Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keleti rész

+47
Kanami Minagawa
Leonard
Chakna
Tachibana Makoto
Nedzsem
Takara Kazutoshi
Nex
Nolan Daneworth
Rosalia
Arisu
Kazuma
Yue
Chancery
Asato
Cearso
Shukaku
Phobos
Meredith White
Jun
Saya
Kremylla Lyeen
Kyuushiro
Kokoro
Julia Redfox
Hinari
Aoi Shizuka
Hürrem
Ai Hane
Peter Worker
Aoishi Airi
Taidana
Miyazaki Momo
Zhel T. Everett
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Kyrena Juurei
Aiko
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Viola
Kimiko
Yoshiaga
Hitodama
Yuyume Aokii
Mirika
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
51 posters

11 / 24 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szomb. Okt. 04 2014, 20:04

/Chan/

Napokig nem mertem betenni a lábam a városba, szóval az indikátorom újra zöld volt, de megrázott, ami Mikasával történt. Nem tudtunk rajta segíteni, hiába igyekeztünk Asato-val. És még mindig nem tudom mi történt a gyilkosával. Marluna pedig azt mondja, hogy jobb is ha nem tudom, és ha ezt mondja, akkor valószínűleg igaza is van, ezért nem kérdeztem rá többször.
Marluna (és Shakan is) azt mondta egy kis horgászat jó kikapcsolódás lesz, és én eddig nekem még csak a város ezen részén volt rá lehetőségem.
Nem akarom elfelejteni Mikasát, az bűn lenne a részemről, de inkább a kellemes dolgokra emlékszem vissza vele kapcsolatban. Például a szép hangjára, vagy arra milyen reakciót váltott ki belőle a mutatványom.
Az ilyen dolgok teszi széppé az emlékét, pedig alig pár percet ismerhettük egymást. Ha csak egy kicsit jobban odafigyeltünk volna rá Asatoval, milyen kedves társaság lehetünk volna mi hármasban.
Még Asato is nagyon jó fej volt, ahogy megtervezte nekünk azt a kis beszélgetést. Ha...
Felnézek az égre és egy halk
-Mikasa
-t suttogok.
Túl sok a ha, nem a ha-kal kell törődni, hanem a majd-okkal, még mindig nem nem érték el a frontosok a szintek egyötödét, tenni kell valamit ez ügyben, ha egyszer majd újra akarom látni Szonját. Szonja, ugye vársz még rám?
-Szonja, ígérem igyekezni fogok.
Ezt már nem suttogom, ezt konkrétan hangosan az ég felé mondom.
Bármit megtennék, hogy újra lássam. Akár csak egy pillanatra, az is teljesen feldobná a napomat. Mit egy napomat, egy egész évemet, annyira hiányzik már.
Szonja, tényleg hiányzol. Vajon én is hiányzom neked?
Ezeken a dolgokon gondolkozom miközben a kis tavacska felé megyek, ahol Shu-ékkal horgásztam a múltkor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 05 2014, 17:06

~Ebben biztos van valami...?~
Álomkelő igen érdekes arckifejezést vág, mikor lenéz a kút mélyére. Füleit kissé hátracsapja, prüsszent, majd úgy dönt, inkább visszavonulót fúj és leugrik a káváról a lábaim elé. Én egy kis székecskén ülök, kezemben a fényes bottal, a zsineg pedig mozdulatlanul mered lefelé a sötétségbe.
-Biztos van, hisz jutalom is jár érte, ha kifogsz innen valamit. -világítok rá ismét az ezerszer mondott tényre. Azt már nem is tudom, mikor döntöttem el, hogy elkezdek vadászni a szafari-teljesítményekre, mindazonáltal eddig egész szépen haladok. A könnyebb területi teljesítményekkel eddig nem is volt gondom, a nehezebbek pedig majd jöhetnek akkor, mikor már több időm lesz velük foglalkozni.
Míg a zsineg egy kifogható akármire vár, az én elmém elkalandozik. A 18-as bossnak már egy jóideje vége, de én még mindig azon dolgozom, hogy képes legyek valahova félretenni az azon történt eseményeket. Kár, nagyon nagy kár, hogy Worggal nem még a boss előtt találkoztam; akkor biztos, hogy nem zuhantam volna össze Timidus pár szavától olyan könnyen. Nem tehetek mást, mint utólag bebizonyítani, képes vagyok a fejlődésre és a változásra, amit immár nem csak Shukakunak, hanemaz egész frotharcos liga felé kell megejtenem.
Lehajtom a fejem. Hát, Chancery, elég nehéz fában van a fejszéd ._.
~Te... ez szerinted figyel a lába elé? Suspect ~
Gondolataimból Álomkelő ugraszt ki megint, aki töprengőn néz egy felénk haladó alak felé. Egyáltalán nem ismerős, de azt látni, hogy ő is igencsak elgondolkodott valamin, és most ezzel a mentalitással közelít a macskám felé.
-Ha nem, akkor ugorj félre. -jegyzem meg vállat vonva.
Dust ekkor lép közbe. Fiatal főnixként száll az ismeretlen elé, szárnyait félig kitárva mered szinte szoborrá előtte. Sóhajtok egyet; ez már nem az első eset, hogy így ráakaszkodik egy ismeretlenre.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Vas. Okt. 05 2014, 18:13

Épp Szonján és a 'kapcsolatunkon' gondolkoztam. (Ha van egyáltalán nekünk olyanunk..) amikor valami kizökkent az eredeti tervemből, és megállok. Nem mintha meg akarnék állni, de nem tudok tovább haladni, mert egy.. egy sárgás vöröses valami áll ellőttem. Fura, a múltkor még nem volt erre ilyen szobor..
Ez nem is szobor. Ez egy..
-Kismadár. Szép kismadár. Szállj el kismadár, én pont erre szeretnék menni.
Majd gyorsan hozzáteszek egy
-Ha megkérhetlek rá. -t
Közben pedig a Shu-tól kapott horgászbottal a kis tó irányába mutatok.
A Timidus-sal való találkozás után már a legtöbb állatot egyenrangúnak tekintem a többi játékossal. Talán nem kéne, de ha egyszer valamit én elhatározok, azt én elhatároztam.
Lehet hogy nem véletlenül áll ellőttem, kényszerből körbenézek hátha itt van a gazdája és megkérhetem, hogy távolítsa el az utamból a kis jószágát.
Két alak is a szemem ügyébe kerül.
-Cicaaa!
Kiáltok fel örömömben és meglepetésemben. Igaz én kutyás vagyok, de végre találtam olyan állatot, amit kint is lehet tartani.
-És.. még egy cica?
Tudom hogy nem cica, de egy ilyen kicsi tréfa most kell nekem az elmúlt napok komolysága után, aztán észreveszek valami furát. Ő is horgászni indult, de biztos eltévedt útközben, mert most egy kútba lógatja a pecabotot.
A madár felé fordulva felteszem a kérdést, persze úgy hogy a lány is hallja.
-Az a csini cica miért abban a kútban horgászik?
Nem hagyhattam ki a bókolást sem, de nem akarok ismét túlzásokba esni.
-Nem tudja, hogy a közelben van egy szép kis tavacska is, sokkal több hallal?
Igaz nekem eddig nagyjából csak halszálkát tudtam kifogni onnan, de ez sem keserít el abban, hogy újra próbálkozzak, és egyébként is, most ki kéne szellőztetnem a gondolataimat.
-De nem is ezért szobrozunk itt, ugye jól sejtem? Szóval megtennéd hogy az utamra engedsz?
Mondom még mindig a madár felé fordulva.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 05 2014, 19:38

Dust mintha kuncogna, ami szinte hátborzongatóan emberien hangzik tőle, akármilyen lágy is a hangja. Szemei kissé összeszűkülnek, ahogy felméri az ismeretlent, majd valóban odébb áll, hosszú farka szinte felsöpri előtte az utat, hogy végül alig pár könnyed szárnycsapás után egy útszéli fa tetején pihenjen le. Persze mindezt már azok után, amik történnek.
Hisz ami ezután jön, még engem is megrémít, nem csodálom hát, hogy a madár nem állt azonnal odébb. Mármint, megcsapja a fülem, hogy "cica", olyan örömmel, mintha egy kisgyerek akadt volna ismét Álomkelőre. Az említett macska is rögvest összerázkódik, bundája szerteszét áll és sziszeg a férfi felé, mint egy kígyó, hangja pedig amint megtalálja az ő kommunikációs csatornáját, felcsattan a fiú fejében. Mintha csak egy gondolat lenne, képzelt személy, de szemeinek villogása és hogy a fiú felé fordul, egyértelművé teszi, hogy ő irányítja a szavakat, amiket hall..
~NEM cica! Meg ne halljam még egyszer! Vadmacska vagyok, tessék már felfogni ><*~
-Jó-jó, nyugalom... -oda se nézek már, úgy paskolom meg az ideges állat fejét, hogy lecsillapodjon és ne támadjon neki a meglepett ürgének. Álom le is nyuszik végül, hogy helyette aztán én merevedjek szoborrá és az arcom szinte pipacsvörössé válik a kérdés hallatán. Persze csak azután, hogy fel is fogom, a kérdés rólam szól.
-Csini cica...? -remeg meg a hangom, ahogy felé fordulok, ésazt a buta kamaszvigyort nem bírom levakarni az arcomról. -Ugyan, áh, hazug, nem is vagyok csini... ^////^;
Jó, tény, ezt azért nem sokan mondták még rám. Elvégre... nem rendelkezem én ilyen kapacitásokkal Suspect
Végül belekapaszkodom a tavacska gondolatába, hogy lecsillapodjak. Veszek egy mély levegőt, hogy zakatoló szívem lejjebb hagyjon, és képes legyek odafigyelni a szavaimra és a hangsúlyra.
-Ismerem a tavat. -mondom végül mosolyogva, bár tisztában vagyok azzal, hogy eredetileg Dust volt a címzett, aki viszont most úgy döntött, nem fog válaszolni. -De én most a "Kúti Halász" címerű teljesítményre hajtok. Ezért halászok itt :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Vas. Okt. 05 2014, 20:31

Huh, mi ez? Mi ez a hang? Ha legalább Szonja hangja lenne akkor még megérteném.
Azt hiszem az arcomról most döbbenet olvasható, majd a felismerés, hogy ez a cica képessége lehet.
Legalább nem te örültél meg, ez jó nem?
-Elnézést kérek vadmacska-chan,
meghajlok a cica, khmm a vadmacska felé.
-Esetleg nevetek is van, hogy legközelebb véletlenül már azon tudjalak szólítani titeket, és kevesebb kavar legyen.
Bár nem teljesen biztos, hogy emlékezni fogok rájuk.
-Oh, én milyen illetlen vagyok, még be se mutatkoztam, a nevem Cearso.
Pedig csak egy egyszerű bókról volt szó. Mit kell ezen elvörösödni? Sőt! Mióta találkoztam Annával, még ezeknek a mennyiségéből is visszavettem.
-Hogy én? Hazug? Szerinted ez hazugság lenne? Pedig az ilyen dolgokban nem szokásom hazudni.
Másban akármit füllentek, de ha egy lány szép, akkor nem fogom elferdíteni a valóságot.
Meg aztán nekem a legtöbb lány csinos, két év semmittevés az mégis csak két év. És ennyi idő alatt teljesen átalakult az értékrendszerem. Igaz, nem a szépséget keresem a lányokban hanem csak a társaságot. Senki sem szeret magányos lenni. Még Marluna sem, pedig ő egészen a magának való fajta.
-Kúti Halász? Mintha olvastam volna erről valahol.
Gondolkodok hangosan. Valahol mintha tényleg olvastam róla, de az olyan régen lehetett, hogy már nem igazán emlékszem rá.
Bár nálam nem meglepő, hogy bizonyos dolgokra nem emlékszem.
Egyszer csak megéri kipróbálni.
-Haddpróbálénis.- mondom ki az első ékrésre hasonlító szót, ami eszembe jut, és már oda is lépek a kúthoz. Beledobom a horgászbotom végét. Csak ki ne essen a kezemből, mint legutóbb...
Miközben várok leülök a földre, majd a vadmacska felé fordulok.
-Amíg várunk, szabad téged megsimogatni?
Lécci, lécci, lécci..
/kagyló/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 05 2014, 21:28

Álomkelő lenyugszik, mikor meghallja, hogy az illető, legyen akárki fia, kijavította számára mérhetetlenül nagy hibáját. Bár farka még egy darabig úgy fog kinézni, mint egy bolyhos seprű, kicsit jobban kihúzza magát és megszakítja a gondolati kapcsolatot vele. Így hát maradok én.
Cearso. Igyekszem alaposan megjegyezni a nevet, felvésni a gondolatok naptárába, és majd ha eltávolodik, gyorsan bepötyögni az új jegyzettömbbe, amit alkottam magamnak memo gyanánt.
-Akkor szia. Én Chancery vagyok, a macskám Álomkelő, az a szemtelen madár ott fent pedig Dust. -mosolyodom el és egy kicsit még rá is mutatok a főnixre a fa tetején.
A pirulás, ilyen mondatok mellett, viszont nem fog elmúlni. Kicsit lehajtom a fejem, hogy jobban elmerülhessek a szavak tengerébe és alaposan kiválaszthassam azokat, amiket most használni szeretnék. Sorba rakom őket, és így bár eltelik pár másodperc, több, mint amennyi egy átlagos beszélgetés alatt, de legalább a hangom nem reszket, nem harapom el a szavak végét, és nem is mondhatok semmi félreérthetőt.
-Nem úgy értettem. Egyszerűen csak nem szokás ezt mondani rám. Ezért nem is tartom igaznak. De ha te annak gondolsz, én annak csak örülök és köszönöm ^^
Ez rendben, elég jóra sikeredett. Talán mégis fejlődőképes vagyok... sőt, csapok magamra gondolatban, képes vagyok. Kijelentenem kell határozottan, nem pedig kételkednem magamban.
A Kúti Halász témája viszont úgy tűnik, az ő kíváncsiságát is felkeltette, hisz nem kell sok és már le is huppan mellém, a horgászbotot az enyém mellé helyezve. Én lenyitom a menümet és elővarázsolok egy második kisszéket.
-Ezen kényelmesebb lesz :3 -mosolygok rá bátorítóan, majd felállok, mert az én botom rángatózni kezd és meghajlik. A Shukakutól tanult mozdulattal rántom ki a kútból a horgot, amin lóg egy...
...bakancs Suspect
~Valami ehetőt, légyszí ._.;~ -nyőjtja a macska a nyelvét, miközben leokézom a teljesített teljesítmény ablakát és visszaejtema műcsalit a vízbe. Álomkelő csak szemét rebbenti a kérés felé, alaposan átgondolja, majd lefekszik a székek közé, lábait maga alá húzva.
~Nem bánom. De csak mert gyorsan tanultál a hibádból.~


//Bakancs//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Vas. Okt. 05 2014, 22:50

