Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokushin vs Fuun Kotarou

3 posters

Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Fuun Kotarou Kedd Aug. 07 2012, 23:35

>>Hokushin VS Kotarou<<
Egy igencsak szép reggelnek indult a mai, sőt talán a különleges lenne a legmegfelelőbb szó rá. Évek óta nem aludtam normálisan csak hébe-hóba 1-2 órákat, hol otthon hol a buszon, vagy az órákon. Nagyon nem tették szóvá, mert tudták milyen életet élek, és nem voltam nagyon kifogásolható az eredményeimmel, egyszerűen átlagosak voltak, melyek nekem tökéletesen elegek. Azonban visszatérve a mai napra, megvolt a nyolc óra alvás, valami istentelen mennyiségű energiával ébredtem. Ezt valahogy le akartam vezetni, még csak reggelizni sem álltam meg. Egyenesen a főtérre tartottam, hogy találjak valamit amivel kicsit felpörgethetem az adrenalinomat és kicsit megcsappanthatom ezt a túlcsorduló mozgási vágyat. Azonban jelen pillanatban a legkisebb ambíciót sem éreztem arra, hogy küldetést csináljak, vagy fejlődjek. Ha átlagos fejjel és lelki világgal rendelkeznék a megfelelő megoldás az lenne, hogy az első szembejövőbe belekötök. Hisz itt a játék rendszere tökéletesen alkalmas bunyókra, hisz semmilyen jogi következménye nem lesz, ha valakit agyonverek, vagy épp fordítva. Ám ezen opciók közül egyik sem tartozott a kedvenceim közé. Ha túl gyenge az ellenfelem, akkor semmi szórakoztató nem lesz benne, ha túl erős, akkor meg. Áh, én nem tartozom azon ostobák közé, akik csak úgy heccből összeveretik magukat, ráadásul igencsak kevés életponttal rendelkezem, s ezért is örülök hogy béta tesztelő voltam. Tudtam hol keressek kiegészítő cuccokat amiket még a kezdeti kevéske erőforrásomból beszerezhetek, és még ha nem is nagyon, de valamennyivel növelik a túlélési esélyeimet. Így felszerelkezve, és valami jó ötleten agyalva haladtam irdatlan sebességgel a főtér felé, melyről foggalmam sem volt. Párszor megakadtam, gondolom nekimentem valakinek, azonban senki sem rótta fel ezt nekem, kicsit unalmas, sőt annyira, hogy meg sem fordultam kinek is mentem neki. A főtérre érve körülnéztem, s valami alkalmas dolgot kerestem. Kihívókat párbajra, vagy épp balhékat, ahová beszállhatok. Az első amint megakadt a szemem, egy cuki csaj volt, aki ugyan nem az esetem, s már fordultam is volna tovább. Ám ebben a pillanatban láttam meg a másik illetőt ott, méghozzá egy csávót, aki éppen zsarolta. Nah ez már érdekesebb szituáció, de először is derítsük ki miről is van szó. A tömegben nem esett nehezemre közel férkőzni és feltűnés nélkül hallgatni azt, hogy mi is a harci helyzet. A kiscsajtól akart a csávó kizsarolni ezt-azt, vagy különben megöli a kis állatkáját amint kimegy a városból. Szóval egy beast tamer-t a társa életével fenyeget, ez aztán a pofátlanság. Jó szokásomhoz híven nem hagyhattam ki, hogy ne a saját idióta betoppanásommal segítsek. A csórikám mögé „lopóztam”, mely jelenlegi helyzetben skillek nélkül is ment, hisz tanult versenykendós vagyok, egy kis megfontolt mozgás meg sem kottyan nekem. Felvettem ördögi vigyorom, melyhez társítottam jelenlegi állapotomban tök hiteles veszélyesen őrült fényt a szemembe, s ércek hangon lassan kihúztam a kardomat és a fejem fölé emeltem. Ekkor nézett hátra a szegény pasas. A maga 160cm-jénél fogva elég alacsony volt, és én a saját 180-ammal föléje tornyosultam. Hogy megkoronázzam belépőmet meg is szólaltam, méghozzá elsőként. Ami persze nem meglepő, hisz már az is nem kevés lélekjelenlétről árulkodik, hogy nem ájult el rögtön a sokktól. Elég ijesztő egy egyén tudok lenni, főképp az olyan pillanataimban, mint ez is.
- Eljöttem elfuserált szerencsétlen életedért te halandó patkány!
Mondom már begyakorolt mély és érces démoni hangon, melyet a végén megkoronázok egy sátáni kacajjal. Talán kicsit túlzásba estem, mivel szegény fószer elsírta magát, s csetlő botló léptekkel indult el, majd hangosan „papa eljött értem a sátán” kiáltozással bőgve menekült. Az egyetlen hátulütője a dolognak az volt, hogy így pont szegény csajjal szemben voltam. S úgy tűnik rá is igencsak nagy benyomást tettem, méghozzá annyira, hogy egyenesen elájult. Még épp időben kapom el, bár megtartani nincs kedvem. Azonban nem hagyhatom, hogy csak úgy csattanjon a földön, így én magam eresztem le lassan a földre. Bakker, ezt nem volt a tervezett dolgok között. Leengedem kardomat, s megvakarom másik kezemmel a fejemet. Hát ezzel meg mi a fenét kezdjek most? Mindenesetre sikeremet kuncogással nyugtázom. Ki is alakult körülöttem egy kisebb kör a mutatványom hatására. Tele volt vegyes érzelmekkel, hisz volt aki látta, hogy épp a csávót kergettem el, aki molesztálta a kis csajt, de volt aki csak azt látta, hogy a csöppségbe még a sikoly is belefagy, s elájul. Ekkor egy másik csóka kerül a szemem elé, aki valószínűleg mit sem sejtve lépett át a kört alkotó tömegem. S a következőket látja: egy kis ártatlannak tűnő aranyos csajszi a földön, mellette meg egy magas igencsak furcsa kinézetű fickó aki rajta röhög? Nem lehet eldönteni, mindenesetre a kimonójában a haorijával igencsak yakuza-feelinget ad magáról, ráadásul még a kardja is elő van húzva. S egyenesen az érkező felé bámulok, s holt nyugodt, kicsit őrültnek ható zengő hanggal szólok feléje.
- Mivan öcskös? Tán nem tetszik valami?
S természetesen rá is megeresztem igazán meghatónak nem mondható hatalmas zseniális vigyoromat.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal10/1200Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Hokushin Szer. Aug. 08 2012, 00:10

Éppen a hátamat egy falnak támasztottam és a pontjaimat nézegettem. Akárhogy néztem őket ritka pocsék módon osztottam el azt a tíz pontot. Az erőm igaz, hogy megfelelő volt egy kezdőhöz képest, de az életerőm egyszerűen szánalmas volt. Tízen öt pont szinte semmire nem volt elég a többi tulajdonságomról meg nem is beszélve. Azon kezdtem gondolkozni, hogyan tudnám kompenzálni ezt a hibát. A gép mögött ülve egyszerűen új karaktert kezdenék de azon a helyen az életem lehet a tét. Elhatároztam a legfontosabb az életerő, a sebesség, és a fegyverkezelés felerősítése. Ha ez meglesz utána jöhet a többi szép sorjában. Ezután elővettem a fegyveremet és nézegetni kezdtem. Elég jól nézett ki sajnos azonban ez a játék nem divatbemutatóról szolt. A szintlépések mellett a másik legfontosabbnak azt tartottam, hogy jobb fegyvert szerezzek magamnak. Egy olyan fegyverre gondoltam ami illik különleges képességemhez. A boltok viszont túl drágák voltak az akkori pénztárcámhoz viszonyítva. Az egyetlen megoldás az maradt ami megoldást kínál az előbbi problémámra is. Szörnyeket kell ölnöm így tapasztalat pontot és némi felszerelést szerezhetek. Egy idő után meguntam a tanakodást és elindultam valamerre.
Ekkor valami furcsa hangot halottam úgy negyven méterrel előttem. Mintha egy régi horrorfilmből a hasfelmetsző kacagott volna örömében. Ezután pedig valami még furcsább dolog történt. Egy srác felváltva hol két hol pedig négy lábon rohant el mellettem és közben az apukája után visítozott akár egy kismalac. Elképzelni se tudtam mi üthetett ebbe a félnótásba de láttam honnan jött. Lassan abba az irányba néztem és megláttam egy kisebb tömeget ahol néhány ember felszisszent. Gondoltam én is megnézem mi történt így nem is figyelve a válamra fektettem a kardomat és elindultam a csoportocska felé. Mikor odaértem egy elég szép látvány fogadott engem. Egy srác és egy szemrevaló kis hölgy párosára találtam utóbbi ájult volt és arcára a félelem ült ki. Fogalmam sem volt, hogy mi történhetett de ez nagyon hasonlított egy vámpíros film jelenetére. A vámpír megtámadja a lányt a hős szerelmes pedig menekül mint ha a pokol száz ördöge kergetné. Bár ha ez történt volna a közönségből többen megrémültek volna de ez nem történt. Abban maradtam lehet csak egy tahó aki molesztál egy lányt. Ezért leinformálódok. Alig léptem közelebb pár lépéssel közelítettem meg mikor rám nézett és mélyen zengő hangon megsózva egy kis eszelősséggel megszólalt. Arról érdeklődőt, hogy nem teszik-e nekem valami majd megejtett egy bájos mosolyt.
Szemeivel a kardomra nézet amit csak most vettem észre, hogy nem raktam el. A való életben megkukultam volna ott viszont nem állt fel eme veszély.
-Mindössze eme modern udvarlási formád az ami nem tetszik.- ezzel levettem a vállamról a kardot és lágyan suhintottam vele egyet a talaj felé.
-Jó lenne ha leckét vennél illemből, hogyan kell bánni a szép hölgyekkel.-
Ezt az egyik kedvenc filmemből ollóztam össze a három testőrből. Ott is az illemlecke adás azt jelentette, hogy párbajozni akar. Reméltem az a fickó is érteni fogja és ott hagyja azt a szegény lányt. Ezzel pár lépésnyit hátrébb megyek megfordulok és előveszem a párbajozáshoz szükséges menüt. Reméltem, elfogadja a kihívást, nem sokkal erősebb nálam és, hogy nincsenek gyilkos hajlamai.

Mikor letelik a visszaszámlálás egyelőre csak magam előtt tartom a kardom, hogy védjem magam a csapásai elől. Addig próbálom védekezni és kitérni míg meg nem ismerem valamelyest a stílusát.
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal610/700Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Aug. 08 2012, 01:51

>>Hokushin VS Kotarou<<
Muhahaha, hát istenem egyszerűen nem tudok betelni a zsenialitásommal. Ez az alakítás Oszkár díjat érdemelne, s ráadásul két legyet egycsapásra módon még egy párbajt is találtam magamnak. Ez aztán a nem semmi, tudtam én, hogy adrenalinra szomjazik a sorsom, vagyis én! Az időzítésem is fenomenális, és ráadás még abból az irányból is jön, amerre kergettem. Több, mint valószínű, hogy látta azt a szégyenteljesen síró embert. Egek, micsoda remekművet teremtek itt, most jöjjön az ő szerepe. Igen, a hős lovag, ki segítségére siet az elesett hercegnőnek, s megpróbálja kimenteni a gonosz karmai közül. Ráadásul micsoda fogalmazás! Akár egy igazi nemes lélek. Ha eddig zavarodottnak tűnhettem, most meggyőzöm róla, hogy én teljesen őrült vagyok, ami valójában nem igaz, de most ezt kívánja a helyzet, hogy igazán beleélhesse magát. Máskülönben nem lenne értelme, ha félszívvel harcolna. Gondolja csak azt, hogy én vagyok a gonosz, el kell pusztítania, hogy megmentse az ártatlan játékosokat. Igen, legyen méltó a lovag szerepre, ne kegyelmezzen, küzdjön. Plusz poén, hogy nagyon is jól tudom, milyenek az emberek, mikor fel vannak húzva. Tapasztaltam, s ugyan versenyeken és az edzéseken nem használhatom, mert nem fair, de szabad küzdelmekben a felidegesített ellenfél nem tud rendesen koncentrálni, s csak rám koncentrál. A mozdulataimra, a beszédemre, és arra, hogy elpusztítson, legyőzzön. Így hát előveszem igazán őrületes testbeszédemet is folyamatos sátáni vigyorom mellé, s így szólok hozzá, mielőtt elkezdődne a harc.
- Ugyan kedves hős barátom, ez már évezredek óta működő udvarlási módszer, karizmám oly hatalmas benyomást tett rá, hogy nem bírta feldolgozni csodás kisugárzásom. - Suhint egyet kardjával, s hagyom had mondja el mondandója második felét, hogy arra is méltóképp válaszolhassak. - Nocsak nézzék meg a hősszerelmest, micsoda féltékenység whuhúú, csak úgy árad belőled a jóság megtestesítő lovagjának aurája. Öcsém, ezt nevezem én felelőtlenségnek, tán túl sok mesét néztél nemes uram? Bár ha az etikettre vagy kíváncsi taníthatok neked pár dolgot!
A végén eléggé megemelem a hangom, és teszek magam előtt két lassú ámbár erősnek tűnő suhintást. Majd lenézek a mellettem fekvő kis csajra. Sajnálnám szegényt, ha itt maradna. Több szempontból is, ha felkel a harc alatt, könnyen lehet, hogy újra elájulna szegényem. Azonban ha mégsem, még mindig fent áll a lehetőség, hogy ez a balfék véletlen elakad benne. Így elteszem kardomat, s felkapom a picurkát, a tömeg szélére battyogok vele, s leeresztem, majd egy random csávóra rábökök és az előbbi csávónál használatos módon ráförmedek.
- Na idefigyelj kis ficsúrkám, ha nem akarod, hogy darabokra szedjelek jobban tennéd, ha vigyáznál rá megértettél?! A fél szemem rajtad tartom tökmag, jobban teszed, ha meg sem próbálsz kibújni vetted az adást?
A jó öreg yakuzás filmekből vett lefelé néző vicsorral torzított arcot veszem elő, mely meg is teszi a hatását. Alaposan körbenézek, szerencsémre az erősebbnek tűnő fickók egyelőre csak figyelnek, úgy tűnik mázlimra ész is szorult beléjük, s próbálják összerakni a képet, mely ha sikerül rájönnek, hogy semmi ártó szándékom nincs a kis csaj felé. Bár erre nem hagyok időt a hős lovagunknak, hisz akkor hol maradna az én szórakozásom? Ugyan kérem ha most mondaná vissza a kihívást pocsékba veszne az erőfeszítésem. Nah akkor adjunk egy utolsó löketet neki.
- Nah kis apám, remélem eléggé feltüzelt a féltékenység, és készen állsz megküzdeni férfi módjára. Remélem nem vagy olyan betoji, mint az a sírós baba. Azt ajánlom vedd halál komolyan a dolgot! Remélem nem vagy erő híján, mert én aztán duzzadok tőle. Let the fight begin!! Muhahahaha!!!
Ezzel leokézom a párbajt. Próbálkoztam szavaimmal is hatni rá, valószínűleg, ha jól meg minden, azt fogja hinni, hogy egy erőre tápolt lassúság vagyok. De nem szabad túlságosan elbíznom magamat, lehet átlát a beszédemen. Mivel nem mozdul, hanem valamiféle kezdő védekező állást vesz fel, nekem kell menni. Teszek két lassú lépést, meg két szintén lassított felvételnek tűnő mozdulatot. Aztán jön az igazi kezdés. Kardom magam elé tartom, mintha egy lesújtó támadásra készülnék, ráadásul két kézzel fogom a markolatot. Minden előjel nélkül váltok maximum sebességre, és nem félek azonnal mindent beleadni, had rémüljön csak meg, minél inkább zavaros a feje, annál nehezebben harcol majd. A versenyeken használatos suhanás szerű mozdulattal közelítek, hogy lesújtsak. Ám ekkor lép életbe különleges tehetségem, annak köszönhetően, hogy két kézzel fogom a kardom egyáltalán nem esik nehezemre félköríves mozdulatra váltani a lesújtóból, s hirtelen mozdulatváltással vágnék keresztül bal oldalán gyomor magasságban, miközben én ellépek mellette. Majd azonnal továbbfordulok lendületemet kihasználva egyesek számára iszonyatos sebességgel, mivel egyáltalán nincs habozás a mozdulataimban. Itt azonnal szembefordultam vele, már ha képes volt követni, és utánam fordulni. Gyors helyzetelemzés után választok lehetőségeim közül. Egy újabb cseles támadást hajtok végre ezúttal felcsapást mímelő szúrással, avagy ha túl jól reagált, akkor a kardját próbálom felütni, hogy a védelmét felnyissam. A túl jól reagáltba az is beletartozik, hogyha eltaláltam, de képes volt a meglepetésen felülkerekedve utánam fordulni. Abban az esetben támadok közvetlen rá, ha még csak most fordulna felém. Majd ha végeztem ezzel a manőverrel, alaposan szemügyre veszem az állását, miközben hátrébb szökkenek. Amennyiben támadást hajtottam véghez, megnézem mennyire van talpon, milyen kifejezések ülnek ki arcára, testtartására. Ha felütöttem a kardját, akkor a jelenlegi helyzetén keresek nyitott pontokat, hogy legközelebb rögtön támadni is tudjak. Azonban most rajta a sor, hogy produkáljon. Erőben nem vagyok a legjobb, de gyors vagyok és azért pakoltam kitartásra is. Ha más nem ezzel nyerem meg a meccset, de mindenesetre remélem el fog szórakoztatni.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal10/1200Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Hokushin Szer. Aug. 08 2012, 11:24

Ellenfelem elfogatta a kihívást de előtte tett pár elég érdekes megjegyzést. Próbált kigúnyolni és hősnek nevezett meg lovagnak. Nem éreztem magamat egyiknek sem csak egyszerűen nem kedveltem az ilyen nyomulós alakokat. Miközben beszélt sátáni vigyorral meredt rám mintha élvezné, hogy most valakit elintézhet. Az a kép alakult bennem erről az ürgéről, hogy nem fél kimutatni a belső érzelmeit. Magyarán szólva egy szadista elmebeteg aki még büszke is rá. Azonban ami ezután történt megkérdőjelezte az elméletemet ugyanis fölvette a lányt majd átadta valakinek nehogy megsérüljön. Az átmeneti felvigyázónak pedig szó szerint a lelkére kötötte nem eshet semmi bántódása a hölgyeménynek. Ez a viselkedése teljesen ellentmondásos volt a korábbival kapcsolatban. Tudtommal az agyalágyult önimádók nem foglalkoznak annak testi épségével akit erőszakkal akarnak meghódítani. Ráadásul ez a főgonosz szöveg mintha egy mozifilm végső jelenetébe csöppentem volna. Ezután elmondta reménykedik benne, hogy erős vagyok mert ő csak úgy duzzad az erőtől. Miután elmondta a kis monológját azonnal támadásba lendült méghozzá elképesztő sebességgel. Végig azt hittem én gyors vagyok de ő még nálam is sebesebb volt. Mikor már nagyon közel járt mintha hirtelen rákapcsolt volna még gyorsabb lett. Bevitt a gyomromba egy köríves vágást. Ráadásul még nem is fejezte be a támadást azonnal arrébb táncolt és újból lecsapott. Olyan sebesen mozgott, hogy csak a szememmel tudtam követni a testem viszont lemaradt valahol. Szóval nem tűnt valami rózsásnak a helyzete két csapást kaptam be alig egy perc alatt. Valami oknál fogva újabb rohamok nem érkeztek hanem csak rám bámult. Nézet azokkal az idegesítő szemekkel amiket legszívesebben kikapartam volna. Mikor viszont szemem egy pillanatra az életerőmre tévedt kissé megnyugodtam. Kevesebb erőt veszítettem mint amennyire számítottam így még volt esély a győzelemre. Mivel még nem támadott úgy gondoltam most az én köröm következik.
Az egyetlen esélyem az ha koncentrálok és megpróbálom kivédeni a csapásait. Kissé ideges arcot vágva ellenfelem felé rohanok és közben a jobb kezembe veszem át fegyveremet. Miközben rohanok testsúlyomat hol egy hol másik lábamra teszem így az utolsó pillanatban mielőtt elérne a kardja nem belerohanok hanem elsuhanok mellette és mikor mögé érek gyorsan megfordulok és az övéhez hasonló félkörives csapással próbálkozom.


A hozzászólást Hokushin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 08 2012, 18:46-kor.
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal610/700Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Aug. 08 2012, 14:42

>>Hokushin VS Kotarou<<
Ahogy sejtettem, igencsak furcsállja, hogy odébb vittem a picurkát. De úgy tűnik szerencsémre nem vesztette el a harci kedvét. A meglepetés támadásom úgy tűnik jobban sikerült, mint számítottam. Ám megnyugvás látszik az arcán, mikor félrepillant egy aprócska pillanatra. Úgy tűnik észrevette, hogy sebzésben nem vagyok otthon. Ez nem jó, ha hideg fejjel gondolkozik, akkor még esélye is lehet. Hiába vagyok gyors ez nem a való világ, véthetek hibát anélkül is, hogy nagyon erős vagy képzett lenne az ellenfelem. A legfőbb célom jelenleg, hogy ne kapjak be egyetlen ütést sem, nagyon kevés élettel rendelkezem, így ezt tényleg nem engedhetem meg magamnak, ezért sem tartottam folyamatos támadás alatt, amíg nem tudom mire képes ez felelőtlenség. Bár még előnyömre fordíthatom, hogy megnyugodott. Talán elbízta magát, talán nem. Ha igen, az csak számomra kedvező, mert kevésbé fog figyelni a védelmére. Amíg van lehetőségem teszek még egy megjegyzést.
- Az iméntit félre ne értsd, csupán utálok akadálypályán harcolni, egyszerűen útban volt. Most pedig azt hiszem te jössz, mutasd mit tudsz!
Ennyi elég is volt a fő gonoszból, ideje felvenni az igazi harcost. Higgadt fej, megfontolt lépések, ellenfél analizálása. Mozgásban kell maradnom, nem engedhetem meg, hogy beszorítson, az a végemet jelentené. Gyors vagyok, de ezt nem tudom kihasználni folyamatos közelharcban. Támad, nem túl gyors, de jó a mozgása. Azonban nem elég jó! Én is megindulok feléje, s úgy döntöttem ismét cselhez folyamodok ám most sem hagyom el a képességem, kár lenne, ha egy ilyen szép mozdulattal lebuknék. Úgy teszek, mintha jobb kezemmel oldalról indított csapással lefelé készülnék támadni az ő jobb felére, azonban villámgyors irányváltoztatást teszek, s lábammal neki bal oldala felé lököm el magam, miközben bal kezemmel kapom el kardomat és az első támadáshoz hasonlóan próbálom megsebezni. Ez azonban nagy meglepetésemre elmarad. Kötve hiszem, hogy számított volna erre, és úgy védte ki, akkor meg? Gondolkozom, miközben fordulok vissza, hisz egy ellenséget nem hagyhatok a hátam mögött. Ekkor látom, hogy jól beetettem magam azzal, hogy kezdő. Eredetileg nem is tervezett azonnal támadni, hanem most indul a támadása, melyet fordulatból intéz. Ahelyett, hogy reflexből visszavonulással próbálnám meg elkerülni a támadást előrelendülök. Belharcot vívni ilyen fegyverrel nagyon nehéz, nem hiszem, hogy nekem sikerülne, de legalább több eséllyel indulok a sérülés elkerüléséhez. Jobb kezemmel rámarkolok kardomra, bal lábamat az ő jobb lába mögé teszem, s bal karommal az ő karját próbálom megállítani, s ezzel egy időben a kardommal támadni mellkasára. Gyakorlatilag kivitelezhetetlen a találat anélkül, hogy engem is el ne találjon. Azonban most döntés elé kell állnia. Vagy lenyom erőben, ha képes rá, bár ilyen közelből elég ügyesnek kell hozzá lenni. Avagy megpróbál kihátrálni vagy kifordulni az én támadásomból. Több mint valószínű, hogy vagy dupla találat lesz, vagy egyikünk sem találja el a másikat. Még az is előfordulhat hogy elgáncsolom. Ha földre kerülne megvárom míg felkel. Ugyanúgy felelőtlenség rátámadni, mint tisztességtelen. Többet viszont már nem becsülhetem alá, vagy a találat miatt, vagy a nagyon közeli helyzet miatt. Amint álló helyzetbe kerül, vagy ha abban van nekiiramodok, és mozgásban tartom. Gyors támadásokkal sorozom, azonban jelenleg nem a találatra megyek, hanem, hogy ne tudjon visszatámadni. Idő közben megejtek egy, maximum két cselt. Az sem lenne jó, ha kiderülne, hogy jobb az állóképessége és én csak fárasztom magam. Így próbálok spórolni a különleges képességem használata miatti erőveszteséggel, s csak néhányszor használni. Azonban, hogy támadásaim nem találatra mennek, nem jelenti azt, hogy ne lennének hulla pontosak, csupán az ellenfél minél jobban lekötésére mennek, így nem csak látszólag, hanem valóban veszélyesek a támadások. Az arcomra komorság ül ki, s vadságot sugároz szemem.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal10/1200Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Hokushin Szer. Aug. 08 2012, 19:55

Nem is nagyon gondolkoztam inkább ösztönből cselekedtem. Bizonyára készült valamire mert ő is megindult felém de mielőtt akcióba léphetett volna én hirtelen kitértem az Útjából. Szinte egyszerre néztünk egymásra akár két veszett vad. Azonban szemeiből élvezettet és egy csipetnyi döbbentett olvastam le nem pedig gyűlöletet. Ahelyett, hogy hátraugrott volna inkább előre tört merészen és eszelősen. Jobb lábát az én bal lábam mögé rakta a bal kezével meg megpróbálta visszatartani a kardomat míg jobbjával szurkálni kezdett. Csak azt nem vette számításba, hogy én mikor dőlök hátra elkapom az ő karját és magammal rántom. Így nem volt képes megvágni de majdnem agyon nyomott mikor engem használt tompítónak. Kissé zavarba ejtő volt, ahogy ott rajtam feküdt annyi ember előtt. Lehet, hogy esés közben megsebzett de nem vettem észre meg nem is nagyon érdekelt. Csak azzal voltam elfoglalva, hogy egy idegen férfi rajtam feküdt és mindenki minket nézett. Mérgesen letaszítgattam magamról majd pufogva felkeltem és letöröltem magamat.
-Bocs nem vagy az esetem-
Ezt nem is annyira sértésnek szántam ugyanis az a kevés haverom aki volt gyakran viccelődött velem így. Miután fölkeltem ellenfelem megtáltosodott és valóságos penge záport zúdított rám. Kétszer sikerült rászednie egy cseles vágást így sikerült még kétszer vagyis idáig összesen négyszer megvágnia. Nem maradt egy perc nyugtom sem a gyors csapásai miatt azonban ezek nem voltak olyan gyorsak mint az előbbi. Arra gyanakodtam, hogy az valamilyen képesség lehetett.
Egy idő után már meguntam a folyamatos hátrálást. Csak a szerencsémnek köszönhettem, hogy nem vágott meg újra de már kezdtem kifáradni. Az ellenfelem kétség kívül képzett volt és rendkívül fürge. Az egyetlen megoldást abban láttam, hogy egy mély lélegzet vétellel közvetlen az arcába üvöltök, hogy egy kissé meghátrálásra késztessem. Olvastam egyes harcművészeteknél gyakran szokták ezt használni az ellenfél megzavarására. Ha sikerrel járok én magam is támadásba kezdek és az egyik vágásom 4,5 pontos lesz. Addig várok míg megszokja a sebességem, hogy meglepetésként érje. Nem akarom sokat használni nehogy idejekorán rájöjjön mi a titkom.
(Elnézést kérek amiért ennyit kellet várnod rám csak volt egy dolgom is és nem nagyon tudtam mit reagálhatnék. Ha a zuhanós rész tilos akkor szólj és kiveszem.)


A hozzászólást Hokushin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 09 2012, 09:20-kor.
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal610/700Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Fuun Kotarou Csüt. Aug. 09 2012, 00:58

>>Hokushin VS Kotarou<<
Majdhogynem a terv szerint haladt a dolog, ám trükkösebb volt, mint azt hittem. Elkapta a kezem, és megpróbált magával rántani. Szerencsémre a gyors reagálás az erősségem, így nem rá borulok, hanem ellököm magamat, és egy rövid tigrisbukfenc szerűséggel próbálok kiszabadulni a szoros helyzetből. Mely ha sikerül akkor szinte azonnal talpra is tudok állni, ha nem akkor kirántom a kezemet, és úgy próbálok felkelni. Mindenesetre a gyors sorozásoknak megvan a hatása. Még két találat és ahogy elnézem fárad is már a barátunk, de ugyan kérem még csak most kezdtük el! Bár ha összeszámolom, az négy vágás. Páncél ide vagy oda az 12 sebzés, kemény fából faragták, én már nagyjából kétszer halott lennék. Hirtelen megállt, s rám ordított, ez még nem is zavart, hisz az első tette a kétségbeesett ellenfélnek, hogy valami váratlannal megpróbál megijeszteni. Ám ami váratlanul ért, az a hirtelen sebesség változás volt, mellyel a támadás érkezett. Már majdnem meghátráltam, de az ellentámadást választottam és csak remélni mertem, hogy nem nulláz le egyből. Természetesen a ledöbbent arcot próbáltam megtartani, ám a kezem felfelé irányítottam az utolsó pillanatban, hogy átvágjak a kardforgató kezén, melyet a vágást indította felém. Ha sikerül ha nem én tuti bekapom a támadást. Ez a való életben egy öngyilkossággal érne fel, de tesztelőként tudom, hogy bárhol ejtett seb is csak seb. Ezután azonnal úgy fordulok hogy féloldalról támadhassam. Szóval még mindig alábecsültem, és ezúttal meg is jártam. Megindítom sebesen kardomat, s ezzel egy időben egy alacsony rúgást is a térdhajlatába, ekkor megkontrázom a mozdulatomat a képességemmel (melyet megnövekedett sebességgel ugyan látja, hogy megváltozik, de így is hirtelen és váratlan az irányváltás.) S a támadásaim alapjában véve változnak meg. Jelenleg nem érdekel, hogy miért vetettem bele magam ebbe a harcba, az meg egyáltalán meg se fordul a fejemben, hogy én kezdtem. Jelenleg egy cél van a fejemben: Győzni! És ezért hajlandó vagyok mindent bevetni, a gyorsaságom maximumát, játék és élettapasztalatom egyaránt, bár a számok törvényeiben ez csupán hangyányit számít. Az ellenfelem vakfoltját keresem, és igyekszem minél nagyobb előnyre szert tenni. Nem félek állóképességemet sem próbára tenni, hisz az eddigi még csak alig izzasztott meg, a fáradástól messze vagyok. Ám ez rohamosan fog csökkenni azt figyelembe véve, hogy mostantól minden egyes támadásomba a maximumot adom bele. Ha nem fegyverem, akkor lábam vagy másik kezemen használom ki a furcsa mozgásom. Ha eddig azt hitte a gyorsaságom az ami hirtelen megugrik, akkor most már kezdheti sejteni, hogy tévedt. Nem én lettem gyorsabb, csak az ő érzékei nem voltak eddig képesek felfogni azt, amit talán még most is nehezére esik. Habár így, hogy ellenfelem is jobban igyekszik, mint eddig garantálja, hogy nem fog olyan könnyen találatot szerezni. Ám az, hogy engem eltaláljon nagyon kevés eséllyel kecsegtet. Egyetlen támadásom sem átlagos, mindegyikben legalább egy trükk lapul. Rúgással, ütéssel hirtelen semmi elől kitéréssel kombinálom mozdulataimat. A taktikám hasonló ahhoz, mint amikor egy nagyobb szintű mobot/bestiát kell lecsapni. Körbetáncolom és megkóstolgatom innen is, onnan is. Valamint egyszerű taktikát alkalmazok arra, hogy a zavaró tényezőket kizárjam. Ilyen például a közönség, mely szinte tombolni kezdett, mikor végre ténylegesen egymásnak estünk és nem csak én szabdaltam szerencsétlent. Azonban jelenleg szólhat hozzám, ha meg is hallom, valószínűleg akkor sem fogok reagálni rá, bár megesik a kivétel. Ha „vérszemet” kapok egyszerűen nem mindig tudom kontrollálni magam. Szerencsétlen eset történt egy versenyen, ahol majdnem kitiltottak, mivel a bíráknak kellett megállítaniuk. Minden esetre, míg ki nem tombolom magam igen csekély az esély a megállításomra. A kitombolás nagyjából egy maximum két perc. Ezt még edzett elme, és kitartással rendelkező karakter sem bírja sokáig. Ha még mindig áll a lábán, akkor megpróbálom újraértékelni a helyzetet erre az időre teljesen defenzívre váltok és csak védekezek. Ha eltalált volna egyszer is, akkor az a párbaj végét jelenti. Illetve ami korántsem biztos, ám lehetséges, hogy a tombolásom közepette ő éri el az utolsó csapást és nekem kell dönteni a kimenetről, ez esetben természetesen semmiképp nem ölöm meg. A szövegétől amit lenyom bármelyik esetben változhat a kimenetel a vereségtől kezdve a döntetlenen át a nyerésig.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal10/1200Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Hokushin Csüt. Aug. 09 2012, 10:00

Mikor megragadtam a vállát szerencsémre vagy lehet, hogy szerencsétlenségemre nem rám esett. Ez egy részről jó volt mert nem hozott kínos helyzetbe de másrészről viszont rossz mert így támadásba lendülhetett. Az üvöltésem sajnos nem járt sikerrel és töretlenül támadt tovább. Mikor átvettem a kezdeményezést egy pillanatra a képességemnek hála fel tudtam gyorsítani így megleptem őt. Furcsa volt, hogy egy ilyen tapasztalt harcos nem hiányolta a spéci technikám használatát. Azonban a meglepődés nem volt egyenlő a megrémüléssel és ő is támadásba lendült. Én a mellkasát vágtam meg, ő pedig az én karomat. Mikor ezt megtörtént teljesen megváltozott a személyisége. Az eddigi nyugodt, kedves énje helyet egy vérszomjas pusztítási vággyal felvértezett ellenféllel néztem szembe. Szinte mindenütt ott volt és egy pillanatnyi pihenőt sem hagyott nekem. Én akkor már eléggé kifáradtam hála a folyamatos csapásainak amiket csak kis szerencsével tudtam kivédeni. Hangosan vettem a levegőt és fújtattam akár egy gőzkazán de ő ezzel nem foglalkozott. Valószínűleg nem is érdekelte. Ekkor futott végig az agyamon a gondolat mi van ha félreismertem és tényleg meg fog ölni. Életerőm már alig volt és ha még egy csapást bekaptam volna akkor nekem kampec. Lepergett a szemem előtt az életem ami nem volt olyan hosszú végignézni. Reggel felkeltem elvégeztem a házimunkát majd a maradék időt olvasással és tévézéssel töltöttem. Az egyetlen amit sajnáltam az volt, hogy így hatalmas fájdalmat okozhatok a szüleimnek. Azonban én voltam a hibás miért provokáltam ezt az embert. Erre egy másik gondolat azt súgta mert így tartottam helyesnek. Bár ez akkor nem sokat számított nagy esély volt rá, hogy meghalok a tömeg meg szépen kigúnyolja a szándékaimat. Az egyetlen amit tehettem, hogy megválasztom miként bukjak el. A haláltól nem tartottam mert jó párszor átfutott az agyamon annak idején. Sok időm volt így sokat tudtam gondolkodni. Olyan világban éltünk ahol kérdéses volt megérjük-e a holnapot.
Visszatérve a csatára ellenfelem igaz vadabb lett de kissé pontatlanabb is így egy két milliméteren múlott, hogy nem talált egy vágása se. A rúgásait és ütéseit is sikerült valahogy tompítanom de fogalmam sem volt, hogyan. Mikor abbahagyta a támadást már alig kaptam levegőt, úgy kifáradtam a védekezésben. Térdre rogytam és úgy kapkodtam levegő után. De nem így akartam elmenni ezért megacéloztam magam reszkető lábaimmal fölálltam és ellenfelemnek szegeztem kardomat. Fegyverem úgy remegett a kezemben, hogy ki se kellet volna térni a szúrásom elöl így is sértetlen maradt volna.
Két kézre markolom kardomat nagy terpeszt állva szembe nézek ellenfelemmel. Amikor egymásnak rontunk akár a régi szamurájok talán lesz esélyem méltóságosan elbukni.
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal610/700Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Aug. 10 2012, 00:10

