Famacska Bár

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

default Re: Famacska Bár

Témanyitás by Seishin on Pént. Jún. 30, 2017 10:33 pm

A fene se tudja mi ütött belém. Tényleg ezt akarom felállni és el menni? Végül is már mindegy feláltam és nem sokára ki is lépek az ajtón egy-kettő. lépéseim követik egymást szépen ütemesen és lassan. Azon gondolkodom közben mikor vett ekkora kanyart az életem, a személyiségem. Csak úgy kitárulkozni, elmondani bizonyos dolgokat. Ne meg persze, hogy a fenébe is kell viselkedni ilyenkor. Próbálok megváltozni, barátságosabb lenni. Fogalmam sincs, hogyan kell csinálni. Emberi kapcsolatokból alaposan megbuktam, ülje, egyes víz hangzik a fejemben.
Talán csak próbálkoznom kell tanulni ezekből az esetekből, mint például a mostaniból. Végül is legalább nyertem valamit, ma tapasztalatot és meg tudtam Chakna igen is jól helyen van, ez pedig boldoggá tesz. Már nyúlnék a kilincsért, amikor a lány meg szólal. Pont úgy, mint amikor kis gyerek nyúl valamiért és rá szolnak, én is kilincset fogva össze rezzentem még nyakam is behúztam.
- Mozdulj, mozdulj már.
Sutyorgok magamnak, de hirtelen felkiáltása le sokkolt és meglepett teljesen. Akadozva mintha nyakam fogas kerekek és rugók meg huzalok mozgatnák, úgy fordul lassan a hang irányába.
Várom, most mi következik, ami következet arra nem számítottam. Beszélgetni akar még velem, pedig azt hittem nem akar. Arcomon elég nagy a meglepettség. (Valami hasónló Avi képhez )
Csak pislogok fél szemmel és nem akarok hinni a fülemnek. Nem is szolok egy szót sem csak nyelek egy nagyot és bólintok. Jelezve benne vagyok a dologban.

1 Szélvész Köpeny (+8 gyorsaság +5 fegyverkezelés +5 páncél, a viselője közelében erősebben fúj a szél)
1 Alkony Maszk (+5 fegyverkezelés +2 kitartás +10 páncél)
1 Kombinált Mellvért (+30 páncél)
1 Holdfény Gyűrű (+7 fegyverkezelés +2 speciális képesség)
1 Moha Gyűrű (+2 Élet; +4 Gyorsaság; +2 Fegyverkezelés)
1 Acél Taposó (+10 erő +10 páncél, vörös életcsíkú célpontokra +10 sebzés)
"Egyszerűen megfogta és pixelekre taposta a földön fekvő ellenfelét."
1 Igazság Rúnája (+4 erő +5 fegyverkezelés +5 gyorsaság, ha van a közelben piros játékos a fegyvered világítani kezd)
1 A Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)
"Az előző használójáról azt állítják, hogy nem volt százas. Alapított egy céhet és az óriási céhházat dugig tömte vaddisznó fejekkel. Azóta nem nyitotta ki senki sem az ajtaját."

Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 218

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
1463/1500  (1463/1500)
Céh: Unity

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Kiwi on Vas. Júl. 02, 2017 3:09 pm

Éreztem, hogy megbántom, tudtam, nem így kellett volna... mégsem tudtam másképp kezelni. Idegesített, nem tudtam mit kezdeni vele. Nekem úgy tűnt, olyan mint aki sajnálja és sajnáltatja magát, ezzel pedig nem tudok mit kezdeni, ha egy ilyennek elmondod, hogy mit csinál jön az "engem nem ért meg a világ, élnem sem kellene" szöveg. Ehhez most nem volt huzalmam. Nem éreztem magamban annyi erőt, hogy biztatni meg buksi-simizni tudjam, mert attól féltem, hogy engem is lehúz és átveszem ezt az "életérzést". Önmagamban nem bíztam, és emiatt haragudtam rá. Furcsa volt, hogy nyitottam felé és így a semmiből elém vágja az élettörténetét. Valamint tudom magamról, engem ha bánt és zavar valami, akkor azt titkolom. Magamból indultam ki, ezért éreztem az ő viselkedését szokatlanak és ilyenkor mindig figyelmeztetnem kell magamat arra, hogy nem vagyunk egyformák. Az érzések ugyanazok. A magány a szomorúság, keserűség, bizonytalanság, félelem... ugyanaz, ha másfajta is az indok, vagy a kitörési próbálkozás. És ő ilyen téren, még előrébb is járhatott mint én... Talán ezért is haragudtam picit rá. De nem adtam jelét az efféle érzelmeimnek, főleg mert tudom... lényegében alaptalanok.

