Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Tanks - Danee vs Rinne

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Rinne Hétf. Nov. 26 2018, 17:49

- Igen? Jól állna? - kérdeztem felcsillanó szemekkel, mosolyom pedig még szélesebbé vált. Percről-percre jobban akartam azt a kalapot, így meg különösen, ha Daneesan szerint még jól is állna nekem egy ilyen öltözék - Akkor ha megszerzem, te leszel az első, akinek megmutatom, jó? - ajánlottam fel rögtön, majd lenéztem a páncélomra, és kicsit illegettem magam benne. Szerintem a páncélom is jól állt nekem, elegáns volt, de mégis tekintélyt parancsoló és robusztus. Olyan, amilyen egy lovagpáncél kell legyen!
- Hm-hm, értem-értem... neked mit érne meg egy ilyen kalap? - kérdeztem végül, hátha tőle is megkaphatom, és akkor azon melegében meg is tudnám mutatni neki, hiszen a többi ruha már megvolt, elvégre előre felkészültem rá, hogy az a kalap egyszer a birtokomba fog kerülni. Talán nagyon hamarosan ^^
- Hát félre...értesz, mert azt hiszed, én mindent pénzzel akarok megszervezni, de ez egyáltalán nem igaz Surprised Mindent azzal szerzek meg, amivel kell! - mondtam is ki határozottan, amit gondoltam. Szerettem volna, ha Daneesan nem gondol rólam butaságokat, szerettem volna, ha ő is a barátom lesz, de ha félreért, akkor nem lehetünk barátok. Mondjuk nem voltam benne biztos, hogy a barátkozás legjobb módja az, ha laposra verjük egymást, de ki tudja? Most, hogy fújtam egy kicsit, újra erőm teljében éreztem magam, és ezzel a friss lendülettel emeltem meg újra a kopjámat, hogy támadjak. Némi meglepetésemre annyira frissnek és gyorsnak éreztem magam, hogy kétszer is felé tudtam szúrni.
- Daneesan, Daneesan, te gyűjtesz valamit úgy, mint én a sisakokat? - kérdeztem, miután néhány lépéssel odébb táncoltam, hogy elkerüljek egy esetleges riposztot. Úgy tűnt, a fiú is fáradt, de biztos voltam benne, hogy ez nem sokáig marad így, és akkor lehet, hogy ő is két támadásra lesz képes, mint most én!


Két natúr támadás 62-62 sebzéssel.
SP: 2

Birkózó Kristály (2/2)

Rinne (43. szint): 255/255 HP, 0 páncél, 129/215 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal10790/10100World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 26 2018, 17:49

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4766610511_dda12706fc_s World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Danee Hétf. Nov. 26 2018, 19:13

- Jól - maradtam inkább a tárgyilagosságnál.
Valahogy nem tudtam osztozni az örömén, és a kalap sem tartozott a kedvenceim közé, a lány pedig egy gyilkos.
Nem, nem állt össze bennem a kép, se logikailag, se érzelmi szinten, hogy miért is kéne szimpatizálnom vele.
Mert jól néz ki?
Vagy mert most próbál szimpatikusan viselkedni?
- Ahogy érzed, de annyira nem fontos, hogy emiatt fáradj - mi volt ez az apátia, ez a halálos közömbösség, ez a végletes pesszimizmus? Ez a szürke, élettelen íztelenség, amit éreztem ...
Undor? Nem. Hiszen az egy erőteljes érzés.
Megvetés? Az is, ez inkább csak passzív elhatárolódás, a dolgokból való kivonulás.
Mivel volt ez a nap más mint a többi?
Nem, nem éreztem különbséget.
Üres voltam és lepergett rólam minden. Nem csak most, nem csak miatta, nem csak vele.
Csalódottságból nem depresszióba, hanem ürességbe menekültem, sodródtam egyik napról a másikra.

Ahogy illegette magát a páncélját nézve ambivalens érzések gyomorforgató kavargása tört rám.
Tetszett az alakja? Igen, külsőre és első pillantásra szimpatikus volt.
De tetszett-e, ahogy most előadja magát? Ez volt többek között, az amiben csöppet sem voltam biztos, s az eldönthetetlennek tűnő kérdést arrébb tessékelve csitítottam el.

