Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bornis vs Fujiwara Kazuma

3 posters

Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Csüt. Jan. 03 2013, 23:19

<-
Vajon most miért nem öltek meg? Ilyenkor miért van szerencsém? Eddig mindent megúsztam és mégsem sikerült soha semmit elérnem. Mit csinálok rosszul? Miért nem vesznek komolyan? Talán kéne valamit csinálnom. Valamit, amit senki nem hagyhat figyelmen kívül. Újra magam előtt láttam Neu arcát, ahogy apró pixelekre hullik szét. Gyilkosság… Kit érdekel. Legfeljebb pár vadász figyelmét vonnám magamra ezzel egyszerűen halálra, ítélem magam. Nem. Azt akarom, hogy tiszteljenek, hogy többé senki ne játszadozzon velem, hogy féljenek tőlem. Felnevettem. Élesen szinte fülsértően harsant bele az éjszaka csendjébe a hangom és valahogy furcsán, szárazon csengett.
Egy madarat láttam riadtan elrepülni a fáról.
- Bolond vagy. – mondtam magamnak egy félmosollyal. Miért csinálod ezt? Legyintettem a kezemmel mintha egy bosszantó szúnyogot zavarnék el. Felültem és egy sötét alakot pillantottam meg magam előtt. Nyugodtan felvettem a maszkomat már csak megszokásból is.
- Na mi van? Valami érdekeset láttál? – Mondtam neki vigyorogva. Kicsit komolyabbra váltottam.
- Szeretnél is valamit, vagy mi van? – Előhúztam a késeimet. Közben figyeltem mit reagál a burkolt fenyegetésre.
- Fuss! – Ha elfut akkor utána, megyek és a késeimmel, hátulról rávetem magam de, nem maradok rajta. Kihúzom a késeket és felállok.
- Fuss! – ismétlem meg széles vigyorral a képemen. Bár a maszk miatt nem sokat láthatott belőle. Ha pedig marad, akkor elküldök neki egy párbajfelkérést.
- Tudom, hogy te is szeretnéd. – Mondom neki kajánul. Ezek után, pedig felkészülök a támadására. Először csak ellenőrzöm mennyire ügyes. Kitérek, vagy kivédem a csapásait. Megpróbálom kifárasztani, hogy utána könnyen elintézhessem. Remélhetőleg nem gyorsabb nálam. Elég sokat raktam gyorsaságra így ennek viszonylag kicsi az esélye és a felszerelésén, se látom, hogy olyan nagyon erős lenne.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Allen Dante Pént. Jan. 04 2013, 15:29

Sötét van, alig látok valamit is, csak a Holdnak a fénye világítja meg az utamat. Ahogy a fák között botorkálok, visszaemlékezek arra, hogy miképpen is keveredtem én ebbe az erdőbe. Az egész reggel kezdődött, mikor a reggelivel végeztem, a fogadó vezetője megkért, hogy a közeli erdőkből hozzak gombát, mert, a mai vacsorához szükség lesz rájuk. Természetesen jutalmat is ajánlott érte, mégpedig háromnapi szállás és kosztpénzt elenged, ha teljesítem neki a kérését.
~Hm, három napig, se az ételért, sem a szállásért nem kell, fizessek? Csábító ajánlat. –gondoltam magamban, majd elfogadtam az ajánlatát. Egy kis útba igazítást is kaptam, hogy hol találhatom meg a legjobb alapanyagokat. Ezután elindultam az erdőbe, néhány órányi bolyongás után megtaláltam a gombákat, amiket leszedtem és elraktam őket. A közelben megpillantottam egy szamócás bokrot. Mivel nagyon megéheztem a látványától, odamentem és elkezdtem enni róla. Egy idő után már úgy éreztem, hogy eleget ettem, de annyira tele voltam, hogy elálmosodtam és úgy döntöttem ledőlök néhány percre szundítani. Igen ám, de a néhány percből, néhány óra lett, és mire magamhoz tértem már beesteledett. És most térjünk vissza a jelenbe, ha már ismerjük az előzményeket. Ahogy a fák között folytatom az utamat, egy embernek tűnő valamit pillantok meg. Tisztán kivenni nem tudom, de, ha közelebb megyek, akkor talán többet fogok megtudni. Úgy látszik tényleg egy ember az, de ahogy én észrevettem őt, ő is észrevesz engem. Mielőtt még akármit is tudnék reagálni a jelenlétére, egyből kérdések tömkelegével kezd bombázni.
- Elnézést a zavarásért, de eltévedtem, és nem tudom, hogy… -fejezném be a mondatomat, de azt hallom az idegen felöl, hogy „Fuss”. Kicsit meglep, hogy ezt mondja, de mikor másodszorra is kiejti a száján a szót, egy kicsit megijedek. A következő, amit már látok, hogy feláll, és két kést vesz elő, amiket csak azért látok, mert a Holdnak a fénye megcsillant azokon. Ekkor végig fut a fejemben, mi van, ha egy piros játékosba futottam bele. A fegyverzetéből ítélve, biztosan árnyharcos lehet. Nincs sok lehetőségem, valahogyan békésen meg kell, oldjam a jelenlegi helyzetet. Ha lefutok biztos, hogy utánam jön, így inkább közelebb lépek, hogy nyugatabb körülmények között is tudjak vele beszélni. Alig teszek néhány lépést, egy párbaj felkérés jelenik meg előttem.
- Szóval ezt szeretnéd. Hát legyen. –mondom, azzal elmosolyodok, és pont akkor, mikor egyetlen egy felhő sem takarta el az egyetlen fényforrást, a Holdat, aminek fénye rávetül az ezüstszínű hajamra. Ezután elfogadom a párbaj felkérést. Tudom, hogy veszélyes lesz, de mindent megteszek a győzelem érdekében. Ekkor megragadom a kardom és kihúzom a hüvelyéből, majd magam előtt tartom, úgy, hogy könnyedén tudjak védekezni, majd onnan támadást indítani.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal616/700Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Szomb. Jan. 05 2013, 02:08

