Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.Boss 2. próba

+7
Ozirisz
Tsujimoto Eiki
Rikomono
Tachibana Makoto
RenAi
Halász Alex
Sakuya
11 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Csüt. Nov. 17 2016, 18:40


Hát, a viking segítőből nem sikerült semmilyen használható információt előcsalni, így a továbbiakban inkább a bossal és a csapattársaimmal foglalkoztam, tekintetemmel végigkövetve az eseményeket, amelyek Chan megmozdulását követték. Tehát nem a rendszer védi ilyenkor a bosst, hanem a harcosai - vontam le a nyilvánvaló következtetést. Remek volt; így legalább nem kellett a boss ellencsapásával foglalkozni, és a sebzés sem ment teljesen kárba. De bőven voltak még kérdések.
- Chan, bírod még? - néztem aggódva az idomárlányt - Egy kiskört még rajtad lesz; kérlek majd szólj, hogy mennyit sebzett rád - mondtam, merthát ez sem volt egy elhanyagolható tényező: vajon visszaáll-e alaphelyzetbe, vagy a megnövekedett sebzés végig marad? Ha helyesek az információink, harminchármat kellett hogy sebezzen most; meglátjuk, hogy hogyan lesz ezután. Ez a switch és így a boss sebzése nélküli kör pedig pont ideális lesz arra, hogy felkészüljünk egy esetleges enrage módra, és ezzel együtt növeljük kicsit az esélyeinket is. Ai-hoz fordultam:
- Ai, kérlek vedd a páncélvédelmed alá Eikit, illetve ha lehet egy gyorsaságbuffot adj a csapatnak - kértem a lányt - A dolgok jelen állása szerint a pontgyűjtésre most nem lesz szükség - tettem még hozzá, hiszen általában az az első, amit eddig aktivált és érdemes is volt aktiválni - most viszont, ennyi apró sebződéssel a harc alatt, éppen a minél kevesebb páncélpont-vesztés lesz a lényeg. Reméltem, hogy céhtársam sokáig fogja tudni tartani a kettős sebződést, egyelőre ugyanis túl egyszerűnek tűnt a harc. Számítottam tehát valamiféle váltásra - és ezzel együtt bíztam benne, hogy nem lesz igazam.


Ai jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal29686/1010026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by RenAi Szomb. Nov. 19 2016, 18:56

Pár pillanat alatt felgyorsultak az események, és örömmel fogadtam a két új résztvevőt, bár az aggodalom meg volt bennem, az a furcsa srác miatt, aki egyedül esett be a boss terembe… majd sírva kiburkolt… és igaz, egyszer ugyan láttam… de, azóta sem… A nevére sem emlékszem már… A dolgok viszont felgyorsultak amint… beléptünk… Tachi esetében másra sem számítottam. Chan ügyesen állta a csapásokat, az új lányról is megtudtuk, hogy nem egy félős lányka… és lehet rá számítani. Nekem is hamarosan meg lett a feladatom. Vártam az utasítást, amit hamar meg is kaptam.
- Eiki a védelmem alatt! – Jelentettem ki, addig nem tettem meg, ezt senkivel, ameddig nem derül ki, kinek van a nagyobb szüksége rá. Majd, jöhetett a következő lépés.
- Huszonnégy gyorsit kapott mindenki! – Kiáltom a tömegbe, és teszem közzé azért, hogy ne kelljen mindenkinek menüt lesnie.


/Eiki a pajzsom védeleme alatt, valamint mindenki számlájára kérek 24 gyorsit, három körig. ^^/

RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal10/730026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Hétf. Dec. 05 2016, 08:52



Hinari jön Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kiosztott sebzés: 64

-

Sebzés okozói:
 -

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Crach 33 sebzést oszt ki Chancerynek
-  Viking harcos 4-21: 3 sebzés mindenki másnak, Ai-nak 1
- Viking 1-3: 2 sebzés Tachinak.

Életek:
26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd


Játékos cselekvések:
- Mindenki +24 gyorsit kap
- Eiki Ai védelme alatt áll

Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- Hinari, Ozirisz, Ai, Eiki, Saya 1 egy támadást kap 3 körig
- Halász Alex: Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Razorek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik)

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa, vikingek csak kettőt sebeznek rajta.

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 05 2016, 19:43

Szemem a statjaimra tapadt, ahogy felemelt kezekkel vártam a viking támadásait. A páncélom ismerős hanggal széttört, ezzel én lettem az első, akinek a csíkjába haraptak. Milyen furcsa... most én vagyok még egy kicsit a tank, és olyan jó érzés... tudni, hogy még bírom, és a többiek ezáltal nem szenvednek sebzést. *.*
Tankosabbra kéne építenem...? :3

-33! -mondtam be a sebzés mértékét a második ütés után. Nem változott, ezzel nincs probléma. Még. De ez egy viking... szerintem van berserker módja. Van egy ilyen sejtésem Suspect
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal2062/210026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Hétf. Dec. 05 2016, 20:39


- Köszi lányok - mondtam, bár az a harminchárom nem túlzottan tetszett. Tehát nem áll vissza a boss sebzése alaphelyzetbe, így innentől feltételezhető, hogy ez minden switch után emelkedni fog, pernamensen. Switch nélkül pedig nem lehet támadni. Ha ez ilyen marad, pár kör után igen nehéz dolgunk lesz.
- Saya, ha tudsz, lőjj el a segítők mellett és támadd a bosst - fordultam oda a kislányhoz, aki reméltem azóta már rendbejött egy kicsikét - Ha a lövésedbe is beleállnak, és van időd mégegyet támadni, azelőtt kérlek switcheld le Chant, és utána támadj csak. Mellékcselekvésnek pedig azt, amit gondolsz - folytattam. Hisz még a páncéljának leverése előtt érdemes volt kipróbálni ezt is - hogy a távolsági támadások is hatástalanok-e switch nélkül, vagy a harcosok csupán a boss felé fizikailag igyekvő játékosok elé tudnak-e beállni.
Saya jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal29686/1010026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Saya Kedd Dec. 06 2016, 18:51

Jobban vagyok, mint a legutóbb. A világ olyan furcsa viszont a szememben. Kicsit olyan érzés, mintha úgy szédülne az ember, hogy közben nem is szédül.
Még örültem is neki, hogy senki nem jött oda hozzánk. Sokan néztek felénk, de békén hagytak, úgy hogy hallgattam a Hugi bátorító monológját, és sereghajtóként beléptünk a terembe nem sokkal azután, hogy megérkeztünk. Közben mondjuk a fejem egy kérdésen járt, üres tekintettel bámultam hát a vikinget meg a kibontakozott csatát.
Nem vagyok jókedvű. Egyáltalán nem.
Aztán meghallom a nevem. Felkapom a fejem és Hinarira nézek. Hát, van egy gyanúm, hogy máskor ilyenkor vidáman pattannék és csinálnám, de most valahogy ez nem megy. Úgy érzem magam, mintha kilós súlyok lennének minden tagomon.
-Nem kellett volna ide jönnöm, Hugi... -rázom a fejem. Már az sem érdekel, ha valaki meghall >.>
~Hajjaj... akkor csak bírd ki valahogy. Hazamegyünk, aztán...~
-Oda pont nem szeretnék visszamenni. -húzom fel az íjamat és célzom a bosst.
~Hát... akkor majd meglátjuk.~
Lőttem, majd mivel kicsit gyorsabbnak éreztem magam, mint még a csata elején, úgy döntöttem, felajzok még egy nyilat. Ismét célzom a bosst, nem is láttam mondjuk, hogy merre ment a nyíl, annyira nem figyeltem. Elkiáltottam magam:
-Switch Chancery!
~És kapsz egy ilyet is:~ -ölelt meg gondolatban a Hugi, és segített felhúzni még jobban az ideget egy kicsit, majd lőttünk.


Támadás a bossba.
Switch.
Képipróba: Sabbath - Ha sikeres, akkor a felszerelés nélküli erőpontok hozzáadódnak a sebzéshez. Ha jól számolom, akkor ez 53+12=65 lesz Smile
Majd ismét egy támadás.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal3807/410026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 06 2016, 18:51

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
26.Boss 2. próba - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Pént. Dec. 09 2016, 10:34

A Sayán lévő vikingeknek nincs idejük önként belevetődniük a kilőtt nyílvesszőbe ám nincs is rá szükség mivel az egyenes kilött nyilacska a csata forgatagában szimplán elakad az egyik éppen Ozirisszal harcoló vikingben. A második lövésnél már ilyen gond nincs hisz a switch hatására a férfi meglehetősen morcosan iramodik meg a lány felé egy idő után tiszta célpontot nyújtva neki a kilőtt nyíl viszont egyszerűen lepattan a főnök páncéljáról így minden probléma nélkül kioszt egy fülest.

