Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Dreams cukrászda

+52
Chakna
Eldrie
Rumiko
Stingray
Hinari
Kuradeel
Cearso
Kiwi
Hikaru
Kemabat
Danieru
Suzume
Benedict Arata
Mirika
Saya
Nana
Jun
Lamia
Shakan
Shiratsuyu Anna
Minori
Enheriel
Yue
Ilsette
Shukaku
Licht
Cú Chulainn
Hürrem
Hime
Ai Hane
Leafa
Higurashi Sango
Aida Atsumori
Zakuro
Kurokoto
Danee
Elysion
Kayaba Akihiko
Primrose
Hayashi Yuichi
Meredith White
Anatole Saito
Halász Alex
Jay
Noxy
Chancery
Miyako
Szophie
Kazuma
Tetsuko Jin
RenAi
Cardinal
56 posters

8 / 14 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Minori Szer. Nov. 05 2014, 20:09

//Enheriel és Anna//

Enheriel barátságosan köszönt vissza és mondta, hogy üljek le. Majd bemutatta a griffét, Villámlást, ezt követően intettem a griffnek, mert ő is köszönt nekem. Az állatból kiindulva, logikusan Enheriel egy idomár, ami nem rossz dolog, mert mindig van társasága. Egy kis idő múlva a pincérnő ki is jött az asztalhoz felvenni a rendeléseket, de ő nem akármilen pincérnő, hiszen ő is egy játékos volt. Enheriel felajánlotta, hogy fizet nekem valamit. Egy ideig csöndben voltam, mert nem tudtam, hogy elfogadjam-e az ajánlatot, de ha nem fogadom el az egy kicsit udvariatlanság, ha meg elfogadom az se valami jó, mert ebben a cukrászdában elég drágák a dolgok.  De a végére úgy döntöttem, hogy elfogadom, de nem kérek olyat, ami nagyon drága lenne.
- Köszönöm Enheriel! - Fordultam a lányhoz mosolyogva. Majd a pincérnőhöz.
- Én egy limonádét kérnék! - Közöltem barátságosan. A pincérnő felírta a rendelést, majd elment. Utána Enheriel elmondta miről is szeretne beszélni.
- Természetesen nem jelent gondot! - Feleltem komolyan, mert kezdődnek a komoly dolgok. Feltett pár kérdést, a szintemmel és a kasztommal kapcsolatban.
- Háát... Most még egyes szintű vagyok, de már dolgozom az ügyön. És kardforgató vagyok. - Közöltem egy kicsit nyomasztó hangon, mert nagyon zavarban voltam, de ilyen helyzetben ki nincs zavarban.? Egy pillanatra végigmértem a lányt, hogy nagyjából megállapítsam, hogy hányas szintű lehet. Néztem, néztem, de sajnos nem tudtam rájönni. De egy biztos! Sokkal fejlettebb, mint én. Amúgy első ránézésre nagyon szimpatikusnak tűnik Enheriel és állatkája. Remélem a jövőben is jóban leszek velük, és a céhben is bent maradhatok.
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal250/300Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (250/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Jun Vas. Dec. 07 2014, 11:04

Artes játék - Születésnap

- Biztos nem kell segítség? - kérdi aggódó tekintettel, egy tálcát szorongató lányka, mondandóját az asztalok tologatásának zaja kissé elnyomja.
- Ne aggódj! Megoldom - vigyorgok rá, miközben helyére passzítom immáron a harmadik asztalt, majd pedig egy hófehér abroszt terítek rá, gondosan elfésülgetve, hogy sehol se lógjon, vagy türemkedjen ki olyan otromba módon. - Elhúznád a függönyöket? Nem szeretném ha valamelyik szülinapos erre tévedne, és véletlenül meglátná mi is készülődik idebent. - bökök az ablak irányába, mire a lány készségesen odasétál és elhúzza a sötétítőket. Ugyan az ajtón ott virít a "zárva" táblácska, de ennek ellenére mégis a kíváncsibbak könnyedén bejuthatnak, vagyis juthatnának, ha egyáltalán bárki is azt feltételezné, hogy az ajtó valóban nyitva is van.

Bumm háttérinformation:
Néhány héttel ezelőtt villámcsapásként ért a felismerés, hogy bizony közel egy éve vagyok már az Artes tagja, és még egyetlen születésnapot sem ünnepeltünk meg. Végigkíváncsiskodtam az összes céhtag szülinapját, persze csak diszkréten, és a legkisebb gyanúját is elfedve, hogy miféle huncutság van készülőben, és szerencsére pont a közeljövőben lesz/van/volt néhány cukorfalatka szülinapja. A szülinapi buli szervezéséről persze az érintettek kivételével, mindenkivel beszéltem, majd pedig előhalászva a listát amin összeírva ki mivel szeretne beszállni a partiszervezésbe, el is kezdtem beszerezni a szükséges kellékeket.

- Felfújnád ezeket a lufikat? - és máris a lány kezébe nyomja a színes ballonokat, aki értetlenül nézi, milyen energikusan reppen is tovább Jun-tan, aki saját készletből előkapar néhány plüssállatot, és a székekre pakolja őket. Valójában a sok pakolgatás ellenére sincs túl sok dekoráció, inkább csak át lett rendezve a Sweet dreams, egy kissé otthonosabb teremmé, a majdnem, hogy üres asztalokon, csupán néhány tálka muffin sorakozott, illetve a terem közepén egy jókora kerek asztal amelyre majd a torta érkezik.
- Yosh! Most már jöhetnek a többiek is!

Üzenet azoknak akik nem születésnaposok
Jun írta:Hali!
Végeztem a dekorációval, nagyon csini lett, legkésőbb 12:00-ra érkezzetek meg, az ajtó nyitva van. :3
Majd pedig ismételten le is nyitja a menüt, és egy újabb üzenetet gépel be immáron azoknak a tagoknak akik pedig szülinaposok.
Jun írta:Halihó!
Ez egy körüzenet a céhtagok között. Anat-nak közlendője van, és szeretné ha mindenki megjelenne 12:30ra a Sweet Dreams cukrászdában a Kezdetek városában. Nagyon fontos dologról lesz szó, ezért kérlek ne késsetek. Az ajtó előtt találkozunk.

Az üzenet elküldése után pedig elégedetten huppan le egy székre, mint aki jól végezte dolgát.
- Köszi a segítséget. A törmelékeket majd eltakarítom a buli után.
- Akkor én mentem is. Szió - integet kedves mosollyal az arcán, Jun szintúgy, a lány pedig eltűnik.

//Yosh akkor egy kis magyarázat. Azok akik úgy érzik, hogy szülinaposak (pl: Saya, Shu :3) azoknak az ajtó előtt kell összegyülekeznie, majd a következő kör elején pedig Jun bevezeti őket a cukrászdába.
Azok pedig akik a nemszülinaposok, a cukrászdába érkezzenek meg, hozzanak olyant amire úgy érzik fontos a szülinaphoz. Pl: Szülinapi torta, étel, sok sok étel, esetleg ajándék. Anat behozhatja Cearso-tant is.
Következő körben lesz a nagy meglepetés, és ünnepelődés, kérdés, óhaj, sóhaj, kívánság, javaslat jöhet pü-ben, chaten vagy kéken, ha van olyan xd//

edit: Ha megoldható akkor a szülinaposok írjanak utoljára :3, ha úgy látom már nem érkezik több résztvevő akkor maximum megböködöm a szülinaposokat, hogy most már írhatnak. Smile
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal3984/4100Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Lamia Kedd Dec. 09 2014, 22:26

//Szophie//

Egy újabb szép nap! De mit kéne ma csinálnom? Talán elmehetnék edzeni....Vagy mehetnék a cukrászdába! Amúgy se voltam vagy 1 napja, az meg egy ősidő! Akkor ez eldöntve, irány a cukrászda!
Elindultam a Sweet Dreams cukrászda felé. Előre tudtam, hogy kevesen lesznek mivel még csak reggel kilenc volt. Minek kelek ilyen korán? Kis séta után odaértem a cukrászdához. Benyitottam és majdnem elájultam. Hogy miért ájultam el majdnem? Azért mert annyian voltak a cukrászdában mint egy hadsereg!
Sehol nem volt egy hely sem. Ott is ültek ahol én szoktam reggel. Kijelentem, hogy a tömött cukrászdánál már csak az lenne a legrosszabb ha nem lenne sütemény! Gondoltam hazamegyek, de akkor történt az a csoda, hogy egy játékos felállt az asztaltól. Gyorsan csináltam egy árnyékklónt aki odasietett az üres helyre. Szerencsés véletlen folytán az a hely nem volt más mint az én helyem! Mindig amikor tudok akkor a sarokba ülök. A klónom elfoglalta a helyet így nem ültek oda. Odasiettem és leültem a klónom mellé, majd eltüntettem a klónt.
-Csak sikerült végül ~nyan! ^^
Odajött egy pincér aki megkérdezte, hogy mi a rendelésem.
-Kérek egy epres sütit, egy krémest, egy nagy fagyi kelyhet és forrócsokit. -a pincér felírta amit mondtam, majd elment.
Elég sokan voltak ahhoz képest, hogy reggel volt. Pedig pont azért szoktam reggel jönni mert akkor kevesen vannak. Láttam kisétálni egy idomárt akinek a fején ült a petje. Nem kicsit irigykedtem. Nem volt egyedül. Ha tudom, hogy ez lesz akkor idomár leszek és nem árnyharcos. Íjász az biztos nem lettem volna, harcos sem, meg lovag sem, de a többi kaszton elgondolkoztam volna. Egyszerűen idegesítő, hogy nem tudok bánni a késeimmel! Aszt hiszem erre van az a mondás, hogy későbánat. -_-


Lamia
Lamia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Oct. 03.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal10/1500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (10/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 12 2014, 13:34

[Artes játék - Születésnap]

Meredith társaságában érkezem meg a Sweet Dreams cukrászdához kezeinkben hatalmas, megrakott tálcákkal. Mito a kedvesével tölti egy hosszú hétvégét a 4. szint tengerpartján, de semmi esetre sem akart úgy elmenni vakációzni, hogy nem készül az ünneplőknek valami nyalánksággal. Így hát minden ünnepeltnek készült egy-egy kisebb személyre szabott tortácska. Ezekkel érkeztünk meg az én vörös démonommal.
- Halihó, megjöttünk! Juncikám, ezeket hova tegyük? A függöny mögé? - Miután lerakodunk, kényelembe helyezem magam egy székecskében és elkezdek a menümben babrálni, hogy előkészíthessem a spéci koktéljaimhoz való alapanyagokat. Ha már egyszer mester szintre fejlesztettem az italkészítést, használjam is már ki a lehetőségeimet. Meredith eközben még félrevonul az egyik sarokba, hogy az utolsó simításokat elvégezhesse az ünnepeltek ajándékain.
Még a reggel folyamán írtam egy sejtelmes, huncutkodó üzenetet Mirikának is, hogy randizzunk ott, ahol minden elkezdődött. Őt hívtam a legkésőbbre, valószínűleg utolsóként fog megérkezni. A többiek nem tudják - illetve talán Jun igen - de most lesz egy éve, hogy egy pár vagyunk a pöttömmel és ezt szeretném először a barátaik társaságában is megünnepelni, karácsonykor pedig majd sokkal intimebb módon. Amíg elkezd beszállingózni a többi meghívott, addig kikészítem a poharakat és a koktélhoz valókat, majd pedig egy jókora zsákocska is előkerül a menümből, ami tele van kavicsokkal. Kiszaladok az utcára és néhány lépésnyi közökkel elkezdem lehelyezni az út szélére a kavicsokat, amik egészen a Sweet Dreamsig vezetnek majd, az épületen belül pedig az egyik asztalra egy szivet rakok ki belőlük, annak közepére pedig egy szál rózsát és egy plüssmacit teszek. Elég bugyuta, meg gyerekes, de a lányok állítólag szeretik az ilyesmit Rolling Eyes
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal10/5000Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 21 2014, 14:03

/Lamia/

Nagyot sóhajtva lépdeltem végig az utcán. Nem volt erőm arra, hogy hazamenjek, helyette inkább a cukrászda felé vettem az irányt. Továbbra is képtelen voltam az evésre, ám nem bírtam ki, szinte a halálomon voltam mézes tej nélkül. Biztos voltam benne, hogy kérésemre itt is készíteni fognak nekem olyat, hiszen törzsvendég vagyok, és nem kevés pénzt hagytam már a kasszájukban. Tömve volt a cukrászda, de nem érdekelt. Gondolataim az apró cselekvések kötötték le, mint a lépés, a lélegzés, a tömegben lavírozás. Nem is figyeltem igazán a körülöttem lévő eseményekre, bezárkóztam, és csak mentem előre, bele-bele rúgva egy-egy emberbe, mellyel kiérdemeltem pár rosszalló tekintetet, de ez sem érdekelt. Én Szophie Iryana vagyok. Ilyesmit megtehetek. Átvágtam magam a soron, egyenesen a pultig. Nem vártam ki, hogy én következzek. Nem vártam én semmire. Úgy döntöttem, megtehetem. Habár újra csak felháborodott tekinteteket kaptam érte. Ám egyiket sem hallottam meg, nem figyeltem oda rá.
Rendeltem, és a pincérnő a szokásos, udvarias mosollyal nyomta kezembe nemsokára a hatalmas bögrét tejjel. Ám mint kiderült, elvitelre most sajnos nem adhatja, ugyanis elfogyott a papír poharuk, és az is csoda, hogy bögrét talált nekem. Igazán sajnálta, és még egy ingyen süteményt is kaptam azért, hogy megbocsássak. Nos igen, ők nem szeretnék elveszteni kegyeimet. Ahhoz túl jövedelmező vagyok számukra.
Nem lett volna nehezemre félrelökni egy embert egy asztaltól, és leülni a helyére, ám végül mielőtt ezt megtettem volna, találtam egy szabad széket.
Gyorsan odasoroltam, és leültem, természetesen előtte illedelmesen köszönve. Még közöltem is a lánnyal szándékomat, miszerint én most elfoglalom azt a helyet, ha törik, ha szakad.
Vezér természetesen követett a cukrászdába. Mostanában semmilyen esetben sem hagy egyedül. Megállt az egyik sarokban, onnan figyelt, hátra tett kézzel.
A pincérnő kihozta az ételeket a lánynak. Hatalmas adag volt. Magamra emlékeztetett.. Egyik magamra. így hát a saját süteményemet is elé toltam, nem is figyelve, mit reagál erre.
- Nekem nem kell. - tettem hozzá azért magyarázatként. - Csak ajándékba kaptam. - majd figyelmemet a mézes tej irányába fordítottam. Aprókat kortyoltam, hogy tovább tartson, hogy elöntsön, és elbódítson az íze, a nyugalma, a melege. Ahogy belekortyoltam, hirtelen egészen jól éreztem magam. Biztonságban. Ám továbbra is üresen.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal12046/10500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 02 2015, 10:00

//Minori - bocsi a késést//

Egyes szintű, kardforgató. Gondolom ő is hibernálva lett, mint azok, akiktől hallottam. Remélem nem azok közül jött ide, akik a bejelentés után csak úgy poénból, csak azért is alapon jelentkeztek be a játékban. Éppen kérdezni akartam, mikor egy másik pincérnő jött:
- Itt van a rendelésük hölgyeim!^^ Sajnos át tették mosogatásra azt, aki felvette a rendelésüket. ^^”
- Semmi gond, köszönjük, hogy így is hozták a rendelést, illetve hogy tájékoztattak róla. ^^ - a pincérnő egy kis tálkába hozta Villámlás étkét, s elé is rakta, ahogy illik.
- Óh, milyen szép griff!^^ - simogatta meg a pincérnő társam fejét, s úgy ment el végül, igen vidáman.
- Következő kérdésem az lenne kedves Minori, hogy mi volt az oka, hogy annyi céh közül a miénket választottad? ^^ - ez érdekelt a legjobban, hiszen vannak a White Rose-nál sokkal jobb céhek is, akiknek jobb a tagjaik is, bár örülök, hogy valaki jelentkezett ide. Közben Villámlás egyesével, lassan eszegette a sütijeit, közben figyelte a körülöttünk állókat. Voltak párok, voltak magányosan ülök, NJK-k, játékosok, mindenféle, mint a búcsún. De volt egy alak, aki nem tetszett neki, s akit mi nem láttunk. Fiú volt, jégkék szemekkel s hófehér hajjal, szürke felszerelésben. A mi irányunkban volt a tekintete, ezért nem volt szimpatikus a petemnek. Sok minden járt a fejében, a legkisebb rossztól a legrosszabbig. Már tettre kész volt, mikor a fiú integetni kezdett valakinek. Felém nézett, s látta akkor, hogy az ablakban egy leány integet vissza neki. Végül az illető bement, s egy boldog öleléssel üdvözölte a fiút. Ettől Villámlás megnyugodott, s kuncogott magában a saját gyanakvásán.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal3453/3500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Yue Szomb. Jan. 03 2015, 23:26

