Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frieven

+10
Chancery
Asuka
Shukaku
Ragnar
Licht
Atoru
Kayaba Akihiko
Szophie
Tachibana Makoto
Cardinal
14 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Shukaku Pént. Feb. 13 2015, 13:54

Na azért! Persze Shu egyáltalán nem hitt Asunak. Látta, amit látott, és az a tekintet tipikusan és száz százalékos bizonyossággal az a tekintet volt. A felnőtteknek van egy külön tekintete arra, amikor egy fiatalnak udvarlója van. Persze egyénenként különbözik, van, akinek ilyen jajj de cuki, van, akinek becsmérlő, van, akinek a még úgy is csak játszanak… de ettől függetlenül nagyon hasonló és félreérthetetlen jelzés. Persze emiatt nem lehet rá haragudni, hiszen ő is csak ugyanolyan felnőtt, mint a többi, és ezt már nem nagyon fogja tudni kinőni. Persze ez a világ neveli a felnőtteket is, hála annak, hogy nem lehet öregedni, így megtanulják értékelni a gyerekeket is, akik éppenséggel sokszor olyan magas szinten lófrálgatnak, mint ők… de hát annyi időt még ezek szerint nem töltöttek idebent, hogy hasson Kayaba Akihiko pedagógiája. Persze a felajánlásra bólintott, és később valóban be is tért a szalonba, a sajtótájékoztató előtt. És Junnak még unszolnia sem kellett.
-Oké, rendben. Akkor szavadon foglak, és Valentin-nap előtt benézünk a szalonodba.
Amiket Asu mondott… hát végre eljutott a gondolatmenete addig, ami miatt Timidus az egészet meg akarta szervezni. Lassú volt, de hát emberből van, nem kell ezen csodálkozni.

-A szavaid hallatán arra kell következtetnem, hogy egyáltalán nem bízol az adott szavamban, mellyel kijelentettem, hogy nem áll szándékomban megölni Kathat. Mi kell az embereknek ahhoz, hogy megbízzanak egy petben?
-Asu… Timi is, és én is nagyon jól tudjuk, hogy nem minden vörös gonosz. Szerinted, ha így gondolnánk…

És mivel Shu nem akarta befejezni a mondatát, mivel úgy is egyértelmű volt, így Timidus fejezte be.
-Ha minden vörösnek félni kellene tőlünk, már te is halott lennél. Számtalan alkalommal adtál lehetőséget arra, hogy végezzek veled. A szalonod védett terület, azonban ha te nem akarod belekeverni magadat, akkor miért választanál egyértelműen hozzád köthető helyet? Legyen az egyik fogadó, vagy vendéglő, esetleg klub. A helyszínt szabadon kiválaszthatod. Megfelel?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal12695/10100Frieven - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 13 2015, 14:14

Valentin nap előtt tényleg betérnek a szalonba, hála a felajánlásnak. Very Happy Nyilvánvalóan tökéletes munkát is végzek majd, mint mindig. Cool Egyelőre azonban az itt és mosttal kell foglalkoznunk, hiszen az imént egy elég súlyos váddal illettem Kathát. Mégpedig azzal, hogy bármilyen köze lehet Tachihoz, és neki is köze van annak, hogy a harcművész bevörösült. a konspirációs elmélet, amennyire információim helytállóak, természetesen hamisak, de nem kizárt, hogy Tachi még engem is megtévesztett. A Liberators tagjai közül egyedül ő, valamint Cellindir azok, akik majdnem olyan okosak, mint én. Majdnem. Én egy lépéssel még mindig előttük vagyok.
- Tisztában vagyok azzal, hogy sokszor megölhettetek volna már. Azt is észrevettem, hogy a zsebedben markolásztál valamit, amikor borzokra vadásztunk az erdőben, Shuu... és nem esett jól, de nem mondtam semmit. De én megbízom bennetek annyira, hogy tudjam, nem fogtok csak úgy a nyakamnak ugrani. Ezért pedig remélem, hogy Kathával sem teszitek ezt. Nem akarok felelős lenni még egy ember haláláért. - nem volt nehéz észrevenni, hogy miért matat perceken keresztül Shuu a zsebében. Talán annyira ostobának néztek, hogy majd csak úgy nekik rontok? Nem... a harc csak egy hobby. Imádom, mert valahogy más embernek érzem magam tőle. Másnak, mint aki vagyok. Az én fegyverem nem a Hentes, hanem egész lényem, és az eszem.
- Rendben... viszont szeretnék én is ott lenni. Szeretnék meggyőződni róla, hogy nem esik baja miattam. - hirtelen nem tudom, hogy hova is lehetne elvinni Kathát. Nem tudom a pontos szintjét, ezért nem tudom, melyik szintig vihetem fel. Emellett pedig, a nagyon kihalt települések nem mindig biztonságosak, mert olyan is van, hogy egyszerűen nincs ott védőzóna a játékosok érdekében. Ellenben a forgalmasabb városokban könnyedén kihallgathatják őket. Az pedig nem lenne jó.
Természetesen nem azért akarok ott lenni, hogy tényleg féltsem Katha életét. Ha meghal, akkor megérdemli, amit kapott. Nem fogom megsiratni. Viszont számomra is jöhetnek fontos információk. Ha Tachi szervezkedik a céhen kívül, akkor tudni fogok róla.
- Hoppá! Ez nem lesz jó! - pillantok meg egy rókát, aki a szájában visz egy csirkét. Nagyon nem lenne jó, ha megölné. Így aztán utána is rohanok, elkapom a rókát, majd kiveszem a szájából a csirkét. Így én már két csirkét tudok az NJK-hoz vinni.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Shukaku Pént. Feb. 13 2015, 14:49

Shu egy pillanatra lesüti a szemét, és valóban elszégyelli magát, de utána, ha nem is magabiztosan, de azért fölpislant, és szembenéz vádlójával.
-Én… óvatosnak kell lennünk Asu. Volt már rá példa nem egyszer, hogy meg akarjanak ölni. Mondjuk az a fura, hogy szervezetten meg okkal még sohasem… csak úgy… heccből… mert nem tűnünk erősnek. Sokszor láttam már, hogy valakik… szóval… itt is ugyanúgy megy a szekálás, mint az árvaházban, csak valakik túl messzire mennek, és nem csak megverik a kisebbeket. És nem, mielőtt azt hinnéd, nem a vörös indikátorod miatt tartottam a kezem a Hazatérés Kristályon. Mindig a zsebemben van, ha valaki ismeretlennel találkozunk. De látod, most például már nincs, pedig nincs messze a védett terület határa.
Ez egyfajta bocsánatkérés is volt, bár Shu nem mondta volna azt, hogy nagyon megbízik Asuban. Inkább Timiben és a kettejük közötti szintkülönbségben bízott… de félni már valóban nem félt a lánytól.
-Ha tudod, hogy a te nyakadnak nem fogunk ugrani, akkor azt is tudd, hogy Kathának sem. Nincs rá okunk. Te láthatóan a közelünkbe akarsz férkőzni, ami gyanússá tesz. Gyanúsabbá, mint Katharinát. Mégis jobban félted tőlünk őt, mint saját magadat. Ez érthetetlen a számomra.
-Timi… izé… szerintem kezdjük mi. Ugye ott lehet Asu? Végül is… miért ne lehetne ott? Talán Katha pont könnyebben beszélne az indikátoráról, ha látná, hogy egy másik vörös indikátoros is ott van, és vele sincsen semmi bajunk.
-Rendben. Legyen így.