Magyarázkodni próbál de, nem érdekel. Harcolni akarok. Bele akarom vágni valamibe a késeimet. Legalább nem futott el. Elküldtem neki a párbajfelkérést. Fél életig küzdünk. Egy részem igazi harcot szeretett volna, hogy megkísértsem a szerencsémet, de inkább óvatosságra intettem magam. Nem futhatok ész nélkül. Össze kell szednem magam. Bármi is történt eddig valahogy azért mégis eljutottam ide. Nagy bolondság lenne pont az én szerencsémre hagyatkozni.
Elfogadta a felkérést és rám mosolygott. Kicsit jobban szemügyre veszem a fiút és először a haja, tűnik fel a hold fényében. Fehér. Közben elfogadta a felkérést és előhúzta a kardját. Nem láttam rendesen az arcát de, ahogy előttem állt kivont karddal akaratlanul is megborzongtam. Nem lehet Neuro. Neki másabb a hangja és ez a fiú nagyobb is nála. Ennek ellenére mégis kísértetiesen emlékeztetett rá. Elég ebből! Csak egy srác.
Látszólag védekező állást vett fel. Rajtam ne múljon csak előre! Megindultam felé bár nem teljes sebséggel, viszont amikor odaértem hozzá megálltam és jobb kézzel egy viszonylag lassú szúrást indítottam felé. Ugyanilyen könnyed mozdulattal ki is védte a támadást. Szinte már csalódás lett volna, ha nem sikerül kivédenie egy ilyen gyenge próbálkozást. Itt viszont nem hagyta abba, mert rögtön vissza is támadott, amit viszont oldalazva sikerült elkerülnöm. Remélem nincs éjjeli látása, mert akkor én vagyok előnyben és ő csak a hold fényére hagyatkozhat, míg én teljes sötétségben is tudni fogom, hol van. Ha jön egy felhő, akkor meglátjuk, hogy mi a helyzet. Addig viszont tovább ”tapogatózok”. Továbbra is gyengén támadom inkább a kifárasztását és a kiismerését megcélozva de, ha ellentámadásba kezd akkor védekezni kezdek és ha kell hátrálok is kicsit. Azt hiszem még saját magamat se ismertem ki rendesen. Ebből a párbajból talán tanulhatok.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Allen Dante Szomb. Jan. 05 2013, 23:07

Az ellentámadás megtörténik, de sajnos nem talál be, mivel könnyedén kikerüli. Úgy látszik ellenfelem, gyors és ügyes is, nem lesz könnyű dolgom vele szemben. Mikor befejezi a támadását, rajtam a sor, hogy támadjak. Megindulok feléje, és azon gondolkozok a támadásom közben, hogy hova is érdemes támadnom, hogy biztos találatot tudjak bevinni neki. Mivel rendelkezek egy kicsi akrobatikával, talán ki tudom használni az előnyét, bár még jelenleg nem tudom, hogy mit is cselekedjek, csak egyszerű csapást indítok feléje, ami valójában egy csel, mivel, amint csapnék le a kardommal, hirtelen megállítom a támadást, majd leguggolok és onnan egy bukfenccel mögé kerülök, majd onnan indítanám a támadásomat, és vízszintes vágást végzek rajta. Bár azt nem tudom, hogy támadásom mennyire hatásos, mivel a vágás pillanatában a Holdat eltakarta egy felhő, így az egész küzdőteret elnyelte az éjszaka sötétsége. Ekkor kicsit frusztráltan érzem magam, mert valami rossz érzés kerít hatalmába, pontosan nem tudom, hogy mi is az, de általában be szoktak jönni ezek a megérzések. Amint ez megtörténik, nem várnám meg, az ellenfelem reakcióját, és amennyire lehet, az utoljára ismert helyzetétől minél távolabb megyek, mindaddig, míg egy fához nem érek, és hátamat neki nem vetem, hogy azt védeni tudjam, amennyire csak lehet. Ekkor próbálom kardommal a legnagyobb felületet levédeni a testem előtt, ezért keresztbe helyezem el ott és minden neszre figyelek, ami csak a hallókörzetemen belül van, értem a lépések hangját, a levelek zörgését, és az ágak ropogását. Bár nincs hallgatózás képességem, ezért nem túl tökéletes, mondhatni, hogy ötven százalék esélyem van rá, de ezt többnek tartom, mint a semmit, majd próbálnám levédeni a támadást, ha velem szembe jön.
~ Remélhetőleg nincs éjjel látás képessége, mert akkor ebben a sötétségben eléggé kis esélyekkel harcolok előtte. –közben felkészülten várom ellenfelem támadását.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal616/700Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Kedd Jan. 08 2013, 17:49

