Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peter Worker vs Saru Taidana

3 posters

Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Rosalia Szomb. Márc. 02 2013, 01:08

Harctér leírása:
Maga a közdőtér standard méretekkel rendelkezik, tehát 10x10 méteres, négyzet alakú, egy méter magas korlát szegélyezi, ami persze immortal object. Megérkezésetek viszont nem szokványos módon történik, ugyanis teleportálás után egy csúszdán találjátok magatokat, amellyen 5 méteres magasságból szélsebesen száguldotok le a harctér közepére petjeitekkel együtt. Ahogy leértek, már a talpra állás nehézkes lehet, mivel maga a talaj ruganyos anyagból van (mint a boxolók porondja) és legalább 5 cm vastagon csúszós olaj borítja.

Felszerelés:
Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség a szabályzat keretei között, de használható. Ördög nem kijátszható itt. Jártasságok letiltva.

Párbaj időtartama: Addig tart, amíg egyikőtök be nem vinné az utolsó csapást vagy fel nem adja a küzdelmet.
Határidő: 3 nap/fő

Bíró: Rosalia
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Yui, Eizo, Rosalia

Peter Worker
Élet: 12
Fegyverkezelés: 3
Irányítás: 12
Kitartás: 12
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 6

Saru Taidana
Élet: 13
Fegyverkezelés: 5
Irányítás: 10
Kitartás: 5
Gyorsaság: 14
Speciális képesség: 8


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 18 2013, 13:19-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Vas. Márc. 03 2013, 01:26

A legjobb résznél lett vége! Érted, pont ott, hogy a kezem beleakadt, már majdnem éreztem legalább a bőrét, ahogy melegsége a kezemet süti még a ruháján keresztül is, izzik tenyerem alatt a két formás kis gyümölcse, én meg nyálcsorgatva állok előttük, hogy belekóstolhassak, megnyalhassam és hasonló buja gondolatok kavalkádja között csattanjak el majdnem ott helyben. Pff, tök gáz, igen, jah, az, de bakker, ilyen jó csajt még egyet! Tuti, hogy össze kell ismerkednem vele a torna után. Mondjuk amikor felettem villog a győztes felirat, feszítek majd a porondon, a közönség tombol… oh, igen! Akkor biztos magától fog odasomfordálni hozzám, bókol majd istenkirályságosságom előtt, én meg csak mutatom majd, hogy arra láttam egy üres kis kuckót.
Tényleg a torna! Teljesen elfeledkeztem arról, hogy merre is járkáltam a nagy tömegben, a teleportfülkét keresve. Úgy éreztem, hogy tök nagy rutinom van már a hely megtalálásában, de a gondolataim folyton visszatértek a Lotti userneves csajhoz, én meg rendre eltévedtem. Susaya időközben eltűnt a vállamról. Kicsit tekergettem a nyakam utána, orbitális magasságom nem volt éppen megfelelő arra, hogy megtaláljam a nagy JK és petkavalkádban. Végül csak kiszúrtam. Utat törtem magamnak, hogy nála lyukadjak ki. A teleportfülkékhez vezetett.
Mit is csinálnék nélküled…?
H A L Á L R A U N T A T N Á D A Z Ú J E L L E N F E L E D.
Ezt értettem ám. Nem vagyok barom!
Susaya úgy csinált, mint aki felhúzta az orrát, én úgy csináltam, mint akit nem érdekel. Barátok voltunk egy örökkévalóságig.

Egymás közötti utálatunk pontosan addig tartott, amíg a teleportáció után közvetlenül meg nem indultunk lefelé a csúszdán. Ez az esemény elég meglepő volt ahhoz, hogy felhagyjunk bárminemű színészkedéssel.
Bakker! – kiáltottam fel, bár a szituáció volt annyira váratlan és számomra még ijesztő is, hogy engedélyezzek magamnak néhány csúnyább szót is, de ebben megakadályozott az, hogy teljesen lefoglalt Susayám bevadászása magam körül, és a csúnya szavak relatíve hátrébb voltak a szótáramban, mint a B betű. Vagy ha a ba stimmel is, az SZ-re rávert néhány kört a K.
Aranymajmom egy számomra követhetetlen, de nyilvánvalóan ügyes mozdulattal végre az ölemben termett, én pedig védelmezően átfogtam kezemmel, lábam felhúztam. Ebben a furcsa magzatpózban konkrétan megszült minket a csúszdánk a harctér közepére. Nagyon gáz volt! Ahogy végre megállt a forgás-pörgés velünk, hangos sóhajjal engedtem szét magam.
Mit látsz, Kicsi Mester? – kérdeztem, és közben a fölöttem lévő plafonra koncentráltam: hátha így végre megáll a ringlispíl a fejemben. Nem vagyok tengeribeteg, de nem közegem a levegő, hogy ide-oda repkedjek és forogjak.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Vas. Márc. 03 2013, 16:44

A zsűri szerint győzedelmeskedtünk Rennék felett, pedig saját teljesítményemet igencsak silánynak neveztem volna. Nem egyszer éreztem a küzdelem alatt, hogy a fiú felettem állt, mind tudásban, mind erőben, de mégis, mégis én voltam itt, minek nem kicsit örültem. Magamnak akartam azt a győzelmet.
Persze nem tartoztam az örömujjongók közé, nem ünnepeltettem magam túlságosan, az egyszerűen nem én lettem volna. A rám szegeződő tekintetteknek nem igazán örültem, de lelkem legmélyén úgy éreztem a szívem a taps ritmusára dobogott. Jól esett, ha talán kicsit zavartan is, de őszintén mosolyogtam.

Nem álltam a két lábamon a teleportálás után, mi miatt meglepődtem, nagyon. A váratlan lendület és sebesség miatt egy kisebb, lágy sikoly is elhagyta a torkom. Gyorsan csúsztam, nem fájt, bár éreztem, hogy nadrágom miként csúszott egyre feljebb és feljebb, végül hamar vízszintes helyzetben siklottam tovább. A nyavalyások. Bárhogy próbáltam, nem tudtam megállni. Letettem kezem a földre, de mit sem ért ez. Semmi hatása nem volt és testem egy korlát állította meg, mi a pálya szélét határolta. Örültem, hogy megálltam és nem estem át rajta, majd éreztem meg, miként Hisame is megérkezett hozzám. Az oldalamba fúródott a kisebb négylábú, majd csodálkozva nézett fel rám.
- Hú, na ez érdekes volt! – kapaszkodtam meg a korlátba, ám felhúzni nem igazán tudtam magam, bár nem is próbáltam teljes erőből. Még a csúszás hatása alatt voltam és ülve néztem körbe a pályán.
Középen a fiú feküdt, nem Lotti. Valamelyest örültem ennek, valamelyest pedig megvolt bennem az érzés, hogy bántotta őt, függetlenül attól, hogy itt nem teljesen ilyen küzdelmek voltak. Mármint igen, harcoltunk, de a vége előtt mindig le lett fújva mindegyik párharc. Nem akartam fölösleges képzelgéseket magamnak, így csupán csak egy egyszerű következtetést vontam le, mégpedig, hogy a fiú erősebb volt Lottinál.
- Üdvözlet, vagy valami olyasmi! - kiabáltam az ellenfelemnek.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Vas. Márc. 03 2013, 19:32

Tök tartottam attól a szitutól, hogy egy nagydarab, szőrös, melák állattal és a harcimedvéjével kell majd megküzdenem. Igen, biztos levágtad már te is: nem követtem figyelemmel, hogy mik voltak kiírva a hirdetőtáblára. Hülyéskedsz, amikor az embernek olyan vagány dolgok is járhatnak a fejében, mint egy csaj és a hozzá tartozó mellek, franc fog érdeklődést mutatni holmi hirdetőtábla felé!
A nagydarab, harcimedvés pasasoktól meg azért féltem, mert az olyan melákok tipikus horrorfilmszereplők, akiket semmi sem állít meg. Fanatikus barmok, érted, vágd le a fél kezüket, csak átdobják a másikba a láncfűrészt, és ugyan azzal a kéjes vigyorral esnek neked. Tutibiztos voltam abban, hogy valami ilyen alakkal hoz össze a sors ebben a végső nagy csatában, így hálás sóhajjal fújtam ki a levegőt, amikor Susaya nyekergő hangján közölte:
B O R S. S Z Ó V A L V I G Y Á Z Z U N K A Z E R E J É V E L.
Nem sokat értettem meg ebből, de arra gondoltam, csak kihallanám, ha ezt mondjuk rikoltaná, vagy rémülten üvöltené, és nem a Dr. Susayás hangvételén rezignáltan tanácsolná, mint aki éppen pszichiátriai orvosként rezignált adja elő páciense kórképét és a lehetséges kezelési módot.
Szevasz, öcsisajt! – köszöntem át én is, ha már a másik volt olyan rendes, hogy még valami üdvözlésfélét is összehozzon. Nekem ez eszembe se jutott éppen, figyelmem nagy részét addigra már az kötötte le, hogy megpróbáljak feltápászkodni. Hamar feladtam az ezzel kapcsolatos próbálkozásokat, megelégedtem volna egy felüléssel is. És lássanak csodát, második próbálkozásra sikerült is.
Oh, yeah! – kiáltottam fel diadalmasan, és akkor már első dolgom volt, hogy gyorsan megkeressem ellenfelemet, ő hogyan boldogul. Susaya addig is nekiállt elfoglalni megszokott helyét a fejem tetején, minél távolabb a csúszós talajtól, de nem fejezte be, amit elkezdett. Olajos voltam. Olajos! Cuppogva emelgettem a kezemet, alaposan megszaglászva, ami rám kenődött. Igen, tényleg olaj volt. Hihetetlen!
Nem kevés félelemmel néztem oldalra: remélem, hogy ha nem is harcimedvés melákot, de tűzokádó sárkányt sem kaptam ellenfélnek…
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Márc. 04 2013, 19:03

Megkapaszkodtam, majd húztam fel magam a korlátnál. Nem volt biztos a fogásom, a tenyereimen egy furcsa, különleges anyag volt, mintha egy óriás bébi nyáladzott volna rá, vagy meztelen csigák közé nyúltam volna. Undorító volt.
A korlát sajnos igencsak alacsony volt, a derekamig nem ért, így az állásom igencsak bizonytalan volt és amint elengedtem a palánkot, az öröm egy némi szikrája csillant fel bennem, azonban a lelkesedésem hamar elhalványult, hisz a lábaim csúszni kezdtek alólam. Nem előre, nem hátra, és nem is csak párhuzamosan, hanem egyszerre, két oldalt. Ijedten vártam, hogy mikor állnak keresztbe a szemeim, vártam a kellemetlen szakadást és fájdalmat, de egyik sem következett be. A testem egyáltalán nem volt hajlékony és még kevésbé rugalmas sem. A várva várt spárgám nem következett be, csupán csak egy nagyon, de nagyon széles terpeszben álltam, majd estem hátra és érkeztem a fenekemre.
- Csudába! – kínomban nevettem fel – Nem jó ez így.
Hisame mellettem csak kuncogott, a sárkány nem mert hangosan nevetni.
- Hohó, te négy lábon állsz. – jött részemről a csodás felismerés – Futás akkor. – mutattam középre a fiúhoz.
A sárkány futott, sebesen, ám sajnos egyhelyben állt. Mozgása gyorsnak tűnt, azonban a háttér mögötte nem változott, csak kaparta maga alatt a csúszós nyálkát, mintha egy futópadon lett volna.
- Állj, állj! Nem jó ez így! – miként elhagyták szavaim a számat, Hisame értetlenül nézett felém, majd hirtelen állt meg és bukott hasra előttem – Hé, minden rendben? – aggódva kérdeztem, de csak morgást kaptam tőle - Nagyon nem jó ez így. – sóhajtottam fel és próbáltam gondolkodni, hogy mit is tegyek.
Masszív, biztonságos valaminek is, csupán csak a korlátot tekintettem, mi mellől nem igazán akartam távozni, mégis nem volt mit tennünk. Ölembe vettem Hisamét és löktem el lábaimmal magam a fiú irányába. Hogy onnan hogyan tovább, arról még nem volt ötletem, csupán csak annak örültem volna már, ha a közelükbe kerültem volna.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Hétf. Márc. 04 2013, 23:31