Csendben ültem, amikor ő felállt és itt hagyott. Sértett volt és csalódott. És miért? Azért mert nem úgy viselkedtem, ahogy ő azt gondolta?... Részben... de én is hibáztam és ezt próbáltam kiküszöbölni. Amint észbe kaptam utána léptem és még az ajtóban elértem. Beszélgetni akartam vele, és megismerni. Ekkor döbbentem rá valamire. Úgy éreztem, lelki zsarol engem azzal, hogy ő elmond magáról valami bensőségeset, és kényszert éreztem arra, hogy akkor most nekem is kell, holott nem akartam. Ezek az én téves érzéseim voltak, tisztában vagyok azzal, hogy különösebb alapjuk nincs, mégis... mégis érzem, hisz é n is sérült vagyok mint ő.

Ahogy, megszólítottam, láttam rajta a meglepettséget, amit nem is értettem, menekülni akart de nem engedtem. Ismerős még az érzés is. Vicces, hogy nem tudok vele azonosulni, és mégis mennyire... igen. Nem szólt, pár másodpercig csak meredt rám, végül nyelt egyet és bólintott. Mintha csak kivégezni vinném... Lehet azt hiszi, hogy bántani akarom, az előbb sem akartam, pont azért hallgattam...  Viszont a bólintás után némi csend állt be, elhagytuk végül a bárt, (legalábbis gondolom) és rajtam állt, hogy folytassuk a beszélgetést és hogy milyen irányba tereljem. A céhtársam kilétére nem akartam rákérdezni, méghozzá egy okból. Nem akartam nyomozni, hiába érdekelt ki volt az, mégis olyan lenne.... mintha beleütném az orrom a dolgába, ezt pedig nemtettem, mivel én sem szerettem volna, ha megtennék velem.
- Nos... szóval, bocsánat az előző kekeckedésért, csak engem ha valami bánt, akkor én azt rendszerint magamban tartom, és nem akarom megosztani másokkal, de ilyen téren mások vagyunk, gondolom... csak nyitni szerettél volna, és nem tudtad milyen témával, így... meg úgy lehettél vele, hogy még meg is ismerhetlek mellé. - Összegeztem, amit levontam és vártam a visszaigazolást vagy a cáfolatot.
- A nevem Kiwi, sokan tarthatnak furcsának, mert túlzottan az érzelmek embere vagyok, és hát... ilyen vagyok. - Vontam meg a vállam, Eldiretől tanult módon.  Éljen az önkifejezés mint nem létező erősségem... Valamint igen, ez volt az én féle nyitni próbálásom.
- Szóval... mindegy, nekem ez nem megy, de szívesen meghallgatlak, viszont ha mondok valamit, azt nem bántásból. - Szögezem le, miközben úgy éreztem magam mint valami ötéves...

Állatidomár

Hozzászólások száma : 777

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
3303/3500  (3303/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Seishin on Csüt. Júl. 06, 2017 9:54 am

Kilincset markolva még mindig ott álltam. Na, gyerünk már mozogni, állj vagy is mozdulj meg és járj. Nem egészen pontosan de igy hallatszik valahogy az a bizonyos mondat. Én inkább azon agyaltam miért is nem mentem még el. Ja, igen meg is van, azt hittem ezt akarja. A testtartása, az arca nekem ezt súgta. Az is lehet rosszul olvastam a jeleket, elégé kijöttem a gyakorlatból ugyan is. Nyitni is próbáltam, de úgy látszik valahogy nem sikerült a dolog. Végül ez a helyzet sült ki az egészből. Ki sült hol mi? Ugye fahéjas? Lenne a reakcióm, ha a kisült dolog süti lenne, de nem sajnos most nincs sütike.
Feléje fordultam mi közben a kilincset lenyomtam és meg nyitottam kisé az ajtót.
- Inkább azt hiszem, nem tudom, lehet, nekem kellene bocsánatot kérni. Vagy lehet nem, nem tudom, nekem kellene, tényleg mert rád zúdítottam a dolgot?
Ahhh meg kócolom, a hajam utálom be ismerni, de nem tudom, mit mondjak neki. Ezt vagy azt mondom az jó, vagy inkább mást kellene mondanom, például o mily finom ez a fahéj?
- Nem tudom mérges legyek vagy szégyelljem magam. Nem tudom, mit csináljak veled. Eddig mindenkit ellöktem magamtól hosszú ideje, most változtatnék is a dolgon viszont nem is. Egyik felem akarja, a másik meg nem szeretné.
Ki nyitom az ajtót Kiwi elött jelezve, hogy ha gondolja és szeretné, akkor sétálhatunk vagy mehetünk más merre. Nekem bár melyik irány meg felelő, igazából másik szint is. Nem igen várnak sehol sem, igy oda és akkor megyek, ahova akarok. Oda kint szembe fordulok vele nyakam behúzva arcom kisé piros.
- Szia, a nevem Seishin és szeretem a macskákat meg a fahéj izét.
Reméltem most jól csináltam, ugyan is az ismerkedésünk szerettem volna ellőről kezdeni mintha semmi nem történt volna.

1 Szélvész Köpeny (+8 gyorsaság +5 fegyverkezelés +5 páncél, a viselője közelében erősebben fúj a szél)
1 Alkony Maszk (+5 fegyverkezelés +2 kitartás +10 páncél)
1 Kombinált Mellvért (+30 páncél)
1 Holdfény Gyűrű (+7 fegyverkezelés +2 speciális képesség)
1 Moha Gyűrű (+2 Élet; +4 Gyorsaság; +2 Fegyverkezelés)
1 Acél Taposó (+10 erő +10 páncél, vörös életcsíkú célpontokra +10 sebzés)
"Egyszerűen megfogta és pixelekre taposta a földön fekvő ellenfelét."
1 Igazság Rúnája (+4 erő +5 fegyverkezelés +5 gyorsaság, ha van a közelben piros játékos a fegyvered világítani kezd)
1 A Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)
"Az előző használójáról azt állítják, hogy nem volt százas. Alapított egy céhet és az óriási céhházat dugig tömte vaddisznó fejekkel. Azóta nem nyitotta ki senki sem az ajtaját."

Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 218

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
1463/1500  (1463/1500)
Céh: Unity

Témanyitás by Kiwi on Hétf. Júl. 10, 2017 7:45 pm

Csendben vártam, hogy eldöntse mit is szeretne, benne volt a pakliban, hogy magamra hagy és megpattan, talán érthető reakció is volna. Hallottam, hogy motyogott valamit az orra alatt, de az első pár mondatot nem hallottam, majd utána hangosabban beszélt, érezhetően saját magának motyogott valamit. A magukban beszélő emberek számomra mindig is ijesztőek voltak, igyekeztem tudomást sem venni róla. Végül érthetően szólt hozzám, ha a mondatai még kissé kuszák is voltak. Rendesen szét volt csúszva ez a nő... Pár másodpercig hallgattam, nem tudtam hogy válaszoljak erre jól.
- Nem kell bocsánatot kérni, csak furcsa volt.. hogy nem is ismerjük egymást és ilyen dolgokat árulsz el magadról. - Nem tettem hozzá, hogy én az ilyeneket hiteltelennek éreztem, hisz ami engem nyomaszt az mélyen magamban is marad, ami igazán bánt és nem tudom ráfogni semmire. De másképp működünk, és ezt a leckét még nekem kell megtanulni. Érezhetően emós volt, valamint össze is volt zavarodva. Ahogy ő, úgy én sem tudtam, hogy mit fogunk kezdeni egymással. Íme megleltük a közös pontot, azt viszont éreztem... hogy, nem negatív felhanggal akartam elválni tőle. Elmondhattam volna neki, hogy akad pár dolog amiben hasonlítunk, de nem tettem, jobbnak éreztem a hallgatást, legalábbis addig ameddig, befolyás  és ráhatás nélkül dönt. Kiléptem, majd követett. Ekkor meglepetésként ért a reakciója, hisz én már túlgondoltam a beszélgetésünk folytatólagos menetét, mire ő jelzi hogy előröl kezdené. Most őszintén mosolyogtam, hisz ez kifejezetten kedves és cuki volt tőle, valamint talán a legokosabb húzás, ami nekem is megfordulta fejemben, de nem találtam rá jó módot és lehetőséget. Ő csinált. Olyan volt mint valami félszeg fekete róka. Selymes csillogó bundával, szinte világító szemmel, ha nem is párral. Én jöttem, és lefagytam pár pillanatra, mert fogalmam sem volt mit mondjak. Mit az amit esetleg mindketten szeretünk.
- A nevem Kiwi, európai vagyok én is szeretem az állatokat, de ki nem állhatom a fahéj ízét. - A mondat első felét mély meghajlással kezdtem, ahogy illik Ázsiában, de mire a végére értem, kiegyenesedve láthatta az arcomon, amin egy huncut mosoly volt látható, hisz kekeckedtem, az egyik kedvencével.

Állatidomár

Hozzászólások száma : 777

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
3303/3500  (3303/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom