Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szophie vs. Allen

3 posters

Go down

Szophie vs. Allen Empty Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Vas. Feb. 24 2013, 19:00

Egy újabb reggelre ébredek, ami nagyon is jól indul, bár egy kicsit még unottan fekszek az ágyban és szokásomhoz híven, a plafont kezdem el bámulni. Azonban ha bárki megkérdezné, hogy ilyenkor mi jár az agyamban, ki kell, ábrándítsam, hogy semmi. Na, de elég a szócséplésből, folytatódjon a nap. Kimászok az ágyból, majd magamra öltöm ruházatomat, és elindulok reggelizni. Az illatok, amik az ebédlőben terjednek, teljesen magukkal ragadnak és az egyik asztalhoz csábítanak, ahova le is ülök. Nem sokára Annie jön is a reggelimmel, amit lerak elém, majd felemeli a fedőt, ami eddig rajta volt. Úgy érzem magam, mint valami újgazdag fiatalember, akinek saját személyzete van. De ez csak addig van így, amíg meg nem láttam, hogy mit is kéne megennem. Igazából, nem is láttam még ilyen ételt, de az állaga nagyon visszataszító, pedig én tényleg nem vagyok válogatós, de ez egyszerűen kiveri a biztosítékot, és elfintorodok. Próbálom minél diszkértebben, de sehogy sem akar összejönni a mutatvány. Végül Annie fele fordulok és sandán megkérdezem tőle, hogy mi is ez.
- Ez… még én sem tudom… de egy új szakácsunk van, akinek ez a specialitása… csak még senki sem merte megkóstolni.
- És mi volt az a jó illat, amit a lépcsőn lefele éreztem? –teszem fel az újabb kérdésemet.
- Az egy megrendelés volt, amit Sara vitt el nem rég egy megrendelőnek.
- Aha… akkor… most azt szeretnétek, hogy… ezt megegyem?
- Nem ártana. –feleli.
Akkor hajrá mondom magamban, majd kezembe veszem az evőeszközömet és belemártom a nyálkás… valamibe és befalom. A szag, amit árasztott hozzá sem fogható az ízéhez. Alig van pár pillanatot a számban egyből ki is köpöm, olyan förtelmes íze van. Még szerencse, hogy van mellettem egy pohár víz, amivel valamennyire el tudom űzni ezt… a borzadályt.
- Bocsássatok meg, de én most megyek. És szeretném, hogy nehogy még egyszer ez a vackot rakjátok elém. –mondom ezt eléggé mérgesen, és jelezve, hogy az új gyereknek nincs itt helye. Még sosem volt ilyen kegyetlen reggelim és szeretném, ha máskor nem is lenne. Az ilyenekre eléggé „allergiás” vagyok, mint például, hogy a nap legfontosabb étkezését elrontsa valami kezdő. - Oh, remélem a vacsorát, már Yamamoto fogja elkészíteni. –mondom ezt már mosolyogva, mert eddig kicsit feldúlt voltam.
Ez után felállok a székemből és elhagyom a fogadót. Csak néhány pillanat múlva ugrik be, hogy még mindig korog a gyomrom, de már visszamenni nem volt kedvem, így inkább úgy döntök, hogy betérek egy másik fogadóba. Ahogy az úton sétálok egy ismerős arccal találom szembe magam, aki nem más, mint Szophie. Nem tudom, hogy észrevett e, de hogy biztos legyek benne, elkezdek neki integetni, majd közelíteni kezdek feléje. De akárhogy is nézem, az a kegyetlen íz még mindig a számban van, így remélem, hamar el tudom tüntetni onnan.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 26 2013, 19:14

Megint a szokásos "nincs semmi dolgom" napra ébredtem. Mindig ez van, először nincs semmi dolgom, aztán egyszer csak, hirtelen rám szakad ezer feladat teljesítése. Farkasom ráérősen nyújtózkodott mellettem a földön, miközben száját nagyra nyitva hatalmasat ásított.
- Jó reggelt, kicsim. - mosolyogtam rá, miközben feltápászkodtam az ágyikómból. Gyorsan megmosakodtam, felöltöztem, és már battyogtam is lefele az étkezőbe. Ott jól belaktam sütikből - meg kell jegyezni, a játék ideje alatt szinte csak azt ettem, mindig arra szórtam el a pénzem. - majd elindultam sétálni, kóvályogni egyet a városka monoton utcáin, tudomást sem véve a mellettem elhaladó emberekről. Nagyon korán volt még, így még szinte kihaltak voltak a terek. A nap már ezer sugárral ontotta a fényt, a szelő lágyan fújt. Egyszóval megint egy tökéletes nap volt a semmi csinálására. Persze a valami csinálásra is tökéletes nap volt, az egésszel csak annyi gondom akadt, hogy nem találtam magamnak semmilyen valamit, így maradt a semmi. Apró szökdelésekkel, dúdolva róttam a métereket, mit sem törődve a nekem szegezett lenéző, vagy megvető pillantásokkal. Vezér is mellettem galoppozott, neki is nagyon jó kedve volt. Bár ő folyamatosan vidám, így ez nem meglepő. Betértem egy-egy boltba, vettem pár apró dolgot, megnézegettem a kirakatokat, és egyszer csak azt veszem észre, hogy már órák is elteltek. Már a legtöbb játékos talpon volt, megteltek a terek emberekkel, nagy tömegek tolongtak a szűk, sikátorszerű utcákon.
- Itt az ideje valami kevésbé zsúfolt hely után nézni. - sóhajtottam nagyot. Nem szerettem a tömeget, annyi ember között egyfajta szorongás kerített uralmába. Épp ezért az önfeledt szökdécselést is abbahagytam. Elindultam a városkapu felé. Az utca oldalára, a falhoz húzódtam, hogy elkerüljem a tolongást. Egyszer csak mit vettem észre? Valaki a tömegben integet valakinek. Ez még nem is lenne feltűnő, de csak nem akarja abbahagyni, és mintha az a valaki egyenesen felém közeledne. Szemet szúrt a dolog, ezért felnéztem, hogy mégis ki lehet az, aki már vagy fél órája lóbálja a kezét, s ki az a bunkó, aki nem integet vissza. Nos hát.. Az a bunkó feltehetőleg én voltam, mivel egy ismerős arcra lettem figyelmes. Dante, egykori lovagom közeledett, és teljesen egyértelműen úgy tűnt, rám figyelt fel. Félszegen visszaintettem, és közelebb mentem. Vajon emlékszik még arra a múmia királynő dologra? Végül úgy döntöttem, nem hozom fel ezt a témát, jobb, ha nem emlékszik, és én sem juttatom eszébe.
- Öhmm...Szia! - ejtettem meg egy félénk köszönést. - Mi járatban erre? - közben azt találgattam, vajon mitől vág olyan képet, mint aki citromba harapott.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Szer. Feb. 27 2013, 18:58

