Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keleti rész

+47
Kanami Minagawa
Leonard
Chakna
Tachibana Makoto
Nedzsem
Takara Kazutoshi
Nex
Nolan Daneworth
Rosalia
Arisu
Kazuma
Yue
Chancery
Asato
Cearso
Shukaku
Phobos
Meredith White
Jun
Saya
Kremylla Lyeen
Kyuushiro
Kokoro
Julia Redfox
Hinari
Aoi Shizuka
Hürrem
Ai Hane
Peter Worker
Aoishi Airi
Taidana
Miyazaki Momo
Zhel T. Everett
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Kyrena Juurei
Aiko
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Viola
Kimiko
Yoshiaga
Hitodama
Yuyume Aokii
Mirika
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
51 posters

20 / 24 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Ápr. 13 2017, 17:24

Okos lány, tisztában volt vele, hogy nem érdemes firtatni a kérdést. Ezért sem rejtegettem az érzelmeimet ezzel kapcsolatban, bíztam benne, hogy megfelelő jelzés lesz, és valóban. Ha nem tettem volna meg, bizonyára belekérdez, tovább kíváncsiskodik, erre pedig nem volt szükségem. Igaz, hogy nem szeretem kimutatni az érzelmeimet, mert ezzel fegyvert adok a másik kezébe, de valamikor pont azzal szerelem le őket, ha megmutatok valamit :] Ettől függetlenül járt a néma elismerés Chaknának. Ő lassan képessé vált megnyílni felém, úgy érzem, hogy nőtt a belém táplált bizalma. És ez így is volt rendjén, hiszen mindent ezért tettem: élvezni kívántam a bizalmát. Minél jobban élvezem a bizalmát, annál többet fogok róla tudni, és így kezembe kerül minden kártya, amikor el kell döntenem, ő megfelelő személy-e rá, hogy megosszak vele egy-két titkot.
- Szóval drága lecke árán tanultad meg, hogy szuperhősök csak a mesében léteznek - állapítottam meg a története esszenciáját hallva. Megmosolyogtató, amikor a naiv kislányok, kisfiúk fogadkoznak, hogy majd megvédenek, vagy megmentenek másokat. Még akár céhek is alapulnak ezen elvek mentén, hogy aztán önjelölt igazságosztóként tegyék ugyanazt, mint amit mi, vörösök. Nevetséges, többször bebizonyosodott, milyen könnyű őket megtörni.
- Én már elértem a céljaimat. Én nem azért jöttem, hogy megmentsek valakit, épp ellenkezőleg - mutatok a fejem felett ékeskedő jelre. Talán leesik neki belőle, mit kívánok mondani. És hogy ez megijeszti-e? Ki tudja. Én sem pont úgy terveztem, ahogy alakult, de a kérdéseimre választ kaptam.
- Most már a szórakozáson van a hangsúly, néhanapján pedig kockáztatom az életem a frontvonalon :] - tettem hozzá úgy, mintha valamiféle teadélutánról lenne szó. Valóban benne volt ez a kettősség, hiszen a bossharcokon nem érződött a veszély, miközben bármikor otthagyhattuk volna a fogunkat.
- Szóval te még nem engedheted meg magadnak a saját szobát - állapítottam meg a fogadó elé érve. Nem negatív kommentnek szántam, hiszen mindenkinek volt egyfajta pályája. Olcsó fogadókból kerülnek át a kényelmesebb helyekre, majd ha elég pénzt összegyűjtenek, megengedhetik maguknak azt is, hogy először béreljenek egy szobát egy NPC-től, majd talán meg is vegyék azt. És voltam én, aki megfelelő praktikákkal és küldetésekkel tettem szert ilyen-olyan búvóhelyekre, melyeket legalább a sajátoménak mondhattam.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Csüt. Ápr. 13 2017, 22:14

Éppen azzal sikerült a köztünk álló sokféle falból egyet áttörnie, hogy megmutatta egy részét annak, ami a lelkében zajlik. Nem tagadom, hogy a megnyílással részben én is azon dolgozom, hogy elnyerjem a bizalmát, legalábbis annyira, hogy viszonozza az őszinteségemet.

A megállapítása mástól kifejezetten bántotta volna az önbecsülésemet. Tőle inkább csak feleslegesnek tűnik. Leckének lecke volt, de nem azt tanította meg, hogy nincsenek szuperhősök. Sokkal inkább azt, hogy aki nem elég felkészült, az tehetetlen. Ezt pedig csak igazolja rövid ismeretségem Tachival... Kifejezetten sajnálom azokat a lányokat, akik felkészületlenül futnak össze vele...
- Leginkább a tehetetlenségemmel szembesültem - fogalmazom meg az én álláspontomat. Nem valami gyerekes hősködési kényszer hajtott Takashi után, hanem az elviselhetetlen tehetetlenség. Mint kiderült, idebent sem tehettem többet... De legalább az az érzésem meglehet, hogy a lehetőségeimnek megfelelően megtettem mindent, hogy segítsek rajta.

Elérte a céljait... bár értem az ezt követő célzást, nem tudom teljesen kibogozni az értelmét a mondatnak. Gondolhat konkrét emberekre, akiket kiejtett... Nehezen tudom elképzelni, hogy személyes bosszú vagy ellenszenv miatt jött  volna a játékba... Hihetőbbnek tűnne, hogy az idióta, buta játékosokat akarta unalmában megleckéztetni, és megalázni, de már megunta az öldöklést... Valahol, az élmény mélyén megszólal egy vészcsengő, de eddig is tudtam, vagy legalábbis sejtettem, hogy nem csak macsós értelemben veszélyes, úgyhogy hamar el is hallgattatom. Aggódni ráérek majd, amikor arra látok utalást, hogy közvetlenül számomra jelent fenyegetést.

– Nem értem ez hogy lehet cél. Úgy igen, ha valaki hatalomra vágyik, vagy elégtételre... De hogy ez legyen a cél...– nem tudom meghazudtolni magam. Megint igyekszem finoman mélyebbre ásni a miértben. Na meg teljesen megérteni és átlátni a helyzetet.

A szórakozáson van a hangsúly. Ejnye... eddig is éreztem, hogy sok lánynak udvarolt már, de mégis csak érdekes adalék a képhez, hogy ideje nagyrészét ezzel tölti... A front pedig rendkívül fontos információ. Eszerint nemcsak tapasztalt, de az egyik legtapasztaltabb játékos Aincardban. Ebbe belegondolva végigfut a hideg a hátamon a gondolatra, hogy az ellenségem legyen. Hála Istennek, eddig úgy néz ki, nem sok esély van rá, hogy így alakuljon a kapcsolatunk. Szövetségesnek pedig eddig is szívesen fogadnám, mert éles szemű, gyors gondolkodású, furfangos és józan férfinak tűnik. Ebbe a sorba most odakerül a bátor jelző is. Előbb utóbb meg kell majd kérdeznem tőle most, hogy ezt tudom, hogy tudja-e mi történt Takashival... De még nem most. Még nem vagyok biztos benne, hogy el tudnám viselni az igazságot, bármi is legyen az.

Megérkezve a szerény, kedves fogadóhoz érve megint olyan megjegyzést tesz, ami sérthetné a büszkeségem. De nem értek negatív felhangot, vagy gúnyt részéről, ezért ezt lenyelem.

– Igazából már megengedhetném. – javítom ki – De a tulaj eléggé megkedvelt az elmúlt hónapokban, úgyhogy nagyon kellemes szobát kaptam. Viszont nemsokára úgy néz ki alkalmasabb szállásra kell költöznöm. – sokadszor használom a szállás szót. Nem otthont keresek idebent, és ezt a szobát sem titulálom véletlenül sem otthonnak. Átmenetnek tartom az egész SAOt...

 Közben beinvitálom az épületbe, kedvesen üdvözlök mindenkit, különös tekintettel az idős tulajdonos asszonyra (Természetesen NJK), aki a „recepción” fogadta kedves mosollyal a belépőket. A kis birodalmam az egyetlen emeleten van, a folyosó végén. Az ajtó teljesen egyszerű faajtó, belépve a mosdó egy ajtó mögött jobbra, és az egyetlen szoba előre. Egyszerűen berendezett, tipikus kicsi apartman. A szoba egyik fele egy amerikai stílusú minikonyha, csak a legszükségesebbekkel felszerelve, láthatóan kihasználatlanul, mivel főzés jártasság híján nem tudom hasznát venni. A másik felében egy egyszerű, de ízléses, egyszemélyes ágy, hozzá illő szekrény és egy egyszerű asztal, ami egyszerre tölti be az étkezőasztal, és az íróasztal szerepét. (Sorry, képet nem találtam illusztrációnak, úgyhogy a fantáziádra bízom a további részleteket) Aki berendezte valószínűleg számított rá, hogy vendéget fog fogadni a lakó, mert az asztal körül 3 szék is van. Ami talán még feltűnő lehet, hogy semmilyen holmi nem jelzi az ágyneműn kívül, hogy lakik a szobában valaki: Minden a helyén van vagy a konyhaszekrényben, vagy pedig a ruhásszekrényben: sem az asztalon, sem a konyhapulton, sem az ágyon nincs hagyva semmi.
– Foglalj helyet – mosolygom Tachira mikor beléptünk a szobába, az asztal felé intve. Felvettem a jó házigazda szerepét, de nem estem ki eddigi magatartásomból sem. Nem telik bele egy perc, és az asztalra kerül egy tál sajtos pálcika, és egy másik tál csokis keksz.

