Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A megmérettetés (K1 és Leonard)

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 14 2018, 16:21

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by K1 Pént. Dec. 14 2018, 20:58

Lehet, ostobaságnak tűnhet, hogy egy nem is akár milyen sörkolbász versenyen vanília fagylalttól rendeltem, viszont akkor így tűnt logikusnak.  Már magam sem tudtam, hogy pontosan hol, de egyszer azt halottam ezt segíti az emésztést. Hogy abban a világban emésztettek-e az emberek vagy sem erről fogalmam sem volt. A valóságban mind tudjuk, mi történik az étellel a hasunkba, aki meg nem az nézzem meg az Egyszer volt az élet című rajzfilm sorozatot ahol mindent elmondanak az emberi testről. Olyan egyszerűen és részletesen magyaráznak mindent, hogy nincs az az ostoba, aki ne értené miről is van szó. Szóval rendeltem magamnak desszertet viszont a szőkeség egyáltalán nem tartotta ezt furcsának, még meg se említette. Lehet, hogy neki is voltak furcsa szokásai vagy egyszerűen nem hallotta mit mondtam.

Hála a virtuális világnak pár perc leforgása alatt megkaptam a rendelésemet, ami odakint sokkal tovább tartott volna. Nagyon ínycsiklandozóan nézett ki szinte etette magát. Az első falat után úgy éreztem mintha a fellegek között jártam volna.
- Ez jó. – mondtam röviden miközben bőszen falatoztam.
A szabályzatban egy szó sem volt arról, hogy nem lehet mást is fogyasztani, bár ezt nem is akartam beleszámolni a végeredménybe. Miután végeztem vele félre raktam a tálat majd magamhoz vettem egy újabb korsó sört. Ívás közben igyekeztem megemészteni a halottakat miszerint a másiknak sem volt sok sikere a másik nemmel kapcsolatban. Megittam egy egészet meg egy felet és úgy döntöttem kicsit hagyom ülepedni, nehogy túl korán a fejembe szálljon.
- Gyakran jársz erre a helyre? – lehet, hogy már kérdeztem, de valamiért kiesett a fejemből.
- Te, hogy érzed magad. Én amúgy egész éjjel képes lennék inni anélkül, hogy berúgnék. – mondtam kicsikét hencegve, vagyis már elkezdett hatni az ital.

/4,5 sör+2 sör és 1 kolbász+1
a fagylalt nem számít/


A hozzászólást K1 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 14 2018, 21:01-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal1721/1900A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 14 2018, 20:58

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Leonard Vas. Dec. 16 2018, 19:44


Leo úgy döntött, itt az ideje maga elé húznia a megmaradt kolbászát. Most, hogy kiderült, a másik férfi is a női lyukakra játszik, nem maradt rá semmi indoka, hogy ne fejezze be hirtelen jött vacsoráját, ezt pedig gyomra sürgetése is alátámasztotta. Dolga végeztével aztán eltolta maga elől a tányérját, és lehúzta a korsója alján maradt sört, mielőtt a következőért nyúlt. Abba is belekortyolt, ám a hab megtelepedett a szája felett. Pulcsija ujjával óvatosan törölte le azt. Közben a másik férfi kérdezett tőle, ő pedig készségesen elgondolkozott a válaszon, habár úgy érezte, mintha ez a jelenet már lejátszódott volna közöttük.
- Párszor voltam már itt. - válaszolt aztán vállvonogatva, egy újabb adag italt lehúzva. Mintha elkezdett volna közben a feje is zsongani. Valahogy.. ellazult. Érezte, ahogy elönti a részegség az agyát, habár még csak a becsiccsentés fázisáig jutott el. Gondolatai mégis elhomályosultak, és úgy érezte, a nyelve is hamarosan meg fog eredni. A jókedv elkezdte elönteni, ő pedig készségesen engedte útjára az érzést. A következő kijelentésre aztán szélesen el is mosolyodott.
- Na ez a beszéd - veregette barátságosan vállba ivócimboráját, emlékezve rá, hogy nemrég még a limonádéról alig tudta lebeszélni, és a férfi szentül állította, hogy ha inni fog, az nagyon nem jó ötlet. Valahol mélyen megmozdult benne a gondolat, hogy talán rossz ötlet, ha így elvetik a sulykot, és hallgatnia kellett volna Ká1 intő szavaira, ez azonban egy kósza gondolat volt csupán, és nagyon hamar elhessegette. Ki is kért a nagy felhevültségben még egy kör italt mindkettejüknek, hogy véletlenül se fogyjon el, és koccintásra emelte azt.
- Hajnalig! - kiáltotta jókedvűen, és meghúzta az aranysárga nedűt.
- A csinos lányokra, és a jó aincradi italokra! - folytatta aztán lendületesen. Lassan készen állt az este rá, hogy elérkezzen a jókedvű, szertelen folytatásba.

7 sör + 1,5 kolbász - kövi körben berúgás lesz ebből Very Happy


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 16 2018, 19:49-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal18220/10500A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 16 2018, 19:44

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by K1 Vas. Dec. 16 2018, 20:45

Megtudtam tőle, hogy volt már ott azon a helyen és ez némileg bíztatónak tűnt. Ettől persze volt egy kis dezsavű féle érzésem, de kis idő múltán, ahogy jött úgy el is ment. Arra gondoltam lehet, hogy allergiás vagyok valamire, de nem is foglalkoztam vele többet inkább ittam még egyet. Még elég távol voltam attól, hogy részeg legyek azonban már sokkal jobb volt a kedvem, mint korábban. Amikor elkezdtük ezt az egészet, olyan voltam akár egy pokróc, szúrós és mogorva. Mikor megveregette a hátamat kissé váratlanul ért vagy éppen túl erősen. Mind is miért történt, lényeg a lényeg vastag sugárban tőrt elő belőlem az isteni nedű. Először fogalmam sem volt róla, hogy mit is kéne mondanom, végén aztán a foltra mutattam.
- Ez még bele számít.

Ezután még jobban rákoncentráltam a korsókra így szinte fej-fej mellett haladtunk. Természetesen a szőkeség nem adtam olcsón a bőrét, de ez így volt jó. Annak a játéknak nem volt semmi értelme, amiben nem akadt némi kihívás. Arra a kijelentésemre, hogy egész éjjel képes lennék vedelni Leonardo csak annyit felelt szolidan és mégis lelkesen, hogy ő hajnalig. Ez után azt mondta, hogy igyunk a szép lányokra és az aincradi italokra.
- Igyunk a lebegő sziget bátor harcosaira. – mondtam megemelve a korsómat ugyanis nem akartam lemaradni tőle beszéd terén sem.
- Gondolom az ittléted során sok kalandban vettél részt. Nem akarok dicsekedni de én is csináltam ezt meg azt. Legelőször mikor egyedül barangoltam rám támadt hat karom mondani 16 vérszomjas vaddisznó. Igaz nem sikerült mindet lekaszabolnom, de megmutattam nekik ki is a főnök.
Elértem ahhoz a ponthoz ahol már régi történeteket meséltem és mindegy egyes korsó után egyre színesebb lett a sztori.

/6,5 sör+1,5 és 2 kolbász/


A hozzászólást K1 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 17:07-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal1721/1900A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 16 2018, 20:45

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 17 2018, 16:51


A fejében a zsongás egyre erősebb lett, látása szép lassan elhomályosult. Elkezdtek összemosódni a színek, miközben pedig szíve egyre nyíltabb lett, kedve pedig egyre magasabb. Szinte szárnyalt a sör hatására, habár Leo amúgy sem volt az a zárkózott típus. Széles, teli fogsoros vigyora immár állandóvá vált arcán. Hajába túrt, kicsit összekócolta azt. Nem volt nehéz, egyébként is össze-vissza álltak göndörkés tincsei. A kiköpött italra ugyan összehúzta a szemöldökét, de ettől függetlenül még barátságosan közölte társával, hogy oké, beleszámíthat, de a kiöntött, és pláne a kiköpött pia bizony hatalmas veszteség, bűn az emberiség ellen. Ezután folytatták a piálást, és cimborája úgy tűnt, nagyon bemelegedett. Nem igazán akart lemaradni, ezért ő maga is elkezdett felönteni a garatra, ahogy annak rendje és módja diktálja, de úgy tűnt, éppen csak lépést tud tartani a férfival. Ezen kicsit meglepődött a korábbiak fényében, de homályos tudata hamarosan a háttérbe száműzte a problémát.
Végül neki kezdett társa az első napjainak ecsetelésére. Leo elgondolkodott. Halványan emlékezett csak rá, mi történt akkor. Megdörzsölte állán a szakáll helyét, majd nagy bölcsen odavetette.
- Én az első napon csak futottam.. - ezt persze lehetett nagyon bénának is érteni, de nem annak szánta. Tényleg futott egészen addig, amíg csak tehette. Élvezte lábait, melyek a kinti világban már nem mozogtak. Élvezte, hogy újra megszabadulhatott a tolószék rabságából, nincs élete hozzákötve egy ilyen eszközhöz, hogy emlékeztesse minden egyes nap rá, mekkora hülyeséget követett el teljesen önhibájából. A gyorsaság iránti szenvedélyéből azonban így sem tudott kigyógyulni. Habár itt autókat nem vezethettek, saját gyorsaságára viszont bőszen pakolgatott. Nagy kár, hogy az egész csupán csak megtévesztés.. Nagy kár, hogy ennek soha nem lesz köze hozzá, milyen érzés kétszázötvennel száguldani.
- Jahh, elég sok kalandom volt már. Az elején egy barátommal, egy lovaggal együtt fejlődtünk. - kortyolt egyet a keserű nedűből, elűzve vele saját keserű szájízét. - Ő védett minket, én támadtam. Rengeteg mobot legyaktunk, és a frontosokkal együtt fejlődtünk az élvonalon. Azt terveztem, belépek az Igazság ligájába. - mesélte ő is, az alkoholtól őszintén.
- Az akkori céhvezér, Lewis. Láttam párszor a kocsma környékén, ahol jártunk, meg ahogy nagy hetykén cigivel a kezében végigvonult az utcákon. Tudod, nagyon menő stílusa volt, és a többiek mindig azt mondták, emlékeztetek rá szőke hajammal, és hasonló stílusú napszemüveggel. Csupán a cigaretta hiányzott a kezemből. Hamarosan a példaképemmé vált, hiszen a céhe messzemenően híres lett, és a bossokon is mind ott voltak az első sorokban. Mi viszont, hiába voltunk erősek, akkor még féltünk oda dugni a képünket a többiek közé. Azóta pedig rengeteg idő telt el, rengeteg dolog történt.. És hát, láthatod. Az indikátorom miatt már a céhbe sem léphetek be. Dicső és szép idők voltak azok, tele napsütéssel, de aztán persze ez is elmúlt.. - mélyet sóhajtott, és lemondóan kortyolt párat. Nehéz volt neki ezekre a napokra visszaemlékeznie annak fényében, azóta mekkorát fordult vele a világ. Még a börtönbe is beküldték, pedig ő aztán tényleg semmi olyat nem követett el. Soha nem is akart.. Csak egyszer, és ezt a szívességet senki másnak nem tette volna meg. Ilja viszont más volt. Érte feláldozta volna a két kezét is. Még akkor is, ha csupán ezek a végtagjai maradtak lábai mozdulatlansága okán.
9 sör + 2


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 16:52-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal18220/10500A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 16:51

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 17 2018, 17:30

-Legelőször én is nagyon sokat rohangáltam, de végül megembereltem magamat. Lehet, hogy nem győztem viszont jól megmutattam azoknak a nyavalyás bestiáknak. Utána eljutottam egy kis faluba, amit egy csomó vérszomjas és ádáz farkas vett körül. Vadabbak voltak akár száz ördög, szemük világított a setétben, szájukból pedig csak úgy csorgott a nyál. Menekülni már nem tudtunk így két lehetőségünk maradt. Vagy elvarázsoljuk, magunkat azokkal a kristályokkal vagy pedig harcolunk. Mind, kivétel nélkül az utóbbit választottuk és szembe szálltunk a veszéllyel, no meg persze a vadállatokkal. Kiderítettük, hogy azok a dögök, egy közeli barlangból jöttek, hát mi is odamentünk. Sok mindre fel voltunk készülve, de arra, nem ami ott várt minket. Egy ismeretlen és láthatatlan erő rettenetes fejfájással kínzott minket majd a földre kerültünk. Mikor kicsit jobbak lettünk egy félelmetes szörnyeteg támadott le ránk egy olyan, amit még az óta sem láttam, azért is, mert teljesen sötét volt. Csakis a feje fölött lévő apró bigyulára emlékszem, ami fekete volt akár a szén. Nem mondom azt, hogy elmenekültünk, mert nem tettük, csak taktikai visszavonulót fújtunk. Azóta és várom azt az alkalmat, hogy visszafizethessek neki annak a hogyis hívjáknak. Sok idő telt el az óta és még mindig nem sikert a nyomára bukkannom kissé kezdtem elcsüggedni, igaz azt sem mondhatom, hogy halálra keresem magamat, vagyis őt. Vannak itt olyan lények kik sokkalta visszataszítóbbak és gonoszabbak, mint az a lény, akit nem láthattunk.
Szépen elhadartam ezt a rövidke mesét majd úgy döntöttem reagálok arra, amit ő mondott.

-A ligáról mintha már halottam volna valamit, sőt az egyik boltjukban is járta, elég kedves volt az a lány. Ott vettem ezt a páncélt és a kedvemért kicsit alakítottak rajta, kapott egy szép idézetet. Az indikátorok egyáltalán nem érdekelnek meg nem is értek hozzájuk kémiából sosem voltak valami jó. Most pedig igyunk az örökké tartó és felbonthatatlan barátságra!

/8 sör + 0,5 és 2 kolbász/


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 17:37-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal1721/1900A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 17:30

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 17 2018, 17:56


Leo felkapta a fejét a hallottakra. Még részeg bódultságában is is meglepődve pislogott a fiúra, és az italtól mámoros hangulatban kicsit többet járt a szája, mint kellett volna. Habár talán mégsem. Végül is, mi baj lesz abból, ha valaki többet tud meg a dolgokról? Legalább lesz társuk rá, hogy folytassák a nyomozást.
- Akkor te is észrevetted már. - bólintott nagy komolyan. - Elkezdődött. - suttogta aztán, és beleborzongott.
- Akkor vettük először észre, amikor egy barátom farkas petjét mentettük ki.. Nem is ez a lényeg. Felfigyeltünk rá, hogy a farkas mobok az összes szinten különösen viselkednek. Mintha megriadtak volna valamitől, mintha ösztöneik kifelé riasztanák őket az erdőből, a lakhelyükről. Elkezdtünk nyomozni utánuk, és nagyon sok érdekes felfedezésre bukkantunk a háttérben, de pontosabbat még mindig nem tudunk. Addig jutottunk, hogy a farkasok különös viselkedését ezek a szörnyek okozzák. A jelenlétüket megérzik amazok, a hatalmas és félelmetes energiájukat, és ez arra sarkallja őket ösztönösen, hogy meneküljenek. Összezavarja őket. Ezek a szörnyek pedig irtózatosan veszélyesek. Találkoztunk rengeteg ilyennel a börtönben, és megkeserítették rendesen az életünket. A mai napig nem tudom, hogyan sikerült túlélnem ott bent. - itt aztán megint kirázta a hideg az emlékektől, és ennek leküzdését segítve, lehúzta hirtelen a sörét.
- Bár azt gyanítjuk, ezek a szörnyek kevésbé erősek, mint amikkel a börtönben raktak minket össze, azért nem szabad lebecsülni az erejüket. Félelmetesek. - magyarázta elszántan, félelemtől csillogó szemekkel.
- Szólj, és segítek felderíteni a terepet, aztán ha megvan a bestia, mindenképp hívj engem is. Ott akarok lenni egy ilyen eseményen.
- A ligáról mindenki hallott már legalább valamit. A kezdetek óta működő egyik legjobb céh. Persze nem azt mondom, a Vigo vagy az Unity sem rossz, sőt, ez utóbbi kifejezetten szimpatikus. Ismerek onnan egy fiút, Simeonnak hívják. Nagyon kedvelem, szóval ha ő ott van, biztosan barátságos hely lehet - magyarázta aztán élénken, belemerülve a céh problémákba. Merthogy foglalkoztatták ezek rendesen, habár egyelőre még mindig nem mert elköteleződni. Túlságosan fájt a szíve a JL-ért, túlságosan azt akarta, odamenni mindig is. Akármennyire szimpatikus és hívogató volt tehát a többi, egyelőre még nem sikerült döntésre kényszerítenie magát.
12 sör és 2 kolbász. O.O


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 17:57-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal18220/10500A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 17:56

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 17 2018, 18:37

-Igen elég borzalmas volt ott bent mintha néhány emberkének a kutyája illetve a farkasa is elég furán viselkedett. Nem tudtuk, hogy mi üthetett bele viszont az nagyon bele ütött. Engem viszont egy cseppet sem zavart, úgy leráztam magamról azt az ízét, mint az ebek a tavaszi eső cseppeket. Mert én egy nagyon kemény legény voltam, akár a beton acél, hajthatatlan és kérlelhetetlen.
Ez persze nem olt igaz, talán én üvöltöttem a leghangosabban mikor ott fetrengtem a földön a fájdalomtól. Az ital úgy tűnik megtette a maga hatását igaz még nem kezdtem el táncolni az asztalon, de alaposan megeredt a nyelvem. Ahhoz, hogy ostobaságokat műveljek kétszer- háromszor ennyit kellett volna innom.
-A farkasok persze félelmetesek, de van náluk egy sokkal visszataszítóbb és komiszabb lény ebben a világban melyhez hasonlót élő ember nem látott ezen a sárgolyón. Olyan gonosz és kegyetlen, hogy azt épp ésszel fel sem lehet fogni, nekem is csak alig sikerült. Kapaszkodj meg, jól mert ezek nem mások, mint a vaddisznók. – beszéd közben nyitott tenyérrel, lassú mozdulatokkal simítottam a nagy semmit. – Nincs náluk kegyetlenebb és gonoszabb lény. Hallanod kellett volna milyen gonoszan néztek rám és látnod, ahogyan kinevettek engem. egy egész horda, mocskos, büdös, piszok disznók voltak egytől egyik. - ezt már egy sértődött primadonna stílusában mondtam.

Mikor a Simeon nevezetű gyerekről mesélt épp az utolsókat kortyoltam a korsómból és majdnem félre nyeltem, de végül mégsem.
-Ismerem azt a gyereket, rendes srác, egyszer voltam vele kazamatázni az is egy nagyon szomorú história viszont nem akarom most a hangulatot rontani. Egy-két céh boltba már megfordultam és néha elég kedvező ajánlatokkal is bombáztam, de szeretem megőrizni az őnnáloseggemet.
Azt, hogy véletlenül hibáztam-e el a szót vagy csak jó pofizni akartam már nem tudom, de ez annak a jele, hogy a sör igen is hatott. Mégis akármit tettem nem tudtam tartani a tempó ezzel a fiatal bikával ott az oldalamon.


/8,5 sör+ 0,5 sör és 2 kolbász/


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 18:38-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal1721/1900A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 18:37

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 17 2018, 19:36


- Értem. Te akkor bizonyára immunisabb vagy ezekre a dolgokra. Jó neked. Én azok közé tartoztam, akik könnyen észrevették a szörnyeket, hamarabb is talán, mint mások. Ez segített a túlélésben. Azt hiszem, van érzékem ezekhez a dolgokhoz, nem tudom. Könnyebb volt így kikerülni őket, de ha a hatásuk alá kerültem, sajnos én is megéreztem őket. Habár tény, hogy még mindig jobban bírtam, mint egyesek. - itt aztán fészkelődni kezdett a székén idegesen - Párszor kihúztam a csávából a társaimat, de a legtöbbször nem sikerült megmenteni őket, vagy csak keveseket. Az a hely gyilkos. Hatalmas odafigyelés kell hozzá, hogy túléld, meg tiszta lélek. Csak úgy juthatsz ki, ha tudod magadról, hogy nem vagy bűnös. Legalább is nekem így sikerült. - megvonta a vállát. - Nem tudott az őrületbe kergetni a lelkiismeretemmel. Megpróbált, közel járt - mert igen, Leonak is megvannak a maga fájdalmai, és sok dolog, amit bánt. Ám ezek mégsem voltak akkora horderejűek, mint egy gyilkosság. A legsúlyosabban lelkét az Iljához köthető kétségei gyötörték, de mélyen legbelül elhitette magával, hogy ez az ő érdekében volt, így pedig nem tartotta valódi bűnnek. Felülkerekedett hát rajta. És ez volt a kulcs hozzá, hogy kijusson a börtönből is. A legvégén kitisztult a feje, szinte a semmiből, éppen akkor, amikor felismerte bűntelenségét. És akkor megnyílt előtte az  átjáró. Talán végig ott volt az orruk előtt. Leo nem tudta, de nem is érdekelte. Igyekezett az emlékezete legmélyére száműzni az ott történteket. Erre jótékonyan hatott a részegség szerencsére, így amint kimondta a témához kapcsolódó véleményét, már tova is tűntek homlokáról a ráncok. Nagyon könnyen és gyorsan felejtett.
Ezek után a vaddisznók kötötték le a figyelmüket.
- Meg kell mondjam, cimbora, én még szerintem nem találkoztam ezekkel a vaddisznókkal, de lehet, jobb is így. - megvakarta a fejét, és megint kortyolt egy kicsit a söréből.
- Amikkel én összefutottam, főleg békések voltak. Még csak támadni sem támadnak már egy jó ideje, messzire elkerülnek. Ezek bizonyára valami mutáns, továbbfejlődött változatai voltak. Előfordul az ilyesmi. Nagy dicsőségre vall, hogy egyedül bírtad szuflával. Ilyenek az igazi harcosok. Mi visszük el a vállunkon a játékot, és mentjük meg dicsőn a bajbajutottakat! - itt az asztalra csapott, arca teljes komolyságot tükrözött. Elszántan beszélt.
- Segíteni kell, hogy a lehető legtöbben éljék túl, hogy biztonságban tengethessék az emberek a mindennapjaikat, amíg a frontharcosok ki nem tisztítják mind a száz bosst. Mind egy cipőben evezünk, mindannyian emberek vagyunk. De mi számít jobban? Egy játék, vagy a valódi emberéletek? Ki fogok innen juttatni mindenkit, vissza a családjaikhoz. Akit csak tehetem, megmentek! - szavai halálos komolysággal csengtek a részegség leple alatt. Érezhető volt, hogy ezt egyébként is így gondolja, habár talán ital nélkül nem mondta volna soha ki ezeket a szavakat.
- Igen - igen. - bólogatott aztán nagyokat.  - Nem kötelező céhbe lépni, habár én a társaság és elhivatottság miatt nagyon szívesen lennék tag. Szeretnék egy csapat erős, oszlopos tagjává válni. Amúgy is utálom a magányos szerepeket.
13 sör, 2 és fél kolbász.