Kisvártatva Szophie észrevesz, és visszaint nekem. Majd köszön, és érdeklődik a hogylétem felől. Mivel nem akarom elpanaszolni a reggeli incidensemet a reggelivel, amit nem nagyon lehetne annak nevezni, így kicsit ferdítve a valóságot válaszolok a kérdésére.
- Egy kis étterem fele veszem az utamat, mert már egy kicsit megéheztem. –mondom mosolyogva. – Oh, nem lenne kedved velem tartani? –ajánlom fel a meghívást, persze ez mögött semmi hátsószándék nincsen, csak egy egyszerű meghívás.
Ezt azért ajánlom fel neki, mert nem nagyon szeretek egyedül enni, talán furcsa szokásom, de ez tényleg így van. Ha elfogadja a meghívásomat, akkor egy csendes, kis étterembe vinném, ahol a kiszolgálók mind nagyon barátságosak a vendégekkel, így szerintem alkalmas az a hely, hogy az ember egy étkezést gond nélkül eltöltsön. Így indulnánk tovább, keresztül néhány sikátoron, amik abszolút semmilyen veszélyt nem rejtenek a játékosok számára, de ha mégis, akkor sem nagyon aggódok, mert mondhatni, hogy hárman vagyunk, ha Szophienak a farkasát, Vezért is beleszámoljuk. Miközben haladunk úti célunk fele beszélgetésbe elegyedek a leányzóval.
- És veled mi a helyzet? Rég nem találkoztunk. –kezdem is. – Amúgy, hogy haladsz a szintlépéssel? –teszem fel ezeket a sablonos maszlagokat, bár talán ezek még mindig jobbak, mint ha egész úton a kínos csend honolna a körülöttünk. De szerencsére, vagy nem, megérkezünk az étteremhez. Kívülről egy egyszerű épületnek néz ki, de mikor az ember átlépi a küszöböt gyönyörű látvány tárul eléje. Ha valamihez hasonlítani kéne, olyan, mint egy angol, vagy francia szalon. És mint ahogy az elején is „ígértem” nincs nagy felfordulás, sem tömeg. Helyet is foglalunk az asztalnál, majd mikor a pincér odalép hozzánk, hogy felvegye a rendelésünket, odafordulok Szophie felé.
- Nyugodtan rendelj bármit, én állom a számlát.
Azzal ismét a pincérnőhöz fordulok és leadom a rendelésemet, ami egy kiadós angol reggeli.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 01 2013, 15:51

- Egy kis étterem fele veszem az utamat, mert már egy kicsit megéheztem. –mondta egy mosoly kíséretében. – Oh, nem lenne kedved velem tartani? - Ajánlja fel a társaságát. - Öhmm.. Mégis miért ne, hát rendben. - mondtam, majd elindultunk valamerre. Úgysem volt semmi dolgom, meg nem árt néha emberekkel is beszélni, mert a végén még beleőrülök a folytonos farkasommal való kommunikációba. Nemsokára úgy fogom kifejezni magam, hogy csaholok, meg vonyítok, esetleg nyüszítek, vagy morgok. Elég érdekes lenne. Nevetnem kellett a sajt gondolataimon, melyet a fiú tört meg. - És veled mi a helyzet? Rég nem találkoztunk. –kérdezett, miközben pár elhagyatott, szűk sikátor felé vettük az irányt. – Amúgy, hogy haladsz a szintlépéssel?
- Velem semmi helyzet nincs, szinte alig csinálok mostanában valamit. Csak tunyulok. Szóval nagyon nehezen haladok a fejődéssel. Hála istennek, végre kiértünk a tömegből. - fújtam nagyot, mikor végre egy teljesen elhagyatott szakaszon jártunk. - Tudod lehet van egy apróbb tömeg iszonyom.. Mostanában nem kedvelem a forgalmas helyeket. Egyébként tudsz te arról, hogy Spirit állítólag meghalt? - emlékeztem vissza a sütis küldetésre. - Nekem azt mondta Zuzu, hogy úgy tudja.. - morfondíroztam. Természetesen eszembe sem jutott az, hogy neki fogalma sincs arról, hogy ki is az a Zuzu. - Elég vicces volt. - nevettem fel. - Szegény Vezér utána egy hétig furcsán nézett rám, mintha azt várná, "Na, mikor bolondul meg újra.." - Közben elértünk egy aprócska kis épülethez. Nem tűnt túl bizalom gerjesztőnek, ezért igencsak félve nyitottam ki magam előtt az ajtót, na de amit akkor láttam.. Egy eszméletlenül szép hely volt, rögtön átjárt az az érzés, hogy megint otthon vagyok, Angiban, egy étteremben, a szüleimmel. Persze ez az álomkép hamar eltűnt, de a csoda maradt. Alig pár személy tartózkodott az asztaloknál.
- Hogy egy ilyen helyet miért dugtak el ennyire? Ez egyszerűen csodálatos.. - mondtam, miközben szinte tátott szájjal beléptem, majd helyet foglaltam. Egyszerűen minden tökéletes volt. Az asztalokon fehér terítő, rajta kis rózsaszín díszítéssel. A falak halvány barack rózsaszínre festve. Alig voltak ablakok, mégis egyszerűen fényesnek hatott az egész, szinte már ragyogott. A levegőt sütemény édeskés illata, és villák apró zörgése töltötte meg. A magasban hatalmas kristály csillár lógott. Ámulatomat egy hang törte meg.
- Nyugodtan rendelj bármit, én állom a számlát. - mondta. Ezen egy kissé felélénkültem, és hevesen bólogatni kezdtem. Bár már reggeliztem, ellenállhatatlan vágy fogott el az evésre, és nem csak azért, mert még csak fizetnem sem kell. Egyébként is, már rág volt az a reggeli. Egy kis plusz dőzsölés meg belefér.
- Öhm.. Na nézzük csak.. Először is szeretnék egy teát, mindenképpen Earl Greyt, 2 cukorral, erősre főzve, angolosan. Ne olaszosan, mert azok nagyon enyhén isszák a teát, egyszerűen kibírhatatlan. Náluk a kávé ivás a megszokottabb. És ehhez pedig hozzon mondjuk.. Egy ilyen mézes sütit. - böktem az étlapra.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Szomb. Márc. 02 2013, 20:08

- Oh, visszatérve Spritre. –szólalok meg miután a pincér felvette a rendelésünk és távozott. – Zuzu, vagyis Kazuma információi helyesek, mert tényleg meghalt. Bár nem tudom, hogy miképpen, de az, hogy már nincs az élők között az biztos. –mondom lehangolóan, és talán ezzel el is rontva a hangulatot.
De legalább nem kell sokat várni, hogy rendelésünket meghozzák, így talán valamivel lehet oldani a feszültséget. Eszembe jut, hogy Szophie mennyire szereti az édességet, és ezt az első közös küldetésünk alkalmával tudtam meg.
- Látom még mindig édesszájú vagy. –mondom mosolygósan, amint beleharap a rendelt süteményével, amit a teájához rendelt. – És azt is, hogy mennyire értesz a teákhoz. Ha tippelhetek angol származású vagy. Eltaláltam? –teszem fel a kérdést, bár a válaszba is biztos vagyok.
Közben én is nekiállok a reggelimnek, mert már kopognak a szemeim az éhségtől. Persze nem úgy mint egy disznó, természetesen kultúrátlan, mert eléggé az etikett előírásai szerint neveltek, így ez már megszokás nálam. Ahogy az ételem vége fele járok, ismét Szophie-ra emelem a tekintetemet.
- Tudom, hogy hirtelen, meg minden, de nem lenne kedved… -tartok egy kis szünetet, hogy megköszörüljem a torkomat, amint ez megvan, folytatom is. – Egy küzdelemhez. Persze nem elöltetem, de szeretnék megküzdeni egy állatidomárral, és ha emlékezetem nem csal te az vagy. –jobbá kell válnom, mert a legutóbb kardforgatóként, egy idomárral elleni küzdelmemben semmit sem tudtam kezdeni. – Ha elfogadod, akkor mutatnám is az utat az arénához. –mondom neki. – Nem rég kérdezted, hogy egy ilyen hely miért van eldugva ennyire. Nem másért, mert ez egy elit hely. Ide, csak meghívóval lehet bejönni, vagy ha különleges tag vagy. –nagyon nem akarok hencegni ezért inkább rátérek a fontosabb dologra. – Ezt a helyet direkt harcosoknak tervezték, mivel az éttermi részen kívül, rengeteg küzdőtér is található itt. Nos, hogy döntesz? –teszem fel a kérdést, és várom rá a válaszát.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 03 2013, 16:35