    //Nana//



Két napja mást sem csináltunk, mint gyakoroltunk. A harmadik napra már elegem lett. ^^
-Inu! Irány a cukrászda! Két csak gyakorlunk és gyakorlunk!
-Igen, mivel ezt beszéltük meg! Szóval nyavalygás helyett inkább csináld azt!
Mondta Inu dühösen de társa egyáltalán nem is figyelt rá, inkább mialatt végigmondta Inu, Haruka a cukrászda felé vette az irányt.
-NANAMI HARUKA! -ordított a farkas a lány után, aki megállt erre.
A lány megfordult és könnyes szemekkel nézett társára.
-Mi a.... Na jó.Mehetünk cukrászdába. -mondta a farkas a síró társának.
-Kösz9nöm Inu! -Haruka, mintha semmi nem történt volna, nagy mosollyal ment előre. ^^
*sóhajt* -Megint rászedett. -mondta a frakas, majd ment társa után.
Tíz perc séta után odaértek a cukrászdához.
-Lassan már csukott szemmel is megtalálod a cukrászdát.
-Amennyit járok ide nem is csoda. -mondta a lány, miközben beléptek a cukrászda ajtaján. -Lassan már egy névtáblát is tehetnének ki a sarokban lévő asztalhoz, nem?
-De, ebben teljesen igazad van!
Szerencsére nem voltak sokan. Leültünk az "asztalunkhoz". Szokás szerint jött a pincér, hogy felvegye a rendelésünket.
-Kérek egy szokásos fagyi kelyhet, egy franciakrémest, egy epres sütit, és egy meggyes pitét, italnak meg kérek szépen forrócsokoládét! ^^  
A pincérnek majdnem leesett az álla a rendeléstől de ez engem hidegen hagyott.
-Nem kedvelem a pincért, és nem csak azért mert fiú!
-Én sem.
*néma csönd*
-Ezt megbeszéltük.
-Ja.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal425/1500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Minori Vas. Jan. 04 2015, 15:30

//Enheriel//

"Jó illatok, szép dekoráció és finomabbnál finomabbnak látszó édességek. Úgy érzem visszatérő vendég leszek."-hez hasonló gondolatok jártak a fejemben, mikor egy másik pincérnő jött az asztalunkhoz. Közölte, hogy az előző pincérnőt, át tették mosogatni, és ezért ő hozta ki a rendelést.
- Nem gond, köszönjük. - Mosolyogtam a felszolgálóra, majd letette az asztalra, amit kértünk.
- Még egyszer köszönöm Enheriel! - Fordultam a lányhoz, és megkóstoltam a limonádémat, ami nagyon-nagyon finom volt. Ez után megkérdezte, hogy miért pont a White Rose céh-be akarok csatlakozni.? Erről regényeket tudtam volna mesélni, de próbáltam rövidre fogni a dolgot.
- Megpróbálom rövidre fogni. Szóval... Először is, azért szeretnék csatlakozni a White Rose céh-be, mert ez egy közösségi céh. És szerintem ez egyaránt magas szintű játékosoknak és kezdőnek is megfelel, mint például nekem. Másodszor pedig, azért mert egy kicsit barátkozni szeretnék, és véleményem szerint ez egy tökéletes lehetőség a barátkozásra is. Ezért szeretnék tagja lenni a céhnek. - Feleltem a kérdésre komoly arccal. Majd ismét pár kortyot ittam a limonádéból, aztán a poharat visszatettem az asztalra és hátradőltem a kényelmes székben, hogy jobban szemügyre vehessem a cukrászdát. A pult teli volt édességekkel, többnyire torták, sütemények és fagylaltkelyhek voltak rajta. Az élénk színű falakok képek voltak, mindenféle finomságról. Ahogy néztem egy kicsit csurogni kezdett a nyálam, de nem volt nagyon feltűnő, így egy gyors mozdulattal letöröltem, remélve, hogy nem vette észre senki. Összességében az egész hely nagyon hangulatos és szép, ha én valami pontozó féle lennék az ötből, öt pontot adnék rá, csillaggal. Ha vége ennek a találkozónak lehet, viszek haza is egy kis sütit.
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal250/300Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (250/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Nana Vas. Jan. 04 2015, 15:41

//From: Nana ~ To: Nanami Haruka\\
Fáradt voltam. Előző nap olyan nyomokat próbáltam követni, amik semmit sem jelentettek. Rengeteg embert kérdezgettem, játékosokat és NPC-ket egyaránt, mind hallottak már róla és sokan tudtak segíteni is, de még így is, késő este zsákutcába futottam. Persze, mint ahogy az lenni szokott, az ágy a szokottnál sokkal hamarabb kidobott magából – a szó szoros értelmében -, így korán reggel, kialvatlanul kényszerültem útnak indulni. Csak aztán nehogy elaludjak valahol és megjárjam…
A Kezdetek Városába mentem, igazából az se tudom, miért, teljesen céltalanul. Most, nem régiben szedtem össze magamat és fogadtam meg, hogy megcsinálom, de még azóta sem fejlődtem semmit. A kiképzőtiszt ugyanott ácsorgott, ahol a legutóbbi alkalommal is. Azóta nem jártam erre, hogy magamban fogadalmat tettem és tíz szinttel feljebb léptem. Aztán a fene se gondolta volna, hogy így csak nehezebb lesz fejlődnöm…!
Az Északi Rész felé vettem a szökőkúttól az irányt,  a gondolataimba merülve. Még egy hét maximum – gondoltam. – Ennyit adok magamnak. Épp elég időt fecséreltem már el így is. Aztán nincs pihenő.
Épp, hogy a pihenő szót elismételtem magamban, az egyik utca sarkán egy eléggé hívogató cégért vettem észre; nem bírtam megállni, hogy azonnal be ne menjek. Egy cukrászda a SAO-ban? Vajon több is van? És tényleg finom, mint a valóságban?
Nem voltak sokan itt, ki is néztem magamnak egy félreeső asztalt, majd a pulthoz léptem, hogy leadjam a rendelésemet. Egy részletes menüt pillantottam meg – huh, ezeknek aztán van merszük ennyit kérni egyetlen muffinért, nem mondom -, majd a mosolygós pultoshoz fordultam.
- Miben segíthetek? – kérdezte és letette, ami épp a kezében volt. 
- Egy mentás csokis shake-et kérnék – döntöttem végül. 
- Azonnal! – S már el is tipegett.
Nem kellett sokat várnom, tényleg szinte azonnal megvolt. A shake-em társaságában fordultam meg, hogy visszatérjek az asztalhoz, amit kinéztem – közben majdnem nekimentem az egyik pincérnek -, de a látvány megtorpanásra késztetett. Az asztalnál már ült valaki; feltehetőleg egy Idomár lány, ugyanis vele volt egy farkas is. Magamban puffogva hát leültem a közvetlenül mellettük lévő asztalhoz és a shake-emre fordítottam a figyelmemet.
Nana
Nana
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Dec. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal10/500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Halász Alex Pént. Jan. 09 2015, 21:53