– Inni hozhatok valamit? – teszem fel az utolsó udvarias kérdést. Nem teljesen muszájból, inkább megszokásból. Ha nem kér, én is leülök. Ha kér, akkor sorolom az egy két féle italt (forrásvíz, tea, kóla, és egy üveg félédes vörösbor) ami van éppen a konyhában, és aztán ülök le nem vele szembe, és nem is mellé, hanem úgy, hogy egy képzeletbeli háromszög két oldalán legyünk. És figyelem, hogy mit néz meg, mire hogy reagál.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Ápr. 18 2017, 18:46

Halvány somolygást váltottak ki a reakciói. A tehetetlenséggel mindenki szembesül egyszer, hiszen nem lehet mindenki állandóan felkészült, nem rendelkezhet végtelen tapasztalattal. A tanulás, a tapasztalatszerzés egy olyan folyamat, aminek ára van. Van, amikor ez az ár súlyosabb bárminél, amit el tudsz képzelni. Ismerem ezt az érzést, túlságosan is jól ismerem, milyen az, amikor kicsúszik a talpad alól a talaj. Végső soron ezért vagyok itt, hogy többé ne történhessen meg hasonló. Remélhetőleg a lány is megtalálja az utat, amivel elűzheti a démonjait, és nem kell hasonlót átélnie. Mondanám, hogy szívből kívánom, de az én szívem már csak egy nagyon halovány árnyéka régi önmagának.
- Valószínűleg sose fogsz olyan helyzetbe kerülni, amikor megtapasztalod, miért lehet az ilyesmi cél - jegyeztem meg, halványan utalva rá, hogy az én körülményeim nagyon speciálisak és jelentősen eltérnek a normától. Láttam rajta, hogy egy kicsit megrezzent a gondolatra, de különösebben nem látszott rajta félelem. Miért is látszana? Tisztában van vele, hogy nem kívánok neki ártani. Mindenesetre nagyon is emberi volt, ahogy az értetlenségét kifejezte. Olyasmit nem érthetünk meg, amit el sem tudunk képzelni, ő pedig nem rendelkezett elég információval arról, hogy mit és miért tettem. De ez így is volt jól.
Követtem Chaknát az épületbe, a fogadós NPC-t csak egy rövid biccentéssel üdvözöltem. A programokkal sose bántam emberként még akkor sem, ha emberi formájuk vagy jellemük volt. Az emeleti szoba azonban meglepett egy kissé. Nem számítottam rá, hogy ennyire jó körülmények között lakik. Egy ilyen szobáért sokan odaadnák a fél karjukat is, gyakorlatilag minden megvolt benne. Valószínűleg a fogadó legjobb szobájában lakhatott, egy ilyen helyen többnyire se fürdő, se konyha nincs, csak a kényelmetlen ágy, a dohos szekrény és az instabil asztal egyszerű faszékkel. Luxuskörülmények itt se fogadtak, de ez nem olyan hely volt, ahonnan menekülni kívánnék minél hamarabb. Mondhatni olyan volt, mint egy átlagos, japán apartman. Valami viszont nagyon hiányzott belőle: az otthonosság. Sehol semmi személyes, ami utalhatott volna arra, hogy ki lakik itt. Se színes függöny, se egy kép a falon, se egy növény. Száraz volt és steril, egy olyan hely, ami mintha naponta váltana gazdát.
- Csak vizet, köszönöm - ültem le az asztalhoz, ezúttal mellőzve minden szemtelenséget. Pedig megtehettem volna, hogy leülök az ágyra, tízből kilencszer meg is tettem volna. Azonban ez a látvány egy kicsit szomorúvá tett. Egyben segített megérteni azt is, miért nincs jelenleg célja. Hátradőltem a széken, és a jobb lábam a bal térdemre fektetve néztem rá a lányra, aki még egy kicsit sürgölődött, mielőtt ő is helyet foglalt volna.
- Át kellene öltöznöd, minimum - jegyeztem meg, mintegy jelezve azt is, hogy nem muszáj játszani a vendéglátót és előtérbe helyeznie az én kényelmemet - Bárcsak kiválaszthatnám, mit vegyél fel :] - utaltam vissza a korábbi fogadásra.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Kedd Ápr. 18 2017, 19:38

  Nem mond semmi többet, csak somolyog. Hát persze, hiszen tapasztaltabb nálam, és valószínűleg tudja miről beszélek, ahogy azt is, ami ezután a következő lépés... Jó pont nálam, hogy ennek nem ad hangot.

– Nem, valószínűleg nem – bólintok lemondóan a reakciójára. Nincs két egyforma ember, és részben emiatt nincs két olyan ember sem, aki pontosan ugyanazt éli át. De ez azt is jelenti, hogy éppen úgy, ahogy én teljesen sosem fogom őt érteni, ő sem fog teljesen kiismerni engem sem. Azért ugye nem bűn megpróbálni?

Belépve a fogadóba megállapíthatom, hogy Tachi kissé hűvösen viselkedik az NJK-kal. Én nem tudom ezt megtenni… Mert az a „program”, ahogy néhányan nevezni szoktak mindent, ami nem játékos, ahogy kinéz, lehetne a nagymamám is… Vajon a játékok terén való tapasztalatlanságom teszi?

 A szobába belépve láttam, hogy Tachi meglepődött. Hát, mondtam, hogy megkedvelt az tulajdonos. Mióta csak ide költöztem (először nem ebbe a szobába, természetesen) hálából, amiért szállást adott, amikor csak szüksége volt segítségre, segítettem neki, amiben csak tudtam. Valószínűleg ezért kaptam meg ezt a szobát. Tachira mindenesetre csak rámosolygok, mielőtt sebtiben a süteményeket, és a pohár vizet elé teszem az asztalra, és én is helyet foglalok, a magam részéről szintén egy pohár vízzel. Mióta elindultunk ide, az addigi szemtelenség valahogy nem volt benne a szavaiban. Ez kicsit nyugodtabbá, és felszabadultabbá tesz. És ráadásul nem megy el arra energiám, hogy a szemtelenségét lereagáljam valahogy.

 Huncut somolygás a reakcióm a megjegyzésére.

– Oh. milyen kár, hogy már megszáradt a ruhám, így nincs szükség rá, hogy átöltözzek – felelem. A hangszínem valóban sajnálkozást sugall, de az arcomon ott a somolygás, és a tekintetemben a játékos csillogás. Vettem a jelzést, de egyébként sem terveztem körülugrálni őt. De mégiscsak a vendégem, úgyhogy a legalapvetőbb ezzel kapcsolatos udvarias apróságokat kénytelen lesz elviselni, ameddig itt vagyunk Ha nem akarnám kerülni ebben a helyzetben az ilyen dolgokat, akkor az eddigiekhez igazodva felajánlanám, hogy győzzön meg, hogy megéri hagynom hogy válasszon, mit vegyek fel. Így csak mosolygok rá, és azon gondolkodom, hogy vajon az én szemem káprázik, vagy tényleg egy árnyalattal szomorúbb lett az arckifejezése, ahogy végignézett a szobán?
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Ápr. 27 2017, 14:20

- Biztos vagy benne? Nem éreznéd magad jobban egy friss ruhában? Vagy egy zuhany után? - kérdeztem, majd elvettem a poharat az asztalról. Kicsit meglötyögtettem a folyadékot benne, majd belekortyoltam. A szemtelenség eltűnt a szavaimból, a hangsúlyomból, a tónusom őszinte aggodalmat sugallt. Nem kételkedem benne, hogy jól érzi magát a bőrében így, hogy megszáradt a ruhája, de abban is biztos vagyok, hogy növekedne a komfortérzete, ha átöltözne.
Az innivalómat lassan, kortyonként fogyasztottam el, miközben a lány testbeszédét tanulmányoztam. Igyekeztem megállapítani, mennyire érzi magát otthonosan, mennyit jelent neki az, hogy olyan helyen lehet, amihez hozzá van szokva. Mennyivel tud nyugodtabb lenni... noha a jelenlétem miatt könnyen lehet, hogy semmi sem változik. Hiszen az elméje legmélyén ott kell, hogy motoszkáljon, ki vagyok én, és mi a célom. És bár ő ezt nem feltétlenül utasítja el, a kétségeivel már szembesültem, melyek méregként marják a szívét.
- Nos? Miért hoztál engem, egy ragadozót ide, ahol a legsebezhetőbb vagy? Nem hinném, hogy azért, mert szeretnéd, hogy rád mozduljak... pedig így kettesben igen nagy a kísértés :] - húztam hamiskás félmosolyra az ajkaimat - Lehetsz bátor, hogy kihívod magad ellen a sorsot, ostoba, hogy megbízol bennem, naiv, hogy azt hiszed, nem próbálkozom majd semmivel és persze lehetsz huncut, aki pont ezt akarja. Esetleg mindegyik egyszerre :] - analizálgattam a saját kontómra, hogy aztán megcáfoljon, és mondjon egy ötödik szempontot, amire nem gondoltam. A nők valamikor így működnek, egy olyan síkon gondolkodnak, amit mi, férfiak nem láthatunk. Mintha a negyedik dimenzió lenne egy három dimenziós világban, amit hiába kutatunk, sosem érthetünk meg, elvégre az érzékszerveink nem képesek felfogni.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Csüt. Ápr. 27 2017, 19:23

Meglepően komolyan kérdez rá újra az átöltözésre, őszinte aggodalmat sugárzó hangon. Erre reagálok nyíltan, nem a szavak mögött sejthető mögöttes értelemre
- Igen, valóban jól esne egy zuhany, meg egy meleg ruha. – Ismerem el mosolyogva - Viszont egyrészt udvariatlan dolog lenne, ha magadra hagynálak - teszem hozzá, ezzel jelezve az elképzelésemet az említett tevékenységek lehetséges mikéntjéről – Másrészt a társaságod van olyan izgalmas, hogy lemondjak erről a kényelemről. – húzom kicsit szélesebbre a mosolyomat. Hogy milyen következtetésre jut a válaszból, az már az ő dolga.
 Miközben a vizet kortyolgatja, megint engem figyel. Nyílt tekintettel állok ennek elébe. A tekintetem most egy tó nyugodt, sima tükre. Amennyire korábban ingatagnak tűnt a talaj a lábam alatt,  annyira szilárdnak érzem most. Most pontosan tudom, mit akarok, pontosabban hogy mit nem akarok. Ehhez pedig megadta a lelki stabilitást  az ismerős terep. Más dolog, hogy ezzel párhuzamosan felé kevésbé nyitottá vált a testbeszédem. Mert vékony a talajon a szilárd ösvény, és nagy figyelmet igényel hogy rajta maradjak.
Igen érdekes kérdést vet fel, ami őszintén szólva nem egy-két, de nem is tíz mondatos választ igényelne, hanem annál jóval hosszabb fejtegetést. És ott az a hamiskás fél mosolya is... meg fogok lepődni, ha nem készül valamire.
 – Rendkívül összetett az indítékom, hogy meghívtalak. Valamerre mindenképpen induljunk kellett, ezzel a felvetéssel pedig meg tudtalak lepni. – mosolygok, de pusztán témymegállapítás amit mondok – Aztán kiváncsi vagyok hogyan használod fel a lehetőséget, amit ezzel adtam neked, meg arra is, hogy tudok-e a nagyszabású terveiden változtatni valamit. És a kísértésben könnyebben megismerhető az ember. – sorolom tovább – Na meg, mint megjegyezted, ostoba és naív vagyok – változik játékossá a mosolyom – Ennyire bizalmat szavaztam neked. És reménykedem, hogy nem fogsz visszaélni vele – fejezem be a rövid összefoglalását az indokaimnak. Ha mélyebbre is akar ásni a témában, nyitott vagyok a kérdéseire.
 Kicsit még el is merengek a témán, és fel sem tűnik, hogy reflexből egy a copfjából kiszabadult rövidebb tincs után nyúlok, és ha engedi, beigazítom a füle mögé. Ekkor ocsudok fel, és kicsit elpirulva, zavarban húzom vissza a kezemet. 
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Ápr. 28 2017, 10:58

- Biztosan tisztában vagy vele, hogy nem muszáj lemondanod a társaságomról egy ilyen apróság kedvéért :] - vigyorodtam el, visszavéve a pajkos hangnemet - Ha szeretnéd, elfordulok, és egy tükrön keresztül nézlek - "győzködtem" még egy kis komolyságot is magamra erőltetve, mintha valódi opció lenne, és ezzel lecsapnánk azt a két híres legyet egyszerre. Nem én lettem volna, ha nem teszek felé ilyen megjegyzést, de ezt ő is pontosan tudhatja. Annyira már ismert, hiszen ezen rövid idő alatt is megannyi alkalommal csillogtattam már személyiségem ezen szeletét. Közben az utolsó csepp víz is eltűnt a poharamból, így hát jólesően nyaltam meg az ajkaimat, és még egyszer megköszöntem a kedvességét, már csak azért is, hogy tudassam, nincs szükségem többre, esetleg másra. Legalábbis a pohárból nem :]
Ha nagyon nagyképű lennék, akkor mondhatnám, hogy a nyúlkálása cseppet sem lepett meg, hiszen tudom, mennyire ellenállhatatlan vagyok, de erről azért nincs szó. Ettől függetlenül nyugodtan viseltem, hogy a hajamat igazgatja, egyáltalán nem zavart meg vele. Sőt, nem is engedtem, hogy visszahúzza a kezét, miután ráébredt, mit csinál. Gyengéden megfogtam, és nyomtam a kézfejére egy finom csókot.
- Különös, hogy ti lányok, milyen könnyen bizalmat szavaztok nekem annak ellenére is, hogy egy pillanatig se titkolom, milyen fajta bestia vagyok - feleltem szórakozottan, miközben a fogságban tartott mancsot tanulmányoztam. Különösen a tapintását, ujjaim apró simításokkal és nyomásgyakorlással kóstolgatták a puha bőrt, elmém pedig magába szippantotta a visszajelzéseket. Végül felnéztem a lányra, és mikor tekintetem összekapcsolódott az övével, újra megszólaltam - Gyönyörű vagy, Chakna - hangom szelíd volt és áhítattal teli. Most én voltam, aki az asztal felett átnyúlva megérintette a másikat. Végigsimítottam az arcán. Teljesen szándékosan.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Pént. Ápr. 28 2017, 17:27

- Valóban tisztában vagyok vele – mosolyodom el kissé pimaszul – Egy ilyen apróság kedvéért nem kényszerítenélek, hogy egy tükör segítségére szorulj. Inkább elnapolom ezt a teendőt. – teszem hozzá. Az ő kifejezéseit használva félreérthetetlenül lezárom a témát, mielőtt túlságosan beleélné magát.

Megissza az utolsó korty vizet is és egy köszönetmondással jelzi, hogy egyenlőre nem kér más hasonlót.

Hagyta, hogy megigazítsam a rakoncátlan tincset, így az bekerült a füle mögé. Én pedig csak akkor vettem észre, amit csinálok, amikor megfogja a kezemet. Enyhén elvörösödök, mert reflexből valami olyasmit csináltam, amit nem tudhattam, hogy mennyire szívesen visel el. A kézcsók pedig még egy árnyalatot vörösítve az arcomon, láthatóvá is teszi a dolgot. Viszont ahogy jött, a pír a szavaival egyidőben el is tűnik.

– Könnyen? – kérdezek vissza. Hát persze, neki nyilván könnyűnek tűnik... – Aki zsonglőrködik az érzelmekkel, annak valóban annak tűnhet – teszem hozzá, enyhe fricskaként, és jelzésként. Még mindig nem engedi el a kezemet, ami az apró érintéseitől is bizseregni kezd. Csiklandós vagyok, és a tenyér legalább annyira gyengepont ilyen téren, mint a talp…  De továbbra is nyugalmat sugárzok.  A mosolyom töretlen, és az arcom sem rezdül meg, csupán az ujjaim rezzennek meg kicsit, de ez ellen tudatosan semmit nem tudok tenni, hiszen reflex szerű rezdülésekről van szó.

Akkor sem rezdül meg az arcom, sem a tekintetem, amikor a szemembe néz. Rezzenéstelen marad az arcom akkor is, amikor kimondja, hogy gyönyörű vagyok. A tekintetemben viszont megcsillan a hiúság, mint ahogy a tó vize fodrozódik egy-egy kavics, vagy egyszerűen a szél nyomán. Elkezdem elemezni a helyzetet. A hangja, ahogy az előbb rám nézett nem árulkodott arról, hogy valamiféle hátsó szándékkal mondta volna ki a szavakat. De annyira sem ostoba, sem naiv nem vagyok, hogy ez teljesen gyanútlanná tegyen. Ahogy átnyúl az asztal fölött, és végigsimítja az arcomat, az olyan érzés, amit nagyon régen nem éreztem. Lehet túl régen. Az eszem viszont még mindig a helyén van, és hamar emlékeztet, hogy ki az, aki ezt az érzést kiváltotta. A tekintetemben a fodrozódás elcsitul, és ismét a tó sima tükre látható a szememben. Nem válaszolok neki szavakkal. Azzal a mosollyal viszonzom a bókját, amit egy trubadúr dalnok kaphatott az előkelő hölgytől, akit dalban dicsőített. Jelzi, hogy a bók nincs ellenemre, ugyanakkor egyfajta elhatárolódást is kifejez.

Ha engedi, visszahúzom a kezem, és megiszom az utolsó egy-két korty vizet a poharamból. Leteszem ugyan a poharat az asztalra, de nem engedem el, hanem mindkét kezemmel fogom, és kicsit babrálok vele. Fizikai akadályt állítottam kettőnk közé ezzel az ürüggyel, bár nem mintha titkolni akarnám a szerepét a dolognak.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 28 2017, 17:30

Micsoda ünneprontó a kisasszony. Más kérdés, hogy ha most ő maga hozakodna elő valami hasonlóval, azzal engem lepne meg a legjobban. Tulajdonképpen még játszhatna is velem egy kicsit, és csinálhatna belőlem bolondot, ha akarna. Számba kellett vennem az eshetőséget, legyen bármennyire is csekély az esély rá. Ha lehet így fogalmazni, ennyire már "megbízom" benne. Vagy inkább a róla kialakított képben, melynek magvait meglehetősen mélyen elültette már. Akárcsak én. Ebből az alapból indulhatnak ki az apró, meglepő gesztusok, jellemvonások mindkettőnk részéről.
- Ugyan... a puszta manipulálás mindehhez nem elég - mosolyodtam el a megjegyzésére. Persze szándékosan fogalmaztam úgymond durván, leplezetlenül, hiszen egyébként is nyílt lapokkal játszottam. Tényleg különös kettősség ez, talán a legfontosabb láncszeme a női viselkedésnek, amit nehéz megérteni és felfogni. Megmagyarázni meg lehet ugyan, de hiába magyarázod meg a legbonyolultabb matematikai fogalmakat, ha a hallgató nem látja át és nem tudja befogadni.
A lány eközben rezzenéstelenül fogadta... vagy talán fogalmazhatok úgy is, hogy tűrte, amit tettem. Nem, ez nem feltétlenül fejezi ki mindazt, amit megfigyeltem. Hiszen láthatóan jól esett neki, egy pillanatra úgy tűnt, valóban elragadták őt a szavaim. Egy pillanatra, hiszen aztán mégis megkapom azt a reakciót, amire számítottam. Egy távoli mosoly, a visszavonulás, majd a páncélba húzódás, ami most a pohár szorongatásában merült ki. Még mindig az esze uralkodott, és nem az érzelmei, de kétségtelenül ott lappangott benne a vágy rá, hogy engedje a kényeztetést, amit nyújthatok. Hogy a tenyeremen hordozzam, és ő újra hercegnő lehessen valaki karjaiban. Egyfajta pislákoló remény volt ez az alagút végén, és ez volt az, ami miatt nem vonultam vissza és tartottam tiszteletben a védekező reakcióját. Le kívántam győzni az eszét.
Ha már a frontális támadása lehetőségét tulajdonképpen lezárta, más utat kellett találnom, és ez nem is volt nehéz. Talpra álltam, és lassú léptekkel Chakna széke mögé sétáltam, a kezeimet pedig finoman a lány vállaira tettem.
- Szokatlanul csendes vagy - szólaltam meg - Csak nem elvitte a cica a nyelved, hogy azzal kóstolja meg a forró kását? :] - mosolyodtam el szélesen, bár ő ezt nem láthatta. Érezni viszont érezhette a hangsúlyomon. Játékos, felszabadult, könnyed hangnemmel igyekeztem elüldözni a merevségét. Kezeim közben óvatosan, lassan simogatták a vállát és a felkarjait.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Vas. Május 28 2017, 21:01

Ha bolondot akarnék csinálni belőle, már megtettem volna. De nincs szándékomban.

- Ugyan, te is tudod, hogy amit csinálsz - reagálok a mosolyára. Magamban hozzá téve, hogy és amit én is csinálok, valamennyire - az több puszta manipulálásnál - és én is elmosolyodom.

Annál többről van szó, mint hogy "tűröm" amit csinál, hiszen majdnem bele is esek a csapdájába. Hiába magyaráznám neki, valószínűleg nem értené, hogy mint nő, miért lesznek az ilyen bókok, és az udvarlás mindenképpen hatással rám, gyakorlatilag bárkitől. Nem kell ehhez vágynom rá, hogy valaki számára én legyek a világszép hercegkisasszony. Mert valahol minden nőnek szüksége van ezekre, hogy értékesnek érezze magát. Ami viszont a legkevésbé sem tudatos, és még kevésbé megmagyarázható az oka.

Mindenesetre, Tachi már kiismert annyira, hogy számítson rá: nem fogja ennyivel elérni a célját. Én pedig eléggé kiismertem őt, hogy ne lepjen meg, hogy nem vonul vissza. Előbb csak a tekintetemmel, aztán a fejemet is utána fordítva követem, ahogy mögém sétál. Mostmár jóval kevésbé távolságtartó mosollyal, és egy idő után a poharat is elengedve. Egyszerű okból: feleslegessé vált az akadály ami elválasztotta tőlem az asztal másik részét. Mire mögém ér, én a fejemet a szék támlája fölött hátrahajtva nézem egy pillanatig. Aztán "normális" helyzetbe egyenesedem. Ha nem teszi a vállamra a kezét, oldalra fordulnék a széken, így viszont csak kiváncsian várom mivel próbálkozik. Szinte láttam a mosolyát, ahogy a hangját hallgattam. A kérdésére úgy döntöttem kipróbálom, el tudom-e kicsit bizonytalanítani.

- Hallottál már a vihar előtti csendről? - kérdezem viszonylag sikeresen az arcomra erőltetve a komoly kifejezést, és a hangomat is eléggé uralva. Aki jól ismert már, az persze néhány apró jelből kiszúrta volna, hogy nem komolyan beszélek, de Tachi ehhez még valószínűleg nem figyelte eleget az arcomat, és a hangom árnyalatait sem hallotta még elégszer. Szokatlanul csöndes lennék? Magamhoz képest, vagy az emberek többségéhez képest? Eddig is tapasztalhatta, hogy nem olyan vagyok, akinek be nem áll a szája. Akkor szoktam kicsit bővebben fogalmazni, amikor szeretnék megértetni valamit.

Amikor elkezdi simogatni a vállamat és a felkaromat gondolatban nagy levegőt véve sikerül leküzdenem az első, védekező reakciót. Az eszem súgja, hogy engedjem, amíg nem téved túl messzire. Szóval engedem. Közben, ha hagyja lassan mégiscsak oldalra fordulok a széken, hogy lássam, mert nekem nagyon kellemetlen úgy beszélgetni valakivel, hogy az mögöttem van, és nem látom. Épp ezért telefonálni sem szeretek…
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Jún. 01 2017, 13:50

Én olyan típusú személyiség vagyok, aki mindent igyekszik megérteni és átlátni annak érdekében, hogy megfelelően tudjak reagálni. Megfelelően, hogy minél könnyebben és egyszerűbben elérhessem az aktuális célomat. Van amikor ehhez nincs szükség komoly erőfeszítésre, hiszen az általam látott jelenségeket már tapasztaltam, és tudom, mi minden áll mögöttük. Most azonban Chakna esetében a lehető legtávolabb álltam ettől. Chakna ugyanis gondosan elrejtett előlem minden olyan jelet és nyomot, ami segíthetett volna megérteni, mit miért csinál, vagy mond. Elég csak ránéznem a jelenlegi szituációra, tökéletes példa: itt vagyunk a lány szobájában, kettesben. Meghívott, de nem fedte fel a céljait, csak passzívan élvezi (?) a társaságomat. Nem kezdeményez beszélgetést, nem von kérdőre, és nem cselekszik. Mintha egy pszichológus lenne, aki arra vár, hogy a páciense megnyíljon előtte, és elkezdjen mesélni magáról, hogy megtörje a csendet.
- Csak nem valamiféle viharral készülsz? :] - érdeklődtem. Egyelőre nem tehettem mást, mint hogy sodródtam az árral, és vártam, hogy tesz-e valamit. Bármit, azon kívül, hogy megvendégel és ellenáll a közeledésemnek. Már amikor, ugyanis most hagyta magát, én pedig kihasználtam az alkalmat, hogy lágyan simogassam, és kellemes érzéseket keltsek benne az érintés által. Még így ruhán keresztül is éreztem, mennyire puha a bőre, teste pedig egész törékenynek tűnt így.
- Zavar, ha nem tarthatsz szemmel? :] - kérdeztem, hiszen végül is felém fordult ahelyett, hogy mondjuk egyszerűen csak becsukta volna a szemét. Úgyhogy végül is én is abbahagytam a cirógatást, és a székemet melléhúzva leültem a lánnyal szemben olyan közel, amennyire közel csak lehetett. Terpeszbe tett lábaim szinte fogságba ejtették. Ha most mindketten felállnánk, önkéntelenül is egymáshoz kellene simulnunk :]
- Ha tudnád, mennyi mindent szeretnék veled tenni... sok kellemeset... sok izgalmasat... - mondtam lágy mosollyal, miközben újra megfogtam a kezeit. Kíváncsi voltam, mennyire érzi "csapdában" magát, mennyire kellemetlen számára, amit teszek. Hiszen ebben is kiszámíthatatlan volt. De lehet, csak a kezeire érzékeny :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Csüt. Jún. 01 2017, 16:07

Nem sikerült elbizonytalanítatom, úgyhogy a meglehetősen nyugodt válasza után már nem erőltetem magamra a komoly kifejezést.
- Egyenlőre nem, de érdekelt mennyire ismered a klisés mondásokat - közlöm széles mosollyal. Az érintése, ahogy simogatja a vállamat ruhán keresztül is kellemes melegséggel tölt el. Már kezdett elhalványodni az emléke annak, ha így érnek hozzám. De ez, ugyebár, mégsem pont olyan, legalábbis nem azt a fajta gyengédséget érzem benne, amit én szerelemnek nevezek, inkább a vágyat…