- Oh igen, Zuzu az ugyanaz, mint Kazu, csak én így hívom. - mondtam meglepetten, hogy kitalálta. Mintha csak magától értetődő lenne ez. - Tehát Spirit tényleg halott. - bár ebben eddig sem nagyon kételkedtem. Közben kihozták a rendelésem, és én neki is láttam.
- Igen, nagggyon szeretem az édes dolgokat! - mosolyogtam nagyot. Természetesen nem titok, hogy a pocim mindig sütiért korog. - És jól mondod, angol vagyok. Bár ezt szintén nem volt nehéz kitalálni. Egyébként erre még előtted senki nem kérdezett rá. - mondtam, majd nagyot kortyoltam a teámból. A beszélgetés abbamaradt, mindketten csendben eszegettünk. Már végeztem a sütikémmel, és a forró italomból is csak pár csepp volt hátra, amikor újra megszólalt.
- Persze, legalább ez a nap nem csak a tunyulásról fog szólni, mint ahogy azt terveztem. És én sem harcoltam még Harcossal. - mosolyogtam bátorítóan. - Eddig még csak íjásszal, kardforgatóval, árnyharcossal és idomárral volt szerencsém összecsapni. - mindeközben arra lettem figyelmes, hogy Vezér, aki eddig békésen ült, valamiért fogait meresztgeti a fiúra.
- Nyugi van! - mondtam, de csak nem hagyta abba, végül ez a reakció morgássá fajult.
- Mégis mi bajod? - néztem rá rémülten. - Még nem szabad megtámadni, nem kezdtük e a harcot! Semmi gond nincs, nem veszélyes! - nyugtatgattam. Csak nem akarta abbahagyni.
- Vajon mi baja lehet? - néztem a fiúra. Végül leesett, nem tetszett neki az, hogy megkérdezte, állatidomár vagyok-e, amikor egyértelműen itt fekszik az ölemben egy farkas.
- Kérj bocsánatot! - mondtam Allennek. - Megbántottad, amikor megkérdezted, hogy idomár vagyok-e, hisz ő itt van velem, tehát ennek egyértelműnek kellene lennie számodra. - mondtam, majd nagyon elámultam, amikor azt hallottam, hogy ez a hely, kifejezetten csak harcosok számra van fenntartva.
- Ohh.. pedig én ide el szerettem volna jönni máskor is. - kedvtelenedtem el. - Egyébként én még nem is hallottam olyan dologról, hogy kifejezetten egy kaszt tagjainak fenntartott hely. - morfondíroztam a dolgon. - Nahh de, csapjunk bele a harcba! Így reggeli frissítő gyanánt! - tértem vissza a párbaj témához.
- Huhh, ha jobban belegondolok, eddig még mindig csak fiúkkal harcoltam. - filóztam. - Ez azért ciki.. Valamikor össze kéne csapnom egy lánnyal is... Csak az a gond, hogy nem sok lánnyal találkoztam eddig a játékban, és akkor meg nem is jutott eszembe olyasmi, hogy velük párbajozzak. - mondtam mindezt csak magamnak megjegyezve. Választ sem igen vártam rá.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Kedd Márc. 05 2013, 18:43

Úgy látszik kicsit elharapósodott a helyzet, bár nem teljesen kell ezt érteni, csak annyiról van szó, hogy Szophie farkasa elkezd rám vicsorogni, amit nem nagyon értek, és eleinte a gazdája sem, de mikor megkér, hogy kérjek bocsánatot. Bár eleinte nem nagyon értettem, hogy miért is kéne, de mikor megkaptam a magyarázatot, egyből világossá vált számomra.
- Oh, bocsi, bár azzal tisztában voltam, hogy idomár vagy, csak azért jobbnak láttam, ha megbizonyosodok róla teljesen. –szabadkozok a lány és farkasa előtt. – Amúgy meg ismerek olyanokat, akik nem idomárok, és mégis van mellettük egy kedvenc. De elnézést kérek, ha megbántottam volna Vezért. Hisz így hívják a farkasod.
Nem sokkal ez után egy újabb félreértés keletkezik, ami meglehet, hogy az én hibám ismételten, amit jobb még csírájában elfojtani, és talán ezzel Szophie kedvét még jobban fokozni.
- Úgy látszik ez nem az én napom. –mondom a tarkómat súrolva a lány fele fordulva. – Valahogy nem úgy akarnak értetődni a szavaim, amiket szeretnék mondani. Ez a hely nem a harcos kasztúaknak van fenn tartva, hanem mindenkinek. A harcost úgy értettem, mint te vagy én, akik a kijutásért harcolnak. –mondom mosolyogva. – Így bármikor te is jöhetsz, ha rendelkezel „tagsági kártyával”. –persze csak idéző jelesen, mert kártya nincsen, csak egy egyszerű nyilván tartás. – De előtte bizonyítanod kell, hogy alkalmas vagy e erre. Más szóval a küzdelmünk után derül ki, hogy átmész e a vizsgán vagy nem. –talán ezek a szavak kicsit felcsigázzák a lányt, és egy kis motivációt is adnak neki. – Akkor erre gyere. –mutatom neki az utat.
Nemsokára egy ajtón lépünk át, ami egy hatalmas terembe vezet. Pontosabban egy küzdőterem, ami meglehetősen hatalmas, ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy a terület száz négyzetméternél is nagyobb. És ha bárkiben is felmerülne az a kérdés, hogy miképpen lehet egy ilyen helyet beépíteni egy fogadóba, elárulom. Ez a komplexum a földallat, helyezkedik, de még pontosabban a pince részleg szintjén. Így még a kíváncsiskodókat is távol lehet tartani, mert egyfajta privát szférát is tartalmaz ez a hely. A küzdőtér sima, egyenletes, földel kiépített talajjal.
- Remélem, megfelel a helyszín. –szólok oda neki. – Oh, és még valami itt lehet egyéni szabályokat is létrehozni egy küzdelem lebonyolításához. Gondolok például az élet korlátra. Ha ajánlhatom, akkor a küzdelmünk öt életig tartson, így rendesen ki lehet élvezni, nem úgy, mint ha csak fél életig küzdenénk. Remélem neked megfelel így, de ha nem, akkor te is alkothatsz szabályokat, vagy ezt kibővítheted, ahogy ízlésed engedi.
Már csak az van hátra, hogy Szophie döntsön, és már, akár kezdhetjük is a küzdelmet.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Szer. Márc. 06 2013, 19:46

Vezér szerencsére hamar megnyugodott, és most hisztit sem csapott. Pedig ez új szokásává vált, mindig, mindenen kiakadt. Pont úgy, mint egy hisztis kislány, vagyis az esetében kisfiú. Legutóbb majdnem örökre egyedül hagyott engem, pedig olyanról még nem is halottam, hogy egy idomárt a petje elhagyjon.
- Ohh.. - mondtam, mikor megmagyarázta, hogy nekem sikerült teljesen félre érteni a dolgokat. - Jajj nekem.. Úgy tűnik, még az értelmezésemmel is baj van. - nyafogtam. Mekkora ciki már az, hogy ezt így félre értettem? Teljesen belevörösödtem szégyenemben.
- Vi-vizsga? Akkor össze kéne szednem magam, mi?! - mondtam. Ha ezen múlik az, hogy a továbbiakban egy ilyen szép kis helyen reggelizhetek, akkor mindent bele fogok adni, és Vezér is, abban biztos vagyok. Közben elindultunk a "harctér" felé. Igazból az étterem alá mentünk, ahol egy hatalmas harctér terült el.
- Remélem, megfelel a helyszín. –mondja.. – Oh, és még valami itt lehet egyéni szabályokat is létrehozni egy küzdelem lebonyolításához. Gondolok például az élet korlátra. Ha ajánlhatom, akkor a küzdelmünk öt életig tartson, így rendesen ki lehet élvezni, nem úgy, mint ha csak fél életig küzdenénk. Remélem, neked megfelel így, de ha nem, akkor te is alkothatsz szabályokat, vagy ezt kibővítheted, ahogy ízlésed engedi. - fejezi be.
- Egyéni szabályok? Értem.. - mondtam felderülve. - Egyébként az 5 élet nekem oké lenne, de ha lehet a szabályokon variálni..- tartottam szünetet, miközben megejtettem egy mosolyt. - Mit szólnál valami játékhoz? A kő- papír, ollót ismered? - kérdeztem reménykedve. Egy gyors semmi, amivel hamar végzünk, és megkaphatom a tagságomat is a helyhez. Igazából lusta voltam az egészhez. - Na, mit szólsz?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Szomb. Márc. 16 2013, 20:22

Na, jó, szerintem ez így nem mehet tovább… mi az, hogy kő-papír-olló. Mert tudtommal minden normális ember arra gondolna, hogy valami harcszabályt mondana, vagy ha nem tudna, akkor egyszerűen csak passzol és a mérkőzés akár a kezdetét is vehetné, de nem, mert Szophie, úgymond játszani szeretne, de még időben felvilágosítom, hogy azért itt nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő elképzelte. Mert ennyi erővel bárkit felvehetnének ide, csak egy kis szerencsére van szüksége, de ha matematikailag szeretnénk megközelíteni a dolgot, akkor azt mondanánk, hogy harminc százalék esélye lenne rá. Szóval mielőtt még nagyon belelovagolná magát a játékba, még idejében felvilágosítom, de lehet, hogy ki fogom ábrándítani szegényt, de mást nem tudok tenni ez ügy érdekében.
- Jó ötlet, de sajnos nem ilyen egyszerű a felállás, mindenképpen meg kell küzdenünk egymással, és ezt egy egyszerű kő-papír-ollóval elintézni. Szóval, ha nincs olyan kitételed, aminek közel lenne a harcunkhoz, akkor neki is állhatnánk. –mondom, majd egy széles mosolyt ejtek, s közben még úgy tűnik, hogy a szemeimet is behunyom.
Ez után kicsit hátrébb lépek, és elküldöm a párbaj felkérést, s közben előveszem a fegyveremet. Közben meg eszembe jut, hogy Szophie eddig úgy ismert, mint kardforgató és nem, mint harcművész, bár szerintem ez a kisebbik dolog, amivel foglalkoznom kéne, mivel ismét egy állatidomárral hozott össze a sors egy harc keretein belül. Most valahogy jobb végeredményt szeretnénk, mint a múltkor, mikor szó szerint one-hittel kaptam ki. Így most más végkimenetelt szeretnénk a küzdelemnek, vagy inkább, ha más nem, akkor kicsit jobban elhúzni azt.
Ahhogy ott állok vele szemben, már teljesen felkészülök arra, hogy a harc el fog kezdődni. Természetesen a kezdés jogát átadom a lánynak és farkasának.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 19 2013, 15:41

- Ühhümm.. Hát jó.. - fogadtam elkeseredetten a válaszát. Bár igaz, nem nagyon számítottam rá, hogy ténylegesen lehet valami az ötletemből, de azért mégis csak a remény hal meg utoljára.
- Akkor nincs más, kezdhetjük. - mondtam aztán. - Öhmm.. Vagyis egy utolsó ötlet.. Játszunk ringeset, jelöljünk ki egy megadott teret, és a győzelemnek legyen két módja. Az egyik az, ha öt életpontig levesszük a másik életpontját, a másik az, ha kilökjük a másikat a vonalon kívülre. Így izgibb, nem? - vetettem fel egy ötletet, ami már rég ott kuksolt a kis fejecskémben, de most volt itt az ideje, hogy ezzel elő is rukkoljak. Érdekes egy játszma lenne, arra is kéne figyelni, hogy ne ess ki a vonalon kívülre, meg arra is, hogy ne találjanak el. Ha beleegyezett, akkor elővettem egy madzagot, és azt rögzítettem egy ragasztóval, négyszög alakban körülöttünk. Ha meg nem, akkor mindezt nem csináltam meg. Akárhogy is, készen álltam a harcra, elfogadtam a felkérést, elővettem a késecskémet - ez a lépés elmaradhatatlan, nem mintha annyit használnám.. - majd azt magam elé tartva jeleztem, hogy készen állok, felőlem kezdhetjük. Vezér is teljesen ráhangolódott a dologra, fogait meresztgette ellenfelünkre. Ekkor vártam, tegye ő meg az első lépéseket, majd mikor nem tette, farkasom előrelendült, neki iramodott, és nagy lendülettel rávetette magát ellenfelünkre. Kis butus, nagyon nem félti a bundáját, az tuti, hisz ha féltené, kicsit megfontoltabb lenne.. Talán.. Persze magát nem félti, de engem a széltől is óv. Majdnem felkiáltottam, és utána vetettem magam, de mégsem tettem, hisz ő a fegyverem, egy íjász sem vetül a nyila után, mert aggódik érte. El sem tudom képzelni, milyen enne, ha másik kasztom lenne. Akkor most oda kéne mennem a fiú közelébe, és egy fegyverrel megsérteni, esetleg egy íjat felhúzni, vagy valami ilyesmi. Nem lenne jó, nagyon nem. De legalább nem kéne azon sem aggódnom, hogy megsebzik a társamat, mert egy kardot, vagy kést nem sebez meg senki. Furcsa egy helyzet. Nincs mit tenni, csak remélem, hogy eltalálja, és hogy őt meg nem találják viszont el.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Kedd Márc. 19 2013, 20:02