Hát ő is megérkezett. Kezében nem egy,nem két, de három jókora tálca sütemény. Túrós, meggyes, és csokis-kávés, hazai módra. Nem a japán ízlésvilág, de eddig is ezzel traktálta a népet. Nem panaszkodtam érte. Rolling Eyes Miatta. Nah x3 A lényeg, hogy itt van. A Bondsról nem most fog beszélni Anatnak. Ez mások ünnepe. Ez egy ünnep. Ezt élvezni kell, nem "politizálni" közben, meg alatta. meg fölötte, mellette... ilyenek. A karácsony még úgy ahogy "messze" van. Céhgyűlés meg még nem volt, de amúgy is négyszemközt tervezi megbeszélni a céhvezérével a kis pihenő kivételét. Az ital Anat reszortja lesz, a lányok is visznek sütit, és ha jól emlékszik, akkor étel is van. Akkor mi maradt ki? A gyümölcs \o/ Imádja őket! Így hát előkészült egy jó adag gyümölcskoktéllal. Itadakimasu. :3
- Megjöttem ^^ Nem késtem ugye? o.O - Állít be megrakodva. Leteszi ő is az asztalra az ehetőket, majd kihalásznia az inventoryból, az ajándékokat is a helyükre teszi. Ezúttal is egységes ajándékkal készült. Úgy tervezi, hogy karácsonyra is azt akar majd adni. Nme szenvedett sokat a becsomagolással. Kis díszes, ajándék zacsikat szerzett be hozzájuk és voila. \o\ Megvan a gyönyörűséges megoldás. /o/ Végül leült Anat mellé egy másik fotelbe. :3
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal5187/5300Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 09 2015, 22:36

Csak azért, hogy a hosszú várakozás miatt ne felejtődjön el a kedves kis üzenet, amit Jun küldött, lássuk még egyszer min is kellett tanakodnia a kicsiny csapatnak.


Kód:
Halihó!

Ez egy körüzenet a céhtagok között. Anat-nak közlendője van, és szeretné ha mindenki megjelenne 12:30ra a Sweet Dreams cukrászdában a Kezdetek városában. Nagyon fontos dologról lesz szó, ezért kérlek ne késsetek. Az ajtó előtt találkozunk.


Ezzel az üzenettel persze számos probléma akadt. Egyrészt az, hogy ha Anatnak fontos közlendője akad, akkor miért nem ő küld erről üzenetet a céhtagoknak. Persze azt Shu is tudta jól, hogy Jun a leglelkesebb a céhben, ő segít mindenben Anatnak, ő van ott szinte mindenhol, Anat jobbkezeként, de ez akkor is fura volt. A másik jelentős probléma Shu elvárásai voltak. Igen, azért bármennyire is újonc volt, vagy talán pont azért, mert újonc volt, remélte, hogy segítik a beilleszkedését, megmutatják neki, hogy fontos, és nem felejtik el a szülinapját. Már az gyanakvásra adott okot, hogy Jun nem köszöntötte fel harmadikán. Ha valaki, akkor Junnak fel kellett volna köszöntenie. Na most ezután, pont vasárnapra hívja össze Anat Jun által a naaaagy céhgyűlést, amikor éppenséggel mindenki ráér, és amikor ugye a szülinapokat is ünnepelni szokták. Persze semmi kedve nem volt elrontani a meglepetést, így jó előre elhatározta, hogy majd meglepődik, és Timidusnak is elmesélte, hogy ha esetleg a sötétből hirtelen páran eléjük ugranak, meglepetést kiabálva, vagy valami hasonlót, akkor az feltehetően nem egy rajtaütés lesz, hanem mindössze szülinapi zsúr. Még vett egy mély lélegzetet mielőtt lenyomta volna a kilincset, behunyta a szemét, és igyekezett eltörölni a boldog mosolyt az arcáról. Végül is egy fontos megbeszélésre érkezett…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Saya Vas. Jan. 11 2015, 01:44

//Mint utólag kiderült, a dolog abban hibádzik, hogy Saya-nak nem mostanság lesz a szülinapja, szóval azt a részét ki lehet hagyni nyugodtan Razz
Sőt, kérvényezem Rolling Eyes  //

~Már megint egy céhgyűlés? Miért nem volt akkor ilyen sok, mikor még nem volt meg a bajod?~
Nem tudom, de őszinte leszek hozzád, hogy én is jobban örültem volna neki >.>;
~Biztos nem próbálsz meg inkább te előrejönni?~ -kérdezi a Hugi elég aggódó hanggal, még az a gomolyag is, aminek én őt mindig érzem, olyan kis picike lett. Tudom ám, hogy már nagyon nem akar ő előremenni, de ha én teszem, akkor olyan pár percig bírom csak, mert olyan egyre többnek meg többnek látom azokat a foltokat. Valami nagyon-nagyon nagy baj van velem, de én nem tudom, micsoda, a Hugi meg nem hajlandó elárulni, de az is lehet, hogy ő még ő sem tudja, csak ezt nem akarja bevallani.
~Oké, akkor megyek én.~ -egyezik végül bele egy sóhaj kíséretében és elkezdi összepakolni a szobácskánkat, hogy szép legyen, mire hazaérünk. Amúgy azért is van mindig ő elől, mert ilyenkor én magam becsukhatom a szemem és akkor nem látok annyi sok gusztustalanságot, amíg nem találunk majd valami megoldást, amivel eltűnnének.
~Apropó, jut eszembe...~ -csap a homlokára és kinyitja a kis fehér ládánkat. ~A Shukakunak kéne ajándékozni valamit.~
Miért? O.o
~Úgy tudom, most volt a szülinapja.~
Jó, de mit adjunk neki? Mármint, még alig ismerem... >.>
~Legszívesebben az lenne neki a szülinapi ajándékom, hogy nem verem laposra a sárkányát, de az nem elég. Figyelj, erről a kis plüssödről lemondanál? És akkor kaphatná ezt, ha már vásárolni elfelejtettünk.~
Ööö... neeem, a hódról nem, azt a Kurokoto-tól kaptam >< De mondjuk azt a malackát? Úgyis hamarosan szilveszter, és a malac szerencsét hoz :3
~Akkor már inkább ezt a vörös cicát, ennek masnija is van.~
Jaaaj, és a sárkányt? A kastélyos-párnásat. Úgyse használom Rolling Eyes
~Nem, nekem már van egy ötletem, mi legyen. Adhatjuk azt is, viszont akkor gyors valamit a többieknek is találjunk ki, és akkor a karácsonyit is letudjuk így előre.~
Hugi, te mióta törődsz így mindenkivel? :]
~Bekussolsz.~

Szóval még utolsó félórában gyors városjárás volt, hogy ez arra, ez meg emerre volt, de szerencsére mindent meg tudtunk szerezni így két helyen, még ha két különbözőn is. Meg hát némi arany árán, de a Hugi azt mondta, nem baj, mert egyszer van egy karácsony az évben. Végül elértünk a Sweet Dreamsig, ahol már láttuk a Shukakut, hogy áll az ajtó előtt és nagyon készül valamire.
-Hóka, Shu! -kiáltott fel a Hugi. -Egy pillanatra még, plíz!
És amint odaért, a kezébe nyomta azt a sárkányos párnát, amit kinézett neki még otthon a dobozból. Mármint a kastély maga a párna, de bele lehet gyömöszölni a sárkányt :3
-Ezt a szülinapodra, már ha mostanság volt. Ha meg nem, akkor jóelőre. Most már bemehetünk >.>
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal3807/4100Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Yue Vas. Jan. 11 2015, 17:26

                    //Nana//


A pincér kissé nehézkesen, de sikerült kihoznia az édességeket. Inkább nem akartam gondolni arra, hogy mennyibe fog ez kerülni. Fenébe a feneketlen gyomrommal! Ha így haladok akkor anyagi csődbe jutok egyszer.
-Ahányszor látom, hogy mennyit eszel, annál inkább megrémiszt.
-Megrémiszt? Nem tehetek a dologról.  
-Aha.
Elkezdtem enni a krémesemet.
-Hmm! Az első falat varázsa. Megyek, kérek  szalvétát. Még mielőtt megkérdeznéd, hogy  miért, azért mert egy szalvéta nem lesz elég.
-Köszönöm a felvilágosítást.
Felálltam az asztaltól és elkezdtem a pult felé menni, kértem még kettő szalvétát majd az asztal felé mentem. A pincér a mellettünk ülő vörös hajú lány melletti asztalhoz akarta vinni a rendelést, de a szerencsétlen pincér megbotlott, majdnem a vörös hajú lányra esett egy forrócsoki + egy EXTRÉM krémes sütemény, egy lépésnyire voltam, így a vörös hajú lány mellé álltam, hogy rám essenek a nyalánkságok.
-Ez közel volt. -mondtam a vörös hajú lánynak mosollyal.
-Jól vagy? -kérdezte Inu. -MAGA SZERENCSÉTLEN! Figyeljen, hogy hová lép! -mondta mérgesen Inu.
A pincér bocsánatot kért, majd elment, mondta a pincér, hogy fizeti a rendelt édességeket.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal425/1500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Jun Csüt. Jan. 15 2015, 17:40