- Nem tudom. Ha lenne ilyenem, valószínűleg eladnám, vagy szétbontanám - válaszoltam különösebb gondolkodás nélkül
A ritka cuccokat már jó pár hónappal ezelőtt sorra vettem, amikor meglettek a feltételei egy jobb felszerelés beszerzésének.
Akkor a Fedora csúfos vereséget szenvedett mind a páncélt adó pontjai terén, mind kinézetét illetően, ahogy a Napkalap is.
- Ha viszont cserében gondolkodsz... - talán egy-két sóhaj lehetett, míg végigvettem a nem túl hosszú listát fejben - nem, azt hiszem megvan mindenem, amire ilyen értelembe vágytam
- Elégedett vagyok, azzal, amit rajtam látsz -
emeltem fel a fejem most először némi önbizalommal az arcomon
- Ennyire fontos neked ez a kalap, vagy a kalapok úgy általában is?

- Igen, nyilvánvalóan elbeszélünk egymás mellett, ami ezt a dolgot illeti -
osztottam a mondandója első felét
- Én nem fogok neked prédikálni a bizalomról, de azt biztosan kijelenthetem, hogy még egy bűnbánó gyilkos mellett sem merném lehunyni a szemem
Úgy tűnt, egy teljesen más világban él, más értékekkel, ahol az egyén érdeke minden esetben a többség érdeke felett áll. Az én világfelfogásomban viszont az volt a szabály, hogy csak akkor lehet több javad, mint bárki másnak, ha annak megszerzése közvetlenül nem károsít másokat .

Amíg én különböző kusza gondolataimmal harcoltam és a kivárásra játszottam, vagy mondhatjuk úgy is, hogy hezitáltam támadni, addig ő megtette helyettem, láthatóan felfrissülve, s ez a két találta elég is volt, ahhoz, hogy búcsút mondjak a páncélomnak.
Persze erre is volt potion, de nem vitt rá a lélek, elvégre nem életre-halála ment a küzdelem kettőnk között. Legalább is most nem.
- Persze - mondtam komor magabiztossággal - a csalódásokat, és a pofonokat az élettől
- Ez itt egy szemléltető eszköz -
húztam elő a soha ki nem fogyó készletemből egy egészen más kristályt
Hogy mekkorát csattant, azt ő tudná megmondani, én csak a hangját hallottam, de kihasználva a meglepetés erejét utánaléptem és igyekeztem átlósan megvágni


1 db pofon kristály 65-ös sebzéssel + 1 db támadás 4-es célszámmal és 85-ös sebzéssel

Danee (40. szint): 136/200 HP, 0/210 páncél, 240/300 CSP
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal7644/7700World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 26 2018, 19:13

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Rinne Vas. Dec. 02 2018, 16:39

Mindig örülök, ha boldognak látok másokat. Bár én akkor is örülök, ha más nem, de erről nem tehettem. Inkább úgy fogtam fel, hogy ha boldognak látnak engem, az segít nekik is boldogabbnak lenni. Ha minden más kudarcot vall, egy mosoly még segíthet. Én mindig könnyen izgatottá válok, sok mindenért tudok lelkesedni, akár a legegyszerűbb dolgokért is. Mint például egy ruha. És úgy láttam, hogy ha lelkes vagyok és fülig ér a szám, az átragad másokra. Általában. De néha valamiért nem. Most Daneesan is úgy nézett ki, mint aki citromba harapott. Nem értettem, miért viselkedik így, és ez az én lelkesedésem is letörte. Nem csüggedtem el, nem váltam szomorkássá, mert én ilyet nem tudok tenni, csak kíváncsian pislogtam, hátha kiderül, mi a fiú baja. Egy ideig próbálkoztam azzal, hogy kérdéseket tettem fel a szomorú vagy egykedvű embereknek, de minden válasz, amit kaptam, számomra felfoghatatlan volt. Úgyhogy ezzel fel is hagytam, különösen mivel néhányszor még mérgesek is lettek rám. Azonban Daneesan magától nem mondta meg, miért ilyen.
- Én nagyon szeretem a sapkákat, kalapokat! Az első ajándék, amire emlékszem, hogy kaptam, az egy tengerészsapka volt! - virult fel újra az arcom. Nem tudom, miért szerettem bele, egyszerűen csak rajongok minden ilyen holmiért azóta. Számomra nincs szebb ajándék, mint egy sisak vagy egy sapka! Általában mindenkinek van valami hasonló hobbija, esetleg dilije, az enyém ez volt.
- Ezt hogy érted? - kérdeztem vissza, mert mondott néhány nagyon komplikáltan hangzó szót, mint ez a prérivalami, és ide valahogy az alvás sem passzolt. Pedig büszke voltam rá, hogy már majdnem mindent megértettem, amit mondtak nekem, és ráadásul Daneesan nem is japán volt.
A beszélgetést egyre kevésbé, de a küzdelmet élveztem. Szoros volt, és nagyon izgalmas trükköket tartogatott nekem a fiú. Most viszont, hogy lejárt a kristálya, végre visszakaptam a maradék páncélomat és a hiányzó életemet is, itt volt az ideje a képességét használni, és csak még magabiztosabb lettem. Vagyis... addig a pillanatig amíg nem kaptam tőle egy pofont. Megtapogattam a bizsergő arcom, és értetlenül pislogtam Daneesanra, igaz ezt csak azután, hogy a harc hevében még viszonoztam az ő csapását.
- Ezt miért kaptam, Daneesan? - kérdeztem bizonytalanul - Furcsa vagy.