Felém lendült a kardja és én hárítottam. Legalább is szerettem volna, csakhogy nem volt mit. A kard megállt mielőtt árthatott volna nekem. Egy fél pillanatig nem is tudtam mi történt de, aztán a szemem sarkából mozgást láttam. Utána fordulva láttam, ahogy elgurul mellettem és felpattanva felém, vág. Ismét emeltem a késemet de ezúttal elvétettem. Eltaláltam a kardot de a késről megcsúszva tovább száguldott felém és végigvágta a gyomromat, ami ettől összerándult de mivel nem éreztem fájdalmat ezért csak megzavart kicsit. Még mindig nem sikerült teljesen megszokni. A saját agyam csap be ilyenkor.
A következő pillanatban, pedig egy kicsit sötétebb lett. Talán fel se tűnt volna ez az apró változás, ha nem látom, hogy az ellenfelem vakon botorkált hátra a fák felé. Az égen csak a felhők látszódtak. Teljesen eltakarták a holdat. Ezek szerint nincs éjellátása. Ez jelentősen megkönnyítheti a dolgomat amennyiben a felhő a helyén, marad. Lassan puhán lépkedtem utána, hogy ne vehessen észre ugyanakkor, viszont rettenetesen idegesített a saját lassúságom. A hátát egy fa törzsének vetette és a kardját maga előtt tartva, meresztette a szemét a sötétségbe. Pár méterre voltam tőle de még nem látott meg. Megpróbálok még közelebb osonni, amíg egy ugrásnyi távolságra kerülök hozzá.
Ekkor viszont elrugaszkodom a bal oldala felé és a késeimmel az oldalát, célzom meg. Ez után, pedig késlekedés nélkül jobbra ugrok, hogy elkerüljem a várható válaszcsapást. Innentől kezdve nem próbálok meg zaj nélkül haladni inkább a védekezésre összpontosítok, és arra hogy becsaljam ellenfelemet a fák közé. A lombok alatt még nagyobb fölénybe kerülhetek az éjjellátásommal, mert akkor már nem csak a felhők takarják majd a holdat. Kivételesen úgy éreztem, hogy szerencsém volt. Nem csak az időpont de még a hely is előnyös volt és nem szándékoztam elszalasztani a kínálkozó alkalmat. Nem vagyok gyenge és ezt most be is, fogom bizonyítani! Neuro gúnyos arca jelent meg előttem de gyorsan elhessegettem. Most ide kell koncentrálnom.

(páncél: 0 élet: 22)

// Bocs hogy ennyit kellett várnod de hirtelen minden összejött és nem csak jó értelemben… //
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Allen Dante Szer. Jan. 09 2013, 17:29

Ahogy a fánál állok és várom, hogy ellenfelem mit lép, nagyon rossz előérzet fog el. Nem is csoda, hisz ellenfelem a következő pillanatban eltalálja a bal oldalamat. Ennek hatására a kardommal vakon suhintok egyet, de nem érzek semmit, hogy eltaláltam volna bármit is, így biztos állíthatom, hogy ellenfelem ettől a csapásomtól nem sérült meg. Úgy látszik sikerült olyan halkan oda lopakodnia hozzám, hogy semmit sem hallottam meg. Ügyes ellenféllel van dolgom. Ezen gondolkozok, mikor meghallom, hogy mozgásba lendül, bár most nem felém, hanem távolabb tőlem. Vélhetően el akar csalni, erről az úgy mond biztos ponttól. Biztos, hogy valamit tervez, de azt nem tudom, hogy mit. Mivel sok választásom nincs, elkezdem követni a hangokat, amiket lépteivel ad ki. Érzem, hogy egyre több fa kerül az utamba, és valahogy az eddigieknél is sötétebb van, pedig már kezdett valamennyire hozzászokni a szemem, az eddigi sötétséghez, erre most meg kezdhetek, mindent előröl. De pánkba nem esek, inkább gyorsan gondolkozni kezdek, hogy miképpen tudom kikerülni a következő támadását, így arra a döntésre jutok, hogy körberakom a földet magam körül, száraz faágakkal és levelekkel, olyannyira, hogy bárhonnan is akarna megközelíteni ne, tudja hang nélkül azt elvégezni. Miután megvagyok vele, már csak várnom kell, hogy mit is lép, közben kardomat markolva ismét védekező pozícióba állok és várom, hogy támadjon. Amennyiben előröl, vagy oldalról támad, megteszek mindent annak érdekében, hogy ne tudjon találatot bevinni, azonban, ha hátulról támadna, akkor a sebzése mindenképpen betalálna, de menekülni nem hagyom, mivel megragadnám és kardomat beleszúrnám, majd elhajítanám. Ez ezért jut eszembe, mert mikor először láttam, felállva, megfigyeltem, hogy jóval alacsonyabb nálam, és testalkata sem volt olyan, hogy ne tudnám ezt megoldani. Bár súlyemeléssel többre mennék vele, de azt kell használni amim van. Ha ez mind sikerülne, elkezdenék futni vissza, oda, ahol eddig is harcoltunk, mert ott többet látok.