//szülinapocska//

Yosh a vendégek is szépen lassan szállingózni kezdtek, ami elégedettséggel töltött el, először Anatot majd pedig Alexot igazítottam az üres asztalokhoz, ahol nyugodtan lepakolhatták a hozott ételeket, esetleg ajándékokat ha úgy kívánták, én pedig az utolsó simításokat végeztem a díszleten.
- Jól van a lányok is hamarosan megérkeznek, remélhetőleg. Ugyan kaptunk kulcsot az ajtóhoz, de szerintem most már nincs értelme tovább zárva tartani, nehogy meggondolják magukat, amiért zárva találják, és nem tudnak bejutni. - majd vállat vonok a dolgok felett és az ablakhoz sétálok, picit félrehúzva a függönyt és kilesek. Pont elkaptam a pillanatot ahogyan Saya szabotálja Shu-ék bejövetelét a cukrászdába. Egy picit még nézegetem a lányokat, majd feleszmélek, hogy most nincs vesztegetni való időm, és vissza is bújok, a fiúk felé fordulva.
- Megjöttek. Itt vannak. Bármelyik pillanatban beléphetnek. Az ajtó mellett fogjuk őket várni, és egy zsákot húzunk a fejükre... Vagyis, eléjük vetődünk, és felköszöntjük őket. Nem is. Még jobb ötletem van! Felkapjátok őket amint belépnek az ajtón, és a trónushoz viszitek őket. Tökéletes. Cool - nehezen végül is az ötlet megszületett, reméljük az erőembereinknek is sikerül majd végrehajtani a feladatukat. Közben pedig előkészültem, az ajándékaim a többiekéhez igazítottam, csinos kis dobozkák. Shu-tannak egy csinos kis kalapot rejt, mert hamarosan úgyis szezonja lesz. Saya-chan szülinapja ugyan még nem most lesz, de nem hiszem, hogy baj lenne belőle, hogy picit előbb tartjuk meg az övét, Shu-nyannak pedig később. Az ö dobozában egy kézitükör van. Igazából csak remélni tudom, hogy tetszeni fog neki, a szobájában van egy jókora tükör, bizonyára szereti az ilyesmit. Majd ha az ajtó mégsem nyílna ki magától picit felgyorsítjuk a dolgokat, saját kezűleg nyomom le a kilincset, viszont nem nyitom ki az ajtót. Fények kialusznak, kezdődhet a móka.

-- történés // lányok bejutása után --

- Ejj Boldogságos születésnapocskát a csinos Artes lányoknak. Még ha kicsit megkésve, vagy túl hamar is... de remélem elfogadjátok a kemény munkával készített, beszerzett, ajándékainkat. - kacsintok feléjük, közben pedig a kezeimmel oldalra mutatok a csomagok, és kaja felé. Majd pedig elővarázsolok még néhány kevésbé csicsás széket, a férfiembereknek, feltéve ha még nem csücsikéltek le, majd amint sikerült mindenkinek helyet találnia, a szoba egyik letakart asztalkája alól előhúzok még egy tortát.
- Ezt pedig a nemszületésnaposoknak lett.. Mert megérdemeljük. Cool Nemde? - veregetem meg Alex-kyun vállacskáit. Ugyan még nincs itt mindenki, de talán csak késnek... vagy elkeveredett az üzenet...

//yosh szerintem az lenne a legjobb, ha először Anaték írnának utána a jányok. esetleg ha valaki még akar írni a céhből akkor essen be, valahogyan, rábízom mikor és hogyan szeretné

ps: elnézést a low quality reagért, de muh Rest in peace //
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal3984/4100Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Lamia Csüt. Jan. 29 2015, 22:41

//Szophie//


Ettem a sütijeimet szépen csendben amikor egy lány az asztalhoz jött. Elmondta szándékait majd leült. Nem zavart különösebben. Szomorúnak tűnt a lány. Tudom, hogy semmi közöm nem volt ahhoz, hogy szomorú -e vagy sem, de rossz volt így látni. Szerintem vidámabb szokott lenni, de ez egyáltalán nem biztos, hisz nem ismerem.
A lány elém tett egy sütit, mondta, hogy ajándékba kapta.
-Köszönöm szépen! ^^-megköszöntem a lánynak majd fagylaltkehely melletti szalvétára raktam. Oké, lehet, hogy nem piszkos az asztal mert nem igazi, de egyenlőre ez még szokás marad.
Pár pillanatig figyeltem a lányt. Nem bírtam nem nézni azt, hogy szomorú. Lehet, hogy nem volt a legjobb ötlet, de megkérdeztem a lánytól.
-Öhmm... Elnézést kérek, tudom, hogy tolakodás lesz és nem rám tartozik mert nem is ismerjük egymást, de... Miért vagy bánatos? -kérdeztem őszinte tekintettel a lánytól.
Tudom, hogy nem rám tartozik, hogy mi a baja de nem bírtam megállni, hogy ne kérdezzem meg. Idősebb nálam de érzésre hasonlít a húgomra, meg amúgy is valamiért mindig felteszem ezt a kérdést ha látok egy bánatos embert Xp.










Lamia
Lamia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Oct. 03.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal10/1500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (10/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 30 2015, 17:54

//Minori//

Két okot adott meg, hogy a mi céhünket választotta: először is mert szerinte megfelel a magas szintű játékosoknak, s az olyan kezdő játékosoknak is, mint ő. Másodszor pedig szeretne barátkozni, s a céh egy tökéletes lehetőség rá számára. Kedves gondolat volt szerintem, illetve hogy láttam rajta, hogy őszinte, nem volt semmiféle kifogásom, ami miatt nem maradhatna a céhben.
- Akkor vedd úgy, hogy mostantól hivatalos tagja vagy a White Rose-nak. Üdvözöllek a céhben. ^^ - megvártam a reakcióját erre, majd folytattam:
- Van mellesleg egy céhházunk, ahol lehet egy saját szobád, így nem kell fogadókra költened a pénzt, hogy megpihenhess, s ha bármi baj van, nyugodtan szólhatsz nekem vagy a másik alapítótagnak, Ryutoshi Kurasai-nak. ^^ - közben szóltam a pincérnőnek, hozhatja a számlát, ha Minori nem kér még valamit, miközben Villámlás teli hassal pihen. Aaaw, még mindig olyan édes, mikor alszik. ^^ Remélem, hogy Minori-nak nem lesz gondja vele, mint a kedvesemnek. Szegénykém még mindig nem kedveli amiatt az incidens miatt, pedig olyan rég volt. Hiába próbáltam rávenni, hogy béküljön ki vele, valahogy soha nem sikerült, hiába fogadta már el Villámlás, aki a visszatértekor, mikor megtudta, hogy járunk, az elején mindent megtett azért, hogy szétmenjünk, mert azt gondolta akkor, hogy Snowcat veszélyt jelent rám, illetve csak ki akar használni engem, pedig Snowcat mindig vigasztalt engem, ha szomorú voltam, s most is vigasztal, ha szomorkodok valami miatt. Óh, megjött a pincérnő a számlával! Szerencsére nem volt olyan sok, így ki tudtam Minori limonádéját is fizetni. ^^
- Megszeretnéd nézni a céhházat Minori?^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal3453/3500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Minori Csüt. Feb. 05 2015, 20:32

