A megmérettetés (K1 és Leonard)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

default Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by K1 on Kedd Dec. 18 2018, 18:31

A kérdésétől komolyan gondolkodóba estem, amitől még a korsó is megállt a kezemben. Homlokomat ráncolni kezdtem a mutató ujjamat pedig a szám elé helyeztem, ez is azt bizonyította, hogy forognak azt agytekervényeim. Először próbáltam értelmezni, hogy mit is mondott nekem, utána pedig kitalálni, hogy mit is kéne válaszolnom.
- Én verekedni? Ez jó kérdés. Akarok? Ne, ne mond, el had találjam ki. Akarok-e verekedni, ez egy igen fogós majdhogynem beugratós kérdés. Attól függ, hogy veled vagy mással akarok-e verekedni? Mert ha mi ketten együtt verekszünk az jó, de kit kell megvernünk? Most úgy érzem nincs olyan ellenfél, akit ne tudnék leverni, vagy olyan befőttes üveg, amit ne tudnék kinyitni. És ami a legfontosabb miről is kezdtem el beszélni?
A fejem kissé imbolygott a szemei pedig ide-oda ugráltak jelezvén, hogy a tulajdonosuk már egyáltalán nem szomjas.
- Te figyelj, lehet nekem is egy kérdésem? Miért szorongatod annyira azt az üres korsót? Pincér, ezt a sértést én tovább nem tűrhetem! Azon nyomban hozzanak a barátomnak egy másikat, mert mindjárt megbugázok egy két poharat. – mondtam jó hangosan majd pár pillanat múlva még hozzá tettem. – De egy telit, ne egy üreset.

Közben körbenéztem és szörnyülködve fogtam fel milyen sok ember van ott körülöttünk pedig csak páran voltak.
- Atya ég. Te, ezeknek nincs más dolguk, mint egész nap a kocsmában lopni a napot. Mások húzzák, az igát meg fejlődnek ezek meg csak itt lógatják a f..f.. fejüket. Ez egy nagyon nehéz szó, de végül csak sikerült kinyögnöm. De most akár megsértődsz, akár nem én kimondom kerek perec aranyapám, te egy rendes gyerek vagy és dögöljön meg az, aki mást állít. De mikor is indulunk megkeresni azt a valamit, amit elveszettem, vagy te keresed, amit én találtam meg? Ez egy kicsikét zavaros. – az utolsó mondatomnál megráztam a fejem, hogy helyére kerüljenek a dolgok.
- Meg van, már tudom. te elvesztetted az izédet és meg kell találnunk. De előtte igyunk valamit, mert száraz torokkal semmire se megyünk. Nem igaz?

/13+2,5 sőr és 2 kolbász/

A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 18 2018, 18:32-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 450

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
1139/1200  (1139/1200)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Kedd Dec. 18 2018, 18:31

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 15939

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére