Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Éljen a Király!

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Sachi Szomb. Márc. 02 2013, 21:19

Résztvevők: Tetsuko Jin, Shinatsu Fuuko, Joey Chrome

Feladat: Kellemes (már akinek), lágyan szellős napnak ígérkezett a mai is. A hajnalpír ugyan még csak alig érkezett el a világra, valami oknál fogva az érintett három személy már az utcák kövét taposta, az ágy nyomása helyett. A reggeli szellő hűsnek bizonyult a meglepően meleg éjszakát követően, mely némelyeket akár ébren is tarthatott, vagy éppen kínzott. De most véget ért a hajnal eljövetelével, s akár éppen ez volt az oka néhányuk korai sétájának

Hogy honnan indultak, az elhanyagolható ebből a szempontból, hiszen végül egy kis térhez értek valamennyien. Talán éppen hangos beszéd vonzott őket oda, ugyanis egy szökőkút mellett három játékos szorított sarokba egy negyediket, s a hang tulajdonosa nem volt más mint a trió egyik tagja, ki sötét árnyalatú páncélt viselt kerek pajzzsal és egy hosszú karddal, társai pedig hasonló színű bőrvértet és bőrsisakot, fegyverük azonban egy-egy közönséges lándzsa. Az Aincrad Felszabadító Front céhhez tartoztak


[Küldetés] Éljen a Király! Npc13

A negyedik már-már sztereotip volt az akkori helyzetét figyelembe véve: alacsony, szedett-vedett és... emellett talán kissé csúnyácska lány, nagy táskás szemekkel. Hátát a szökőkút szélének vetette, s egy-egy kezében hosszú tőrt szorongatott, védekezőleg tartva őket maga elé. Meglehetősen határozatlan tartása volt és tekintete éppen annyira volt feszült, mint amennyire madárijesztő


[Küldetés] Éljen a Király! Npc12

Vele szemben a hármas vezető tagja határozott és jóképű fiatal, napbarnított férfi volt, hangja harsány és durva szavaival ellentétben tiszta. Nem volt első szintű, ezt felszerelése alapján is el lehetett mondani, míg társait mindössze az alapnál jobb páncéljuk különböztette meg más, fejlődésben lemaradt játékosoktól

- Kezdek elfáradni ebben a kis játékodban... - mondta éppen komoran a fiatalember - nem kedvelem a bétásokat és a felettesem sem. Tőlem akár éhen is halhatnál, de nyolcig kell egy új tagot toboroznom, így hát kell neked az ingyen kaja vagy sem... magam vonszollak a főhadiszállásra. Hacsak nem jössz szépszerével, s akkor a durvaságoktól is megkímélnélek, hm?
A lány mereven bámult vissza rá, társai pedig láthatóan nem érezték kényelemben magukat úgyszintén, bár ennek okát nem igazán lehetett érteni, talán túl keménynek érezték vezetőjüket, vagy hasonló
- Ezt sokadik nemnek veszem... - jelentette ki alig néhány pillanat várakozás után, s lépett egyet, közvetlenül a most már kőhöz préselődő lány elé

Mit tettek a véletlenül erre tévedtek? Figyeltek tovább? Közbeszóltak? Esetleg megpróbáltak továbbállni, mintha mi sem történt volna? Bármely lehetőség nyitott volt

Sorrend: első körben alakul ki
Határidő: 4 nap/fő
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal10/10[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Szomb. Márc. 02 2013, 22:40

Meglehetősen korán ébredtem, a nap még éppen hogy felkelt de én máris elhagytam és megkezdtem a szokásos reggeli sétámat. Az idő tökéletes volt, kellemesen hűvös pont ahogyan szeretem. Kicsit furcsa érzés fogott el miközben sétáltam végig a majdnem üres fő utcán, alig néhány npc-t és egy két korán kelt játékost lehetett csak látni. Ez természetesen nem meglepő, kevesen vannak akik a boltok nyitása előtt kelnek, akik pedig valami oknál fogva mégis azok is inkább a városon kívül mészárolják a szörnyetegeket... Egyszerűen nem lehet ellenállni a nap első sugarainak, még ebben a virtuális világban is szemkápráztató ahogyan beborítja az eget a nap vöröslő sugarai. Miközben gyönyörködtem az égben utam a főtérre vezetett, ahol egy kisebb tömegre lettem figyelmes. Már messziről hallani lehetett ahogyan ordítoznak. Közelebb érve észrevettem hogy három talpig felfegyverkezett egyén egy alacsonyabb kicsit kócos lánnyal veszekszik. Kicsit szégyenlem de kíváncsivá tett hogy miről is beszélhetnek vele ezért szépen lassan közeledtem feléjük minél feltűnésmentesebben, próbáltam úgy tenni mintha csak a boltok kirakatát nézegetném. Szerencsére annyira el voltak foglalva hogy észre sem vettek. A lány a szökőkútnak dőlt és elővette fegyvereit. majd védekező pozíciót vett fel. Azonban a zaklatói tovább támadták önző követelésükkel, hogy a lány csatlakozzon hozzájuk a céhbe. Azonban amikor a lány sokadszorra elutasította a meghívást az egyikük mérgében megragadta és magukkal akarta vinni a főhadiszállásukra. Ezt nem hagyhattam, senki sem szabhatja meg a másiknak hogy mi a jó neki. Kau-val támadtattam meg azt a férfit aki megragadta a lány karját.
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal578/600[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (578/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Márc. 03 2013, 00:57

Korán reggel van és a fogadó erkélyén ücsörgök, lógatva le a lábamat. Nem tudtam az éjjel valami sokat aludni… teljesen másholt járt és jár az eszem. Pizsamában vagyok, azonban ilyenkor alig vannak csak az utcán és azok se felfelé néznek. Sok mindenen kell most törnöm a fejem, mert pár dolog nem maradhat tisztázatlan. Nem is maradok, tovább az erkélyen inkább bevonulok a kis szobámba, leülök az ágyra, majd el is fekszem rajta. Semmi.. továbbra sem jön álom a szememre. Egy darabig még kínlódok, majd felöltözöm és kilépek az utcára. Vígan, mosolyogva lépkedek a még majdnem teljesen üres utcán. Kicsit hűvös van, de nem érdekel… jelen pillanatban semmi sem tudja kedvemet szegni, mert közeledik a nagy nap.. Amit már annyira várok egy ideje. Céltalanul sétafikálok az utcákon, míg a város életre nem kél. Ilyen, ha izgatott vagyok… nem tudok aludni. Tanácstalanságomban az egyik kedvenc terem felé veszem az irányt. Mindig is szerettem a peremén pihengetni, hallgatva csobogó víz megnyugtató hangját. Azonban most olyan nyugis hely. Három alak szorít sarokba egy negyediket. Ami még jobban felháborító, hogy a negyedik egy nő.. ellene meg három férfi. Szegény lány csak védekezett.. Beszélgetésüket hallom, azonban csak néhány dolgot jegyzek meg, mert már indulok is segíteni. Arcomon mosoly ül, valójában dühös vagyok. Nem is kicsit. Ez nem normális viselkedés. Lépteim megszaporázom, mikor látom, hogy próbálják elhurcolni szegény, meggyötört lányt. Rohamom egy ismerős pet szakítja meg.. Támadni próbálta a főkolompost. Fuuko-san kedves most is, mint mindig. A menüm legörgetem és előveszem a felszerelésem. Bár harcolni nem szeretnék, jobb az elővigyázatosság.. Botom azért az inventorymban marad, hogy lássák nincsenek ellenséges szándékaim. A páncélom viszont rám kerül, és már megyek is.
- Moushiwake arimasen urak. A hölggyel nem kíván önökkel menni. Így ha megengednék, akkor most távoznék vele. Nem illendő egy szép hölgyet akarata ellenére rángatni ide-oda. - Ha eddig még nem engedte el a lányt, akkor most mosolyogva megmarkolom a lányt szorító kezét. Semmi kedvem itt verekedni.. védett zónában vagyunk.. Értelmetlen lenne hát az egész. Ezért is folyamodok inkább a szavak erejéhez. Fuuko-san máshogy gondolja, de csak a segítő szándék vezérli. Rá is mosolygok, ha találkozna a tekintetünk. Ez segít visszafogni a dühömet, mely nagyon előakar tőrni belőlem. Nem is tudom mi ütött belém hírtelen. Talán egy pillanatra elképzeltem azt, hogy esetleg Ai-channal is hasonlót tesznek. Még a gondolat is fűti növekvő indulataimat, amiket egyenlőre jól kordában tartok.. ki tudja meddig..

Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal2110/2300[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Márc. 03 2013, 09:19

Ajj basszus, milyen korán keltem…X_X Ezt azzal lehetne megmagyarázni, hogy tegnap olyan mérget kaptam, hogy csoda, hogy sikerült valakinek ellenmérget adni nekem. Hülye mob! Na mindegy, mivel elég kellemes volt az idő, plusz alig voltak, úgy döntöttem, megyek egyet sétálni. Hátha találok valami értékeset!Very Happy na szóval, sétáltam, sétáltam és… sétáltam, amíg hangos beszédeket nem hallok a tér felől. Mentem is, hogy melyik pár veszekszik, de rosszabbat láttam: 3 fickó éppen egy védtelen lányt szorított sarokban. A lány nagyon szedett-vedett volt, csúnyácska is nagy táskás szemekkel. Látszott rajta, hogy éhezik. A hármasnak a vezetőjéről üvöltött, hogy nem első szintes, mert jobb cuccai voltak a társainál. És Pff, bájgúnár volt.-.-
- Kezdek elfáradni ebben a kis játékodban... - mondta éppen komoran a fiatalember - Nem kedvelem a bétásokat és a felettesem sem. – Na, a szadista állatok! - Tőlem akár éhen is halhatnál, de nyolcig kell egy új tagot toboroznom, így hát kell neked az ingyen kaja vagy sem... Magam vonszollak a főhadiszállásra. Hacsak nem jössz szépszerével, s akkor a durvaságoktól is megkímélnélek, hm? – A lány nem válaszolt, csak meredten bámult vissza rá. De feltűnt, hogy a társai sem érzik kényelmesen magukat. Talán nem szeretnék ezt csinálni?
- Ezt sokadik nemnek veszem... – Meg sem várta a lány reakcióját, már megragadta a csuklóját, hogy elcibálja.
- A köcsög, mit képzel magáról?! – már indultam is, és akkor sem álltam meg, mikor egy lány a bájgúnárnak küldte a… békáját? Na ebből mi lesz, békacomb?XD Ja meg ott volt Tetsuko jin is, akivel egyszer párbajoztam, ő éppen beszéddel próbálkozott. Jaj, az a drogos süti! Hogy leégettem magamat miatta!X_X

Hé, vissza a témához! Na szóval, ha egyiküknek sem sikerült, akkorát odacsapta a bájgúnár kezére, hogy ha minden igaz, elengedte a lányt, majd a fickó és az áldozat közé álltam karddal, páncéllal és pajzzsal.
- Hé kis apám! Csak mert nem szereted a bétásokat, és mert te nagyobb szintű vagy, még nem jelenti azt, hogy mindenkivel úgy bánthatsz, ahogy akarsz! Ha ez a szegény lány azt mondta, hogy nem, akkor azt mondta, hogy nem, úgyhogy takarodj a fenébe és adjál fel inkább hirdetést tagfelvételre ilyen és olyan feltételekkel, különben bajban leszel, mint Ádám anyák napján!
- Istenem miért?! Miért őt kellett rám sózni?! – Jajgatott a fejemben „Belső Hang”
- Na és ehhez mit lépsz: Én is bétás vagyok, és akkor mi van?! - Igazából ez nem igaz, de gondoltam, ha ezt hazudom, akkor leszállnak a lányról.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Sachi Vas. Márc. 03 2013, 12:09

A fiatalember valóban megpróbálta megragadni a lányt, azonban két (na, talán inkább három) dologgal nem számolt. Alig mozdult meg, "áldozata" tenyéren szúrta őt egyik késével, hátulról pedig egy kis béka pattant a nyakába. Hátraszökkent és féloldalt fordult, mely mozdulattal kicsusszant kezéből a tőr és Kau pedig a földre pottyant, s már ugrált is vissza gazdája felé.
Társai meglepetten forgolódtak, az ő arcán ellenben meleg, szinte már zavaróan barátságos mosoly terült szét, ahogy körbehordozta tekintetét a téren. Először az ismét lemerevedett lánykára, majd Fuukora sandított
- Hm... - hömmögött, s mondott is volna bizonyára valamit, ha nem veszi észre a felé közeledő két fiút, a lovagot és a harcművészt
Azoknak nem volt szükségük arra, hogy siessenek, elvégre a fickó most már nem foglalkozott a lánykával, hanem az őt figyelmeztető újabb jövevényeket hallgatta némán... illetve azzal az elégedett tekintettel, mely a szemében csillogott. Ha mégis közeledett valaki, társai előre szegezett lándzsával állták el az utat. A lány Jinre meredve halkan motyogott valamit, mely mintha úgy hangzott volna hogy "h-hölgy?". A lovagot nem ütötték meg a figyelmeztetések, egyedül Joey mondandója végén vonta össze szemöldökét, amint az szintén béta teszterként mutatkozott be. Egy pillanatig még elgondolkodva bámult, sérült karjára erősített pajzséval védte ki az esetleges támadásokat, ha Fuuko esetleg ismét ráküldte volna a lándzsásokhoz klépest mozgékonyabb Kaut. Végül kihúzta magát és sznobosan kicsit hátra és oldalra billentette fejét, magasabb volt mindannyiuknál, még ha éppen kicsivel is, a lányoknál és társainál azonban mindenképpen termetesebb
- Kölyök, mégis tisztában vagy azzal, hogy kit védesz? - mondta Jinre nézve, majd Joeyra pillantott felmutatva pixelesen szivárgó tenyerét - Az egyetlen aki itt bántott valakit, az ez a kis takonygombóc volt... no jó, meg az a csinosabb a kis kütyüjével. Ez így kettő agresszív, sárga játékos!
Ebben igaza volt, s talán ez is lehetett az oka mosolyának az arcán: támadásra hergelt nem egy, hanem egyenesen két játékost is. Mind Fuuko, mind pedig a kislány immáron sárga indikátort birtokoltak
- Attól, tartok hogy mindkettejüket be kell zárnom... - vette végre komorra - ami nem túl pöpec, kell egy új tag... csak nem sárga. De, nem baj!
Kardja hirtelen indult útjára, s mire bárki reagálhatott volna már fel is szabta fele a megszeppent kislány mellkasát, aki megtörten esett a földre fejét-arcát takargatva, életpontjai pedig átmentek a piros zónába
- Jól van fiúk, fogjátok és vigyétek! - kapta maga elé pajzsát, hiszen lehetett már aki feléjük rohamozott - Téged pedig, békás kislány... magam viszlek be!
Ezt természetesen nem gondolta toronyiránt, tartásán és óvatos közeledésén látszott, hogy tisztában volt azzal, hogy mind Joeyval mind Jinnel számolnia kell. Két társa eközben a földön remegő kislányt próbálták felemelni, aki nem úgy tűnt, mint aki ezúttal ellen tudott állni

Tehát egy lovag állt szemben a trióval, Fuukot szándékozva elfogni, mögötte pedig két lándzsás nyalábolta fel foglyukat. Volt sebzése fegyverének, különben egyetlen vágása nem okozott volna akkora kárt a lányban
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal10/10[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Vas. Márc. 03 2013, 15:56

Szerencsére sikerült leválasztani férfit a lányról, azonban sajnos búcsút kellett mondanom zöld indikátoromnak. Már készültem volna hogy bevessem különleges képességem figyelemelterelés céljából hogy megszöktethessem magunkat, de egy ismerős hangra lettem figyelmes. Hátranéztem és egy ismerős arcot pillantottam meg, Jin-san volt az. Fegyvertelenül közeledett a magas goromba férfihoz a szokásos mosolyával. A szokásos higgadtságával kezdte is meg mondandóját, neki sem volt ínyére hogy egy lányt bántalmaznak. Sajnos biztos voltam benne hogy szavakkal mit sem ér ilyen emberek ellen. Itt az esélyem hogy kimenekíthessem amíg Jin-san lefoglalja őket. Indultam volna el a lány felé de felbukkant még valaki aki pajzsával beállt a lány elé. Mondhatom csodálatos még egy ellenség, legalábbis ezt gondoltam mielőtt még megszólalt. Ő kicsit agresszívebben rájuk ordított, és bevallotta hogy ő is béta tesztelő volt. Hatalmas bátorságra vall hogy valaki ilyesmit ki merjen jelenteni mivel a játékosok legnagyobb része kerülte azokat akikről kitudódott. A férfi alattomos módon megvádolta a lányt hogy ő megtámadta miközben ők csak céhbe akarták invitálni. Micsoda egy kétszínű.. Eközben a lányra pillantottam akinek úgyszintén sárgává vált az indikátora. A férfi hirtelen komor tekintettel nézett rám.
"- Attól, tartok hogy mindkettejüket be kell zárnom..." bbezárni? Be akar börtönözni? Mire észbe kaptam már támadást indított a lányka felé. Már túl késő volt hogy megmenthessem. Szerencsére nem csökkent nullára az élete de életveszélyben volt. Valamit tennem kell.. ha sikerülne valahogyan a lány közelébe jutnom akkor felhasználhatnám a potion-om...
"- Téged pedig, békás kislány... magam viszlek be!"

- R-Rendben, harc nélkül veletek megyek, d-de cserébe engedjétek el a lányt... válaszoltam, de tisztában voltam vele hogy semmit sem érek el vele.
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal578/600[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (578/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Márc. 03 2013, 20:09

