, mi legyen, megszólalt az egyik csaj, aki valahogy az irányítói szintre próbált beszédével felülkerekedni.
- Figyeljetek, tennünk kell valamit!
- Éppen ezen gondolkoztam, kislány. - mondtam.
A csaj folytatja: - Nincs valakinek egy bénító, vagy lekötöző kristálya? Arra gondoltam, hogy mivel nem tudjuk megölni őket, inkább le kéne bénítani, speciális képesség, esetleg kötél valakinél?
Ezen megcsóváltam a fejem.
- Kislány, milyen kristályokról beszélsz? Ha nem vetted volna észre, nincs elfünk a csapatban. Sokat kell még azt hiszem néhány dologból tanulnod. De ha megbízol bennem, én szíves örömest lekötözöm a dögöt a kötelemmel, mivel én bele tudok olvadni a környezetbe, mint egy kaméleon. De csak akkor sikerülhet ez, ha van egy csali is. - aztán körülnéztem. - Nos, ki akarja magára vonni a farkaskománk figyelmét?
Egy másik srác nagyon rá akart kapni arra, hogy lejátsszon egy kis zenét, közben az összes jelenlévő lányra kacsintgatott. Nem értettem egyáltalán a gondolkodás módját. Mi a fenének kell ide zene? Miért akarná ezt? Végül is nem hinném, bárki is akarna ilyen helyzetben egy ripacs előadását hallani.Van nagyobb gondunk is. Én meg aztán egyáltalán nem lennék rá kíváncsi... már megint miféle társaságba keveredtem? Nariko és Joey bőven elég volt nekem, nem kell még több újabb lökött és értelmileg reménytelen eset.


A hozzászólást Judy Noxia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 14 2013, 11:36-kor.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Thunder Hétf. Ápr. 08 2013, 01:57

Az ismeretlen beterelt engem és jó pár másik játékost majd gyorsan becsapta az ajtót és a lehető legnagyobb óvatosság szerint rengeteg lakatot ás zárat zárt be. Ekkor már tudtam, hogy valami nem stimmel itt.
~ Lehet, hogy mégis van valami a dologban ~ mondtam magamnak mire már kicsit beljebb lettünk invitálva. Amint helyet akartam foglalni fél füllel meghallottam, hogy ingyen van a pia most. Így ezt gyorsan le is reagáltam és kikértem valami gyenge alkoholtartamú itókát. Amint kihozták bele is kortyoltam és vártam a további fejleményeket. A játékos már bele is kezdett a dologba. Egyenest a közepébe.
~ Nah ezt már szeretnem. Nem kertel itt és egyből a lényeget mondja el ~ mondtam magamban és már el is keztde a mondandóját.
- Az egész úgy történt, hogy minden békés volt, és tele volt ez a hely rózsákkal, azért Rózsavölgy a neve is, mikor azok az állatok ránk támadtak! Én sem értem hogy, hiszen védelem van a városon, vagyis Mob nem támadhat be minket. És épp ezért lett 302 áldozat is: Ugyanis a játékosok nem tudták megtámadni itt bent a városban a mobokat pont a védelem miatt! Vagyis ami megvédett volna minket, az volt a Démonok fő fegyvere... Ha a város játékos őrsége nem csalogatja ki őket és nem a városon kívül verik vissza őket, akkor tuti, hogy mindenkivel, még az NPC-kkel is végeztek volna! - hallgattam végig a kis beszámolót
- Pont ahogy sejteni lehetett. A rendszer nem engedte, hogy a játékosok védekeznek a támadó bestiák ellen. Mocskos Kayaba Akihiko - mondtam és rácsaptam egyet az asztalra. Ezt követte az ajtórázkódás és akarva akaratlanul oda kellett mennem az egyik ablakoz kinézni a lécek közözz. Így láttam meg, hogy egy farkasszerű démonfarkas próbálkozik bejutni. Nyelvem kidugtam kicsit, hiszen biztos helyen vagyok mikor meghallom egyik játékos társamat.
- Ezt én nem értem. - jelentette ki. - Fájdalom apró lüktetését éreztem ennek a démonnak az elméjében. Nem lehet, hogy más is van a dologban? Nem csak az, hogy minden további ok híján öltek meg cirka háromszázkét játékost? - Ekkor az egyik leányzó kivel már találkoztam feltett neki egy kérdést, hogy ilyen érmezi alapú skillje van e vagy se, hogy ezt mondja. én is erre a következtetésre jutottam, de ő megelőzött, így nem tudtam megkérdezni. Ezután egy másik játékos kérdezte meg van e birtokunkban valami kristály amivel meg tudnánk bénítani.
~ Nekem jó lenne erre a képességem de az csak akkor hat ha eltalálom ellenfelem ergo most semmi haszna hiszen védett zónán belül nem tudjuk megtámadni ~ mondtam magamban és csak figyeltem a többiek reakcióját. Láttam ahogy a pincér összekapja magár és lefut a pincébe.
- Mi lenne ha utána mennénk hátha van valami használtató cumó odalenn? - mondtam a többieknek bár ki tudja figyeltek e rám vagy se, de én elindultam lefele.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal1119/1200[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Ápr. 08 2013, 18:02

OFF: Aki még nem tette, rakja be spoilerbe a stajait és felszerelését, amiben van a küldetés alatt! Ja meg így tovább!Very Happy

ON:
Mielőtt kitört volna a pánik, a férfi válaszolt Hermit kérdésére:
- Hergelték őket. És igen, van, amire buknak: EMBERHÚS! - Hermit ezzel meg is kapta a választ, bár nem úgy, mint szeretett volna.

