Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fulma

2 posters

Go down

Fulma Empty Fulma

Témanyitás by Fulma Kedd Jan. 23 2018, 15:55

Név: Sarah Harsh
karakternév: Fulma
Kaszt: kardforgató
Kor: 17+5

Kinézet: Aranyos, lányos lány kinézet. Korához képest átlagos testalkat. Halványszőke haj, világoskék szemek. Másfél méternél egy kicsivel magasabb.

Jellem: Szinek, hangok, számok, formák, személyiségek, érzések, illatok, ízek,...  Mind-mind egybefolynak... A betűkhöz gyakran színeket és számokat kapcsolok. Minden betűnek és számjegynek színe van a fejemben. Néhány példa: az S piros, az F sárga, az E kék, az X bíbor, az A fekete, a H és a 8 szürke és unalmas. De nem csak a betűk és a színek állnak ilyen kapcsolatban. Például, ha meglátom, vagy elképzelem a sárga színt, akkor az véletlenül se történhet meg anélkül, hogy a citrom ízét ne érezném, vagy egy villámlás hangos dörrenését meg ne hallanám. A halál sötétkék, a fahéj íze lusta és még sorolhatnám. Azért ebből talán érthető, milyen is egy átlagos napom. Nincsen olyan pillanat, ami ugyanolyan lenne, mint az előző. Egyesek azt mondják szinesztézia, ami minden érzékszervemre kihat, mások azt, hogy hatalmas képzelőerő. Nagy eséllyel mindkettő igaz. Ez viszont nem akadályoz meg az álmom valóra váltásában. Egyszer, ha elég idős leszek, híres író akarok lenni. Viszont van egy bökkenő az egésszel. A sok asszociáció miatt nem igazán tudok úgy fogalmazni, hogy mások is megértsék.
Saját magamat mindig is szürkének láttam. Nincs semmilyen tehetségem, és mindenben teljesen átlagos vagyok. A nevem is teljesen élettelen, sehol egy izgalmas, vagy hangos betű. Ezért is döntöttem most egy izgalmas név mellett, és ha már úgyis a villám jut eszembe, mikor a nevemre gondolok, úgy döntöttem, hogy gyors és ijesztő akarok lenni. Mind egy ninja. Csak a ninjáknak nincs hangjuk. Mármint nem az, hogy nem társítok hozzájuk hangot, hanem ők a némasággal egyenlőek. Ez meg nagyon nem illeszkedik a villámlás hangos és fenyegető hangjára. Miért is kezdtem bele ebbe?
A másik nagy problémám. Mivel olyan sok inger ér folyton, nagyon könnyen elvesztem a fókuszomat, és teljesen mást kezdek el csinálni, mint amit néhány pillanat azelőtt csináltam. Ez nem jelenti teljesen azt, hogy szétszórt vagyok, csak nagyon nehezen koncentrálok egy dologra. Bár lehet ezt jelenti a szétszórtság. Mit is kezdtem el magyarázni?

Képesség:
1.: Színek.
Képes a közelében bárminek a színét megváltoztatni az akarata szerint. Ezzel olyan dolgokat láttathat, amik valójában nincsenek ott, vagy elrejthet olyan dolgokat, amik ott vannak. (Ezzel önmagában nem tud rejtőzni vagy lopakodni, viszont megnehezíti a nyomkövetést)
Harconként egyszer el tudja érni, hogy egy szörny egy másik szörnyet támadjon. (szintfönökön ez a képesség nem müködik)


Sohasem volt nehéz helyzetben anyagi szempontból. A szülei mindent megtettek érte, amit meg lehetett, és azzal, hogy ők voltak az elsők, akik megértették, mindig is az első helyen kerültek a szívébe.

Világéletében nehezen értették meg. Nem mindig azt mondja, amire gondol. Vagyis pontosabban ez a baj. Mindig azt mondja, amit gondol. Csak amire gondol, és amit mondani akar, nem teljesen fedi egymást. Hisz neki egyetlen szó, az egy egész történet. És mivel mások nem úgy reagálnak arra, amit mond, ahogy ő azt szeretné. Ezért elég zárkózott is volt elég sok ideig. Nehezen értették meg vele, hogy nehezen értik meg, amit mond. Egy tipikus példa egy beszélgetésre azokkal, akik nagyjából megértették, amit mondott:

-... Ezért lenne jobb, ha jobban kifejtenéd, mire gondolsz.
-Fekete

Számára a fekete egyenlő volt a tagadással. De többet jelentett egy egyszerű nem-nél. Szomorúságot, a végtelent, benne a megannyi lehetősséggel, egy tenger morajló hangját. De nem tudta kifejezni magát. Csak annyit tudott mondani, hogy fekete. Nem értette, mások mért nem értik úgy őt, ahogy ő is megért másokat. Nagyon nehezen tanulta meg, hogy másoknak, több információ kell ahhoz, hogy megértsék. Viszont az, hogy megtanulta, nem jelenti azt, hogy sikeresen alkalmazza is. Inkább azoknak a társaságát kereste, akik alkalmazkodnak hozzá, és nem kényszerítik a változásra. Ők pedig nem sokan voltak. Számára több részre oszlott a világ: Akik megértik, akik megpróbálták megérteni, és akik nem. Az utóbbiak voltak a legtöbben. Nem mintha ez zavarta volna azóta.

Akkortájt történt, hogy valami felkeltette a figyelmét. Mindig szerette azokat a dolgokat, amik felcsigázták az embereket. Addig sem ő volt a figyelem központjában. Hozzájuk is elért a virtuális világ és a SAO híre. Sajnálatos módon nem sokan osztozkodtak a lelkesedésén. Egyik embertől a másikig rohangált, hogy valaki segítsen beszerezni a szükséges dolgokat. Mikor már vagy a harmadik ember tagadta meg a segítséget, eléggé felhúzta magát.

-Nyolc. (Számára a nyolc az unalmat, és a csendet és a megsértődést jelentette)
-Ha te mondod. Akkor se változtatom meg a véleményem. Nem neked való, és másra
-Hét.
-Most visszafelé számolsz, vagy sértegetsz?
-Zöld.
-Nem. Biztos vagyok benne, hogy a hét után a hat jön.

Persze mindketten pontosan tudták, hogy nem visszaszámolásról van szó. Nem volt hosszú beszélgetés, de végül sikerült valakit rávennie, hogy szerezze meg neki a híres játékot.

Felvette a sisakot. Ez nagyjából öt éve történt.

Eltűnt öt év az életéből... Máig sem érti, hogy történt az egész. Számára csak egy pillanat volt az egész... Az ötös számot eddig se szerettem, de most már még rosszabbul fogja érinteni, ha ez a szám jut az eszébe. Szerencsére nem sűrűn fordul elő. Az ötös szám nála a kétségbeeséssel volt egyenlő. De nem volt kétségbeesett, inkább vörös volt.... Vagyis élettel teli. Meg amúgy se volt ideje idegeskedni, mert az első pillanattól kezdve annyi inger érte, hogy maga sem tudta számba venni a dolgokat. Most már viszonylag értette is, hogy mért nem igazán akarták, hogy egy ilyen közegbe kerüljön.

Házak, városok, emberek. Olyan sok minden, ami felkelti a figyelmét. Nem is tudta hova figyeljen először. Annyi lehetőség, annyi szín, és forma. Rengeteg figyelem... Szerencsére, vagy sajnos, az szürke személyére egyenlre még senki sem volt kíváncsi.

Mondjuk a szülei azért hiányoznak, és nehezen képzeli el, hogy túl könnyen találkozna olyannal, aki megérti, de ezzel eddig is szembenézett, szóval most is így fog történni. Mindig is megküzdött a nehéz helyzetekkel, most is így fog tenni.

Ha közben el nem terelődik a figyelme.
Fulma
Fulma

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2018. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Fulma Exp_bal25/50Fulma Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fulma Empty Re: Fulma

Témanyitás by Ronye Arabel Kedd Jan. 23 2018, 16:52

*Nézegeti a furcsaságot* Amikor azt mondod zöld, úgy érted, remélem?... Kérlek szépen mellékelj egy szótárat magadhoz, mer én nem értelek, úgyhogy így kénytelen leszek mindenképpen elrabolni téged valamikor... (// AANNYIRA TETSZIK A KARAKTEREEED) Elfogadom az előtörténeted.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. 5 pontot kapsz, amit az alábbi kardforgató alapra oszthatsz rá:

Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

 
A pontok mellett kapsz tárgyakat is.


  • Kezdő Kard (felszerelt, +1  erő)

  • Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

  • Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)

  • 1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.



 És ne feledkezzünk meg az anyagiakról. 70 arany üti a markodat

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat itt, esetleg jelentkezz küldetésre itt.

 Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
» Fulma

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.