Támadás 60 sebzéssel.
Aktiválási kísérlet a tőled lopott Antibody képességre.
SP: 1.2

Birkózó Kristály lejárt, visszaáll minden érték.

Rinne (43. szint): 200/350 HP, 60 páncél, 65/215 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal10790/10100World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 02 2018, 16:39

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Danee Kedd Dec. 04 2018, 22:37

- Oh, szóval innen fúj a szél - a tengerészsapka, amiből sapka-őrület, gyűjtőszenvedély, már-már mánia alakult ki?
- Mi a helyzet a sisakokkal? Böktem a sajátomra. Rendkívül praktikusak, védik a fejet, a testünk legkritikusabb, legsérülékenyebb részét. Ha szemen szúrnak, elveszted a látásod, ha betörik az fogaid, vagy eltörik az állkapcsod, akkor beszélni se nagyon fogsz tudni, a hallás talán nem olyan nagy ügy itt Aincradban, de azért jobba ha nem veszíted el a fejedet
- Soha, de soha ne veszítsd el a fejed!
- Hordj Sisakot! A sisak garantáltan védi ön és környezete fejeit. Tíz vértkovácsból kilenc ezt ajánlja!


- Úgy értem, otthon, a szobádban egymásra halmozott kalap-dombok között tobzódsz, vagy esetleg katonás rendben sorakoznak a polcokon, vitrinekben, akasztókon és párnák körül precízen elrendezve, szorgosan portalanítva?
- Vagy nem erre vonatkozott a kérdésed? Ha bizalommal kapcsolatban kérdezel: te meg tudnál bízni bennem, ha egy ismerősödet kirabolnám, esetleg meg is ölném, mert szükségem lenne valamijére? Vagy ha most közölném veled, hogy szükségem van minden kalapodra, amid csak van, akkor hajlandó lennél önként átadni őket? Nem neheztelnél rám, ha erőszakkal próbálnám elvenni, ami a tied? És megbíznál utána bennem?

Tudom, ez egy sor bonyolult kérdés volt, de nem tűnt hülyénk a csaj, csupán a szavakkal voltak gondjai. De a sajátos értékrend nem köthető össze semmiféle debilséggel. Talán rá tudok mutatni arra, amit most nem lát, vagy lát, de nem akar tudomásul venni. Talán rá tudom terelni az objektívebb szemléletmódra.

A kristály működött. Ez a legjobb bennük. A csapásom elvéthetem, de még soha egyetlen egy kristály sem mondott csütörtököt. Max ha területi korlátozás volt érvényben. És a pofon csattant is, anélkül, hogy akár egy ujjal is hozzáértem volna az orcájához.
- What? I'm not afraid to hit a girl! I'm a Rockstar! - húztam ki magam öntelten, képzeletben átkarolva a nemlétező kanapé tetejét
- Ez csak egy kristály volt kislány, kipróbáltam, ennyi az egész. Az másodlagos, hogy éppen rajtad... De ugye, ettől még barátok maradunk? -
valaki állítson le, könyörgöm!
- Mondták már -
furcsa, különc, csendes, szenvedélybeteg, szemét ... stb stb - Addig megyek, amíg ki nem borítom a másikat, aztán megpróbálom helyrehozni a dolgot, de ez legtöbbször nem szokott sikerülni. Ez is olyan fura cucc, mint a bizalom.
- Kedvesség, jóhiszeműség -
tettem még hozzá
- Szóval, mit mondasz? Nézzem el neked az indikátorodat, és ami okozta, és inkább legyek veled jó fej?
- Vagy már úgyis mindegy. (?)
- Nézd, nem állhatok itt egész nap, bűnbánóan, a közönség -
mutattam a kiáltók felé nagy karlegyintéssel - már várja a következő kristályt, meg csörtét - ezúttal fejre támadtam, egy magas, oldalról indított vágással, ahogy beléptem penge távolságba: lássuk, hogy is állunk sisakügyileg. És persze a kristály. Élesítettem még egyet.

Támadás 95 sebzéssel, és újabb pajzs kristály.

Danee (40. szint): 76/200 HP, 0/210 páncél, 180/300 CSP
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal7644/7700World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 04 2018, 22:37

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Rinne Vas. Dec. 09 2018, 14:02

- A sisakokat is szeretem ^^ Ez is egy sisak, csak megvál... megváltottam a külsejét, mert nem láttam ki belőle rendesen... - feleltem a hajpántomra mutogatva. Sőt, nem csak az volt vele a baj, hanem az is, hogy nehéz volt. Igaz, ebben a formában pedig a súlypontja furcsa, de már megtanultam úgy tartani a fejem, hogy ne zavarjon. Oh, közben elveszítettem Daneesan képességét. Nem sikerült időben aktiválni, kár érte...
- Bizalom, hmm... Még mindig nem értem, mire akarsz kijódlizni, Daneesan. Ha valamit teszel, arra biztosan jó okod van, ahogy nekem is. Akár elmondod, akár nekem kell kitalálnom, és ha megértem, akkor támo...gatlak is benne, igen ^^ - mosolyodtam el. Nem tudtam, miért kéne valami rosszat is éreznem az irányába, ha megtenne bármit, amit most felsorolt. Talán ha képes lennék ilyen érzésekre, akkor tudnám, de nekem csak az maradt, hogy ha valaki szomorú, akkor csak azt tudom, hogy nekem is szomorúságot kellene éreznem, és tudom, hogy ilyenkor egy ölelés sokat segít. Talán Daneesannak is sokat segítene most egy ölelés, bár nem tudom, mi baja van. De egy ölelés mindig segít.
- Oh, csak kipró...báltál egy kristályt, értem - csillant fel a szemem megértően - Én szeretnék a barátod lenni - bólintottam magabiztosan - Eddig nem voltál jó fej? Nehezen értelek meg, de nem bántasz. Milyen az, amikor jó fej vagy? - kérdeztem kíváncsian. Hogy közben későn emeltem fel a pajzsomat, és felsértette a fejemet a fegyvere, az mellékes volt. Jó nagyokat ütött, kellemesen bizsergett tőle most már a fejem is, de még bírtam a támadásait. Viszont azt hiszem megint kezdek fáradni, szóval be kéne fejezni ezt a harcot, azt hiszem. Daneesan már sárga volt, és most én is az lettem, de még nem voltam bajban ^^ Meg is lendítettem a kopjám, és a súlyemelésemet használva most felülről támadtam vele, de hogy kupán vágom, vagy a vállait érem el, esetleg azt sem, az mindjárt kiderül.


Támadás 60 sebzéssel.
SP: 1.4

Rinne (43. szint): 165/350 HP, 0 páncél, 22/215 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal10790/10100World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 09 2018, 14:02

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Danee Kedd Dec. 11 2018, 16:41

- Üm, amikor jó fej vagyok, olyankor kedvesebbnek, figyelmesnek igyekszek lenni és a legkevésbé sem erőszakosnak - de amúgy lövésem sincs: gonoszkodó seggfejjé lettem, aki a élő fába is beleköt, mindenben hibát talál és akinek az ég világon semmi sem jó, aki akkor is sopánkodik, ha örülhetne éppen valaminek. Milyen is voltam azelőtt?
- ... igyekszek lenni - ismételtem - mostanában nem megy
- Játszom itt az igazságosztót neked, de igazából most csak én vagyok az kettőnk közül, akit el lehetne küldeni melegebb éghajlatra

Avagy leköpöd magad minden reggel a tükörben, Danee? Ja, hogy tükörbe se nézel ... ismered jól a saját démonaidat, nem kell jobban bemutatni őket
De most nem rólam volt szó. Rinne, Rinne Rinne! Inkvizícióm tárgy, a bűnös ki bűnét nem hogy nem bánja, de még azt sem érti miért bűn, ami tett. Elképesztő, megdöbbentő, szégyen és gyalázat, égzengés és földindulás, hogy nem nyeli el a pokol kénköves mélye?
Oh, hagyjuk már ...
Azt se érti, mi az a bizalom...
Minden rosszindulat nélkül beléd mártja a kését, ha a szomszédod meggyőz róla, hogy neki van igaza.
- Szóval szeretnél a barátom lenni. Ez kedves tőled. Mint leendő barátod, megkérhetlek arra, hogy többet ne ölj meg játékosokat és ne is lopj tőlük? Tudod, ha így folytatod, nem fognak szeretni az emberek, nem lesz aki a barátod akar majd lenni és szóba se fognak állni veled. Lehet, hogy előbb utóbb még vadászni is fognak rád. De még változtathatsz, hiszen nem vagy te gonosz, ahogy látom, csak nagyon másként gondolkodsz