…És akkor megláttam a sárkányát! Arra gondoltam, hogy BAKKER!, mert ez nem foglalt le túl sok agykapacitást, és még tudtam mellette azon filózni, hogy vajon a SAO-ban lehet-e helyben sült csirkévé égni? Pontosabban majommá. Aranymajommá, öcsém! Az milyen már, hogy KT után felszolgálnak egy sushi étteremben?! Bah, nem gyenge!
Minden pillanatban vártam, hogy ezek itt előttünk egyszercsak észreveszik, hogy olaj van körülöttük, produkálnak egy sátáni kacajt, aztán a kicsigyík köp egy tüzeset – vagy egy lángost, hehe –, és helyből, nekifutás nélkül fogja iderittyenteni a kénköves poklot ez a kis dög, meg a gazdája. Csak nem is olyan régen vesztettem el a szüzességem, franc akar máris meghalni! Inkább úgy döntök, hogy cselekedni fogok, és elébe megyek Mr. (mint Mister) és Monster (mint Monster) Pusztítónak!
Korábbi heveny pánikrohamomban már úgyis agyon nyünyőztem Susayát – ezt már marhára nem fogadta rezignáltan. Hihetetlen, hogy ő még ő sem szereti, ha arany bundácskája masszív testpáncéllá áll össze a kezemről és ruhámról rákent olajtól.
Jól rámarkoltam a kis bestiámra – nyilván Susayára – és úgy döntöttem, hogy ezúttal nem a szokványos módszert alkalmazzuk, hogy őt rálendítem az ellenfélre. Főleg, hogy mint az előző csatában már a gyakorlatban is bizonyítást nyert, ez egy marhára nem működő technika. Szóval eldöntöttem, hogy bepörgetem magunkat, és ha elég gyorsak leszünk, egy frankó olajhurrikán formájában söpörjük ki innen a másik srácot.
Nyilván az egész ötlet egyetlen hatalmas fail-kupac volt, főleg, hogy Susaya szerintem egy egész életre megutált, ahogy elkaptam, majd próbáltam megpörgetni, főleg, amikor rájöttem, hogy az olajos kezek bizony a vazelinnál is jobb anyagok, és hallod, hatalmas volt, ahogy Susaya visítva röppent ki közüle. Ott helyben nem röhögtem, de aztán a kis majom végignyalta az egész pályát, majd plüssfigurás nyekkenéssel felkenődött a korlátra. Mínusz egy élet. Öcsém, rég égtem ekkorát!
Oldalra pislantottam. Csak félve, hogy mennyire szakad rajtunk a másik. Mert jah, abban biztos voltam, hogy röhög majd, mint állat, de arra, ami szembejött, egyáltalán nem számítottam. Cuppanós csókot nyomtam a kobakjára, ahogy összevágódtunk, megkóstoltam néhány hajszálát, mielőtt kísérteties pontossággal lekövettem volna Susaya ívét a palánkig. Újra felkenve rá a tápászkodó majmot…
Régen akartam ennyire rohadtul kijelentkezni innen.
És soha megint be nem lépni.


Susaya: -2 élet
Taidana: -1 élet
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Szer. Márc. 06 2013, 21:22

Peter: -1 élet

Sikerült! Legalábbis az irány, ám az erőn lehetett volna mit finomítani, minthogy a fogait a fejemen érezve toltam kicsit odébb a fiút. Normális esetben a cipőink talpa minden probléma nélkül állította volna meg a csúszásunk, ám a talaj alattunk sikamlós volt, nagyon. Rosszabb volt, mint mikor utcai cipőben bowlingoztam és rosszabb volt, mint a fagyos járdák a téli időszakban. Korcsolyázni is csak egyszer voltam tán, azonban a korlátot akkor sem engedetem el egyszer sem.
Nem tudom, hogy mit vártam a helyzettől. Egy ülő párharcot talán, de annak sem sok értelme lett volna, hisz ütéseink ereje – legalábbis az enyém – nem sokat ért. A kő – papír – olló izgalmas csatájával pedig egyszerűen nem lehetett volna eléggé untatni a bő száz, ha nem több fős közönséget, így miután megálltunk két – három méter után, egyszerűen csak karnyújtásnyira toltam el magam tőle.
Ha egy pillanatra is, de szemügyre tudtam venni a fiút, az ellenfelemet, kit csupán korábban csak egy pillanatra láttam, akkor sem ilyen közelről. Szó mi szó mást vártam, nem teljesen, de mást, mert most rendesen csöpögött hajáról ez a gány, minek alattunk kellett volna lennie. Hogyan? Értetlenkedve néztem rá egy pár pillanatig, majd jutott eszembe a sárga villanás, mit nem rég láttam elsuhanni sebesen. Néztem jobbjára, baljára, nyújtózkodtam is, hogy a háta mögé lássak, majd csak tőlünk valamelyest távolabb, a palánknál vettem észre a sárga bundába bújt különleges állatot. Különleges volt, mint Hisame. Hisame! A társam az ölembe volt, ám nem igazán akart kibújni semerre sem, így hogy történjen valami magam emeltem őt ki a lábaim közül. A tartásom bizonytalan volt, próbáltam erősebben fogni őt, azonban nem sikerült, csúszósak voltak az ujjaim. Kiskoromban a fürdőkádban az Apukám úgy játszott velem, hogy tenyerei közé vizet engedett, majd szorította össze őket hirtelen, minek okán az a kevés víz, mind rám fröccsent. Furcsa hasonlat, de talán ehhez tudnám hasonlítani a megtörténteket. Tenyereimmel tapsoltam és Hisame tehetetlenül repült a fiú ölébe. A négylábú társam nem támadott, meg volt illetődve rendesen.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Szer. Márc. 06 2013, 22:40