//páncél: 0
élet: 12//
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal616/700Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Szer. Jan. 09 2013, 19:10

Egy hajszállal vétett el de még időben elugrottam a kardja elől. A tervemhez ragaszkodva indultam be a fák közé, és amit reméltem bevált. A fákat óvatosan kerülgetve kardját készenlétben tartva közeledett felém. Én, pedig egyre beljebb mentem. Egyszer viszont megállt ás vaksin, kezdte összekotorni valamit a földön. A levelek surrogását hallva rájöttem, hogy mire készül. Tudja, hogy előnyben vagyok itt és megpróbálja kicsit javítani az esélyeit. Nagyon nem tetszett, amit csinál de, ha megint a közelébe próbálnék jutni biztos, hogy meghallana. Nekem is gyorsan ki kell találnom valamit, hogy kijátsszam a védelmét. Jó egy percig figyeltem és ő csak várt. Már azon voltam, hogy neki rohanok és bízok a gyorsaságomban, de meggondoltam magam.
Miért sietek? Hiszen akár meg is várhatom, amíg megunja az egészet. Még vártam kicsit. Egy bő tíz méterre voltam tőle és onnan lestem minden mozdulatát közben, pedig azon gondolkoztam, hogyan zavarhatnám meg legjobban. Újabb ötletem támadt. Leguggoltam és felszedtem a földről pár kavicsot. Aztán dobálni kezdtem őket. Na nem csak úgy céltalanul. Körülötte a bokrokat, fákat dobáltam közben én is helyet változtattam időnként. Hogy ez mire volt jó? Ha tényleg nincs éjjellátása (és minden mozdulata ezt sugallta) akkor csak a fülében bízhat. Így viszont sosem tudhatja, merre járok éppen. Elképzeltem milyen lehet ott állni a sötétben miközben a minden irányból érkező zajok miatt szinte lehetetlen eldönteni, hogy merre is van az ellenfelem. Idegölő de a legkisebb zavarodottságot is az előnyömre fordíthatom. Aztán csend lett. Nem dobálóztam tovább. Még mindig hasonló távolságra voltam tőle. Viszont most közte és az erdő széle között. Úgy gondoltam, ha menekülni akar, akkor az lenne számára a leglogikusabb döntés. Valószínűleg nem tudja, hol vagyok, és ha így dönt én, várok rá.
Ebben az esetben megvárom, míg ő kerül hozzám a lehető legközelebb, és akkor vetem rá magam. Lehetőleg hátulról vagy oldalról próbálom ismét meglepni, aztán pedig ismét eltűnni az árnyak között.
Ha viszont valamilyen okból másik irányt választ, akkor követem. Úgy próbálom meg követni, hogy ne csapjak nagyobb zajt nála de közben csökkentsem a kettőnk között lévő távolságot. Egy kis szerencsével a saját léptei miatt nem hallja majd az enyéimet. Ha pedig elég közel érek hozzá, akkor megpróbálom a késeimmel hátba szúrni aztán ismét eltűnni a fák között. Ha pedig megáll mielőtt elég közel, kerülhetnék hozzá akkor én is, megállok és várom, hogy mit lép következőnek.

(páncél: 0 élet: 22)
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Allen Dante Szer. Jan. 09 2013, 22:45

Ahogy várom, hogy történjen valami, zörgéseket hallok. Bár nem egy irányból, hanem többől is, amit nem vélek jó jelnek, mivel így nem tudom eldönteni, hogy ellenfelem melyik irányból is támad. De még egy ideig feszülten állok a helyemen, és várom a folytatást, de semmi sem történik, a zörejek még mindig nem akarnak elmúlni, így arra a következtetésre jutok, hogy ellenfelem rájöhetett, hogy valójában mi is a tervem, és így próbál megzavarni. Valamit ki kell, találjak, ez így nem jó.
~Gondolkozz, mivel tudnám legyőzni? Mit tudnék az előnyömre fordítani, hogy tudnám a látásomat ismét visszaszerezni? –teszem fel ezeket a kérdések, miközben a kardomat még mindig a kezemben szorongatom és a „zajkörnek” a kellős közepén állok. Még egy kis időt eltöltök ott, de már érzem, hogy valamit cselekednem kell, mert ez nem mehet így az örökké valóságig, de mit. Az ellenfelem, még nem akar közelebb jönni, talán kivárja, amíg lankadni nem kezd a figyelmem, vagy el nem álmosodom, ki tudja. Így arra a következtetésre jutok, hogy nekem kell lépnem, de mit… Ha legalább egy zseblámpa, vagy vegyük alapul ezt a játékot, egy fáklya.
~ Egy fáklya! Hát persze, hogy nem gondoltam erre hamarabb. –majd ismét visszanyerem hidegvérem és elmosolyodok. Ez a mosoly olyan sötét, hogy talán még éjjel látással sem lehet látni, de ha ez bárkinek is problémát okoz, tudok segíteni azon. Ezután hatalmas sebességgel elindulok kilépve a körből egyenest arra a tisztásnak mondható helyre, ahol először találkoztam kihívómmal. Amint a kört elhagyom, kardomat végig húzom a földön, ezzel aktiválva a képességemet, ami abban a pillanatban lángokba borul és körülöttem mindent hatalmas fényárba borít, most csak ki kell, jussak innen, már nem érdekel, hogy sötét van vagy nincs, vagy, hogy ki lát a sötétben és ki nem. Hisz a kezemben tartom a fényt, ami talán a győzelmemet elhozhatja. Így sietősen haladok kifele a fák között és, hogy még jobban bebiztosítsam kijutásomat, az első fára az akrobatika képességemnek köszönhetően felmászok és onnan ágról, ágra ugrálva kerülök ki a fák sűrűjéből. Persze csak akkor tudna megállítani, ha ő is rendelkezne akrobatikával, vagy valami hasonlóval, de remélem, hogy nem. De ha mégis akkor sem tudna meglepetés szerűen támadni, hisz látok már mindent, és erősen figyelek, hogy honnan bukkanhat elő. Ha sem tud elérni, akkor gond nélkül visszaérnék arra a nyílt területre, és várnám felbukkanását. Persze védekezni nem felejtünk el, és ha támad is blokkolás után egyből támadnék.

//Jelenleg is a kardom lángokban áll, mindaddig míg el nem talállak vele, ebbe nem csak a tested, hanem a fegyvered is beletartozik//
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal616/700Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Csüt. Jan. 10 2013, 17:37

Amennyire látom tanácstalanul álldogál, már csak meg kell várnom a következő lépését és egy kis szerencsével újabb találatot vihetek be. Nem is kellett sokáig várnom viszont nem is pont az történt amit vártam volna. Hirtelen megindult felém de nem felemelt karddal, hanem csak húzta maga után a földön. Ez meg mire készül? Így szerintem nem egyszerű védekezni… Mielőtt a gondolataim végére érhettem volna a kard lángolni kezdett bevilágítva a környéket. Nem kicsit lepett meg és egy fára sietve fel is mászik. A fene az akrobatikádba. Fáról fára ugrálva haladt én, pedig a földön követtem. Egy kis idő múlva visszaértünk oda, ahol az egész párbaj elkezdődött. Nyugodtan felvette a védekező pozícióját és várt. Nyugodtan sétáltam közelebb hozzá. Nem menekül és valószínűleg már meglepni, sem tudom a lángok fényében. Valahogy jó lenne kiiktatni azt a kis fényforrást. Nem tudom, hogy működik és attól tartok, hogy a lángok nem csak világításra alkalmasak de valahogy biztos le lehet állítani.
Végül minden gyorsaságomat beleadva rohanok rá szemből. Veszélyes de bízom a gyorsaságomban. Amikor odaérek hozzá az egyik késsel, megpróbálom félreütni a kardját a másikkal, pedig a gyomrát célzom meg. Ez után most nem hátrálok el, rögtön hanem hagyom, hogy a lendület tovább vigyen. Kis szerencsével ez elég, ahhoz hogy ledöntsem a lábáról és én is rajta landoljak. Mindkét késemet belemélyesztem és ilyen közelségből legalább a kardját is nehezebben, tudja majd használni. Emlékeztem milyen rosszul sült el legutóbb ez a támadásom, de az óta kitartóbb és erősebb lettem és neki nincs állata, aki segíthetne. Addig maradok rajta, amíg valahogy ki nem szabadítja magát. Ezután pedig felállok és megpróbálom védeni a csapásait.
Ha ezek nem sikerülnek vagy csak részben, akkor is védekezésbe kezdek. Kíváncsi leszek a következő mozdulatára.