Mindketten megvárják, amíg Asu helyére viszi a szárnyast, ezalatt pedig Timidus is lekap egyet az egyik szemétdomb tetejéről, majd átadja az NPC-nek, így együtt térnek vissza Shuhoz.
-A kérdésemre még nem válaszoltál Asu. Mi kell ahhoz, hogy megbízz bennem?
-Igaz! Neked nem esett jól, hogy én óvatos voltam, de Timiben pedig nem bízol meg, pedig a petek folyamatosan minket védenek, ez az egész életcéljuk… mégis páran olyan gorombák Timivel…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal12695/10100Frieven - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 13 2015, 15:06

Shuu megejt egy bocsánatkérés-szerűséget, amit azért értékelek. A legtöbb felnőtt nem lenne képes rá. Valóban fantasztikus dolog gyermeknek lenni. S ugyan csodálkozást színlelek, valójában egyáltalán nem meglepő, hogy annyian akarnak az életükre törni. Talán fogalmuk nincs, milyen befolyásuk van Aincradban. Pusztán azzal, hogy ismerkednek, és ismernek talán mindenkit. Még én se nagyon tudtam olyan neveket mondani, akiket esetleg nem ismertek legalább hallomásból. S persze ez alatt nem az olyan nevek a meglepőek, mint például Tachi. Talán ha magáról a Liberators vezéréről ciripelnék, még őt is be tudnák azonosítani, kicsoda? Nos, ez sosem derül ki. Csak olyanokról beszélhetek, akikről szemtanúk vannak, hogy már találkoztam velük. Erre pedig fokozottan odafigyelek.
- Igen, észrevettem... és köszönöm. - valóban. Sokkal nyugodtabbnak tűnt ma Shuu, mint az erdőben. Egy picit lejjebb engedte saját védelmét, így aztán most kell kihasználnom az alkalmat, és a közelébe férkőznöm. Éppen úgy, ahogyan azt Timidus is sejti.
Odaérünk az NJK-hoz, és leadjuk az eddig talált csirkéket. Elég szép számban gyülekeznek, de még mindig nem elég. Nekem még négy csirkét kell találnom, hogy meglegyen. Szóval egyáltalán nem egyszerű a helyzet.
- Hát... Igazából amióta kiszabadultam a kazamatákból, folyamatosan úgy érzem, mintha tesztelnének. Ti ketten is, meg mindenki más. Mintha állandó megfigyelés alatt lennék. Persze, nem azt kérem, hogy mindenki feltétlenül bízzon bennem. De, tudjátok, ez elég megterhelő. Mindig mindenre oda kell figyelnem, nehogy azt sejtsék a háttérben, hogy én titokban meg akarom ölni őket, vagy valami. Szóval ez elég fárasztó. Sosem tudok, hát... úgy lazítani. Értitek. Mert olyan, mintha folyamatosan mindenki azt figyelné, mikor fogok végre hibázni, és mikor hasalok el. - nem csak Timidusék csinálják ezt, de már a céhen belül is kritikával illetnek. Persze, az utóbbiakat könnyebben lerendezem. Talán csak Aysével kellene kezdenem valamit.
- Szóval, ha megtennéd azt a szívességet, hogy nem adnád azt a látszatot, hogy folyamatosan a hibáimat keresed, szerintem az sokat segítene, Timidus. Nem kérem most sem, hogy bízz bennem. Csak ne tegyél folyamatos nyomás alá. Tudod, ami pár perce volt, azzal a kifejezéssel is, meg ilyenek. Ha meg nem értesz valamit, azzal sincs semmi baj... De elég az, ha megkérdezed. Ahogyan tetted azt most is. ^^ - ami azt illeti, Timidus néha tényleg fojtogató tud lenni. Folyton keresi a szavaim között, hogy mi az, amit ellenem tud fordítani, s az ilyen egyszerű kifejezéseket is képes szó szerint érteni.
- Tök jó dolog, hogy ennyire véded Shuu-chant. De ha jobban megérted, amit az emberek mondanak, akkor szerintem hatékonyabb tudsz lenni ebben. ^^ - talán nonszensz dolognak tűnhet, hogy segítek az "ellenségnek", azonban ezért jó az, ha nem gyűjtesz magad köré ellenségeket. Én is hasznos vagyok így számukra, valamint ők is számomra.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Shukaku Szomb. Feb. 14 2015, 05:59

-Izé… szívesen… tényleg… és tényleg ne haragudj. Tudod… mostanában elég sok fura dolog történt velünk, és már eléggé össze vagyok zavarodva. Régen senkit nem ismertünk senkit, meg igazából egyáltalán nem is voltunk fontosak, mert kint éldegéltünk Timivel a Kezdetek Erdejében. Most viszont… ott a céh, ott vannak a picik, ott vannak a vörösek, ott van mindenki, akivel csak két szót váltok… és ez így nagyon bonyolult.
Lesütötte a tekintetét, és látszott, hogy eléggé komorrá vált a hangulata.
-Mindenkivel ugyanúgy viselkedünk. Csak… egy csomó ismerősöm… tudod, Timi hetente ellenőrzi a Black Iron Castle falát, hogy vannak-e rajta új nevek. És… eléggé vacak, amikor megint kiesik valaki, akivel tudom, hogy összefutottunk, és beszélgettünk.
Asu mellett szerencsére már nem kellett használnia a meghal szót, hiszen megosztotta vele az erről való nézeteit, így folyamodhatott egy sokkal haloványabb erejű kijelentéshez.
-És közben meg… nem is értem, hogy ki és miért viselkedik úgy velünk, ahogy. Mi senkivel sem kivételezünk, valakik mégis utálnak minket, de rengetegen meg nem, és ajándékot küldtek karácsonykor, meg megköszönik, hogy segítünk nekik, meg elhívnak minket csak úgy programokra. Régen… engem nagyon sokáig nem hívtak soha sehova…
Újabb szünet következett, ezúttal azonban egy csirke miatt, aki egyenesen előttük kelt át az úton. Shu nem nagyon foglalkozott azzal, hogy ezt miért teszi, hanem óvatosan megfogta az állatot, és a falusihoz szállította, majd visszasétált Asu mellé.
-Szóval… ezért vagyunk óvatosak. Annyi mindenki akar tőlünk annyi mindent, és fogalmam sem lehet, hogy ki ismer minket és mit akar tőlünk úgy, hogy mi még nem is hallottunk róla.
A folyamatos megfigyelésre kelletlenül ugyan, de bólintott. Nem igazán tudott mit hozzáfűzni, Timidus azonban igen.
-Nem adom azt a látszatot, és nem is ezt teszem. Nem a hibáidat, hanem a szándékaidat keresem, amelyet rejtve tartasz előlünk, és amely veszélyeztetheti az idomárt. A veszélyességi faktorodhoz az indikátorszíned huszonhét százalékpontot ad hozzá, ne kérd, hogy hagyjam figyelmen kívül, mert ezt nem tehetem. Az emberek megértésén folyamatosan dolgozom, ez azonban bonyolult feladat, mert még a fajotokon belül is nagyon eltérően viselkedtek, így számításaim szerint több évbe fog telni a teljes kiismerésetek.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal12695/10100Frieven - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Szomb. Feb. 14 2015, 08:58

Természetesen a gyanakvásukat ennyivel nem tudom eltüntetni. Hiszen felhívják rá a figyelmem ők is. Az indikátorom vörös, tehát mindig is valamiféle veszélyforrást fogok jelenteni, bármit is teszek. Huszonhét százalék? Ez nem is olyan rossz... Sokkal kevesebb, mint gondoltam.
- Én már nem is járok nagyon arra... Néha jobb nem tudni azok elvesztéséről, akik valaha számítottak is neked valamit. Mióta meghalt Reiko-chan... - sóhajtok egyet. Feltűnik, hogy a halálokra Shuu egészen más szót használ. Így viszont, hogy sikerült kiismernem világszemléletét a legutóbbi borz vadászatunk közben, már egyáltalán nem lep meg. Én azonban akkor is képtelen vagyok eltérni ettől a szótól, ha még egyet is értek vele. Hiszen konkrétan bizonyítékaim vannak arra, hogy igaz, amit mond. Az egyetlen szó, amit halál helyett használnék, viszont csak céhen belül használható igazán.
- Szerintem egy jó dolog, hogy kibújtál a gubódból, Shuu-chan. ^^ A pillangóknak viszont sok irigyük van, amiért olyan szépek, és virulnak. Hmmm... Szerinted lehet valahol pillangókra vadászni? *.* Egy rovarvadászós szafari... úgy élvezném! Lepkehálóval, meg minden! ***-*** Csak csótányok ne legyenek, azok undik. :S - út közben Shuu még egy csirkét talál. Már szépen gyűlnek a csirkék, meg az egyebek, szóval szépen haladunk, de még biztosan van munka vele. Tudtam, hogy megéri az eventre eljönni. Tudtam, hogy sok csirke lesz! Very Happy Már csak egy a baj... nekem még mindig hiányzik négy csirke. >.>
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Shukaku Szomb. Feb. 14 2015, 19:08