Konkrét tervem volt. Nagyon konkrét. Ha már egyszer úgy hozta az élet, hogy a külső tényezők tök véletlen összjátéka miatt Susaya meg én is egy térben és egy időben tartózkodtunk a KT helyszínének tök ugyazon a pontján, akkor, érted, ROCK AND ROLL! Zúzzunk, haver!
Arra számítottam, hogy miután előbányászom Susayát a hátam mögül, de még a kerítésen innen, biztos nem fog kapásból együttműködni – én sem tenném a helyében, tök megértem, mert OK, gáz voltam! –, de azért csak sikerül valahogy még bemutatnunk ennél nem kevés fokkal sokkal komolyabb harci taktikát is. Mert mi azért mégiscsak tudunk istenkirályságosak is lenni, érted!
Úgyhogy elhatároztam, hogy jöhet a bevált harcmodor: Susayából is Taidanát csinálok, egy belőlem már nem is elég, baby, és akkor majd együtt már csak rá tudjuk vetni magunkat az ellenfélre! Az ötlet addig működött, hogy Susayát egy hangos Testcsere!-és bekiabálással át is változtattam. Arany bundája helyett innentől kezdve az én ruhám feszült rajta. Oh, ha csaj lennék, itt helyben kapnék szívrohamot: 2022 legjobb férfiteste sugárzott át az olajtól csöpögő ruhákon!
Nem sokáig gyönyörködhettem magamban, csomagom érkezett. Nem kevés rémülettel az arcomon fordítottam le a tekintetem, hogy lássam, milyen fura támadás landolt az ölemben. Rémületen több rétegű volt. Egyrészt átjárt hideg-meleg oda-vissza, minimum kétszer, ahogy láttam, hogy az egyébként talán tök cuki sárkánybébi-szerűség ugrott éppen be hozzám, másrészt konkrétan rázott a félelem, ahogy rémült arccal fellestem, mert nem mellékesen még valami árnyék is vetült rám, és azt láttam, hogy Susaya magasodik fölém, borús arcáról ezúttal értelemszerűen hiányzott az örökké lecsúszott homlokvédő, és így félreérthetetlenül ott ült rajta valamilyen nagyon mély perverzió, ahogy kezét ökölbe szorítva készült lecsapni az éppen elég nemes testrészem felett terpeszkedő kölyökre… Nagyon rég sikítottam ennyire fejhangon, hogy az aranymajmom is megirigyelhette volna, nyomokban felismerhetően ismételgetve, hogy ne-ne-ne!, főleg, mert szentül meg voltam győződve, hogy ha lecsap, hát én tényleg innentől kezdve egész hátralévő életemben ilyen magas hangon fogok tudni már csak visítani.


Susaya: -2 élet
Taidana: -1 élet
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Márc. 07 2013, 00:01

- He? – csak egy ilyen érdekes hang hagyta el a szám a csodálkozásom közepette, mikor megláttam, hogy az aranyszőrű nemes állatból ez az egyszerű fiú lett. Csodálkozásom egyáltalán nem hagyott alább, mikor e „majmot” pillanatokkal később a társam és a fiú felett láttam. Lecsapni készült és én csupán csak nézője voltam a történéseknek. Nem tudtam parancsot adni Hisamének, nem tudtam, hogy mit kellett volna tennie. Forogtak a fogaskerekek a fejemben, hogy én mit tennék ilyen helyzetbe, de egyáltalán nem akartam magam az ő helyébe képzelni. Sőt, igencsak távol akartam tartani magam a fiú ölétől. Nem mintha oly csúf lett volna, sőt, combjai kényelmesek lehetek ránézésre, de mégis, nem volt az én esetem. Talán, ha a gyengébb nemhez tartozott volna, talán.
Aggódni kezdtem és kétségbeestem egy pillanatra, hogy elkapták a lányom, azonban úgy tűnt, ő még nem adta fel. Vagyis nem olyan könnyen. Mocorogni kezdett, hevesen akart az ütés elől menekülni, ám nem ugrott ki a fiú öléből. Túl egyszerű lett volna. Inkább a nehezebb és sötétebb utat választotta a szerencsétlen. Kaparászni és ásni kezdett, le, khm… arra, mely irányból inkább menekülnie kellett volna.
- Hé, te lány! – szóltam rá, de nem akarta meghallani a szavaim. Nyilván fogalma sem volt, hogy milyen gondolatok lehettek a fejemben és erre ráeszmélve egy hirtelen ötletem támadt – Harapd meg!
Bár nem volt fájdalom e világba, mégis, a lelki terrort felbecsülhetetlen támadásnak véltem, mit e két szavammal okozhattam. Ördögnek éreztem magam és okosnak, nagyon okosnak! Már csak a sátáni kacaj hiányzott, mit csak magamban mertem megtenni. Mosolyogtam és vártam Hisame harapásának eredményét. Reméltem fogait hamarabb tudja használni, minthogy az álló fiú ökle lecsapna rá.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Hétf. Márc. 11 2013, 21:43

Az az igazság, hogy talán kicsit túlságosan romantikusra fogtam a figurát, amikor elbúcsúztam a golyóimtól. A mély, férfias baritonomtól. RIP, pedig már kezdtem érthetően morogni vele anyumra. Elbúcsúztam a csajoktól is: soha többé nem lesz már barátnőt. Senki sem akar majd egy töketlenné válni. Elbúcsúztam Hantól és Pantól, avagy drága egyetlen fiamtól és lányomtól, akik így már soha nem fognak megszületni. Vetek még egy riadt pillantást először Susayára, akin látom, hogy már régen elhatározta magát, és a srácra is, aki épp hevesen bíztatja a minigyíkját. Bár, igazán nem szapulhatom én már – merül fel bennem az utolsó gondolat –, pillanatokon belül az én gyíkomnál már csak elevenebb lehet az övé.
A számat még elhúztam, vékony vonallá préselődött az ajkam; a szemem olyan mélyen becsuktam, hogy attól féltem, a homlokom előre fog bukni, mint Susaya fejpántja is mindig. És akkor becsapott. A Nagy Bumm! Mint az Ősrobbanás, vágod! Az aranymajmom lecsapott a tökömet marcangoló martalócra.
Alapból úgy belém kapott a dög addigra, hogy biztos voltam benne: el fogom harapni a nyelvem. Aztán mire már a válaszcsapás ment rá a petemtől, rájöttem: hát bakker, nincs fájdalom! Ezt ultragáz volt! Akkor – nyitottam fel bizonytalanul a szememet. – Most megdöglesz, kis taknyos! – förmedtem rá a sárkánygyíkra, és már vetettem is utána magam. Mindenem csupa olaj volt, a vetődést tehát érdemes majdnem szó szerint érteni, ugyanis mintha nem is a saját cselekedeteim ura lennék: csak el akartam kapni a szemtelen szörnyecskét a lábamnál, de a hirtelen előrenyúlástól az egyensúlyom megbillent, mire a lábammal kalimpálni kezdtem, hogy visszanyerjem. Húha, esélyesnek tűnt, hogy bizony ráborulok a petre. És mindeközben hol volt Susaya? Hát hol?! Naná, hogy nem mellettem! Nem, a kis köpönyegforgató magamra hagyott, meg sem várta, hogy sikerült-e leszednie ökölsuhintásával a mogyorómról a petet. Azóta már rég Peter felé tartott. Botladozott. Csúszkált. Szlalomozott. Nevezzük akárhogy is azt az igen lehetetlen mozgást, amivel próbált megállni a két lábán, és közben mégis közelebb jutni hozzá, miközben a totálisan olajos ruhámban kalimpált a kezeivel.