A párbajunkban jutott mindkettőnknek, a mozdulataim kezdtek egyre pontatlanabbá válni. Magasba emelte a kopjáját, nem értettem miért, hiszen így védtelenül hagyja a jobbját, már rántottam is a kardom keresztbe magam előtt, hogy oldalról megvágjam, amikor iszonyatos erővel roppant a sisakom helyett a fejem tetején ama bizonyos kopja. Megpróbáltam így is bevinni a vágást, majd szédülve arrébb cikáztam volna, de csak kótyagos botladozásra tellett belőle.
Ez már a vég - gondoltam, zsebem mélyére túrva a megváltást keresve
- Ez az utolsó mára, aztán befejeztem - fogadkoztam, ahogy földnek csaptam a már füstölgő kristályt

1 támadás (95) + 1 Tömény Füst Kristály

Danee (40. szint): 36/200 HP, 0/210 páncél, 120/300 CSP
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal7644/7700World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 11 2018, 16:41

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Rinne Csüt. Dec. 13 2018, 18:01

- Szívesen megnézném, az milyen ^^ - mosolyodtam el - Kár, hogy most harcolunk, így nem lehet kedvesnek lenni - állapítottam meg. Nem mintha bántónak éreztem volna bármit, amit mondott eddig. Mármint egyébként sem érezném annak, de azzal nagyjából tisztában voltam, hogy mikor próbálnak megbántani, Daneesan azonban csúnyákat még nem mondott rám. Csak furcsa volt. Nagyon furcsa. Mint annál az ellentmondásnál is, hogy ő minél többet akart tudni, de azt állította, mégsem.
- Hát... megkér...hetsz megkérni - pislogtam rá - De ha valakinek szüksége van a segítségemre, nem mondhatok nemet - jelentettem ki - És ha segítek az embereknek, akkor barátaim is lesznek ^^ - tettem hozzá egy magabiztos mosollyal. Nem is tudom, miért gondolta azt Daneesan, hogy nem fognak szóba állni velem. Mondjuk ha úgy fejbe vágok mindenkit, ahogy most őt, akkor nem fognak tudni beszélni valóban. Kicsit meg is sajnáltam, de ez nem jelenti azt, hogy a megtorpanását ne használtam volna ki, és bár a kardja felém tartott, annyira lelassult a mozdulata, hogy hátrahajolva el tudtam kerülni a pengét. Viszont ha már ennyire hátul volt a súlypontom, inkább letettem a kezem is, és átfordultam rajtuk egy afféle szaltószerűséggel. Mire újra egyenesen álltam, addigra viszont minden füst borított. Pislogtam nagyokat, és még a Látásomat is beizzítottam, de nem láttam semmit így sem.
- Daneesan, nem látlak - mondtam csodálkozva. Forogtam jobbra is, meg balra is, de csak a sűrű füst volt körülöttem. Az sose bölcs dolog, ha vaktában hadonászok, szóval inkább kitapogattam az övemet, amin a létfontosságú eszközeim függtek. Azt hiszem olyan száz körül sebzett, úgyhogy úgy döntöttem, hogy amíg eloszlik a füst, felhörpintek egy gyógyitalt ^^

Füst Kristály támadásképtelenség (1/2)
Megittam egy Nagy Potit (+40 HP)
SP: 1.6

Rinne (43. szint): 205/350 HP, 0 páncél, 1/215 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal10790/10100World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Danee Szomb. Dec. 22 2018, 12:31

- Oh én is megnézném, hidd el, idejét se tudom már mikor voltam utoljára felszabadult és őszintén boldog ...
Világ életemben a csodabogarak vonzottak, az olyanok, akik mások, mint a nagy átlag, hiába nőttem fel szinte mintaszerű családban, én mindig különböztem, akár én akartam úgy, vagy más akarta, hogy én legyek a fekete bárány. És elkezdtem rokonszenvezni mindazokkal, akik hozzám hasonló páriák lettek. Annak ellenére, hogy vágytam a megbékélésre másokkal is ... de miért is kalandoztam el ennyire? Ja hogy Rinne.
Rinne is más volt.
- De mondhatsz nemet. Szabad akaratod van, nem vagy egy gép, és gondolom nem köt semmilyen eskü vagy szerződés - valahogy mindig megtalálom a visszásságokat, de akár a jóban a rosszt is, és meg is mondom nekik, ha már szóba álltak velem
- És az, hogy segítesz másoknak, vagy másokon, még nem jelenti azt, hogy automatikusan a barátaid lesznek. Lesznek, talán már vannak is olyanok, akik számára nem jelentesz többet, mint egy lépcsőfokot a céljaik elérésében, és könnyű szívvel elfelejtenek, vagy akár meg is szabadulnak tőled, ha már nem vagy többé hasznos a számukra. Persze, most mondhatnád, hogy akkor igyekszel hasznos maradni, de azt, hogy ők hasznosnak ítélnek-e, nem te döntöd el
Szóval visszatérve a különcségre. Rinne még nekem is extrém volt. Konkrétan abból az egy alapvető eltérésből kiindulva, hogy a logikája elég őrült csavart vetett és bár kivételezek az emberekkel, abba a tekintetben, hogy kit tekintek és mi alapján személyes jó barátnak, vagy egyszerűen csak szimpatikusnak, attól még igyekeztem mindenkit egyenlően kezelni, és a dolgok mögötti okokat meglátni. Ellenben ő, ha jól értettem, amint okot adnak rá, már nem bánik mindenkivel egyenlően, és bár nem látok benne kifejezett gonoszságot, a materialista ego és a öncélú megfelelési vágy elég sajátságos kettőse, és egyben ellentmondása jellemzi.
Egyszerre utálok és imádok ítélkezni, hogy van ez?

A füstképző kristály működött, bár most már nem voltam benne biztos, hogy a megfelelő alkalommal hajítottam el, főleg azután, hogy láttam, amint lehúz egy potiont, aminek hatására gyógyult valamicskét. Éppen eleget, hogy az ő életcsíkja rendekkel jobban nézzen ki, mint az enyém, ráadásul lassan megint pihenésre kényszerülök, így hát inkább megittam egy VBP-t, majd a hátába kerülve döftem hastájékra

1 Vörös Bika Potion + 1 támadás

Danee (40. szint): 36/200 HP, 0/210 páncél, 100/300 CSP
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal7644/7700World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 22 2018, 12:31

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Rinne Vas. Dec. 23 2018, 14:20

Elfáradtam, és még mindig nem láttam semmit sem ebben a nagy füstben. Azt hiszem, ha jobb lenne a Látás jártasságom, akkor most nem lennék ilyen kiszolgáltatott, de így inkább összekötöttem a kellemeset a hasznossal, és megpihentem egy kicsikét. Ideje feltöltődni, és majd frissen, újonnan szerzett erőmmel és energiámmal befejezni ezt a nagyon hosszú, és mindenféle értelemben fárasztó ütközetet ^^
- De ha megtehetem, hogy segítek, miért mondanék nemet? Akkor rossz ember lennék - kérdeztem is vissza addig. Nekem eszembe se jutna, hogy visszautasítsak egy segítségre szoruló embert, ha és amennyiben lehetőségem van neki segíteni. Máskülönben lehet, hogy nem segít neki senki sem, vagy ami még rosszabb, nem én kapok jutalmat a segítségért Surprised
- Tudom, hogy nem lesz mindenki a barátom, Daneesan - mondtam, miközben kicsit lóbálni kezdtem a kopjám - De ha sokaknak segítek, akkor lesz, aki a barátommá válik. Ők azzal jut... jutalékoznak meg. Más meg pénzzel. Vagy egy sapkával. Vagy azzal, hogy nem öl meg ^^ - mosolyodtam el - Nem zavar, ha elfelejtenek, ha tudom, hogy segítettem nekik, én örülni fogok, ha elérik a céljaikat - nem is tudom, Daneesan miért feltételezte azt, hogy nekem fontos, hogy hasznos maradjak mindenki számára. Ha már egyszer hasznos voltam, akkor örülök, ha továbbra is igényt tartanak a szolgálataimra, akkor pedig még boldogabb vagyok.
- Nem szép dolog hátulról támadni, Daneesan - jegyeztem meg nagyokat pislogva, mikor megéreztem, hogy hol van ő és a kardja. Hm, tényleg be kéne fejeznem a harcot, kezd elfogyni az életem. Lehet, hogy most már komolyan kéne venni?