-Chancery, Álomkelő, Dust.
sorolom a neveket, majd még egyszer.
-Ennyi nevet egyszerre, ugye nem baj ha leírom őket?
És ha lány is beleegyezik, akkor előveszek egy papírlapot és felírom mind a három nevet, mindegyiket kétszer. Sohasem lehetünk elég óvatosak, és nálam egyébként se árt az óvatosság az ilyen ügyekben.
Nagyon zavartnak tűnik a szavaimtól, mert egy darabig csak némán nézi a földet. Legalább átgondolja, hogy mit mondjon. Értékelem ezt a tulajdonságot annak ellenére, hogy bennem nincs ez meg. És nem is lesz, hisz ami a szívemen az a számom. Mint most is:
-Csak mert nem szokás, az nem jelenti azt, hogy nem lehetne igaz.
És amikor odamegyek a kúthoz, az emberi kedvesség új példáját látom bemutatkozni.
-Milyen kedves itt valaki. Ezt most én köszönöm.
Úgy látszik nekem elsőre sikerült kifognom az egyik legbunkóbb lányt Katja személyében, és csak utána találkoztam kedves lányokkal előbb Shu és most Chanc.. Chance.. meg kell néznem a lapokon a neveket, megvan Chancery, ki kéne találnom valami könnyebben megjegyezhető nevet neki. Például a cicalány, vagy valami hasonló. Na mindegy...
Szóval ha előbb találkozok ilyen kedves emberekkel, akkor talán nem sírom el annyiszor Shu előtt, és most is kell egy kis erő, hogy visszafogjam magam, nem sok hiányzik hozzá, de sikerül.
Remélem nem látszik az arcomon a küszködés nyoma.
Helyet foglalok az újonnan kapott ülőhelyen, miközben a cicafüles kihalász egy bakancsot, amekkora mázlim van én is valami hasonlót fogok majd kifogni.
Cicafüles.. ezt is megjegyzem magamnak.
Álomkelő engedélyét kihasználva elkezdem simogatni a vadcicát, vajon mért idéz fel bennem egy Árnyék nevet? Még mindig nem tudom ki az az Árnyék...
Nem élvezhetem a simogatást sokáig, mert a botom elég hamar rángatózni kezd és sikerül kifognom egy kagylót.
-Asszem ebből sem lesz rendes vacsora.
Miért vagy kiakadva, úgysem tudsz főzni.
-Bocsi. te tudsz főzni?
Majd visszadobom a csalit a vízbe.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Yue Vas. Okt. 12 2014, 02:14

//Kazuma//

A cukrászdában üldögéltünk Inu-val. Inu csak nézte és nézte ahogy én egyre több és több sütit eszek meg. Húsz sütinél meg kellett, hogy álljak mert nem olcsók a sütik. Fizettem majd kijöttünk a cukrászdából.

-Kár, hogy ennyire drágák itt a sütemények. Nem Inu? -mondtam Inu-nak.
-Szerintem nem annyira nagy baj mivel ha nem lennének ennyire drágák akkor kietted volna az egész cukrászdát! -mondta Inu.
-De ha egyszer ilyen finom...
-Ennyi volt! Diétára foglak!
-De miért?!
-Mert mostanság nap mint nap csak sütit eszel. Csodálkozom, hogy nincsen eleged.
-Ennyire finom! -mondtam Inu-nak. -Sütizni szeretnék még. -mondtam Inu-nak miközben sétáltunk előre.
-Reménytelen. -mondta Inu lehajtott fejjel.
Inu hegyi beszédet tartott nekem amiből kezdett elegem lenni így a sétálásból futásba váltottam. Inu futott utánam. Egy nagy fánál megálltam, Inu is.
-Idióta! Ne futkoss így! Nem jártunk erre még így ne tudjuk, hogy van-e veszély vagy nincs.

-Inkább a lehetséges veszély, minthogy tovább hallgassam a hegyi beszédedet! 
-Oké.oké. Rolling Eyes

-Egyébként hol is vagyunk? -kérdeztem Inu-tól.
-Te futottál erre és nem én. -mondta Inu.
Elővettem a maszkomat.

-Nagyon szeretem ezt a maszkot Inu! -mondtam Inu-nak.
-Nem rossz, az egyszer biztos.
Négy méterre leskelődött egy bokorban egy ember, ezt mi nem láttuk. Amíg mi beszélgettünk addig az emberke fél méterre volt tőlünk. Egyszer csak kiugrik a bokorból a férfi és elveszi a kezemben lévő maszkot és elfut vele.

-Azonnal álljon meg! -mondtam az előttem futó rablónak. Nem állt meg, ezen is csodálkoztam, de egy próbát megért.
Rájöttem, hogy a keleti részen vagyunk. Azt hallottam, hogy  sok kereskedő van ezen a helyen, viszont itt a legnagyobb a valószínűsége, hogy kirabolják az embert. De jó nekünk.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal425/1500Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 12 2014, 12:08

Nolám? Nem csak nekem vannak memóriaproblémáim ezek szerint? Szinte nevetek, mikor legyintek.
-Dehogy, csak nyugodtan. Meg tudlak érteni ^^
Ez a névfelírós ötlet nekem is eszembe juthatott volna. Helyette csak sokszor elismételtem magamban az adott nevet az illetőt nézve, hogy az eszembe véssem a dolgot. Ugyanúgy beválik olykor, bár megesik, hogy ennek ellenére is kiesik a fejemből a dolog, főleg, ha sok ideig nem találkozom az illetővel, és évek múlva, megváltozva kerülünk egymás elé. Én sok ideje nem változtam egy dekát sem, szóval könnyű dolga van a régi ismerősöknek és felismernek, nekem néha nem is könnyű a dolog. Néha az is megesik, hogy összekeverem az embereket Rolling Eyes
Azt pedig, hogy tényleg csinos lennék, egyenlőre még nem hiszem el. Ha bár ki tudja... elgondolkodva nyúlok a hajamhoz és kezdek el csavargatni egy tincset, mint szinte minden alkalommal, amikor csak esélyem adódik rá. Most pedig, a bakancs kifogása után a kezem szabadon, a bot nem mocorog, miért ne tehetném. Örülök, hogy a srác végül elfogadta a széket és most jóval kényelmesebben üldögélhetünk egymás mellett. Kisvártatva az ő botja is fogásra lel, és ki is emeli a kagylót.
-Hehe... :] -húzom ki magam ültömben, igaz, nincs sok kihúznivaló rajtam. -Sőt... egy maximálisra húzott Főzés jártasságú ember ül melletted, szóval akár itt helyben kisüthetem neked, ha lesz még egy pár :3
Igaz, a kagyló legalább ehető dolog. Odakint sosem jutottam még hozzá, de itt már igen, ezen kívül nincs is vele sok munka a rendszer segítségének hála. Álomkelő pedig, bár már nem simogatják, igen halk dorombolást hallat Cear lábainál gubbasztva, szemét félig lehunyva. Így olyan kísértetiesen hasonlít a kinti macskámra, Gombolyagra, hogy szinte elhalok a látványtól és kedvem támad nekem is birizgálni kicsit a bundáját, de egyenlőre nem nyúlok oda. Azért Cear annyira még nem közeli ismerős, hogy a "lába közé nyúljak" :]
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Vas. Okt. 12 2014, 17:18

Nem hiszem, hogy meg tudná érteni a helyzetemet, hiszen az olyan kesze és kúsza, hogy néha még én se tudok eligazodni a betegségemen, de nem fogok magyarázkodni. Amíg nem is tör fel, addig nem is kell. Remélem nem lesz rá szükségem. És már le is írtam a neveket.
Arra a megjegyzésemre, hogy tényleg csinos lenne, a haját kezdi el csavargatni, erre egy halovány mosolyt intézek a lány felé, jelezve hogy ez is csak fokozza a szépségét.
A kérdésemre a főzéssel kapcsolatban a lehető legpozitívabb választ adja.
-Értem. Szóval a kedvesség és a kimaxolt főzés mindig egy cipőben járnak?
A kérdésemmel leginkább Shu-ra céloztam, de ha már kettejüknél is igaz ez az állítás, akkor talán lehet általánosítani.
-Legalább bármi ehetőt is sikerül végre kifogni, akkor már kevésbé fogunk éhezni, de ha jól számolom, akkor most ketten horgászunk négy főre, szóval húzzunk bele.
A vadmacska dorombolása annyira élethű, hogy nem tudom visszafogni magam a további simogatástól, és mivel itt fekszik a lábam mellett még ki se kell mozdulnom a kényelmes ültömből.
-Én nem igazán éreztem annak szükségét, hogy a főzésre pakoljak.
-Egyébként ezek a teljesítmények meg mire jók?
Kérdezem a cicafüles lánytól, miközben bezárom az időközben felugrott ablakot, ami lassan már idegesíteni kezdett.
-Valamit mintha olvastam volna róluk, de nem igazán esett le a lényege.
Addig is azzal a kezemmel, amelyikkel nem Álomkelőt simogatom szépen tartom a horgászbotot. Bár sok értelme nincsen, hisz enélkül is észrevenném, ha fogásom lenne, és tényleg nem nehéz kifogni a halakat, csak harapniuk kéne, mármint a rendes halaknak, nem pedig az ilyen bakancs vagy kagylóféle valamiknek.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kazuma Hétf. Okt. 13 2014, 16:03

Haruka

A Kezdetek Városának keleti negyede. A tolvajbandák, a kereskedők, na meg a tolvaj kereskedők élőhelye ez. Nem csoda hát, hogy errefelé virágzik a feketepiac és az olcsó lopott árukkal való kereskedés. A felszínen talán ez a hely sem barátságtalanabb a város többi részénél, de természetesen nem vagyok olyan felszínes, hogy csak azt kapargassam. Mások számára talán ismeretlen, de számomra igencsak hétköznapi okok miatt, nagyon is érdekeltek az olcsó felszerelések, akárkinek a zsebéből is kerültek hozzám. Ezúttal viszont más okom is volt erre járni. Elkezdtek érdekelni a különböző kovácsmesterségek. Na nem azért mert hirtelen le akarok telepedni és nyugodt dolgos napokkal szembenézni a játék hátralevő részében. Sokkal inkább üzleti tervek sorakoznak a fejemben. Egyszerű látóként nem vagyok nagy hatással a a piacra, de egy kovács helyzete teljesen más és ahogy észrevettem a fegyverpiacon egy lyuk tátong. Ha erre sikeresen ráteszem a kezem, az bizony nagyban előmozdíthatja a jelenlegi helyzetemet.
Persze ez még mind a jövő zenéje. Egyelőre csak felmértem a piac helyzetét és kicsit belekóstoltam a kovácsok életébe. A többi idővel kiderül majd. Most csak sétáltam az utcákon, az inventorymat némi "vacsival" megpakolva. A napom hátralévő része valószínűleg csendes lesz...
Vagy mégsem.
Egy nagyjából velem egykorú, sárga indikátoros srác rohant belém, mire mindketten a földön kötöttünk ki. Gyorsan kapcsoltam és egy pillanat alatt ismét talpon voltam, messze megelőzve az ismeretlent. Ekkor viszont észrevettem valamit. Egy lány rohant felénk kétségbeesetten a farkasával szemét le nem véve a srác kezében lévő maszkról.  Időközben az ismeretlen is felpattant és már rohant volna tovább, de gyorsan elkaptam a grabancát.
– Engedj! - kiáltott rám dühösen és megpróbálta kitépni magát a kezemből. Elengedtem, mire a saját erőlködésétől gyorsan hasra is esett. A földről felnézett rám és a mostanra már kezemben lévő maszkra. Lassú a srác.
– Hogy mered!? - tajtékzott mire én is megszólaltam.
– Én? Fura egy kölyök vagy, hogy a sárga indikátoroddal még kötekedni mersz valakivel, akinek egy vörös lebeg a feje felett. Szerintem gondold át újra. - mondtam hideg fenyegető hangon. A srác elsápadt, ahogy rám nézett és csak hebegett, ahogy feltápászkodott.
– Te... Te? - én? A tolvaj kölyök pillantása ekkor a kezemben lévő maszkra, majd az arcomra tévedt. Hirtelen megértettem.
– Eredj! - szóltam rá. A pillantása minden szónál többet mondott, de ezután meg se mert szólalni. Olyan sebesen iszkolt el, ahogy csak a lábai bírták. Alaposan a fejembe véstem az utat amin elszelelt és az arcát is, majd a farkasos lányhoz fordultam.
– Érdekes tárgy igaz? Nem túl értékes hacsak az ember nem rejtegetni akar valamit, de úgy látom fontos neked. - nyújtottam felé a maszkot, egy enyhe mosoly kíséretében.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal304/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Yue Hétf. Okt. 13 2014, 17:04

                                    //Kazuma//

Futottunk Inu-val a férfi után aki elrabolta a maszkomat. Természetesen nem máshova, mint a kelet részhez futott be a férfi, ahol a legnagyobb a valószínűség, hogy kirabol valaki. Elég sok pontot rakhatott a férfi a gyorsaság pontjaira ha ennyire gyors. A rabló futás közben véletlen nekirohant egy férfinek. A rabló és a férfi a földön voltak. A férfi nagyon gyorsan felállt a földről, a rablóval ellentétben. Gyorsan odarohantunk kettejükhöz. A férfi gyorsan felállt és eliszkolt volna, de a másik játékos nagyon ügyesen elkapta a rablót. A rabló mondta, hogy engedje el.Az "ügyes" kis rabló hasra esett az erőlködésétől, de végül is bejött, hiszen elengedte. A rabló panaszkodott, hogy-hogy meri vele ezt tenni. Mi csak álltunk és figyeltünk, Inu még viccesnek is tartotta, ezen nem is lepődtem meg. Mint kiderült a férfi egy piros indikátoros. Ez úgy is kiderült volna, csak akkor nem arra figyeltem, hogy milyen indikátora van. A rabló olyan fehér lett mint a fal. A férfi mondta, hogy elmehet, a rabló nem tétovázott, eliszkolt. A férfi felénk fordult a maszkommal a kezében.  

-Igen, nagyon köszönöm! -mondtam mosollyal, közben elvettem a felém nyújtott maszkot.
Tudtam, hogy piros indikátoros de nem éreztem egy cseppnyi félelmet sem felé. Az furcsa volt, hogy Inu, aki nem mordult rá, de nem is mondta, hogy menjünk. Lehet, hogy hülyeséget mondok de szerintem nem ellenszenves neki a férfi. Annál jobb, úgy néz ki legalább egy férfi van a Sword Art Online-ban akit nem utál. Ez egy hatalmas haladás a korral!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal425/1500Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Szer. Okt. 15 2014, 13:02

-Ha ilyen sokszor mondod, hogy kedves vagyok, még a végén elhiszem ;P  -kuncogok fel, lehetőleg fikarcnyit sem odafigyelve a sajgó szívemre. Ha olyan kedves lennék, akkor egy szerencsétlen kislány nem rettegne tőlem úgy, mintha én lennék az ágya alatt megbújt sötét szörnyeteg. Nagy hibáim egyike, hogy a kedvesség csak idegenek felé nyilvánul meg - és ez sem mindig -, de ha már ismerem az illetőt, képes vagyok néha kimutatni a fogam fehérjét, mikor oda sem illő okokból dühös vagy elkeseredett vagyok. És ez is egy olyan dolog, amint változtatni kell. Ilyenkor bár gyorsabban telne az idő, hogy lássam, sikerül-e.
-Pedig érdemes. Ha ki van maxolva, bárhol előidézhetsz egy ilyen minikonyhát, hogy főzhess. Néha elég praktikus tud lenni ^^ -mosolygok, majd a téma ráterelődik a teljesítményekre. Kicsit elcsodálkozom, hogy még nem figyelte, mire jók.
-Némelyikért aranyat, némelyikért expét, és mindegyikért egy Szafari Jelvényt kapsz. -keresem ki a menüből a listát, és mutatok rá az oszlopokra, hogy melyik teljesítményért mi jár. -A Szafari Jelvényt pedig szintén a menüdben beválthatod mindenféle cuccokra. Ércekre, növényekre, tárgyakra, stb. A piacon is egyre inkább elterjed, hogy Szafari Jelvénnyel biztosítod a boltosnak az alapanyagokat a felszereléshez, amit kérsz.
Pont, mint Anat a legutóbb. Fú, mennyi kört és visszajátszást lejátszottunk, mire megtanította nekem, miképp váltsam be a jelvényeket és pontosan mire. A matek sem igazán volt az erősségem, egész számokkal még elvagyok, de sok számot fejben tartani már neccesebb. Piszok szerencsém volt csak, hogy Anat egyike a legtürelmesebb embereknek, akiket ismerek Rolling Eyes  Bár eddig az összes boltos játékos, akit ismerek, a türelem mintappéldánya, igaz, én nem vásárolok olyan sokszor, mint kéne. Általában megvárom, amíg elérek egy szintet és összegyűlik az elegendő arany, hogy egyszerre szerezhessek be mindent egy tető alatt.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szer. Okt. 15 2014, 13:48