Furcsa dolgok történnek korán reggel ebben a városban. Épp csak kiteszem a lábam és máris egy igen bonyolult helyzetben találom magam. A szememnek is alig akarok hinni. Három férfi egy lány ellen?? Hát persze, hogy nem hagyom ezt annyiban. Ezt így gondolja a jelen lévő Fuuko-san is, meg az idő közben befutó Joey-san is. Én a szavak erejében bízok, míg a másik két jelenlévő jó szándékú ember már nem teljesen. Elkerekedet szemmel nézem, hogy a lány megszúrja a férfi kezét, mert megpróbálta elhurcolni. Ez önvédelemnek minősül, semmi másnak, nem támadásnak. Szavaim valakit azért elérnek, még ha nem is úgy ahogyan azt én gondoltam. Az ismeretlen terrorizált lány motyogását hallva, csak felé fordulok még mindig mosolygós arcommal.
- Hi!! Egy szép hölgy…- felelem széles mosollyal.. sajnálom szegény meggyötört lányt. Valami oka biztos van annak, hogy így el van „kenődve” szegényke. Ez a pár szóváltás a kis hölggyel segít abban, hogy haragom ne szabaduljon el. Nem értem mi van velem mostanában, vagy inkább mi van mindenki mással.. az erősek bántják a gyengéket, többen mennek egy ellen… ez így nem helyénvaló. Gondolataimból az ellenszenves csapat vezetője zökkent ki szavaival. Kezem akaratlanul is ökölbe szorul, azonban hamar el is ernyed. Nem áll szándékomban erőszakhoz folyamodni.. még mindig nem.
- Igen… Egy védtelen lányt, akit három férfi terrorizál- közlöm velük az igazságot és mindezt egy nagy és széles mosoly keretében. Csak most veszem észre, hogy valóban sárga a két lány indikátora. Meglepettem pislogok kettőt-hármat. Elméletileg védett zónában vagyunk. Nem lehet ártani a másik játékosnak.. akkor meg miért?? Lehetséges, hogy a városok egyes részei kivételt képeznek?? Mindegy.. most nem ezen kell gondolkodnom. Az idegen fickók elakarják vinni magukkal a két lányt akik immáron sárga indikátorral, rendelkeznek. Ezt nem hagyom csak úgy.
- Jogos önvédelem volt a lány részéről. Fuuko-san pedig csak segíteni jött ide. Semmi rosszat nem követtek el. – kelek a lányok védelmére. Nagyon gonosz tréfát űznek velük. Nem vagyok ostoba… Valamit terveznek.. Amihez kell nekik egy új tag és nem válogatnak a módszerek között. Egytől egyig gazemberek. A kardja váratlanul és hírtelen csap le szegény kicsi lányra, aki össze is esik… Az élete a piros zónában, de még él. Arcomról fokozatosan tűnik el a mosoly, majd már veszem is elő a fegyverem, ami egy bot. Egyikük életét sem tervezem kiontani. Életemben először fordulok a képességemhez. A kezemben lévő bot átalakul pajzzsá. ezzel egy időben életcsíkom megfogyatkozik. A csapat főnöke megindul lassan Fuuko-san felé és pedig megrohamozom a másik kettőt. Ügyelve arra, hogy kikerüljem vezérüket. Nem támadok, csak megpróbálom őket ellökni. A pajzsot magam elé tartva rohanok feléjük készülve az ütközésre. Ha sikerrel járok akkor a lány elé állok, hogy védelmezzem őt..
- Jól vagy?? – kérdezem aggódva, de szemem nem veszem le arról a kettőről.
- Fuuko-san nem szabad. Csak átver téged. Joey-san segíts neki…. kérlek..- Sajnos nincs nálam potion, amit megitathatnék a lánnyal, mert legutóbb elhasználtam egy küldetésen.
- Uraim nincs szükség az erőszakra. Tovább állnak maguk is és mi is, mintha misem történt volna..- erőltetek magamra még egy mosolyt, közben ha valamelyik közelít próbálom ellökni a pajzzsal. Ha lándzsával támadnak hárítok és egy ígéretes pillanatban megragadom az egyiket szabad kezemmel és a másik arcra felé lököm zavarásképpen. Persze csak ha minden sikerül.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal2110/2300[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Márc. 03 2013, 20:56

Öcsém, milyen már ez a fickó! Két lányt veszélyesnek jelent ki, és be akar záratni, csak mert megvédték magukat! De nagyon megijedtem, mikor egy csapással kis híján megölte a lányt, aki összeesett, mint esőben a liba sz@r. Ezek után el akarta fogni az idomárlányt is. Jin már meg is rohamozta a másik kettőt, amíg a főnök közelített a békás lány felé. Az meg alkudozni akart.
- Fuuko-san nem szabad. Csak átver téged. Joey-san segíts neki… Kérlek.-
- Nyugi, nem hagyom! – Majd gyorsan Fuuko és a fickó közé ugrottam. – Maradj mögöttem! – Én csak a hátam mögé rángattam, majd magam elé tartottam a pajzsomat.
- Csak a holttestemen keresztül, köcsög kancsó! És jobb, ha tudod, hogy ha kell, szétverlek! – Próbáltam meg megfélemlíteni, miközben még mindig magam mögött tartottam a idomárt, és nem mozdulok el a fickó elől véletlen sem. Valamiért eszembe jutott egy emlék:

Egy küldetést miattam buktam el egy csapattal. Akkora bukás volt, hogy eszembe jutott, hogy mi van, ha nem is vagyok jó Lovagnak? Hogy tévedés volt az egész? Hogy igazából más akartam lenni, csak rossz gombot nyomtam meg? Hogy egyáltalán nem is illik hozzám ez a szerep? Egész héten ezek a gondolatok öntötték el a tudatomat, folyton magamban néztem még pedig mélyen, hogy igaza van-e a másiknak. Már-már depressziósan ültem a fogadó pultjánál, mikor gyerekek nevetéseit hallottam. Kimentem megnézni mi van, és akkor megláttam két lovagot. Az egyikük egy vörös hajú lány volt… Teljesen elpirultam, mikor megláttam. Istenem, olyan szép volt, olyan vidám…! Amikor egy gyerekkel beszélt, véletlenül hallottam valahogy, mit mondott. Igen, már megvan a válasz! Nem azért választottam a lovagot, mert a lányok szeretik azokat, hanem azért, mert legbelül olyan vagyok, aki megvédi az ártatlanokat! Mire észbe kaptam, már sehol nem volt a lány. De kár, pedig annyira megköszöntem volna, hogy visszaadta a kasztom értelmét… (OFF: Bocsi Jasude, nem direkt volt, csak nem tudtam volna mit írni!XD)

Vissza a jelenben!
Azóta megfogadtam, hogy megvédem, akit kell, kerül, amiben kerül. Nem mozdultam el, hanem csak tartottam magam elé a pajzsomat, várva a támadást, és továbbra is magam mögött tartottam Fuukot.
- Fuuko, ha elbuknák, fuss olyan gyorsan, amennyire tudsz, oké?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Sachi Kedd Márc. 05 2013, 14:04

- Hm... - hümmögött Fuuko szavaira, majd elmosolyodott - Nincs alku egy bűnözővel, főleg nem hogy egy másik emiatt meglógjon!
Egyenes válasz volt, nem próbálkozott hamis beleegyezéssel válaszolni, de arra sem lett volna kimondottan sok esély a két fiú közbelépése miatt. Jin korrekcióit ellenben minden teketória nélkül ignorálta, talán a bölcs hallgat elvből kiindulva. Mindenesetre a helyzet egyaránt jelentett jó és rossz eredményeket. A harcművész nem tétlenkedett, lemásolta fegyverét majd társához intézett szavait követően az elfogott lányt tartó páros felé indult. Joey pedig Fuuko védelmére kelt, ezzel megtorpanásra késztetve a közelgő lovagot. Igaz, most sem zavartatta magát különösképpen, mindössze megbillentette fejét
Két társa szintúgy nem volt tétlen, s a pajzzsal rohamozó Jin útjából egyszerűen két irányba tértek ki. Egyikük karjai között cipelte a foglyát, a másik azonban egy kézzel megfogta lándzsája végét, s fegyvere szinte mondhatni engedelmesen kezdett úgy mozogni, akár egy kígyó
- Há, ezt mindig beveszik! - hahotázott, ugyanis kezében immáron nem egy lándzsa, hanem egy ostor díszelgett
Két ellenfél közé került hát a harcművész, egyikük fegyverrel rendelkezett míg a másik nem tudta volna használni sajátját, terhe miatt. A trió vezére eddig csak fél szemmel figyelte a mellette történő eseményt, most azonban Fuuko és Joey felé koncentrált, jobb mutatóujja menüjében kezdett pötyögni
- Akkor hát nézőpontot cserélünk... - mondta végül, pajzsát ugyan leeresztve de kardját továbbra is készen tartva - szembeszállnátok Aincrad egyik legnépesebb céhével?
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal10/10[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Kedd Márc. 05 2013, 14:55

Most először látom Jin-sant mérgesnek, bár ez csak természetes hogy egy ilyen helyzetben nem mosollyal az arcán nézi végig ahogyan egy játékostársunkat összevernek. Fegyvere pedig egyik pillanatról a másikra átváltozott egy hatalmas pajzsá és megindult a két ellenséges katona felé. Eközben a főnökük egy hatalmasat hümmögött mintha elgondolkozna az ajánlatomon, de a hmmögést követő mosolya azonnal elárulta hogy a válasza nem lesz.
-" Nincs alku egy bűnözővel, főleg nem hogy egy másik emiatt meglógjon!" Pontosan úgy történt ahogy gondoltam, egy olyan önfejű és agresszív alakkal mint ő nem lehet megállapodni... és mégis miért utalt arra hogy a lány egy bűnöző? Tisztán látszik hogy alacsonyabb szintű és még a felszerelése sem túl jó... mégis hogy lehetne ő bűnöző? Jin-san védelmező hangjára lettem figyelmes
- "Fuuko-san nem szabad. Csak átver téged. Joey-san segíts neki…. kérlek..-" még egy ilyen helyzetben is jobban aggódik a társai épségéért mint a sajátjáért és most már megtudhattam hogy a szőke srácot Joey-nak hívják. Jin-san kiáltása után hirtelen előttem termett a szőke lovag, szavaival próbált megnyugtatni. Nemáll túl jól a szénánk, talán az lenne a legjobb hogyha harc nélkül el tudnánk menekülni és meggyógyítani a lányt. De sajnos jelenleg még az is kérdéses hogy ha harcolnánk velük mi győzedelmeskednénk e... A két csatlós támadni készült, ez nem jó... és most pedig a főnökük is elkezdett matatni az eszköztárában elég valószínű hogy felfegyverkezik és ő is támadást indít ellenünk. -" Fuuko, ha elbuknák, fuss olyan gyorsan, amennyire tudsz, oké?" ezt mégis hogy értette? Biztos hogy nem nézném tétlenül hogy a szemem láttára püfölik szét két játékostársamat! A futásról meg nem is beszélve már nem vagyok olyan gyáva mint voltam. - Köszönöm az aggódásotok Joey-san, Jin-san de nem fogom tétlenül a háttérből végignézni ahogyan ti harcoltok. Ezzel a kijelentéssel előjöttem Joey-san védelmezéséből. Velünk szemben a férfi aki komoly sérülést okozott egy lánynak és be akarja börtönözni kicsit távolabb pedig Jin-san vív kettő az egy elleni harcot. Fegyverét támadásra készen tartva szólal fel ismételten a csoport vezetője:
- "szembeszállnátok Aincrad egyik legnépesebb céhével?"
Azonban válaszomat fegyverem előrántásával üzenem meg neki, most már bármelyik pillanatban ha szükséges védekezhetek. De sajnos még mindig van egy hatalmas probléma mégpedig az igazságtalan helyzet ami Jin-san oldalán alakult ki... Ha legalább sikerülne a lányt tartó harcost legyőzni felhasználhatnék egy potion-t hogy ne legyen életveszélyben.
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal578/600[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (578/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Márc. 05 2013, 19:13