Úgy látszik Szophie-nak mégis támad egy ötlete, ami nem más, minthogy a küzdelmünket szorítsuk korlátok közé, vagyis ne az egész termet használjuk, hanem egy körbekerített részen küzdjünk meg egymással. Az ötletén eleinte elgondolkozok, de végül, néhány pillanatnyi elmélkedés után rántok egyet a vállamon, ezzel is jelezve, hogy nekem teljes mértékkel megfelel ez a feltétel is. Amint ez megtörténik, jó néhány méteres madzagot vesz elő, amit elkezd rögzíteni az aréna talaján négyszög alakban, ez lett végül az új aréna, ahol el fog dőlni a mérkőzésünk kimenetele. Kicsit jobban körbepislantok, és megpróbálom felmérni az új méreteket. Megközelítőleg 20x20-as, bár azt nem tudom, hogy honnan szerzett ennyi kötelet ez a lány. Ez most várhat, mert a harc kezdetét veszi, amint elfogadja a felkérésemet. Mivel neki adom a kezdőlépést, a farkasa támad rám elsőnek. Ez a mozdulat valahogy sejthető, hisz egy idomárral küzdök, pet elöl, idomár hátul, de ideje végre komolyan is venni a dolgot. Kaszámat két kézzel fogom, s mikor Vezér a közelembe ér, pár forgatás után elrugaszkodok a talajról, majd próbálok egy szaltót követően a háta mögé kerülni, majd visszafordulva egy vágást ejtenék a farkas bundáján, ezzel is sebzést ejtve az állaton. Majd ez után egy biztosabb távolságot veszek fel, hogy jobban átlássam a terepet. Két lehetőség van a harc kimenetelét illetően; az első, hogy frontális küzdelemben győzöm le őket, vagy a második, hogy megpróbálom kiszorítani őket a ringből. Azt jelenleg nem tudom, hogy melyik az égszerűbb, de valamelyikkel biztos, hogy élnem kell. Végül Szophei fele indulok, hogy egy sebzést bevigyek neki, de azért közben nem feledkezek meg Vezérről, hisz még ő is játékban van. Szerencsémre nem kell, test közelbe kerüljek a lányhoz, hogy meg tudjam sebezni, elég, ha a két méteres körzetébe érek, és akár onnan is támadhatok. Amint abba a körzetbe érek, pontosabban másfél méterre tőle, lendítem a fegyverem nyelét, és egy vízszintes vágást próbálok bevinni, s ezzel eltalálva a felsőtestét.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 24 2013, 13:29

Az ötletem megvalósításra talált. Hamarosan ki is jelöltem a "ringet", és kezdetét vette a mi kis harcunk. Farkasomat egy akrobatikus ugrással kikerüli, majd megpróbálja megvágni a ronda, nagy kaszájával, de Vezér a földre húzza magát, így elkerüli a támadást, majd balra kitér. Huhh, megnyugodhatok, nem kaszaboltatta le magát, még.. Viszont ekkor a fiú felém indul, megmerevedtem a látványtól, meg sem tudtam mozdulni. Vezér hamar észbe kapott, és már rohant is, hogy megvédjen, de nem volt elég gyors, így a fiú lendítette a kaszát, és szépen eltalálta a hasikámat egy egyenes vágást ejtve páncélomon. Persze nem adom én olyan könnyen magam, vagyis a petem nem ad engem olyan könnyen. A fiú a támadás idejéig nyílt lehetőséget biztosított farkasomnak, így az hátulról a fiúra rontott, és egy karmolással sebet próbált ejteni rajta. Közben én felocsúdtam a pillanati kábaságból, és már készítettem is elő a következő lépést. Hamarosan egy kis fénygömböt "varázsoltam" , amivel egyenesen ellenfelemet céloztam meg. A gyönyörűséges gömb szikrázva repült felé, hogy szó szerint elvakítsa a látvány. Mindig is csodásnak tartottam a képességemet. Nem csak hasznos, hanem még szép is. Tökéletesen hozzám illő. A tervem egyszerű, de tökéletes volt. Ha ellenfelem vak, úgy könnyen kitaszíthatom a korláton kívülre, csak ezt azelőtt kell kiviteleznem, hogy elmúlna a vakító hatás. Szerintem ha én is, meg Vezér is megtaszítjuk, könnyen a megadott irányba löködhetjük, no meg akkor simán támadhatjuk is, így vagy sikeresen kilökjük a vonalon, vagy ha ez nem megy, akkor is sebzést ejthetünk rajta, így felnagyítva a nyerési esélyeinket. Akárhogy is, mg bírom szuflával bőven, nem lesz gond, sikerülni fog.. Csak bíznom kell magunkban!