Pánik közben:
A férfi kicsit meglepődött Askr mondatán, ez ki is rángatta őt a félelem okozta sokktól. Majd próbált válaszolni mindegyik kérdésre:
- Fájdalmat? Érdekes... Ami arra, hogy van-e valami köze valaminek ehhez, nem tudom. Három napja kisasszony (Nio), csak azért most sikerült feladnom a küldetést, mert álladóan jönnek ezek a sö... - Itt igen furcsa dolog történt: a férfi megfayott, mint a Windows 98. Mielőtt kérdeznétek, hogy mi baja, hátraugortok, ugyanis váratlanul akkorát üvöltött mérgébe, hogy csoda, hogy nem tört be az ablak:
- TENEBRA, A JÓ ÉDES ANYÁDAT!! Tudtam, hogy azzal a rib**cal csak a baj lesz!! - A férfi itt olyan, mintha most jött volna rá valamire. Az obszcén szó alapján annyit már tudtok erről a fura nevű személyről, hogy nő. És nem valami kisangyal lehet...

Judy ötlete nem rossz, de még vár a csalira. Egyszer csak három darab fémes csattanást hallotok. Elborzadva látjátok, hogy három lakat letört a helyéről az ajtó rángatástól. Jobb lesz sietni gyerekek!

Thunder:
Lementél a pincébe, ahol az reszkető Fogadós meghúzódott. A pincébe csupán boros polcok állnak bennük borral. Néhány hordó is van itt. Észreveszed, hogy az egyik hordó csapja nem lefelé, hanem felfelé áll. Valami megérzés súgja neked, hogy menj oda, és fordítsad meg jó szögbe. Ha megteszed, akkor a hordó eleje leesik, szerencsédre nem lapít ki. És lám, mint a régi filmekben, a hordóban egy lejáró van!
- Hurrá, szabad vagyok!Very Happy - A fogadós már el is szelelt a lejáróban. Jobb, ha szólsz a többieknek!
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Askr Kedd Ápr. 09 2013, 21:17

Keresztbe font karokkal álltam, miközben több alternatíva is fel lett sorolva, hogyan lehetne a démont megfékezni. Lekötöző kristály, kötél és még sorolhatnám, mennyi ötlet lett felvetve, de még egy kisebb nézeteltérés is akadt azon lányok között, akik meglepődtek az érzelmen alapuló képességemen. Nem tudom, számomra az egész természetes volt, így nem lepődtem meg túlságosan ezen a tényen. Idő közben a férfiú játékos követte a bepánikolt kocsmárost.
- Csak segíteni akart. - jegyeztem meg kurtán és a jelenlévőkhöz fordultam. - Fölösleges lenne elhamarkodottan lépni. A társam ugyanolyan démonfarkas, mint az a szörnyeteg odakint, így talán valamelyest szót érthetne vele. Ezzel időt nyerhet és ha nem jönne össze, ott van a különleges képessége, amivel egy időre megkötözheti a démont, de aztán gyorsan kell cselekedni. Nem tudom, hogy Hati pontosan mennyi ideig tud abban az állapotban maradni. Így még a képességedet sem kell használnod, kedves.
A petem idegesen villantotta meg fogait és már éleseket vakkantott. A korábbi kérdésem kapcsán a küldetést feladó srác félelme egy pillanat alatt elszállt.
- Fájdalmat? Érdekes... Ami arra, hogy van-e valami köze valaminek ehhez, nem tudom. Három napja kisasszony, csak azért most sikerült feladnom a küldetést, mert álladóan jönnek ezek a sö... - nem fejezte be a mondatát. Furcsállóan, összeszűkült szemmel figyeltem, mi történhetett vele. Még Hati is abbahagyta a morgást és feszülten figyelt a küldetésfeladóra. Váratlanul ízléstelen, trágár szavak jöttek fel a torkán, amiket inkább nem idéznék fel. Említett egy Tembra nevezetű nőszemélyt, ennyi az egész.
- Tenebra? - kérdeztem furcsállóan. - Ki az a Tenebra?
Idő közben a dühtől elvakult démoni farkas három lakatot rángatott le. Hati ismét az ajtót méregette, ideges dühösséggel. Hogyha a többiek is beleegyeztek a korábbi tervbe, felveszi a monstrum alakját a Hold leplével, és az árnyékok idomításával jónéhány fekete ostort átjuttatott az ajtó alsó küszöbén, hogy egy rövid ideig megbénítsa a dühöngő vadállatot és a hölgyeménynek esélye legyen az akcióba való lépésre. Ha ez megvan, talán még kommunikálhatna a lénnyel, de persze csak akkor, ha beleegyeznek ebbe az egészbe, ha viszont nem, akkor némán várok, hogyha bárki tudna egy használhatóbb ötletet.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal10/2900[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Thunder Szomb. Ápr. 13 2013, 20:18

Közöltem a leendő társaimmal, hogy jöjjenek utánam le körbenézni, de egyenlőre még úgy fest a dolog, hogy fenn diskurálnak továbbra is. Tehát lementem a pincébe ahol a reszketett fogadós látványa fogadott és persze ahogy sejteni lehetett jó pár nagy boroshordó. Szépen elkezdtem kutakodni mikor már csak a hordók maradtak vissza. Az egyiknek felfelé állt a csapja nem lefelé mint a többinek ahogy kellene. Valami azt súgta nekem, hogy fordítsam. Most kivételesen halhattam a megérzésemre és elforgattam mire az eleje leesik. Gyorsan elugrottam az útjából és láttam, hogy egy lépcsősor vezet lefele. Pont mint a régi gengszter filmekben. Azokban a fogadókban akkoriban mindig volt egy titkos szoba vagy valami a hordók mögött. Úgy látszik most itt is ez történt. Lekukkantottam, de nem láttam a lépcsősor alján semmi világítást. Lehet, hogy olyan sokat kell lefele gyalogolni, de még az is lehet, hogy van benne egy vagy több kanyar. Még az is előfordulhat, hogy csigalépcsős megoldással van megoldva. A lényeg, hogy ez most kihúzhat bennünket a komoly helyzetből.
- Hurrá, szabad vagyok!- kiáltotta el a fogadós és már el is tűnt a lejáratban.
~ Nah de szép! Ő lenne itt a fogadós és még azt se tudta, hogy itt egy titkos járat ~ sóhajtottam egyet majd leporoltam magamat hiszen mikor a hordó eleje leesett felkavarta a port.
~ Jobb lesz ha szólok fenn a többieknek, hogy jöjjenek ide le ~ gondoltam magamban és gyorsan fel is mentem.
- Srácok .... Találtam egy utat ami az épület alá vezet. Gyertek velem ha nem a démonfarkas eledele aktok lenni. Legalább megnézzük mi fogad lenne bennünket. - közöltem velük majd meg se vártam őket és már mentem is vissza, hogy leindultam a lejáratban.

// Mivel nem nagyon írt senki, így remélem nem gond ha most előbb írtam //
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal1119/1200[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Hermit Vas. Ápr. 14 2013, 00:03

//Elnézést! Hiányzásokban jeleztem, hogy a hetem káoszos, így nem nagyon tudok írni. De most pótolom. Bocsánat, hogy miattam állt a küldi!//

* A kérdésére meg is kapta a választ. De csak felvonta a szemöldökét, majd elmosolyodott. *
- Oh, tényleg! ^^
~Senki se lelkesedett fel Wishmaster beszólásomon, mindenki olyan kis punnyadt! Unalmasak vagytok! ~
* Egy szép hölgyike felhozta, hogy talán Kayaba van mind emögött.*
- Ez biztos!
* Vágta oda érzelemmentesen, majd ivott egy kortyot italából, miután leült. Nem lepődött meg, hogy köztük az egyik srác érezte az állatok érzését. Mármint a képesség szép volt, de Akihikotól már semmi sem hihetetlen. Az viszont érdekesnek hangzott, hogy egy mobnak valóban hogy lehetséges, hogy legyenek érzései. *
~ Ez a Kayaba egyre szimpibb... ~
* Majd folytatódott a további beszélgetés, ötletelgetés. Javaslatok, lelkesítő beszédek.*
~ Bla, bla blaaaaa... ~
* Aztán gyorsan a válaszadó felé fordult. *
~ Nah, ez valamire rájött!~
* Majd figyelte tovább az eseményeket. Ekkor három lakat már tönkre is ment. Hermit nem ijedt meg. Ez csak három. Nah meg ha meghalnak, úgysem halnak meg igazából! De ekkor a srác a kutyijával aktivizálta magát. Mármint a kutya magát. *
- Nos emberek, megmondtam, hogy én vagyok a Wishmaster. Ha nincs más megoldás, leszek csali... Hisz a hölgyeket erre úgy sem lehetne megkérni. Galád dolog volna, nem igaz? ^^
* Mosolygott feléjük. De a másik srác, aki közben elhagyta a terepet most már vissza is tért. Hermit ismét elmosolyodott.*
- Talán a hölgyek megkezdhetnék a sort, s akkor nincs szükség az én áldozatkészségemre.
* Fejezte be még mindig mosolyogva, s halál nyugodtan. Majd odasétált a legvadabb teremtéshez, aki vélhetően nem csípte a viselkedését (Noxia), majd invitálva őt egy dalba kezdett bele, majd ha a többiek elindultak a pincéből érkezett srác után, ő is követte őket, de közben még mindig énekelve egy bizonyos dalt.*
- Minket vár a világ,
bársony egeken ringat;
téged hívlak te szép hercegnő,
halld a szív szavát!

Véled mámorító
versenyt szállni a széllel,
szőnyegünkön ma éjjel utunk
meséken visz át...

Egy új élmény
suhanván felleg réteken,
Csillagot szór itt fent a végtelen,
Mert végre itt vagy velem.

* Meg kell hagyni, színészként nem csak előadni, de énekelni is remekül tud. Az iskolában vagy a színházakban mindig odavoltak érte, főleg, ha énekelt. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal955/1000[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Szer. Ápr. 17 2013, 21:11