A tervem nem egészen úgy működik, ahogyan én azt elterveztem. Szegény lányt az egyik zaklató fogja éppen, ezért fegyvert nem tud kezelni. A másik ellenfelem fegyvere pedig egy ostorrá változik. Mindeközben figyelek a vezér szavaira is, aki visszautasítja Fuuko-san ajánlatát, aminek örülök is, meg nem is. Semmiféleképpen nem engedném, hogy csak úgy elvigye őt, vagy éppen a másik áldozatot. Joey-san eleget tesz kérésemnek, melynek nagyon is örülök, és remélem, nem vet be előtte, egy olyan furcsa sütit, mint a múltkor… Mert akkor lehet, hogy ráfázunk egy kicsikét. Mindenesetre, most tisztának tűnt a fiatal lovag úr. A háromfős csapat vezérének stílusa… számomra kicsit visszataszító, így hogy láttam miket művel, holmi céh nevében. Fuuko-san szavain újfent elmosolyodok… tudom, hogy kedves lány, de akkor s meg lep mindig, mikor ilyen makacs is.
- Nyugalom Fuuko-san. Nem szándékozunk harcolni ezekkel az urakkal.. - felelem mosolyogva. Pont én, aki egy pajzzsal állok két ellenfél között. Mégsem hazudok. Tényleg nem akarok harcolni. Nem kell nekem egy sárga indikátor, de az eddig látottak és hallottak alapján nekik sem. Így az a meggyőződésem, hogy ők sem támadnak rám. Csupán annyit kellene elérnem, hogy a lányt engedje el végre az illető és akkor kicsivel könnyebb dolgom is lesz. A kérdésre én felelek először. Nem tudok csak úgy csendben maradni, egy ilyen felháborító dolog után. Így zaklatni egy szegény lányt, aljas módon, ráadásul, mikor visszautasítást kap, támad, utána meg egy nagy céh neve mögé rejtőzik?? Gyáva ember az ilyen.
- Nem a céh-el szállunk szembe. Igazából szembe se szállunk senkivel. Csak ennek a céhnek egy tagja ellen emelek szót, aki a céh neve mögé rejtőzködve művel gonoszságokat- válaszolom mosolyogva. Kellemetlen egy társaság ez. Remélem, szavaimnak látja értelmét és leáll az effajta viselkedéssel. Mert ezzel csak azt a nagy céhét égeti csak le.
- Kérem, engedjék, hogy elmenjünk a két lánnyal és senkinek sem kell megtudnia ezt a kis incidenst- teszek egy ajánlatot, remélve, hogy elfogadják. Közben pajzsom rejtekében előhívom a panelem és előveszek egy kis meglepetést.
- Vagy azt szeretnék, hogy megtudják hogyan is intézi ez a céh a dolgait igazából??- talán fenyegetőzésnek hangzik, de nem annak szánom. Ez csak az előző ajánlat egy kiegészítése. Egyelőre nem támadok.. A felfegyverzett férfi felé tartom pajzsom, mert a másik úgy sem tud támadni a lány miatt.. persze nem tévesztem őt sem szem elől.. közben pedig várom az ajánlatom hatását.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal2110/2300[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Márc. 07 2013, 19:46

- Nincs alku egy bűnözővel, főleg nem hogy egy másik emiatt meglógjon! - Fúú ez a kis *sípolás, mert túl durva szó ide*!! És még van bőr a képén így nevezni két lányt, mert megvédték magukat! Gyáva senki!
- Szállj már le a magas lóról! Erőszakoskodtál szegény csajjal szembe, és megvédte magát, aztán te meg megsebezted és még neked áll feljebb?! Különben is, miféle Lovag az, aki a céhe mögé bújik egyből?! Mocskos féreg! - szidtam mérgemben.
- Úgy van! - jéé, „Belső Hang” egyetértett velem!O.O De most nem volt időm erre csodálkozni. Aztán Jin-re néztem fél szemmel. Nem állt túl jól a szénája! Az egyik már cipelte a lányt, a másik kezében ostor, a vezető meg rám és Fuuko-ra koncretált. Ekkor Fuuko megszólalt:
- Köszönöm az aggódásotok Joey-san, Jin-san de nem fogom tétlenül a háttérből végignézni, ahogyan ti harcoltok. - És kilépett a védelmem mögül. Valamiért nem tudtam mondani neki, hogy jöjjön vissza.
- Ne aggódj Fuuko, én akkor sem fogom hagyni, hogy ez a se**fej hozzád nyúljon. - mondtam neki. A bájgúnár jobb mutatóujja menüjében kezdett pötyögni
- Akkor hát nézőpontot cserélünk... - valamiért leeresztette a pajzsot, de a kardot még nem. - Szembeszállnátok Aincrad egyik legnépesebb céhével?
- Én inkább meghalok, mintsem hagyjam, hogy egy ilyen aljas céh továbbra is működjön büntetlenül!
- Kérem, engedjék, hogy elmenjünk a két lánnyal és senkinek sem kell megtudnia ezt a kis incidenst. Vagy azt szeretnék, hogy megtudják hogyan is intézi ez a céh a dolgait igazából??- Jin szerintem hiába próbálja a békésebb megoldást, mert volt egy olyan sejtésem, hogy ez a hapi nem fog ebbe beleegyezni. De Jin-nek igaza volt valamennyire. Mekkora botrány lenne már, ha kiteregetnénk a céh mocskos titkait!
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Sachi Szomb. Márc. 09 2013, 14:31

- Hm... - hallatta ismét a férfi, s egyetlen szóval válaszolt Joeynak - szamár...
Nem tűnt olyannak, mint aki magára vette volna az önön tetteivel való szembesítést, vagy éppen a szidalmazást. S most ezúttal már egyértelműen Jinnek sikerült magára vonnia az ő figyelmét is. Úgy látszott, hogy figyelmesen hallgatta minden egyes szavát, valószínűleg még jelentőségükön is komolyan eltöprengett. Valóban, a fenyegetőzés miszerint elhíreszteli az itt történt eseményeket, mintha új megvilágításba helyezte volna a dolgokat. Szóra is nyitotta száját, mikor vele szemben és a Joey/Fuuko páros háta mögül nehéz léptek zaja ütötte meg fülüket. Két kardot viselő játékos volt az, a trió vezetőjéhez hasonló páncélban és egyazon céh árulkodó jeleivel
Talán éppen ezért játszadozott a menüjében imént, hogy segítséget hívjon? Gyorsak voltak mindenesetre, s most feléjük közelítettek harcra készen ötre növelve három tagból álló csapatukat
- Tegyétek le a fegyvert, mindhárman! - kiáltott egyikük, minden kétséget kizáróan nem saját céhbeli társaikra...
Kellemetlen helyzetté alakult pozíciójuk. Mögöttük ellenség, előttük ellenség, mondhatni üllő és kalapács közé szorultak. Most egyikük sem szólt semmit, szinte megmerevedve bámultak mozdulatlanul, várva hogy ki teszi meg az első lépést. Azonban végül bárki mondott vagy tett bármit, az egyik tetőről valaki lekiáltott a téren állókra. A csapat egyszerre nézett fel a hang irányába

[Küldetés] Éljen a Király! Npc15

- Megállni! - fedte fel magát egy íjászlány, de akaratereje már el is hagyta - E-egy ta-tapodtat se...
Bizonytalanul tartotta célra fegyverét, egészen pontosan az ostort tartó játékosra. Aztán megrezzent, ahogy egy páncélos alak furcsa, görbe karddal mellé lépett, s aztán a tinilány láthatóan meg is könnyebbült. Együtt lehettek, s mindkettejük indikátora zöld volt


[Küldetés] Éljen a Király! Npc14

- Nyugalom, Hilde, itt vagyok... - mondta az ifjó rekedtes hangon, tekintete végigmérte az alant állókat - A Király nevében, mit művelnek az utcán ilyen korán? Nem bájcseverészést, ebben egészen biztos vagyok...