//Enheriel//

Csak ültem a székemben, s vártam mi lesz Enheriel válasza. Mikor láttam, hogy nyitja a száját, becsuktam a szemem és az asztal alatt a kezemmel imádkoztam. Lehet furcsán néztem ki, de ha az asztal felett imádkoztam volna, az még rosszabb. Még a végén azt hiszik a cukrászda vendégei, hogy nincs ki a négy kerekem. Bár nem valószínű, hogy engem néztek, de ezt most hagyjuk... >.< Szóval, Enheriel válasza nagyon boldoggá tett, ugyanis bevettek a céhbe. Abban a pillanatban mikor meghallottam azt hittem elájulok, persze ez nem olyan nagy dolog, de engem, aki még soha nem volt benne semmilyen céhbe igenis boldoggá tett. Hatalmas mosollyal feleltem a lánynak.
- Nagyon köszönöm, hogy benne lehetek! Számomra ez nagyon nagy megtiszteltetés. - Fejeztem be mondandómat. Majd Eneriel mondta, hogy van egy céhháza is a White Rose-nak és, hogyha bármi gond adódik nyugodtan szoljak neki vagy Ryutoshi Kurasai-nak. Nem rémlik, hogy valaha is hallottam volna ezt a nevet. Szóval inkább neki fogok szólni.
- Azt megkérdezhetem, hogyha mondjuk, valaki saját szobát akar, a céhben az neki mibe kerül? - Kicsit érdeklődtem, a szobák után, nem mintha akarnék saját szobát, de lehet majd, ha egyszer kicsit fejlettebb leszek még jól fog jönni. Eközben Enheriel elkérte a számlát, ami remélem nem volt neki olyan drága, mivel én is kértem valamit. Majd, ha egyszer valami fontosat szeretnék vele megbeszélni és is meghívom. Ekkor megkérdezte, hogy meg akarom-e nézni a céhházat.? Természetesen meg akartam, így jól is jött ez a kérdés.
- Igen, felőlem indulhatunk is. - Mosolyogtam, majd folytattam.
- Még egyszer köszönöm a limonádét. Majd egyszer még viszonzom. - Néztem a lányra kedvesen.
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal250/300Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (250/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Mirika Szer. Feb. 11 2015, 17:15

Szülinap??

Cukrászdai randi, heh? Nem tudom, miért kellett ilyen sejtelmesen fogalmazni és reggeli agytornára késztetni ezzel a gyengus rébusszal, amikor tökegyenesen megmondhatta volna, hogy hol is vár majd, de hát lelke rajta. Szerencséje van, hogy ilyen emlékezetes lett az első talizásunk ott, különben várhatna rám örökké Razz Na de mivel nem ilyen sorsot szántam a mackómnak, így tisztességesen felkészültem a délutánra. Arcomon végig fülig érő mosoly, vidám dúdolás is jellemzett, egyszóval boldog voltam és izgatott, amikor kiléptem a nysteri lakásocskám ajtaján, és megindultam a város főtere és teleportkapuja felé. A Kezdetek Városának főterétől nem volt messze a cukrászda, elvégre akkor nem is lett volna nagy forgalma, ha nem a "belváros" részét képezné, elérhető közelségben Razz Ez is csak azért volt, mert a játék elején sikerült megszerezniük az épületet, mostanra maximum a legdrágább helyek maradtak meg üresen, amiket nem is érné meg kibérelni vagy megvásárolni. Még.
Na most, ugye Nacchan széthagyott pár kavicsot az úton, ami eleinte maximum annyiban tűnt fel, hogy amikor befordultam az utcába, akkor bele is rúgtam egybe, de amúgy tükörsimán elcaplattam mellettük, mintha ott se lettek volna. És ez egészen addig így is volt, amíg a bejárathoz nem értem, mivel nem szoktam meg, hogy mindenféle kavicsokat hagyjanak az ajtónál, és bosszankodásom közepette tűnt fel, hogy lényegében elmentem egy sorfal mellett, mert hát ahogy visszanéztem, úgy már világosan látszott, hogy valaki ezeket a kövecskéket lerakta az utcára. Hiányzott már egyik-másik, de látszott. És hát mikor be is léptem, akkor lett nyilvánvaló, mi folyik itt, mert a tekintetemmel nyilván követtem, amit kellett, és az egy szív alakú kirakáshoz vezetett. Facepalm facepalm
Viszont nem csak Anat volt ott, hanem kábé mindenki az Artesből, és jól láthatóan nem egy randi közepébe csöppentem, mert mindenféle torta és ajándékok is voltak terítéken, amiket nem is én kaptam. Szóval jó alaposan becsaptak, ami már csak azért is volt ciki, mert én semmivel sem készültem, azt leszámítva, hogy csinosan néztem ki :3 Szóval ebben a szellemben indultam meg nagy trappolva a párom felé, olyan indulatos módon, de persze nem mérges voltam, csak annak akartam álcázni az én kis csalafintaságom, ami egy szenvedélyes csókban végződött.
- Köszönöm, édes vagy :3 De mit ünneplünk? - súgtam a fülébe diszkréten, és a fejemmel a társaság felé böktem, miközben lekászálódtam a nyakából, és magamhoz öleltem a mackót meg a rózsát fülig érő mosollyal.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal11225/10500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 11 2015, 21:43

Mirinek nem tetszett az ajim T_T Legalább is nem azt az elragadtatott, "aww" pofit láttam, amit vártam volna. Hát, azt hiszem ezzel végérvényesen befellegzett Kavics Karcsinak és társainak, több bőrt nem tudok már lehúzni erről a témáról ahhoz, hogy ne legyen még ennél is nyálasabb Razz Mindenesetre kapok egy forró csókot, ami feledteti is velem a csalódottságomat. Szorosan magamhoz ölelem és pár pillanatra elidőzöm azzal, hogy csak mosolyogva nézek rá. Az is hamar kiderül, hogy a lány zavartságának oka, hogy nem avattam be a részletekbe, ezért most kényelmetlenül érzi magát.
- Csak firkantsd alá ezeket a kártyácskákat, minden másról gondoskodtam - rákacsintok Mirire, majd egy Shunak és egy Sayanak címzett üdvözlőkártyát adok át neki feltűnésmentesen, amit kettőnk nevében fogalmaztam meg és én már alá is írtam. Boldog születésnapot kívánunk blablabla, sok örömöt, sok exp-t, sok jelvényt blablabla és arcodon mindig legyen mosoly! xoxo Anatole és ...
Miután nagyjából mindenki megérkezik, legalább is azok itt vannak, akik jelezték részvételi szándékukat, így nem várok tovább, hanem összecsapom a tenyeremet, hogy belekezdjek egy kis beszédbe. Ez azonban mégsem történik meg, mert Jun már tűkön ül és inkább előáll a nagy meglepi üdvrivalgással. Fene, pedig el akartam játszani, hogy nem is szülinapot jöttünk ünnepelni.
Amikor Jun átadja a cuki kis ajándékait, akkor átkarolom szépen Miri derekát és elkezdem az ünnepeltek felé húzni. Közben lenyitom inventorymat és két gyönyörű kimonó terem a kezemben. A lilát, melyet Shunak szánok, átadom Mirinek, a zöldet pedig én adom át Sayanak. Aztán persze cserélek és a másik lánykát is jól megölelgetem és boldogot kívánok. Utánunk pedig Meredith következik, aki mindkét lányról készített egy-egy potréképet, melyeket saját kezűleg rajzolt meg. Amint Alex is átadja az ajándékait, indulhat a party \o/
Amint lemegy a nagy eszem-iszom mulatás, beindítom a hangrögzítő kristályokat, hogy meglegyen a talpalávaló zene is. Szívesen táncra perdítem bármelyik lánykát, sőt még Alexet is meginvitálom valami kandúros feszítő arcoskodós macsótáncra, hadd rötyögjenek rajtunk a lányok. Aztán amikor elérkezik egy lassabb szám, akkor alexet odatessékelem Junhoz, hogy dicsérje meg a szervezőhölgy munkáját és kérje fel táncolni Razz Én magam pedig a kedvesemet kérem fel lassúzni. Finoman magamhoz húzom, majd némi táncika után megszólalok.
- Hoztam ám neked is egy kis apróságot- mosolyodok el sejtelmesen, majd benyúlok a zsebembe és előhúzok egy kb 2 cm átmérőjű medált, mely egy szépen megmunkált ezüstláncon függeszkedik. Mirika jól ismerheti ezt a medált, az itt jelenlévők közül mindenki viseli ezt, bár én magam kitűző formájában, ami most is a galléromra tűzve pihen. - Boldog évfordulót! ^^ Gyűrűt nem adhatok neked, mert az elfoglalna egy fontos item helyet, és különben sincs még itt az ideje. Viszont ez a medál nekem ugyanúgy az összetartozást jelképezi és ilyet csak olyanoknak adok, akik megérdemlik. Elfogadod és leszel tiszteletbeli tagja az Artes családnak?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal10/5000Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Enheriel Kedd Feb. 24 2015, 16:39

//Minori//

- Semennyiben kedves Minori, a céhházban a tagok ingyen kapnak szobát. ^^ - közben Villámlás is szedelőzködött, s megrázta magát. Nem kellett aggódnom amiatt, hogy valakinek a sütijére megy egy darab szőrszál vagy toll, mivel mindig ápolom Villámlás tollazatát és bundáját, így gyakorlatilag soha nem hull ki neki. S Villámlás legalább szereti, ha megfürdetjük Snowcat-tel, nem úgy, mint Regina, akit ilyenkor fél napig kell keresni, mert mindig olyan helyre bújik el a fürdetés elől, ami csak utolsónak jut az eszünkben. Legutóbb például Ryutoshi szobájába, az ágy alá bújt, hiszen tudta, hogy azt a helyet soha nem nézzük meg. Egészen addig, amíg Villámlás rá nem lelt ott véletlen a halszag miatt, ugyanis még egy halacskát is az ágy alá csempészett a kiscica. Mondani se kell, hogy hány hétig kellett a Lovagfiú szobáját szellőztetni meg illatosítani. ^^” Mellesleg igen, meg szeretné nézni a céhházat, így miután kifizettem a rendeléseket, kimentünk a cukrászdából, elindultuk, hogy én meg Villámlás elkísérjük a lányt.
- Annyit elmondanék, hogy a Céhház igen nagy, mivel egy kastély, ahol van Trófeaterem a boss tárgyak képeivel, amiket egy tagunk tulajdonában van, illetve azoknak a kép is, amik másnál vannak, de a céh egyik tagja szerezte meg. Meg Csarnoki terem a gyűléseknek és Rendezvények csarnoka a különböző céhes rendezvények kihirdetésére.^^ Sajnos egyik se volt még eddig, de remélem hamarosan változni fog a helyzet.^^' Mellesleg van egy Pillangókert nevű kertünk pihenőhellyel, aminek a különlegessége a pillangók százai, amiket megcsodálhatsz közelről.^^ - meséltem a lánynak útközben, Villámlás pedig hátul maradt szokásához híven, hogy ne érjen minket támadás hátulról.

//Ha tudsz, írj egy zárót, aztán szólok KA-nak. Köszönöm a játékot Minori!^^//
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal3453/3500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Benedict Arata Csüt. Feb. 26 2015, 18:36

||Suzume||
Az már igazán haladásnak mondható, hogy ő is bemutatkozott. Aztán valami igazán érdekes választ kapok. Egy picit elgondolkodtat, s érdeklődést is kelt bennem.
-Ó~h, milyen veszélyeket kedvelsz?
Mosolygok rá. A köpeny nem módosított, így erősen jó tippnek tűnik az íjász kaszt. A jártasságokkal meg egy lelket sem talál a környéken, lévén nincs is senki. A sétálás nem unalmas, kicsit sántít, de hihető. Van, hogy én is csak megyek a fejem után gondolatokba merülve, bár még sosem mentem így másik szintre, azonban valóban mászkáltam már órákon keresztül különösebb úti cél nélkül. A Kezdetek városára bólogatok, majd a randi említésére kinyújtom a nyelvem hegyét. Aztán már teleportál is. Szép lassan előkeresem a teleport kristályom, s belegondolok, hogy hová is mehetnénk…először. Talán a cukrászda, amit említett a legjobb kezdés, aztán majd kikötünk egy jó kis hangulatos italozásnál egy fogadóban. Nagyon károm nem lehet ebből az egészből, szóval akkor irány a kezdetek városa.
Körbenézek, majd amikor megpillantom intek neki, s odamegyek hozzá.
-Egy öt percre innen ismerek egy játékos által vezetett cukrászdát, egész jókat csinál, ha gondolod kezdhetünk ott.
Ezúttal én kacsintok rá. Biztos veszi a lapot, igazán szórakoztató lány, s ez tetszik. Már csak abban nem vagyok biztos, hogy mennyire szabad lelkületű, vagy mire vevő. Ha ez az ötlet megfelel neki, akkor már indulhatunk is, bár egy dolog még hiányzik. Mellé lépve úgy helyezem a karom, hogy meg tudja fogni a kezem, vagy belém is karolhat.
-Ha már randiról van szó.
Adok egy kis keretet a mozdulatnak. Aztán vagy elfogadja, vagy nem. Egyelőre nem tudom, hogy pontosan mivel is kellene kezdenem a beszélgetést. Nem volt ez betervezve előre, így egyelőre várok, hátha kezdeményez egy kis beszélgetést. A kis üzletbe belépve intek az ott unatkozó lánynak. Elég fiatal volt, azt hiszem ő csak kiszolgál, míg a másik a konyhán lóg állandóan. Szerencsére nem nagyon voltak itt, szóval a privát szféránkat sem veszélyeztette semmi.
-Nyugodtan válassz amit csak szeretnél.
Miután ő kiválasztotta amit szeretett volna, én is hasonlót választok, bár nem ugyanazt. Széles választék van forrócsokitól a mignonon keresztül a fánkon át a tortaszeletekig a parfaitról és a fagyikról nem is beszélve.
Azonban, ha máshová szeretne menni természetesen abban is benne vagyok.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal1413/1500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Suzume Pént. Feb. 27 2015, 08:59

Valahogy sejtettem, hogy ez a kijelentés fel fogja kelteni az érdeklődését. A pasik nagy százaléka valamiért szeretik a felelőtlen lánykákat. Talán mert könnyebben ágyba csábulnak? Razz
- Mondjuk vad idegenekkel ismerkedni akik megölhetnek, megerőszakolhatnak, kirabolhatnak vagy ki tudj mit művelnének a szende kis testemmel. – Kicsit összébb húzom magam és hangom is vékonyabb lett a mondta végére ezzel játszva el a gyámoltalan kislányt. Mondjuk ha úgy alakulna a helyzet habozás nélkül egy nyilat állítanák a gerincébe. :3
Különösebben sokat nem kellett várnom a fiúra, hamar követte a példám és már fel is ajánlott egy cukrászdát.
- Nekem megfelel. Szeretem az édességet, utána mindig megkívánok valami sósabbat. - Nyalom meg a szám szélét egy kacérkodó pillantást kíséretében. Ha veszi a célzást akkor nagyon hamar elérem nála a kangörcsöt. Miért mániám nekem húzni a férfiak agyát? Rolling Eyes
A kezdeményezésre csak mosolygok és végül bele is karolok. Vicces, az előbb minden gond nélkül teszem a perverz megjegyzéseket viszont attól, hogy belekarolok, már kényelmetlenül érzem magam. Persze ez utóbbit nem mutatom ki.
A cukrászda viszont szinte teljesen üres. Nem tudom ennek örülnöm kellene vagy sem, minden esetre megfogadom a tanácsot és választok.
- Akkor kezdésre én kérnék egy nagy adag forró csokit, három csokis fánkot, egy nagy szelet citromtortát, egy szelet gyümölcs tortát és a végén jöhet egy kehely fagyi. – Adom le a rendelésem a pincér lánynak. Hát most, na! Édes szájú vagyok. – Idebent úgy sem hízok. Ki kell használni amíg itt vagyunk! – Vigyorgok rá Arata-kunra. Nagyon is kiszoktam használni ezt a kis „ajándékot” főleg ha nem nekem kell fizetnem az ételért :3

Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal10/2700Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Benedict Arata Szomb. Feb. 28 2015, 04:32

||Suzume||
A válasza meglehetősen célirányos volt, amire csak a nyelvem hegyét nyújtottam ki. Ezt természetesen annak szántam, hogy igen is kalandos terveim vannak, de nem annyira veszélyesek. Eszem ágában sem volt kirabolni. Legalábbis ez alkalommal nem, az erőszak meg nem kényszer, és mi vagyok én, hogy látásból megmondjam a fétisét? Szerencsére nem tűnt el, vagy volt látható jele annak, hogy szervezkedett volna. Igazán kár lett volna lefújni a dolgot.
-Hát, arra is kereshetünk megoldást, persze az ízlésed szerint.
Kuncogtam egyet, bár inkább volt visszafogott kacagás. Egész jól éreztem magam, még adta a lovat alám, szóval egy remek napnak indult eddig. Bent a cukrászdában ismét majdnem elnevetem magam, ahogy tényleg nem fogja vissza magát, majd a megjegyzése beteszi a pontot az i-re. Elején kicsit még küszködök vele, aztán sikerül egy szolidabbat kiadnom.
-Ahaha~, ez így van. Jó meglátás. Akkor nekem legyen egy fehér forrócsoki, három sajtos roló, egy szelet dobostorta, és egy epertorta tejszínhabbal, oh, és még egy parfait.
Igyekeztem alaposan visszaütni a magas labdát a karikás fánkra, a „sós és krémes” rolóval, a tortákat is talán sikerült valahogy úgy választanom, hogy piszkálja majd egy csöppet a fantáziáját az igazán édes-kemény, vagy az epres-tejszínhabbal. A fagyira meg hát mi más, mint egy szintén kelyhes különlegesség. Amúgy is igazán kíváncsi voltam mit fog minderre reagálni, tehát félig a pincérlánykához, félig feléje fordulva rendeltem meg a dolgot, hogy ne legyek bunkó, de le se maradjak erről a lehetőségről. Kis kuncogás közepette megengedtem magamnak egy nagyobb hangvételű „erre tessék hölgyem” mozdulatot, és odakísértem az egyik arrább, ám nem sarokban lévő asztalhoz, hogy, ha jönnek is meglegyen az egy üres asztal közöttünk és a többi vendég között. Noh, meg ha már így hergelt is folyamatosan a kis játékra, ha nem előjátékra, akkor ezer örömmel adom alá én is a lovat. Egészen a belekóstolok az övétől a nap későbbi pontjai felé terjedő huncut gondolataiig, és nagyon remélem, hogy azok nem vörösen néznek ki, vagy ha még is, nagyon remélem, hogy nem olyan tőrbe csalás lesz, hogy megölnek-kirabolnak, bár az ötleteiből igazán pajkosan is lehetett érteni a „ki tudja mit művelnek a testemmel” dolgot.
Az asztalnál természetesen kicsit kihúzom, majd alátolom a széket, ha másképp nem akaródzik neki. A rendelésünket is hamar elkezdi kihordani, bár látszik, hogy szegény felszolgáló csaj csak nem bír vele, s hármat is fordul. Meghagyom Suzume-nak a kezdeményezést, mind beszédben, mint a finomságok megkezdésében.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal1413/1500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Mirika Vas. Márc. 01 2015, 17:42

Ahaaa, szóval szülinap! Jó tudni, gyorsan alá is firkantottam sutyiban a kártyácskákat, amíg ott enyelegtünk, volt is rá alkalmam :3 Jól megvezettek, de ha Saya-chanról van szó, akkor kivételesen elnézem a szemtelenséget és lenyelem a csalódást, hogy nem kettesben leszünk Rolling Eyes Felsóhajtottam, és hagytam magam közelebb terelni a többiekhez, kapott mindenki egy rendes köszöntést is, akit csak lehetett, megölelgettem :3 Egy picit sajnáltam, hogy nekem Shuu-chan ajándéka jutott, mert a kislánnyal nem voltam teljesen kibékülve, de hát most emiatt nem fogok hisztizni meg drámázni, szóval a tőlem telhető legbarátságosabb mosollyal adtam át neki az ajándékát. Szépek voltak a kimonók... én miért nem kapok soha ilyesmit? Jó, biztos nehezen képzelnek el olyan sokat takaró ruhában, amikor általában ez is rövid rajtam, meg az is sokat mutat, de eddig aki látott yukatában egy-egy nyári fesztiválon, annak mind leesett az álla Rolling Eyes Anat se volt kivétel, bár ő nem nyáron látott, hanem tavaly karácsonykor :3
Amúgy látszott, hogy mennyire otthon érzem magam, mindenkit kedveltem ebből a társaságból, akit legalább egy picikét is ismertem, Saya-chan meg annyira édes és cuki volt, hogy őt még akkor is, ha full vadidegen lenne :3 Picikét azért zavart, hogy én nem adtam semmit, mármint amit én is szereztem, pedig ha lett volna egy húsz percem, akkor legalább egy tortát összeraktam volna. Na mindegy, azért ennek ellenére is megpróbáltam jól érezni magam, táncoltam Alexszel is, meg Junnal is, megtömtem sütivel Saya-chant és ilyesmik. Egészen addig Anat felé se néztem, amíg nem követelt magának, onnantól kezdve viszont csak rá összpontosítottam :3
- Heeeh, még több apróság? :3 - csodálkoztam, és kíváncsian figyeltem, hogy mit varázsol elő a nadrágjából... mármint a szokásoson kívül ;P Na, és most felcsillant a szemem, ahogy megláttam a nyakéket, mert nyakék és szép *.* Szinte meg se vártam, hogy mondjon valamit, egyből átkaroltam a nyakát örömömben, és úgy öleltem meg.
- Persze, örömmel *.* Köszönöm... Nii-chan :3 - kuncogtam, a megszólítás előtt kicsi hatásszünetet is hagyva, aztán megfordultam, és nagy kegyesen hagytam, hogy ő tegye a nyakamba a medált. Persze a jutalom sem maradt el, ami először is egy diszkrét csók volt, aztán ha kettesben maradunk tényleg, akkor majd más is lesz, de addig is majd kicsattantam, és szaladtam újságolni Junéknak, hogy mit kaptam :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal11225/10500Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Márc. 02 2015, 19:43

Fel lettek állítva. Jun úgy döntött, hogy előbb az asztalnál adja meg a kijelölt helyet, ahol letehetik a praclijukat Anattal, majd előrukkol a a "nagy" ötlettel, miszerint legyen meglepetés, a meglepi bulin kívül is. Vigyék be őket az asztalig karon fogva. Alex erre majdhogynem felnevetett, hogy milyen vicces volt ez az előbbi, de Junra nézve, volt egy olyan érzése, hogy komolyan gondolta. Akkor bizony zöldjeit Anatra tapasztotta.
Legyen?
De hát kitől is kérdezi? lassan meg kéne szoknia, hogy ez az ember minden marhaságban benne van. Ő sem volt ellene, sőt. Kifejezetten akarta, ha már Jun annyira fellelkesült a nagy zsenialitásától, nah meg ez egy ünnep. Egy ünnep. Végre elmosolyodott. Attól függetlenül, hogy sebtiben rakta össze a két kis töpszlinek az ajándékát, nem gondolta, hogy kihasználatlanul maradna.
Ráhagyta a kisebbet szegény Anatra, ő pedig felkapta az ajtóban megjelenő Shut. Egyszerre tették le a nekik szánt "trónra". Volt itt boldog szülinap, Miri betoppanása, zene, Jun, sütik, kaja, pia , innivaló x3, meg persze ajándékok. Anat kimonói pont illeszkedtek az ő wagasa esernyőihez, mintha csak összebeszéltek volna. \o/ Mivel azok be voltak csomagolva, hagyta, had bontogassák a szülinaposak kedvükre ki őket csomagjaikból.
Persze hogy máshogy kezdődött volna el a tánc része az ünnepségnek, mint Anat és Alex hülyülésével? Már ki volt éhezve egy kiadós Arteses baromkodásra ő is, még szép hogy belement! Aztán Mirivel is táncolt, majd odatolták Junhoz, akivel szintén jót mulatott. Egyáltalán nem feszélyezte magát, és egyáltalán nem passzívkodott a háttérben, ahogy talán máskor tette volna azt... egy másik csapatban. Az Artes jó kis közösség volt. Még a szülinaposokkal is táncolt, még jó hogy! Ők az ünnepeltek, már miért ne tette volna? \o
Összességében nem bánta meg egyáltalán, hogy a emiatt kellett ehalasztania az elvonulását Hinarival. Áhh, de hát nem is akart úgy eltűnni, mint Esu chan, nem tudná megtenni, csak egy kis szabadságot venne ki. Az Artes él, az Artes lesz, amíg Anat itt van, hogy összetartsa.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_bal5187/5300Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 8 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 14 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.