-Már miért ne lennél kedves?
Eddig nem igazán győzött meg az ellenkezőjéről.
-Ha úgy is sokan kimaxolják, akkor szinte biztos hogy találok valakit, aki segít nekem, ha szükségem lenne rá. Ez a nagy számok törvénye. Inkább valami kevésbé gyakorit választottam, hogy kilógjak a sorból. Fegyverkovács is ezért lettem, de jobban belegondolva nem tűnik olyan okos döntésnek.
A legtöbb egyes tierű fegyvert sokan nagyobb szintű játékosoktól öröklik, ezért ha el akarnék helyezkedni a piacon, akkor gyorsan magasabb szintre kéne húznom a kovácsolásom. Ahhoz pedig vevők kellenének. Ördögi kör.
-Szóval anélkül is lehet fejlődni, hogy egy tényleges harcban részt vennél?
Végigcsinálom a cicafüles után a műveletet a menümben, és lássanak csodát tényleg ott van a táblázat, és vannak olyanok, amiket már teljesítettem.
-Tudtam hogy olvastam róla valahol, csak elfelejtettem hogy hol.
Persze mindig mindent elfelejtek, tehát ez nem is nagy csoda.
-Szafari jelvény?
Kérdezek vissza.
Gyorsan elolvasom mit is lehet belőle szerezni, és a szemem megakad a következő soron, amit hangosan fel is olvasok:
-1 jelvénybe kerül:  Egy általad választott másodlagos jártasság szintjének növelése 20 ponttal. Ez az jelenti, ha összeszerzek 5 jelvényt akkor nagyobb erejű fegyvereket tudok csinálni gyorsabban mit alapból? Ha meg tízet, vagy 15-öt...
Azt hiszem egy kicsit elszaladt velem a ló.
-Bocsi, csak hangosan gondolkoztam. Ehhez is rengeteg idő kellene főleg úgy, hogy viszonylag kevés jelvényem van, és ahogy nézem a teljesítmények egyre nehezebbek, miközben nekem ugyanúgy bármi akadhat a horgomra.
Ekkor elkezd mozogni a vízben az úszó. Biztos megint valami. hasznavehetetlen dolgot sikerül kifognom, de ne veszítsük el a reményt. Tehát rántok egyet a horgon.
-Nem hinném, hogy ez ehető volna.
Mondom a zsinoron fennakadt hínárra.
Bár ki tudja, biztos lehet ebből is csinálni levest.
/Hínár/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Csüt. Okt. 16 2014, 12:19

-Sokan, joggal, nem igazán tartanak annak. -árulom el őszintén a dolgot végül, de nem folytatom. Egyik hibám, hogy túl sokat beszélek egy témáról, és ezzel kergetem el az embereket magam körül, másrészt nincs is sok kedvem erről tovább beszélni, hacsak Cear nem kíváncsiskodik. Ez esetben nem fogok hazudni, mert az őszinteség... az fontos Rolling Eyes
-Pedig a fegyverkovács jó dolog. Ha sikerül felfejlesztened magad magas szintre benne, akkor sokaknak okozol örömet, mikor új receptet fedezel fel. -persze nem vagyok hülye, én is akadtam már el a fejlődésben, mert nem volt vásárlóm. -Elég sokan csinálják például azt, hogy kiválasztják a legkevesebb alapanyagot kérő tárgyat, és abból készítenek rengeteget, amit aztán szétszedetnek egy NPC-nél. Néha még egy-egy nyersanyagot is visszakapnak, ha jól tudom.
Mikor pedig felfedezi a Szafari Jelvény ezen pontját a beváltásnál, még szélesebben mosolygok. -No, akkor ezek szerint ez is egy út már. Ezt még én se tudtam ^^
Nem az első eset lenne, hogy úgy kerül be újítás, hogy elsőre észre se veszem. Néha elakad a hírfolyam a rendszerben a rengeteg kommunikáció mellett, vagy egész egyszerűen csak elsiklik fölötte a tekintetem és nem jut el az agyamig a dolog.
-Én ezért szoktam célirányosan csinálni mostanában a teljesítményeket. A területiket a legkönnyebb, hisz csak elmész az adott szintre és amint szerzel valamit, az meg is van. -utalok erre a Kúti Halász vagy akár a hatos szint teljesítményére. Bár igaza van, ahogy telik az idő, úgy lesz majd egyre kevesebb jelvény, én többek közt ezért is gondolom meg alaposan, hogy mire költsem.
-Egyébként, tényleg nem csak harccal lehet fejlődni. -kapásból Shukaku jut eszembe, aki életében csak nagyon kevésszer harcolt, mégis már messze lemaradtam mögötte. -Vannak ismételhető, vigyed-ezt-innen-ide típusú küldetések, a szafari, vannak időszakos események, meg ami gyakori, mikor úgy kerülsz be egy furcsa küldetésbe, hogy nem is tudsz róla, csak szembejött veled. Ezekben sincs mindig harc.
A hínár láttán Dust kitárja szárnyait a fa tetején, elrugaszkodik az ágról és egy suhintás kíséretében elröppen a felemelt csali előtt. Mire eltávozik, a hínárnak már hűlt helye, csak a csőréből lóg ki még víztől csöpögő vége. Közben én is kiemelem a saját horgom, de csak leszedem róla a szálkát és már dobom is vissza.


//Halszálka//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Csüt. Okt. 16 2014, 14:04

-Mégis kik?
De nem is igazán érdekel a válasz
-Tudod mit, meg se kérdeztem.
Tehát ha esetleg válaszolna a kérdésemre, akkor se figyelnék oda.
-Ha közben nem sikerül valaki másnak előbb megszereznie egy jobb receptet.
Fegyverkovács lévén mindig figyelemmel kísérem fegyverpiacot és a most megjelent állatidomár fegyver is nagyon sok ember érdeklődését felkeltette.
-Mint például most ezt a sípszerűséget.
-Jó pap is holtig tanul.
Utalok arra, hogy nem tudhat valaki mindent. Mondjuk én is csak véletlenül vettem észre a szöveget, talán csak azért mert minél előbb én akarok lenni a legjobb fegyverkovács. Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki észrevette ezt a lehetőséget, szóval nem ártana belehúznom a jelvényszerzésbe. De itt és most azért vagyunk, hogy kifogjunk egy kis harapnivalót. Igaz nem ez volt a eredeti elképzelés, de néha jólesik, ha idegenekkel beszélgethetek.
-Igen, ahogy nézem, a néhány területi teljesítményt tényleg gyorsabban lehet megcsinálni, de ha jól látom kevesebbet is kap érte az ember, mint a többiért. És az se lenne egy hátrány, ha az ember szintje elég magas lenne ahhoz, hogy eljusson az adott területre. Bár a lehetőségem meg volna rá.
Körbenézek, keresve az adott illetőt, és amikor megtalálom határozottan a kiképző fele mutatok, aki még mindig a jól megszokott helyén álldogál. Nem tudom felfogni, hogyan csinálja. Én már két nap után is halálra unnám magam az egy helyben állástól.
-Inkább úgy döntöttem, majd lassan haladok lépésről lépésre.
Persze megvan annak is az oka, hogy miért nem használtam a kiképzőt, de ezt nem fogom elmondani, mindenkinek akivel találkozom, sőt általában próbálom kerülni a szintemmel kapcsolatos témákat.
-Hékás, Dus.. Dusizé.
kiáltok az elrepülő madár elé, amikor elveszi az én kapásomat. Az enyémet!
-Horgász magadnak, vagy legalább megkérdezted volna.
És azonnal le is nyugszom.
-Nézzük a jó oldalát legalább segítettem egy éhezőnek. Én biztos nem tudtam volna így megenni.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Csüt. Okt. 16 2014, 17:23