A kérdéseim, melyet a szőke hajú fiúhoz intéztem, megválaszolatlanok maradtak, ezért a társam ezen különleges képeségét kénytelen voltam figyelmen kívül hagyni, és pusztán hinni a szavainak. A megbízónk viszont hozzáfűzött még pár érdekes információt.
- Fájdalmat? Érdekes... Ami arra, hogy van-e valami köze valaminek ehhez, nem tudom. Három napja kisasszony (Nio), csak azért most sikerült feladnom a küldetést, mert álladóan jönnek ezek a sö... - itt hirtelen elakadt a szava a férfinak, pár pillanatig kerek szemekkel bámultam rá, hisz azt sem tudtam, mi a baj. Majd ezután váratlanul felordított. Hátrahőköltem a döbbenettől. - TENEBRA, A JÓ ÉDES ANYÁDAT!! Tudtam, hogy azzal a rib**cal csak a baj lesz!!
Tenebra ? Az meg ki a fene ? Ezt meg akartam kérdezni tőle, de az egyik társam megelőzött.
Ezután megpróbáltam mindenkit felrázni az első döbbenetbő, de volt egy barna hajú lány, akinek láthatóan semmi szüksége nem volt erre, sőt ! Még az iróniához is megvolt a kedve.
- Éppen ezen gondolkoztam, kislány. - fűzte hozzá a felszólításomhoz a lány.
- Akkor gondolkozz hangosabban ! - vágtam neki oda, miután elmondtam a saját ötletemet. Egek, van, akinek semmi sem jó ! Ő azonban csak a fejét csóválta, úgy válaszolt nekem.
- Kislány, milyen kristályokról beszélsz? Ha nem vetted volna észre, nincs elfünk a csapatban. Sokat kell még azt hiszem néhány dologból tanulnod. De ha megbízol bennem, én szíves örömest lekötözöm a dögöt a kötelemmel, mivel én bele tudok olvadni a környezetbe, mint egy kaméleon. De csak akkor sikerülhet ez, ha van egy csali is. - mondta, majd körülnézett. - Nos, ki akarja magára vonni a farkaskománk figyelmét?
- Hidd el, észrevettem ! - válaszoltam neki. - De attól még lehetnek olyan különleges kristályok is, amiket ismerünk. Ezt a csalis ötletet pedig ugye nem gondolod komolyan ? Ezzel gyakorlatilag feláldozolt egy játékost ! - adtam hangot véleményemnek, miközben erősen gesztikuláltam. Legnagyobb megdöbbenésemre viszont akadt jelentkező a csali szerepére.
- Nos emberek, megmondtam, hogy én vagyok a Wishmaster. Ha nincs más megoldás, leszek csali... Hisz a hölgyeket erre úgy sem lehetne megkérni. Galád dolog volna, nem igaz? - mondta a Wishmaster, miközben ránk, lányokra mosolygott. Volt valami negédes a mosolyában, borsódzott tőle a hátam. Ekkor viszont egy másik társunk odajött közénk, és ezt mondta:
- Srácok .... Találtam egy utat ami az épület alá vezet. Gyertek velem ha nem a démonfarkas eledele aktok lenni. Legalább megnézzük mi fogad lenne bennünket. - mondta és már ment is le.
Ah, végre egy használható ötlet ! Nagy megkönnyebbülés futott végig rajtam. Így ráadásul még harcolni sem kell. Ezért én is sietve utánamentem.
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal597/600[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Csüt. Ápr. 18 2013, 10:20

Miután feltettem kérdéseimet több dolog is történ gyorsan és váratlanul, bár kérdéseim megválaszolatlanok maradtak. Először is több módszer hangzott el hogy fogjunk a farkasok kiirtásához. Bár nem volt mind üzemképes, ahogy én láttam. Viszont csalink már van, ami önmagában még nem elég. De ez egy igencsak kockázatos terv, még akkor is ha az ötletgazda képessége eléggé magas, mivel itt nem egy farkassal van dolgunk, hanem egy egész falkával.
- Kell lennie valami másik útnak is, ami járhatóbb - mondtam halkan, szinte suttogva gondolataimat.
Mindezek után a küldetés feladója furcsán kezdett el viselkedni. Éppen akkor kezdett válaszolni kérdéseimre, mely kegyetlen káromkodásba torkollót, és csak azt tudtam meg hogy három napja kezdődött ez az egész. Mondanom se kell, ezzel nem mentem semmire, de aztán mégis mondott valamit, ami használhatónak bizonyult. Mely kapcsán még egy kérdés merült fel bennem, ami szerintem mindenkibe szintén megfordult. Ki az a Tenbra? Gyanítom, ha már így haragszik rá és ilyen szavakkal illeti, akkor talán köze van az incidenshez. Még azt is megkockáztatom, hogy ő idézte elő ezt az egészet.
Majd ami hab a tortán, a jelen álláspont szerint ma mind meghalunk. Mivel hirtelen koppant sok fémtárgy, leszedték a fogadóról az összes zárak azok a bestiák odakint. Valamit irtó gyorsan ki kellene találni valakinek, lehet, hogy a csalis terv nem fog bejönni, mert már nincs időnk. Jelenleg a gondolkodás nem ment valami jól, de kell valami.
Kezdtem volna el használni a fejem mikor egyik társunk megjelent. Észre se vettem, hogy valaki eltűnt közölünk, de megtörtént. Mindenesetre úgy tűnik megvan a kiút, és nyertünk egy kis időt:
- Srácok....Találtam egy utat ami az épület alá vezet. Gyertek velem ha nem a démonfarkas eledele aktok lenni. Legalább megnézzük mi fogad lenne bennünket.
Tétovázás nélkül követtem. Valahogy tényleg nem akartam kutyatápként végezni. És ez volt az egyetlen logikus lépés a jelen pillanatban.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Ápr. 27 2013, 17:14

OFF: Akinek 500 szavast kell írnia: Judy Noxia

ON:
A srác is felfigyelt Thunder-re. Ami a terveteket illeti, már nincs értelme, mert a farkas abban a pillanatban betörte az ajtót, és egyenesen Judy nyakát harapta át, bár a lány szerencséjére nem ölte meg azonnal, hanem 10 HP-t vett el. Hati magától nekiugrott, és alaposan megmarcangolta a démont, aki nyüszítve kimenekült az utcára, majd egy vérfagyasztót vonyított. És vonyítások jöttek válaszul.
- Jesszus! Lefelé a pincébe, hívja a többieket! - Kiáltotta a srác, majd mindannyitokat leterel a pincébe, majd az alagútba. Mivel ő volt az utolsó, azonnal bezárja az alagút bejáratát, így a farkasok már csak a hűlt helyeteket látják a fogadóban.

Lent az alagútban:
Az alagút eléggé lestrapált volt. tele volt mohával, pókhálóval, és egyébbel. Szerencsére elég széles volt maga a járat, így nem kellett hozzá nyúlnotok a falakhoz, mert eléggé undorítóak voltak. Itt csatlakozik hozzátok a Fogadós is, aki nem mert beljebb menni. Egy ideig egyenesen mentek, majd hirtelen a küldetésadó megáll, ti meg belé mentek.
- Fenébe, zsákutca! - Morogta a férfi, miközben kitapogatta a falat. majd elővett egy fáklyát, és meggyújtotta. Páran azt kívánhatjátok, bár ne tette volna, mert egy rothadó hulla néz vissza rátok a falból, ami eléggé ijesztő és undorító volt, még ha díszlet csak.
- VÁÁÁ! - Ugrik hátra rémülten a férfi, és a Fogadós is. Mikor a mapotokra néztek, ezt látjátok:

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai 1010388-20130428-v5UJw0
(A kék pont jelzi az alagút bejáratát)

Nincs mese, fel kell fedeznetek az alagutat.

Ahogy haladtok lassan vissza hála a sárnak, ami ismeretlen okokból keletkezett, a férfi válaszol arra a kérdésre, hogy ki az a Tenebra:
- Egy lány, aki az egyik legerősebb volt Rózsavölgyben. A képessége eléggé hátborzongató és visszataszító volt: alvilági lényeket tudott megidézni maga mellé. Tudjátok, Zombi, Csontváz, Démon, mi egyéb. És Mobokat kellett megölnie ezekért. Ez még nem lenne baj, DE! Három hónappal ezelőtt feltűnt mindenkinek, aki Rózsavölgyben lakott, hogy a turisták és az NJK-k rendszeresen eltűnnek. Hosszabb nyomozás után minden nyom Tenebrára vezetett. Amikor bementem hozzá, hát mondjuk úgy, hogy beigazolódott az elmélet: ő volt. - Itt látszik, hogy finomított rajta, nyilván mert nagyon durva lehetett az, amit látott. - Amikor kiközösítettük a faluból ezért, Tenebra olyanokat kiabált, hogy bosszút fog ezért állni, meg hogy ő lesz az egyetlen egy, aki kijut ebből a játékból, és megöli Kayaba-t. Akkor derült ki róla, hogy rögeszmés. Azt gondolja, hogy csakis ő az, aki egyedül végigviheti az egész játékot, a többi 9.999 játékosnak meg pusztulnia kell, mert nem érdemlik meg szerinte az életet. Esküszöm, tiszta dilis! - Meséli, miközben haladtok vissza addig a pontig, amíg meg nem találjátok a kanyart, amit mutatott a map is.

Meg írhatjátok, hogy reagáltatok a férfi meséjére.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal3383/3500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Thunder Szer. Május 01 2013, 11:00

Úgy fest a dolog, hogy mindenki szépen leérkezett utának a borosoró mögötti titkos járatba ami jó, mert így nem vagyunk kitéve még egy ideig a démonoknak akik valószínűleg már bejutottak a házba. A titkos járatot bezártuk indultunk is tovább a sötét alagútba majd egyszer csak a küldetés adónk megátt így belebotlottam.
- Oh bocsikaaa … Nem láttam, hogy megálltál.
- Fenébe, zsákutca! - hangzott el nemsokkal később és előkapott egy fáklyát.
- Ezt előbb nem tudtad volna? - vágtam a fejéhez. - Most már mindegy, de legalább már normálisan tudunk tájékozódni és ez valóban egy zsákutca.- Engem különösebben nem nagyon érdekeltek a rothadó maradványok, de egy kicsi para az ért bennem is ott volt, hiszen ki tudja milyen katakombába jutottunk.
- Nincs mese … Fel kell térképeznünk a barlang rendszert. - mondtam magabiztosan és reméltem a társaim is így gondolják. Elindultunk visszafele és a korábban elhangzott kérdések kezdenek megvonszolódni, hogy ki is az Tenebra.
- Egy lány, aki az egyik legerősebb volt Rózsavölgyben. A képessége eléggé hátborzongató és visszataszító volt: alvilági lényeket tudott megidézni maga mellé. Tudjátok, Zombi, Csontváz, Démon, mi egyéb. És Mobokat kellett megölnie ezekért. Ez még nem lenne baj, DE! Három hónappal ezelőtt feltűnt mindenkinek, aki Rózsavölgyben lakott, hogy a turisták és az NJK-k rendszeresen eltűnnek. Hosszabb nyomozás után minden nyom Tenebrára vezetett. Amikor bementem hozzá, hát mondjuk úgy, hogy beigazolódott az elmélet: ő volt … Amikor kiközösítettük a faluból ezért, Tenebra olyanokat kiabált, hogy bosszút fog ezért állni, meg hogy ő lesz az egyetlen egy, aki kijut ebből a játékból, és megöli Kayaba-t. Akkor derült ki róla, hogy rögeszmés. Azt gondolja, hogy csakis ő az, aki egyedül végigviheti az egész játékot, a többi 9.999 játékosnak meg pusztulnia kell, mert nem érdemlik meg szerinte az életet. Esküszöm, tiszta dilis! -
- Cöhhh …. Akkor ő az elsődleges gyanúsított a képessége miatt és az eddigi cselekedetből következtetve, már ha igazak az állításaid. Egyenlőre pártatlanul állok a dologhoz mert nem voltam a völgy lakója így nem tudom ebből mi igaz, de remélem nem arról van szó hogy ez a Tenebra mindenkit meg akarna ölni. Vagy talán csak a völgy lakót a kiközösítés miatt? Vélemény? - tettem fel végül a kérdést a többieknek.