Élet: 40
Vezér élet: 20
Páncél: 16 - 9 = 7
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Pént. Márc. 29 2013, 12:53

[color:ac16=#silver]Ugrok, vágok, semmi. Ugyanis Vezérnek sikerült elkerülnie a levegőből érkező csapásomat, így ép bőrrel sikerült megúsznia, azért itt nem állok meg, és egyenesen a gazdája, Szophie fele veszem az irányt. Mikor odaérek hozzá, egy vízszintes vágást hajtok végre, amit nem sikerül hárítania, de életpontot nem veszít. Valahogy sejthettem, hogy ez is a pakliban van, de nincs idő megállásra, hiszen Vezér ismét támadásba lendül, pontosabban hátulról akarna megtámadni, de a fegyverem lendülete tovább visz, vagyis inkább fordít, így ha szerencsém van, a támadómat el tudom találni, de ha nem akkor is van esélyem elkerülni a támadást, így távolabb kerülni tőle. Azonban még mindig nyomás alatt vagyok, hiszen Szophie egy fénygömböt idéz meg a kezében. Nem hiszem, hogy csak azért idézte meg, hogy világítson, vagy valami fényeffektet keltsen vele, vélhetően az a különleges képessége. Meglehet, hogy voltam vele küldetéseken, de még akkor sem használta a képességét. Jobb is ha elkerülöm, mert Ren elleni küzdelmem alatt eléggé megjártam, szóval csak óvatosan. Amint eldobja a gömböt, tervem életbe lép, ami nem más, mint az elvakítás. Mivel a játéknak a grafikai motorja megengedi a visszatükrözést, ezért ki is használom azt. Vagyis, amint a gömb megfelelő közelségbe ér, az akrobatika jártasságomat kihasználva elrugaszkodok a levegőbe, s közben próbálom a kaszám pengéjét úgy irányítani, hogy a gömb által gerjesztett fény a pengén megcsillanva a szemébe menjen, így átmenetileg elveszítené a látását, majd alkalmam nyílna, hogy akár az arénából is kilökjem úgy, hogy a fegyveremmel tolok egyet rajta, így ha nem is sikerülne, akkor is sebeznék rajta valamennyit is. De közben azért számolok a farkasával, is, így nem is időzök sokat, és úgy fordulok, hogy mindkettőjüket fókuszban tudjam. És... ez nem jön össze, mert amint a gömbre rápillantok azt veszem észre, hogy nem látok semmit. De egy valamit még meg tudok csinálni, ami nem más, mint, hogy felidézem ,hogy hol volt eddig Szophie és megpróbálom eltalálni a fénnyel amit rám irányított és a pengémmel feléje irányítani, hogy egy darabig elvakítsam. Bár ez nem olyan jellegű mint az övé, ez csak egy egyszerű tükrözés.

//Ha valami nem stimmel szólj és javítom.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 29 2013, 22:19

Huhh.. Nos elég érdekesen alakultak a dolgok. Ilyen még komolyan nem történt velem! Egészen eddig azt sem tudtam, hogy ezt lehet. De most komolyan, mégis mi a fene? Saját képességem saját magam ellen tudom használni? Természetesen egészen eddig mindezt nem próbáltam, hiszen mégis ki az a hülye, aki önmagát támadja meg!? Egyszóval engem is meglepetésként ért az egész. Na de kezdjük ez elején. Éppen Danteval párbajoztam, és éppen Vezér támadott. Szegénykém nem tallt, viszont őt eltalálták, így nagyot nyüszítve ért földet, és életpontot is veszített. Tehát megvágta a petem. Gonosz!! Persze a párbajnak pont ez a lényege, de számomra ez akkor is gonosz. Gyorsan meg is idéztem a fénygömbömet, ami az én saját kis képességem, és be is vetettem. Számításom bejött, és belenézve a fénybe, ellenfelem elvesztette a látását. Persze én nem, attól még, hogy simán látom, rám nincs hatással. Mindezzel csak az a gond, hogy a pengéje vissza is tükrözte az én fényemet, egyenesen a szemembe. A fene.. Ekkor történt az, ami még soha. Én is megvakultam, a saját képességemtől! Elég rossz egy érzés, az szent. Hirtelen négykézláb ereszkedtem a rémülettől, és a padlót kezdtem el tapogatni. Beljebb kell mennem, az arénában, mert a végén még magamtól fogok kimenni innen, Jajj nekem! Vezér meg mindeközben értetlenül állt mindez előtt. Hogy támadott-e? Nem tudom.. Bár nem valószínű. Azt azért hallanám, ahogy a tappancsocskáival megindulna.. Mondjuk még az sincs kizárva, hogy a képességét használja. A fene sem tudja, most mi van! Áhh.. Nem szabad hangot kiadnom! Még meghall! Csak csendben. Ekkor a farka megindult, valamerre más merre. Végül elkezdett körözni. Közben azt is hallottam, ahogy ellenfelem födet ért. Vajon ő sem lát? Nem hiszem, mert akkor már megtámadott volna.. És hogy a farkas miért körözött összevissza? Ez egyszerű! Hogy elterelje rólam a figyelmet, és még véletlenül sem hallja meg a fiú, hogy hova megyek, vagy mit csinálok. Valószínűleg nem fog támadni. Túlságosan élvezi a helyzetet ahhoz, hogy elrontsa. Szeret ám a szerencsétlenkedéseimen röhögni. Persze a világért sem akarja, hogy veszítsek. Nyahh.. Na most mi lesz?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Allen Dante Kedd Ápr. 02 2013, 12:44