-Én… nem tudom. Timidusnak fontos, hogy mindent tudjon, de én is megkértem, hogy ne mondja el, hogy naponta mennyivel van több név a táblán. És… és a barátlistámon is alig vannak nevek. Akikkel folyamatosan találkozom, azoknak az eltűnését úgyis észreveszem… és ha keresném őket… akkor Timi megmondja, hogy már kiestek. De… de ha valakit nem is keresnék, akkor jobb nem tudni, hogy már nem találkozhatok vele.
És valóban. Azóta, hogy Justinnal sem fut össze, mert valahogy véget ért az a kis románc, már őt is letörölte a listájáról. Mindössze három név szerepel rajta. Jun, mint igazi barát, Anatole Saito, mint a céhvezér, és Atoru, aki egy olyan kedves ismerős, aki nagyon hasonlóan érez a világgal kapcsolatban, mint ő maga. Vannak persze ilyenekből jóval többen, de velük a titkos társaságon keresztül tartja a kapcsolatot. Sokan azonban pont azért nem kerültek fel, mert nagyon rizikósak. Ilyen például Ozirisz. Az egyetlen felnőtt, aki ez idáig megértette Shut, nem csak elfogadta… mégis. mivel a második szerelmét veszíti el a vörösök miatt, és erősen olyan életet él a szavai alapján, amiben nem nagyon tenne az ellen, hogy meghaljon… Shu nem meri felvenni, mert akkor egy barátot veszítene el, nem pedig csak egy ismerőst. A pillangókra viszont felkapja a fejét.
-Hogy… hogy jó dolog? Hát… nem tudom… nem hiszem. Van olyan, aki miatt jó dolog… és örülök, ha segíthetek valakinek… és Timidus is boldogabb, hogy fejlődhet… de sokszor talán jobb lenne nekem egyedül.
Na jó, ez az egyedül mára már kitágult pár emberrel és persze Timidussal való egyedüllétre… de az emberek sokaságára tényleg nem áhítozott.
-A csótányok pedig fantasztikus élőlények. Pillangókra egyébként vadászhatsz, van is lepkeháló, csak nem szafaris állat… mármint, hogy pontot nem kapsz érte, vagy ilyesmi, de elkapni el tudod, hogy megnézhesd.

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal12695/10100Frieven - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Hétf. Feb. 16 2015, 10:01

- Attól, hogy becsukod a szemed, a rossz dolgok még történnek, Shuu-chan. - végighallgatom mondandóját, de nem bírom emellett elmenni. A dolgok egyszerűen csak... megtörténnek. Főleg a rossz dolgok. Nem lehet elkerülni őket. A strucc politika nem működik. Sem itt, sem pedig a kinti világban.
Shuu már teljesen őrült. Végképp elkönyveltem magamban. Pedig eleinte olyan kis... olyan normálisnak tűnt. De tényleg! Lehet, zaklatott lelkiállapotom váltotta ezt az érzést ki belőlem, nem tudom, de nem hittem volna akkor még, hogy Shuu ennyire nincs saját eszénél. Pedig okos lány. Bőven lekörözi a legtöbb kortársát is észben. Viszont talán éppen ezért is van az, hogy nincs teljesen eszénél. Az okos emberek átka pedig a magány. Én is magányos voltam. Meg talán vagyok is. Csak már nem érdekel.
- Tudod, nem jó az, ha az ember egyedül van. Komolyan kihasználhatják őket. Mint ahogyan Cellimelli is megpróbált. - persze, szándékosan ejtem meg a nevét, biztos vagyok benne, hogy rákap a horogra. Nem lenne értelme tagadnom létezését, hiszen egyszer már beszámoltam Shuuéknak arról, hogy megismertem egy rejtélyes vörös szöszit. Timidus pedig, gyanítom, megjegyzi az ilyeneket. Az én kezeim tisztasága pedig mindig fontosabb, mint másoké.
- Fúj... :S Én undorodom tőlük. Amikor régen még nagyon szegények voltunk, mert apámat kirúgták a munkahelyéről, akkor sok gondunk volt velük. De aztán minden jóra fordult szerencsére. Viszont azóta utálom a csótányokat, hogy kiskoromban alvás közben rámászott egy az arcomra. :S Sőt! A legyek! Azokat még inkább utálom... A kabócák legalább hasznosak, a katicák meg szépek. *.* - igaz, azok a katicák, amiket a mi hazánkban lehet találni, jobbára elég veszélyesek és mérgezőek. Ha valaki allergiás is rájuk, akkor aztán annyi neki. Rolling Eyes
- Nézd, egy fácán! *-* Említett fácánt a nő, vagy csak átrepült ide az erdőből? Biztosan a sok rókától ijedt meg szegény. Very Happy - odasétálok a sarokba, vagyis szénabálába szorított fácánhoz, s a kezembe veszem. Nem emlékszem már, mit is üzent Shuuval a nő egészen pontosan. De legalább gondoskodunk az állatállományról.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 16 2015, 10:49

-Tudom, tudom. De… nem is csukom be a szemem, csak nem keresem a rossz dolgokat. Timinek fontos az információ állandóan, de én amúgy sem azt lesném állandóan, hogy éppen ki esett ki. Az szerintem már nagyon… creepy lenne… És tudod, már egyáltalán nem vagyok egyedül. Sőt… már vannak is olyanok, akikkel jó is együtt lenni.
Na igen. Fura is volt olyanokkal találkozni, akik állandóan attól rettegtek, hogy bármelyik pillanatban meghalhatnak. Valahogy már ettől sokkal élettelenebbnek tűntek, mintha valójában halottak lennének. Lényegében többet erről nem is akart mondani, de még a fogott csirkét is majdnem elengedte, amikor Asu bedobta Cellindir nevét. Ő ugyan nem emlékezett arra, hogy Asu beszélt volna róla, de mivel később már KT-zott vele, és ott látta a nevét, így az megmaradt.
-Cellimelli… az Cellindir? Honnan ismered őt?
-A dögös szőke.
-Timidus! Ez meg…
-Ő mondta. Amikor a küzdőtéren voltunk. Összevetettem az információkat eddigi ismereteim és a személyleírás alapján, és Cellindirre illettek, bár sohasem láttam, hogy dögöket hordott volna magánál.
-Az… az nem azt jelenti… de… de mikor akart minket kihasználni Cellindir? Ha jól emlékszem csak Arénáztunk, és annak is nagyon hamar vége lett, mint általában…
-One hit knock out. Hét másodperc. Még az életpontjait sem tudtam felbecsülni, mindössze harminchét százalékos bizonyossággal.
-Ez… ez valami rekordgyűjtemény, Timidus? Számolod, hogy kit milyen gyorsan ütsz ki?
-Természetesen számolom. Nem értem, hogy mit értesz rekord alatt. Minél tovább engedem a harcot folytatódni, annál biztosabban fogom tudni az ellenfél pontjait. Akivel többször harcolok, annak az eltelt idő és a pontok növekedése alapján kiszámíthatom a fejlődési sebességét, és azt is, hogy milyen irányba kívánja építeni a pontozását, ezáltal előre felkészülhetek a következő összecsapásra.
-Ahha… szóval… miért is akart minket kihasználni Cellindir?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal12695/10100Frieven - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Hétf. Feb. 16 2015, 11:03

Szándékosan dobtam be a nevét. Cellindir elkövetett egy nagy hibát, ezért pedig viselnie kell a következményeket. Természetesen nem áll szándékomban teljes mértékben elárulnom a céhtársamat, mindenesetre meg akarok bizonyosodni hűségéről a céh eszméit illetően. Ezáltal pedig azt is megtudhatom, hogy valóban volt-e olyan balga, hogy felfedje magát mások előtt.
A reakciókból ítélve igen.
Ismerik a nevét, tudják, hogy ő ki. Nem hiszem, hogy tudnak a Liberators tagságáról, az viszont teljesen biztos, hogy vagy ők, vagy valaki más már találkozott vele, s még a nevét is felfedte. Vicces ez olyantól, aki rejtve tartja az adatait. Így nincs semmi értelme. Ráadásul félelmem is beigazolódott. Timidus elmesélése alapján ők maguk küzdöttek meg vele.
- Jól van na... Szerintem akkor is helyes. - elvörösödök Timidus megszólalásán, aztán kicsit el is mosolyodom a döghordás dolgon. A sárkánynak tényleg hiányos a szókincse, legalábbis túlzottan szó szerint ért mindent.
- Arénáztam egyszer vele. Nekem sem tartott soká megverni... De nem is ez a lényeg. Egy darabig úgy voltam vele, hogy tök jó, hogy megismertem egy másik vöröset. Valaki talán megért végre... Szóval, érted. Ő volt igazából az első másik vörös játékos, akivel sikerült kapcsolatba lépnem. Aztán telt az idő, és elgondolkoztam. Nem tudom, valamiért fura érzésem volt. Mintha irányítani akarna. Én meg... szóval nem akarok egy buta liba lenni, aki beleomlik az első férfi karjaiba, aki esetleg egy picit is jóképűbb, mint a többi. - még mindig vörös a fejem, azonban kicsit össze is szedem magam ezután.
- Nem tudom, miért tenne ilyet. Nem értem azt a pasit. Elég nehéz vele közös témát találni, és szerintem még a süteményeket sem szereti. Szóval inkább ejtettem. - érdekes dolgot tudok meg így Timidusról. Ezek szerint tényleg úgy működik, mint egy gép. Adatokat gyűjt mindenről, de tényleg mindenről. Éppen ezért nem kezdem el ecsetelni, hogy mégis pontosan hogyan is győztem le Cellindirt. Pedig így belegondolva, máris tudom egy jártasságát, valamint egy másik hiányát. Ezek pedig túl hasznos információk Timidusnak.
- Csak úgy kíváncsiságból... rólam is gyűjtesz adatokat? o.o Ha igen, akkor mit? o.o Nem éri csalással nyerni, remélem, tudod. >.< - a fácánt odaviszem a nőnek, hiszen nála biztosan jobb helye lesz. Talán azt is elmondja, mennyi csirke maradt hátra. Bár nekem négy még mindig kell erről a szintről...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 16 2015, 11:22

-Helyes? Helyes az, hogy ki akarta használni Shut?
-Jajj nem, Timidus! Úy helyen, hogy tetszett Asunak. Tudóóód, amikor meséltem neked Mirikáról meg Anatról. Na… na úgy. És a dögös is ezt jelenti, csak kicsit… szóval az meg olyan szleng, amit Aldo is szokott használni.
-Értem. Ez a szó nem szerepelt a könyvben.
-Hát… az szerintem egy régebbi könyv, de nem is fogsz újabbat találni a könyvtárban. De igyekszem mindig segíteni, tudod…
-Tudom.

Ezután a kis kitérő után hallgatták végig Asu meséjét Cellindirről. Persze az egész helyzet eléggé vicces, mert a lány ezidáig még nem kötötte össze azt a rablót, aki megállított egyszer, akinek pénzt adott, és aki a vörös céhről beszélt neki… szóval fogalma sem volt arról, hogy az ő kicsoda, Cellindir nevét pedig kizárólag az Arénázásukkor ismerte meg. Lévén a SAOban nincs testszag, ha csak a fiú valami nagyon egyedi parfümöt nem használ, akkor Timi sem ismerte fel, hiszen igyekezett elváltoztatni a hangját, és ez pont elég volt ahhoz a sárkánynak, hogy ne tűnjön fel neki az egyezés. Még soha senki nem próbálta ilyen módon becsapni Timidust, így nem is védekezett ellene. Na de visszatérve Asu mondandójára, Shu csak értetlenül pislogott.
-Tehát… el akart… izé… szóval az… de utána meg nem úgy viselkedett… ahogy te szeretnéd… de emiatt miért akar minket kihasználni?
Tényleg nem értette. Tudta, hogy vannak nyomulós pasik, de hát ha nem erőszakoskodott, akkor emiatt tényleg max sajnálni lehet, de nem tartani tőle. A nő Timidushoz intézett kérdése pedig őt mosolyogtatta meg. Olyan aranyosak az emberek, amikor végre felfedezik az egyértelműt. Állandóan hozzávágják a sárkány fejéhez, hogy csak egy program és nem él, és csodálkoznak, amikor programként viselkedik. Csak persze ez Shunál egyáltalán nem jelentett semmit Timidus valós létezésével kapcsolatban. Ő éppenséggel egy olyan élőlény volt, aki megjegyzett mindent, Na bumm! A sárkány is bólintott.
-Igen, gyűjtök. És mindent. Mindent amit mondasz és cselekszel. Az utolsó mondatodat viszont nem tudom kötni az előbbi szavaidhoz. Silver már beszélt nekem egy harcunk során arról, hogy a találékonyságot sokszor összekeveritek a csalással, és emiatt sokan nem állnának ki ellenem, ha bizonyos módszereket alkalmaznék a harc során. Ezeket figyelembe szoktam venni azon esetekben, amikor nyilvános ütközetet folytatok.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal12695/10100Frieven - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Hétf. Feb. 16 2015, 11:36

Nem tudom, mi történhetett hármójuk között, hiszen Cellindir nem mesélte el nekem elég részletesen, hogy mivel is foglalatoskodott. Az azonban egyértelmű, hogy olyat tett, amit nem kellett volna. Így aztán egyedül kell boldogulnia, ha esetleg elkapják. Be kell biztosítanom viszont a céhet. Azzal, hogy valamilyen szinten elárulta magát, már nagyon kicsi választja őt el attól, hogy tényleg árulóvá váljon.
- Ő az a fajta ember, aki mindenkit ki akar használni. Vagyis azt hiszem. Általában csak utólag jövök rá, ha valaki irányítani akar. Felőle viszont éppen ezt éreztem. Persze, csak azután, hogy elgondolkoztam rajta. Szerintem legyetek ti is óvatosak vele. Nem hiszem, hogy véletlenül lett vörös az indikátora. - Cellindir legnagyobb hibája pedig, hogy ezt még csak nem is tagadja. A szándékai nem átlátszóak, de a hazugságai igen.
- Túl komolyan veszed a harcokat, Timidus. Néha élvezni is lehet az Arénát. Én is csak azért járok oda, mert sok új embert ismerhetek meg. Emellett pedig, én csak egyszerűen élvezem ezt csinálni. Bár a fejlődés se jön rosszul... - a fácán kis híján kirepül a kezemből egy róka láttán, ami a semmiből beleugrik a kerítés mögé, ahol a baromfik vannak. Ha nem lenne túl magas a kerítés, akkor most ismét hajkurászhatnánk ugyanazokat a csirkéket. Na persze, akkor lehet, hogy könnyebben meglenne a csirke nyolcas.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 16 2015, 11:57

-Nem tudom… és mindezt csak egy Arénázásnyi ismeretségből szűrted le? Vagy hogyan?
Kicsit sántított ez az egész, és mivel Asuka a legutóbbi találkozásuk alkalmával még eléggé áradozós hangulatában volt Cellindirt illetően, Shunak valami olyasmi kezdett felsejleni, hogy esetleg csak őt magát bántotta meg a fiú, kidobta, vagy csak simán lekoppintotta, és most valamiféle kicsinyes bosszú részeként akarja felhasználni Shut a harcos. Persze az is lehetett, hogy tényleg valami ilyesmi történt, és Asu csak ki akarja panaszkodni magát valakinek, és tényleg úgy érzi, hogy Cellindir ilyen, csak azért, mert neki nem sikerült. Legutóbb is panaszkodott a Valentin-nap miatt. Szóval eléggé bonyolult volt ez az eset ahhoz, hogy ne akarjon állást foglalni benne. Mindenesetre a tanácsot illett megfogadni, mert még igaz is lehetett, és az óvatosság sohasem árt.
-Köszönöm szépen, hogy szóltál. Majd odafigyelünk. Nekem semmi fura nem volt Cellindirben, bár igaz, hogy nem sokat beszélt és nagyon gyorsan távozott, miután legyőztük, pedig én akartam még vele beszélgetni, hátha szüksége van valamire vagy ilyesmi. Nem csak veled nem beszélget senki, amiért vörös vagy. De lehet, hogy bedurcizott amiért olyan gyorsan legyőzte Timidus. Tudod, ő kiképzőtisztes, tehát hiába van a tizedik szinten, attól még nincs is a tizedik szinten, így Timi nyolcadik vagy hatodik szinttel is tud győzni, ez meg valakiket biztosan sérthet… vagy csak rosszul eshet nekik. De… de tényleg ott a képe az Aréna tábláján… szóval nem tudom, hogy mit várnak.
És bár harcolni nem szeretett sohasem, büszkének azért büszke volt a társára. Timidus persze csak oldalra billentette a fülét Asu magyarázatára.
-Sokszor használtátok már ezt az élvezet szót a harc kapcsán. A harcot három okból és célért lehet vívni. Azért, hogy információt szerezz, azért, hogy gyakorolj, és végül azért, hogy győzz. Az élvezet kifejezést nem tudom egyik csoportba sem besorolni.
Shu csak megvonta a vállát, majd egy újabb csirkét vitt oda az NJK-nak, visszafele azonban már kicsit szaporábban jött.
-Asu! Menj oda a nénihez, hogy te is megkapd a jutalmadat. Befejeztük a miniquestet. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal12695/10100Frieven - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Feb. 17 2015, 19:32

