Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Dreams cukrászda

+52
Chakna
Eldrie
Rumiko
Stingray
Hinari
Kuradeel
Cearso
Kiwi
Hikaru
Kemabat
Danieru
Suzume
Benedict Arata
Mirika
Saya
Nana
Jun
Lamia
Shakan
Shiratsuyu Anna
Minori
Enheriel
Yue
Ilsette
Shukaku
Licht
Cú Chulainn
Hürrem
Hime
Ai Hane
Leafa
Higurashi Sango
Aida Atsumori
Zakuro
Kurokoto
Danee
Elysion
Kayaba Akihiko
Primrose
Hayashi Yuichi
Meredith White
Anatole Saito
Halász Alex
Jay
Noxy
Chancery
Miyako
Szophie
Kazuma
Tetsuko Jin
RenAi
Cardinal
56 posters

5 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Hürrem Pént. Nov. 08 2013, 18:03

/ Jay:3/

-Ooh... -formálom számmal a hangot története hallatán. Szóval a kis lovag egy betojt típusú lovag. A gondolatra picit elmosolyodom magamban, és elképzelem, vajon más helyzetben is olyan-e, mint amilyennek leírja magát.
A zongorázás terén viszont sokkal magabiztosabbnak mutatkozik - érdekes. Élő teremtményekkel nem, élettelenekkel kitűnően kijön. Ismerem az ilyen fiúkat, rengeteget láttam, félszegen ácsorogtak a sorban, és dadogtak, mikor odaértek hozzám, volt, aki elfelejtette, miért is érkezett. Mások pedig arcoskodni próbáltak. A kettő közötti a legjobb; az udvarias, de magabiztos.
-Ismétlés a tudás anyja. -bólogatok. -Meg gyakorlat teszi a mestert. Oly sok mondás van erre, nem is lehet választani, melyik illőbb.
Boldogan mosolygok, mikor elfogadja az ajánlatot. Bingó. A kis lovag végül belemászik a hálóba, pontosabban a hálószobámba. Amit már csak ki kell alakítani; és persze ezek szerint az ominózus zongorának is ideje helyet találni. Vajon csak játszani fogunk a végén azon a zongorán? :]
-Persze, hogy megengedem. Miért hívtalak volna akkor meg? -nevetek fel az édessége láttán. -De nem most. Nemrég költöztem csak az új helyemre, és még kell pár nap, mire teljesen berendezem. Hmm... -tettetett gondolkodás mímelve nézem az eget egy ideig, majd lenyitom hosszú ujjaimmal a menüt, és kecsesen egy meghívót küldök neki.
-Csak ha nem bánod. -teszem hozzá. -Így könnyebben el tudlak érni, ha kész lesz a lak és a zongora rendelkezésedre áll. Szívesen hallgatnám a játékod egy nap. -döntöm félre a fejem és rebegtetem meg a szempillám egy kissé - "...vagy éjjelen", toldom hozzá, de csupán magamban. Nem felejtettem el a tényt, hogy félszegsége ellenére a kis lovagra vár már otthon egy különbejáratú házisárkány (s talán pont miatta ilyen kis félénk), és bár nem szokásom foglalt férfiakra hajtani, úgy érzem, vele némi kivételt kell tennem. Persze csak a szent cél érdekében.
Látni, hogy hogyan is boldogul az életben, és méltó-e arra, hogy eljusson a századik bossig, avagy felszabadítsam-e. Harmadik opció még a szimpla társasági célú megtartása, de abban az esetben a kis barátnőjétől fogok megszabadulni, amennyiben amaz nem válik méltóvá az életére.
-Az eset jóval a bejelentés után történt. -mesélem, elterelve gondolataim fonalait a témáról. -Tudtam, mi lesz az ára, de vagy én kapom az indikátort és tarthatom meg az életem, vagy a támadóm. Valami őrült volt, aki azt üvöltözte, hogy ő majd felszabadít, és a halálommal csak a log out gombot teszi elérhetővé számomra. -elfintorodom egy kissé, de magamban jót derülök. -Rég volt, de még sosem bántam meg, hogy inkább a biztos élet mellett döntöttem...
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal50/200Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (50/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Cú Chulainn Kedd Ápr. 08 2014, 01:53

//Licht//

Ülök este a fogadóban, a szobámban. Egy hete a Lichtel való találkozásomnak, azóta nem is volt semmi említésre méltó dolog az életemben. Farmolgattam kicsit a közeli mezőkön, de küldetést nem vállaltam.Eléggé sokat gondolkoztam arra az érdekes találkozásra, azzal a Licht nevü lánnyal. Elvileg jövök is még neki egy sütivel. Milyen ügyesen ejtettem a fejére a sütit.Nem szeretek adós maradni, gyorsan behajtom rajta azt a sütizést...meg ő rajtam a sütit. ˘^˘ Azóta nem is beszélgettem senkivel. Hiányzik a beszélgetés. Főleg, hogy olyan...jó volt. Beismerem, jó volt. Élveztem. Megtetszett volna a lány úgy? Nem biztos.
Nem hinném. De nem ismerem még eléggé, kitudja mi lesz később. Nem tudhatom előre. Mindenesetre most csak arra gondolok, hogy újra beszélgessünk. Vagy akármi. Jó lesz ez, legalábbis remélem. ^o^/ Legalább olyan jó mint volt. Ha nem jobb. És...az a bikini. *-* Elképzelni is jó benne. Egyszer úgy is behajtom rajta...valamikor. Most viszont írok neki egy üzenetet, hogy holnap jó e neki a találka. Kíváncsi vagyok mi történt azóta vele.

Menü. -> Üzenetek. -> Új üzenet írása.

Szia!
Úgy érzem itt az ideje, hogy behajtsd rajtam a sütizést. Holnap délben, a Kezdetek Városában, a Sweet Dreams cukrászdában megfelel? Nem voltam még ott, de remélem megtalálom, és hogy te is. Írj vissza, ha megfelel. Remélem nem keltettelek még fel, ilyen korai este. Azt is megírhatod, hogy vagy. További jó éjt.

Üdvözlettel,
Lancer.


Majd rákattintok az üzenet elküldésére. Remélem pozitív válasz lesz, és holnap indulhatok is. És most ideje aludni. Beállítom kilencre az ébresztőt, és megpróbálok elaludni. Bár még a választ megvárhatnám.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal270/500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Licht Hétf. Ápr. 14 2014, 18:11

//Lancer//


Fekvéshez készülődtem. Na jó túlzás a készülődés, de én tehet arról, hogy hideg volt a kádon kívül és jobban esett a vízbe áztatnom magam. Végül mikor órák után a víz is elhűlt kikecmeregtem kádból és felvettem hálóingem, majd léptem a csaphoz fogat mosni, majd még olyan bő tíz percig bolyongtam szobába fel-alá, mint egy kísértet. Végül csak sikerült lekapcsolnom a villanyt és elkecmeregni az ágyikómig. Bár még nem feküdtem le csak leültem az ágyszélére és meredtem kómásan magam elé a sötétben. Már épp aludni készültem ténylegesen is mikor üzentet kaptam. Félig már aludva megnyitottam az üzenetet, közben hátradőlt, úgy mint egy zsák és elterültem az ágyon. Olvasom mit is írtak. Valami behajtás meg sütizés…Délbe a Sweet Dreams-be…Ott még nem jártam, de tudom hol van, bár full nem vágom mi van. Ásítozva olvasom tovább, mármint fogjuk rá, hogy felfogtam amit olvasok, mert nem biztos, hogy felfogtam…Végül valahogy csak végig kómáltam az üzeneten. Bár a feladó neve nem rémlett, pedig kéne a barátlistámon fent van, tehát csak kéne tudom ki küldte az üzenetet. Viszont nem rémlik a név, bár igaz a név memórián pocsék…Viszont akkor nem sokszor találkozhattunk eddig, ha nem ugrik be ki is ez a Lancer. Bár lehet, ha megerőltetném magam eszembe jutnak ki az, de ahhoz fáradt vagyok most. Inkább küldöm a válasz levelet és alszom és igyekszem fejbe tartani, hogy mennem kellesz másnap.

Szia!

Még pont elkaptál elalvás előtt. És igen ráérek, bár így félálomba nem igazán értem mi van, de mindegy is. A lényeg, hogy holnap akkor igyekszem időre oda érni. További Jó éjszakát neked is!

Üdv. Licht

Elküldtem az üzenete, majd felkúsztam a párnámig, betakaróztam és rögtön be is aludtam. 
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal10/500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Cú Chulainn Csüt. Ápr. 24 2014, 17:39

Megérte várnom még egy picit az elalvással (na meg valljuk be őszintén, amúgy sem tudtam még). Megjött Licht-től a válasz, ő is aludni készült...meg nem érti mi van. Vagy beszívott, vagy álmos, ezt inkább nem döntöm el. De legalább beleegyezett, holnapra van programom. ^o^/ Nem írok már neki választ erre az üzenetre, gondolom úgy is elaludt. Ideje nekem is, megfordulok párszor és már el is nyom az álom.

