Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata

+4
K1
Fulma
Kanami Minagawa
Kirigaya Suguha
8 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 14 2018, 22:57


Emellett az előző hszed adott részeinek - amiket admini utasításra kellett volna kitörölnöd és végül töröltünk is ki - visszaírásáért kapsz egy hivatalos figyelmeztetést is. Ha valamit kitöröltetünk veled, nem azért tesszük, hogy utána visszamásold.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Nov. 15 2018, 09:28

Milyen jól is hangzott mindez nem? Végül is elég szép eredmény lett volna leszókózni és lelki szemeim előtt ez szépen le is játszódott. Kár, hogy a düh és az óriás együttesen csak elhitette velem a dolgot. Nem is értem miért nem volt olyan egyszerű minden, mint ami fejben lejátszódik, pedig aztán igazán történhetne minden úgy ahogyan mások szeretnék nem? Mennyivel egyszerűbb dolgunk lenne nem?

Oh my dear.... szóval csak elképzeltem? Mennyire szép is volt pedig...

-Mássz ki a fejemből!-Ordítottam azokra a szegény dezertőrökre gondolva akik elmenekültek, na nem mintha nem jegyeztem volna meg az arcukat. Néha ilyen téren rosszabb vagyok, mint egy elefánt. Sosem felejtek.

Szóval felugrok és megpróbálom újra megütni
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_bal2972/3100[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 15 2018, 09:28

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Csüt. Nov. 15 2018, 14:04


Kanami sajnos elvétette a támadást.
Opinikusz mérges, támadja Kanamit, ezzel 20 sebzést okozva neki.


Kanami (Sebzés: 54, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
OpinikuszBéta


Kanami (22. szint): 80/85 HP, 0 páncél, 80/58 CSP

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Hpcsikd
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Hpcsikd

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Nov. 15 2018, 14:54

Mázlista volt a szörny, hogy nem találtam el, pedig tuti fájt volna neki legalább annyira, mint nekem az ő ütése...
Ahogyan eltalál kissé megdöbbenek attól, hogy milyen könnyen üt meg... Mintha neki nem is lenne gondja vele... Na igen hiába néz ki idebent a dolog úgy, hogy onnan képtelenség lenne mellé ütni mégis sikerül.

Tudjátok miért nem adom fel?

Azért mert kik lennénk ha feladnánk harc nélkül? Hogyan képesek mások belenézni a tükörbe, amikor meg sem próbálják azt ami csak rájuk vár?
Sosem fogom megérteni, hogy miért adják fel az emberek ilyen könnyen. Én megjártam a börtönvilágot, megjártam, hogy fronton kazamatákat takarítsak másokkal és még mindig itt vagyok, teljes erőbedobással.

That's the never ending tale of awesomeness!

Nem is habozok tovább és újra megpróbálok rá lecsapni!
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_bal2972/3100[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 15 2018, 14:54

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Csüt. Nov. 15 2018, 20:17


Kanami lelkesedése valami bámulatos, de az a baj, hogy ez nem hat ki valamiért a pengéjére. Talán nem rakott eleget fegyverkezelésre? Sad
Opinikusz egyre mérgesebb, támadja Kanamit, ezzel 20 sebzést okozva neki.


Kanami (Sebzés: 54, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
OpinikuszBéta


Kanami (22. szint): 60/85 HP, 0 páncél, 80/47 CSP

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Hpcsikd
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Hpcsikd

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kanami Minagawa Szomb. Nov. 17 2018, 16:20

Nos a lelkesedés vóban nem elég ilyenkor... Azonban lassan a hp-m fele elúszik, de legalább tudok már egy két dolgot erről a valamiről.

Annak idején amikor a börtönben voltam akkor hasonlóan nehéz lényekkel kellett szembe néznem. Először jött pár patkány, Utána koboldok, majd goblinok. Mindig egyre nehezebb és nehezebb ellenfelekkel kellett megküzdenem arról nem is beszélve, hogy a másik játékos is lehet arra akar menni. És persze nem mindenki annyira okos, hogy csoportosulva menjen tovább leverve közösen. Itt... Ha itt maradtak volna a nagy szintűek, akkor lett volna esélyünk legyőzni, de egyedül nem sok esélyem van sajnos, ezt be kell látnom.

De nem olyan egyszerű ez az egész, ha sikerüln leküzdenem őt... mondjuk pár ütéssel akkor nem lenne elég fun mi?

Szóval újra és egyben utoljára próbálok meg rá lecsapni. Felé rohanok és teljes erőmből ordítva akarom neki csapni a pengémet. Tudom jól, hogyha be is talál sem marad sok nekem hátra, hiszen elég nagyot tud ütni...

Így a támadás megpróbálása után hit'n'run bátorsággal, egy egyszerű tisztelgéssel megyek el a második szintre.

-Csáó, még ezt befejezzük egyszer! Biztosan...


Megpróbálok támadni utána használom a teleport kristályt a 4. szintre
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_bal2972/3100[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 17 2018, 16:20

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Hétf. Nov. 19 2018, 00:12


A küldetés véget ért, köszönöm szépen a részvételt, Gyermekeim!

Nézzük csak a jutalmazást! Very Happy

Kanami volt ugyan a leglelkesebb tagunk, mielőtt lelépett a szörnyike elől, de sajnos a teljesítményét nem tudom jutalmazni, tekintve, hogy ez a negyedik küldetéshelyét foglalta, jutalom nélkül. Azért köszönöm szépen neki, hogy itt volt, örültem, hogy mesélhettem, és külön tetszett, ahogyan kijátszotta a karaktere érzelmeit, és karakter hű maradt még a legvégén is, amikor a kiteleportálást igyekeztem szorgalmazni nálatok. Az persze igaz, hogy legyőzni a szörnyet nem olyan egyszerű, mint ahogyan azt ő elképzelte, de ezért már megkapta a maga admini figyelmeztetését, így ezt most nem hangsúlyoznám megint.

K1-nek külön köszönet az aktivitásért, és hogy ilyen lelkes volt! Biztos vagyok benne, hogy fejlődtél, amíg részt vettél a küldetésen, és szépen lereagáltad a karakteredet ért eseményeket mindvégig.

Askr-nek is köszönöm, hogy lelkes tagja volt a csapatnak, még ha a végén előbb le is lépett. Very Happy

A lejátszott körök után a lelépett tagoknak is osztok jutalmat, hiszen sosem lehet tudni, visszatérnek-e, és nem szeretném megkárosítani őket, hiszen ők is nagyon szépen játszottak, amíg velünk voltak. Smile

Alap jutalmak + 100 arany miniboss típusú szörny felfedezéséért Askr és K1 személyének. Smile

Askr: 96 exp, 210 arany
Seishin: 30 exp, 50 arany
K1: 120 exp, 240 arany
Fulma: 15 exp, 30 arany


Ércek és növények

K1:
Érclátás: Tier 1, 1 -> 21
8 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 6 Sida Kő 2 Halvány Rubin 3 Vasérc
Növénylátás: Tier 1, 1 -> 21
6 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 6 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata - Page 3 Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.