Füst Kristály támadásképtelenség (2/2)
Pihenőkör
SP: 1.8

Rinne (43. szint): 110/350 HP, 0 páncél, 215/215 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal10790/10100World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Danee Kedd Dec. 25 2018, 11:46

Nyertem ugyan egy kis idő, de nem tudom mire lesz elég, Rinne nem támadt, ezek szerint a látás jártassága nem volt meg hármas szintű, vagy egyszerűen csak kényszerpihenőre volt ítélve a rendszer által, akárhogyan is, ha győzni akartam, akkor le kellett dolgoznom a kettőnk közötti különbséget.
- Ez nem ilyen egyszerű. Ha olyannak segítesz, aki ártani akar másnak, akkor azzal magad is rossz emberré válsz, de kezdem úgy érezni, hogy hiába próbálom neked mindezt elmagyarázni
Tisztára, mintha egy asimovi robotnak próbálnék erkölcsöt oktatni, akibe még csak az első három törvényt se sikerült rendesen beprogramozni.
Aztán kijelentette, hogy neki szinte bárhogy jó, ha kis időre barátot szerezhet, meg segíthet. Módot és erkölcsöt nem számítva, ami újabb csalódás volt, de csak megerősített abban a gyanúmban, ami már eddig is kirajzolódni látszott.
- Ja, hát, hogy ha ez neked nem gond, akkor nem erőlködök tovább meggyőzni téged bármiről is
- De nem hiszem, hogy az ilyesfajta ténykedéseid a játék befejezését és a kijutást szolgálnák hosszútávon, és van az a gyanúm, hogy barátok mellett sok-sok haragost, vagy éppenséggel ellenséget fogsz szerezni, akik akár meg is próbálnak majd leszámolni veled, akár túlerőt is alkalmazva -
nem hittem, hogy ez meg fogja hatni, de gondoltam megosztom vele a gondolatom, akár mint jó szándékú és tárgyilagos figyelmeztetést
- Nem szép, de eredményes, Rinne-san - újra szúrtam, már csak a gyakorlás kedvéért is, és az ismételt dolgok ritkán vezetnek eredménytelenségre, majd egy másik potiont hajtottam fel, ami amellett, hogy némileg gyógyított rajtam, megnövelte a gyorsaságomat is, így remélhetőleg nem történhet meg újra azaz eset, amikor kétszer egymás után meg tudott ütni, anélkül, hogy nekem akárcsak alkalmam nyílt volna riposztolni

1 támadás + 1 Perfekt Frissítő Potion (+15 gyorsaság két körig és +50 HP.)

Danee (40. szint): 86/200 HP, 0/210 páncél, 40/300 CSP
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal7644/7700World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 25 2018, 11:46

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Rinne Kedd Dec. 25 2018, 16:55

Ráncoltam kicsit a homlokom. Ezek szerint Daneesan nem érti, hogy működik a világ. Rossz csak akkor lehetek, ha nem segítek valakinek, akinek szüksége van rá, pedig megtehetném. Azzal, hogy segítek, semmiképp sem lehetek rossz.
- Az áramnak sokszor két oldala van, Daneesan. Ha jót teszek valakivel, az másnak gyakran rossz lesz. De ha nem teszek jót, az mindenkinek rossz ^^ - magyaráztam. Tisztában voltam azzal, hogy valamikor azzal, hogy segítek, másnak keresztbe teszek. Én azonban nem mérlegeltem, hiszen nem volt miért. Nem volt semmilyen jogom rá, hogy ítélkezzek, az a legtisztább, ha egyszerűen segítek annak, aki megkér Surprised
- Nem egészen értem, miért akarsz győzni - mondtam. Ezek szerint ezért beszélt ennyit. De néhány szó miatt miért is adnám fel az elveimet? - Az nem a te bajod, ha ellenségeim vannak ^^ - mosolyodtam el. Végre kezdett eloszlani a füst, kezdtem látni körvonalakat is, majd lassacskán a színeket. Azt hiszem, többet kellene mozognom, hogy Daneesan ne találhasson el olyan könnyen. Most már amúgy is eldöntöttem, hogy komolyan fogom venni a harcot. Így az izgalmas, amikor már csak egyetlen találat hiányzik ^^ Jó alaposan megnéztem magamnak a férfit, ha jól láttam megnőtt az életcsíkja. Valószínűleg ő is azt csinálta, amit én, vagyis megpróbált annyi HP-t hozzáadni az életéhez, amivel elkerüli a gyors vereséget. Kár, így már nincs értelme annak, amit kigondoltam.
- Daneesan, nekem is vannak kristályaim ^^ - mosolyodtam el, majd elővettem egyet, és összetörtem. Kíváncsi voltam, hogy elég lesz-e, úgy éreztem lassan a sebességem is túlcsordul. Nyeregben éreztem magam. Aztán mindig ilyenkor jön az, hogy felé suhintok egy ilyen nagy és nehéz fegyverrel, és elhibázom, úgyhogy most csak úgy tettem, mintha ezt akarnám tenni, de valójában a pajzsommal próbáltam megütni.