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 19:37-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal18220/10500A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 19:36

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 17 2018, 21:19

Úgy tűnt, hogy mind a ketten egyre jobban kezdtünk bele lendülni ebbe az úgymond barátságos meg mérettetésbe. Először még ahhoz sem volt elég kedvem, hogy ezzel a szőke selyemfiúval csevegjek, a végén mégis sikerült levenni valahogy a lábamról. Az sem volt utolsó, hogy beleegyezett miszerint a vesztes fizeti a számlát. Ha van valami, amit az ember nem szelet hát az a fizetés. Mindig jutalomként érezzük, ha más vállalja el helyettünk, illetve ha sikerül áthárítani másokra. Először csak szolidan, néhány korsóval kezdünk és alig szóltunk egymáshoz pár szót, mint két megfáradt vénember. Vagyis ő szívesen beszélt volna, mert nagyon lelkes volt, csak nekem nem volt kedvem hozzá. Nem tudom miért, de sosem forgott valami jól a nyelvem. Majd egymás után gurítottuk le a söröket és így egyre vidámabbak lettünk és a mondókák is hosszabbak lettek. Végül egész kalandokat meséltünk el majd tíz röpke mondatban, ami a korábbiakhoz képest elég soknak számít. Mind a ketten mindent beleadtunk, hogy megmutassuk melyikünk is a jobb. Minden egyes perccel egyre több korsó sorakozott az asztalon, a kolbászos tálcának már alig maradt hely.

Valamiért nagyon kellemesen volt, hogy cimborának nevezett, annak ellenére, hogy bizonyára már korábban is megtette.
- Szeretnék és majd megmutatom nekik kivel is húznak ujjat.
Ennél a pontnál nyomatékosítás érdekében meglendítettem a korsómat, amitől az elrepült két asztallal arrébb.
- Elnézést. – mondtam majd vettem egy másik korsót.
- Jó segíteni másokon, de rajtunk ki fog segíteni? Mikor kell, egyedül leszel, mint a kisujjam. Ezt nekem el is hiheted. Van egy mondás is miszerint segíts magadon és majd valaki megsegít. Ez így nem jó. Várjá, várjá várjá, megvan. Jó tett helyében jó ne várj.
- Amúgy be szoktam segíteni néha másoknak apróbb szívességgel, de jobb amolyan külsősnek maradni.

/9 sör+1,5sör és 2 kolbász/


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 21:20-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal1721/1900A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 21:19