//Chancery//

- Annak én is örülök. X.X - s csak a hideget éreztem, nem pedig a fájdalmat is, bár így is rossz élmény volt a hirtelensége miatt.
- Azokkal soha. >< - ennyit mondok neki, mikor megkérdezi, hogy megbarátkoztam-e már a kígyókkal. Azokkal én soha a büdös, mocskos, rohadt életbe!>< Hálát adok az égnek, hogy alig találkozok ebbe a játékba kígyókkal, főleg HP-féle baziliszkuszokkal! Tényleg, Kayaba tud olvasni? Höhö, el is hittétek, mi?XD Persze, hogy tud olvasni, különben meg se tudta volna csinálni ezt az istenverte játékot. Pedig az élet is ha úgy vesszük, egy játék, de legtöbbször csak a grafikája b*****t szép. De tényleg, vajon Kayaba honnan szedte az ötletet a témához? O.o Talán könyvekből? Mert ha igen, akkor remélem nem olvasott sok horror könyvet. >< Fúúúú, hogy utálom a horrort! >< Nem azért, mert félnék tőlük (User megjegyzése: De, nagyon fél a karakter tőle XD), hanem mert arra megy ki, hogy az ember szívbajban haljon meg, és soha ne felejtse el! Igaz, utána mást se nagyon tudna csinálni... O.o Emlékszem, mikor a dédipapa megmutatta az ősei egyik játékát, az Alien Versus Predator 2-t. Mondogattam, miközben játszottam, hogy ez de s**r, ez de s**r, amíg egy olyan fekete izé bele nem vigyorgott a képemben, mikor befordultam egy folyóson... a szüleim azonnal berontottak, hogy miért sikoltozok, s azt látták, hogy a földön fekszem, mint egy ijedt kecske, a monitor, egér, billentyűzet meg három fele repült, mert a székből való kiborulás közben felrúgtam az asztalt, de keményen.

- Amúgy te mit csinálsz mostanában a céhszépítésen kívül?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal3383/3500Frieven - Page 6 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Benedict Arata Szer. Feb. 25 2015, 04:53

||Miu||
Már jó ideje annak, hogy egy alvó párocskát találtam. Név szerint Cearso, és Miu. Jó szokásomhoz híven leellenőriztem a környéket majd beleturkáltam a menüjükbe. A sleep PK nem volt a szokásom, és lopni is csak ritkán lopkodok így. Történetesen pont nem volt hozzá semmi kedvem. Ez többek között akkor valamiért éppen vidám kedvemnek köszönhetik. Cearról vajmi keveset tudtam meg, bár nem is nagyon izgatott, ami meg Miu-t illeti… Amíg az előző pácienst villámgyorsan lerendeztem, itt kicsit elidőzöm. Szintje nem kiemelkedő, pénze nincs sok, a felszerelése is átlagos. Az üzeneteit bújva ismerős név cseng. Danee. Mintha őt invitáltam volna egy jövőbeli kazamatázásra, nyoh ez érdekes. Aham~aham, szóval egy zaklatóval van dolgom, vicces. Egy kt, meg Ceartól a szafari, amit már olvastam. Bár a leveleit nem tudtam olyan szépen átnézni, mint a másikét, de egy-két belepillantás elég volt. Azért a kellő neveket felírom, s majd egyszer talán rájuk nézek…
Asato, Jekatyarina Natashenka, Cear barátai
Danee, Nanami Haruka, Miu ismerősei
Azonban valami elkezdte piszkálni a fantáziám. Miu méretei… A menüjét háromszor átpörgettem érte, de nem találtam. Tehát az etikett mód beállítását ellenőriztem le, és ha be volt kapcsolva, kikapcsoltam, majd saját „kezűleg” mértem le. Így számadatilag annyira pontos értéket nem kaptam, de minőségileg annál inkább. Amennyiben idáig eljutottam, már lent is csekkoltam a hercegnőt, hogy mennyi az annyi. Miután végeztem, mert hát nem töltök vele annyi időt, nem álmában fogok vele játszadozni. Visszaállítottam mindent az eredetire, s még bónuszt is hagytam hátra. A jegyzetei között egy bejegyzést:

Találkozó!
Csipkerózsika és a hercege.
8. szint Friben, Hasegawa utca 7. , dátum: XXXX.YY.25.
megjegyzés: ne egyek előtte…

Így visszaemlékezve kicsit nosztalgikus a dolog. Cear velem is vadászott már, de ott is szinte szundikált, legalábbis elég aktívan pihent, így nem csoda, hogy időről-időre bealudhatott. Jól megválasztottam a helyet és az időt. Egy elhagyatott kis utca, egy átlagos kis bérház. Alaposan felkészültem, s idő előtt meg is figyeltem a lányt. Milyen ételt szeret, milyen italt. Ugyan ételből csupán bölény és vaddisznó volt, de azok mesterszakács által elkészítve. Italt, meg alkoholosból szereztem be (akár két-három félét is), nem alkoholosat meg tudok csinálni, amíg az egyszerűeknél maradok. Természetesen a konyhától elkezdve a nappalin át a fürdőn keresztül a hálóig mindent előkészítettem, attól függetlenül, hogy mi lesz kihasználva, és mi nem. Már csak a kis szundikáló Csipkerózsikának kellett megérkeznie.
Amikor kopogást hallok megyek is ajtót nyitni. Nem szerencsés egy piros lányt egyedül hagyni az utcákon, még védett területen belül sem. Gyorsan beinvitálom.
-Kerülj beljebb Csipkerózsika.
Kacsintok rá, hogy értse jó helyen rá. Bevezetem az étkezőbe, majd hellyel kínálom, és már hozom is az ételt, italt. Egy szépen rendezett tál, egy aperitif, a kedveltebb italából egy üveggel.
-Ilyet még nem csináltam, szóval nyugodtan szólj, ha valami nem stimmt.
Szólalok meg rakodás közben, majd vele szemben megállok, mielőtt leülnék, s bemutatkozom.
-Nos, akkor kezdeném egy bemutatkozással. Arata vagyok, örvendek Miu. Remélem van étvágyad, ezt egy első osztályú szakács készítette el nekem. Mielőtt nagyon egyszerűt kérdeznél, igen én hagytam a kis bejegyzést. Ami azt illeti, köszönöm, hogy eljöttél, bár bizonyos értelemben meg lett mentve az életed. Máskor jobban vigyázz, hogy hol alszol el, még zöld játékosok is könnyen a végüket lelhetik, hát még a pirosak. Ha már itt tartunk, mesélhetnél magadról, szeretem a történeteket… Ah.. és jó étvágyat, remélem elnyeri a tetszésedet.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal1413/1500Frieven - Page 6 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Chancery Vas. Márc. 22 2015, 23:24

//Joey//

Joey mintha sokkalta nyitottabb lenne ebben a percben, mint ahogy én eddig ismertem őt, bár az is merőben igaz, hogy amennyit mi találkoztunk, az alapján még semmilyen következtetést nem tudok levonni belőle. Míg beszél, nagyokat lendítve a kezeivel, már-már tudat nélkül alkalmazom mindazt, amit az utóbbi időkben tanultam. Figyelem a mozdulatait, a hanglejtését, a szavakat, amiket használ. Joey... egy nyitott ember, az örökvidám, aki egész egyszerűen nem tud szarkasztikus lenni, talán nem is tudja, mi az. Széles mosolyra fakaszt, ahogy felismerem benne azt a jellegzetességet, hogy mindig meg tudja nevettetni az embert még a puszta mozdulataival is.
Látom a szemén, hogy egy nagyon aprócskát elkalandozott, de valószínűleg ezek a gondolatok úgy kavarognak, mint egy hatalmas és gyors tornádó, elvégre nem telik el pár másodperc, és már kanyarodik is vissza a fő témára, a puszta, hamisítatlan beszélgetésre. Míg az italomba kortyolok, magamban összeszedem már jóelőre a szavakat. Meg kell tanulnom úgy beszélni, hogy magabiztosságot sugározzak, ne botoljon el a nyelvem folyton, és ne is legyen félreérthető az alap hangszínem, ami sokszor olyan, mintha mindig bunkón beszélnék a másikkal. Ez persze sosem szándékom, és eddig szerencsére senki se értette félre.
-Azon kívül tanulok. Most lehet, hogy hülyének fogsz nézni... >,> -pillantok kicsit oldalra, az asztal szélére. -... de egész pontosan azzal foglalkozom, hogy hogy kell megnyugtatni a testet és az elmét. Jóformán azt tanulom, hogy legyek önbizalom-telibb, nyugodtabb, magabiztosabb \o/
Majd várom a reakciót, hogy vajon ez tényleg hülyeség-e vagy sem. Bár tekintve, hogy instabil lelkületű emberként egy egész céhet kaptam irányítási célból... talán nem is hangzik olyan rosszul.
-Egyébként te miért félsz ennyire a kígyóktól, ha szabad? O.o Én se szívlelem őket, mióta voltam az Ezer Kígyó Várában, de azért szerintem vannak köztük cukik is :3 A sikló például egyáltalán nem bánt.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal2062/2100Frieven - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Vas. Ápr. 19 2015, 11:44