Erősítő Kristály (+30 sebzés a következő találatnál)
Egy támadás 90 sebzéssel.
SP: 1.8

Rinne (43. szint): 15/350 HP, 0 páncél, 151/215 CSP
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal10790/10100World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 25 2018, 16:55

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Danee Kedd Dec. 25 2018, 19:11

Nem értettünk egyet, és hallhatóan csöppet sem közelítettek egymáshoz az álláspontjaink. Engem soha nem tudna meggyőzni arról, hogy gondolkodás nélkül segítsek bárkinek.
- A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve, Rinne-chan
Továbbra is vallottam, hogy a mérlegelés fontos része bármilyen döntésemnek, és ha a logika azt diktálja, hogy a segítségem csak a rosszabb helyzetet teremtem elő, akkor sokkal többet segítek azzal, ha nem a kért módon segítek, vagy egyáltalán nem segítek.
- Azt reméltem, hogy rátudlak venni az én álláspontom mérlegelésére is, de láthatóan erre nincs remény, és ily módon, teljesen felesleges is volt ebben a témában vitába szállnom veled
Bár nem bántam az eszmecserét, mert legalább nem értelmetlen vagdalkozással telt az idő és igyekeztem megtalálni logikai bukfenceket az elgondolásban, ami ugyan nem hiányolta a logikát, de mérlegelésre nem volt képes.
- Valóban nem az én bajom, csupán elkövettem azt a hibát, hogy segíteni akartam neked, vagy éppen rajtad, ahogy éppen nézzük, és persze a jövőbeli segítséged ártatlan károsultjain
Az esélyeink kezdettől fogva nem voltak kiegyenlítettek, de ez nem különösebben zavart, hiszen meg volt rá az esélyem, hogy kiegyenlítsem azokat a birtokomban lévő eszköztár segítségével. És sokakkal ellentétben nem sajnáltam elhasználni az eddig felhalmozott kristályokat és potionöket, mert bossoláskor aligha lett volna alkalmam felhasználni őket a megfelelő időben, bár tény, hogy meglehetősen sok elfogyott, jó néhányból egyelőre nem volt mások darab tartalékként, de ezen változtatni terveztem.
- Mindjárt gondoltam - bármit is húz elő, ezen a kritikus ponton az könnyedén eldöntheti kettőnk párbajának végkimenetelét
Talán nem a kristály tipusának kitalálására kellett volna szentelnem majd mnden figyelmemet, és akkor megláthattam volna a csel mögötti szándékot, de nem így történt, így a kopja helyett a pajzzsal találtam szembe magam, ami számszerűen éppen elégségesnek bizonyult, hogy kiüssön velem.
Kellőképpen megtántorodtam ugyan, de igyekeztem megőrizni az egyensúlyomat, és némi hátrálást követően egyenes háttal fogadni
- Gratulálok a győzelemhez Rinne-san - hajoltam meg kellő tisztelettel - A jövőben lehet, hogy élek a meghívással, ami a boltodat illeti, de a krokodilokkal való birkózás kiváltságát meghagynám neked
- A viszont látásra - fordultam sarkon, hogy megtépázott becsületemmel kisétálhassak az arénából

Danee (40. szint): 0/200 HP, 0/210 páncél, 40/300 CSP
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal7644/7700World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Cardinal Szer. Dec. 26 2018, 14:56

System Update! Aréna küzdelem zárása folyamatban. 100 exp jóváírva. 240 arany jóváírva.

Rinne +47 pont
Danee -47 pont

Aréna küzdelem zárása befejeződött.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_bal0/0World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

World of Tanks - Danee vs Rinne - Page 2 Empty Re: World of Tanks - Danee vs Rinne

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.