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 17 2018, 21:52


Leo boldog volt, hogy van egy ivótársa, és az sem érdekelte volna, ha nem nyeri meg a versenyt, de attól még mindent beleadott, hogy sikerüljön elérnie a célját; hogy ne neki kelljen állnia a számlát. Főleg azért, mert az a számla egyre csak borsosabbá és borsosabbá vált, ahogy teltek a körök, habár szerencsére nem egy drága helyre, csak egy kis egyszerű kocsmába tértek be, így aztán ez az éjszaka egyiküket sem forgatja ki talán a vagyonából. Talán persze, hiszen más helyett nem nyilatkozhat.
- Hát ezek a mondások hülyeségek - reagált aztán érdemben a hozzászólásra Leo. Soha nem gondolta úgy, hogy magát kéne előtérbe helyeznie. Na jó, megvoltak a maga önző kis cselekedetei is, de ezek jóval kisszerűbb dolgokról szóltak. Rengeteg játékos igenis segítségre szorul. Az emberek maguk is segítségre szorulnak. Így soha az életben nem fognak kijutni, bár vannak olyanok, mint ő vagy Szo, akiknek jobbat is tett, ha nem történt meg ez a dolog. Ezeket az embereket csak hagyni kellett békében élni itt, és ebben a mondatban a békén volt a hangsúly. Ugyanis ezek az emberek is képesek végérvényesen tönkretenni magukat vagy éppen egymást. Ha már a példánál maradunk, ez a hülye lány is mit csinált. Pedig tagja volt az igazság ligájának, frontharcos volt, nagyreménységű volt. Erre tönkretette magát. Leo nem kérdezősködött, de így is sejtett eleget róla, hogy mi történhetett. És nem értette meg. Habár Szo nem is az a személyiség volt, akin olyan egyszerű segíteni, éppen ezért maradt vele. Ez volt a legbiztosabb módja annak, hogy nem csinál megint valami ostobaságot, és öl meg mondjuk egy játékost csak úgy. Végül is, az is nagyon fontos, hogy a gyilkosokat megakadályozzuk a további gyilkolásban. És az is, hogy akinek másik sisakja van, és ki akar jutni, de nem mer, azoknak segítsünk. Annyi hősi gondolat dúlt Leoban. Most viszont ezeket háttérbe szorította az alkohol és a versengés, és inkább nem fejezte ki őket, hanem ivott tovább.
- Na és mesélj csak. Mi volt azokkal a lányokkal? A csinosakkal? Bemutathatnál majd nekik. - fogott hozzá aztán egy új témához. - Régóta nem volt szerencsém egyhez sem. Vagyis igen, de azok a találkozások igazán rövidre sikerültek, és semmi emlékezetes nem volt bennük. A csajozáshoz több idő kéne, meg minimum valami menő felszerelés, és magasabb szint. Ezekben a göncökben - mutatott itt leharcolt kezdő szintű felszerelésére - semmi esélyem nincs bevágódni. A legszánalmasabb, hogy még megvédeni sem tudom a lányokat, mert a legtöbb erősebb, mint én. Tiszta szánalmas érzés.. - aztán felbátorodott, felállt, és mint egy fogadalom, úgy mondta a következőket:
- Ezért is kell minden erőmmel a fejlődésre koncentrálnom! - itt rácsapott megint egyet az asztalra. - Igenis vissza kell szereznem az elvesztett szintjeimet. Újra a csúcsra kell törnöm, hogy aztán elismerhessenek megint! És akkor majd büszkén állhatok oda a lányok elé, és védelmezhetem meg őket a moboktól és a gonosz játékosoktól!
14 sör és 3 kolbász.


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 21:52-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal18220/10500A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 21:52

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 17 2018, 22:36

Azt be kellett látnom, hogy pár játékos tényleg segítségre szorult, mint például én is. De, csak azért állt föl ez a helyzet, mert mi olyan hülyék voltunk, hogy magunkban nem boldogultunk volna egyáltalán. Mindenki más saját mega is meg tudta oldani az ügyes bajos dolgait, ha másképp nem akkor elővettem a feneke alól a kis kézikönyvet és utána olvasott. Csakhogy én már úgy indultam el, hogy mindennek utána néztem, mégis sok minden olyan volt nekem, mint a kínai. Igaz, hogy egyetlen egy napom volt a felkészülésre, vagyis még annyi se, de ez most nem számít. Ha nem lett volna az a sok ember, aki tanácsokkal látott el, aki mellbedobással biztatott engem akkor már rég alulról szagoltam volna a szusit. Ennek ellenére továbbra is kötöttem az ebet a karóhoz miszerint néha jobb kicsikét önzőnek lenni, ugyanis ha mindenki mások húznak ki a kakiból, sose leszel életre való, mindig mástól fogsz függeni. Ez után megkért, hogy meséljek a lányokról ehhez viszont le kellett tennem a korsót és megropogtattam a kezemet.

- Először volt a barna. Nem, nem, téves. Előbb volt a rózsaszín, aztán a barna végül pedig a szőke úgy voltak összesen öten. – minden egyes színnél kinyitottam egy ujjamat így hármat mutattam feléje.
- Mindegyik talpra esett volt, bátor, vakmerő, önfejű, magabiztos, félelmetesen erős, kacér és vadítóan csinos. Én nem csináltam semmit mégis tapadtak rám, mint zöld szín a levére. Bizonyára azt hihették pénzszagom van, vagy nagyon erős vagyok. Hát csoda, ha ilyen igények mellett alkoho, alk, alko hól? Szóval iszákos lesz az ember?
Ezután mondott egy szép beszédet ami nagyon megindító volt így úgy döntöttem én is segítek neki.
-Te haver, figyelj. Nem lehet, hogy ide menet az utcán vesztetted el. Miután felmostam veled a padlót. Segítek megkeresni jó?