Senki nem válaszolt, legalább is a "Frontisták" várakozón hallgattak, méregetve az újonnan érkezőket
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal10/10[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Szomb. Márc. 09 2013, 17:01

"- Nyugalom Fuuko-san. Nem szándékozunk harcolni ezekkel az urakkal.. -" jelentette ki Jin-san aki látszólag már nagyon az idegeinek határán van.
"- Ne aggódj Fuuko, én akkor sem fogom hagyni, hogy ez a se**fej hozzád nyúljon. -" egyre inkább zavarban éreztem magam, nem túl gyakran fordul elő egy lány életében hogy két férfi is akár a saját életével próbálja védelmezni. Egy kis melegség járta át a szívem, azóta nem éreztem ilyet mióta beléptem ebbe a játékba, sőt talán még azelőtt sem. Ezek után már végkép nem szabad hagynom hogy bántódásuk essen. Ha kell akár felajánlom magam értük... A férfi újabbat sóhajtott, látszólag elgondolkodott valamin. Elégé úgy tűnt hogy nemigazán érdekelte hogy Joey-san mit mond neki. Sokkal inkább Jin-sanra figyelt aki minden erejével azon volt hogy meggyőzze hogy engedjen el minket és vegyük úgy mintha minden meg sem történt volna. Mielőtt újra bárki is szólhatott volna zörrenésekre figyeltem fel, a hang egyre csak erősödött amikor megfordultam két férfit volt az.
"- Tegyétek le a fegyvert, mindhárman!" kiáltott fel. Az utasítás minden bizonnyal nekünk szólt. A helyzetünk csak rosszabbodott, amikor még hárman voltak is veszélyesnek tűntek de most hogy túlerőben vannak még inkább esélytelenebbnek látszik a helyzet a menekülésre. Felkaptam Kou-t a földről hogy véletlenül se tudjon elmozdulni, vagy akár egy véletlen mozdulatommal rájuk támadni vele... Kell egy terv... egy terv... akármennyire is töröm a fejem semmi sem jut az eszembe.
- Megállni! egy női hangra lettem figyelmes, körbenéztem de nem láttam senkit se rajtunk kívül a téren. - E-egy ta-tapodtat se... ismételten kiáltott fel a lány. Mindenkinek a tekintete a tetőre szegeződött ahol egy alacsony szőke íjjászlány állt. Kicsit megremegett a keze és szépen lassan felhúzta az íját. Csak reménykedni tudok hogy ő már nem ellenség.
"- Nyugalom, Hilde, itt vagyok...". Egy jól páncélozott férfi jelent meg és nyugtatta meg a lányt akit ezek szerint Hildének hívnak.
"-A Király nevében, mit művelnek az utcán ilyen korán? Nem bájcseverészést, ebben egészen biztos vagyok..." A hangja szinte megbénított, mozdulatlanul néztem fel rá és most már biztos voltam benne hogy ők nem a másik öttel vannak. Beszédre nyitottam a szám de egy szó sem jött ki rajta, valami oknál fogva csak döbbenten néztem magam elé. Lehetséges hogy tényleg egy börtönben fogok meghalni ebben a romlott világban? Talán jobb is így, úgyis csak hátráltatnék mindenkit most is miattam keveredett bele ebbe a szituációba két ártatlan járókelő, ha nem vártam volna annyit a fejlődéssel, ha bátrabb lettem volna, akkor most nem ilyen erőtlenül állnék és várnám hogy történjenek a dolgok. Egyre több és több dolog kavargott a fejemben, enyhe fejfájást kezdtem érezni ami meglepő főleg mivel egy játék világában vagyunk...
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal578/600[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (578/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Márc. 09 2013, 23:21

Mivel a kis tervem nem éppen úgy jött össze, ahogyan azt szerettem volna, így most kénytelen vagyok megint a szavak erejére bízni magam. Közlöm az illetővel, hogy ha kiszivárogna a ma itt történt dolgok nagy része, akkor igencsak lejáratják magukat és a céhüket. Ez nem vicc, nem is annak szánom. Ha van egy kis eszük, akkor erre hallgatni fognak. Na meg persze ami jobb lenne úgy, hogy békésen tudnák lerendezni ezt az egészet. Persze felkészülök arra is, ha esetleg csetepatéba torkollana ez a dolog.. eddig nagyon úgy fest. Nincs olyan dolog, amiért engedném, hogy ezt a két lányt fogják és elhurcolják… a semmiért. Ez a három férfi provokálta őket.. ők csak védekeztek.. Ennyi.. persze sejtem mi lesz ebből… tagadni fogják. Joey-san-t elég modortalanul degradálja a háromfős férficsapat vezetője, de nagyon úgy tűnik, hogy szavaimmal talán mentem valamire. Tekintetéből ezt szűröm le, na meg most már rám is koncentrál. Kezdek is örülni ennek és fokozatosan meg is nyugszom, mire megjelenik újabb három férfi. Felszólítanak minket, hogy tegyük le a fegyvert. Nálam éppenséggel pont nincs fegyver ezért nem tehetek eleget a kérésüknek. Továbbra is az ostort használó férfi felé tartom, majd figyelem a többieket, nehogy valami ostobaságot csináljanak. Igaz Fuuko-san-t nem úgy ismerem, ellenben végtelenül kedves és ezt kihasználhatják ezek az urak. Elkezdek gondolkodni, hogy ebből is kivághassam magunkat. Egy felszólítás viszont megzavar minket. Fejem egyből a hangforrás irányába fordítom. Egy íjász lányka szegezi ránk az íját. Ezzel csak az a baj, hogy nem igazán tudom, hogy velünk, vagy ellenünk van. problémás lenne még több ellenfél ide.. főleg a makacs fajtából. Mielőtt bármit is mondhatnék a kicsi lány mellett megjelenik egy fiú, aki el is árulja a lányka nevét nekünk, majd feltesz egy teljesen jogos kérdést. Mivel senki nem szándékozik azzal, hogy magának ragadja meg a szót, így én nekem kell ezt megtennem.
- Domou… Én Tetsuko Jin vagyok- köszönök és mutatkozok is be azonnal
- Ez a három férfi zaklatta ezt a szegény lányt- mutattam egyenként a férfiakra, majd a kicsi lányra, aki az egyik kezében volt még mindig.
- A lány önvédelemből cselekedet, hogy védje magát. A másik lány pedig segíteni szeretett volna neki. Nem értem, hogy hogyan lehetséges ez, de az indikátoruk ezért sárgult be. Ez után jelentette ki ez a férfi, hogy beakarja börtönözni őket, majd aljas módon lecsapott erre a szegény lányra. mondok el őszintén mindent. Nem szerek hazudni, most meg okom se lenne rá.
- Lennél olyan kedves és elengednéd azt a lányt…??- kérem illedelmesen az illetékest
- Potionra lenne szüksége.. Van valakinél??- kérdezem gyorsan, majd pajzsom is leengedem, am i így visszaváltozik bottá. Persze figyelmem nem lankad.. csupán többek kap belőle a szenvedő alany.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal2110/2300[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Márc. 10 2013, 09:23

- Hm... Szamár... - Ezt egyenesen nekem mondta. Már nagyon le akartam csapni, de akkor Fuuko védtelen marad. A fickó Jin felé fordult, valószínűleg leesett neki, hogy ha elhíreszteljük az itt történteket, akkor nekik annyi. Már mondott volna valamit, mikor szemből és a hátunk mögül is lépteket hallottunk. Hát persze, hogy a bájgúnár segítséget hívott!
- Tegyétek le a fegyvert, mindhárman! - Kiáltott egyikük, és holtbiztos, hogy nem a társaira, hanem ránk.
- Patkányok! – Mordult fel „Belső Hang”, bár csak én hallottam. Én most nem szóltam, mert láttam, hogy gáz van. Ellőttünk ellenség, hátulról ellenség, 5-en vannak 3 ellen, és sajnos mi vagyunk a hármasok. Azt vártuk, hogy ki teszi meg az első lépést. De még miellőt bármelyikünk mondott vagy tett volna bármit, valaki lekiáltott az egyik tetőről. Mindenki felnézett a hang irányába, ahogy én is.
- Megállni! E-egy ta-tapodtat se... – Egy íjászlány volt az, akinek akaratereje már el is hagyta. Bizonytalanul tartotta az ostort tartó játékosra a fegyverét. Na basszus, ha ilyen segítség jön, akkor nekünk annyi… Hirtelen megjelent a lány mellett egy páncélos alak furcsa, görbe karddal. Együtt lehettek, mert az indikátoruk is zöld volt.
- Nyugalom, Hilde, itt vagyok... - Ifjú, de rekedtes hangja volt. Aztán ránk nézett. - A Király nevében, mit művelnek az utcán ilyen korán? Nem bájcseverészést, ebben egészen biztos vagyok... – Van itt Király?O.O Fuuko meg sem szólalt, ehelyett Jin tette meg:
- Domou… Én Tetsuko Jin vagyok. Ez a három férfi zaklatta ezt a szegény lányt. - Mutatott a három bűnösre, aztán a lányra, akit még mindig tartottak. - A lány önvédelemből cselekedett, hogy védje magát. A másik lány pedig segíteni szeretett volna neki. Nem értem, hogy hogyan lehetséges ez, de az indikátoruk ezért sárgult be. Ez után jelentette ki ez a férfi, hogy be akarja börtönözni őket, majd aljas módon lecsapott erre a szegény lányra.
- Így van! alátámasztom, amit mondott! – Szólaltam meg, hogy Jinnek adjak igazat. – Arra akarták a lányt kényszeríteni, hogy csatlakozzon a céhükbe, és mikor nemet mondott, el akarták cibálni, főleg a bájgúnár, aztán mikor önvédelem lett, bűnözőknek nevezte őket, pedig ő volt az, aki letámadott egy nála gyengébbet Lovag létére!
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Sachi Szomb. Márc. 16 2013, 15:38