(páncél: 0 élet: 22)

Spoiler:
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Allen Dante Csüt. Jan. 10 2013, 21:58

Jelenleg védekező pozíciómat tartom a fegyverem, és nemsokára ellenfelem is felbukkan. Most végre jobban szemügyre tudom venni, mert eddig a sötétségtől semmit sem láttam. Lassan, nyugodtan közeledik felém, és amint annyira közel nem ér, hogy meg lássam az arcát, de azon csak egy maszk van, így nem sokkal többet tudok meg róla. De az nagyon zavar, hogy az eddigi előnyét elvettem tőle, és ő mégis milyen nyugodtan kezeli ezt. Bár lehet, hogy ez valami megtévesztés akar lenni a részéről, hogy megzavarjon a cselekedetével. Nem telik sok időbe és már támadásba is lendül, hatalmas sebességgel közelít felém. Pontosan nem tudom kivenni, hogy mit akar, de mikor pengéjét a kardom fele irányította, gyorsan kapcsolok, biztos ki akarja ütni a kardomat a kezemből. Ez számomra nem lenne túl jó, mivel amint eltalálja, a lángok kialszanak, és a fényforrásom eltűnik, így ismét a sötétben tapogatózhatok. Nem hagyom meg neki ezt az élvezetet. Amint támadó közelbe kerül a kordomat feldobom a levegőbe, így az arra mért csapása sikertelen de, mivel még a lendület benne van, a másik kezével, egyenest a gyomromra céloz, szerencsémre harcművészet terén sem vagyok elmaradva, így az ilyen támadást, könnyen tudom hárítani, és mivel a karate, amit űztem, így pont kapóra jön, mert talán most a legfontosabb elvét, azt, hogy az ellenfél ellen irányítsuk az saját erejét. Ezért kilépek oldalra, majd egy egyszerű hárítást követve, dobok egyet rajta, bár nem hiszem, hogy ezzel vége lenne, ezért gyorsan a levegőbe ugrok, nem túl magasra, csak, mint általában, és megragadom a kardomat, közben figyelve arra, hogy nehogy rám támadjon, majd ismételten felállok ellenfelemmel szembe. Most inkább úgy döntök, hogy nem nagyon támadok, inkább még egy ideig védekezek, hogy valamennyire kiismerjem az ellenfelem. Bár a célom a győzelem, de ha mégis veszítek, akkor is legalább tapasztalatokkal gazdagodjak. Ismét védekezni állok be.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal616/700Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Pént. Jan. 11 2013, 19:55

Ismét meglepett. Megint nem azt csinálta amit vártam volna. Ahelyett hogy a kardjával megpróbált volna megállítani egyszerűen, eldobta azt így csak a levegőt kaszáltam végig a késemmel, aztán pedig kitér oldalra és taszít rajtam egyet. A lendülettől nem is tudtam hirtelen megállni és mire visszanyertem az egyensúlyom addigra már a kardját is, elkapta és látszólag ismét rám várt. Egyre jobban kezd idegesíteni. Tényleg én vagyok ennyire béna?
Úgy tűnik, hogy egy kicsivel talán gyorsabb vagyok nála, de most sikerült ismét meglepnie. Egy új mozdulattal kell próbálkoznom. Párszor ismét felé csapok de nem merek egyelőre túl merész mozdulatokba kezdeni, mert ki tudja mire képesek még azok a lángok a világításon kívül. Mindegyik csapásomat könnyen kikerüli, amivel még nem is lenne gond de, nem értem hogy miért nem használja a kardját? Biztos köze van a lángokhoz de, nem igazán értem hogy mit akar elérni. Mi lenne, ha rákényszeríteném, hogy használja a kardját…
Megpróbálkozok egy kicsit egyszerűbb trükkel. Ismét teljes gyorsaságomat bevetve szúrok a gyomra felé. Arra számítok, hogy hátra ugrik, kicsit vagy megpróbálja elkerülni valahogy de, a kardjával nem próbálja majd kivédeni. Viszont most vétek közben egy kis hibát és eljátszom hogy túl nagy lendületet vittem a támadásba ami miatt elvesztem az egyensúlyom. Remélhetőleg ekkor próbál majd lecsapni rám de, én már felkészültem rá és a másik késemet használva gyorsan, kivédem. Ezek után megpróbálok még közelebb kerülni hozzá és megpróbálom újra megszúrni, aztán pedig a késeimmel védekezve kihátrálni a kard hatósugarából. Ha ismét valami baki történne, akkor csak megpróbálok a sérüléseket elkerülve elhátrálni tőle, hogy újabb taktikát eszeljek ki.