Másnap reggel kilenckor felkelt a rendszer. Pontosan, mint mindig. Jobb dolgom úgy sincs, nem engedek a lustaságnak, elmegyek kicsit farmolni. Valamivel el kell ütni az időd. Tizenegy óra környékén már nagyon meguntam, elindulok vissza a városba, megkeresni a cukrásztát. Kellemes kis hely, csinos felszolgálókkal. Kérek egy üdítőt addig ameddig meg nem jön Licht..ma kirúgunk a hámból, verjük el a délig farmolt pénzt. \^o^/ Remélem legalább emlékszik rám, ki vagyok...eléggé égő lenne, ha idejön és fel sem ismer...a remény hal meg utóljára. Ha megjön és felismer, még szép hogy köszönök neki. \^o^/

-Szia! Hogy vagy, legutóbbi találkozásunk óta? –ha a kezét nyújtja, nyomok rá kézcsókot..bár vajmi kevés esélyt látok arra, hogy ilyesmit tegyen. Most is szép, mint legutóbb...bár itt sincs víz...egyre kevesebb az esély, hogy bikiniben lássam. >< De soha nem teszek le róla, majd egyszer úgyis összejön. ˘^˘ - Mit kérsz, üdítő, süti, ilyesmi? –ajánlom fel jól nevelt úriember módjára a dolgot és intek is a péncernek, hogy lábhoz, dolga akadt.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal270/500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Licht Pént. Május 02 2014, 22:48

Magomhoz képest későn keltem és valamiért olyan érzéssel keltem, hogy valamit nagyon elfelejtettem. De vajon mit? Majd eszembe jut, remélem ne fontos dolog lenne az amit elfelejtettem…Lassan dél, sikerült jó sokáig durmolnom. Bár ez az érzés most jobban idegesít, valamit lelejtettem csak nem tudom mit. Bár logikus, hogy nem tudom mi az, ha elfelejtettem. Lehet listát kéne vezetnem a dolgaimról, bár igaz akkor meg a listát felejtem el megnézni vagy úgy elsuvasztom valahova, hogy a jó Istenke se találja meg…Lassan, de biztosan felfüggesztettem a pizsama partit és talán már mondhatni éber voltam, de inkább csak rá lehet fogni, hogy felfogom magam körül a világot. Dél van és az a erős hiány érzetem csak nem múlt el, de eszembe se jutott, mi az ami nem stimmel. Elkezdtem babrálni az menümet, mert jobb szórakozásom nem volt és csak akkor esett le, hogy mekkora ökör vagyok mikor véletlen beletévedtem az üzenet listámba. Tényleg nekem lenen egy találkám ma…Már egy órával túlléptem a megbeszélt időpontot. Bár, ha még most elindulok talán még plusz fél óra késés amit provokálni fogok. De csak mert nem vagyok az a sietős kapkodó fajta. Már elkéste mit kell kapkodni, ha nem várt meg így jártam…Összevakaróztam, majd el is indultam, persze nem rohantam. Rohanjon az akit kergetnek…Végül oda értem másfél óra késéssel. Nem hazudtoltam meg önmagam, aki ismer, hogy mindig kések aki, meg nem az meg majd idővel fog és megszokja, hogy mindig kések…Persze a név memóriám csodálatos, tehát az üzenetben szereplő névhez nem ugrott be a személy. De hála felfedeztem ezt a mini map bigyót és fent van a barát listámon tehát elmenni mellette kisebb eséllyel tudok. Meg arcról felismerem az embereket csak nehezen kapcsolom hozzá a nevet. Bár mikor megláttam az illetőt, már leesett ki is ő. Na igen egyszer találkoztam még vele nem csodálom, hogy nem ugrott be csak névről…Na, de kezdjük ott, hogy nekem a mai napra lebeszélt találka is kiesett valahogy, de végül csak itt vagyok, ez a lényeg.
-Szia! Bocsi, hogy késtem, de valahogy én elfelejtettem, hogy jönnöm kell. –persze közben valami zavart vigyort is erőltette magamra, egy kis ideig, gyorsan túl lettem a kellemetlen részén is – A legutóbbi találkozásunk óta nem sok minden történt. Talán amit meg lehet megemlíteni, hogy kiléptem a céhből aminek eddig tagja voltam. És veled mi újság? Veled történt e valami érdekes mostanság?
Közben le is ülök az asztalhoz, majd gondolkozom azon kérjek e valamit, igazából most semmi se kell vagy nem tudom, egyelőre még az étlapot bújom és a bőségzavarában gondolkozom azon mit is kérjek.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal10/500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Május 04 2014, 13:39

Várok. Nagyon sok ideje várok. Szinte az összes felszolgálólányt arcról ismertem már, annyi sokszor mentek el mellettem. Én pedig megrendeltem majd megettem az első sütim. Ugyanígy tettem az első italammal is. Majd mindezt eljátszottam egymás után. Elég sokszor. A pénztárcám meg kezd megcsappanni, nekem meg herótom lenni a sütitől. Lehet rossz ötlet volt ilyen „koránra” rakni a találkát? Na majd legközelebb okosabb leszek. Egy órába telt, mire meguntam a szimpla süteményeket. Kértem valami...érdekeset. Először nem értették a kérést. Azt hitték az egyik felszolgálóval akarok lefeküdni. Nos...ez sem állt messze a valóságból, de azt nem így tenném. Igazából a ház specialitását akartam. Erre kihoztak egy lilán füstölgő süteményt mellé lila porcukorral (?)... Nos, egy életem egy halálom. Egy hajtásra felittam az egészet. Tíz perc múlva kezdtem érezni a hatását. Legutóbb akkor éreztem ilyet, amikor a középsuliban kipróbáltam azt a fura cigit...Egyik pillanatban jókedvem van, másikban sírok...de leginkább nevetek. Mindenen. Az egyik szimpatikus felszolgáló lány leültetem magam mellé és busás borravalóért kezdem neki ecsetelni világfájdalmamat.

-Olyan...szomorú ez az egész...itt bentragadni egy játékban –NPC volt a szolgálólány, természetesen nem értette miről beszélek..én azért csak mondtam- nincs kiút! –kiáltom a kelleténél picit hangosabban és hisztérikusan. A lány csak megértően mosolyog rám, majd feláll és elmegy. Ezúttal nemsokára elmúlik a dolog hatása, végre újra nomrálisan gondolkozok. A könnyeknek már nyomai sincsenek. Legalább Licht nélkül is jól „szórakoztam”. Amikor azonban azon gondolkoznék, hogy felálljak és elmenjek, megérkezik. Felállok, hogy kihúzzam neki a széket és hogy köszöntsem- Szia! Nem gond, elszórakoztattam magam...Legközelebb írd fel valahová. –újra helyet foglalok.- Örülök hogy végül is meghallgattál engem is meg magamat is és kiléptél. Én beléptem egybe, más érdekes dolog nem történt azóta.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal270/500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Licht Hétf. Május 05 2014, 18:54

Késtem nem is kicsit csak gratulálni tudok magamnak, de hát ez van. Írjam fel valahová? Nos nálam az ilyesmi is egy vicces dolog ám, álltálába ha felírok valamit akkor az lap vagy füzet vagy akármi veszik el amire felírtam az emlékeztetőm.
-Nos…Nekem a felírás is egy érdekes procedúra. Akkor azt felejtem el, hogy felírtam valahova vagy azt valami veszik el amire felírtam. Aztán ugye későn kapok észbe vagy kerül elő és amúgy sem vagyok egy kapkodós fajta, ha már látom, hogy késni fogok akkor sem kezdem el kapkodni magam. Csak nyugodt tempóban folytatom amit addig, majd ugyanolyan nyugodt tempóval elindulok, így persze dobva a késés mértékét. De hát fusson akit kergetnek, ha már elkéstem minek sietni…
Majd a céhes dolgok, na igen túlzott reakciót nem volt rá. Most jó ideig nem lesz kedvem a céhekhez. De egy témának jó ez is.
-Én kiléptem egyből, te pedig beléptél egybe. Akkor most cseréltünk a helyzetünkön…Te vagy céh tag és én vagyok szólós…És melyik céhbe léptél be? Ha szabad tudnom.
Majd az étlap olvasgatása és a bőség zavar. Legszívesebben végig rendeltem volna mindent, de nem bírnám az adagot. Csak nagyobb a szemem mint a szám van ilyen, de lassan csak kérni kéne valamit…Ezt jól meg kell gondolni, bújok bele az a sütis lapba és lapozgatom olvasgatom miben mi van és elég nehéz döntenem. Közben pedig fülelek arra amit Lancer mond, bár az étlap jelenleg még a legérdekesebb dolog számomra. De egyszer majd csak eldöntöm mit kérek, ha meg nem megy akkor meg így jártam.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal10/500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Május 09 2014, 22:05

-Írd a homlokodra. Az legalább feltűnik, valamint elveszni is nehezen fog. –mosolygok rá.- Öm...azért hogy ne késs még többet? Elég logikus indoknak tűnik számomra. Az Anarchisták nevübe, most alakult nem rég. Szívesen látunk téged is a köreinkben, egy tagnak sem lenne szerintem ellene kifogása.

