Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flamberg vs Artemis

3 posters

Go down

Flamberg vs Artemis Empty Flamberg vs Artemis

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Dec. 01 2016, 15:25

„Ellenfelet keresek egy edzés céljából nagyjából 30-40-es szint között, akit érdekelne, az jöjjön a 3-as arénába ma délután 5-kor.
Ui: ha biztos vagy abban, hogy eljössz, kérlek, távolítsd el a plakátot.”

Ezt a „hírt” függesztettem fel a hirdető oszlopokra a napokban, a 20-as szint fővárosába. Hogy miért? Azt hiszem, a kiírás szövege nagyjából eltájékoztat a céljaimról. De azért persze a válasz jóval egyszerűbb. Valójában nem az edzésen van a hangsúly, hanem inkább azon, hogy mennyi ideig bírnám egy harc alatt a szintembeliekkel. Kíváncsi voltam mennyire nagy hátrányt kell elviselnem a képességeim végett, így jobb gyorsan elrendezni az egészet. Jobban mondva… megvizsgálni. Kicsit sóhajtok bánatomba, ahogy fegyveremre emelem a tekintetem. Hm… a Flamberg. Hatalmas sebzésnövekedést értem vele, annyi szent. De egyszerűen túl sok a negatívuma. Kár volt úgy tűnik addig felszerelnem, míg nem volt normális felszerelésem…. nos mindegy. Akkor így marad. Most úgyse tudok addig mit tenni. Viszont mielőtt komolyabb dolgokba kezdenék, azért jó lenne látni az eredményét, hogy mennyire vitte le a harci erősségeimet az a plusz 50 dmg playerek ellen. Remélem megérte… eh… így hát készültem a harcra, majd végül a meghirdetett idő előtt olyan tíz perccel meg is jelentem a harctéren. Az, hogy valaki reagál-e a „kihívásomra” az még kétséges, de hát na. Ilyen a világ. Mai napra úgysem terveztem mást, így ha nagyon muszáj, akkor olyan hatig, fél hétig még várni tudok egy esetleges érkezőre, amennyiben nem jön senki, megyek és leszedem azt a plakátot. Majd akkor legközelebb újrapróbálkozok maximum, s kénytelen leszek akkor majd holnap egy kisebb szintű kazira, vagy tisztogató helyre mennem, hogyha mást nem mobokon teszteljem az új felszerelést. Eh…
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Flamberg vs Artemis Exp_bal10/8100Flamberg vs Artemis Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Flamberg vs Artemis Empty Re: Flamberg vs Artemis

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 01 2016, 16:59

Nem terveztem ma küzdeni.
Mondjuk jó ideje nem tervezek már semmit. Egyre kevésbé érzem, hogy lenne bármi értelme is az egésznek. Vagy bárminek.
Egyszerűen már nem is igazán köt le a gondolat, hogy túl sok erőfeszítést tegyek a dolgok végrehajtásáért. Valahogy nincs semmi, ami arra ösztönözzön, hogy küzdjek. Nincs senki, aki miatt küzdeni akarok. Aki lenne az már elment. Nincsen semmilyen motivációm.

Viszont mikor megláttam a plakátot...

Na attól se jött meg igazán a motivációm. De az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam szegény Artemist. Nem is lepödnék meg rajta, ha egyik pillanatról a másikra kikerülne az életemből.

Megválni nem akarok tőle. Ahhoz túl sok emlék fűz, egyaránt az emberhez, aki segített megszerezni, meg magához a fegyverrel való küzdelmekhez is. Egyiket sem tudnám önszántamból elengedni.

Inkább arra jutottam, hogy ha valaki annyira küzdeni akar, akkor mért is ne küzdhetnénk meg, legaább az Artemisnek is esz egy kis kalandban része oly sok idő után, meg én is megmozgathatom a berozsdásodott izületeimet.

Odamentem a plakáthoz, és az utasításnak engedelmeskedve le is téptem azt a helyéről. Majd a plakáton megnevezett időben meg is jelentem a megnevezett arénában.

Az hogy régen jártam erre nem is túlzás. Talán már a nevemet is elfelejtették, hisz sohasem vittem valami sokra. Na jó, egy röpke ideig ott voltam a ranglista legelső helyén, de szerintem ezt rajtam kivül senki se tartja számon. És az Artemis birtoklása se egy olyan dolog, amit nagydobra ver az ember. Az esetek többségében elég, ha csak a hozzám tényleg közel állók tudnak a fegyverem valódi mivoltjáról. Na meg azok, akik régebbről ismerték a fegyver korábbi gazdáit.

De most nem ezért vagyok itt.

Beléptem az arénába.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Flamberg vs Artemis Exp_bal10/5900Flamberg vs Artemis Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Flamberg vs Artemis Empty Re: Flamberg vs Artemis

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Dec. 10 2016, 20:03

~ Hm… lassan itt az idő… úgy tűnik még hosszú ideig várhatok… - gondolkodtam magamba, ahogy az óra az általam meghirdetett idő felé haladt.
Azonban, mint kiderült ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Hamarosan egy alak lépett be eme fűvel borított, elkerített arénába. Hamar fel is kaptam a fejem, és ösztönösen felkeltem, kardom markolatába támaszkodva, mely alapjáraton kissé besüppedt volna ettől a földbe, de mivel biztonságos környezetben voltunk, így ez nem történhetett meg. Viszont alig álltam fel, rögtön felmértem az ellenfelem. Sötéthajú, nem túl izmos férfi volt, nagyjából korombeli lehet. Kardforgató, harcművész, vagy íjász lehet így első benyomás alapján. Hm… esetleg harcművész. De nem tudom így elsőre, lehet, tévedek. De az emberek általában olyan kasztot választanak, amik illenek hozzájuk. Én pl nem tudnám elképzelni magam lovag fegyverzetben, vagy íjjal a kezemben. Szóval jah… Mindenesetre egyelőre nem ez a lényeg. Miközben bal kezembe tartva a markolatot, a pengét finoman a vállamra támasztom, odalépek a sráchoz mosolyogva, majd kezemet nyújtom felé.
- Tsujimoto Eiki vagyok. Örvendek. Örülök, hogy elfogadtad a felkérésem. Már ha ezért vagy itt. – teszem hozzá azért, de folytatom – Eltávolítottad a plakátot, ahogy kértem?
Igazából erre azért van szükség, mert ha valaki elfogadja az ajánlatot és közben másnak is megtetszik a kiírás, a második ember fel lesz ültetve, hisz addigra már megérkezett a kihívóm, s mivel csak egy meccset akartam csinálni… így eléggé át lenne verve, ha közben mással játszanék. Mindenesetre figyelemmel követtem a srácot és vártam, hogy bemutatkozzon. Igazából nem sietek sehova, csak az alap formalitásokon akartam túlesni minél hamarabb, hogy aztán leegyeztessük a dolgokat.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Flamberg vs Artemis Exp_bal10/8100Flamberg vs Artemis Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Flamberg vs Artemis Empty Re: Flamberg vs Artemis

Témanyitás by Cearso Kedd Feb. 07 2017, 20:19

Nem rohantam sehova. Ha senki más nem látta elöttem a plakátot, akkor egyébként se nagyon valószínű, hogy más is eljönne erre a küzdelemre. Vagy ha látták is, akkor biztosan levették volna a plakátot, ha komolyan is gondolják, ha meg akarnak küzdeni az illetővel. Így hát bátran léptem be a helyszínre, és nem is volt nehéz kiszúrni az ellenfelet. Így persze neki se volt nehéz dolga, amikor megjelentem. Egy emberből nem nehéz kiválasztani egy lehetségs embert.
Végigmérem a srácot, mikor odalép hozzám. Soha nem láttam előtte ezelőtt. Vagy csak soha nem véstem a memóriámba az arcát. Nem mintha túl sok embert próbálnék megjegyezni.
A neve sem volt igazán ismerős. A fontosabb emberek neve hozzám is elszokott jutni néha azért, bár nem nézem le azért, mert nem vivott ki magának nagy hírnevet. Nem fofom többször elismételni azt a hibát.
-Cearso. Szintén örvendek.
Előkaparom a plakátot, amit levettem az oszlopról, és odatartottam a másiknak.
-Itt van, tessék.
Utólag belegondolva nem is tudom, mért is akartam levenni a plakátot. Simán hagyhattam volna ott a helyén. Persze akkor nem én lennék itt az egyetlen kihívó, de ez talán csak őt zavarná. Viszont most akkor több ellenféllel is megküzdhetnék. Még jobban belegondolva ez nem is olyan jó ötlet. Egy küzdelmet talán még végig tudnék csinálni, de ennél többhöz nem hiszem, hogy lenne elég energiám. Jó az ha csak a megbeszélt küzdelemben veszek részt - legalább nem fáradok ki feleslegesen.

/bocsi a hosszú kihagyásért/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Flamberg vs Artemis Exp_bal10/5900Flamberg vs Artemis Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Flamberg vs Artemis Empty Re: Flamberg vs Artemis

Témanyitás by Argo Hétf. Ápr. 24 2017, 10:28

hOi
Inaktivitás miatt a küzdőteret lezárom, jutalmatok 80 arany fejenként.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Flamberg vs Artemis Empty Re: Flamberg vs Artemis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.