Susaya: -2 élet
Taidana: -13 élet
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Pént. Márc. 15 2013, 00:10

Hűs lehelet. Hisame képessége. Hozzá illő, egyszerű erő. Hűs lehelet. A neve elárul mindent. Haszna ez idáig nem igen volt, csupán csak párfűszálat, játékot díszítő pillangókat tett mozdulatlanná vele, hisz az ereje még kicsi volt, bébi csupán, de most. Most jól jött még ez is. Miként a férfiember – minthogy megmaradt férfinak – rávetődött, Hisame megfagyasztotta a talpai alatt a csúszós gányt.
A jég hasonló tulajdonsággal bírt számunkra, azonban hogy Hisame a karmait szilárd talajba tudta állítani, úgy el tudott rugaszkodni és egészen a korlátig meg sem állt a lendülettel. Okos volt. Fiatal, de meglepően okos, ám nem nézhettem tovább őt, mert előttem az embert utánzó majom magasodott. Egy gondolattal sem akartam megsérteni a fiút, de az aranybundát nemesebbnek éreztem most, mint az előttem táncoló fiú alakját. Fiú, majom, nem tudtam, hogy kit kellett volna látnom benne, de egy biztos volt. Közelebb és közelebb jött hozzám és én nem tudtam távolodni, felállni is nehezemre esett volna. Nem, mert fájt volna valamim, mert nem, csupán csak az egyensúlyérzékem volt pocsék. Gondolkodtam, de semmi sem jutott az eszembe. Tehetetlen voltam.
Félretekintettem még csupán csak egy pillanatra és láttam miként Hisame a palánknál is megcsinálta magának a biztos talajt. Mint egy bika, úgy kaparta maga alatt a jeget és hűs lehelete tisztán látszódott. Nem láttam még ilyennek, legalábbis egyszer sem féltem még tőle, ám szerencsére nem én voltam a kiszemeltje. Mert bizony áldozatként tekintettem most a fiúra, úgy rá, mint saját magamra az embermajommal szemben. Felettem volt és tudtam, ha lecsap, nem tudok védekezni. Talán vártam is hogy így legyen, reméltem, hogy más helyzetből többet tudok nyújtani.


Hisame: - 11 élet
Peter: - 1 élet
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Pént. Márc. 15 2013, 03:07

Láthatólag egyáltalán nem murdalt meg a kis sárkánypatkány az ölemben, bár a HP barja lejjebb pörgött. Jó pár oktávnyit. Ahogy korábban az én hangom is. Eh!
Érted, nem számítottam arra, hogy lehet ennél rosszabb is. Mármint annál, hogy egyesek nagyon kemény fogazásnak vetik alá kellemesebb kényeztetéshez szokott testrészemet. Igen, mert az enyém már annyi jóságot és gyengéd törődést kapott, hogy hozzászokott, cseszdmeg!
Susaya közben rohadt jól mulatott, persze. Vagy ha nem így volt, akkor a fene se tudta volna nekem megmagyarázni, minek breakelget ott magában egyébként. Megjárta néhányszor a földet, aztán azzal a lendülettel, meg nem semmi akrobatikájával mindig kapaszkodott fel kapásból. Igen, tényleg kajak úgy nézett ki, mint aki helyben lenyomja a legnagyobb földön fetrengős breakcsatározók bármelyikét. Tudjátok, vannak azok a királyságos versenyek, amiben… Mindegy.
A saját sorsom sokkal sanyarúbb volt az övénél, legalábbis tuti, hogy nem élveztem annyira, ahogy a jéggyíkocska hirtelen lelkesedéssel futott ki alólam. Kirázott a hideg, ahogy elstartolt, mintha valami alien robbant volna ki a hasamból. Ami persze épen volt, semmi gondja nem akadt. Csak abban nem voltam biztos, hogy ez a jövőben is így marad. Legalábbis ahogy a dracobikuci bizony belehajolt a fejelésbe és rákészült... Aucs, ez kellemetlen lesz!
Susaya! – kezdtem kicsit bizonytalanul, miközben úgy ráztam magam a földön, hogy egyenesbe jöjjek, mint akit roham kapott el. – Susaya, ha hallasz… segíthetnél egy kicsit! – Nem tudtam parancsolóbban nyomatékosítani szent (vég?)akaratom, mielőtt az identitászavaros, már-már felszarvazódott sari nekem ronthatott volna.
Oh, és Susaya? Hát a drága természetesen füle botját sem mozdította az egészre, mert ő főbossokat megszégyenítő küldetéstudattal tört előre a csúszós talajon célja felé, hogy aztán hamarosan esetleg Peter karjába zuhanva invitálja fura keringőre, amiben lábak helyett az öklök járnak táncot, a padló helyett a másik testén és arcán – lényegében ahol csak érné.


Susaya: -2 élet/ 35
Taidana: -13 élet/ 65
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Vas. Márc. 17 2013, 16:44

A majomember rám esett és közel kerülve hozzám akart ütni engem. Első pofonját elvétette, hisz épp zuhant, ám a szándék meg volt a részéről és az akarat is, nem adta fel. Ütött, ütött és ütött. Háromszor talált, de csak az utolsó hagyott bennem igazán mély nyomot. Az arcomat ütötte. Éreztem miként torzul a pofám, vártam miként esik ki egy fogam, azonban az elmaradt és csak csúsztam a padlón az ütése ereje miatt. Arccal előre közelítettem a korlát felé és éreztem, hogy a nyitott számon keresztül az olaj milyen elképesztő erővel akart lemenni a torkomon. Csupán csak nyelnem kellett volna, de nem akartam, tartottam még magam és ütközve a palánkkal hánytam ki, mi a számba került. Kellemetlen, pocsék íze volt.
És megszólalt a dob. Nem, nem a küzdelemnek volt vége, egyáltalán nem. Csupán csak a szívemnek adott újabb ütemet a zene, mi elkezdett bömbölni a fejemben. Egy induló, mely csatába hívja az embert. Egy ritmus, mely felállítja az összeesett testet. Hangok, melyeket hallva, mintha jeges vízbe dobtak volna. És a csatakiáltás, melyet én adok ki magamból. Minthogy a felállásom után rögtön el is estem, így komikusnak tűnhetett az üvöltésem, ám a dobok a fülemben erre mintha még hangosabban kezdtek el volna szólni. A korlátba kapaszkodva álltam fel ismét, majd léptem fel rá egy pillanatra és rögtön rugaszkodtam is el róla. Használtam a különleges képességem, így a testem könnyebb volt, távolabb repültem. Fordultam a levegőben amennyire tudtam és az öklömmel készültem a majomemberre esni. Hogy miért? Talán mert láttam Hisame fújtatott arcát, határozott tekintetét és mert nem akartam csalódást okozni neki. Nem érdemelte meg. Küzdött ő is. A fiúnak ugorva akarta az arcát tépni neki.


Hisame: - 11 élet
Peter: - 31 élet
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Vas. Márc. 17 2013, 17:40

Ez annyira törvényszerű volt! Jellemző! Tipikus. Legalábbis amit én láttam, az volt. Hogy nem én harcoltam az idomárral. Hanem Susaya. Nem én osztottam a pofonokat. Hanem Susaya. Hogy nem én… nem én csináltam bármit. Hanem az aranymajmom. A petem. Aki igen, nyilván a fegyverem, tehát sebzésre lett kitalálva, de ettől függetlenül egyáltalán nem volt kóser, hogy ez így történt. Először meg kellett keresnem az államat. Kicsi Mester hihetetlen erejét és hatékonyságát látva ugyanis leesett, és csúnyán elkeveredett valahová.
Nem tikkelt a szemem, , tényleg nem, nem, ahogy fejemet oldalra billentve, teljesen elvarázsolva az ő harcuk külsőnézetes szemlélésben, láttam, hogy mit is hoznak ki egymásból. A srác olyan vehemenciával és lendülettel és erővel és akarással állt fel, hogy ültömben-fektemben kicsit hátrább hőköltem. Bezzeg az én aranymajmom meg sem rezdült! – Menj onnan! – kiáltottam teljes beleéléssel, de elcsesztem, mert a kulcsszó bizony nem volt benne, és így bár Susaya füle aprócskát moccant, ő maga tapodtat sem lépett odébb. Az én testemben, szurokfeketére összetapadt, teljesen átázott ruhámban védekezés nélkül várta a fájdalmas öklelést. Hát komolyan felszisszentem, bár két okból is.
Egyrészt, mert szinte nekem fájt, ahogy az én Vörösseggű Páviánom bekapta a horgot, és csattanva terült el. Csattanva, mert az olajos bőrön az olajos ököl nagyot szólt, amikor betalált. És csattanva, mert a HP levonás pillanatában elvesztette emberi formáját is. Fekete Démonként született újjá, ugyanis arany bundáját szinte már teljesen befedte az olaj. Heveny jeges légáramlat rohant végig a hátamon, ahogy majmos, irreálisan hosszú karjával már kapaszkodott volna is vissza az ellenfelünkre, miközben még csak alig szívdobbanások teltek el, hogy földre került. Komolyan, mint valami thriller szélesvásznú mozifilm állatzombi főbossa! Elnézve lendületességét, két dologban voltam biztos: hogy már nem sokáig bírja kitartással, és hogy baromi hamar be akarja ő ezt már fejezni. Fogalmam sem volt, hogy miért – mindenesetre megbabonázva figyeltem az állhatatlan, éjsötét bundájú aranymajmomat. Ő Susaya még?
A figyelmem azonban nagyon hamar más vonta magára, és bizony ez volt a másik dolog, amiért hangosan felhúztam az ínyem: nagyon csúnya, vörös karomnyomok futottak végig az arcomon a következő pillanatban. Ordítva kaptam a sárkányféleséghez, hogy odébb pofozzam, de ugyan már, csupa fekete trutyi volt minden ujjam, és a pet sem volt éppenséggel tök makulátlan! Képtelen voltam megragadni, és leszedni magamról.


Susaya: -5 élet/ 35
Taidana: -37 élet/ 65
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Vas. Márc. 17 2013, 18:50

Bár korábban az aranymajmot rangilag a fiú fölé helyeztem, most elvesztette a nemességét. Bundája elhagyta a színét, így a tekintélye is tovább állt. Egy egyszerű, koszos, ugráló majmot ütöttem meg az imént, azonban belém kapaszkodott és rántott le a földre magához. Próbáltam felállni, de a kezeim és lábaim kicsúsztak alólam. A pálya minősége egyre rosszabb és rosszabb lett, rendesen szenvedtünk már egyáltalán a talpon maradással is. A nézők számára egy komoly show-t produkálhatunk a szerencsétlenkedésünkkel, de mit sem érdekelt ez most engem. Felnézve Hisamét láttam, miként a fiúval volt. Verekedett, birkózott, tépett és harapott, legalábbis próbált. Nem tudtam mi sikerült neki, illetve mi nem. Látva küzdelmét, tüzelt engem. Tenni akarásra késztet, ám a talajtól kaptam az újabb pofont, miként nem tudtam feltápászkodni és fejeltem a földbe.
- Átkozott pálya! – kiabáltam, de erősebb morgásnak hangozhatott a hangom, minthogy a talajba fordultam. Düh járta át a testem, de nem az ellenfeleink iránt. A pálya, hogy szenvedésre késztet minket, hogy nem bírtak normális körülményeket adni nekünk. Persze, izgalmas, a körmüket rágva izgultak értünk a kivetítőket nézve, de ez nem volt jó. Nagyon nem! Azért drukkoltak, hogy felálljunk, csupán csak ráadás volt, ha sikerült is sebeznünk a másikat. Felnézve újra, szemeim tágra nyíltak, miként láttam, hogy Hisame nem adta fel. Csak én voltam ilyen puhány és akadtam ki szégyenletesen pár percre. Egy pillanatra elkaptam a tekintetét. Láttam a nézését, szinte a gondolatát is. Ahogy én a földön feküdtem, ő mintha miattam akarta volna harapni a fiút. A gondolattal rugaszkodtam el a korlátról egy perccel ezelőtt, hogy nem akarok csalódást okozni neki, de most jöttem rá, hogy őt mindez nem zavarja. Talán nem is ismeri a fogalmat, hogy csalódás. Ám a lényeg nem változott, csupán csak fetrengeni tudtam odébb és remélni, hogy nem ér el a majom.

Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Vas. Márc. 17 2013, 19:24

Susaya veszélyesen elfáradt. Nem mondom, hogy elérte teljesítőképessége csúcsát, mert neki szerintem már nem volt ilyen. Úgy dolgozott, mint valami gép. Nagyon döbbenetes volt! Rúgott-csípett-harapott! Így, egyben, vagy legalábbis gyors egymásutánban. Aztán jött a blank, avagy a becsapódás, ahogy a másik idomárt sikeresen földre vitte. Az én Fekete Démonom mellette landolt, ügyesen elkerülve, hogy komolyabb sebzést kapjon, mikor a fiú teste agyonnyomja. Persze az olaj ebben nem segített neki, fogódzásra termett lábai alól kifutott a ruganyos talaj, és felvisítva csúszott kicsit. Egyáltalán nem pattant fel most, mint korábban. Kezével felhúzta magát. Nem volt szeme a majmomnak. Úgy tűnt, mintha egyedül szája volt. Átázott a lecsúszott vörös homlokpánt is már, egybeolvadva masszív fekete bundájával. Aranymajmom szem nélküli, szurkos, csapzott bestia lett.
Én sem voltam jobb bőrben nála, de legalább tudtam, hogy önmagam vagyok még. Bár engem meg nagyon gáz vörös hálóformát maguk mögött hagyó karmolásnyomok borítottak már mindenhol, képtelen voltam érdemi módon közbeavatkozni. Nem dőltem ki, de közel voltam hozzá. Nem mondom, marhára próbáltam küzdeni. Úgy emberségesen. Sőt mit emberségesen, istenkirályságosan! Csak nem volt ez több, mint Susayának a smár, avagy saját magam módszeres szemencsulázgatása. Sz’al tök gáz volt, amit műveltem, és egyáltalán nem célravezető: a pet rendre kicsúszott a kezemből, és miközben az én tagjaimból lassan kifutott az erő, ő egyre több sebzést osztott ki rám. Nem számoltam már. A HP bar-om folyamatosan csúszott lefelé. Nem volt mese. Jöhetett a lassan kussoló zene, az éles visítások, kiáltások, amik megtörik a gyakásom monotonitását. Én meg szépen lassan, módszeresen kifekszem. Eléggé megtépázva. Úgy buciztam le a talajt, hogy a fejem egy vonalba került a tőlem nem túl messze eső Susayával. És közöttünk feküdt az idomár. Rajtam pedig ott uralkodott a sárkánya. Hát, azt hiszem, mindenki nem kicsit készen volt már.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Vas. Márc. 17 2013, 23:19

A mozgása változott, lassú volt, erőtlen. Nem látott, szerencsémre. Örültem neki, ám ütéseim mit sem értek volna ellene. Tudtam, hisz már ütöttem őt. Gondolataim nem voltak. Reméltem, hogy ötletek százai özönlenek a fejembe, de egy se volt. Elhagytak, vagy már nem is kerestek. Így csak toltam a majmot, toltam a pálya egy széle felé. Mint két küzdő csiga, nyálka borította testünket és nem tudtunk felállni. Igazából már nem is próbáltam, fölöslegesnek éreztem még azzal is próbálkozni. Másra „pocsékoltam” az erőmet, már ami volt, mert erős sem voltam. Sőt, talán gyenge is.
Félrepillantottam. A lány a fiú felett volt. A fiú mellkasán, ám nem harapta, mint én őt, úgy nézett ő engem. Drukkolt némán a sárkány, talán reménykedett. Mintha rám várt volna, hogy érjem be őt, vagy csak tőlem várta a harapást adó parancsot. Nem mozdult, vagy mert az ellenfele sem, vagy mert nem tudta mit kell tennie. Nem hibáztattam, nem igen voltunk még ilyen helyzetben, azonban én nem szóltam. Hisame elcsúszott, le a fiú mellkasáról és figyelmem újra magamra terelődött. Éreztem minden pillantást, szinte hallottam a gondolatokat és a kérdéseket. Mit csinál ez? Mit akar? Üssön már! Szerencsétlen!
A tervem egyszerű volt, minek eredménye már csak az ellenfelemen múlt. A korláthoz érve és belekapaszkodva, le akartam dobni az állatot a pályáról. Az idomárok szabálya egyszerű volt. Társ és társ, ha nincs az egyik, nincs a másik. Bonyodalmak nélkül, ketten kellett lenni. Csak remélni tudtam, hogy fel tudom emelni, csak remélni, hogy az ereje nem tér vissza és csak remélni, hogy nem esek én is utána.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Hétf. Márc. 18 2013, 00:07

Vége volt a hullagyalázásnak! OK, kis túlzás itt befigyel, mert messze nem voltam még hulla, de bakker, kábé a kezem sem tudtam felemelni, mert rajta tehénkedett a sárkány, most akkor mi a franc vagyok én? Élőhalott. Huhú, zombi lettem, yeah!
Mit csinálsz? – Választ követeltem az ellenfelemtől. Gyanús volt, amit művelt, nem láttam át, hogy mégis mi lehet a terve az én kicsi, fáradt, Démoni Bestia Susayámmal. Bakker, olyan badass lett a petem ezzel a külsejével, hogy én a közelébe sem mertem volna menni, nemhogy… oh, jesszus! Felnyalábolni aztán végképp eszembe se jutott.
Hát nem bájosak? Kis tündérfiú. Biztos idehozza nekem. Igen, biztos. OK, igen, ez meg rohadt naiv gondolat volt, úgy látszik, hogy nagyon nem mentek nekem most ezek a jóslások. Merthogy a srác elindult a korlát felé, én meg tök lefagyva figyeltem: mi a fene?!
Hé, teszed le azonnal! – kiabáltam oda, már amennyire engedte ezt az a tény, hogy egy élő tűzköpő bámul az ember képébe, miközben te az idomárját fenyegeted. Tök vesztes helyzetből.
Susaya magáról sem tudott, reménytelen volt, hogy reagáljon. Bármit. Csak feküdt Ősusayasága a srác kezében. Az én Pirosseggű Páviánom. És lépésről lépésre haladtak a korlát felé. Lassan körvonalazódni kezdett a fejemben, hogy mit tervezhet a srác. És ezzel párhuzamosan már tudtam, hogy mi lehet az én megoldásom erre. Annyira sablonos volt, de ez az egész örök megoldásként szolgált mindig, és reméltem, hogy most sem hagy cserben.
Testcsere! – kiáltottam az utolsó pillanatban, ahogy a srác éppen felemelni készült az én kis aranymajmomat – már ha jól láttam innen oldalról az egészet –, de így az akciója meghiúsult. Legalábbis az én lelki szemeim előtt így történt. Susaya ráesett, majdhogynem agyonnyomta. Nem. Nem ez történt.
Eltoltam elég alaposan, már ha sikerült egyáltalán véghezvinnem a testcserét, és a kis dög így az én testemben, összeázott ruhával szépen ráült a korlátra. Fáradt tekintetét még rám emelte, aztán a srácra, és utána…
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Márc. 18 2013, 00:57

