Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klein [Moderátor]

Go down

Klein [Moderátor] Empty Klein [Moderátor]

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 17 2012, 18:52

Yo! Klein vagyok, a legbarátságosabb, legsegítőkészebb és legmegbízhatóbb fazon Aincradban, hehe! *megvillantja vigyorát és felmutatja a hüvelykujját* Ja, és admin! Viccet félretéve, a userem régi motoros a fórumon és van tapasztalata már egy ehhez hasonló oldal elterelgetésében, így kicsit kritikus tud lenni olykor-olykor. Viszont hozzám hasonlóan bármikor segítő kezet nyújt egy bajba jutott bajtársnak, szórjátok őt is meg engem is nyugodtan PÜ-vel, ha segítségre, tanácsra van szükségetek! Komolyan! Az én feladatom elsősorban a pályázatok és a küzdőterek elbírálása, valamint a kazamaták levezetése, néhány apróbb feladat mellett. Szóval azzal engem zaklassatok, de nincs kizárva, hogy máshol is látni fogtok majd! Very Happy Meséléseimmel is találkozhattok olykor-olykor, igaz csupán korlátozott mennyiségben, és többnyire akkor, ha van magas szintű karid *zavartan nevetgél*

Mesélési kisokos
Lássuk csak... *elgondolkodva megvakarja az állát* Először is, a legfeltűnőbb jelenség velem kapcsolatban, hogy délceg fiatalember vagyok és barátn... *user fejen csapja* Jól van, jól van, na! Hol is tartottam? ... Megvan! Szóval, mikor küldetésre jössz, akkor lesz hogy tényleg velem, Kleinnel fogsz kalandozni! Ugye milyen klassz? Számíthatsz részletekben gazdag leírásokra, megoldásra váró rejtvényekre és reményeim szerint komoly kihívásokra. Mert ugye te sem szereted a könnyű kalandokat, haver?
Ami alap, hogy három játékosnál kevesebbnek nem szívesen mesélek küldit, szóval ha páros vagy szólókalandot szeretnél, akkor nem én vagyok az embered. Ezen felül vagy tárazz be potikból, vagy légy különösen óvatos, mert nem bánok veled kesztyűs kézzel! Ok nélkül nem fogsz megsérülni, de ha rosszul oldasz meg egy szituációt, annak bizony meg fogod inni a levét! Vagy te, vagy a csapattársaid.
Oh, igen! Még az is fontos, hogy többnyire kényelmesebb határidőket szabok az átlagosnál, illetve nem feltétlenül tartok sorrendet, szóval ha ihleted van az évtized reagjára, nem fog meggátolni, hogy még ketten vannak előtted a sorban.
Nem szeretem a sablonos lefolyású küldetéseket, igyekszek mindig valamilyen szokványostól eltérő ötletet belevinni a mesélésimbe. Ez lehet akár valamilyen formátumbeli szokatlanság, vagy különleges jutalmazás is, lényeg, hogy érdekessé tegye a kalandot számotokra is!

Mit szeretek?
Hát a szép lányokat! Az a helyzet, hogy barátnőt kere... *user rálép a lábára, feljajdul és féllábon kezd ugrálni* Ezt most miért kellett? T^T Háh... Jól van, térjünk a tárgyra. Azt szeretem a legjobban, ha nem csak én állítalak kihívás elé titeket, de ti is engem! A mesélés legszebb része az, amikor az aprólékosan kidolgozott és felépített terved egy szempillantás alatt dugába dől, mert a játékos teljesen másképp cselekszik, mint vártad! Szúrjatok ki velem nyugodtan, hozakodjatok elő valami váratlannal, éljetek a környezetben, amit adok! A mesélés támpont, egy adott helyzet elé állít titeket, de az eseményeket nektek kell irányba terelni. Tegyétek meg, és szeretni... imádni foglak titeket! Very Happy

Mit nem szeretek?
Ha nem szólsz, hogy nem tudsz határidőn belül írni. Türelmes vagyok, ha kérsz egy pár nap haladékot, örömmel megadom, de hadd ne futkározzak utánad és főleg ne te légy megsértődve, ha számon kérek rajtad egy reagot. Pláne, ha még meg is ígérted, haver!
Azt sem csípem, ha nem figyelsz oda reagolás közben a játékostársaid írására és csak a mesélésre koncentrálsz. Ők is hozzátartoznak a környezetedhez, velük is kommunikálj, reagálj rájuk is! Ha valaki már kinyitott egy ajtót, akkor ne nyisd ki újra, oké-zsoké?

Ha ezeket megfogadjátok, jóban leszünk, bizony! Very Happy Jó játékot! Wink
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Klein [Moderátor] Exp_bal0/0Klein [Moderátor] Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.