>>Hokushin VS Kotarou<<
Az ütések rúgások nem okoznak fájdalmat, és csak a mozgását voltak hivatottak akadályozni. Bár meglepően jók a reflexei. Igaz ugyan, hogy a vad támadások közepette végleg elvesztette a visszatámadás lehetőségét, de ez számomra nem jelentett találatot. Egyedüli köszönetet az állóképességemre tett pontoknak köszönhetem, melynek köszönhetően nem fulladtam ki félúton. Ez a felelőtlen rohamozás alaposan betett nekem, a végén majdnem saját lábamban akadtam meg, s így kénytelen voltam megtorpanni. Ekkor tisztult ki a fejem, a sokk, ahogy a hp-m vészesen megcsökkent túl váratlan volt. Mindenesetre az ellenfelemet kell szem előtt tartanom, hisz még nem ért véget a párbaj. Vagy mégis? Fut át a fejemen a gondolat, ahogy látom a térdre rogyó ellenfelemet. Úgy tűnik végleg kifulladt. És talpra tornászta magát? Ennek a kölyöknek aztán van akarakereje, melyet meg is jegyzek neki.
- Beléd aztán szorult kurázsi öcskös. Itt az ajánlatom, mivel látom már a végét járod, legyen ez az utolsó csapás!
Na ne vicceljünk én sem bírnám már sokáig, de ezt neki nem kell tudnia. Már okozott meglepetéseket, ezért a jelenlegi helyzettől, hogy már a kardját is alig bírja tartani el kell tekintenem, és teljes ellenfélként tekintenem rá. Egy utolsó támadás huh? Régen volt már, hogy ilyen szoros küzdelmet vívtam, ráadásul még élveztem is. Hát akkor egy mindent bele csapás. Egymásnak rontunk, meg kell hagyni igazán hangulatos befejezés egy párbajnak. Arcomra rátelepszik a komorság és szemeim összeszűkülnek. Arcomról csak úgy folyik az izzadság, ő vágással próbálkozik, mely magasnak mondható, legalábbis a beállásból ítélve, én lentről indítok majd egy vágást. Lehajlással talán elkerülhetném ám ez nem lenne igazán fair, ráadás nem biztos. Így hát a kevésbé sportszerűtlen utat választom. Lendülnek kardjaink, a tömeg elcsendesült, s feszülten várja az utolsó csapást. Ám az utolsó pillanatban a kardom eltűnik, arra a pillanatra lelassul minden az adrenalinom az egekben. A várt vágás helyett egy egyenes felfelé irányuló szúrás indul meg torka felé. A pengéje vészesen közeledik, de nem adhatom fel, mindenem beleadom amim csak van, a vége előtt nem bukhatok el! Egy kis opció mely döntés elé állít. Bevinni a végső csapást // Megnyerni a párbajt. Hezitálás nélkül választok fejben, hisz egyértelmű. Nem ölök karaktereket, még akkor sem tenném meg, ha ez nem jelentené azt, hogy az életben is meghal, így viszont semmilyen esetben nem tartom elfogadhatónak, hogy egy ilyen kis párbaj miatt megtegyem. A tekintetem a párbaj végénél ellenfelem kardjára téved, mely alig néhány centire volt az én lenyakazásomtól. Hoy-hoy, ez közel volt! A fejem felett megjelenik a „Winner!”, ekkor hatalmas hahotázás közben tokjába vágom a kardomat, és hirtelen megragadom ellenfelem szabad kezét, melyet a magasba emelek. A közönség igencsak elégedettnek tűnik a harci bemutatóval.
- Köszönjük! Igazán örömteli, hogy szórakozásukra lehettünk! Aki esetleg eléggé szórakozott ahhoz, hogy valamiféle jutalommal hozzájárul fáradozásainkhoz kérem ne habozzon! - a következőket már csak harcos társamnak címezem, miközben elengedem kezét. - Igazán pompás küzdelem volt, mit ne mondjak nagyon megleptél egyszer-kétszer.
Néhányan odajönnek gratulálni, s egy-két arany is landol a tarsolyunkban. A meglepő dolog viszont csak ezután következik. A kiscica úgy tűnik magához tért, és ahelyett hogy elmenekült volna, odafurakodott, egy gyors kis meghajlás közepette valami „köszönöm”-öt mormogott, majd tovaszaladt. Ekkor esett le, hogy szegény havert totál átvágtam a gonosz szereppel, és most mint a győzedelmeskedő gonosz ültem mellette. Azt hiszem kiérdemelte azt, hogy elmondjam miről is van szó. Erős harcos. Ekkor ugrott be, hogy miért is ne alakíthatnék csapatot, majd később céhet. Bár utóbbihoz igencsak nagy alapra van szükség, így marad egyelőre a csapat tervezet.
-Jaj igen, bocsáss meg, hogy ily későn avatlak be a dologba, csak nem akartam az igazán pompás harcot meggyilkolni azzal, hogy elmondom mi is folyik itt. Azt a kislányt egy krapek molesztálta, akit talán láthattál elmenekülni. Én ijesztettem rá, hogy elkergessem a kislánytól, ezzel megakadályozni a picurka zsarolását, csak túl jóra sikeredett és betett a csöppségnek is. Aztán jöttél te, és hát miért is ne egy jó harcnak jó alappal kell rendelkezni alapon belerángattalak a saját adrenalinfüggőségem okozta küzdelembe. Ha gondolod folytathatnánk ezt a kis ismerkedést egy fogadóban. Az igazat megvallva jól megmozgattál és megéheztem. Mit szólsz egy korai ebédhez?
Feltornászom magamat, és a kezemet nyújtom. Aztán a többi már csak a válaszán függ.

Köszönöm a játékot, igazán élvezetes volt! Valamint gratulálok a teljesítményhez!
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_bal10/1200Hokushin vs Fuun Kotarou Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 10 2012, 00:32

A küzdőteret lezárom!

Jutalom: 15 exp, 50 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hokushin vs Fuun Kotarou Empty Re: Hokushin vs Fuun Kotarou

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.