Elgondolkodtam, majd nyitottam a szám, annak ellenére, hogy még fogalmam sem volt róla, mit fogok mondani. Mennyit meséljek el neki? De végül nem volt szükség semmire, hisz a következő pillanatban már vissza is vonta a témát, aminek, bár új életvitelemben ez bűnnek számíthat, magamban nagyon örültem. És persze megköszöntem neki.
-Hmm? Dehát egy receptet többen is ismerhetnek O.o -néztem rá kérdőn, felhúzott szemöldökkel. Sosem hallottam arról, hogy a rendszer kényszerítette volna az embert, hogy csak az övé legyen egy adott recept. Én is sok kristály formuláján osztozkodtam már másokkal, és igazából most először esett meg a dolog, hogy a T3-as szinten én legyen az egyedüli. Ez is csak alig egy napja... miután megkaptam a rendszertől Peter ezen kategóriájú örökségét...
Kicsit megfeszítem a karom, mikor erre gondolok, hogy ismét az ő nyomdokaiban lépek még ebben is, de nem utasítom el, sem tiszteletből, sem makacsságból.
-Sípszerűség...? O.o -megint ugyanaz a kérdő ábrázat, csak ezúttal én vagyok az, aki ismét lemaradt a dolgokban. Miféle sípról lehet szó?
Következő kijelentése elsőre ugyancsak furcsa volt, de hamarabb megfejtettem a jelentését, főleg, mikor rámutatott a Kiképzőtisztre. Emlékszem, én már pont megléptem a 10-es szintet, mikor megjelent ez az NPC, hogy segítsen a kicsiknek. És akkor elmondása alapján Cear valamelyik alacsony szinten döcöghet még. Az is lehet, hogy egyesen ragadt, mint olyan sokan? O.o
Viszont elmosolyodtam.
-Ebben is egyetértek veled. Ha én is kicsi lettem volna, mikor bejön az NPC, nem használtam volna. Túl sok a macera vele utána Rolling Eyes
Alias: a Chancery még mindig tökhülye matematikából, és képtelen megjegyezni a szinthatárok értékeit.
Talán pont ezen merengve veszem csak észre utólag, ami a hínár-eset kapcsán történt, és elsőre nem is értem, miért van a főnix lepirítva. Végül gondolatban felpofozom magam: szedd össze magad, koncentrálj, figyelj oda. Ne hagyd az elméd elkalandozni. Álomkelő is csak lustán felpillant, majd megrázza a fülét.
~Csitulás. Majd fogsz másikat.~
Dust lenyeli a falat maradékát, megrázza a fejét, majd mélyen lehajtja, hosszú nyaka miatt szinte már az ág alá ér, mikor megszólal.
~Bocsánatod kérem... nem bírtam ellenállni a kísértésnek.~
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Csüt. Okt. 16 2014, 18:24

-Ezzel nem is lenne probléma, de nekem semmilyen üzleti érzékem sincs, szóval biztosan nem lennék valami jó helyzetben, ha valaki mással kéne versenyeznem a vevőkért. És mivel még vevői köröm sincsen, mint új kovács nekem nehezebb dolgom lenne, mint a jól megszokott kovácsoknak.
A következő kérdése nem igazán lepett meg, nem mindenki lehet tisztában a legújabb receptekkel kapcsolatban.
-Nem láttad azt a tömeget abban a boltban? Bár lehet hogy csak egy hirdetés volt?
Hirtelen nem tudom merre is található az üzlet, és jelenleg a körbenézés sem segít.
-Gondoltam megnézem mi az a nagy felhajtás, és egy új állatidomár fegyvert sikerült az egyik kovácsnak készítenie. Azt hiszem rubin sípnak hívják. Nem is tudtál róla? Pedig azt hiszem már ez is benne van valahol a menüben. Ja nem is, csak lejegyeztem a kovács nevét. Valami ezüstnek hívja magát, itt is van.
mutatok rá az megjegyzésemre: Rubin síp: +11 irányítás +1 spec, Silver-nél 600 arany.
Nem a sok macera miatt nem léptem szintet a kiképzővel. Aki tud számolni annak nem is okozhat gondot az 50 xp-kénti +1 pont. Én azért nem használom, mert már ez is a tervem része. Hosszú, unalmas, felületesen kidolgozott, és főleg sok számolással járó, de terv volt és ez a lényeg.
Álomkelő kijelentése csak olaj volt a tűzre.
-De az nem ugyanaz.
válaszolok vissza a vadmacskának, mint a kisgyerek, akitől elvették a játékát.

Szóval te is tudsz beszélni. Lassan már azon fogok meglepődni, ha valamelyik pet nem fog tudni.
Kell pár másodperc mire sikerül lenyugodnom, de most már nyugodtan válaszolok a madárnak.
-Rá se ránts, sokkal kisebb dolgokon is ki szoktam akadni. Inkább megpróbálok valami olyat kihalászni, amit már mi is meg tudnánk enni.
Ezzel ismét bedobom a csalit a vízbe.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Pént. Okt. 17 2014, 11:52

-Amiatt ne aggódj. -legyintek mosolyogva. -Üzleti érzékem nekem sincs, mégis nemrég lettem T3-as kristályíró. Igaz, a kristály kicsit kelendőbb, meg én akkor kezdtem, mikor a T1 is pörgött, de biztos találunk megoldást a helyzetedre ^^
Azzal el is kezd ezen járni az agyam. Ha lehetne fegyverek és felszerelések beolvasztásával fejleszteni a jártasságot, felajánlanám neki a céhbankunkban levő fölösleg nagyját. Az a rengeteg fegyver és páncél csak porosodik ott, mivel senki se akarja őket használni, vagy csak túl szégyenlősek ahhoz, hogy megtegyék. Valamit kell kezdenem velük, de tény, hogy a T1-nek nincs valami nagy piaca már, hisz a legjobb páncélok és fegyverek is lassan játszi könnyedséggel beszerezhetőek.
Marad az, hogy vagy rendelgetek tőle - mondjuk elcsórom ezért Jay talált érceit - vagy sokat szafarizik és gyűjti a jelvényeket.
-És arra gondoltál már, hogy társulj valakivel? Mármint, nem tudom, van-e boltod már, de mostanában az ilyen közös boltozások is divatba jöttek, mióta az Artes saját csarnokot tart fent. -vetem fel egy hirtelen ötletemet. Ha pedig Shukaku beleegyezik - meg akkor talán beszélni is tudok vele -, Cear pedig szeretné, akár mellénk is társulhatna, hisz elég sok kezdő játékost ismerünk.
Az új idomár fegyver, alaposan megnézem. Kivételesen kitalálom magamtól is, hogy ez még csak T2, de ugyanúgy örülök neki, mintha T3 lenne, amire valójában szükség van már. Álomkelő is felpillant, majd egymásra nézünk.
-Kell.
~Kell.~
Mondjuk teljesen egyszerre, ő fejben, én hangosan, majd Cearra mosolygok.
-Köszönöm. ^^ Már jóideje vártunk erre. Azon pedig még töprengeni fogok, hogy mivel is lehetne felfejleszteni téged. Viszooont... -jut eszembe ismét valamit. -Azt hiszem, olyan embert ismerek, aki tud tanácsot adni, ha szeretnéd Smile
Majd Álomkelő, kissé hátrafordítva fülét a kiakadás hangjára, felpillant kérdőn.
~Miért ne lenne? Hínár, hínár. Fogsz még sokat fogni, mire fejlődik a jártasságod.~
Azzal visszahajtja fejét és tovább dorombol, szolgáltatva némi háttérzajt. Én a botomat lesem, de egyenlőre semmi mozgás, így sóhajtva hátrébb dőlök a székecskén.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Pént. Okt. 17 2014, 15:32