Emeltem volna a majmot, azonban a súlya változott hirtelen. Csúszni kezdett és engedtem el, nem bírtam tartani, majd vettem észre a fiút magam előtt. Egy pillanatra meglepődtem, de jutott eszembe a korábban látott képessége még a meccs elején. A majom a fiú alakjában volt és a korláton ült.
Egy egyszerű mozdulat. A kezemet a vállára tettem, de vártam még, mert rám nézett a fáradt tekintetével. Testcsere volt, de látszott a tekintettén, hogy nem a fiú nézett rám. Talán hunyorított egy kicsit, de az is lehetett, hogy akaratlanul is rá képzeltem a vörös homlokvédőjét. A bűntudat egy pillanatra elért engem, ám tudtam, hogy nem esik baja, ez nem az a játék volt. Lelököm és nyertünk, talán.
Taszítottam rajta. Nem volt durva mozdulat.
Nem akartam nézni az esését. Egy zuhanó majomban semmi szép nem lett volna, így behunytam a szemeim. A lábaim még kicsúsztak alólam, de nem törődtem a felállással. Vége volt, ha hivatalosan nem is, részemről nem folytattam tovább.
Örülnöm kellett volna, nevetnem, de egyik sem volt részemről. Igazi küzdelem után, egy szörny harc után nevet ember, hisz életekről van szó, de itt. Itt egyszerű játék volt, egy torna, mégis ez a pálya, ez a közönség, ez a Fiú és az Aranymajom kihozta belőlem azt, mit ez a világ ez idáig még egyszer sem. Küzdöttem! Hajtottam! Lehet nem volt olyan nemes küzdelem, lehet mozdulatinkkal inkább nevetésre késztettük az embereket és lehet hogy időnként elbizonytalanodtam, de küzdöttem. Küzdöttem Én, Hisame és az ellenfeleink is, a fiú Saru Taidana és a Társa, az Aranymajom.



/Köszönöm Saru! Pacsit!/
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Hétf. Márc. 18 2013, 01:36

Nem löktem le magamról a petet, egyszerűen csak azt vettem észre, hogy már nincs rajtam, miközben én a fiú felé mászok. Cuppogtam az olajban, nyúzott arccal. Olyan ruhában, ami ha szikrát kap, bizony benne égek. Biztos voltam benne, hogy ha ez nem a SAO rendszere volna, napokig le nem moshatnám a bőrömről a szagát. Sőt, val’szeg ólommérgezést kapnék. Jah.
Végig kellett néznem, ahogy Susayát lelöki az ellenfelem a korlátról, és én nem tehettem semmit már. Egyetlen jól irányzott suhintás kellett volna már csak talán az én aranymajmomtól, de nem fért bele már neki. Alaposan helyben hagyta előtte a srácot, de nem elég alaposan.
Négykézláb törtem előre a ringben, iszonyatosan határozottsággal célba véve a fiút. Topogtam, mint valami ügyefogyott, szánalmas rajzfilmhős. Ki beszélt volna itt már a Dinamikus Duóról, amikor szólóban itt nyomattam, néha pofával előre lekoccolva az olajos plasztik aljzatot. Vágod, miről beszélek!
És amikor odaértem, megragadtam a grabancát. Jól rátenyereltem a vállára. És felnyomtam magam. Aztán amikor térdeltem, akkor felhúztam őt is. Sokkal könnyebb volt így feltápászkodni!
A fejemet forgattam: vártam, hogy Susayát előkerítsék már végre. Tuti, hogy sík ideg lesz, amiért végül az ő legyakásával zárult a KT. Meg nem hallhatott, ez száz. Hol maradnak akkor már?! Hiányzott. Mindegy, addig is itt volt az idomár srác. – Hallod, ez nagyon alázós volt. Grat, haver! Saru Taidana vagyok! A petem Susaya! – vigyorogtam, a vállát lapogatva, miközben azért küzdöttem, hogy mind a ketten felálljunk. A petje meg az eddigiek alapján tuti, hogy magától is ide tud jutni. Csak nekünk bajos a járás.


/Pacsi! Nagyot zúztunk! Kiosztón folytatjuk! Very Happy/
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Peter Worker vs Saru Taidana Exp_bal115/900Peter Worker vs Saru Taidana Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Rosalia Vas. Márc. 24 2013, 18:10

Az öttagú zsűri elvonul meghozni az idomár torna eddigi legfontosabb döntését. Hosszasan tanakodnak, de végül egyértelmű döntés született. Alig akad olyan pontozási szempont, ahol levonás történt, egyedül talán a harci taktika volt az, ahol különbség mutatkozott meg a két versenyzőpáros között. A végeredmény tehát a következő:

Az, aki minden megpróbáltatáson túljutott, aki a leghatékonyabban tudott együttműködni a petjével, aki talán a legnagyobb fejlődésen is ment végig a torna során az nem más, mint
Spoiler:
374:384 arányban. A győztes jutalma 50 exp és 70 arany!

Gratulálunk mindkét résztvevőnek, a torna egyik legélvezetesebb küzdelmét produkáltátok, ahogy egyik zsűritagunk megjegyezte: "mint egy könyv, amit nem lehet letenni"
Párbajotok méltó volt egy igazi döntőhöz!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Rosalia Hétf. Márc. 25 2013, 21:37

Leírom ide is, hogy dokumentálva legyen Very Happy

Szeretném javasolni Hisame (Peter petje) és Susaya (Taidana petje) továbbfejlődését 2. szintre. Mindketten kiválóan teljesítettek a tornán, mindketten 10. szintűek és mindkettőjüknek kiforrott kapcsolata van a petjével, sőt az állatkáknak is kialakult személyiségük van, nemcsak a karaktereknek!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Saru Taidana Empty Re: Peter Worker vs Saru Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.