Engedi, hogy oldalraforduljak, és feltesz egy kérdést.
- Az átlagnál jobban tapasztaltad ma a rossz szokásom, hogy szeretem megfigyelni az embereket. - válaszolok, miközben az új pozícióba helyezkedem. - Különösen beszélgetés közben. Ez pedig kissé nehézkes ha mögöttem vagy. - mosolygok. És most csak a szememmel követem, ahogy mellém, pontosabban elém húzza a széket. Semmilyen úton meg sem próbálom megakadályozni. Nem túl látványosan, nyugodt kifejezéssel és tartással figyelem a kialakult helyzetet. Valamiért biztosra veszem, hogy ha felállnék, hogy még egy pohár vizet hozzak magamnak, esetleg mindkettőnknek, valami ürüggyel ő is velem egyszerre állna fel, hogy egymáshoz simuljunk. Lehet majd ki is próbálom, hogy igazam van-e…

Amikor megfogja a kezemet, picit szélesebbre húzodik a mosolyom egy pillanatra.
A mosolygós mondata után egészen közel hajolok hozzá, hogy a fülébe súgjak 
- Ha jól sejtem nem ugyanaz jut elsőre eszünkbe sem a kellemesről, sem az izgalmasról. - reagálok a kijelentésére , majd mosolygós tekintettel, de egyébként komoly arckifejezéssel visszatérek a korábbi pozíciómba. - Melyikünk fogalmai szerint lenne az a sokminden kellemes és izgalmas? - kérdezem, hogy kimondassam vele a választ, amit egyénbént sejtek. Azt szokták mondani, jobb a fogalmakat előre tisztázni, nem? :-P

Miután ezt megbeszéltük ideje, hogy abbahagyjam a csendes megfigyelését a reakcióinak, és próbálkozásainak.
- Furcsa vagy. - közlöm röviden, a szemébe nézve - Valószínűleg tudod, de legalább sejted, hogyan tudnál komolyan magadba bolondítani. Én úgy sejtem még csak nem is kéne minden színészi-, és bűvésztehetségedet felhasználnod, hogy belebújj abba a szerepbe. Te mégis többé-kevésbé őszinte vagy, annak ellenére, hogy ezzel megnehezíted a dolgodat… - nem hangzik el kérdés a részemről, csak megfogalmazom, amit látok. Szó se róla, az őszinteséget majdnem minden másnál többre értékelem a részéről, de úgy vettem észre Tachi olyan személyiség, aki a célja elérése érdekében mindenféle gátlás nélkül bújna bele valaki másnak a bőrébe. És ugye, elég konkrétan elmondta, mi a célja…
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Jún. 11 2017, 16:44

Nos, nem, nem a kezeire érzékeny, legalábbis ezúttal nem húzta el a kacsóit. Noha ezúttal nem súgtam a fülébe szerelmes szavakat és most talán nem is lett volna hová menekülni, elvégre a pohár az asztalon meglehetősen kellemetlen szögben állt ahhoz, hogy egy természetes mozdulattal megragadja. Maradt volna a nyílt menekülés, de ezúttal a lány nem tűnt nyugtalannak, higgadtan, egy mosollyal fogadta az érintést. Én innentől kezdve újra a finom kezekre koncentráltam, apró mozdulatokkal masszíroztam őket, miközben engedtem, hogy rabul ejtsék a tekintetem a kecses kézfejek. Nekem jelenleg elég volt ennyi is a boldogsághoz, vele ellentétben nem ragaszkodtam már különösebben a... hogy is mondjam... megfigyeléshez. Persze neki talán jobban szüksége van rá jelenleg, mint nekem, vagy fogalmazzunk inkább úgy, hogy Chakna jelenleg érdekelt benne, míg én nem feltétlenül.
- Nos, én is úgy sejtem, hogy valóban más jutott eszünkbe... de korántsem úgy, ahogy te gondolod :] - néztem fel végül, elvégre válaszolni azért mégis csak úgy illik, hogy a szemébe nézek. Mókás volt belegondolni, hogy a lány éppen mit gondol arról, hogy én mire gondolok, miközben valójában én teljesen ártatlan tevékenységekre gondoltam. Bár nem merem azt mondani, hogy olyasmire, amire ő valójában gondolna.
- Mégis meggyőződésem, hogy bármiről is van szó, mindketten élveznénk :] - tettem hozzá sejtelmesen. Innentől kezdve a fantáziájára van bízva, hogy mit gondol a gondolataimról, és hogy vajon én mit gondolok az övéről.
- Nahát :] Szóval jöhet a következő lépés, itt az ideje célzott megállapításokkal feltárni a motivációimat - jelentettem ki, mint aki továbbra is a pszichológus-páciens szereppel van elfoglalva. Újra lenéztem a lány kezeire, most egészen konkrétan csak az egyikre, ugyanis csak egy kacsóját tartottam meg a kezemben, azt viszont mindkét mancsommal fogtam, immár a csuklóját masszírozva végig.
- Nincs miért becsapjalak holmi szerepek felvételével. Annak nem látom értelmét, hogy magamba bolondítsalak egy hamis képpel, aztán megbántsalak és csalódást okozzak neked - engedtem végül a kimondatlan kérdésének - Anélkül is le fogom húzni a bugyid :] - vigyorodtam el szemtelenül - Egyébként is erősebb rokonszenvet tudok kialakítani az őszinteségemmel - "súlyosbítottam" a helyzetet azzal, hogy nyíltan utaltam rá, ez is a "taktikám" része lehet, bár erősen érezni lehetett a hangsúlyomon, hogy rájátszok a rólam kialakított képre. De az is lehet, hogy nem vicceltem :]
- Mondták már neked, hogy milyen kellemes, puha a bőröd? Fogadni mernék, hogy a fedetlen vállaid még selymesebbek - pillantottam fel mosolyogva.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Vas. Jún. 11 2017, 23:41

Másodszorra már nincs rám akkora hatással sem az, hogy a kezemet masszírozza, mint eddig. De azt nem tagadom, hogy jól esik. Talán túlságosan is, de ebben még semmi veszélyes nincs… Ugye?
A reakciója alapján meglehetősen biztos benne, hogy tudja mi jutott eszembe. És persze, részben igaza is van, mert tett érte, hogy ne csak az ártatlan szórakozás jusson eszembe, viszont én pedig biztos vagyok benne, hogy neki sem csak az jutott eszébe. De nem kötöm az ebet a karóhoz.
- Hm… - mosolyodom el sejtelmesen - kíváncsivá tettél, de ha azt mondod, amire gondoltam, jössz nekem egy csokival - öltöm ki a nyelvem játékosan.
A megállapításomra az egyik kezemet elengedi, amit így lazán a combomra teszek. Az első válasza már-már szokás szerint részben komolytalan. Én pedig, szokás szerint hasonló komolysággal válaszolok.
- Még ki kell derítenem a motivációdat? - kérdezem meglepett hangon, ennek megfelelő arckifejezéssel, de érezhetően megjátszva a csodálkozást. Tudom, hogy valószínűleg összetettebb a dolog annál, mint ahogy elmondta, de teljesen biztos vagyok benne, hogy nem hazudott, mikor ecsetelte a vágyait velem kapcsolatban.
A második válasza… hogy is mondjam… Nem jó szó, hogy elégedettséggel tölt el, de ez van a legközelebb a valósághoz. Örülök neki, hogy (ha…) nem akar becsapni, mert ez arra utal, hogy nem csak játszadozik, és az információ meg is nyugtat. Eléggé, hogy a szemtelen vigyorát teljesen gördülékenyen vegyem, az eddiginél szélesebb, pimasz mosollyal. 
- Ezt vegyem kihívásnak? - kérdezem. Nem tagadom, az őszinteségével már nagyobb hatást tett rám, mint Takashin kívül eddig bármelyik férfi. Nem, nem hiszem hogy igaz, amit sugallni akar. Merthogy a szemtelensége és a szava alapján majdhogynem feltételezhetném, hogy ez neki egy kihívás, hogy bebizonyítsa: önmagát adva is le tud venni a lábáról egy nőt. Csak nem belegázolt valaki az önbecsülésébe?
A pimasz mosolyom az utolsó mondatára még pimaszabb lesz. Igen, kipróbálom kihasználja-e a lehetőséget. Felállok, ha engedi (márpedig miért is akadályozná meg?) Majd szépen, lassan leveszem magamról a pulcsit. A lakásban elég meleg van, hogy ne fázzak nélküle. És kiváncsi vagyok, vajon kinézi-e belőlem, hogy ismerve a szándékait megteszem ezt. A pár pillanat alatt, amibe beletelik megszabadulni a ruhadarabtól, lopva végig figyelem az arcát.
A pulóver alatt egy egyszerű, fekete ujjatlan van rajtam, így láthatja a fedetlen vállaimat. Egy ruhadarabot ezzel levarázsolt rólam, úgyhogy most lehetne azt mondani, hogy 1-0 oda, de azért mégsem egészen. Hatalmasat téved, ha azt hiszi, a többi is ilyen egyszerűen el fog tűnni.
Szépen visszaülök, majdnem pontosan úgy, mint az előbb. És válaszolok a kérdésére.
 - Igen, mondták már. - mosolygok, mintha mi sem történt volna.
A nap közben elindul lefelé az égen, én pedig kezdem érezni, hogy ha időben nem is, de mégis hosszú ez a nap. Tachival lenni sok figyelmet és energiát követel... De én ezt kifejezetten élvezem, mert ettől is érdekes a társasága.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Jún. 14 2017, 17:40

- Úgy látom szeretsz a tűzzel játszani :] - állapítottam meg. Míg egy órával (vagy kettővel?) ezelőtt még azt mondtam volna róla, hogy egy visszafogott, és talán kicsit zárkózott lány, mostanra már egyértelmű volt, hogy cseppet sem olyan ártatlan, mint amilyennek elsőre tűnt. Ahogy egyre jobban megismert, úgy vált egyre nyíltabbá és merészebbé a viselkedése, úgy mutatott egyre nagyobb hajlandóságot rá, hogy beszálljon az én kis játékaimba. Feszegette a határokat. Úgy az enyémet, mint a sajátját. Én pedig elégedetten figyeltem őt és szépen, fokozatosan tologattam azokat a bizonyos határokat egyre kijjebb. Örültem neki, hogy érdemesnek tart arra, hogy megnyíljon előttem és megmutassa, miféle igazgyöngy rejtőzik a kemény kagylóhéj alatt.
- Most kénytelen leszel elviselni, hogy mögötted leszek :] - szólaltam meg, majd én is talpra álltam és a széket újfent megkerülve Chakna mögött kötöttem ki. Közben egy ujjammal már megérintettem a vállat, melyet felkínált nekem, és mihelyst elfoglaltam új helyemet, az érintésből simogatás lett. Gyengéd és érzéki... Éppen csak hozzáértem a selymes bőréhez ujjbegyemmel, majd ujjaim külső felével söpörtem végig a kecses vállakon, lejjebb sodorva a felsője pántját is egészen a felkarjáig.
- Ez egy a kellemes és izgalmas dolgok közül. Erre vajon gondoltál? - hajoltam le és búgtam a fülébe, a simogatás pedig kicsit határozottabbá vált, az ujjaim egyre nagyobb felületen érintkeztek vele. A kezeim között a keskeny válla egészen törékenynek tűnt, sokkal inkább annak, mint amikor még rajta volt a vastag pulóver.
- Ez pedig egy másik - szólaltam meg újra halkan, de a szoba csöndjében nem kellett felemelni a hangomat, hogy jól hallható legyen, amit mondok. Az egyik kezem megnyugodott a vállán, a másikkal viszont félresöpörtem a haját, és egy óvatos, lágy csókot helyeztem el a nyakán. Majd még egyet, mielőtt esetleg (és várhatóan) eltol magától. Hiszen egy újabb határvonalat léptem át, amire talán még nem készült fel. Ha mégse vonná ki magát, akkor folytatom a vállaival, de nem számítottam ekkora lépésre.
- Ez is kellemes, nem? :] - kérdeztem ettől függetlenül, hiszen ezt nem tagadhatja le. Nem félt tőlem, legfeljebb attól a gondolattól, hogy az én társaságomban újra megtapasztal olyan érzéseket, melyekről egy ideje lemondott már...
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Szer. Jún. 14 2017, 19:00

Nem egészen az történik, amikor felálltam, ahogy számítottam, de ennek valahogy még örülök is. Ott zakatol az agyamban a hang, hogy ez lehet egy trükkje, hogy a bizalmamba férkőzzön, de ez a hang egyre halkabb.
Elsőre, valószínűleg kedvenc Miko-s öltözékemnek köszönhetően, de anélkül is az a kép szokott kialakulni rólam az emberekben, hogy egy szüzies, ártatlan lelkű, eleganciát sugárzó nő vagyok. És ezt én szeretem meg is erősíteni a későbbi ismerettség során is, mert emiatt általában megkímélnek a kellemetlen nyomulástól, és élcelődéstől. Persze, ez a kép nem hamis, hanem az érem egyik oldala. A másikat csak annak mutatom meg, akiben megbízom annyira, hogy ne féljek kicsit merészebb lenni. Tachitól nem félek. No és ezen kívül pedig alkalmat adott nekem arra, hogy a határok feszegetésével a depresszióból megmaradt utolsó köteleket is elvagdossam, hogy ismét teljesen önmagam tudjak lenni.
 - Úgy véled ezzel a tűzzel meg tudnám égetni magam? - mosolygok rá megállapítására, mindenféle kihívást mellőző hangon.
Nem reagálok szavakkal, mikor közli, hogy márpedig mögöttem fog állni. Hadd tegye, egy ideig nem zavar, utána meg majd változtatok a helyzeten.
Arra, amit csinál, már akkor számítottam, amikor levettem a pulóveremet. Figyelem, ahogy lejjebb sodorja a felsőm pántját, de egyenlőre nem igazítom vissza. 
- Hasonlóra gondoltam - mosolyodom el, ahogy a fülembe súg. No fene, nem kapok csokit Razz
Azzal, hogy beszél kicsit eltereli a figyelmemet a masszírozása nyomán keletkező kellemes bizsergésről a vállamban.
Ránézek a kezére, amikor az megpihen a vállamon, ezzel kicsit még rá is segítve, hogy a hajamat félresöpörje. És amikor a nyakamon megcsókol, rá kell jönnöm, hogy jobban rám fér, hogy helyre tegyem magamban az ilyen dolgokat, mint gondoltam volna… Egy pillanatra megdermedek, és minden szinte elsötétült körülöttem… Bele telik egy kis időbe, mire sikerül valahogy kinyitnom a zárat, amivel a tudatom megpróbálta a külvilágot kizárni. Nem tudom mennyibe, azt viszont pontosan meg tudom mondani, hogy a negyedik csók után teszem a kezemet a vállamon lévő kezére, finoman leemelem róla, és felé fordulok.

- Igen, ilyesmi határozottan volt a gondolataim között - válaszolok ragyogó mosollyal. Csak a legapróbb, szinte észrevehetetlen nyoma látszik az arcomon az iménti lefagyásnak. - Jössz egy csokival - öltöm ki megint játékosan a nyelvemet, ami időt ad, hogy a fejemben is eltűnjenek a zavar nyomai. Na én most mondom azt, hogy 1- 0 oda… Nem hittem volna, hogy ilyen hatása lesz annak, amit csinál, annak ellenére, hogy nem ért váratlanul…
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Jún. 14 2017, 20:30

- Ugyan, már eleget bizonygattad, hogy kellően óvatos vagy a forró dolgokkal :] - mosolyodtam el én is. Még vártam arra a pillanatra, amikor kicsúszik a kezéből az irányítás, és a cica bizony megégeti a nyelvét a kásával. Chakna azonban nem adta könnyen magát ebből a szempontból, pontosan annyira engedte el a gyeplőt, hogy a kellő pillanatban meg tudja ragadni azt újra. Ritkán tapasztalok ilyen mértékű önuralmat, meg merném kockáztatni, hogy még engem is felül tud múlni, pedig én aztán különösen ritkán veszítem el a kontrollt. Sok szempontból hasonlatosak voltunk, talán épp ezért élveztem annyira ezt az ismerkedést. Mintha egy tükörben nézném magam, de mégse az nézett vissza, akire számítottam, hanem egy teljesen más alak.
Ezt a véleményemet még úgy is tartom, hogy éreztem a pillanatnyi megremegését. Ez messze nem az a reakció volt, mint amikor a kezeit a pohár köré kulcsolta védekezésképpen. Itt most áttörtem egy falat, amire kicsit számítottam is, meg nem is. Valahol azt vártam, hogy azonnal megálljt parancsol nekem, amikor észleli a turpisságot, ugyanakkor nem lepett meg az sem, hogy csak jelentős késéssel reagált. Hiszen a második csók után egy picit kivártam, mielőtt folytattam volna a vállával. Igazából lehet, hogy pont ez az ütemveszteség "ébresztette" fel. Viszont mindez nem volt elég ahhoz, hogy megingásnak nevezhessem, hiszen briliáns módon jött ki belőle, mindenféle ijedtség és elhamarkodottság nélkül. Mondhatni meg se rezzent, és úgy folytatta az incselkedést, mintha mi sem történt volna. Én viszont tovább kívántam feszíteni a húrt.
- Mit szólnál a dupla vagy semmihez? Még mutatok párat, és ahányra gondoltál, annyi csokit kapsz :] - vigyorodtam el, miközben, ha már visszafordult felém, újra megfogtam a kezét, azonban most simogatás helyett egyszerűen felhúztam álló helyzetbe, és a derekánál fogva magamhoz húztam. Ha az imént, amikor levette a pulóvert, én is talpra állok, akkor valahová ide lyukadtunk volna ki. Ami késik, nem múlik.
- Ez is egy - néztem a szemébe közvetlen közelről, majd lepillantottam az ajkaira. Aztán vissza a szemébe. Figyeltem a tekintetét, ha az övé is eltéved az ajkaim felé, akkor muszáj lesz lopnom egy csókot :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Szer. Jún. 14 2017, 21:57

Nem értette meg, mire utalok… Smile Nem azt állítom, hogy nem nyúlnék bele véletlenük a tűzbe, hanem egyre kevésbé tűnik úgy számomra, hogy ez a tűz megégetne, még ha bele is nyúlnék… De nem mondok semmit, csak elnézően mosolygok.
A pillanatnyi képzavar után a beszélgetésünk folyik tovább. Mondhatnám, hogy mintha mi sem történt volna, de leginkább magamnak hazudnék vele. Az egyik kötél elszakadt, és egy ideig, mintha kifejezetten  érezhető lenne, hogy szabadabban mozgok.
A dupla vagy semmi ajánlatára (ma már másodszor ajánl fel ilyesmit…) felszabadultabban, mint a nap során eddig bármikor kuncogok. Ő sem gondolta komolyan, hogy ebbe belemegyek. Válaszolni viszont nincs időm, mert megfogja a kezem, és felhúz. No, nem mintha ellenkeznék. Erősebb, úgyhogy felesleges. Ami azt illeti, ez az egész felesleges részéről… De éppen ez az egyik oka, hogy kezdem nagyon megkedvelni. Mert nem él vissza a nyilvánvaló fölényével.
Amikor közelebb von magához majdnem kibillenek az egyensúlyomból, így olyan pozícióban kötök ki mellette, hogy a két kezem a két vállán van, a karjaim pedig kettönk között, egyszerre töltve be távolságtartó szerepet, és egyszerre támaszkodva, hogy meg tudjam tartani az egyensúlyomat. - Mármint… - kérdezem látványosan elgondolkodva, miközben én is a szemébe nézek, majd azt a pillanatot kihasználva amikor elszakad a tekintete az enyémtől, és siklik lefelé az arcomon, elmosolyodom. Úgy félútig követem lefelé a tekintetét, aztán megtörve a hangulatot fél lépést hátralépek, hogy a karjaimat kiszabadítsam, majd vissza, hogy átöleljem. Az ölelés nem tart tovább néhány másodpercnél, utána viszont leengedett karokkal állok, a fejemet a vállának döntve néhány pillanatig. Azért, hogy érezzem, ahogy lélegzik, ha lehet, halljam ahogy a szíve dobog… Mert ez lehet a következő kötél. Persze, mindebbe nem merülök bele annyira, hogy ne tudjak bármire reagálni. 
- Erre utaltál? - kérdezem felpillantva, majd elszakadva az előbbi helyzetből
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Jún. 15 2017, 16:45

Hogy is kéne ezt megfogalmaznom? Nehéz megtalálnom a szavakat mindarra az érzelmi salátára, ami lerohanta az elmémet és eltiporta az összes józan, logikus gondolatot a fejemben. Ez volt az a pillanat, amikor végleg győzedelmeskedett felettem, és bebizonyosodott, amit már eddig is sejtettem: sokkal nagyobb önuralma van, mint nekem. Csupán azzal, hogy kivette a kezemből a gyeplőt és átölelt, teljesen levett a lábamról. Elcsavarta a fejemet. Hosszú idő után először éreztem úgy, mintha egy zsinóron rángatnának, és ez az érzés egyszerre volt felszabadító és félelmetes is. Eddig a nyeregben voltam, de ennek az egyszerű mozdulatnak köszönhetően a ló ledobott, és most a földbe taposott. Ráébredhettem, Chakna valójában mekkora hatással van rám. Úgy éreztem, a torkomban dobog a szívem. Egy szótlan ölelés boldoggá tett, a puszta jelenlétével elérte, és ez ijesztő volt. Egyszer eldöntöttem, hogy ilyet soha többé nem kívánok érezni, de persze tisztában voltam vele, hogy ez nem az én döntésem. Veszélyesen közel kerültem ahhoz, hogy elveszítsek egy fontos harcot.
Valamit ugyan mondott, de nem hallottam. Másodpercek estek ki az emlékezetemből, ködössé vált minden. Mire észhez tértem, már csak azt éreztem, hogy az ajkaim menthetetlenül az övére tapadnak. Elkövettem a csókot, amit nem a vágy fűtött, hanem valami egészen más, nehezen megmagyarázható motiváció állt mögötte. Az egész alig tartott néhány másodpercig, de amint elszakítottam magam az ajkaitól, úgy váltam újra szomjassá.
- Chakna... - súgtam magam elé a nevét, miközben a tekintetét kerestem. Egy vidám, ragyogó, csintalan pillantást vártam, egy olyat, amiből kiolvashatom, hogy erre számított, hogy emögött az egész mögött ő áll. Most én voltam az, aki egy kicsit ledermedt. Sose szándékoztam neki ilyen csókot adni.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Csüt. Jún. 15 2017, 17:35

Nem figyeltem az arcát… Most nem. Másra figyeltem éppen. A légzése kicsit felgyorsult, a pulzusa is feljebb kúszott… Valami megváltozott az ölelésem hatására. Csak állok ott, nekidőlve néhány hosszú pillanatig.
Aztán elszakítom magam tőle, és ránézek, miközben felteszem a kérdést. Egyből látom, hogy hiába, az ölelésem hatására teljesen összezavarodott benne valami, ami miatt szinte nem is hall. Megint magához húz, én pedig ha akarnék sem tudnék ellenkezni… A levegő megtelt valami olyasmivel, amit életemben csak egyetlen ember társaságában éreztem… És legnagyobb meglepetésemre, egyáltalán nem volt ijesztő az érzés… A csókja most más volt, mint amit a hóban feküdve adott… Erre a fajta csókra pedig az agyam minden tiltakozása ellenére (vagy már ez ellen nem ellenkezett?)a testem szinte automatikusan reagál: Viszonzom a csókot, bátortalanul. Amint elszakadtunk egymástól fülig vörösödve lépek hátra, egy pillanatra megzavarodva. Nézem az arcát, ami most sokkal kedvesebbnek tűnik, mint eddig. Az térít kicsit magamhoz, hogy a nevemet súgja. Elmosolyodom, és a szemébe nézek. Ebben a mosolyban, és a tekintetemben csak öröm volt. Mielőtt meggondolhatnám magam, kijavítom.
- Nana - szólalok meg - A nevem Miura Nana. - Jelentéktelen apróság, amit megosztottam vele, hiszen idebent sokkal többet jelent tudni a nevet, amivel regisztráltam… Mégis sokat jelent számomra.
Elszakadt egy újabb szál… De, amiről csak most lettem hajlandó tudomást venni, helyette kezdett létrejönni, és erősödni egy másik.
Az agyam mostmár nem veszélyre figyelmeztet. Legalábbis nem úgy, mint eddig. Most azt suttogja, hogy várjak még, ennek a helyzetnek nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani.
Valamit mondanom kellene… De valahogy nem akarom megtörni a hangulatot…
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Jún. 15 2017, 18:18

Nem azzal a tekintettel találkoztam, amit vártam. Sőt, ha fogalmazhatok merészen, a pillantása a létező legmegrázóbb rémálmom volt, amit el tudok képzelni. Nagyjából az én tekintetem is hasonló lehetett, ugyanaz a delíriumos boldogság köszönhetett vissza belőle, mint az övéből. Mikor meghallottam a nevét, a szám rögtön válaszra nyílt, de aztán végül mégis becsuktam. Ha én is elárulom az enyémet, az egy újabb nem kívánt kapocs lenne közöttünk. Ismerni egymás valódi nevét... ostobán hangzott, hiszen odakint ez teljesen természetes volt, de a veszélyes dolog ebben inkább az volt, hogy úgy is szólítsuk egymást. Az odakint is a bensőséges viszony jele, itt pedig még talán egy fokkal erősebb is volt. Egészen biztos voltam benne, hogy ezt nem akartam. Nem csak magam miatt, de miatta sem. Ezzel együtt viszont veszettül vágytam rá, hogy újra megkóstolhassam az ajkait és a karjaimban tarthassam. Nem csak most, de holnap, vagy holnapután is.
- Ez a baj a nőkkel - sóhajtottam fel - Egy pillanatra nem figyelek csak oda, és máris elveszik az eszemet - csóváltam meg a fejemet, majd elmosolyodtam. Nem volt miért aggódnom, azzal neki is ártottam volna. Ugyanakkor ez nem is annak az ideje volt, hogy megbeszéljük mindazt, amit érzünk - Ez büntetést érdemel :] - vigyorodtam el, majd odaléptem hozzá, és a karjaimba kaptam. Két öles lépéssel ott termettem az ágynál, és miután lehajítottam rá - persze finoman csak -, azonnal és kegyetlenül csikizni kezdtem. Hallani kívántam a csilingelő nevetését, és ha már kezd kifulladni, akkor abbahagyni a gonoszkodást, kisöpörni a haját az arcából, kicsit figyelni a lihegését, és újra megcsókolni. Ezúttal úgy, hogy élvezni is tudjam a pillanatot.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Csüt. Jún. 15 2017, 19:10

Ha kicsit tovább megmarad a hangulat, akkor megtörtént volna az, amit egész nap igyekeztem elkerülni… Azaz hogy sikerüljön kikapcsolnia az agyamat.
De megtörte a csendet, és a szavaival pedig kitisztította a levegőt. Minthacsak egy ablakot nyitott volna ki. Nem reagált semmit arra, hogy megosztottam vele a nevemet, én pedig nem is vártam tőle reakciót.
"Ez a baj a nőkkel", mi? Felszabadultan elnevetem magam.
- Ez a baj a férfiakkal - visszhangzom a szavait - Egy pillanatra nem figyelek oda, és máris elvesztik az eszüket - Ezzel visszatértünk a korábbi kerékvágásba.. Legalábbis látszólag.
Van a vigyorában valami "vészjósló", ami miatt felszalad a szemöldököm, és mint egy veszélyt érző vadmacska figyeltem. Na jó, azért annál kevésbé idegesen. Mire rájövök, hogy mire készül, már felkapott, és az ágyon kötöttem ki. Egy pillanatra átfut az agyamon egy sötét gondolat… Mert ha nem is rossznak mondható módon, de most mégis visszaélt a fizikai fölényével.
Mikor csikizni kezd, akkor viszont ez a gondolat el is illan. Megtalálta az egyik gyengémet… Nem mintha védtelen lennék, hiszen nem először próbálnak így "gonoszkodni" velem. Nevetve igyekszem kigördülni a kezei alól, miközben azért lefogni is megpróbálom a kezeit.
Ha nem szándékozik erővel az ágyon fekve tartani, akkor egy idő után sikerül is felküzdenem magam ülő helyzetbe, a kezét fogva.
- És neked mi legyen a büntetésed? - kérdezem játékosan mosolyogva.
Ha engedi, akkor végül engedve az agyam folyton villogó figyelmeztetésének, fel állok az ágyról, kinyitom a parányi ablakot, és töltök magamnak egy pohár vizet. Valahogy végülis teljesen le kell nyugatnom magam. Megkérezem, hogy ő kér-e inni, és a válasznak megfelelően vagy a pohár vízzel, vagy anélkül térek vissza, és húzok az ágyhoz egy széket. Lehet, hogy valami megváltozott… Más viszont nem, és ha rajtam múlik, akkor nem is fog.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Jún. 15 2017, 19:46

A hangulat elillant, és ezt őszintén szólva nem is bántam. Vagyis... persze valamennyire mégis, de talán így volt jó. Helyes. Ki tudja, még az én általában katonás sorban álló gondolataim is kicsit összekeveredtek most. És ezt neki köszönhettem. Nem az ölelésnek. Az csak átszakított egy gátat, mely mögött addig a pillanatig növekedett a nyomás. Az eszem azt mondta, hogy meg kell javítanom a gátat, a szívem pedig azt súgta, hadd folyjon minden a maga medrében. Egyelőre az utóbbira hallgattam, még akkor is, ha a vad, tomboló víz kifejezetten veszélyes volt. Ám hiába bízok abban, hogy a csónak egyben marad, vagy abban, hogy nyugodt vizekre fogok tudni evezni borulás nélkül, ez nem rajtam múlott, hanem a hullámokon. Márpedig a hullámokat ő irányította.
A romantikus kép, amit elképzeltem, csak félig valósult meg. Egészen odáig, hogy hallhattam a csilingelő nevetését. Csak addig tartottam vissza, amíg nem vált nyilvánvalóvá, hogy ki akar szabadulni. Mármint nem a csikizés, hanem a "fogásom" alól.
- El tudnék képzelni ezt-azt, de mivel én is önhatalmúlag döntöttem, ezért nekem sem illene befolyásolnom téged - reagáltam, felkínálva neki a lehetőséget, hogy olyan "büntetést" szabjon ki rám, amilyet csak kíván. A tetteiből látszott, hogy ő is megzavarodott kissé. Friss levegő és víz, hadd tisztuljon ki a feje. Egy rövid ideig én is eltöprengtem rajta, de végül nemet intettem a fejemmel, amikor megkérdezte, hogy én is kérek-e.
- Ne viccelj már azzal a székkel :] - mosolyodtam el szélesen, majd megpaskoltam magam mellett az ágyat kétszer. Nem mondom, hogy nem a következő lépést kerestem azzal, hogy ide helyeztem át a tevékenységünk színhelyét, de az erős túlzás lett volna a részéről, ha ezek után így visszabújik a páncéljába.
- Makoto - szólaltam meg aztán hirtelen. Nem volt jó ötlet, de úgy döntöttem, megérdemli, hogy tudja. Aki képes így elvenni az eszem, az megérdemli. Kissé zavartan vakartam meg a szám szélét.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chakna Csüt. Jún. 15 2017, 21:45

Úgy néz ki mindkettőnket váratlanul ért az iménti helyzet, és egyetértünk róla, hogy oldani kell a hangulatot. Ez megtörtént. Látványosan elgondolkodom, miközben visszasétálok hozzá. A poharat nem hoztam magammal, ami jelzi, hogy most szó sincs semmi féle páncélról. Egyszerűen azért húzok oda egy széket, hogy nyilvánvaló legyen: Továbbra sem akarok bármeddig elmenni a mai napon.
Mikor közli, hogy ne vicceljek, és megpaskolja maga mellett az ágyat, már nyitom a számat, hogy valami frappáns válasszal elutasítsam az ajánlatát. Aztán szépen vissza is csukom, mikor a semmiből kimond egy szót. Makoto. Nem kell hozzá észlénynek lenni, hogy tudjam, ez a neve. Hálásan elmosolyodom. Legalább annyira megtiszteltetésnek veszem, hogy elárulta, mint amennyire részemről igenis sokat jelentett ez a gesztus. És az a zavart mozdulat, ahogy megvakarta a szája szélét… Ha jól sejtem neki sem épp jelentéktelen a dolog. Mondani semmit nem mondok. De az az iménti frappáns elutasítás eltűnt a gondolataimból, mint a kámfor. Igaz, épphogy csak leültem a székre, de felállok, és mégiscsak leülök mellé az ágyra. Persze, azért ez így szimplán kicsit kínos lenne, úgyhogy közben egy laza, és nem túl erős mozdulattal hanyatt lököm az ágyon. Mire visszaül, mosolyogva ülök ott mellette, kissé felé fordulva.
- Ez volt a büntetésed - öltöm ki játékosan a nyelvemet. Aztán néhány percig csöndben maradok, és kénytelen vagyok belátni, hogy élvezem, hogy így ülünk. És valahol az is kezd eljutni a tudatomig, hogy valószínűleg sokkal inkább tudnám most manipulálni, mint eddig, ha lenne ilyen szándékom, no meg a megfelelő fegyvertár az ilyesmihez. Mindkettő hiányzott: Nem akarom manipulálni, úgyhogy még az a szegényes fegyvertárat sem használom, ami nőként rendelkezésemre áll. Vagy lehet, hogy éppen emiatt zavarodott úgy meg az előbb? Mert azokra a nőkre van felkészülve akik próbálják manipulálni?
- És most? - kérdezem ártatlan tekintettel, de azért a hangomból érezhető, hogy ugyanúgy számolok a manipulációival, mint eddig. Ugyanakkor persze van benne kiváncsiság is.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal9545/9700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Jún. 16 2017, 10:48

Azt hiszem az elmúlt percekben több olyan dolgot tettem, amit talán meg fogok bánni, de nem volt értelme ellenállnom. Elég közel kerültem Chaknához... vagy Nanához? Szóval elég közel kerültem hozzá ezalatt a néhány óra alatt, mivel képes volt a közvetlenségével levenni a maszkomat, ha nem is teljesen, de legalább részben. A következményt pedig ím, látjuk. Azonban a zavaró gondolatok ellenére a józan eszem továbbra is ugyanazokkal a célokkal számolt a lánnyal kapcsolatban, mint eddig. Ez nem változott, csupán csak lehet, hogy végül teljesen más fog történni. Tisztában voltam vele, hogy ebbe az egybe nekem nincs beleszólásom. Kíváncsi voltam, hogy vajon az ő fejében is hasonló káosz uralkodik-e, elvégre minden bizonnyal ő sem így tervezte, és ő is tehetetlennek bizonyul. Az apró jeleket látom rajta, mégis egy fokkal összeszedettebbnek tűnik, mint én. Legalábbis én belülről most így érzem :]
- Oh... csak ennyi? - reagáltam arra megjátszott csalódottsággal, hogy finoman hátra taszított. Egy darabig úgy is maradtam, és bámultam az idegen szoba plafonját, Elég volt érzékelni az ágy lágy hullámzását, hogy tudjam, mégis csak helyet foglalt mellettem, ami mosolyra késztetett, és rövidesen fel is könyököltem az ágyon, hogy láthassam, a látványa pedig arra ösztökélt, hogy egészen felkeljek, és átöleljem a derekát.
- Miért tőlem kérdezed? Azt hittem programok hosszú sora vár, és azért hívtál meg ide :] - vigyorodtam el szemtelenül, miközben az ujjaim egyenként feljebb másztak az oldalán, mintegy önmagam szórakoztatásaként, játékosan. Aztán mikor felértem a mellkasa magasságáig, átmásztam a hátára, hogy aztán egyetlen ujjam leszánkázhasson a gerince vonalán. Kíváncsi voltam, mennyire érzékeny :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Keleti rész - Page 20 Exp_bal10/7700Keleti rész - Page 20 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 20 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 24 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.