-Nem kell miattam megerőltetned magad, ez igazából az én problémám, tehát nekem is kéne rá megoldást találnom.
Egy kissé burkoltan, de visszautasítom a segítségnyújtási szándékát.
Hihetetlen hogy két évvel ezelőtt ugyanezért a gesztusért, szinte mindenkire ráüvöltöttem volna. Nagyon sokat változtam idebent.
Bár biztos ő is örülne, ha lenne egy az ő szintjéhez igazodó fegyver.
-Nem, erre még nem gondoltam. Pedig jó ötletnek tűnik így első hallásra. Még nem igazán van boltom, de még eladható áruim sincsenek, szóval nem hiszem, hogy nagyon le lennék maradva.

-Nincs mit. Bár szerintem ennyit bárki megtett volna nektek, ha megkéritek rá.

-Persze, a tanácsok mindig jól jönnek.
Az már teljesen más tészta, hogy a legtöbbre oda se figyelek, de ha valaki okítani akar, az csak okítson nyugodtan. Előbb vagy utóbb úgy is rá szoktak jönni, hogyha én elhatároztam valamit, arról észérvekkel már nem lehet lebeszélni.
Most már inkább lenyugszom mielőtt válaszolnék a vadcica kérdésére.
-Mert..
Elgondolkozok a válaszon, de fogalmam sincs, hogy létezik-e erre a kérdésre egy értelmes válasz.
-Mert más, és kész.
Szerencsére ebben a pillanatban mozdult meg az úszóm a kútban, és nem kell folytatnom ezt az értelmetlen vitát. A végén még alulmaradtam volna egy pet-tel szemben.
-Lassan, óvatosan. Mi is szeretnénk végre egy jót enni. Nincs igazam?
Fordulok a cicafüles felé.
Sikerül kirángatnom a botot a vízből, és a végén ott csüngött egy.. valami.
-Ez meg mi a fene? Suspect  Ilyet eddig még nem is láttam.
Majd alaposabban szemügyre veszem a szerzeményem. És a listámon is megnézem, hogy miként hívják.
-Nem is tudtam, hogy a kútban is van iszap.
És nem csak a nevét furcsálltam.
-Az nagyon rosszat jelent, ha a neve a szokásos szürke helyett világoszöld?
Vajon ez mit jelenthet.

/user nem tudja elképzelni, hogyan néz ki egy iszapfaló, /utánanézett de csak tótisztító céheket talált//
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Szomb. Okt. 18 2014, 13:56

-Azért segíteni csak szabad ^^ -mosolyodom el, bár többet egyenlőre nem mondok. Ahogy beszél, szinte érzem, vagy legalábbis van egy olyan előérzetem, hogy nem szeretne erről többet beszélni, vagy tovább foglalkozni a dologgal. Igaz, hogy az én véleményem szerint ebben nincs semmi különös, hisz például én is örököltem az összes receptem szinte, amikor pedig már nem kellettek, akkor tovább adtam őket a következő generációnak - először Shukakunak, de mivel ő szeretne mindörökre T1 maradni, a T2- már Juné lett, ezzel is erősítve a YJ és az Artes közti még ingatag barátságot. Ezen kívül így legalább a T2 sincs üresen, és perpillanat ha jól tudom, csak Jun képes rá.
Kíváncsian lesem, ezúttal mit fog ki Cearso, és mikor meglátom a lényt a végén, szinte tátva marad a szám. Egy Iszapfaló! Még sosem láttam ezelőtt egyet sem, pedig egyike azoknak, amikre vadászom. Miután elrakja és kérdez a nevének szíve felől, ismét egy kicsit megdöbbenek, de hát ha úgy vesszük, én sem tudtam először, a világoszöld mit is takar.
-Az azt jelenti, hogy ritka. Sokat ér. -nevetek fel. -Tényleg mázlista vagy, nekem még nem sikerült kifognom. Ezen a szinten a másik ritka az a bakancs, az viszont már akadt a horgomra :3
Az én botom is rángani kezd, én pedig felállok, és a megszokott mozdulattal - átlósan fel, határozottan - kirántom a kútból a végeredményt. Ez ugyan nem ritka, de már ehető, sőt, egy könyv szerint igen finom és laktató étek. Mikor leszedem a botról és visszadobom a műcsalit a vízbe, a teknőst forgatva végül elé emelem... na meg lenyomom az értesítést, miszerint egy újabb teljesítményt szereztem meg vele.
-Teknőst szereted? Elvileg nagyon finom, én még sosem ettem mondjuk ^^;


//Teknős//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Szomb. Okt. 18 2014, 22:25

-Persze, persze. Próbálkozni mindig lehet.
De én csak igazán ritkán fogadok el segítséget.
Teszem hozzá magamban.
-Esetleg ismersz olyan fegyverkovácsot, aki mostanság készül Tiert váltani?
Hiszen nem ártana tudni, hogy kitől kéne kuncsorogni a receptekért, ha esetleg besülne ez a szafaris dolog.
-Ritka? Ez az jelenti hogy van gyakori, nem gyakori, epikus és legendás is?
Soroltam fel egy régi kedvenc játékomból a ritkasági fajtákat. Végül is ez is csak egy játék.
-Én ezt egyáltalán nem hívnám mázlinak. Így csak még nehezebb tudom valamiről eldönteni, hogy vajon mennyit érhet.
Sok olyan játékot ismertem, ahol a ritka csak a nevében volt ritka, tehát alig ért valamit. Máshol meg a nevéhez hűen értékesebb volt, mint egy gyakori.
-Ha Fortuna asszonyság ennyire megkedvelt, akkor később komolyabb problémáim lehetnek ebből.
Talán ha lenne valaki, aki meg tudná mondani egy felszerelés nagyjábóli értékét... Ez mégse olyan jó ötlet. Abban az emberben nagyon jól meg kéne tudnom bízni. És én alapjáraton mindenkivel bizalmatlan vagyok. Talán a betegségem miatt.
-Mi olyan különleges egy bakancsban? Igaz én meg olyat nem fogtam még. 
Ebben a pillanatban az botja is rángatózni kezd, majd a szárazra húz egy teknőst.
A kérdésére a válaszom egyszerű:
-Nem tudom, én se ettem még. És azt hiszem az elkészítését is inkább rád hagyom, érthető okokból. De azt hiszem egy teknős nem lesz elég mindannyiunknak.
És azokról még nem is beszéltem, akik engem várnak a fogásommal.
Ezzel fogom magam és én is újra bedobom a csalit a vízbe. Ha tényleg akkora mázlista vagyok, az előbb vagy utóbb ki fog derülni.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 19 2014, 12:42

És rögvest olyan kérdést kapok, amire nem fogom tudni a választ, már érzem facepalm  Mármint, fegyverkovácsból én nagyokat ismerek elsősorban, meg erről a Silverről például még nem is hallottam eddig.
Jobb híján lehúzom a menümet - ha hatékonyan akarok segíteni, nekem is használnom kell a rendszer legális cheat lehetőségeit. Megkeresem a listát, hogy adott tieren kik tevékenykednek, de nagyon nem ismerősek a nevek, ezen kívül legalább egy embert úgy tudom, "eltűntnek" tartanak számon. Hürremről tudom, hogy nem űzi az ipart, ámbár van, ami erről eszembe jut, Oziriszt pedig... nem tudom Suspect
-Hát, egy ismerősöm is fegyverkovács, de tudom, hogy ő már nem csinálja. Ha gondolod, írhatok neki, aztán amik vannak neki receptek, odaadhatja őket, ha hiányoznak neked. -mosolygok bambán. -A másik elvileg egy Ozirisz nevű fickó. Ismerem, kedves-aranyos típus, vele beszélhetsz szerintem a dologról, egyébként nem tudom, mikor akar tiert váltani. Már legalábbis ha T1-ről beszélsz Very Happy
Teszem hozzá utólag, hisz nem volt egyértelmű, jöttem rá utólag, pontosan mire is gondol.
-Hát, gyakori, ritka, legendás és egyedi besorolások vannak. -kezdem. -A ritka az ilyen világoszöld, a legendás piros, abból csak egy van az egész játékban, az egyedi meg a bossokból esett itemek meg azok a felszerelések, amiknek áttetted a pontjait ide-oda-amoda. -legalábbis én így tudom, az új rendszerrel majd nekem is ismerkednem kell.
A bakancs különlegességére vonatkozó kérdésre egyenlőre csak megvonom a vállam, mert nekem sincs róla fogalmam. Nem én vagyok a játékfejlesztő, engem sajnos ilyesmiről hiába kérdez. ^^;
-Egyébként, ha kifogod a bakancsot, és van már egy gyakori Zoknid, akkor újabb jelvényt kapsz érte. -teszem viszont hozzá utólag, majd a teknőssel kezdek babrálni. Előhívom azt a híres-neves főzőkészletet, amit a maxolás szánt nekem, majd beledobom a párát, aki szerencsére amúgy se mozgolódott már, hisz a játék ennyire brutális nem szeretne lenni szerintem. Bár Pi a könyvben nyersen fogyasztotta a teknőst tűz híján a tenger közepén, én jobbnak látom, ha normális fogyasztásra valónak el is készítem. Bár bevallom, kipróbálom, ám a rendszer nem szolgáltat nekem külön teknősvért mint fogyasztható itemet. Pedig csak arra lennék kíváncsi, hogy az milyen lehet ._.;
Najó, vannak ilyen brutál elhalványulásaim. Nem csak a tévé teheti ilyenné az embert Razz
-Nem gond. Álom szerintem nem fog kérni belőle...
~De nem ám...~
-...Jay, a párom nem szereti az ilyen tengeri dolgokat, valójában én sem... viszont mi csipegethetünk belőle, ha szeretnél ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Cearso Vas. Okt. 19 2014, 19:20

Türelmesen végighallgatom a lányt, de amikor kiderül, hogy T1 kovácsokról volt szó, inkább lezárom a témát.
-Ne fáraszd magad vele, ha jól számolom ezzel a ritkával már nagyon közel kerültem a T2-höz. Szóval inkább olyan kovácsokat kéne keresni, akik T2-ről T3-ra akarnak lassan lépni.
A menüben én is megkeresem a megfelelő opciót.
-Egyik név se ismerős. Sajnos.
Szóval gyakori, ritka, egyedi és legendás a sorrend. Ezt jó lesz megjegyezni magamnak.
-Erről az átpakolósról olvastam valamit, de valami kikötése is van.
Megpróbálok utánanézni a menüben.
-Itt is van, olvasom:
Ha a segítő T2-es tárgyban teszi át a pontokat, akkor kell, hogy a saját jártassága legalább T2-es legyen.
-Gondolom, ha T3-as tárgyról van szó, akkor T3-as segítőre van szükség.
Elgondolkozok egy pillanatra, majd a cicafüles felé fordulok.
-Mintha azt mondtam volna, hogy T3-as kristályíró vagy.
Visszafordulok a horgászbot felé, és egy kicsit lejjebb veszem a hangerőt.
-Ha véletlenül sikerülne elérnem a T3-as szintet fegyverkovácsként a közeljövőben, lenne-e kedved besegíteni majd a munkában?
Szóval semmi különleges nincs a bakancsban, de párosítható egy gyakori item-mel. Mekkora turpisságokra volt képes Kayaba.
-Hát, még zoknit se sikerült kifognom. Szóval ez a teljesítmény nem hiszem hogy aktuális lenne.
Amikor bedobja szegény párát az edénybe, egy pillanatra félrefordítom a fejemet egy pillanatra. Nem tudom nézni, ahogy megölnek egy ártatlant. Azt hiszem emiatt a gyengeségem miatt sem tettem a főzés jártasságra. Aztán ahogy magam ismerem, persze nyugodtan fogok  lakmározni az elkészült ételből.
-Akkor fogjunk valamit neki is. Nehogy éhen halljon szegény.
Bár tudom, hogy nem igazán lehet éhen halni a játékban, de néha elég kényelmetlenül érzed magad ha elég sokáig nem eszel semmit.
-Én még sohasem próbálkoztam vele, de sosem késő új dolgokat kipróbálni.
Legalább is ezt hallottam valamikor, nem is olyan régen.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal10/5900Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Chancery Kedd Okt. 21 2014, 13:07

-Az a segítős az kissé más tészta. -csavarom a hajam egy tincsét, a rózsaszín csík spirálban fonódik bele a barnába. -Arra csak akkor van szükség, ha a vásárló kérvényezi, és az is meg van kötve, hogy melyik statponthoz milyen jártasságú segítő kell.
Szerencsémre már volt alkalmam segíteni, többek közt Ayaninak is. Ilyenkor egyszerűen küldtek egy üzenetet, én meg amint ráértem, mentem. Maga az eljárás meg egyszerű volt, kristályíróként csak írnom kellett a tollal, a rendszer pedig segített elvégezni a többit. Jobban belegondolva most, hogy T3 vagyok, amíg be nem indul a piac ezen része jobban, nem lesz szükség rám így se Sad
-De ezen kívül persze. Ha valaha is kristályíró kellene egy statpont átrakásához, rám számíthatsz ^^ -nyugtatom meg viszont, már amennyire képes vagyok rá.
-A zokni egy gyakori darab, szóval azt könnyű. És előbb-utóbb a bakancs is össze fog jönni ^^ Csak csinálni kell Smile -legyintek, majd kíváncsiságból belepislantok a kútba, de persze a sötétségen kívül nem látok benne mást. Már nem is tudom, mennyi ideje üldögélünk itt, igaz, olyan jól elbeszélgettünk, hogy nem csodálkoznék azon, ha egyszerűen csak elfeledkeztem volna az idő múlásáról. Csak az nyugtat, hogy ma a céhben is békés az élet - na nem mintha máskor ne lenne az -, nem is várok semmilyen vendéget vagy elintéznivaló ügyfelet, ha pedig mégis jönne valaki, legalább Arisa szólna, hogy siessek.
Közben a teknős is, legalábbis a rendszer szerint, elkészült. A páncéljában jóformán zöldségleves lett belőle Suspect Vagy legalábbis hasonlít egy nagyon hígabb vadasmártásra. Először én kóstolok belőle egy igen picikét, hogy biztos jóra sikerült-e, de a maximális Főzés ezúttal se hagyott cserben. Csak nem az én ízvilágom mégse ._.;
-Megkóstolod? -nyújtom felé a páncélt.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Keleti rész - Page 11 Exp_bal2062/2100Keleti rész - Page 11 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 11 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 24 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.