(páncél: 0 élet: 22)

Spoiler:
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Allen Dante Pént. Jan. 11 2013, 20:42

Mikor felkel a földről ismét támadásba lendül, és csapásai folyamatosan jönnek velem szembe, de nem sebeznek meg, közben próbálom nem használni a kardomat, hogy majd a megfelelő pillanatban tudjam bevinni a végső csapást. Hátrébb kerülök tőle, majd készen állok, hogy megindítsam támadásomat. De látom, hogy ellenfelem már indítja is a támadását hatalmas sebességgel. Már azon vagyok, hogy elkerüljem, és egy gyenge pillanatában lecsapjak rá. De talán ez a pillanat hamarabb eljön, mint gondolnám, mivel a hatalmas lendületnek köszönhetően megbotlik, elveszti az egyensúlyát és megbotlik. Itt a lehetőség, hogy vég legyen ennek a csatának. Sújtok is le a kardommal, hatalmas sebességgel a hátára, de ekkor valami váratlan dolog történik. Azt veszem észre, hogy az utolsó pillanatban, mikor már nem tudom visszafogni, megfordul és tőrjével hárítja kardom csapását.
~ A francba. –mondom magamba bosszankodva, bár még nem vesztettem minden reményemet. – Még nincs vége. –mondom neki egy gonosznak tűnő mosollyal. Tényleg nincs sok okom az aggodalomra, mert a lángok most átterjednek rá, ezáltal aktiválva a képesség egyik részét, bár jobban örülnék, ha teljesen ki tudtam volna használni, de ez is több mint a semmi, mert egy jó ideig folyamatos sebzést kap, és még világít is. Most a kardom, visszanyeri eredeti állapotát. Nem tudom, hogy ellenfelem, most mit érezhet, most hogy egész testét lángok borítják. De ez nekem most csak is kapóra jön, mert most még inkább nem tud elrejtőzni a sötétségben. Mondhatni, hogy ő a fény, aki világosságot hoz az estébe. Nem várom meg, amíg erre bármit is tudna reagálni, egyből folytatom a támadásom. Ha sikeresen tudná hárítani, akkor távolabb kerülök tőle és felkészülök a támadására, amiből talán kitudom venni, hogy miképpen élte meg ezt a támadásomat.

// -2 ép-t sérülsz a képességem miatt, mert egy debuffot kaptál, mivel csak a fegyveredet érte a csapás csak ezt kapod. Ez három körig tart ezen kívül van még két kör, amíg sérülsz. Utána eltűnnek a lángok és a sebzés is Very Happy //
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal616/700Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Pént. Jan. 11 2013, 22:16

Bevette. Gondoltam, ahogy a szemem sarkából láttam a felém száguldó kardot. Azonnal felemeltem a késemet és a másikkal készültem leszúrni. Viszont ahogy a kardja elérte a késemet lángra kapott a kezem. Félbehagytam a megkezdett mozdulatot és ordítva ugrottam hátra. Nem éreztem fájdalmat, de a szemem mást mondott. Miközben hátráltam megbotlottam és a földön fetrengve próbáltam megszabadulni a lángoktól. Már az egész testemen éreztem a forróságot, ahogy a lángok nyaldossák a testemet, bár nem fájdalmasan de az agyam bepánikolt és nem tudtam uralkodni magamon. A földön fekve éppen csak észreveszem a felém suhanó kardot.
- NEEM! – ordítom magamból kikelve és a lábammal az ő lába felé rúgok, ha ez nem sikerült, akkor felemelem a késemet, amivel sikerül eltérítenem a csapást. Ez a mozdulat elég volt, hogy visszatérjen az ítélőképességem. Ez csak egy ócska trükk. Ne figyelj a lángokra! Felugrottam bár még mindig hátráltam de már legalább nem pánikoltam.
- Teee – hörögtem dühösen. – ezért széttéplek! – A tűz mellett már a haragtól is égett az arcom. Felé ugrok, és lentről fölfelé megpróbálom felvágni a jobb kezemben lévő késsel, azután pedig a másikkal balról a torkát próbálom elmetszeni. Aztán pedig egy rúgással lököm el magamtól.
- Velem te nem szórakozol… nem győzhetsz le! – Ezzel az ”ígérettel” ismét nekirontok. És záporként zúdítom rá a csapásaimat. Nem hagyom, hogy megint legyőzzenek! Akkor már inkább a halál. Ezért nem fogok veszíteni. Nem lehet, hogy semmit nem fejlődtem az első párbajom óta. Sokkal több pontom van az óta, mégsem nyerek soha. Minden gondolatom mellé egy új csapást indítok de, a kezdeti kitörésem után már a védekezésre figyelek. Ha kell ölni is, fogok.