Hinari jön  Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Játékos cselekvések:
- 53 sebzés viking 8-ba
- 65 sebzés Crachra (+3 gyémánt mellvért miatt)


Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Crach 33 sebzést oszt ki Sayanak (+3 gyémánt mellvért miatt)
-  Viking harcos 4-21: 3 sebzés mindenki másnak, Ai-nak 1
- Viking 1-3: 2 sebzés Tachinak.

Életek:
26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd



Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- Hinari, Ozirisz, Ai, Eiki, Saya 1 egy támadást kap 2 körig
- Halász Alex: Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Razorek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik)

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa, vikingek csak kettőt sebeznek rajta.

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 09 2016, 20:38


Érdekes. Úgy tűnt a harctéren lévő sokaság szab gátat a támadásoknak, nem pedig maguk a harcosok és azok programja; s mint ilyen, ez így már egy igenis kivédhető jellemzője lett a harcnak. Akár repülő pettel, vagy Mágnes Kristállyal, vagy valamilyen egyéb módon. Persze csak akkor, ha már nagyobb lesz a szükség, minthogy erre áldozzuk a mellékcselekvéseket. Addigis azonban üssük le a maradék páncélját, és készüljünk elő egy esetleges fázisváltásra:
- Ozi, te jössz - fordultam a fiú felé - Switcheld le kérlek Sayát, majd támadd a bosst, végül pedig használd a mellékcselekvéses support képességedet - mondtam neki, és feszülten néztem, hogy vajon sikerül-e véghezvinnie a mozdulatsort. Sok múlott most ezen - ezen, és a következő két körön.


Ozi jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal29686/1010026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Dec. 10 2016, 11:46

Ami a bossharcot illeti, hirtelen sokan lettünk. Túl sokan. Főleg azok a viking harcosok... Szépen elkezdték csépelni a jónépet, és bár nem sebeznek valami nagyot, de kétségtelenül többen vannak, mint kellene. És kétségtelenül útban vannak, akadályozzák, hogy a bosst, a főnöküket támadjuk. Már amennyire tudják...
A boss páncélja szép lassan fogyott, a harc pörgött, és igyekeztem nem elveszíteni a fonalat... Majd Hinari felém fordult, és kiadta a feladat rámeső részét. Egy switch, támadás, és képesség-aktiválás.
Először kicsit meglepődtem, hogy ennyi mindent rám mer bízni. Még mindig jobban bízik bennem, mint én saját magamban... De igyekszem neki nem csalódást okozni...
- Rendben – válaszoltam céhtársamnak ~sikerülni fog... sikerülnie kell... nem ronthatom el~
Majd megpróbáltam kitérni az éppen velem foglalatoskodó, és néha-néha egyet odasózó viking harcos elől, megindulva a boss felé, közben kiadva a rendszer számára is a parancsot, hogy egyértelműen tudjon a szándékaimról.
- Switch Saya! - kiáltottam el magam, biztos ami biztos, elvégre elég nagy a csatazaj, és nem tudom, mennyire van kihatással minderre. Majd ha a boss közelébe kerültem, lendítettem is a nodachit hadd szóljon. Beleadtam minden gyorsaságpontomat, hogy a nemrég kapott buffot maximálisan kihasználva be tudjak vinni három támadást a bossnak. Majd a harmadik vágás után újabb következett, de ennek nem a boss volt a célpontja, hanem a talaj a lábam előtt. Avagy a képességem kezdő mozdulata, amit reméltem ezúttal nem akadályoz meg senki és semmi...


// Switchelem Sayát,
aztán 3 támadás a bossra (alapból 2 + Ai buffja miatt még egy), a kockák a nodachi tűzsebzéséhez mennek (6-os esetén +6 sebzés grátiszba)
majd végül képi aktiválás (Isteni Közbeavatkozás), sikeres aktiválás esetén az utánam következő 2 játékos +1 mellékcselekvést kap.

CSP 52/170

EDIT: 73x3 =219 sebzés +6 a nodachi miatt, összesen 225;


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 10 2016, 11:53-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal19096/1010026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 10 2016, 11:46

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba - Page 2 4767250438_224285ea8b_s 26.Boss 2. próba - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s 26.Boss 2. próba - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
26.Boss 2. próba - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Szer. Dec. 14 2016, 20:22

Az első támadás után Crach páncéljának egyes darabjai pixelekre robban amitől kissé hátratántorodik és fájdalmas grimasszal reagálja le, hogy a továbbiakban az életerő pontjait csapoljátok.
- A Bemelegítésnek vége! - Rázza meg magát majd csap oda Ozinak mialatt Sayát már ismét körbeveszik a sima harcosok.

Hinari jön  Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Játékos cselekvések:
- Sikeres képi használat, 1 mellékcselekvés a következő két játékosnak
- 225 sebzés Crachra


Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Crach 33 sebzést oszt Ozirisznek
-  Viking harcos 4-21: 3 sebzés mindenki másnak, Ai-nak 1
- Viking 1-3: 2 sebzés Tachinak.

Életek:
26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd



Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- A következő két játékos +1 mellékcselekvést kap
- Hinari, Ozirisz, Ai, Eiki, Saya 1 egy támadást kap 3 körig
- Halász Alex: Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Razorek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik)

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa, vikingek csak kettőt sebeznek rajta.

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Szer. Dec. 14 2016, 20:41


Egyelőre nem láttam változást: sem nem nőtt nagyobbra, mint korábban a cicus, sem nem sebeztek többet a segítői, mint azelőtt. Akkor mi lehet? Ezt persze jó eséllyel úgyis megtudjuk majd a következő körökben, így nem feltétlen aggódtam miatta. Jól álltunk.
Most viszont Crach-al is egyetértettem:
- Én is így gondolom - mosolyodtam el, ugyanis márcsak hárman voltunk hátra, három dps. Ai és Ozirisz támogatása pedig lehetővé tette, hogy a most következő körökhöz képest tényleg bemelegítésnek tűnjenek az előzők - amennyiben persze Crach nem lep meg valamivel.
- Eiki, te következel - fordultam a fiúhoz - Két mellékcselekvésed van, és szeretném, ha minél több sebzés bevitelére használnád őket. Ha megvan hozzá a szinted, akár Villámgyors Ütés Potionnal, vagy mással. Előtte azonban switcheld le Oziriszt, kérlek úgy támadd a bosst - magyaráztam, és kíváncsi voltam, mennyi fog most elfogyni a boss életcsíkjából. Ha helyesek voltak a bossinfók, a Katana könnyen kiszámolhatja innentől, hogy mennyi van hátra.


Eiki jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal29686/1010026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Dec. 14 2016, 21:02

Érdekes volt ez a boss harc, bár nem igazán számítottam rá, hogy komolyabb dolgok lesznek itt. Ahogy gondoltam a szintkülönbségek nagyon meglátszódtak. Bár rengeteg mob volt és a boss sebzése is egész szép volt, de túl kevés volt a csapat szintjeihez és felszereléseihez képest. Enje… ez így nem is mókás. Eh. Na mindegy, a célom a játék kivétele. Könnyű vagy sem, ezt kell szeretni. Hamarosan én következtem, és bár hálás pillantást küldök Ai felé (hisz véd), a kapitánynak is biccentek, hogy rendben van. Vállamra rakom a pengét, majd nagy lendülettel futásnak eredek a boss felé.
- Switch Ozirisz!
Szintem már majdnem odaértem, mire aktiváltam a két képességemet. Szemem kék fényben kezd el izzani, míg a pengém vörösben. Ez hatalmas buff lesz. Hehehe….