[Kemila]

Újabb hirdetésre figyeltem fel, ami érdekelhet. Mostanában egyre inkább megszaporodnak a jóféle programok... Először a Wellness, majd a Legendás Íjász Fegyver licitálása, és most pedig egy esetleges nem bejegyzett céh alapítása... Ugyan voltam már hivatalos céhalapító is, de az nem működött sokáig. Liberators tagságom pedig titok mindenki számára, s nem is kívánom felfedni magam.
Talán épp azért, hogy ezt az inkognitómat fedni tudjam, szemeltem ki ezt a hirdetést a többi közül. Éppen eléggé kötetlen, hogy ne kelljen valóban a céhhez tartoznom, lévén még csak nem is hivatalos társulatról van szó. Szükségem van a valahová tartozás érzésére, ami más, mint az a vörös céh, ami után annyira nyomozni próbálnak. Másrészt pedig, érdekel is, hogy mi az, amit ki tud belőle hozni ez a Kemila nevű játékos, aki meghirdette az egészet. Azt hiszem, Shuunak is biztosan tetszeni fog, és ha esetleg nem tud róla, akkor mindenképpen megmutatom majd neki. :3
Egy üzenetet küldtem a lánynak, hogy Friben határában találkozzunk. A határ, s az azt körülvevő közvetlen környezet még védett területnek számít, valamint az utak is. Hozom a magam kis piknik kosarát, s némi bevezetőt azokból a tudásokból, amit aincradi életem alatt felhalmoztam. Még csillagtérképpel is próbálkoztam, de aztán feladtam, mert nem volt nagyon értelme. Minden egyes szinten teljesen másképp néz ki az égbolt, a csillagoknak pedig valószínű, semmilyen mozgásuk nincs. Egyedül a Nap az, ami rendszeres ciklusok szerint "közlekedik".
A falu határában várom az alapítót, fél szemmel azonban csirkék után kutatok. Kell az a jelvény... De iszonyat nehéz megszerezni. ._. Persze most is csak egy borzot sikerül megtalálnom, amit gyorsan meg is érintek, mielőtt elszelel. Éppen borz simogatót tartok, mikor megérkezik a lány.
- Uhm, szia! Ööö... Azt hiszem, egyszer már találkoztunk. Very Happy - a borz pixelekre esik, hiszen elkapottnak minősíti a rendszer, én pedig odamegyek Kemilához.
- Tudom, azt írtad, hogy vörösök, szóval... De, hát, szóval adhatnál egy esélyt. *.* Tetszik a céh, amit kitaláltál, én meg ugye szólós vagyok... és nem is akarok komolyan céhbe kerülni, mert jó így nekem. Hoztam sütit is meg minden, én csináltam! *.* - nincs is jobb egy kora délutáni piknikezésnél. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kemila Vas. Ápr. 19 2015, 17:52

[Asuka]

Kaptam nem olyan régen egy üzenetet Asukától, hogy Friben határában szeretne velem találkozni. Egyik részről kiváncsivá tesz, hogy mi ügyben szeretne? Egyszer már találkoztunk a Kezdetek városában főterén, de akkor ott volt Cearso is. Hárman voltunk, s talán akkor nem tudott volna annyira kibontakozni a másik mint szerette volna? Fogalmam sincs, azonban a kiváncsiságom tökéletesen nem hagy nyugodni. Nem egyből válaszolok neki, csak öt perc múlva, hogy ott leszek. Gyorsan befejezem az akkori tevékenységem, aztán ellenőrizve felszereléseim nekiindulok a nagy útnak.  Nagy nehezen megérkezek a nyolcadik szintre, hiszen ennyire messzire nem merészkedtem el az alsóbb szintektől. Megpillantom őt, mikor valamit éppen simogat. Csak közelebb érve látom, hogy borz az. Magamban rögtön felmerül a kérdés, hogy nem veszélyes az? Megérkezek a közelébe, mikor köszön felém.
- Szia! Siettem, de az ötödik szinten kissé eltévedtem. – vallom be, hogy nem volt olyan könnyű ide eljutnom. Természetesen, aki már eleget járt a vidéken annak könnyű, azonban ha úgy vesszűk, akkor én kezdő vagyok, s lassan haladó csoportos.
- Igen, találkoztunk már egyszer. Kezdetek városának főterén, de akkor ott volt Cearso is. – erősítem meg őt, hogy nem téved és teljesen jól mondja. Most először látom, hogy a borz elpixeleződik a kezében, aztán eltűnik. Fogalmam sincs, hogy mit csinált? Nem merek, sőt nem tudok rákérdezni a dologra, mert ő veszi át a beszéd jogát. Mikor meghallom, hogy céhnek nevezi, akkor nem tudom tűrtöztetni magam, hogy kijavítsam őt.
- Azóta sokat gondolkoztam, s aki eddig tud róla az céhnek nevezi, de helytelenül. Inkább hívnám közösségnek, vagy csoportosulásnak. Nem kellett pénzt befektetnem az alapításába. – magyarázom el neki a különbséget, aztán agyalok kicsit a vörösségén és az esélyén. Eddig eléggé meggyőző volt számomra, mert nem ugrott neki a nyakamnak első adandó alkalommal. Ráadásul elhív piknikezni, amiről nem tudom mit gondoljak. Vajon ezzel szeretne lekenyerezni, vagy ezzel szeretné kifejezni a barátságát és a nyugodt szándékait. Mikor hosszúra nyúlik a csend, akkor csak hozzábújok, hogy e kedves mozdulattal fegyverezzem le.
- Mehetünk sütizni, de először elmondhatnád, hogy miért fogdostad a borzot? – elengedem végre, majd pár lépés távolságot tartok tőle.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal50/500Frieven - Page 6 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Hétf. Ápr. 20 2015, 15:45

Értetlenül hallgatom, hogy eltévedt idefelé, pedig olyan egyszerű. Pedig nem is járok ide olyan gyakran. Annyira gyakran... Mégis, nekem nagyon furcsa, hogy valaki képes idefelé eltévedni.
- Miért nem használtál hazatérés kristályt? Surprised Azzal egyszerűen Fribenbe teleportálhatsz. - még a teleport kaput is megmutatom, hogy merre. Ez a legjobb, leggyorsabb, legkönnyebb közlekedési mód. Az első tizenegy szinten már mindenhova így közlekedek, leszámítva azokat a városokat, ahova nem léphetek be. Például Nyster. Sosem tudom meg, mi van a falai mögött. Vagyis megtudhatnám, de inkább nem kockáztatok. Minden NJK nekem jönne, és azt nem élném túl. ._.
- Közösség, értem. Nekem így is jó... talán jobb is. Csak egyszer voltam igazi céhben, de az már nincsen. - a Gullwings feloszlott, de már akkor is Liberators szimpatizáns voltam. Csak azóta sok minden változott, s már a Felszabadítókat boldogítom, Haru jobbkezeként.
- Hát... szafari. Nem hallottál még róla? o.o - nem szoktak már megrökönyödni azon, hogy valaki egy borzot simogat. Valamint a borzok nem is büdösek, az egy másik állat. Razz Jó, persze a legtöbben igaziból vadásszák le, de én általában Shuuval szoktam menni, és nem szoktuk bántani őket. Kezdek ellágyulni mellette. Majdnem kiborultam, amikor Malcolm egy fának rúgott egy mókust. Ez pedig nem helyes így...
- Én nem szoktam rendesen levadászni az állatokat... vannak, akik tényleg fegyvereket használnak. De én nem tudom... - hatalmas bociszemek, mint aki tényleg képtelen egy légynek ártani. A vörös indikátorom ellenére. Holott igazából arról van szó, hogy a legtöbb állatot többre tartom, mint az embereket.
- Na de... szóval, kik érdeklődtek eddig? *-* Biztosan sokakat érdekel. Ilyen társulás még tényleg nincs. Shuuval szoktam néha felfedezni, az állatok után. Meg ugye mindig mennem kell alapanyagokért. A boltom miatt, ugye. Régen csillagtérképet is csináltam, de rájöttem, hogy nincs értelme, mert itt nem működik a fizika. Nem úgy, mint a való életben legalábbis. - kicsit talán szétszórt vagyok, s így adom a kérdéseimet is. Össze-vissza. Ahogyan épp érkezik.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kemila Hétf. Ápr. 20 2015, 18:48

Látom az arcán az értetlenkedést, azonban nem szólok neki ez ügyben, hogy én jelenleg most járok itt először. Ha nem gondol bele a helyzetembe, akkor az a ő baja. Emellett a tájat figyelmet, ami olykor lenyűgözött, hol pedig némi szitkózódást váltott ki belőlem. Mikor mergkérdezi, hogy miért nem használtam kristályt, akkor csak megvonom a vállam, majd egy sóhaj keretében válaszolok neki.
- Féltem attól, hogy valami szép helyről maradok le. Ha egyenesen ide teleportálok, akkor nincs semmi nézni való. Fogalmam sem lesz róla, hogy milyen az élet az egyes szinteken. – adom meg neki a választ, miközben meglesem kicsit a környezetem. Hagyok neki időt, hogy feldozza ezt az információt, aztán hallgatom őt.
- Szóval csak egyszer voltál igazi céhben. Mi volt az oka, hogy elkerültél onnan? – kérdezek rá elég szemét módon. Fogalmam sincs, hogy milyen volt a múltja, így merek reménykedni abban, hogy ad pár történetet nekem.
- Szafari? Egyáltalán nem hallottam róla! Különösebben most leginkább tagokat keresek, utána közös küldetésekre járni. Felkutatni néhány érdekességet, pénz, alapanyag és felszerelés jegyében. – magyarázom el, hogy egész egyszerűen aktívabb akarok lenni. Sok érdekességet találtam már, amit jó lenne egy csapattal felfedezni.
- Én szeretem az állatokat, szóval nem kell aggódnod. Én képes vagyok egy medvét is megsimogatni. Nem félek a farkastól, csupán csak megkostól. – viccelem el a végét, aztán észreveszem, hogy érdeklődik a jelenlegi dolgok felől. Hogy áll a toborzásom? Egyelőre nem sok ember állt mellém, de remélhetőleg későbbiek folyamán többen leszünk.
- Eddig Shukaku az, aki csatlakozott hozzám és most te. Már hárman vagyunk, de remélem hamarosan meglesz a negyedik. Ami a tájékozódást illeti, én próbálom megjegyezni a útvonalakat. Némi segítséget hagyok magamnak.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal50/500Frieven - Page 6 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 21 2015, 19:08

Szép dolog minden szintet bejárni. De hogy nem jutott még el erre a szintre, az nem semmi. o.o Tényleg fanatikusan fel akarja fedezni mindegyik szintet. Ez nem semmi. Surprised *-* Még Shuu-chan sem ennyire megszállott, pedig ha valaki, akkor ő tényleg heteket képes eltölteni egy-egy szint megismerésével.
Nem rossz, nem rossz. ^^ Persze engem a leginkább a valahová tartozás érzete motivál. A Liberators ezeket az igényeket nem teljesen elégíti ki. Egyrészt a titkossága miatt, mindeddig ugyanis az én nyomomra sem bukkantak rá, másrészt pedig, mert oda nem éppen olyan tagok járnak, akikkel csak úgy el lehet lenni. Malcolm egyszer feltette nekem a kérdést, hogy mégis mi az, ami minket összetart. Én azt feleltem, hogy a túlélés, mert együtt könnyebb megbirkózni az akadályokkal. Holott mostanában ez inkább komplikációkat okoz.
- Hát, tudod, csak annyi, hogy körülbelül egy évre be voltam zárva egy kazamatába. Csúnya sztori, csúnya végződéssel, és ennél többet azt hiszem, nem is mondhatok róla. ^^ Aztán mire kiszabadultam, már nem létezett a céh... meg néhány tag sem. - nem szoktam dicsekedni azzal, hogy egy buta számláló miatt nem tudtam kijutni onnan. Nem tudtam, mi történik majd. De erre nem is akarok gondolni.
- Hát, sok pénzt igazából csak a komolyabb céhek keresnek... Meg ugye nekem is van egy boltom, de az nem termel annyit, mint a nagy céhek konyhája. Hogyan tervezel profitot termelni? Surprised - ezek olyan kérdések, amikre jó lenne, ha tiszta válaszokat kapnék. Nem szándékozom olyanba forgatni a nehezen megkeresett pénzemet, ami nem jövedelmező. De nem akarok lemaradni valamiről, ami tényleg érdekelne is.
- A szafari, igen. Lehet kapni érte mindenféle jelvényeket, amiből csomó értékes dolgot vehetsz. Például ha elkapsz nyolc csirkét ezen a szinten, akkor is kapsz egyet. Ez az egyik legnehezebb, még csak négyet találtam... Kellene még négy. Ha csirkét látsz, szólj. - azzal körbe is pillantok, hátha meglátok valamit, de semmi. Nyamvadt csirkék! Sose lesz meg az a jelvény! Sad

//A szafariról bővebb infókat itt találsz ^^ Ha van kérdésed, chaten biztosan kapsz választ. Jó vadászást :3 //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kemila Kedd Ápr. 21 2015, 20:26

Nos ha tudnám, hogy már most milyen megszállottnak képzelnek egyesek, akkor biztosan tiltakoznék. Egyáltalán nem tartom magam fanatikusnak, csupán annyi az előnyöm, hogy szeretek alapos lenni. Merek olyan helyekre bemenni, ahova egy mezei egér soha. Sok újdonság vár rám, s én pedig szintenként ki szeretném élvezni. Ha találok mindig valami egyedit, de akár két vagy három szintenként egy egyedi tárgy nem rossz. De szerintem bőven lesz alapanyag, küldetés vagy egyéb nyalánkság, amit örömmel fogunk felfedezni. Mindenképpen előnyt kell kovácsolni belőle, így most már teljesen megértem Shu-nak azt a kérését, hogy ne adjuk ki a titkos tudást, még pénzért sem. Azonban a magamban való elmélkedésemet Asuka szavai állítják meg. Teljesen rá kezdek figyelni, hogy mi az ő története? Nagyjából elmeséli, mire én megfogom a vállát.
- Értem, nos fátylat a múltra. Én örülök annak, hogy itt vagy velem. Alapból egy békés közösséget képzelek el, mert szerintem a folyamatos háborúzással sosem fogunk kijutni. – mondom neki nagy bölcsen. Pontosan olyan ember ad tanácsot a másiknak, aki a való életben többször ölt már embert. Mindegyiknek vagy elmetszettem a torkát, vagy egy olyan precíz csapdát állítottam fel, ahonnan nem lehet élve kijutni. Ezután áttérünk a piszkos anyagiakra, ami eléggé érdekes felvetés. Természetesen nem esek kétségbe, sőt megveregetem a vállát.
- Tudod információkból fogunk megélni. Ha valaki keres valakit, s mi megtaláljuk, akkor azért pénzt kérünk. Elmondjuk az illető tartózkodási helyét, sőt még pár ilyen apróságból meg lehet élni. Ne hidd azt, hogy nincsenek olyan emberek, akiknek ne adódna egy kis gond. Vörös játékosokat szintén el lehet árulni, hogy merre találhatóak, persze busás összeg fejében. Ha elég sok tagunk lesz, akkor szinte lefedjük az egyes szinteket. Folyamatosan tudjuk, hogy ki és hol merre mászkál, és mit csinál? – magyarázom el neki, miközben gondolkozom, hogy miből termelhetnénk pénzt. Nem jut eszembe több ötlet, de későbbiek folyamán egy közös gyűlésen mindenképpen elbeszélgetünk erről. Mikor megemlíti, hogy mit kellene csinálni Szafarin, akkor elhúzom a szájam szélét.
- Nem hangzik számomra túlságosan ösztönzőnek. De mindenképpen szólok, ha látok csirkét. Esetleg gyűjtesz mást is?
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal50/500Frieven - Page 6 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 22 2015, 15:28