// Sorry a késés miatt Sad //
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal1119/1200[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Hermit Szer. Május 01 2013, 21:56

*Szép, mondhatni, szinte el sem indultak, s az ajtó máris betört, s természetesen Hermit kiszemelt hölgyeménypartnerére vette rá az magát. Kikerekedett szemekkel nézte a jelenetet a fiú.*
- Csúnya kutyi! Szállj le a csajomról!
* S máris belevágta egyik kését a farkas oldalába, de szerencsére jött a jó kutya, s megmentette mindenki életét. Egy időre. Lefutottak végre a pincébe. Nyirkos, undorító volt minden. Legalábbis mindenki ezt mondta volna, de Hermitet valahogy cseppet sem zavarta a dolog. Komoly volt a tekintete, most nem volt benne színjáték. *
~ Az otthoni csatornák jutnak róla eszembe... ~
* Nah igen, ha rossz kedve volt, vagy csupán egyedül akart lenni, legkönnyebb úgy volt meglógni az otthonból, hogy lement a szennyvízcsatornába. Hirtelen megállt a sor, jelenleg ő volt a legvégén, bumm bele mindenkibe. *
- Ehh...
* Ennyi volt a reakciója. Távolodott a többiektől, hogy mindenki kényelmesen elférjen, majd megjelent egy fáklya és egy hulla. Hermit utat tört magának, s közelről nézegette a "tetemet". Nyilván mindenki tudta, hogy ez nem igazi halott, de azért érdekelte volna, ki és miért tette ezt pont ide! Majd hallgatta a beszámolót, miközben a térképét bámulta. Majd csönd támadt egy bizonyos megszólaló után. Végre megszólalt, ismét komolyan. Talán furcsa lehetett mások számára, hogy az eddig poénkodó és komolytalan fiú milyen komollyá vált.*
- Lehet, hogy butaság. De talán megvan az oka, miért éreznek a farkasok... miért vannak érzelmeik.
*Megfordult és a küldetésadó szemébe nézett.*
- Lehetséges, hogy ez a Tenebra képes legyen arra, hogy emberekből és démonokból kimérát készítsen?
* Nem fűzött hozzá többet. Látni akarta a reakciót a többiek arcán. Sajátja sötét volt és vészjósló. Persze csak a téma miatt. És a hangulat kedvéért.*
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal955/1000[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Hétf. Május 06 2013, 19:15

Viszolyogva lépkedtem lefelé a lépcsőn az alagútban. Alig láttam valamit, ezért az előbb meg akartam fogni a falat, hogy legalább az adjon valami tájékozódási pontot. Azonban az teli volt mohával, ősrégi pókhálókkal, így inkább gyorsan visszahúztam a kezem, mielőtt hozzáértem volna. Így tehát maradt a megérzés utáni tájékozódás. Persze ez nem volt túl hasznos, mert mikor az egyik előttem lévő tag megállt, én rögtön beleütköztem. Ah, mi van már ?! Épp fel akartam háborodni, a küldetésadó hangja belém fojtotta a szót.
- Fenébe, zsákutca! - káromkodott, majd meggyújtott egy fáklyát. Ahogy a fény utat tört magának, és bevilágította a teret, láttam, hogy egy rothadó hulla van egyenesen előttünk. Ösztönös sikítással ugrottam hátrébb. Szemeimet becsuktam, a hátam a falnak támasztottam, miközben végig remegtem. Életemben először láttam halott ember, mégha csak virtuális kép is az egész, ennek hatására pedig hirtelen elfogott a hányinger. Azonban tudtam, ilyesmire most nincs idő, mégiscsak egy küldetés közepén vagyok, ráadásul egy ismeretlen, sötét alagútban. Megpróbáltam úrrá lenni az érzéseimen remegő kézzel megnyitottam a virtuális térképemet. Csakhogy az se segített sokat, gyakorlatilag azt mutatta, ahol már eddig is végig jöttünk, és egy másik elágazást. Tehát nem tehetünk mást, minhogy mi fedezzük fel ezt az alagutat. Hurrá, másra sem vágyon, mit újabb rothadó hullákba ! Dühömben, majdnem belevágtam a falba a kezemmel, de aztán eszembe juttot, hogy az milyen dolgokkal van tele, úgyhogy inkább nem tettem meg. Ehelyett visszafelé indultam a többiekkel együtt, viszont ez nem volt könnyű, valamiért tiszta sáros lett az út. Amíg valahogy csúszkálva haladtunk a sárban, a küldetésadónk valaszolt arra a kérdésre, hogy ki is az a Tenebra.
- Egy lány, aki az egyik legerősebb volt Rózsavölgyben. A képessége eléggé hátborzongató és visszataszító volt: alvilági lényeket tudott megidézni maga mellé. Tudjátok, Zombi, Csontváz, Démon, mi egyéb. És Mobokat kellett megölnie ezekért. Ez még nem lenne baj, DE! Három hónappal ezelőtt feltűnt mindenkinek, aki Rózsavölgyben lakott, hogy a turisták és az NJK-k rendszeresen eltűnnek. Hosszabb nyomozás után minden nyom Tenebrára vezetett. Amikor bementem hozzá, hát mondjuk úgy, hogy beigazolódott az elmélet: ő volt. Amikor kiközösítettük a faluból ezért, Tenebra olyanokat kiabált, hogy bosszút fog ezért állni, meg hogy ő lesz az egyetlen egy, aki kijut ebből a játékból, és megöli Kayaba-t. Akkor derült ki róla, hogy rögeszmés. Azt gondolja, hogy csakis ő az, aki egyedül végigviheti az egész játékot, a többi 9.999 játékosnak meg pusztulnia kell, mert nem érdemlik meg szerinte az életet. Esküszöm, tiszta dilis!
Elborzadva hallottam a történetet. Szóval Tenebra is egy olyan lány, aki bekerült ide a SAO-ba, azért megőrült. Viszont most másokra is veszélyes. Így nem tehetünk mást, muszály valahogy ártalmatlanítani őt. Az egyik társam azonban pártatlanul állt a dologhoz.
- Részemről ez nem változtat semmin. - mondtam válaszként neki, és egyszerre a többieknek is. - Először is le kell győznübk vagy valahogy ártalmatlanná kell tennünk ezeket a démonokat. Aztán, ha ez a Tenebra is benne van a dologban, akkor előbb-utóbb biztos fel fog bukkanni. Akkor, pedig nincs más választásunk, őt is le kell győznünk. - fejeztem be a mondandómat, széttárva a kezeimet végül.
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal597/600[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Kedd Május 07 2013, 12:13