// váltom Ozyt, 2., 4. képesség aktiválása, 3x támadom a bosst  //

magyarázat: (csak tömören)
2. képesség:
duplázza az engem ért buffokat, debuffokat (Ai buffját duplázva így elvileg leháromszorozom a bosst, a harcosbuffom miatt 120%-os a sebzésem (128 sebzés)
4. képesség:
a miniboss/boss kategóriájú szörnyekre +50% sebzés buffot kapok (2. képességemmel kombózva így 2x buffá nő), de 1 kategóriát (ez esetben boss) csak 5 alkalommal támadhatok
Végleges sebzés: 256

összegzés: 3x256=768 sebzés bossra

Boss támadás: 3/5


A hozzászólást Tsujimoto Eiki összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 14 2016, 21:04-kor.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal10/810026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 14 2016, 21:02

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
26.Boss 2. próba - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s 26.Boss 2. próba - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s 26.Boss 2. próba - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Kedd Dec. 20 2016, 10:04


Hinari jön  Határidő 4 nap [2 nap parancsnok/szabad beszéd, 2 nap a soron következőnek]


Crach, a rettenthetetlen
Képe:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Játékos cselekvések:
- 768 sebzés Crachra


Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Crach 33 sebzést oszt ki Eikinek (Ainak)
-  Viking harcos 4-21: 3 sebzés mindenki másnak, Ai-nak 1
- Viking 1-3: 2 sebzés Tachinak.

Életek:
26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd

26.Boss 2. próba - Page 2 Hpcsikd



Játékos buffok/debuffok: (Ha van passzív képikből adódó buff akkor írjatok rám üzit és átírom)
- A következő két játékos +1 mellékcselekvést kap
- Hinari, Ozirisz, Ai, Eiki, Saya 1 egy támadást kap 3 körig
- Halász Alex: Totem Fejfedő (körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének)
Falánk ( Az ellenfél minden egyes vérző seb után körönként egy sebzést szenved el, mindaddig amíg a küzdelemnek vége nem lesz)

- Saya: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

- Rikomono: Razorek tüskéje (a fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik)

- Chancery: Gyémánt kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) ,  Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)

- Tachi: Senzanko páncélja Szükség pajzsa, vikingek csak kettőt sebeznek rajta.

- Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod) -

-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Hinari
-------------------------------------------------------------------------------------------
sorrend:


Statok:

-------------------------------------------------------------------------------------------
Közös batyu:

Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 20 2016, 18:05


Azt azért nem gondoltam volna, hogy Eiki ennyit levesz a boss életcsíkjából: vagy az ő sebzése nőtt meg nagyon, vagy a bossinfóink voltak rosszak, esetleg hiányosak. Mindenesetre örültem neki, és remélve, hogy nem lesz második fázis, illetve hogy a bossal talán a segítők is elpixeleződnek, izzítottam fel most én a fegyverem, elindulva Crach felé.
- Switch Tsujimoto Eiki - mondtam ki hangosan, csakhogy a boss is rám figyeljen, majd aktiváltam az erőbuffot, és az öt gyors vágás után egy kissé hátrébb ugorva figyeltem az eseményeket; hogy vajon elpixeleződik-e ennyitől. Ha nem tette, úgy egy rövid sóhaj után megittam egy potiont, majd pihenve pár pillanatot folytattam a támadást, még kettőt ütve belé. Ha viszont elpixeleződött, de a harc végét jelentő ablak mégsem ugrott fel, úgy a potion által adott köröket a hozzám legközelebbi segítőkön "vertem le", felkészülve közben egy az eddigitől másabb taktikára.


Képiaktiválás: erőbuff, ezzel lesz +60 erőm. Switch, majd Ai buffja miatt megy az eredeti 4 helyett 5 támadás a bossba (ez eddig 775 sebzés, marad 25 CSP-m); ha ennyitől nem pixeleződik el, akkor Ozi buffja miatt egy Villámgyors Ütés Potiont még megiszik karakter (0 CSP), majd pihi és még 2 támadás a bossba (még 310 sebzés). Ha a boss elpixeleződött az első 5 után, de a harc még nem ért véget, akkor ugyanúgy potiivás, a támadások viszont a segítőkre mennek (2x155 sebzés). Semmire sem kell dobnom.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
26.Boss 2. próba - Page 2 Exp_bal29686/1010026.Boss 2. próba - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Sakuya Szomb. Jan. 14 2017, 20:31

Gratulálok! Legyőztétek a 26. bosst!

A 27. szint megnyílt.




Jutalom: minden túlélőnek 40 exp és 1 szabadon elosztható pont. Falánk 30 expet, A szükség pajzsa pedig 74 expet.

A sorsolás szerint Hinari kapja last hit jutalma majd PÜ-ben érkezik.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

26.Boss 2. próba - Page 2 Empty Re: 26.Boss 2. próba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.