/10,5+2,5 sör és 2 kolbász/


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 17 2018, 22:37-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal1721/1900A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 17 2018, 22:36

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Leonard Kedd Dec. 18 2018, 17:55


Leo irigykedve bámult cimborájára, habár sehogy nem fért a fejébe, a három színből hogy lett összesen öt csaj, de betudta a részegségének, hogy nem érti a dolgot, és nagyon hamar túllépett rajta. Szinte leesett állal hallgatta. Szőke, barna, rózsaszín. Mintha egy kibaszott szivárvány színeit sorolnánk. De nem. Ezek mind nők voltak. És mindet megkapta ez a limonádéivó itt mellette.
- Rá kell szoknom nekem is. - dünnyögte összehúzott szemekkel, mert a világért sem tudta elképzelni, miért lehet olyan béna, hogy neki még csak véletlenül sem volt része semmiben. Azt sem nagyon tudta elképzelni, azokban a lányokban hogyan fért el ennyi jellem egyszerre, habár ha az elmúlt éveire, és azok nőügyeire gondolt, világosan felsejlett benne, hogy a hölgyekben bizony sokkal több rejtőzik, mint azt elsőre hinné az ember. Egyszerre tudnak aranyosak és hisztisek lenni, kiabálni, dobálni a tárgyakat, miközben még mindig szexik, aggódni a kinézetükön, amikor tisztában vannak vele, hogy  dögösebbek, mint bárki más, letámadni a férfiakat, aztán azt mondani, hogy nincs is kedvük szexelni, eljátszani, hogy ők "nem olyan" lányok, aztán a végén olyat mutatni, amit a legbejáratottabb kurvák sem ismernek. Na mindegy, szóval a lényeg, hogy Leot érte már sok-sok meglepetés életében, miközben utazgatásai során megismerkedett különböző kultúrák mindenféle lányával, volt szerencséje spanyol vadóchoz, olasz primadonnához, amerikai feministához, de még svéd kiscicához is. Ez volt az egyetlen szerencséje az életben. Nagyon sok felé járt, és sok mindent látott már, habár hosszú távon leginkább még mindig csak az orosz hölgyeket ismerte. Azok pedig csak a felszínen voltak olyan kifinomultak, a tenger mélyén mind egy medve és farkas jellemével bírt. Minimum Neutral
Ja, szóval a szakítások ezekkel a nőkkel nem voltak túl kellemesek, de hát a férfiembernek nem nagyon van választása. Ül ott, és imádkozik, hogy túlélje. Főleg, ha kiderül a megcsalás, vagy valami ilyesmi. De nem, K1 egyáltalán nem beszélt semmilyen szakításról, sem semmi problémáról, így Leo joggal következtethetett arra, hogy ez az ember itt mellette egy szuper háremet tart minden gond nélkül. Szóval igen. Megmozdult benne az irigység, ahogy saját kihűlt ágyára gondolt. Habár nem volt az a jellem, aki csak úgy rámozdult bárkire, viszont az a jellem volt, aki szerelemmel tudott égni nagyon rövid idő után bárkiért. Még akkor is, ha ez néha csak rövid ideig tartott. Szóval most kifejezetten magányosnak érezte már magát egy ideje, és ez igenis zavarta.
- Inkább lennék az igényeik miatt alkoholista, mint a hiányuk miatt. - csóválta meg a fejét válaszul, és nagyot húzott söréből. Nem fért a fejébe, őt hogy kerülhette el ez a hatalmas szerencse, amit nőknek hívnak.
- Hogy mit csinálsz? - kapta fel aztán a fejét a "felmostam a padlót" kifejezésre. - Verekedni akarsz? - kérdezte elhűlten, szeme szikrákat vetett. Nem mintha kedve lett volna hozzá, de azért a részeg férfi becsület az részeg férfi becsület akkor is.

14,5 sör, 3 kolbász


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 18 2018, 17:55-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_bal18220/10500A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 18 2018, 17:55

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A megmérettetés (K1 és Leonard) - Page 2 Empty Re: A megmérettetés (K1 és Leonard)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.