Menekülésnek először jó volt a járat. Pontosabban jó ötletnek tűnt, azonban a nyirkos, dohos és gusztustalan alagút zsákutcában végződött. Ennél rosszabb helyzetbe viszont csak odafent lennénk a démonok között. De így is rossz előérzetem van.
Közben a fiú elkezd mesélni egy történetet, és kifejti ki is ez a Tenbera, akit nemrégen oly szörnyen szidalmazott, ami elítélendő viselkedése miatt érthető:
-Egy lány, aki az egyik legerősebb volt Rózsavölgyben. A képessége eléggé hátborzongató és visszataszító volt: alvilági lényeket tudott megidézni maga mellé. Tudjátok, Zombi, Csontváz, Démon, mi egyéb. És Mobokat kellett megölnie ezekért. Ez még nem lenne baj, DE! Három hónappal ezelőtt feltűnt mindenkinek, aki Rózsavölgyben lakott, hogy a turisták és az NJK-k rendszeresen eltűnnek. Hosszabb nyomozás után minden nyom Tenebrára vezetett. Amikor bementem hozzá, hát mondjuk úgy, hogy beigazolódott az elmélet: ő volt. Amikor kiközösítettük a faluból ezért, Tenebra olyanokat kiabált, hogy bosszút fog ezért állni, meg hogy ő lesz az egyetlen egy, aki kijut ebből a játékból, és megöli Kayaba-t. Akkor derült ki róla, hogy rögeszmés. Azt gondolja, hogy csakis ő az, aki egyedül végigviheti az egész játékot, a többi 9.999 játékosnak meg pusztulnia kell, mert nem érdemlik meg szerinte az életet. Esküszöm, tiszta dilis! -ért a mese végére. Bár ez inkább valami rémmeséhez hasonlított, egy rejtélyekkel teli meséhez. Szeretem a krimiket, de csak olvasni, nem bennük szerepelni.
Mindenesetre bár nem tudom mit is csinált ez a Tenbera pontosan, de az fix, hogy ha nem ő idézte meg a farkasokat valami sötét szándék miatt; akkor viszont a másik lehetőség, hogy ő bosszantotta fel a démonokat valahogy.
Ha az utóbbi igaz, akkor gondolom addig mennek amíg meg nem találják őt, addig viszont mindenen átgázolnak és mindent elpusztítanak. Ha pedig így van akkor Tenbera itt van a faluba. Bár ez csak egy elmélet. Lehet, hogy valami más lesz a mese vége, csak még nem gondoltam, gondoltunk rá.
Álltam szótlanul gondolataimmal. Nem jutott eszembe ennél több, vagy jobb elmélet. Bár ezek az elméletek is borúsak és elképzelhetőek voltak. Egyenlőre nem osztok meg semmit, döntöttem el, mivel nem akarok hülyeséget mondani. Következtetéseim, és némi hallgatás után én is csatlakoztam az ötletelésbe:
-Merre lehet most ez a Tenbera? -néztem fel a srácra, majd lefele nézve folytattam.-Szerintem ő a kulcsfigura.-mondtam halkan a földet nézve, bár ott se láttam semmi szépet. Büdös volt és hihetetlenül koszos, ha a valóságban lennénk már régen felfordult volna a gyomrom ebben a szituban.-Bár ez még csak elmélet, de nála kéne kezdeni-néztem a térképre.-De előbb lehet ki kéne jutni...
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal2076/2100[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Szer. Május 08 2013, 12:15

//Bocsánat, hogy eltűntem, de a hiányzásokba ugye beleírtam az okát. Már jobban vagyok, és kész vagyok folytatni a küldit. Very Happy Joey, nem túlzás egy kicsit a sebzés? Ha egy állat átharapja a nyakam, akkor ennél többet vesz le, sőt, én akkor már rég meg is halhattam volna. Szóval ez esetben tessék reálisabban gondolkozni. Very Happy //