Teljes sötétség, vagy inkább hatalmas fényáradat, inkább az utóbbi jellemzi a jelenlegi helyzetemet. Gondolkozz, mitől is lehet ez… áh meg van, attól a fénygömbtől, biztos attól, hogy belenéztem. Remek, most abszolút nem látom, hogy merre van az arra. Akkor csak védekeznünk, kell, amíg elmúlik a hatása, és reménykedni, hogy Vezér nem tép szép. Apropó, hallom, ahogy a farkas felém közeledik, vagy közöz körülöttem. Aw… most mit tegyek, mert ha hátrálni kezdek. akkor meg van a lehetősége, hogy kisétálok a ringből, de ha egy helyben ácsorgok, akkor még nagyobb esélyem van arra, hogy farkas csemege válik belőlem. Döntenem kell, de gyorsan, ami végül abból áll, hogy szépen, lassan elkezdek hátrafelé araszolni. Csak apróbb lépéseket teszek, mivel nagyjából előttem van a küzdőtérnek a határai, de annak jobban örülnék, ha pontosan látnám, hogy mi hol van, és nem csak botorkálnék. Ahogy hátrafelé araszolok, hirtelen megállok, inkább megtorpanok, mivel valaminek, jobban mondva valakinek nekimegyek, aki nem más, mint ellenfelem, Szophie. Talán az ütközésünktől elvesztette az egyensúlyát, vagy nem, hiszen nem látok semmit. Bár végig fut a fejemen, az, hogy miért is tudtam neki menni, mert ha látna engem, akkor elkerült volna, de mivel nem így történt, azt tudom feltételezni, hogy ő sem lát. Valamennyire örömmel tölt el ez a tény, de gyorsan észbe kapok, és el is távolodok tőle, mert ismét hallom, ahogy Vezér felém közeledik. Alig teszek meg pár lépést, és a látásom kitisztul. Hirtelen nem is tudom, hogy hova tegyem ezt az egészet, de amint kicsit a fejem fölé pillantok, meg is látom az igazságot. Vesztettem, mivel kiléptem az arénából.
- Hehe. –nevetek fel, s odalépek, Szophiehoz, hogy gratuláljak neki, és ha netalántán fellöktem, akkor fel is segítem. – Gratulálok a győzelmedhez, nagyon… vicces küzdelem volt az előbbi. –majd előhívom a menümet, és egy kártyát veszek elő. – Tessék. –nyújtom át neki. – Mostantól bármikor bejöhetsz, és ehetsz, persze azért már neked kell fizetned. –mosolyodok rá. – És ha találsz ellenfeleket, akkor megküzdhetsz velük.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal616/700Szophie vs. Allen Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Szophie Kedd Ápr. 02 2013, 15:05

Magam előtt tapogattam az utat, és szépen, lassan, nagyon lassan, egyik kezet a másik után rakva mentem előre, a fene sem tudja, hova. Szépen, nyugodtan, semmi gond sincs, ő sem lát, mert akkor megtámadott volna már. Csak azt tudnám, hogy hol vagyok! Ahogy így haladok, vagyis jobban mondva mászok, egyszerre csak hallottam, hogy valami csörömpöl előttem, és közeledik felém, épp ezért megtorpantam. Most mi legyen? Merre? Megpróbáltam kikerülni, így elindultam egy kicsit srégen oldalra. Viszont nem voltam elég gyors, és egyenesen a fejemnek ütközött valami, vagyis valaki. Sőt, nem is valaki, mert tudtam, hogy ki. Ellenfelem volt az. Hirtelen fel is lökött, így kiterültem, mint egy döglött béka. Na szép, még így is sikerül neki megsebeznie. Legalább 1-2 Hp veszteségem biztosan volt. Fájósan fogtam a fejemet, és nyöszörögtem. Ilyen nincs! Most komolyan nincs! Hogyan találhatott el a saját képességem? Ez egyszerűen nevetséges! Hogyan ehetek ennyire béna? Ajj.. Tejesen ideges lettem. Vezér is idegesen megindult ekkor felénk. Ha az életemről van szó, akkor azért abbahagyja a nevetést. Pedig szinte biztos vagyok benne, hogy ezen a fejbeverésen nagyon jót nevetett magában. Továbbra is egy helyben feküdtem, és vártam, most mi lesz. Mindjárt vége a vakságomnak, és akkor majd folytatjuk a harcot. Amikor viszont elszállt a szememről a köd, és homályosan látni kezdtem, a fiú kezét láttam magam előtt.
- Mi a.. - ugrottam hátrébb. Felsegített, és kifejtette, hogy vége a harcnak.
-Tehát nyertem? Magadtól sétáltál ki? Ez a bénaság pedig rám vall.. - kezdtem bele az értetlenkedésébe, de azért csak jó volt, hogy nyertem. Nem is haszontalan az én kis képességem! Csak többet ne találjam magamat el vele. ÉS az örömöm akkor ki is teljesedett, amikor megkaptam a kártyát az étteremhez. Hüüümm.. Boldogan ugráltam fel-alá. Végre!! Jeahh! Nyertem!
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal12046/10500Szophie vs. Allen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 03 2013, 20:48

Ossu!

Azért azt megnéztem volna, hogy kő-papír-ollóban melyikőtök a jobb Very Happy Lezárom a párbajt, 50 xp-t és 110 aranyat kaptok érte (9. szint).
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Szophie vs. Allen Exp_bal0/0Szophie vs. Allen Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szophie vs. Allen Empty Re: Szophie vs. Allen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.