Az íjászlány határozatlanul figyelte társát miközben az komoran nézett maga elé, Joey és Jin szavain csüngve. Szemhéjai eközben mind szűkebbre és szűkebbre csukódtak, végül hunyorgása mögül szembogarai a hármast, vagy éppen négyest zaklató csapat vezetője irányába mozdultak. Gondolkodott, ez egészen bizonyos volt és az is hogy szemmel láthatóan nem sietett el az üggyel kapcsolatban semmit. Végül tekintetét a hajnalpírban úszó égre emelte, ahogy jobb kezét is maga mellé. Jelt adott, mert hogy mozdulatára a háztetők takaró objektumai mögül más játékosok, s érdekes módon még néhány njk is előjött. Többjüknek íja volt, másoknak kardja vagy éppen buzogánya, pajzzsal
- Ennyi elég volt, nem várok magyarázatot az önök részéről... - szólalt meg, a "Felszabadítók" apparens csapatvezetőjének címezve szavakba váltott gondolatait - Meguntuk, hogy étellel csalnak játékosokat a céhükbe és úgy kezelik a legkisebbet is, mint valami önmagát eladott rabszolgakatonát! A Király nem szed adót, a Király nem kér semmit segítő kezéért cserébe, s a zsoldosai bármikor elmehetnek! Az ő nevében mostantól kitiltom önöket a Főváros utcáiról, bármit mondanak a vezetőjükről ha nem tudja kordában tartani a saját embereit akkor legalább annyira haszontalan lenne tárgyalni vele, mint ahogy önökkel is!
Szigorú szavaira zord tekintet volt a válasz, no meg egy az övéhez hasonló kézmozdulat. Azonban nem érkezett segítség, sőt mi több mindössze egy játékos indikátoros, jelentéktelennek tűnő köpenybe burkolózó kis alak lépett elő a semmiből. Alig egy pillanat telt el, csuklyája takarásában szemei felvillantak és a csapat mindenestől elteleportált a helyszínről, foglyuk pedig az őt tartó lándzsás híján lepottyant a földre, érkezésekor jelezve hogy védett helyen volt... furcsa? A páncélos fiú intett újból, s emberei egyenként eltűntek a tetőkről, beleértve a Hilde néven hívott íjászlányt is. Egyedül maradt, elsőre legalábbis úgy tűnt. Csupán egy fekete hajú, páncélt nem viselő kardforgató jött vissza és miután összenéztek, egyszerűen leugrottak a tetőről a térre. Az újonnan érkezett körbenézett, s ha eddig nem tette volna meg más akkor odament az eszméletlennek tűnő "áldozathoz", ha viszont valamelyik gavallér ebben megelőzte már (melyre bőven volt egyébként idő), mindössze egy potiont dobott oda az illető felé
A görbe kardos viszont egyszerűen csak bámult, hol Joeyra, hol Jinre és hol pedig Fuukora. Gondolkodott, valóban nem sietett el semmit, de nem vesztegette sokáig az időt. Enyhén fejet hajtott, majd szinte már magának beszélve megszólalt
- A lovag és a köpönyeges tündérlány... - tűnődött, úgy fest - ahol az előbbi van, ott az utóbbi is lapul, s a világ jól ismert törvényei megbomlanak...
Társa odalépett hozzá és végigmérve a társaságot, kiegészítette


[Küldetés] Éljen a Király! Npc16

- Kapitány, annak a lánynak nincsen támadóereje... ellenben van valamiféle aurája, amivel befolyásolja környezetét. Többféle módon is, ellenben csupán egy zsoldos, nem tagja a Frontnak
A "Kapitány" komoran bólintott és most alaposabban is végigmérte a hármast, s mikor már úgy festett tényleg ennyi volt részéről az érdeklődés, megszólalt
- Önök mit tudnak az Aincrad Felszabadító Frontról? - kérdezte
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal10/10[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Szomb. Márc. 16 2013, 16:32

Jin-san és Joey-san egymást váltva mesélték el a történteket röviden és minél tömörebben a tetőn álló idegennek aki komor tekintettel figyelte őket és a támadókat. Mindent alaposban végiggondolt , nem sietett a válasszal. A felkelő nap első sugarai szinte simogattak, nyugodtságot sugároztak még most is. A tetőn álló férfi is elmerengve tekintett az égre, és emelte magasba a kezét. Egy jel volt. A körülöttünk lévő házak tetején rengeteg játékos bukkant fel, illetve néhány Njk is. Mindegyikük fegyvert tartott a kezében a legtöbbjük íjjász volt.
"- Ennyi elég volt, nem várok magyarázatot az önök részéről..." szólalt fel a mély rekedt hangján és tekintetét a jelenlegi ellenség parancsnokára szegezte.
"-Meguntuk, hogy étellel csalnak játékosokat a céhükbe és úgy kezelik a legkisebbet is, mint valami önmagát eladott rabszolgakatonát! A Király nem szed adót, a Király nem kér semmit segítő kezéért cserébe, s a zsoldosai bármikor elmehetnek! Az ő nevében mostantól kitiltom önöket a Főváros utcáiról, bármit mondanak a vezetőjükről ha nem tudja kordában tartani a saját embereit akkor legalább annyira haszontalan lenne tárgyalni vele, mint ahogy önökkel is!" Meglepetten hallgattam mondandóját. Ezek szerint másokat is ilyen aljas módon próbáltak a céhük tagjaivá tenni. Egy újabb példája az emberi kegyetlenségnek, kegyetlen módon kihasználni a játékba programozott éhség érzetet... De azt hiszem most már nincs min meglepődnöm azok után hogy szemem láttára kis híján megöltek egy gyengébb játékost ráadásul csoportosan... A távolban egy csuklyás alak bukkant fel, amikor közelebb ért a lányt fogva tartókhoz és a csapat elteleportált, a lányka pedig a földre pottyant. Hatalmas szerencse hogy nem vitték magukkal. Rögvest odafutottam és felhasználtam utolsó Mini Potion-öm (+5hp). Nem sok de így már rendben van, nincs életveszélyben. Tekintetem a tetőn állókra szegeződött vagyis most már csak a mogorva tekintetű férfira ugyanis mindenki másnak nyoma veszett. Egy meghajlással nyilvánítottam ki a köszönetem amiért nem hagyta hogy elvigyék a lányt és engem. Meghajlásom követően megjelent egy páncélozatlan férfi, és mind a ketten lemásztak a tetőről. Az újonnan érkező körbenézett a téren, a másik férfi pedig alaposan szemügyre vett minket. Valamit mondott de nem lehetett tisztán hallani ilyen távolságból a mondandójának a végét sikerült csak elkapnom ami így hangzott "... köpönyeges tündérlány..." ezzel talán az eszméletlenül fekvő lányra gondolt?
"- Kapitány, annak a lánynak nincsen támadóereje... ellenben van valamiféle aurája, amivel befolyásolja környezetét. Többféle módon is, ellenben csupán egy zsoldos, nem tagja a Frontnak" szólalt fel a páncélozatlan fiú. Ha amit mondott igaz akkor mégis hogyan sikerült a lánynak beleszúrni fegyverét a férfi lábába úgy hogy annak csökkent az életpontja és ezzel sárga indikátort szerezzen? Egyre több a megválaszolatlan kérdés, és minél inkább törtem a fejem a válaszokon egyre csak erősödött a fejfájás.
"- Önök mit tudnak az Aincrad Felszabadító Frontról?"
-Aincrad felszabadító Front? É-én most hallok róla először. - válaszoltam, talán kicsit halkabban a megszokottnál és közben figyeltem az ölemben fekvő lányra.
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal578/600[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (578/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Márc. 17 2013, 14:26

A golgok állása nem nekünk kedvez. Feltett szándékom, és szerintem Fuuko-sannak és Joey-sanak is, elvinni innen ezt a meggyötört lánykát. Idő közben még több ellenséges játékos jelenik meg. Már komolyan arra gondolok, hogy harcolnom kell. Semmi kedvem hozzá, de ha a szükség úgy hozza, akkor megteszem. Ezt a két lányt innen nem fogják elhurcolni valami börtönbe, főleg nem a semmiért. ezek után további személyekkel gazdagodik a kis társaságunk. Kettővel, hogy pontosabb legyek. Egyből kérdeznek, hogy mi folyik itt. Azonnal rájövök, hogy nem a támadóinkkal cimborálnak. Kérdésre röviden és tömören elmagyarázom a lényeget. Joey-san is segít a maga kis stílusában. Az új jövevény szavaira figyelek. elég érdekes dolgokat mond az itt lévő urak céhéről. Galád módszerekkel csalnak magukhoz másokat… ez visszataszító. Valami király is megint szóba kerül, amiről nem igazán tudok semmit sem… nem tudtam, hogy esetleg lenne itt király. Mindegy is.. szavaival eléri a kellő hatást… Már világos, hogy szavai súlya sokkal nagyobbat nyom, mint a sajátom. Van ilyen.. én egyelőre egy senki vagyok. Nem is bánom ezt, mégis azt kívánom, bárcsak erősebb lennék, hogy én is hasonló cselekedeteket tudjak végrehajtani csupán a szavak erejét használva. Az egyik fickó előlép és valahogyan eltünteti a többit, ennek következtében a fogvatartott lány a földre esik. Fuuko-san ér oda hozzá elsőre és kínálja meg egy kis potionnal. Eközben ketten leugranak a tetőről és nézelődnek, fűrkésznek főleg minket. A potiont elkapom, amit dob az egyik, majd odaadom Fuuko-sannak
- Tessék Fuuko-san.. jobb, ha van egy nálad- mosolyodok el, majd legörgetem menümet és előveszek egy szendvicset, amit az ébredező lányka felé nyújtok. Az emberek arról beszéltek, hogy kajával csábítják az emberkéket.. tehát lehet, éhezik..
- Tessék egy szendvics.. nyugodtan edd meg ha éhes vagy- kínálom meg mosolyogva és remélem elveszi és megeszi azt a szendvicset. Maradok továbbra is Fuuko-sanék mellett.. bár a veszély csillapodni látszott, azért még mindig van itt két idegen ember, akikről sok mindent nem tudunk. Az egyik szavait hallva elgondolkodom, nem igazán látom neki értelmét, ezért nem is teszem azt szóvá. Amit viszont a lányról mondd.. hát az érdekes, de egyenlőre ebbe sem ütöm bele az orrom. A kérdésen elgondolkozom.. igazán sokat nem tudok róluk
- Szinte semmit, csak annyit, mint bárki más, és most már azt is, hogy erkölcstelen módszerekhez is folyamodnak, ha kell.

Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal2110/2300[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Márc. 17 2013, 18:45

A fickó nem nagyon sietett. A Jin-Fuuko-Én-Lány csapatot zaklató csoport vezetőjét nézegette. Már majdnem elaludtam, mikor láttam, hogy felemelte a jobb kezét. Most láttam, hogy a tetőkön egy rakat játékos, sőt pár NJK is megjelent.
- Ennyi elég volt, nem várok magyarázatot az önök részéről... – Öcsém, ilyen boldog nem voltam, ugyanis velünk volt!Very Happy - Meguntuk, hogy étellel csalnak játékosokat a céhükbe és úgy kezelik a legkisebbet is, mint valami önmagát eladott rabszolgakatonát! A Király nem szed adót, a Király nem kér semmit segítő kezéért cserébe, s a zsoldosai bármikor elmehetnek! Az ő nevében mostantól kitiltom önöket a Főváros utcáiról, bármit mondanak a vezetőjükről, ha nem tudja kordában tartani a saját embereit, akkor legalább annyira haszontalan lenne tárgyalni vele, mint ahogy önökkel is! – Az igen!O.O Ilyen mocskos dolgot akkor hallottam utoljára, mikor az egész sulit feljelentette egy nő nemi erőszak miatt, azt kiderült, hogy ő erőszakolt meg egy srácot az iskolából!O.O És ki az a Király, most komolyan? Miközben ezen törtem a fejemet, a fickó ugyanolyan kézmozdulatokat tett, mint a se**fej, mikor hívott segítséget. De segítség helyett egy zöld indikátoros, jelentéktelen köpenybe burkolózó kis alak lépett elő!
~ Istenem, ez ám a nagy se… ~ Azonban gondolataim megakadtak, mikor a kis alak szeme felvillant, és mint David Copperfield az elefántot, úgy tüntette el a se**fejet és társait!
- Hát ez nem semmi… - Ennyit bírtam kinyögni a döbbenettől. A fickó visszaküldte a társait oda, ahonnan jöttek, kivéve egyet: egy feketehajú, páncélt nem viselő kardforgató maradt. Miután összenéztek, leugrottak a tetőröl. Fuuko közben megitatta a lány Potion-al, plusz az egyik megmentőnktől kapott egyet, pontosabban a feketehajútól. A görbe kardos meg csak nézett megint, hogy Fuuko-ra, hol Jin-re, hogy rám. Nem kapkodott, az holt ziher!
- A lovag és a köpönyeges tündérlány... – Nagyon gondolkodott, meg hangosan is. - Ahol az előbbi van, ott az utóbbi is lapul, s a világ jól ismert törvényei megbomlanak... – Én Jin-re meg Fuuko-ra néztem egy „most mi van?” nézéssel, hátha rájöttek már arra, mi folyik itt. Aztán felnéztem az égre csak a szememet mozgatva, mintha „BH”-ra néznék.
- Én sem tudom, hogy mi van most, sajnálom Joey. – Ennyit róla is. Társa ekkor lépett oda hozzá és végigmérve a társaságot kiegészítette őt:
- Kapitány, annak a lánynak nincsen támadóereje... ellenben van valamiféle aurája, amivel befolyásolja környezetét. Többféle módon is, ellenben csupán egy zsoldos, nem tagja a Frontnak. – Front? Miféle Front? És miféle aurát áraszt a lány? A kapitánynak nevezett fickó komoran bólintott, és most alaposabban nézett minket. Mikor már gondolhatta, hogy elég az érdeklődésből, megkérdezte:
- Önök mit tudnak az Aincrad Felszabadító Frontról? – Fuuko csak annyit mondott, hogy most hallott róla először.
- Szinte semmit, csak annyit, mint bárki más, és most már azt is, hogy erkölcstelen módszerekhez is folyamodnak, ha kell.
- Jin, honnan tudod, hogy az el teleportálódott csapat abból származik-e? – Kérdeztem. Majd a fickó felé fordultam megválaszolni a kérdését.
- Háááááááááááát… Ööööööööööhm… - Végül széttártam a kezemet feladóan. – Nem ismerem azt a csoportot, bocsi. Ha a lány zaklatói onnan vannak, akkor gondolom valami bűnöző banda.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 26 2013, 19:24-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Sachi Csüt. Márc. 21 2013, 20:34

Senki nem tudott többet a másiknál, s mindezen idő alatt a kardforgató a hármast méregette míg a megtámadott kislány kinyitotta szemeit és bágyadtan pislogott a neki nyújtott szendvicsre, láthatóan félt. A páncélos pedig a változatosság kedvéért csak hallgatott, mintha a nemleges válaszokhoz semmi további fűzni valója nem lett volna. Társa a fejét vakarta meg, majd megszólalt sokkal könnyedebb és kevésbé professzionálisabb hangtónuson, mint amivel "Kapitányához" (?) szólott az imént
- Gomenasai, modortalanok voltunk - simította meg hosszú haját - a nevem Mori és az Aincrad Királyi Hadsereg céh tagja vagyok, tulajdonképpen mindketten. Néha megfeledkezem arról hogy mások is vannak körülöttem... de egyesek majdhogynem min....
- Amíg az a zsoldos velük van, - szakította félbe a Kapitány, nem véve figyelembe társa témaváltását, s úgy is tűnt mint aki magának mondta volna - könnyedén változtathatják a helyüket vagy sebesíthetnek meg bárkit akár védett területen is...
A kardforgató ismét a haját kezdte piszkálgatni, ahogy Joeyhoz fordult
- A barátod jól beszélt, valóban azok voltak - magyarázta némi fáziskéséssel a nem hozzá címzett kérdés után - az a lovag az egyik tisztjük volt, egyedül az a köpenyes lány nincsen velük akiről beszéltem, annak dolgozik aki éppen fizet. Azt hiszem ezúttal a mi kárunkra...
Elfordult és maga is törni kezdte a fejét, a kis árnyharcos pedig végre eldöntötte magában hogy elfogadja a kínált szendvicset. Néhány pillanatot várt, talán hogy nem e akartak kérni valamit cserébe, aztán beleharapott. A páncélos fickó, hallgatását követően ismét körbejáratta szemeit a társaságon, s tekintete utoljára Fuukon állapodott meg, igaz nem közvetlenül neki címezve szólt aztán
- A segítségüket igénylem egy ügyben - szólalt meg - hajlandóak volnának elfogadni a felkérésem?
Természetesen azt elfelejtette közölni, hogy mi is az az ügy, s ezt frusztrált tekintetéből ítélve Mori sem tudta volna megmondani, sőt mi több inkább meglepte az egész
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal10/10[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Hétf. Márc. 25 2013, 14:33

Szépen sorban mindannyian válaszoltunk a "kapitány" kérdésére. Mialatt körbetekintettem mocorgásra lettem figyelmes, a lányka kezdett el ébredezni és mire kinyitotta a szemét láthatóan mindenki tekintete rá szegeződött. Kicsit zavarodottan nézett közbe. Jin-san odalépett hozzá és egy ínycsiklandozónak tűnő szendviccsel kínálta meg amit egy kis habozással ugyan de elfogadott. Annyira aranyosan majszolta a szendvicset majd megszakadt a szívem ha arra gondoltam hogy lehet napok óta ez az első étek amihez hozzájuthatott. Ezt a nyugodt és békés pillanatot az egyik férfi hangja szakította meg.
"- Gomenasai, modortalanok voltunk - a nevem Mori és az Aincrad Királyi Hadsereg céh tagja vagyok, tulajdonképpen mindketten. Néha megfeledkezem arról hogy mások is vannak körülöttem... de egyesek majdhogynem min...." Először csak pislogni tudtam arra hogy "megfeledkezik arról hogy nincs egyedül" részre de végiggondolva a történteket nem is vártam volna el tőle hogy bemutatkozással kezdje, és most már tudjuk hogy Mori a neve. Aincrad Királyi Hadsereg érdekes még sosem hallottam erről a céhről, pedig naphosszat a városban vagyok. Biztosan nemrég alapították vagy eddig titokban tevékenykedtek... A Mori nevezetű férfi elgondolódott és valamit ismételten motyogott magának, kicsit ilyesztőnek hatott a páncélzatával főleg azokkal a hideg szemekkel amikkel többször is végigmért. Kiráz tőle a hideg a társa pedig ismételten minket néz, biztosan nem bízik bennünk. Végül a tekintete leragadt rajtam, kicsit zavarba ejtő volt ahogyan nézett, amikor a tekintetünk összetalálkozott elkaptam a fejem és kicsit elpirultam.
"-- A segítségüket igénylem egy ügyben - szólalt meg - hajlandóak volnának elfogadni a felkérésem?" Segítség? mégis miféle segítségre gondolhat. Azt hiszem az lesz a legjobb ha felesleges agyalgatások és feltételezések helyett megkérdezem.
- Miben is lenne szükségük a mi s-segítségünkre? - A kérdésem követően tekintettem a kapitány úrra aki szintén meglepett arcot vágott, ezek szerint nem számított hogy a mi segítségünket kéri a társa. Egy percnyi elmélkedést követően válaszoltam a kérdésére.
- Izé... Kérlek fejtsd ki bővebben miben is lenne szükségetek a mi segítségünkre? - Abban az esetben ha nem emberölésről van szó szívesen segítek bárkinek, jobb híján legalább egy kis tapasztalati ponthoz juthatok.
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal578/600[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (578/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Márc. 26 2013, 15:43

