Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ikagawashi Kurai (Blöki)

Go down

Ikagawashi Kurai (Blöki) Empty Ikagawashi Kurai (Blöki)

Témanyitás by Blöki Szer. Feb. 06 2013, 21:57

Név: Ikagawashi Kurai (Blöki)
Nem: Férfi
Kaszt: állatidomár
Kor: 21

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany: 15

Kinézet: A tükröket mindig is utáltam. Így jobb híján abból tudok tájékozódni, mit a tóparton, pocsolyában, vagy egyéb vizes helyeken látok visszatükröződni a felszínen. Hajam helyén sötét foltban fodrozódik a víz. Bőröm barna, a sok csupaszon rohangálásnak hála. Karjaimon barna tetoválások húzódnak végig. Valami idióta, de jól kinéző firkálmányok. Valami bandázás során került rám, mert úgy éreztem, hogy mennyire menő és egyedi. Szemeim mélykék színben ragyognak, valahányszor meglátok egy finom falatot. Izomzatommal minden rendben. A sok rohangálás és mozgás meghozta gyümölcsét. A magasságommal szintén nincs gond, bár pontosan nem tudom, hogy mekkora is vagyok, de egészen magasra felérek.

Jellem: Eléggé aktív vagyok. Sokak szerint hiperaktív. Én viszont úgy vélem, egy kis testmozgás sosem árt. Főleg, ha az abból áll, hogy kergethetek valami állatot, futhatok a kutyámmal, vagy bármi efféle. Csak gyorsan kelljen mozogni és sokat. Az a lényeg. Azért... Be kell valljam, a pihenést és lazsálást sem vetem meg. Egyik épeszű ember sem tenne ilyet. Egy magas fa hűs árnyékában henyélni a legjobb. Eléggé barátságos személynek ismertem meg magam. Szívesen segítek másoknak és védem meg őket, ha szükséges. Ha valami azonban nem tetszik, annak hangot is adok. Ahogyan tanultam, fogaim összeszorítom és halk, morgó hangot hallatok.

Képességek
1. Dōbutsu no katachi (állatforma): A képesség lényege, hogy az idomár érzékszervei és ereje aktív állapotban megegyezik a pet erejével és egyéb tulajdonságával, kivéve az életet, mert az a használó életének felére csökken. Az aktív állapot meg is látszik a gazdán, mert kutyafülei nőnek és hosszú, lompos farok növekszik ki hátsójából.
Képesség aktív:
1. szint - 2 kör
2. szint - 4 kör
3. szint - 6 kör stb.
Amint lejárnak a maximálisan megengedett körök, a képesség újra aktiválásáig várni kell 1 kört, magasabb szinteken (3+) 2 kört.

Petképesség:
supaiku (tüske): A démonkutya elkezd morogni, majd ugat egy nagyot. Ennek következtében, a kijelölt területen nagy méretű földtüskék nőnek ki szempillantás alatt, ezzel felnyársalva a még ott tartózkodókat. A tüskék sebzése megegyezik a speciális képesség szintjével. A tüskékkel borított terület kör alakú, átmérője: speciális képesség szintje, szorozva fél méterrel. A képesség használata után, két kör idejéig néhány szőrszála vörössé változik, ez jelzi azt, hogy nem használhatja képességét, hanem némi időre van szüksége.


Felszerelés

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)
Hazatérés Kristály
1x Mini Potion (+5hp)

Küldetések
-

Küzdőterek
-

Ajándékok
-

Pénzügy

Előtörténet (+ 70 arany )
ritka mob felfedezése (+ 75 arany)
bronzvért vásárlása (-130 arany)

Ranchi:
Blöki
Blöki
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Ikagawashi Kurai (Blöki) Exp_bal70/100Ikagawashi Kurai (Blöki) Exp_ures  (70/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.