Mire végigmondom, már benne van a sütis lapban és gondolom válogat. Abban sem vagyok biztos, hogy meghallotta amit mondtam. Mindenesetre nem fogom ismételgetni magam mint egy papagáj, megvárom, hátha meghallotta. Meghívtam, nekem kell álnom a cehhet, de remélem nem esz ki a vagyonomból. ._. Ami ugye már nincs sok, így elég könnyű lenne összehoznia. Én a biztonság kedvéért nem is rendelek, amúgy is jóllaktam. Esetleg majd még valamilyen italt.

- Válogass nyugodtan, ehetsz is bőven, itt nem kell vigyázni a vonalaidra .˘˘ Tényleg...főzni tudsz? Valakivel elszerettetném készíteni a levadászott vadaimat, és nincs nagyon jelentkező a posztra. Ha esetleg tudsz főzni, szívesen várom a segítséged. Talán még valami jutalomban is megegyezhetünk...például a kaja fele.

A végén még azt fogja hinni szobára hívom...mondjuk ha benne van, nekem sincs ellene kifogásom. Még mindig szép. De azért a késés minusz pont nálam, főleg ahogy el is magyarázza, hogyan gondolkodik róla. Én azért igyekezek nem késni, maximum utolsó pillanatban odaérni. Nem szeretem megváratni a partneremet, az tiszteletlenség. Ugyanígy ha egyáltalán nem megyek el, jelzés nélkül. Azt még megértem, ha közbe jön valami, de jelezni szerintem akkor is van idő. Kivéve ha elrabolják az embert, vagy valami. ._.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal270/500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 15 2014, 19:28

/Ilsette/

-Biztos, hogy nem lesznek ott sokan. Ugye, Timidus? Nyitáskor csak nem lehet akkora sor. Ugye?
-Ezt miért tőlem kérdezed?
-Hát… mert…
-Azt is te tudtad, hogy itt van ez a hely. Nekem el sem mondtad, hogy van ilyen, ahol csak édességet lehet kapni.
-De… te mindig olyan ügyesen tudsz nyitás előtt megérkezni.
-Elkésni most sem fogunk. Emiatt ne aggódj.
-Nem emiatt aggódom.
-Tudom.
-Akkor meg?
-Amiatt se aggódj. Felesleges. Semmi baj nem történhet.
-Honnan tudod?
-Jun azt mondta, hogy itt töltötte a napjait. Ha vele nem történt semmi baj, akkor velünk sem fog.
-Ezt… miből gondolod?
-Szerinted pont ő nem hívta fel magára a figyelmet?

Shu halkan kuncogott, majd bólintott egyet.
-Igen. Igazad van, Timidus. Biztosan nem lesz semmi baj.
-Na ugye!

A cukrászda előtt valóban nem volt nagy sor, ők voltak az első vendégek, hiszen jóval a nyitás előtt érkeztek. Körbejárták párszor az épületet, megcsodálták a cégért, Shu még le is rajzolta. Bár a közös kis boltjuk cégérét Utahime készítette el, azért ő is szeretett tervezgetni, és már gondolkodott azon, hogy mindhárom üzletnek saját cégére lesz a nagyon belül… sőt még egy újabb rész megnyitásán is gondolkodott. Persze ez elég merész elgondolás volt ahhoz képest, hogy egyetlen vevőjük sem érkezett a megnyitó óta. Shu nemrég maxolta ki a főzés jártasságát, így biztos volt abban, hogy ő is eltudná készíteni az itt látható sütik bármelyikét, de mivel megígérte a petnek, hogy eljönnek ide, így nem volt mit tenni. A tömeget azonban sikerült kijátszaniuk. Beültek az egyik sarokba, rendeltek maguknak krémes süteményt és szörpöt. Nem kellett sokat válogatniuk, Timidus vette a fradtságot, hogy jó előre megtervezzen mindent, hogy minél kevesebbet kelljen a felesleges válogatásra pocsékolni az időt. Eszegettek, csöndben beszélgetve, nagyon ügyelve arra, hogy ne zavarják meg a lassan beszállingózó vendégeket, és ne hívják fel magukra a figyelmet.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Csüt. Május 15 2014, 19:56

Nyugodtan halad a Kezdetek városában, de sokkal másképp látja az egészet. Egészen fel van szabadulva, amit egy bájos mosollyal fejez ki. Az őt fogva tartó láncok elszakadtak, s szabad lénye csak most kell szárnyalni. Örül annak, hogy nincs mellette Bendő, mert csak folyton etetni kellett a petet. Most egyedül sétál, de cseppet sem érzi, hogy félnie kellene. Azelőtt a medve jelentette a védelmet, amiben a régi énje hitt. Az új énje magában hisz, hogy képes végigcsinálni az egészet, s megmutatni mindenkinek az erejét. Persze nem vakmerő, hogy egyedül vágjon neki a harcoknak, de hamarosan hallani fogják az ő nevét. Éjsötét haját eligazítja és az újjászületést mindenképpen meg akarja ünnepelni. Gondolkozik, majd a Sweet Dreams Cukrászdánál teszi le a szavazatát. Eszik némi édességet, hogy ezzel simogassa a lelkét. Tizenöt perces sétával megérkezik a céljához, miközben szétnéz egy kicsit. Gyanús alakokat néz, hogy nem követik e, vagy nem kíváncsiskodnak e utána.
~Minden rendben.~ Jegyzi meg magában, s könnyed mozdulattal libben be oda. Halkan csukja be maga után az ajtót, aztán tekintete pillanatokon belül végigsuhan a bentieken. Nem szentel túl nagy figyelmet a műveletre, mert sokkal inkább várja, hogy ehessen csoki tortát. Odalibben a pulthoz, miközben fekete tincsei árnyként követik. Arckifejezése leginkább egy sötét pengeéles szépséges hasonlatos. A pultnál leadja a rendelését, aztán egy félreeső asztalnál helyet foglal. Mikor a formás hátsóját leteszi a székre, akkor nem vizsgálja a bentieket. Tekintete kinti világot szemléli.
~Vajon Tachi hol járhat? Az a lókötő!~ Halványan elmosolyodik, mert sosem fogja elfelejteni, hogy mit tett vele. Felébresztette benne a valódi énjét. Ehhez hozzá tartozik, hogy rejtélyes módon elvesztette Bendőt. Sokat töprengett már rajta, de értelmes magyarázatot nem tud adni. Természetesen nem kell elmondania másoknak, főleg akikkel eddig találkozott.
~Majd kitalálok valami okosat, ha kérdezősködnének felőle.~Tudja le magában a dolgot. Megérkezik a három szelet csoki torta, amit lassan kezd elfogyasztani. Kiélvezi, hogy megtömheti a hasát finomsággal.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 15 2014, 20:18

Folyamatosan figyelik az érkezőket. Az idomár minden egyes alkalommal, amikor az ajtó fölött kifüggesztett kis csengő megkondul, kissé összerezzen, de nem kapja oda a tekintetét, hiszen az túl feltűnő lenne. Mindössze félszemmel néz oda, hogy újra és újra megbizonyosodjon arról, hogy nem Elysion, Danee, Kurokoto vagy valamelyik másik kiálthatatlan, önző, arrogáns, vörös lép be az ajtón. Szerencsére a teleportkristály itt is működik, tehát még azzal sem kellene időt töltenie, hogy kislisszoljon. Egyszerűen csak bemondaná bármelyik város nevét, és már ott is teremne, az alak, aki elől elmenekült pedig talán azt sem tudná, hogy ki tűnt el egy pillanattal előbb az éles kék fényben. Valamiért persze abba nem gondolt bele, hogy kedves ismerősök is erre vetődhetnének, de azért titkon reménykedett benne, és ez a gondolat is segítette abban, hogy mégis betérjen egy ilyen emberekkel teli, nyüzsgő helyre. De persze a fő vezérlő elem továbbra is az maradt, hogy ígéretet tett a barátjának a hely meglátogatásával kapcsolatban. Örült volna annak, ha mondjuk egyszer csak betoppanna Justin, Utahime, Anatole, Peter vagy Tachi… de úgy tűnt, hogy egyikük sem fog megérkezni. Még Jun sem volt itt, akinek ez a cukrászda volt a törzshelye. Se a petek. Érdekes módon ő volt az egyetlen idomár itt. A téglás játékban látott Macinak is nagyon örült volna. Elképzelte ahogy erdei gyümölcsös gyümölcstortát eszegetne valamelyik asztalnál. Ő biztosan jó társaság lenne, hiszen olyan kedvesnek tűnt. De senki nem érkezett. Már éppen készülődtek volna, befejezvén a feketeerdő és az oroszkrém torta utolsó falatjait is, amikor végre megjelent egy ismerős. Ilsette volt, aki magát állatorvosnak mondta. Ami azonnal feltűnt mindkettejüknek, hogy a lány egyedül volt. Persze egyikőjük sem gondolt azonnal rosszra, hiszen Shu úgy gondolta, hogy a nő betartotta a Timidusnak tett ígéretét, és nem ment veszélyes helyre, valamint ha bármi baj történt volna, azt biztosan nem egy cukrászdában ünnepelné meg. Talán csak nem akarta a medvét behozni egy ilyen helyre. Bendő a neve alapján elég falánk lehetett, és mivel még fiatal volt, lehet, hogy belekóstolt volna olyan dolgokba is, amit az idomár nem akart volna megvenni. Bár Ilsette nem foglalkozott velük, úgy hitték, hogy talán csak nem vette észre őket. Az első találkozásukkor nem valami jó viszonyban váltak el, így Shu kötelességének érezte, hogy tisztázza a helyzetet. Odaléptek az asztalához, és egy meghajlással, halk szóval köszöntötték.
-Szervusz Ilsette. Jó étvágyat.
-Hali!
-Választottál már valamit Bendőnek is?

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Csüt. Május 15 2014, 20:51

Teljesen átadja magát a csoki tortának, s minden egyes apró falatot kiélvez. Nem falja be, mint a torkos gyerekek tennék. Ez sokkal inkább hat rituálé szerű ünnepi édesség evésnek, mint zabálásnak.  Megvárja, míg megolvad a csokoládé a szájában, aztán némi rágás után lenyeli.
~Hmm, ez mennyei. Meg tudnám szokni, hogy minden nap ilyet egyek.~ Mondja ki magában, miközben közeledő lépést hall. Először úgy ítéli, hogy biztosan nem hozzá jönnek, így el fog haladni mellette. Nem vesz tudomást az érkezőről, hanem továbbra is hódolatát mutatja meg a finomságnak. Éppen a villájára szúrja a következő adagot és érzéki ajkaihoz emeli, mikor az asztalánál megállnak.
~Szóval hozzám jöttek? Ki akarják nézni az édességet a számból?~ Vagy ki akar velem beszélgetni. Pár pillanatra áll meg aztán a szájába csúsztatja a csoki torta szeletének egy darabkáját. Nem kell sokat várnia ahhoz, hogy felcsendüljön egy ismerős hang, aztán még egy. Kulturáltan megeszi a jelenlegi falatot, aztán hátradűlve a széken ránéz a másik kettőre.
-Sziasztok! – Búgja lágyan elégedett hangon. Egyelőre eltelt az evéssel, így nincs ellenére a beszélgetést. Rögtön megkapja az első kérdést Bendővel kapcsolatban, azonban nem esik kétségbe. Kicsit kivár a válaszadással, addig fürkészi a másik kettőt, hogy változott e valami rajtuk.
-Szerintem nem kell aggódni érte. Jelenleg jó kezekben van. Egy kislánnyal ismerkedett össze a város másik részén. Kapja a finomságokat, meg a rendes kosztot. Jelenleg ott van és biztosan játszanak. – Neveti el magát finoman, ahogy mintha felelevenedne előtte a kép a felvázolt eseményről. Tart egy pár másodperces szünetet, hogy aztán a következő szavakkal folytassa.
-De viszek neki a kedvenc süteményéből. Az a neve, hogy Robbantott Föld. Érdekes sütemény, de olyan gyorsan be tudja falni, hogy azt mondanátok bűvész trükk. – Ennyit Bendőről, s itt az ideje, hogy a témát más vizekre terelje. Megkeresi magában a szavakat, aztán minden további nélkül megkérdezi.
-Hát ti? Édességet esztek? Miféle kalandotok volt? Félelmetes? Erősebb mobokkal küzdöttetek? – Szándékosan több kérdést rak fel, hogy mindegyiket ki tudják majd beszélni. Ez a terv fogalmazódott meg benne, amit szeretne végigvinni.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 15 2014, 22:02

Ilsette nem válaszol azonnal. Talán haragszik rájuk? Talán ezért nem akar velük beszélni? Biztos a legutóbbi miatt. Timidus jócskán kiosztotta és kioktatta őt, amikor öngyilkos küldetésbe akart belefogni mindenfajta meggondolás nélkül. Persze akkor úgy tűnt, hogy megfogadja a tanácsot, és annyira nem is tűnt dühösnek. De most… mintha itt sem lennének… rosszul indult ez a beszélgetés. Azonban ezután mégis csak szólásra nyitja a száját, és köszönti őket.
-Szerinted?
-Nem kell aggódni?

Shu ijedten, Timidus pedig értetlenül tekintett a lányra. Természetesen a sárkány szólalt meg elsőként, hiszen a lány még kereste a szavakat arra, amit hallott.
-Aggódni mindig kell. Úgy látom nem tanultál semmit. Mindig óvatosnak kell lenni, és figyelni a veszélyt. Most is. Folyamatosan. És az, hogy azt hiszed, hogy nem kell aggódni, az nagyon kevés.
-Hol… honnan ismerted meg azt a lányt? Mennyi ideje? Mennyit tudsz róla, hogy csak úgy otthagytad neki Bendőt? Amit… Peter mesélte nekem, és én is láttam már…
Kezdett bele a hadarásba, és látszott rajta, hogy egyre idegesebb és ijedtebb.
-…én is láttam már, és Utahimének is elmondtam, hogy vannak olyanok, akik elrabolják a peteket. Hisamét is el akarták egyszer rabolni. És… nem… nem számít, hogy Bendő esetleg nem volt annyira ritka pet, mert ők minden petet elrabolhatnak… de… de… megvan a lány neve? Hátha ismerem… ha ismerem, akkor talán tudom, hogy kicsoda. Idomár volt ő is?
A sárkány csak lemondóan sóhajtott. Úgy tűnt mégsem lesz ez a nap zökkenőmentes, ráadásul egy újabb személyt rakhatott be a reménytelenek soraiba. Egy idomár, aki elengedi maga mellől a petet, védelem nélkül járkál, ráadásul azt sem tudja, hogy kinél hagyta, csak egy „kislánnyal”.
-Menjünk! Talán… talán tényleg nincs semmi baj…
A feltett kérdéseket nem azért hagyta figyelmen kívül, mert udvariatlan lett volna, hanem egyszerűen nem hallotta meg a fülében doboló hang miatt. Otthagyni valakinek a petet… egy bébi korú petet… egyedül hagyni… egy kisgyereket… rábízni egy ismeretlenre… a lány biztos volt abban, hogy ez a nő nem állatorvos, vagy ha tényleg az, akkor csak a pénzért csinálja. Az állatorvosoknak szeretniük kellene az állatokat, nem pedig magukra hagyni. Ha esetleg Peter lett volna, akinél hagyja, vagy Anatole, akinek szintén ott van Aldo… valaki akárkinek, aki megbízható, és nem csak „egy kislány”.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Csüt. Május 15 2014, 22:50

Tán részben a múltkori miatt válaszol olyan lassan, de jobb ok a csoki torta, ami nagy részben lefoglalja az érzékeit. Timidus kiosztása cseppet sem érdekli ilyen sok idő távlatából, mert az a régi énjének szólt, s nem az újnak. Rosszul kezdődik a beszélgetésük, azonban nem mutatja jelét, hogy ez zavarná, vagy elfogadhatatlannak képzeli. Higgadt nő marad, akit nem sürgethetnek, s nem irányíthatnak olyan könnyedén.
-Aggódni? Én ellenben veletek nem feltételezek senkiről rosszat, hogy ezzel hassak a jövőre. – Látja, hogy miként ijed meg Shu, míg Timidus értetlenül néz a fejlemények előtt. Mint mindig a sárkány az élelmesebb, s Shu csak próbálja a szavakat megkeresni. Első alkalommal érdekesnek tűnt a két páros, s úgy ahogy el tudta fogadni őket, de a jelenlegi énje inkább sajnálja a kislányt.
-Mi jogon kérdőjelezitek meg az én döntésem? Mellesleg, ha bogarat akartok ültetni a fülembe, akkor nem fogom engedni. Lehet régen elesett kezdő voltam, de az óta tanultam pár dolgot. Másik részről mindenkinek megvan a saját útja a játékon belül is. – Tekintete átsiklik Shura, aztán az ő kérdéseit hallgatja. Felvonja a szemöldökét, hogy itt olyan gyalázatos eseményről beszélnek, mint pet rablás. Akik ilyeneket emlegetnek, akkor azok megérdemelnék.
-1 hónapja ismerem és Maya a kislány neve. Szüleivel él egy házban, s cseppet sem észleltem, hogy állatok elorzásán törnék a fejüket. Gyakran vagyok náluk, mert mindig elmesélik nekem, hogy mi történt a városban. – Látja Shun, hogy egyre inkább megijed. Még mielőtt folytatná a beszédét, akkor előtte eszik pár falatot a csoki tortából. Továbbra is nyugodt marad, mint aki teljesen biztos a dolgában.
-Shu! Ne fesd az ördögöt a falra. Timidus, múltkor még igényeltem a tanácsokat, de már nincs szükségem rá. – Mondja ki határozottan a döntését. Ha belenéznek, a szemébe az nem hazudik. Más lett belőle, s másképp viselkedik. Mikor indulásra akarják indítványozni, azonban ő belekezd a második csoki torta szelet fogyasztásába.
-Ha annyira menni akartok, akkor csak tessék. Én nem mozdulok innen, míg el nem fogyasztom a csoki tortáim. – Méregeti a másik kettőt, aztán a tányért a kezébe veszi, hogy hátradűljön a széken. Másik kezében tartja a villát. Néhány falat múltán egyértelművé teszi a helyzetet.
-Örülnék annak, ha nem szólnátok bele a döntéseimbe. Az régen volt, de ez most van.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 16 2014, 06:58

Mindketten értetlenül bámulják a lányt, Shu arcát lassan elönti a pír a dühtől, Timidus pedig egy lemondó sóhajtással hajtja meg a fejét. A nő lenézi őket, és úgy tesz, mintha neki nem lenne szüksége segítségre. Amikor először találkoztak vele még semmit nem tudott. Olyan volt, mint aki csak most csöppent ide. El sem tudják képzelni, hogy mitől vált ilyen nagyképűvé. A sárkány csipogva szólal meg, a lány azonban most túl izgatott ahhoz, hogy hasonlóképpen válaszoljon.
-Menjünk Shu! Reménytelen.
-De…de… de… nem! Nem fogom hagyni, hogy bajba keverje Bendőt csak azért, mert ő nem elég óvatos!
-Nem a mi feladatunk.
-De igenis az! Kint sem csak az…
-De most nem ott vagy!
A lány elhallgat, ökölbe szorítja a kezeit, és dühösen néz a nő felé.
-És a Kegyetlen?
-Nincs bizonyítékod.
A lány megrázza a fejét, szemeiben könnyek kezdenek gyűlni. Újra azt a tehetetlenséget érzi, amit már régen nem tapasztalt ebben a világban. Tehetetlenség egy másik emberrel szemben csak azért, mert ő nagyobbnak képzeli magát. Újra maga előtt látja az intézet nagyobb gyerekeit, akik kővel dobálták meg a kóbor kutyát, akit ő nagy nehezen magához csalogatott az ebédjéből félretett darabokkal. Az a kutya bizalmába fogadta a lányt, és ő nem tudta megvédeni. Itt bent nem lesz így. Itt meg fogja védeni a peteket a gonosz emberektől. Ez a feladata. Hangja halk volt, de érződött benne az indulat és az elkeseredettség.
-Nem rosszat kell feltételezni, csak óvatosnak lenni! Nem bízhatsz meg mindenkiben! És… és… azért kérdőjelezem meg, mert régebb óta vagyok itt, és többet tudok a világról, mint te! Timidus pedig még többet! És… és…
Az idegességtől ökölbe szorított keze remegni kezd, amit azonnal a háta mögé is rejt.
-Nem bogarat akarunk ültetni, csak megvédeni egy hibától. Az idomár nem hagyhatja magára a petet egy ismeretlennél! Egyikőjük sem ér semmit a másik nélkül! És… most is kezdő vagy! Nincs egy hónapja, hogy találkoztunk abban a városban, és akkor még semmit nem tudtál!
Timidus megvető nevetéssel csipog, bár talán csak Shu hallja ki belőle, hogy ez az a fajta hangja.
-Nincs rá szükséged? Mondd csak Ilsette, mennyit fejlődtél ez alatt az idő alatt?
-Rendben! Akkor maradj… csak… mondd meg kérlek a koordinátákat, hogy láthassuk Bendőt. Tudni szeretném, hogy jól van.
-És beleszólunk a döntéseidbe, ha azok rossz döntések.

A sárkány kissé a lány elé helyezkedik. Talán már nézik őket páran, de most ez egyikőjüket sem zavarja. Nem kiabáltak, bár a feszültség közöttük és a nő között szinte tapintható. A lány túl sok mindent látott ahhoz, hogy engedhesse azt, ami most történik. Most ő a nagyobb. Beleszólhat a felnőttek döntéseibe, ha azok ostobán viselkednek. Az Elysionnal való találkozás, Peter története, Alex első találkozásukkor mutatott hozzáállása… mind-mind elég ahhoz, hogy féltse a peteket, ezeket a csodálatos lényeket, még a saját, melléjük rendelt idomártól is.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Pént. Május 16 2014, 09:26

Értetlenül bámulják őt, ami teljesen jó reakció tőlük. Shu-t elönti a düh, amit csak egy szóval lehet jellemezni: édes. Timidus sóhajtása egy kisebb mosolyt csalogat ki belőle, de csak pár pillanatra. Türelmesen várja, hogy vajon mi lesz a végén? A lány kikel magából a lány, amire csak felvonja a szemöldökét.
-Shu! Nem szeretném megismételni még egyszer magam. –Továbbra is nyugodt hangnem beszél, csak megerősíti e szavakkal azt, amit ezelőtt mondott. Teljesen más lett, s másképp látja ezt a világot, mint ők. Nem fogja hagyni, hogy egy gyerek és egy okos tojás pet megmondják helyette, mit kellene itt csinálnia. Egy jó darabig csend áll be, amit kihasznál. Csoki torta második szeletéből lakmározik, miközben arra vár, hogy e páros befejezze a duzzogást.
-Hiába próbálsz óvatos lenni, mert amellett szintén érthetnek meglepetések. Én nem szeretnék merev lenni minden helyzetben, ahogy ti teszitek. Ráadásul tökéletesen alkalmazom azt, hogy nem bízok meg senkiben. Bennetek sem bízom meg. Csakugyan? Nem számít, hogy régebb óta vagy itt, sem pedig Timidus. – Szól, aztán sikerül megenni a második adag finomságát. Az utolsó maradt meg, de előtte pihenteti a gyomrát. Előkészíti számára a helyet, ráadásul most beszélget. A kettőt egyszerre nem tudja csinálni.
-Kezdő? Lehet, de ettől függetlenül sem a múltban, sem most nincs olyan fajta kötelék köztünk. S ezennel bebizonyosodott, hogy sosem lesz. – Timidus kérdezi, hogy mennyit fejlődött, amire csak hűvös nevetés a válasz. Ha nem tudják elfogadni, hogy a jelenlegi nő a szabad Ilsette, akkor nem az ő gondja lesz. Megváltozott, s így fejlődött a játékban. Elengedte maga mellől a cuki kis medvét, hogy cserébe ő szabad lehessen, s egyben halálos.
-Mindig változik az ember, így ha ennyire kíváncsi vagy, akkor gondolkozzatok el miben fejlődtem. Más utat járok. Shu! Nem fogok koordinátákat megadni, mert ti azt hiszitek, hogy mindent jól csináltok. Egyáltalán nem. S a ti viselkedéseteknek szintén megvan a hátránya, s nemcsak az előnye. – Kezdenek elfajulni a dolgok, azonban Ilsette hűvös marad, s higgadt. Nem fognak kifogni rajta.
-Timidus! Most ti hibáztok, s minden egyes alkalomkor azt teszitek, ha mindenbe beleütitek az orrotokat.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 16 2014, 10:25

-Ne ismételd, csak mondd meg, hogy hol van Bendő!
A lány most először emelte fel a hangját. ilsette arcán ugyanaz a hűvöh rosszindulat tükröződik, amit Elysionon látott, és ez a legrosszabb dolog, amit a játékba lépése óta tapasztalt. Úgy tesz, mintha nem is lenne fontos az amit mondanak, figyelmen kívül hagyja őket, és gyerekként kezeli a lányt. A nem akarom mégegyszer elmondani az a tipikus felnőttes fenyegetőzés, amit Shu mindig is utált. Ki ez a nő, hogy eldöntse, hogy mit csinálhat és mit nem? Timidus persze továbbra is nyugodt marad, de ő is lenézi Ilsettet, hiszen úgy látszik ő is olyasvalaki, aki képtelen a csapatjátékra, képtelen az együttműködésre, és jól láthatóan az sem érdekli, hogy a lány aggódik a pet miatt.
-Kevesebb. Kevesebb meglepetés ér, ha óvatos vagy, és jobban tudsz felkészülni rájuk. És senki sem kért arra, hogy bízz meg bennünk. És… te ugye még mindig nem érted a tapasztalatszerzés lényegét?
Timidus egyszerűen el sem tudta képzelni, hogy hogyan mondhat valaki ekkpra baromságot, hogy ne számítana az eltöltött idő. Ha persze valaki elfecsérli a rengeteg idejét, akkor valóban sok idő elteltével is tudhat kevesebbet mint az, aki kevés ideje tapasztal, de ők ketten nem ilyenek voltak.
-De igenis számít! Ha közöttünk nincs is, de petek és az idomár között különleges kötelék van, és a pet, főleg a bébi és a fiatal még rosszul viseli, ha egyedül hagyják. Ezt egy állatorvosnak tudnia kellene! Ha… ha azt mondod, hogy biztonságban van… amit nem tudhatsz… akkor megvárom amíg végzel a süteménnyel, és veled megyek, hogy láthassam Bendőt. Akkor majd elhiszem, hogy nincs baja.
-Nem csinálunk mindent jól. Egyáltalán nem.
-De ha elkövetünk egy hibát, akkor nem bizonygatjuk, hogy az úgy jó. Miért nem tudod beismerni, hogy felelőtlen voltál, amikor egyedül hagytad Bendőt azzal a lánnyal? Miért olyan nehéz a felnőtteknek beismerni a hibáikat? És…

Újra elcsendesedik egy picit, de nem azért, mert esetleg jogosnak találná a nő szavait, mindössze ez nem tartozik a cukrászda többi vendégére. Eddig is türtőztette magát, szabad területen, az erdőben vagy a városon kívül már rég sírva követelte volna azt, hogy a nő bizonyítsa, hogy a petnek nem történt semmi baja.
-Csak abba ütjük bele az orrunkat, ami fontos. Még küldetést is csak akkor vállalok, ha meg kell védeni valakit. Egyáltalán nincs igazad.
Ezután türelmesen vártak arra, hogy Ilsette végezzen a süteménnyel. Egy szót sem szóltak többet, de ahogy a nő elindult, ők követni kezdték. Shu még nem volt biztos benne, hogy rejteget valamit, de abban igen, hogy látnia kell Bendőt ahhoz, hogy biztos lehessen abban, hogy nincs baj. Peter sem hagyta magára fióka korában Hisamét, Falco is állandóan Uta fején ül, Timidus is mindig Shu vállain vagy ölében utazott amikor pici volt. Nagyon hihetetlennek tűnt, hogy egy olyan medvebocs, aki mindig a nő lába körül sündörgött amikor látták, jól érezze magát az idomár nélkül, és az, hogy a pet nem érzi jól magát, már bőven elég volt ahhoz, hogy a lány állatkínzásnak minősítse az esetet.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Pént. Május 16 2014, 12:44

-Hol van Bendő? Elég az, ha én tudom, merre van. – Csak sóhajt egyet, mikor Shu felemeli a hangját. Reménytelen eset a kislány, hogy felfogja a változás Ilsettében keresendő. Nem fogja elmagyarázni senkinek sem, hogy nem ugyanaz a személy, meg milyen sokat őrlődött már Bendő elvesztése miatt. Másképp nem tudja kezelni a kislányt, mint ami. Ráadásul teljesen más látásmóddal rendelkezik, amibe nem kellene beleszólnia, ám erről mit tudhat egy gyerek? Semmit. Kissé elveti a sulykot a sárkány, ha azt véli képtelen a csapatjátékra. Annyira elvakultan ragaszkodnak a saját világukhoz, hogy szinte rossz nézni.
-Vajon egy hegyoldalon menetelve, egy kő lavinára szintén fel tudtok készülni, ami elég váratlanul jön.  Nincs semmi esélyetek rá, s hiába óvatos az ember. Tapasztalatszerzés? Igazán? Mit tudtok róla egyáltalán? Csak annyit, hogy számít az idő? – Hozzálát az utolsó szelet csoki tortának, amit jól láthatóan direkt lassan fogyaszt el. A lány továbbra is erősködik, de hiába teszi. Mikor elkezd magyarázni a kötelékről, meg a saját tapasztalatáról, akkor elhúzza kicsit a szája szélét.
~Szóval Bendőt szeretnék látni.~ Elgondolkozik, hogy mit mondhatna ebben a helyzetben. Mikor Timidus beismeri, hogy nem tudnak tökéletesen cselekedni, akkor apró győzelemként fogja fel. Ennél nagyobb beismerést nem mondhatott volna a pet.
-Ami már megtörtént, az csak elfogadni lehet. Felelőtlen? Csak te látod így, én nem érzem magam annak, mert Bendőt hagyom kicsit másokkal. Azt szintén meg kell tanulnia, hogy nem lehetünk együtt mindig. Mi van, ha engem elrabolnak vagy őt? Elkezd üvöltözni, s könnyesre sírja a párnáját? Nem mozdul a helyéről, míg újra meg nem lát? Ti hogyan élnétek meg, ha egy hétig nem látnátok egymást, vagy hónapokon keresztül? – Szegezi nekik a kérdéseket, amire úgy véli, hogy csak gyerekes naiv gondolkodás lesz a válasz. Annyira görcsösek, s feszültek, hogy képtelenek pihenni.
-Túlságosan sokat képzeltek magatokról. S van egy mondás: okos enged, és a szamár szenved. – Nyugodtan dűl hátra székében, hogy átadja magát újból a csoki torta élvezetének. Nem sieti el a dolgokat, sőt az evés után sem siet Bendőhöz. A páros dühönghet magában, s akármit csinálnak, az különösen nem fogja áthatni lényét. Nem bízik meg bennük, sőt egyre inkább nem, az ilyen gondolkodással. Nyugodtan néz kifelé az ablakon, csak néha tekint rájuk, de beszélni nem áll le velük.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 16 2014, 17:20

Már válaszra sem méltatják a nőt, legalább is Shu makacsul hallgat. Ha ő tudja, hogy hol van Bendő, akkor egy idő után el fog érte menni, és akkor ők követik, és majd megláthatják, hogy minden rendben van-e. Ha túl sokáig nem megy majd a petért, akkor már biztos lesz, hogy valami baj történt. Ha pedig tényleg valami baj történt, ő pedig ilyen nyugodtan süteményezik itt, akkor nyilvánvalóan gonosz, szívtelen és kegyetlen. Szerencsére Shukakunak és Timidusnak nem kell bántaniuk ahhoz, hogy megtudják, hogy mi történt. A lány és a sárkány számtalan módszert kidolgozott már az ilyen állatkínzókkal szemben. Sokkal magasabb a szintjük mint Ilsettenek, így a lány ereje is többszöröse lehet az övének. Igaz nem pakolt sokat az erőre, de így is tíz pont van rajta, amennyi pontja a lánynak biztosan nincsen, és mivel egyedül van, nem fog tellni semmibe, hogy lefogják és megnézzék a térképét. Az idomár térképén mindig látható a pet, így megtudják majd, hogy hol van Bendő. Persze semmi erőszakot nem akarnak alkalmazni. Az is egyszerű megoldás, hogy követik, és egy idő után úgyis aludnia kell. Timidusnak nincs szüksége alvásra. Akkor még testi erőt sem kell alkalmazniuk. Persze ezeket a terveket nem fogják a nő orrára kötni, hiszen talán magától is belátja majd, hogy nincs értelme makacskodnia. Timidus persze nem hallgat. Őt nem irányítják az érzelmei, így nem is dühös. Nem kell visszafognia magát.
-Lavina?
-Zuhan.

-Persze, hogy fel tudunk készülni. Megfelelő szintű észleléssel, a környezet jó ismeretével. Egyszerűen elteleportálunk, mire odaér. A tapasztalatszerzésről pedig rengeteget tudunk. Elég gyakran csináljuk. Megfigyelés és részvétel. Nem nehéz.
Timidus újra fúj egyet. A nő egyre nagyobb baromságokat mondd. Talán értelmetlen is neki magyarázni, mert nem tudja felfogni.
-Nem. Nem csak elfogadni lehet. A hibákat ki lehet javítani. Rendbe lehet hozni a dolgokat.
~Ez… ez a nő eddig mindenbe beletörődött? Nem akart soha semmit kijavítani? Igen… akkor is ezt mondta. El kell fogadni, hogy nem mindig tudunk segíteni…~
A következő szavalatra azonban már Shu sem tudta türtőztetni magát. Ennyire barbár módszereket alkalmazni egy pet tanításában? Igenis volt olyan, hogy elszakították őket egymástól, és Timidus nagyon jól feltalálta magát anélkül is, hogy Shu bármikor magára hagyta volna állítólagos nevelő célzattal. Az persze más kérdés volt, hogy ő maga összeomlott, de ezt nem fogja a nő orrára kötni. Halkan, az orra alatt mormolva ejti ki a szavakat.
-Ez nem tanítás. Mi sem hagytuk, hogy megölesd magad egy vadkannal azért, hogy megtanuld, hogy ne ugorj neki mindennek. Nem kell semmit képzelnem magamról ahhoz, hogy meg akarjak védeni egy petet… és csúfolj akárminek, akkor sem fogom engedni.
Továbbra is ott álltak az asztal mellett, és várták, hogy elinduljon. Nem tettek semmit.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Pént. Május 16 2014, 18:17

Ha ők nem szólnak hozzá, akkor viszonozza a kedvességet. Biztosan nézik, mert érzi a tekintetüket, ahogy rajta pihentetik. Csendben marad, majd a kinti mozgást nézi. Megnézi alaposan mások életét, és mennyire jönnek ki egymással. Shuval és Timidussal nem tud jól kijönni, ez már az első találkozásnál körvonalazódott, ami most teljes bizonyságot nyert. Elbeszélnek egymás mellett, mint három kutya feszül egymásnak, hogy eldöntsék kié lesz a csont? Egyáltalán nem kötelessége elmondani, hogy mi történt Bendővel, mert kiknek hiszik magukat, hogy így nyugodtan kérdőre vonják? Csak akkor néz az irányukba, mikor Timidus minden további nélkül rávágja, hogy fel tudnak készülni rá. Kő lavina esetén egy nagyobb kavics halálos lehet, s a teleportálás sem rögtön jön létre. Legalábbis jelenleg így emlékszik, hogy ezt olvasta. Ami pedig azt illeti, a sárkány vagy a lány bármit mondhat neki, de olyan szinten tart, hogy egyből elutasítja magában azok szavait. Nem folyamodik erőszakhoz, mert az jelenleg távol áll tőle.
-Ha valaki a hibádból meghal, akkor azt ki tudod javítani? Ha valaki eltávozott, akkor azt már nem tudod visszahozni az élők sorába. – Ha hallaná, hogy barbár módszernek ítéli Shu Bendő állítólagos kiképzését, akkor elnevetné magát. Ettől sértőbbet nem mondhatott volna neki. Másik részről, ha hallaná, hogy Shu összeomlott, akkor rögtön kiderülne a párharc győztese.
-Megölessem magam? Ez most vicc akart lenni? De hát másképp látjuk és éljük meg a dolgokat. S ez így marad mindörökre. Ha pedig Bendőt keresitek, akkor ne keressétek. – Feláll az asztaltól, közben jelez, hogy fizetne. Mikor odaér hozzá a kiszolgáló személy, akkor kifizeti neki a három szelet árát. Visszanéz Timidus és Shu alakjára, aztán sejtelmesen így szól.
-Nem halt meg, csak a sötétség elragadta tőlem. A kettőnk közti kapcsolat megszakadt, s elvadult. Próbáltam újra idomítani, de nem reagált rá semmit, végül eltűnt a sötétséggel együtt. Egy rendszerüzenetet kaptam, hogy Bendőt elvesztettem. Azután egyedül legyőztem egy hatalmas vadkant, mire kardforgatóvá váltam. Most pedig hagyjatok magamra! – Ezzel sietős léptekkel, sőt futva távozik tőlük, hogy beleolvasva a többi sötét hajú nők közé ne tudják követni.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 16 2014, 19:15

A sárkány elvigyorodik. Jól látszik, hogy ez a nő nem tud semmit, nem tapasztalt semmit, nem tanult semmit. Túl kevés ideje van itt ahhoz, hogy olyan dolgokat tudjon, amiket ők tudnak. Talán azt hitte, hogy ezzel a kérdéssel majd megfogja őket, és a valóságban ez valóban egy fogós kérdés, egy gonosz kérdés lett volna, amivel elrettenti őket, és elgondolkodásra készteti. Ez azonban nem a kinti világ volt, hanem egy másik világ. Timidus világa, ahol a dolgok nem úgy működtek, mint abban a gonosz és kegyetlen emberi világban. A pet magabiztosan és nyugodtan vágta rá a választ.
-Igen. Ki tudom javítani. Volt is már rá eset. Ugyan nem az én hibámból halt meg az a valaki, hanem a saját hibájából, mert túl gyenge volt, és párbajon kívüli harcra kényszerített minket. Emiatt elpixeleződött, de azután újraéledt. Kétszer is megtörtént már.
-És Chan szerint valami növény is létezik, amivel a peteket is vissza lehet hozni a halálból. Nincs igazad.
-Megint nincs igazad. És nem, nem vicc. Egyes szintű voltál, talán még mindig az vagy. Egy vadkan könnyedén végezhetett volna veletek.

A történetre hirtelen egyikőjük sem talált szavakat. Shu annyit tudott, hogy ez a nő végtelenül gonosz, ha ilyen könnyedén magára hagyta a petet. Azt sem tudta, hogy higgyen-e neki, de még mindig jobb volt ez a szituáció, mint az, ha a pet valóban meghalt volna. Ilsette bármennyire úgy gondolta amikor elindult, hogy majd ő könnyen el fog tűnni előlük, ez képtelenség volt. Ismételten csak a kinti világ elvei szerint gondolkodott, pedig itt nem azok a játékszabályok éltek. Shukakunak és Timidusnak sokszor annyi pontja volt, mint neki. A kitartásuk hatszor nagyobb volt, így addig követhették a nőt, amíg annak el nem kopik a lába, vagy össze nem esik a fáradtságtól. A gyorsaságuk hússzor volt több, mint a kardforgatóé, így akár körbe is szaladgálhatták volna, ő pedig mindössze tehetetlenül nézhette volna az eseményeket. Timidus tudott repülni, így könnyen kikorhasztatta őt a magasból, és mellesleg még hármas szintű keresés jártassággal, kettes szintű észleléssel és még nyomkövetéssel is rendelkeztek. A nő nem tudott előlük elbűjni vagy elmenekülni. Mindketten nyugodtan követték, bármifajta erőfeszítés nélkül.
-Ha igaz amit mondtál, akkor mutasd meg, hogy hol vesztetted el. Megkeressük és mi majd rendbe tesszük amit elrontottál.
Shu már nem segíteni akart. Esze ágában sem volt visszaadni Bendőt ennek a kegyetlen perszónának. Neki a petet kellett megvédenie. Szavai érzelem nélkül, tárgyilagosan szóltak.
-Medve mobbal még nem találkoztunk, ráadásul szerintem még mindig csak egyes szintű vagy, így nem is kell nagy területen keresnünk.
Még nem akart erőszakhoz folyamodni. Semmibe nem telt volna neki megállítani az újdonsült kardforgatót, de jobban örült volna annak, ha az magától dönt az együttműködés mellett.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Pént. Május 16 2014, 19:59

Hiába vigyorodik el Timidus, mert cseppet sem hatja meg. Mert mit tudnának róla? Semmit sem, s míg ez így marad, addig nem kellene elítélni őt. Hogy később érkezett a játékba az nem az ő hibája. Az hogy ilyen lassan fejlődik, az ennek a kettőnek köszönhető. Az óvatosságra való intésük szövege, amit az elején megfogadott. Semmit nem tudtak rendesen elmagyarázni, mert csak egymás szavába tudnak belebeszélni. Csak megzavarják az embert. Elkezdenek valami értelmetlenül dologról beszélni, amire a legkevésbé sem kíváncsi.
-Jó lenne, ha befejeznétek a beszédet, mert nem vagyok kíváncsi a ti tapasztalatokra. Halál ide, vagy oda, szerintem sosem fogjátok megtalálni Bendőt. Talán az admin gondoskodott róla, hogy újra tojás legyen és megkapja egy normális idomár. – Közben egyre jobban hergeli, amiket mondanak. Nem tudja felfogni, hogy miért létezik kettő ekkora sületlenség. Timidus és Shu párosítása a legeslegrosszabb SAO világában. Nem tudnak más csinálni, mint gyerekesen viselkedni egy felnőttel. Ráadásul mindenről szentül hiszik, hogy mindent jobban tudnak, mert csak előbb kezdték a játékot. Kifelé indul a városból, majd mikor elhagyta, akkor a legközelebbi vesztőhely felé indul. Elege lett ebből az egészből, s jobbára inkább szeretne megszabadulni ezektől a láncoktól. Mikor megérkezik a széléhez, akkor szólal meg.*
-Szerintem nem tehettek semmit, csak kockáztatod Timidus épségét. – Ezzel előveszi a térképet és rábök arra a helyre, ahol szerinte lehetett. Elgondolkozik, hogy mit mondhatna.
-Este volt, sőt éjfél. Minden akkor történt. – Ezzel ettől több nem kell neki, hanem próbálja levetni magát a mélybe. Nem foglalkozik semmilyen aprósággal, csak az jár a fejében, hogy szabad legyen. Elszabaduljon ettől a normálatlan játéktól.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 16 2014, 20:56

-Ahogy akarod.
Vonta meg a vállát a lány, de továbbra is követte a másikat, egy tapottat sem mozdult mellőle, a sárkány pedig a magasból figyelte az útjukat. Folyamatosan leste minden mozdulatát, hogy ha esetleg a kristályért nyúl, akkor időben közbe tudjon lépni. Gyorsabb volt mint a másik, így könnyen közbeavatkozhatott. Nem fogja hagyni, hogy eltűnjön.
-Talán nem fogjuk megtalálni. Talán igazad van, és tényleg egy normális idomárhoz került, Az lenne neki a legjobb… De mi legalább megpróbáljuk.
~Talán el is felejtené, hogy mi történt vele. Nem hiszem, hogy a történtek után könnyen meg tudna bízni az emberekben. Ez a nő csak úgy magára hagyta, pedig ő volt az az idomár, akinek segítenie kellett volna neki. Akinek nevelnie kellett volna, játszani vele, etetni, gondozni, tanítgatni… nem véletlenül hívja magát Peter Hisame apjának. Nem véletlenül neveztem Timidust a testvéremnek. Ezért nem sikerült neki újra megszelídítenie. Talán egy idomár, aki elveszíti a pet bizalmát, már sohasem szelidítheti meg újra. Viszont egy másik idomár képes lehet rá. Akiben megbízik. Minket ismer. Látja, hogy én sohasem tennék olyat Timidussal, amit Ilsette tett vele. Nekem van esélyem megmenteni.~

Természetesen mindketten tudják, hogy a szint széle felé tartanak, és Timidus már fel is készült a közbeavatkozásra, ezért közelebb is röppent. Végig a nő előtt repül.
-Nem kockáztatunk semmit. Mi nem. És igenis tehetünk. A szelidítés működik. Shu idomár. Jó idomár.
A lány jól megnézi a térképet, majd vár. Talán nem kell tenniük semmit. Talán a nő nem gondolja komolyan, csak rájuk akar ijeszteni. Amikor azonban az üzenet írásába kezd, már nem várnak tovább. Shu füttyent egyet, Timidus pedig nemes egyszerűséggel fellöki a nőt, és rátelepszik, majd Shu is odarohan, és lefogja a nőnek azt a kezét, amivel az üzenetet pötyögte. A menüt csak az egyik kézzel lehet irányítani. Egyáltalán nem félnek, hiszen az egyes szintű kardforgató a szintkülönbség és a pontok miatt teljesen tehetetlen ellenük, és ha jól sejtik, súlyemelés jártassága sincsen, tehát nem fog tudni kiszabadulni. A sárkány még arra is gondol, hogy a nő ugyanúgy tarthatja a zsebében is a kristályt az inventory helyett, ahogyan azt Shu teszi, így egyszerűen farka végével betömi a száját. A kristály csak akkor működik, ha a használója ki tudja mondani az adott város nevét. A lány nyugodtan ül le melléjük, és lenyitja a menüjét.
-Nem fogom engedni, hogy meghalj. Neked nem. Írok egy üzenetet Peternek. Neki van súlyemelés jártassága, így be tud vinni a céhházba. Szerintem ő is ellenzi majd az öngyilkosságot, és ő talán tud is rád hatni.
Elkezdi pötyögni az üzenetet, majd nekidönti a hátát a sárkány oldalának, és vár. Az idő kellemes, és nekik dolgozik. Addig legalább gondolkodhat a nő.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal12695/10100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ilsette Pént. Május 16 2014, 21:20

Nem szólal meg, sőt egyetlen hangot sem szeretne kiejteni a száján. Felkészült, hogy feláldozza magát, amiben nem akadályozhatják meg. Lehet , hogy figyelik minden egyes lépését, de már az sem érdekli. Eleget hallotta ezt a kettőt, hogy lyukat beszéljenek a fejébe az agyamentségeikkel együtt. S felnőtt létére sosem tudja megérteni, hogy miért oktatja ki durván egy nála fiatalabb személy. SAO világa és a benne levők összezavarják, míg az egyik ezt mondja, akkor a másik mást. Ráadásul ha tudná, hogy eddig mennyi mindennel vádolják, akkor még inkább letaszítva és megsemmisülve érezné magát. S miért avatkoznának bele a döntésébe, csak mert félnek, hogy az ő lelkükön szárad egy játékos? Neki úgy tűnik.  Nem ijeszteni jön ide, hanem halálba akar lenni. Shu meg Timidus úgy követi Ilsettét, mint két vérszívó a prédára. Nem volt elég nekik ennyi? Nem tudnak semmibe sem belenyugodni, ráadásul mások életébe beleszólnak. Normális világ? Nem. A legrondább, legutálatosabb. Csak tudná, hogy miért hitte, hogy ez az egész jó pihenést biztosít a számára. Mikor  a másik kettő akcióba lendül, akkor magatehetetlenül vergődik, de egy hangot sem mond ki ajkain. Ha nem most fog ebben a pillanatban meghalni, akkor máskor, mikor ez a két utálatos valami nem lesz az útjában. Döntött! Minél hamarabb meg kell halnia, hogy kijusson ebből a SAO nevezetű rémálomból. Próbálkozik a peremhez elérni, ha csak egy centiket halad az már bőven elég.
~ Ki akarok jutni, de most rögtön. Ez ellen senki sem gátolhat meg. ~ Véli magában, s véghez fogja vinni ezen tervét, hogy nyugalomra leljen. Ez az egy végcél maradt meg benne.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal84/100Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Yue Szomb. Május 24 2014, 22:05

// Cú Chulainn//

Mivel már nem fogadóban laktunk Inu-val így nekem nem kellett dolgoznom az étteremben. Nekem teljes megkönnyebbülés volt, habár nem panaszkodhattam. Délfelé felkeltem habár inkább felkeltett engem Inu mert nem bírta kivárni amíg felébredek. Habár most nem annyira haragudhattam rá emiatt mert kitudja, hogy meddig aludtam volna ha nem kelt fel engem. Nehezen ugyan de végül sikerült felöltöznöm. Inu sürgetett de még a hajamat felkötöttem.
-Miért tart egy lánynak ennyi ideig az öltözködés? Én ezt nem bírom megérteni.-mondta Inu.
-Itt vagyok már. Egyébként mivel te nem hordasz egyáltalán ruhát így jobb ha nem szólalsz meg.-mondtam kicsit még kábán.
-Rendben csak menjünk végre!-mondta...vagy is inkább parancsolta nekem Inu.
A Kezdetek Városában járkáltunk mert Inu kiszaladgálta magát útközben. De én megéheztem és ha főtételt rakott volna valaki elém akkor inkább az éhséget választom. Most sütit akartam enni. A város északi részében voltunk és akkor az egyik utca sarkán volt egy nagyon aranyos cukrászda.
-Gyere Inu, nézzünk be arra a helyre!-mondtam Inu-nak és válaszát meg sem várva már mentem is a cukrászda felé. Inu persze jött utánam. Kinyitottam az ajtón és bementem a cukrászdába. Amikor beléptem a cukrászda ajtaján egyből a legfeltűnőbb édességpult volt szinte az orrom előtt. A pult mögött meg egy mosolygó lányt láttam akin egy cuki vajszínű, csipkés kötény volt. Láttam, hogy nem kell szűkölködniük mert elég tágas volt. A falakat meg nagyon fincsinek tűnő süteményképek díszítették. Gyorsan leültem az utolsó szabad asztalhoz ami volt. De pont a sarokban volt az utolsó hely ami nekem tetszett mert én ott szeretek a legjobban ülni. Gyorsan odamentem az asztalhoz és leültem. Egy pincérnő odajött és megkérdezte, hogy kit szeretnék rendelni. Mivel a franciakrémes a kedvencem így azt rendeltem. Inu-nak meg mogyorós sütit rendeltem habár ezt a pincérnő nem tudta. Egy kis idő múlva kihozták amit kértem és amin a mogyorós süti volt azt a baloldalamra raktam, hogy Inu azt asztalon egye és ne a földön. én is elkezdtem enni a franciakrémesemet és szerencsés voltam mert már egy darab asztal nem maradt.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_bal425/1500Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sweet Dreams cukrászda - Page 6 Empty Re: Sweet Dreams cukrászda

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.