(páncél: 0 élet: 20)

Spoiler:
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Allen Dante Pént. Jan. 11 2013, 22:54

Fel kell a földről és nem is gondolkodik sokat, ismételten nekem ront. Most valahogy jóval erőteljesebbek a támadásai, és gyorsabbak is. Úgy látszik sikerült feltüzelnem, de ezt jelen esetemben kétféleképpen lehet értelmezni, mivel ténylegesen is lángokban áll. Az első rohamát sikeresen hárítom, bár ez relatív, mivel lehet, hogy a fegyverének a csapásait elkerülöm, de a rúgását, amit azok után tesz, már nem, így egy szépet repülök. Épp, hogy felállok, ismét védekezésre szorulok, mivel újra rám támad, minden erőmet össze kell, szedjem, hogy ki tudjam húzni, de ez nem nagyon megy, mert már szinte az összes energiámat felhasználtam, és ár alig állok a lábamon. Ekkor bekövetkezik az elkerülhetetlen, a védelmem már nem olyan stabil, mint eddig és a ball pengéjével áthatolt rajta, ami keresztbe hasítja a mellkasom, majd egyet fordulatból, a gyomromat vágja meg a jobb kezében lévő fegyverével. Szinte semmit sem tudok tenni ellene. Csak akkor kapok észbe, amikor megjelenik a „WIN” felirat rajta, az ellenfelem nevével.
- Szép küzdelem volt, elismerem nagyszerű harcos vagy, remélem, majd a későbbiekben is fogunk még találkozni, és remélem, az majd szíjévesebb keretek között fog zajlani. –mondom neki, de ekkor már érzem, hogy minden elhomályosul, és a földre huppanok. Még mielőtt teljesem eszméletemet vesztem, hangokat hallok a fák közül, majd ténylegesen elsötétül minden. Amikor kinyitom a szememet, Sara ül mellettem, és mikor látja, hogy kinyitom a szememet a nyakamba borul.
- Hogy lehetsz, ilyen felelőtlen? –mondja elcsuklott hangon. - Mi van ha valaki megtámadott volna, amíg eszméletlen voltál? -folytatja.
- Ne aggódj, jól vagyok. Oh, el is felejtettem, megszereztem a gombákat, amik kellettek a vacsorához. –mondom neki, hogy valamivel jobb kedvre derítsem. Ezután felállít, és együtt elindulunk vissza a városba. Közben pedig próbálok emlékezni az ellenfelem nevére. Valami „Kazu…” lehetett, de már nem láttam tisztán így a nevére sem emlékszem. De érzem, ah legközelebb újra összefutunk tudni fogom hogy ő volt az.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal616/700Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (616/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Kazuma Pént. Jan. 11 2013, 23:57

Dühösen csapkodom, miközben látom, hogy szép lassan fogy az életem a lángok miatt. Minden egyes csapást mintha kicsit nehezebben védene az előzőnél és ezen felbuzdulva egy pillanatnyi nyugalmat, sem hagyok neki. Még egy kicsit… Újabb két vágást indítok, amik egyenesen a gyomrát találják el.
- Szép küzdelem volt, elismerem nagyszerű harcos vagy, remélem, majd a későbbiekben is fogunk még találkozni, és remélem, az majd szíjévesebb keretek között fog zajlani. – A lángok abban a pillanatban eltűntek és megjelent a fejem felett a Winner felirat. Milyen furcsa. Nyertem. Az első igazi győzelmem. Szinte el se hittem. Végighallgattam a mondandóját, és csak akkor nyugszom meg igazán mikor ellenfelem eszméletlenül, esik a földre. Végre fellélegezhetek. Térde rogyok, és úgy próbálom leállítani a kezem remegését. Öld meg. Súgta a hang. Akár csak Neuro legyőzése után. Végignéztem a védtelen fiún és bevetettem magam az erdőbe mielőtt valami olyat, teszek, amit később megbánok. Én támadtam meg őt, és különben is, ha most megölöm, nem nyerek vele semmit de, fordított helyzetben azt hiszem, megtenném. Mit ér egy szabály ebben a világban? Senki sem törődik ilyesmivel. Előbb utóbb úgyis meghalnak. Boldog lehet, hogy nem végeztem ki ott helyben.
A kezem futás közben beleakadt egy bokorba. Dühösen rántom ki a marasztaló ágak közül, mire észreveszem, hogy a késeim még mindig a kezemben vannak. Elrakom és úgy megyek tovább a város felé. Hamarosan elég erős leszek, ahhoz hogy a frontharcosokkal együtt menjek a negyedik boss ellen. Már nem kell sok, csak még azt nem tudom, mihez kezdek akkor. Hallottam régebben hogy a második bosst egyetlen játékos legyőzte. Nem baj. Ha túlélem addig, amíg megerősödöm akkor végre mindenért bosszút állhatok!

(páncél: 0 élet: 18)
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal304/2100Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 12 2013, 18:36

Ossu! Very Happy

Szép küzdelmet vívtatok! Jutalmul kaptok 15 xp-t és 45 aranyat Very Happy Lezárom a harcot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_bal0/0Bornis vs Fujiwara Kazuma Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bornis vs Fujiwara Kazuma Empty Re: Bornis vs Fujiwara Kazuma

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.