Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frieven

+10
Chancery
Asuka
Shukaku
Ragnar
Licht
Atoru
Kayaba Akihiko
Szophie
Tachibana Makoto
Cardinal
14 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Május 24 2015, 09:41

//Chancery - Bocsi a késésért!//

Chan meglepő választ adott: tanul. Méghozzá azt, hogy legyen mi is? Önbizalom-telibb, nyugodtabb, magabiztosabb?
- Ez király! Very Happy Mint a Buddha meg a hozzá hasonlóak! Very Happy tényleg a Buddha jutott erről eszembe, amikor kereste a megfelelő utat a boldog élethez! Very Happy Tényleg, megtalálta már? O.o Ezután Chan kérdezte, hogy miért is félek ennyire a kígyóktól. Kicsit habozom elmondani, majd nagy nehezen elkezdtem:
- Mert mikor 5 éves voltam, az arcomra kúszott egy 20 méter hosszú csörgőkígyó, – igen, túlzok, de hát 5 éves korban minden nagyobbnak tűnik, mint egy felnőtt embernek. - s majdnem arcon harapott, mikor felpattantam és üvöltöztem ijedtemben. T.T Az volt a szerencsém, hogy nem mart meg, mert a bátyám elrúgta akkor a jó büdös francba. T.T – na igen, ezért félek a kígyóktól. Tipikus gyerekkori trauma.
- Ezer Kígyó vára?? - most fogtam fel, mit is mondott, s ez egy olyan hely volt, ami pont megfelelne legrosszabb rémálmaim helyszínének. Inkább nem is gondolok bele, miféle rémséges kígyók vannak ott, mert különben itt helyben elájulok. Na de gyors témaváltás következik:
- Amúgy mióta van neked főnixed? O.o Mert én úgy emlékeztem, hogy az Idomároknak csak egy petjük lehet. O.o – ez valóban érdekelt, mert néhány idomárnál is kettőt láttam, s bár állítólag a második nem harci pet, hanem sima háziállat, de attól én még nem értem, hogy lehet egy Idomárnak két petje.
- Ja meg képzeld, mikor kerestem céhet magamnak, találtam egy Kayabát imádó szektát. Milyen hülye emberek vannak itt is, nem? - na igen, erre mondják, hogy nagy az Isten állatkertje, viszont kicsi a kerítés.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal3383/3500Frieven - Page 7 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 05 2015, 11:15

//Én meg bocsi a rövid memóriámért Very Happy //

Magamban, valahol mélyen eresztek el egy megkönnyebbült sóhajt, de bztos vagyok benne, hogy a szemeimen látszik, mennyire jól estek a szavai végül. Legyen tanítóm akármilyen, még félek attól, hogy egyes cselekedeteimhez mit szólnak mások, legyen szó idegenekről vagy barátokról. Joey egyből mintha meg is értette volna a maga módján, és ez olyan jókedvű mosolyra fakaszt, ami még nálam is ritkaság, de remélem, egyre több ilyen érzés tölthet majd el a jövőben is.
Főleg, hogy már társak is vagyunk.
-Igen, szinte pont, mint Buddha. -bólintok és ismét kortyolok az italból, míg a téma ráterelődik a kígyókra. Ahogy elmeséli az esetét szinte magam előtt látom a történéseket, és bólintok. Valóban, én is halálosan rettegnék tőlük, ha hasonló eset történt volna velem is, hisz ha még óriáskígyó lett volna, az nem gond, de csörgőkígyó, az már más tészta. Azt nem említem meg, hogy a 20 méter talán túl nagy ennek a fajnak, de nem is vagyok szakértő, és amíg nem vagyok biztos valamiben, addig jobb, ha nem is okoskodom Smile
-Ühüm. A tizedik szint szélén van, egy romos vár. ha meglátod, ne is menj arra akkor Very Happy -ismeretem vele az Ezer Kígyó helyszínét, és már töprengek is, mi lehetne még téma, látva szegény fiú sápadt arcát, de végül ezt ő maga teszi meg helyette. Pillantásom rögvest Dustra esik és elmosolyodom.
-Nem olyan sok ideje. A rendszert én magam sem ismerem, nem tudom, ki kaphat nem-harci petet és ki nem. Ő egész egyszerűen csak várt rám a szobában, mintha mindig is ott lett volna.
Közvetlenül azután, hogy a Játékmesterrel való beszélgetésem kicsit más irányba kanyarította az életem. Dust, mint figyelmeztetés, hogy ne feledjek, és Worg, mint útmutatás, hogy merre haladjak...
-Nem hülyék ők sem, csupán más a világképük, az ideáljuk. -mosolyogva és halkan válaszolok, úgy, hogy ne tűnjön mindez kioktatásnak, csupán kis megjegyzésnek, a magam véleménynének kinyilvánításának. -Mindenhol vannak ilyen csodabogarak. Egyébként milyen céh, nem tudod?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal2062/2100Frieven - Page 7 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 10 2015, 17:34

A kobold invázió után.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kuromajo Szomb. Dec. 28 2019, 14:07

Szophie


Nincs jogosultságod. A palota, az egykori céhház, amit Tachi mutatott meg annak idején, és ami jelenleg a tiéd, most megtagadta tőled a belépést. Se az ajtón, se az ablakon, se a szellőzőn nem tudsz bejutni. Pedig a tiéd. Vagy mégsem? A kapura egy darab papír van kiszögezve, egy közönséges kés tartja a helyén.

Ez a hely nem hozzád tartozik.

A cetlin csupán csak ez áll, illetve egy számsor. Egy koordináta. A koordináta pedig a térkép szerint a 8. szintre, Frieven falvába vezet. Nincs miért elutasítanod a meghívást, ugye? Már ha vissza akarod kapni a palotádat...

A palota az enyém.

Az üzenet menet közben érkezik, a feladója egy bizonyos Kuromajo. Már Frievenben vagy, de a falu cseppet sem emlékeztet arra a csendes, békés helyre, ami az invázió előtt volt. A csend megmaradt ugyan, de ez már inkább a fojtogató fajta. Az utcák kihaltak, mindent kicsit ködre emlékeztető gyér füst borít, ami egy-egy szűkebb utcában beszorul a házak közé, és sűrűbbé, fullasztóbbá válik. Végig olyan érzésed van, mintha figyelnének, mintha nem lennél egyedül.
- ...és te is az enyém vagy =) - hallod meg hirtelen a suttogást közvetlen a füled mellett, de amikor körbenézel, nem látsz senkit. Elment az eszed, bizonyosan...
A koordináták egy egykor hangulatos térre vezetnek, amely ma már ugyanolyan komor, mint a falvacska többi része. A szökőkút csobogását már messziről hallod, ahogy azt is, hogy a vizet valami vagy valaki talán kavargatja. A térre érve a füstből lassan kibontakozik egy sziluett, a szökőkút szélén ül. A lányt felismered, utoljára sárkányháton láttad a 2. szinten. Akkor több volt rajta a ruha. Most éppen semmi sincs rajta, anyaszült meztelenül pancsol a kútban. Nem néz rád, de tudod, hogy tudja, hogy itt vagy.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal3160/3300Frieven - Page 7 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 29 2019, 13:26


Szophie nem szokott hozzá, hogy valahol csak úgy otthagyják, ahogy ahhoz sem, hogy kizárják a saját házából. Mi több, utána az orránál fogva vezessék, olyan egyértelmű utalásokkal, amiket már egy csökött agyú személy is legalább gyanúsnak tartana. Megfordult a fejében, hogy egyáltalán nem fog felelni a felhívásra. Bosszankodás helyett legelőször inkább felkereste kedvenc cukrászdáját, és komótosan elfogyasztott egy süteményt. Megszokta már, hogy a játékban rendszeresen előfordulnak ehhez hasonló anomáliák, ahogy azt is, hogy ezek egytől-egyig fárasztó elfoglaltságokhoz szoktak vezetni. Nem volt tehát hova sietnie, a lezárt palota megvárja őt.
Aztán érkezett az üzenet. Felsóhajtott a gondolatra, milyen menetrendszerű is a történet. Mostanában egyébként is hajlamosak voltak eltűnni az emberek, még akár Hinari is, ő pedig nyilvánvaló célpontja lehetett rengeteg vörös vadásznak.
A gyanú ennek ellenére gyökeret vert a fejében. Először a palota, aztán azok a bizonyos koordináták. Ez a bizonyos Kuromajo túlságosan jól ismerte a körülményeket. Ez volt az a bizonyos pont, amikor úgy döntött, talán még érdekes is lehet belesétálni ebbe a csapdába.

Frieven a szívében megmaradt annak, ami egykoron volt, habár csupán nagyon ritkán kereste fel a helyet. Ezen a napon azonban meglepődött rajta, mennyire más benyomást kelt. Valami maradandóan megváltozott a faluban. Szinte lubickolt ebben a fojtogató, szinte otthonos érzésben, amikor pedig a hang megszólalt a fülében, végigfutott a borzongás a gerincén. Megállt, lehunyta a szemét, és fülelt. Nem történt semmi. Csak akkor jött rá, miért is érzi ennyire ismerősnek az utcákat, amikor újra kinyitotta a szemét. Hihetetlenül emlékeztette őt a börtön hangulatára.
A fenti világban nagyon ritka volt, hogy akár egy kicsit is hasonló érzésben legyen része, így a felismerés után szinte felvillanyozódva folytatta útját. Léptei könnyűek, kecsesek voltak, mozgása akár egy sötétben kóborló vadállaté. Szemében kíváncsiság tüze égett.
Amikor a térre ért, szinte meg sem lepődött azon, amit ott talált, habár egyértelműen nem jutott eszébe épp erre a lányra gyanakodni.
- Nocsak, meguntad a várakozást? - döntötte oldalra a fejét, úgy figyelve, mit csinál az idegen. Legutóbbi búcsújuk azt vetítette előre, hogy neki kell majd keresnie. És kíváncsisága elég nagy volt hozzá, hogy ezt meg is tegye, annyira azonban nem, hogy azon nyomban munkába álljon. Nos, ez a hozzáállás ezen a ponton megváltozott.
- Nagyon kellemes játékot készítettél elő - mosolyodott el melegen, és közelebb sétált.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal12046/10500Frieven - Page 7 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Jan. 06 2020, 16:36

A fülsiketítő, halott csendben óriási lármának tűnik a víz csobogása. Amint megszólalsz, olyan érzésed támad, mintha üvöltenél. Itt akár a suttogást is tisztán lehetne hallani, akár jártasság nélkül is. A hangod hallatán a lány még tesz néhány lusta mozdulatot a karja megtisztítása érdekében, azonban ezt követően abbahagyja a fürdést, és feléd pillant. Fölényes tekintettel mér végig téged a félhomályban, majd sunyi félmosoly kerül az ajkaira.
- Csupán megengedtem, hogy rám találj =) - közli veled, hangjában és mondanivalójában is érzékeltetve felsőbbrendű mivoltát. Mintha csak ténylegesen a tulajdona lennél, és ő döntené el, hogy mikor léphetsz vele kapcsolatba.
- Szörnyű ez a hely, szörnyű... A ruhám és a bőröm is magába szívja a füstszagot, kibírhatatlan - sóhajt fel bosszúsan, ezzel mintegy talán magyarázatot adva arra is, hogy miért pucérkodik egy szökőkútban ilyenkor. Ugyanakkor az ő esetében korántsem biztos, hogy ilyen egyszerű és logikus a megoldása ennek a talánynak.
- Csatlakozhatsz hozzám, ha szeretnél =) - jegyzi meg egy kicsit barátságosabban, majd mélyen a szemedbe néz, ha már úgy döntöttél, hogy közelebb mész hozzá. A tekintete átható, mintha a lelked legrejtettebb zugaiba is betekintést tudna nyerni felemás színű szempárjával.
- Különleges kisugárzásod van. Kezdem érteni, Nii-sama miért érdeklődött utánad annyira - állapítja meg, miután elszakítja a tiédtől a pillantását, majd újra végignéz rajtad - Emlékeztetsz az Elsőre. Ő se passzolt az ízléséhez, sem személyiségben, sem alkatilag - teszi hozzá, miközben az arckifejezésén látszik, hogy tisztában van vele, fogalmad sincs, miről beszélhet. Ezzel egyszerre játszik rá a kíváncsiságodra, és érzékelteti veled, hogy ő irányít. Rajtad áll, hogy felveszed-e a szerepet, amit kínál neked, vagy megpróbálsz ellenkezni.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal3160/3300Frieven - Page 7 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Szophie Szer. Márc. 25 2020, 20:29


Szophie arcán jótékony mosoly terült el, miközben megcsóválta a fejét, de nem szólt semmit. Fölösleges lett volna azon vitatkozni, ki miért jött ide. Gyakorlatilag hidegen hagyta, ki irányít, amíg az irány a kedvére való volt. Ehelyett csak közelebb ment, és ha már meginvitálták, szégyentelenül vetkőzni kezdett. Kifejezetten bizsergette bensőjét a tudat, milyen csupasz és kiszolgáltatott a felszerelése nélkül, ráadásul egy ilyen idegen társaságában. Elhelyezkedett a medence szélén, és karját finoman a vízbe mártotta. Jól kivehető volt a testén végigkúszó libabőr, amit rövid borzongás kísért.
- Ha annyira rémes, miért éppen itt? - kérdezte aztán, lustán elnyúlva a kövön, kezével lassan körözve a medencében. A víz, épp úgy, mint a köd, kedvére való volt.

Elhallgatta a számára értelmetlen mondatokat, amik olyanok voltak, mint az orra előtt elhúzott mézes madzagok. Szinte könyörögtek érte, hogy rákérdezzen, miről is van szó. Őt viszont egy cseppet sem érdekelte jelenleg, mit kíván a lány közölni vele, ahogy a Palota sorsa is hidegen hagyta - egyelőre. Felegyenesedett, és kicsit közelebb húzódott a személyhez, aki a levélben Kuromajonak hívta magát.
- És mi a helyzet a Te ízléseddel? - kérdezett vissza rövid habozás után, és élénk érdeklődéssel fürkészte beszélgetőpartnere arcát. Az ismeretlen vonzó volt, és minden pillanattal egyre érdekesebb. Most levedlette magáról azt a vadállatiasságot, ami a sárkány háton jellemezte, és csupasz valója nem csupán külsejében volt kifejezetten vonzó. Szophie többet akart megtudni, és nem elsősorban a kastélyáról, vagy a technikáról, amivel elzárták előle. Persze rengeteg kérdése volt már csak a legutóbbi támadás kapcsán is, de már megszokta, hogy a játékban gyakran megesnek képtelenségek. Egy beszélgetés a játékról és okokról jóval kevésbé villanyozta fel. Kuromajo más tekintetben érdekelte jelenleg. Ahogy válaszra várt, a bizsergés a bensőjében erősödött.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal12046/10500Frieven - Page 7 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kuromajo Kedd Márc. 31 2020, 17:54

Amilyen szégyentelenül vetkőzöl, ő is olyan szégyentelenül méri végig minden porcikád. A tekintetéből legfeljebb érdeklődést olvashatsz ki, mást azonban nemigen. Se vonzalmat, se izgalmat, se lenézést, csupán puszta kíváncsiságot. Talán zavaró, talán nem, de egy pillanatra sem szakítja el a pillantását rólad, bár egy idő után már inkább az arcodat, és azon belül is a tekinteted fürkészi. Elvégre az adottságait állandóak, azonban a mimikád sok mindent elárulhat rólad. Borzongásod láttán elmosolyodik, de nem kommentálja, hiszen tisztában van vele, hogy természetes reakció a hideg vízre.
- Kötődsz ehhez a helyhez Nii-samával. Még ha sokat is változott azóta - ad röviden magyarázatot a kérdésedre, hiszen a kérdés jó volt, a válasz pedig nem magától értetődő. Azt már úgyis tudod, hogy Kuromajo gyűlöli az ostoba kérdéseket, jól teszed, hogy elkerülöd azokat. Hiszen azt is tudod, kiről beszél. Vagy ha nem is, biztosan érzed. A lány vonásai ismerősek lehetnek számodra, és nem csak azért, mert már láttad annak a sárkánynak a hátán. Emlékeztetnek valakire, különösen a tekintete.
- Az én ízlésem? - hökken meg egy pillanatra, erre a kérdésre egyáltalán nem számított. Ám aztán a meglepett arckifejezés tovaszáll, és a lány halkan kuncogni kezd - Még az is lehet, hogy van átfedés az ízlésem és a személyed között, Szophie-san =) - kerüli el ezúttal az egyértelmű választ, de egyúttal jelzi azt is, hogy többet sejt a kérdésed mögött egyszerű kíváncsiságnál. Vagy mondhatjuk úgy is, tisztában van az érdeklődéseddel.
- Vajon még érezni rajtad Nii-sama illatát? Vagy esetleg... az ízét? =) - kérdi mindezek ellenére, szavait pedig egy csábos mozdulat kíséri, ahogy középső- és mutatóujját játékosan megnyalja. A köztetek lévő távolságot pedig eztán bezárja, Kuromajo ugyanis közel hajol és mélyet szippant a hajadba.
- Ahh... még mindig érzem, ahogy halványan rejtőzik a füst- és a virágillat mögött =) - sóhajt fel, vággyal teli hangon suttogva a füledbe - Te is érzed az illatát rajtam? - kíváncsiskodik, noha a hangsúlyából érezhető, hogy igenlő választ vár, épp csak nem tette oda a kérdés végére, hogy "ugye?".
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal3160/3300Frieven - Page 7 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Szophie Kedd Május 12 2020, 21:24


Szophie nem csupán figyelmességből kerülte el az ostoba kérdéseket. Minden látszat ellenére ő maga is utálta őket, habár ha a helyzet úgy kívánta, szívesen játszotta a buta és izgága kislányt. Ez a szituáció azonban merőben más volt, sokkal csupaszabb, ridegebb, közelebb járt a valósághoz. Ahhoz, hogy megfelelő módon tudjon kapcsolódni a játékba, nem csupán testét, de lelkét is le kellett vetkőztetnie, egészen mélyre nyúlnia, vissza az alapokhoz. Le, a cserfes kislány alá, egészen a mélyen hallgató csontvázig.
A haját piszkálta, és közben a kirakósra összpontosított. Az elejtett információmorzsákra, az ismerős jegyekre és a megérzéseire.
Kérés nélkül tolakodott a fejébe egy emlék egy régi beszélgetésről. Kitisztult fejében a kép, és valami nyugtalanság költözött a körülöttük vibráló ködbe. Gondolatban akaratlanul is visszakanyarodott az akkori ígéretére, és kérdéseit az emlék Makotonak szegezte.
Mégis hogyan futhatnék el? Hogyan menekülnék, és te hogyan védenél meg?
Egyáltalán miért is hallgatnék rád, ha te már olyan régóta nem vagy itt?

Szophie a fejében tolakodó kép ellenére nyugodt volt. A vízzel játszott, akár egy unatkozó macska, ujjait futtatta a hideg habokban. Nem féltette magát. Nem aggódott. És határozott vágya volt, hogy megismerje ezt a lányt. Azt, aki annyi fájdalmat okozott a bátyjának, és okoz még ma is.
Legalább ennyit megérdemel, mielőtt az ember egy férfi szavai miatt elítéli őt. Egy férfiért, aki nem is biztos, hogy megérdemli, hogy megmentsék őt... Olyan sok idő telt el.
- Persze - mosolyodott el, és emelte fel az állát, hogy arcuk egy magasságba, és lehetőleg egymáshoz közel kerüljön. Kihívón a másik szemeibe nézett. - Természetes, hogy rajtad jóval erősebb, Tachibana-san.
Most már nem csak nézte, de látta is a szempárt. Egyszerre volt ismeretlen és ismerős is, ám gyönyörű.
- Meg akarsz kóstolni?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 7 Exp_bal12046/10500Frieven - Page 7 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 7 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.