Ennél jobban nem megyek bele a múltba. Shuunak is csak azért meséltem, mert muszáj volt. Eszköz volt a történetem... s annak kicsit megmásított, színesített változata.
- Á, értem. ^^ - hazudtam, nem értem. Ez már nagyon kémesnek hangzik. o.o Pedig én nem vagyok kém... T.T Szóval, őszintén szólva nem erre számítottam, én ugyanis nem szeretek mások után kutatni. Azt meghagyom más reszortjának. Az én szavam hitelessége pedig, hát, szóval nem mindenki bízik bennem, s igazából okkal teszik. De még nem lincseltek meg, szóval annyira nem állok rosszul.
- Hát azért ez picit veszélyes... az emberek nem szeretik, ha kutakodnak utánuk. Különösen a vörösek... Ismerek párat, némelyikük ártalmatlan, de ha mások megsejtik, hogy követik őket... Szóval nem túl biztonságos. - a helyzet az, hogy tényleg ismerek jó néhány vöröset. Többet is, mint amiről valaha is beszámoltam Shuuéknak. S ezek az emberek valóban veszélyesek. Vannak, akik a fegyverük miatt ellenségek, s vannak, akik a mosolyuk miatt.
- Igen, gyűjtök. Például növényeket. Tier hármas alkimista vagyok. A legjobb egész Aincradban. Cool - tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok az egyetlen ezen a szinten, de nálam jobban senki sem dolgozik. Rendelkezem a leghasznosabb receptekkel is, ami szintén nem egy hátrány.
- Na, de mesélj egy picit te is magadról. :3 Te mit szeretsz a leginkább kutatni? Nagyon megszállott lehetsz. Surprised - biztos vagyok benne, hogy tényleg az, hisz olyan nincs, hogy valaki ilyen hosszú ideig tévedjen el errefelé. o.o Aztán felderül az arcom, amikor meglátok egy csirkét errefelé kóricálni. Egészen vicces, ahogyan mozog a feje. Intek Kemilának, hogy egy pillanatra maradjon csendbe, bár nem hiszem, hogy a csirke a beszélgetés miatt mászna el innen másfele. Aztán elrugaszkodom a talajtól, és elkapom a tollast. Az egy darabig még kétségbeesetten ficánkol a kezeimben, és csapkod a szárnyaival, de már késő.
- Csirke! *-* Már csak három kell a jelvényhez... - ráadásul már három jelvényt bele is öltem. De akkor is megcsinálom! >.<

//csirke Very Happy amúgy dobj nyugodtan vadat //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Kemila Csüt. Ápr. 23 2015, 12:08

Nekem se kenyerem a múlt boncolgatása, mert egyik részről nem biztos, hogy jól jönnének ki belőle. Mindenesetre a beszélgetésünk folytatódik tovább, ami remélhetőleg jó mederben halad. Ha pedig nem, akkor úgyis észre fogom venni a jelzéseket tőle. Jelen esetben hangot ad annak, hogy veszélyes kémkedni  mások után. Megingatom a fejem, mert szerintem túlságosan kém szervezetnek véli a dolgot. Én szóval sem állítottam, hogy mindenképpen fel kell kutatni a vörös indikátoros embereket, vagy bárki után kéne leselkedniük. Úgy érzem helyre kell raknom őt.
- Nem! Nem! – kezdek bele, hogy rossz nyomon jár.
- Szerintem egy szóval sem mondtam neked, hogy rá kell tapadni az emberekre. Tisztában vagyok azzal, hogy senki sem szereti a kéretlen kutakodókat, akik a sötét árnyak közül lesik minden lépéseiket. Én úgy vélem, hogy tökéletesen elég az, ha csinálod a dolgaid. Például mész terepen, de távolban kiszúrsz egy vörös alakot. Mész tovább, de feljegyzed magadnak, hogy hol láttad az illetőt. Ugyanúgy a városban, ha észreveszel egy olyan illetőt, akkor szintén csak feljegyzed hol volt. Mert gondolom mozgásban van. Akár hiszed, akár nem már ezekből a lejegyzésekből következtetni lehet, hogy egy vörös indikátoros bandának merre van a búvóhelye. Vagy ebből lehet látni, hogy egy-egy alaknak mi a kedvenc helye vagy helyei. Ha már létezik a közösségünk, akkor én egyáltalán nem kívánnám a halálod. – magyarázom, miközben cselesen odabújok hozzá egy megnyugtató ölelésre.
- Szóval alkimista vagy, ami igazán becsülendő. – bókolok neki egy picit, hogy jóleső érzéseket csalogassak ki belőle. Úgy vélem, hogy mindenkinek jól esik egy kis elismerés. Az események hirtelen megváltoznak, mikor Asuka megpillant egy csirkét. Öt másodperccel később pillantom meg a csirke szemszögéből veszedelmes okos állatra. Míg figyeli a lány akcióját én nagy körívben csendben közelítem meg, mikor elég közel érek hozzá, akkor jó hallásával kiszúr. Pár pillanat erejéig farkasszemet nézünk egymással, majd én rávetem magam. Hevesen kezdek el birkózni a rókával, végül sikerül testsúlyom bevetni ellene, hogy mind a testét és a fejét nyomom bele a földbe. Semmi kedvem sincs ahhoz, hogy megharapjon. Mikor Asuka megszólal, akkor én teljesen más irányból szólok hozzá.
- Ügyes vagy, én egy rókát kaptam el. – szólok hozzá visszafogottan, mint ha nem lenne abban semmi különleges.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal50/500Frieven - Page 6 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 28 2015, 10:52

Nem tetszik az ötlet, hogy vörösek után szaglásszak, hiszen egyike vagyok azon embereknek, akik valószínűleg a legtöbb vörös indikátoros játékost ismerik. S én magam is az vagyok... talán az egyik legveszélyesebb személy egész Aincradban. Éppen elég az a szerep, amit felvállaltam, nem kell nekem még egy. Nem szeretnék efféle elkötelezettséget vállalni egy olyan szervezet iránt, amivel nincs komolyabb tervem, mintsem pillangókat kergetni a mezőkön.
- Nem minden vörös indikátoros rejtőzködik. És nem mindegyikük gonosz. Én sem... - halk megjegyzés, s némi sértettségre való rájátszás. Hiszen ha valóban ilyen tervei vannak, mi a biztosíték róla, hogy rólam ne akarna információkat összegyűjteni? Nem, nem, nem. Ilyen nem lehet. Úgyhogy inkább a kedvenc fegyveremhez nyúlok. Érzelmi zsarolás. Egyúttal tényleg nem hazudtam, hiszen ha valaki, akkor én bizony egyáltalán nem rejtőzködöm! A hajam és a megjelenésem olyan rikító, mint egy páva, amikor széttárja tollait, ráadásul az egyik legforgalmasabb helyen lakom, ahol a boltom is található.
- Igen, alkímia. ^^ Tier hármas. Képzeld, már csak egyetlen felfedezetlen recept maradt hátra! *.* Szóval mostanában elég sokat dolgozom, hogy az enyém lehessen. - még senki sem tudja, mi lehet az a potion, de szeretnék én lenni az, aki azt megszerzi. Jó lenne, ha HP-poti lenne, hiszen ezen a szinten még mindig nincs ilyen.
- Te esetleg értesz valamihez? Kovácsolás, kristályírás, vagy hasonló? Surprised - kérdezem, miután végignézem, ahogyan elkap egy rókát.
- Ilyenekből elég sok ólálkodik errefelé. - mutatok rá a rókára.
- Biztosan ezért olyan nehéz csirkéket találni. >.> Még mindig kell három... Miért csinálták ilyen nehézre ezt a jelvényt? Sad Na de, mik a további céljaid a közösséggel? Milyen kutatásokat, felfedezéseket tervezel? Surprised Engem a leginkább ezek érdekelnek... Kiélhetem belőle a tudásszomjamat. ^^" - ebben a világban nem nagyon találni a szakterületemhez passzoló könyveket, és még Stephen Hawking videókat se nézhetek! Szóval ha nem kezdtem volna belemerülni egy játékbeli ál-tudományba, már lehet, rég meguntam volna az egészet. @_@
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Frieven - Page 6 Exp_bal4530/4700Frieven - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Frieven - Page 6 Empty Re: Frieven

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.