A köpenyes srác vállalkozott csaléteknek. Örülök, hogy végre valaki a reszkető, menekülő bagázsból, aki tényleg segítene nekem elkapni a dögöt. A lány, aki az észt játssza a kis csapatban, okoskodni kezdett, ámde nem figyeltem rá, mert már azon fáradoztam, hogy miként lepjem meg és kötözzem meg a démonállatot, amíg a zenés kedvű srác eltereli a figyelmét.
Sajnos nem voltunk elég gyorsak, de a dög annál inkább. Letörte az utolsó lakatot is, majd berontott. Én voltam az első és egyben az utolsó áldozata, szinte olyan gyorsan jött, hogy védekezni se tudtam. Ha az egyik pet és a köpenyes srác (aki a csajának hívott legnagyobb hüledezésemre) nem jött volna, már rég meghaltam volna. A fél életem oda. A démonállat nyüszítve menekült, hogy vonyítással hívja oda a társait. Most már nem volt mit tenni. Muszáj volt egyelőre nekem is csatlakoznom azokhoz, akik a pincébe, onnan egy alagútba.
- Gyerünk, mozgás! - szóltam a többieknek, ahogy a questadó srác beterelt minket, aztán a köpenyes fiúhoz fordultam. - Lekötelezett, hogy megmentettél... de legközelebb válogasd meg a szavaidat. Nem vagyok senki csaja. Esetleg nincs valakinél fölösleges gyógyital, vagy bármi más? Meghálálnám.
Mentünk egy ideig a pókhálós, mocskos falú alagútban, míg zsákutcába nem értünk. Ezalatt még a rémült fogadós is csatlakozott, kinek nem volt foga ínyére tovább jönni. A fiú hangot is adott a zsákutca kellemetlenségének, és fáklyát gyújtott.
Egy rothadó hulla, amiket cenzúrázatlan, tizennyolc éven felülieknek ajánlott horrorfilmekben látni. Ki tudja, hogy került ide, és mi célból rakták be a készítők, viszont annyira bűzlött, hogy én - aki mindennemű szagot, helyzetet, érzelmi megrázkódtatást el tud viselni érzéketlenül - már vissza akartam fordulni. Vissza nem mehettünk a felszínre, ott vártak a farkasok. Thunder javaslatára belenéztem a mapomba, és nagy szerencsénkre találtunk is egy másik utat.
- Na menjünk innen, mielőtt újabb HP veszteségem lesz magától a bűztől. - javasoltam, és erre mind elindultunk visszafelé, amíg meg nem találtuk a másik utat. Szóval itt mentünk tovább, viszont eszembe jutott a kérdés, amit már többen is feltettek.
- Szóval ki is ez a Tenebra? - tettem fel a kérdést a fogadósnak és a küldetésadónknak.
- Egy lány, aki az egyik legerősebb volt Rózsavölgyben. - mesélte el a srác. - A képessége eléggé hátborzongató és visszataszító volt: alvilági lényeket tudott megidézni maga mellé. Tudjátok, Zombi, Csontváz, Démon, mi egyéb. És Mobokat kellett megölnie ezekért. Ez még nem lenne baj, DE! Három hónappal ezelőtt feltűnt mindenkinek, aki Rózsavölgyben lakott, hogy a turisták és az NJK-k rendszeresen eltűnnek. Hosszabb nyomozás után minden nyom Tenebrára vezetett. Amikor bementem hozzá, hát mondjuk úgy, hogy beigazolódott az elmélet: ő volt. Amikor kiközösítettük a faluból ezért, Tenebra olyanokat kiabált, hogy bosszút fog ezért állni, meg hogy ő lesz az egyetlen egy, aki kijut ebből a játékból, és megöli Kayaba-t. Akkor derült ki róla, hogy rögeszmés. Azt gondolja, hogy csakis ő az, aki egyedül végigviheti az egész játékot, a többi 9.999 játékosnak meg pusztulnia kell, mert nem érdemlik meg szerinte az életet. Esküszöm, tiszta dilis!
Thunder érdekes reakciót váltott ki, és a szavaival egyet kellett értenem. Az okostóni kislány megint jött az olyan elmélettel, amit inkább túl abszurdnak tűnt, és nem hiszem, hogy bárki egyetértene vele, vagy hallgatna rá. Engem az egyikük már elintézett, és akármilyen önfeláldozó is vagyok, nem kockáztathatom meg még egyszer a maradék HP-mat egy egész falka ellen.
- Thunderrel kell egyetértenem, és van benne némi logika. - filozofáltam. - Ha igaz az egész, akkor biztos volt valami a háttérben, hogy korábban ilyeneket csinált. Talán megszállta őt is valami a képességei miatt, mint a démoni állatokat, és azért tette azt három hónappal ezelőtt, amit tett. Tudom nagyon jól, hogy ha KA pötyögtet egyet-kettőt, akkor simán gonosszá és megszállottá tehet bármilyen NJK-t, de főleg játékost. Szerintem jobban utána kellett volna járni a dolgoknak, mielőtt kiközösíthettétek volna. Ha én is ilyen megszállott lennék, engem is így megérintett volna ez a megvetés. De hangsúlyt kell adnom az előttem szóló ellen, hogy nem megoldás foglalkozni a démoni állatokkal. Ha sikerül is ártalmatlanítanunk őket, Tenebra gondoskodni fog még többről, és szerintem folyamatban van még az újabb előállítások. Ha van ez a képessége a lánynak, akkor az lenne a megoldás, ha egyenest őt keressük meg. Ha ő elbukik, a képességei megsemmisülnek, és eltűnnek végleg a "petek" is. Ez éppen olyan, mint ha egy állatidomárt akarnánk megölni... csakhogy ő egy "warlock". Nem szándékoznám megölni, hiszen lehet, hogy KA művelt vele valamit... ha meg tényleg magától lett ilyen, akkor felőlem azt csinálhatunk vele, amit kell ilyenkor.
Hogy közel kerülhessünk Tenebrához, egy terv kellett. Egy terv... le kell süllyedni néha bizonyos szintekre, hogy ezzel előre segítsem a csapatot a tébolyult lányhoz. Sok buktatója van a dolognak, de épp az a lényeg, hogy felbukkanjon. Tenebra a hallottakból mindenkinél jobb akar lenni...
Remélem, senki nem keresztezi a titkos tervemet a magáéval, mert ezzel mindent elrontana, és az egyetlen utolsó esély, hogy találkozhassunk a lánnyal, szertefoszlik.

//A tervemet majd a legmegfelelőbb esetben vetem be, úgy 1-2 kör múlva, ha kijutunk ennyi idő alatt. Nem mondom meg, mi az, mert nem szeretem, ha koppintják az ötleteimet Razz //
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_bal2457/2500[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.