Az ismeretlen alakok továbbra sem tágítanak mellőlünk. Nos engem ez egészen addig nem zavar, míg nem támadnak ránk. Eddig nem tettek semmi gyanús dolgot, sőt elkergették azt a másik bandát is, ezért okot nem adtak erre a túlzott elővigyázatosságra, mégis muszáj figyelnem őket. Nagy örömömre a lány elfogadja a szendvicset, bár vonakodva és vár is vele egy kicsit, de szépen, lassan elkezdi majszolgatni. Közben figyelek a körülöttem lévők szavaira. Először Joey-san kérdésére adok választ.
- Joey-san ez nagyon egyszerű. Magukat az egyik legnépesebb céhnek nevezték. Mivel az ilyen szervezetek nagy része még gyerekcipőben jár, beleértve az enyémet is nem sok céh jöhet szóba. Az úr meg most emlegette azt a céhet. Egyszerűen összeraktam a képet a megszerzett darabkákból és kész- felelem mosolyogva. Remélem érthetően magyaráztam el a következtetéseim. Ezután figyelek a fickó szavaira, persze nem tágítok a lányok mellől. Ezek után nem nagyon van kedvem csak úgy megbízni idegen és rossz küllemű alakokban. Érdekes dolgok látnak napvilágot. Az egyik férfi alátámasztja a következtetésem, jól sejtettem hát, hogy ők állnak az egész mögött. Majd a zsoldosra és annak képességére terelődött a szó. Felettébb érdekes egy képesség. Legalább legközelebb tudom, majd kiét kell lemásolnom, hogy kereket oldhassunk. A két férfi céhéről még soha nem is hallottam. Igaz nem nagyon foglalkoztat a téma, mióta tagja vagyok az Angelic Voice-nak, de a híresebb szervezeteket már ismerem. Ezek szerint vagy nem örvendenek nagy hírnévnek, vagy titokzatoskodnak. Mondjuk ez az ő dolguk nem az enyém.
- Kérsz még?- kérdezem szegény lányt, hátha éhes még, mert van még pár darab szendvicsem raktáron. Szívesen megosztom vele, ha szeretne még. Kérése esetén újabb finomságot veszek elő és adom neki. A segítségkérésre már én is felé fordítom a tekintetem. Érdekes, hogy pont tőlünk vár segítséget, akiket az imént „fenyítettek” be a rossz emberek. Természetesen nem áll szándékomban nemet mondani, de előbb pár kérdésre felelniük kell.
- Én szívesen segítek, ha szükség van az erőmre, de előbb árulják el, hogy miben és hogyan tudunk mi, három vadidegen alak segíteni önöknek- kérdezem udvariasan, végig mosolyogva. Fuuko-san is felteszi a saját kérdéseit, nagyjából egyre gondoltunk. Ezek után csak várom a választ. Még nem mondtam igent, lehet nem is fogok. Aljas és embertelen dolgokba nem megyek bele. Ez nálam alap. Maradok a helyemen, a két narancs indikátoros lánnyal. Nem hagyom őket magukra, esetleg, ha tudtomra adják, hogy nem kívánják a közelségem.

Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal2110/2300[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Márc. 27 2013, 20:58

A kis árnyharcos félénken nézett a Jin által kínált kajára, látható volt rajta, hogy fél, ami nem csoda, hiszen egy se**fej támadta meg az előbb. Jin meg mindenesetre megadta a választ a kérdésemre, amit felé szegeztem:
- Joey-san ez nagyon egyszerű. Magukat az egyik legnépesebb céhnek nevezték. Mivel az ilyen szervezetek nagy része még gyerekcipőben jár, beleértve az enyémet is nem sok céh jöhet szóba. Az úr meg most emlegette azt a céhet. Egyszerűen összeraktam a képet a megszerzett darabkákból és kész. – Milyen okos! Én meg olyan szőke vagyok, mert az egészből csak annyit értettem, hogy összerakta a dolgokat.X_X a „Kapitány” társa meg is szólalt megtörvén végre a hosszú, kínos csendet.
- Gomenasai, modortalanok voltunk. A nevem Mori és az Aincrad Királyi Hadsereg céh tagja vagyok, tulajdonképpen mindketten. Néha megfeledkezem arról, hogy mások is vannak körülöttem... De egyesek majdhogynem min...
- Amíg az a zsoldos velük van, könnyedén változtathatják a helyüket vagy sebesíthetnek meg bárkit akár védett területen is... – Na tessék, még bele is szólt a „Kapitány”. De még sose hallottam erről az Aincrad Királyi Hadseregről. Vagy nem rég alapították, vagy eddig olyan titkosak voltak, mint a CIA aktái. A kardforgató felém fordult ezekkel a mondatokkal:
- A barátod jól beszélt, valóban azok voltak – Kis fáziskésés. - Az a lovag az egyik tisztjük volt, egyedül az a köpenyes lány nincsen velük, akiről beszéltem, annak dolgozik, aki éppen fizet. Azt hiszem ezúttal a mi kárunkra... – Hogy érti, hogy a mi kárunkra? Apropó, a leányka! Az végre elvette Jin-től a szendvicset, majd várt. Gondolom azt várta, hogy mit kérünk ezért. Aztán majszolgatta. Én vettem csak észre, hogy Fuuko és Jin aranyosnak találja??:S Na mindegy, legalább kapott kaját a szegény pára. A „Kapitány” már megint szemezett velünk, tekintete utoljára Fuuko-n maradt, majd megszólalt, mindhármunknak:
- A segítségüket igénylem egy ügyben. Hajlandóak volnának elfogadni a felkérésem?
- Persze! – szólaltam meg. – Lovag vagyok, az a dolgom, hogy segítsek!Very Happy de már nem kérdeztem, miben, mivel ketten megelőztek már. Pontosabban Fuuko és Jin.
- Amúgy... Mi az az Aincrad Királyi Hadsereg?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Sachi Kedd Ápr. 02 2013, 20:50

Az árnyharcos lányka egyre magabiztosabban kezdett rágcsálni, s már felcsillanó tekintete elárulta, hogy Jin következő étellel kapcsolatos kérdésére a válasz minden bizonnyal az igen volt. Ha nem kapott, addig bámult nagy szemeivel, míg kimondatlan kívánsága nem teljesült, s ha kapott, akkor semmi mással nem foglalkozva nekilátott a folytatásnak. Úgy tűnik, hogy az átlagtól eltérő lányok etetése ezúttal is pozitív eredménnyel járt, mint ahogy lassan mindig. Mellesleg Fuuko és Jin valószínűleg egyre gondolhattak, hiszen mindketten ugyanazon kérdését erősítették meg a másiknak: miféle feladatról lehetett szó? A kapitány felfigyelt a kérdésére kapott kérdés-válaszokra, ugyanis először a fiúra majd a lányra pillantott, végül a menüjébe pötyögött bele valamit, s magyarázni kezdett
- Számtalan játékos tagja az Aincrad Felszabadító Frontnak, valamennyien ebben a városban tartózkodnak a legtöbbet. A mi céhünk imént távozott tagjai most a keresésükre indultak, hogy informálják őket a kiutasításról. A feladat az volna, hogy segítsenek nekik és csapatuk tíz-tíz aranyat kap fejenként a távozásra bírt Front tagokért...
Léptek hallatszottak, s egy sikátorból katona-féle NJK sétált elő s állt meg a csapat mellett. Különös volt, leginkább mikor küldetésosztóként felvillant egy elfogadható küldetés, melynek leírása és jutalmazása ugyanaz volt, mint amit a páncélos kapitány mondott

Mori némán figyelte az eddigi eseményeket, most azonban félrevonta kicsit Joeyt és halkan megszólalt
- Elég bonyolult dolog ez a Hadsereg... - magyarázta, úgy hangzott mintha a kérdésére válaszolt volna, s valóban - Ilyen katonák bukkantak fel egyik nap és kikiáltottak egy top játékost királynak. Ez a bizonyos Király parancsolhat ezeknek az NJK-knak, akik általában ilyesmiket csinálnak. Van néhány ilyen játékos, mint ez a felettesem akiket a Király nevezett ki és azok elvileg utasíthatják ezeket az NJK-kat, hogy küldetésekett osszanak ki random... temérdek xp, a Béta Tesztről nem emlékszem hasonlóra, ez valami nagyon új!
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Éljen a Király! Exp_bal10/10[Küldetés] Éljen a Király! Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éljen a Király! Empty Re: [Küldetés] Éljen a Király!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.