Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A kovács kívánsága

+2
Szophie
Yui
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Május 13 2013, 17:44

A pici pacim úgymond telibesózta annak a ronda farkasnak a fejét. Remélem, lesznek még neki fejfájdalmai, de jelenleg azon aggódtam, hogy egyik Farkasnak még sikerült megsebezni petemet, miközben ő kitört a blokádjukból, de miután megitattam a potival úgy látszik semmi probléma nem lett belőle, és még +1HP-t gyógyult is. Nem nyugodhattam meg, hisz futnunk kellett, és így is tettünk. Nagy mákuknra egy fa sem keresztezi utunkat, amivel koppanhatnánk egy szépet, de azok a nyavalyás vonyítók nem adták még fel. Megállás nélkül üldöztek az erdőn túlra is. Már-már azon gondolkodtam, hogy ezek az örökkévalóságig kergetni fognak, míg csak világ a világ, azonban egyszer csak megfordultak, és faképnél hagytak minket. Na, ennyi elég volt számunkra is. A kimerültségtől szó szerint dobtunk egy fejest a földre. Kiterülve néztünk a messzeségbe, és miközben megnyitottam a térképet elszörnyedve látom, hogy a város és az erdő közti táv csaknem negyedét jártuk csak meg. Egy röpke tíz perces pihi után ismét felálltunk, és nekiindultunk az útnak. Annyira fáradt voltam, hogy teljesen elfeledkeztem inventorymban pihenő Hazateleportáló Kristályról. Nagy nehezen végül elértük a vadász házát is, és jól lehuppantok az ajtó elé. Folyt rólam a víz, és simán el tudtam volna aludni. Azonban mielőtt elcsicsikálhattam volna egy ismerős hang józanított ki. Szophie köszönt rám szépen, és Kazu is biccentett.
- Sziasztok… - ásítok egy jó nagyot – Azt a nyavalyás dögért még visszamegyek egyszer.
Még sikerült észrevennem a vadászt is, de a kovácsot nem hallottam meg, mikor kijött, és szinte a szívrohamot kaptam, mikor észrevettem, hogy ellép mellettem. Már csak a jutalmat várom meg, aztán megyünk is haza aludni.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Exp_bal3819/4100[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Yui Kedd Május 14 2013, 12:19

Megy a kocka...
Yui
Yui
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 14 2013, 12:19

The member 'Yui' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Yui Kedd Május 14 2013, 12:28

A kovács mosolyogva átveszi a két zsákot és kiosztja számotokra a jutalmat.
- Köszönöm a segítséget, fogadjátok cserébe…

Ayani nem talált semmit…

Szophie, Kazuma, Kusumi Ayani: 90 exp; 100 arany

Céh jutalmak: +45 arany mindkét céhnek
Angelic Voice: Mirika +6 exp ; Kotarou +5 exp; Hokushin +6 exp; Ayani +6 exp; Rin +6 exp; Hitodama +6 exp; Jin +6 exp; Judy +4 exp

Justice League: Lewis +6 exp; Jasude +7 exp; Rita +6 exp; RenAI +6 exp; Hinari +6 exp; Yurihime +7 exp; Szophie +7 exp

A küldit ezennel LEZÁROM. Pü-ben lehet zargatni véleményt nyilvánítani a küldivel kapcsolatban. KA pedig, majd osztja a nyersanyagot.

Yui
Yui
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 14 2013, 15:53

Kusumi Ayani: Fegyverkészítés: Ősi Pók Emblémás Íj Recept, Futó *Fegyver* Recept
Potion/Méregfőzés: Gyenge Fárasztó Méreg Recept, Béna Adrenalin Potion Recept

Kazuma: Érclátás: 12 -> 22, 9 Bronzérc, 3 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 20 -> 30, 7 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang

Szophie: Páncélkészítés: Kapcsolat Gyűrű Recept, Bőr Sisak Recept
Érclátás: 28 -> 38, 8 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A kovács kívánsága - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A kovács kívánsága

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.